Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 171

Wątek: J.Hampel we Wrocławiu (juz drugi raz ;)) !

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    J.Hampel we Wrocławiu (juz drugi raz ;)) !

    prosze moderatorow o nie usuwanie wpisu - to potwierdzone info w 100% - informatorowi dziekuje.

    i musi zaplacic reszte pieniedzy polonii pila albo jarek wroci najprawdopdobniej z powrotem do pily, watpie by wybral roczna karencje! Mam nadzieje ze prezes Rusko zaplaci to co wynika z kwoty okreslonej przez GKSZ na liscie transferowej i w ten sposob zasili pilski budzet a nie tylko drabika.

    miejmy nadzieje ze nie ucierpi na tym jaroslaw hampel, bo bylaby to ogromna strata dla polskiego zuzla.

    Obok inne info z zielonej gory ze wszyscy podchodzacy do egzaminu na licencje miedzy innymi darek sledz zdali egzamin.

    ps.
    przepraszam wszystkich ale moj rodowod jest jawny "Leszno" i nie ukrywam ze cale zuzlowe Leszno (choc nie jest strona w tej sprawie) cieszy sie z takiego obrotu sprawy:):):):):)
    Ta radosc nie jest wymierzona w klub ani miasto nad odra ale ta radosc i szczescie wynikaja tylko z przegranwej "barona" GKSZ.

    Tak dlugo musialem czekac na porazke Prezesa Rusko ze - nie moge w to jeszcze uwierzyc - zginal od wlasniej broni - czyli szukania kruczkow prawnych, az trafila kosa na kamien!

    Brawo dla Zarzadu Polonii Pila - jest to wasz wielki sukces i calego srodowiska zuzlowego - Leszno jest z Wami.

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no to masz się z czego cieszyć

    widać że patrzysz tylko na siebie i masz w gdzieś( nie powiem gdzie bo nie chcę narażać moderatorów na straty moralne) J. Hampela który powiedział że bedzie wolał rozczną karencję niż mialby wrócić do Piły która nie będzie mu płacić i tylko miały by wzrosnąć jej długi wobec niego !

    To nie nazywa krótkowzroczność albo hipokryzja (do wyboru)
    No ale jak zauważyłeś jesteś z Leszna więc w sumie powinienem się do takiego postępowania przyzwyczaić !
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawiedliwosci stalo sie zadosc.Pieniązki te są dla klubu(zawodnikow Piły)bo wszyscy na nie pracowali.Nie natomiast dla jednego jak sie wydawalo Panu Rusce.

    Swir,Hampel i tak bedzie jezdzil we Wrocku wiec nie widze potrzeby mieszania tych spraw.A co moglbys powiedziec Miskowiakowi,Gapinskiemu i innym ktorzy tez by cos chcieli.A moze w/g Ciebie oni nie zasluzyli na te pieniądze.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Brawo Brawo!!

    Baaardzo dobrze że Rusko przegrał!!! Sprawiedliwość wreszcie wzięła górę! Znając prezesa Rusko to on i tak nie odpuści Hampelka i wpłaci kase na konto Polonii. A to kolejny plus dla ligi bo Piła dostanie kase i może lepiej sie przygotuje sprzętowo do sezonu co zaowocuje bardziej zaciętymi spotkaniami!!
    POZDRO!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bodek

    ale o czym Ty mówisz ??
    a pieniądze za Drabika ??
    kiedy Piła odda ??
    Rusko nie popuści i Piła nic z tej kasy którą Drabikowi wisi nie utarguje !
    A teraz tylko zacznie się ciaganie po sądach !

    OKI
    a Ty o czym mówisz ?? to znaczy że wg Ciebie wszystko jest ok ?? Piła nie musi już płacić drabikowi ??
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    cale te zamieszanie jest smieszne jak dla mnie rusko kupil hampela za taka kwote jaka byla na liscie transferowej to powinien tyle zaplacic a nie sciagac drabika i jakies matactwa uprawiac(popularne slowo ostatnio) widac nauczyl sie tego w sejmie :D a tak na marginesie w taki sposob upadaja wielkie kluby zobaczymy czy tak samo bedzie ze sparta...:)
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    BRAWO !!!!!!!

    Jestem zadowolony z tej wiadomosći bo nie mozna postępować tak jak Rusko tylko żeby to sie nie odbiło na Jarku miejmy nadzieje że nie.Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach

    Cieszę się

    Strasznie się cieszę z takiego obrotu sprawy. Nie jest to spowodowane niechęcią do WTSu czy Hampela. NAwet bym się cieszył, gdyby jeździł we Wrocławiu, bo byłoby ciekawiej w czołówce. Cieszy mnie decyzja sądu zabraniająca takiego postępowania. Jakiś klub ledwo lezy i zipie a przychodzi pan X, Y czy Z i nie dość że dokopuje leżacemu to jeszcze przeszukuje mu kieszenie. Jak by poszło tak alej, to w Polsce zostałoby z 10 klubów żużlowych, a reszta by padła lub była w trakcie dziwnych przekształceń.
    Tak dla Hampelka we Wrocławiu czy Pile, Nie dla dokopywaniu leżącemu.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to się mogło stać, że Rusek przegrał? To znaczy, że nie ma władzy adsolutnej, tak jak mu się wydawało? No trudno.
    Ciekawe, czy w tej sytuacji Jarek wystąpi w WTS na sparingach we Wrocławiu i Lesznie - dobrze byłoby go pooglądać przed sezonem

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    juuppppiiiiii!!!!!!!!;) i wszystko jasne, w koncu sie nozka "nietykalnemu" podwinela...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    brawo brawo

    Brawo brawo sprawiedliwosci stalo sie za dosc pan andrzej rusko przegral sprawe:)cieszy mnie to ale wtedy jarka nie ujrzymy w polskiej lidze bo powiedzial ze w pile nie bedzie jezdzic woli roczna karencje.A pomyslec ze mubl jezdzic w lesznie:) a zrezygnowal.W lesznie by takiego numeru nie bylo.Szedl na kase i teraz ja ma gratuluje hampelkowi
    :))))))))))))))))))))

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Malo tego Atlas nie ma stadionu !!!AWF zamknal bramy nie bedzie wpuszczal nikogo z kubu na swoje tereny.
    info podane w onecie

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    ale ja nie rozumiem dlaczego pizsecie ze hampel nie bedzie jezdzil we wroclawiu wts ma zaplacic pelna kwote a to nie oznacza ze hampel dzisiaj wraca do pily :) jak wiece ztymi platonosciami w polsce to roznie bywa wiec...dokonczcie sobie sami :)
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    jesli to prawda

    Malo tego Atlas nie ma stadionu !!!AWF zamknal bramy nie bedzie wpuszczal nikogo z kubu na swoje tereny.
    info podane w onecie
    to mnie juz to nie cieszy - wcale!
    Mam nadzieje, ze rusko da rade przeciwnoscia losu.

    a co do "sprawy hampelgate"
    to pilski klub ma wielu wierzycieli np. k. jablonskiego, gapinskiego i wielu innych chlopcow ktorzy jezdza za darmo!
    nie lepiej gdyby rusko dal wszystkim po rowno (taki maly janosik:)) niz tylko drabikowi i najprawdopodobniej slawek dostalby polowe! a tak moze kiedys gdy pila dojdzie do sianka dostanie calosc! a odsetki w pile sa wyzsze niz w banku tak wiec moze to wyjdzie wszystkim na dobre taka mala lokata kapitalu.


    ps.
    pierwszy i ostatni raz specjalnie do swira
    swir - kilka osob mowilo mi, ze lapiesz klimat tego forum, ze wiesz o co na nim chodzi ale zaczynam w to watpic, z Twoich wpisow widac ze wszystko co jest zwiazane z lesznem to be a tak raczej nie jest ?
    chyba lubisz takie osoby jak z.jader, r.okoniewski owe osoby z leszna decyduja dzis o obliczu zuzla w Twoim miescie - wiec nie pluj tak na Leszno bo nie ladnie.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    jak polska dluga i szeroka to ja wierze ze dojda do porozumienia we wroclawiu i stadion bedzie :) co roku to samo :)
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale z tego co wiem termin platnosci minal 31 I ...

    Sam juz nie wiem jak to wszystko rozgryzc...
    I niestety najbardziej (jak zwykle) moze ucierpiec najmniej winny w tej sprawie...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ok abdulah

    na Twoje specjalne życzenie postaram się w przyszłości poprawic ;)

    ale odnośnie Hampela zadanie nie zmienię!

    pracuję w bardzo dużej firmie i tu na pożądku dziennym jest kompensata należności
    Jeżeli jakaś firma zalega nam od pewnego czasu a my mamy im zapłacić za inną "usługę" to robi się wtedy kompensatę i nie obchodzi nam że nasz dłużnik wisi komuś jeszcze !
    Rolą kazdej firmy jest dbanie o własne interesy i pilnowanie samych siebie i nabijanie kasy sobie a nie robienie za "Matkę Teresę" !
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    kramir i inni musimy czekac

    Ale z tego co wiem termin platnosci minal 31 I ...

    Sam juz nie wiem jak to wszystko rozgryzc...
    I niestety najbardziej (jak zwykle) moze ucierpiec najmniej winny w tej sprawie...
    na uzasadnienie tej decyzji (wyroku) aby mozna cos wiecej powiedziec co dalej ....... na razie to nasze spekulacje.

    czy ktos zna oficjalna strone do pzmot-u albo tel. - bo chetnie przedzownie i dowiem sie szczegolow "sprawy hampelgate".
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No to ładnie.
    WTS ma ciezki orzech do zgryzienia.

    Ciekawe jaki wariant wybierze...
    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://sport.onet.pl/1020839,0,0,wia...yscyplina.html

    Ciekawe czy dzisiejszy sparing sie odbedzie?

    Szkoda ze Wrocek ma takie jaja ze stadionem.Co roku to samo.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak znam życie,to p.Rusko nie odpuści takiego kąska.A co do AWF-u,niech tak robią dalej to niedługo zostaną sami z popadającym w ruinę stadionem.Ciekawe,kto się da wydoić jak WTS.Własnym pazerstwem zabiją złotą kurę.Ale to już problem AWF-u.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, że Rusko przegrał tą sprawe jest tylko ewidentnym dowodem na CHOROBE GKSŻtu i całego Polskiego Żużla !!!

    Nie wiem czy wiecie ale coś takiego jak LISTRA TRANSFEROWA jest nielegalne !!! Zakazane prawem europejskim !!! Niby jakim prawem Hampel ma być trzymany przez klub z którym nie ma aktualnego kontraktu !!! Toć to paranoja !!!

    Teraz Jarek nie będzie miał warunków do prawidłowego rozwoju !!! SZOK !!!

    Mówicie, że sprawiedliwości stało się za dość !!!
    Ja się pytam gdzie jest sprawiedliwość dla zwodników Piły którzy od wielu miesięcy za dobrze wykonaną pracę nie otrzymali złotówki !!!

    Karencja dla Jarka ... TAK !!! W Polsce nie musi jeździć !!! Wkońcu jest zakontraktowany w Szwecji i Anglii !!!

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z Balbincia - Rusko i tak bedzie mial Jarka w druzynie
    Sprawa rozbijala sie tylko o swoiste "cwaniactwo"
    Byl do kupienia za 350 tys. Wplata na konto i Hampel jezdzi we Wrocku. A dym sie zaczal, gdy prezes zaczal kombinowac z obnizeniem kosztow. Jak kazdy oczywiscie ma prawo. Ale tutaj osobiscie ganie styl...

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    jestem po telefonie do PZM

    Hampel - zostal dzis zatwierdzony do WTS Wroclaw, jednakze WTS musi zaplacic kwote transferowa do klubu w Pile, wowczas dopiero zostanie wydana przez PZM licencja Jaroslawa Hampela.

    Wynika z tego ze dzis w sparingu Hampel nie wystapi bo nie posiada licencji - szkoda.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Ostro dziaacie moderatorzy niezdążyłem odpalic jakiemus gostkowi z wrocka i już go wykosiliscie. COOL. Myślałem że już sprawiedliwości nie ma na tym świecie. Brawo Piła, ale sądze że Rusko sie odwoła or something i się jakoś wykręci, jak zwykle. A Hampel i tak będzie jeździł nie ważne gdzie.
    Nara

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam jesteś osioł baranie!
    To osiol czy baran bo juz sam nie wiem :|


    No i widze ze musze od poczatku pisac swoje wywody na ten temat... Ale coz jesli chcecie to prosze bardzo. Z tym ze teraz napisze to w 2 zdaniach.

    Sytuacja jaka tu zaistniala jest porazka nie tylko WTS ale takze porazka tych wszystkich klubow ktore placa swoim zawodnikom na czas [jak ich niewiele (WTS,Apator moze Wlokniarz)]. Zycze powodzenia tym wszystkim ktorzy mysla iz sytuacja ta poprawi cokolwiek w pilskim klubie. Przeciez oni nawet nie zobacza tych pieniedzy na oczy. Niestety ale komornicy dzialaja szybciej niz wam sie wydaje...

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hampel i Olimpijski

    Jezeli uwazam ze PZM ot ma racje z Hamplem

    To nie piszcie bzdur o Olimpijskim
    Jest watek
    Ja nie wiem z czego sie cieszycie
    Ciekawe jakby innym klubom samorzad robil kuku
    wiem
    wszystkie kluby nie sa zadluzone wobec miasta
    wiem
    zuzel we wroclawiu dla satysfakcji wielu musi upasc

    Do Zbyszka Marszałka

    Widzisz Zbyszku
    Moze i prorok to ja nie jestem
    No ale wczoraj cos mowilem
    :-(((

    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    17-01-2003
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem tylko skromnym kibicem FALUBAZU i prosze o wybaczenie, że wchodze na leszczyński watek!
    Zachłystywanie się kolegów z Leszna porazką Prezesa Rusko jest kolejnym przejawem ich krótkowzrocznosci i zacietrzewienia.
    Moim zdaniem (wybaczcie Panowie z Leszna) jest to kolejny dowód na chorobę trawiąca nie tylko polski żużel ale cały kraj.
    To według Was Panowie można nie płacić za wykonaną usługę i trzymać usługodawcę wbrew jego woli.
    Pewnie lepiej dla Piły byłoby gdyby Pan Rusko czy inny gość z kasą odkupił dług wobec Drabika, Hampela i innych zawodników (tak za 25% wartości) i zlikwidowałby ten klub a przy okazji przejał prawa do wszystkich zawodników? (teoretyzuje oczywiscie ale taki scenariusz w tym kraju jest możliwy)
    Panowie więcej umiaru i szerszych horyzontów.
    A wycinanie odpowiedzi forumowiczów z Wrocławia cóz no comments.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm... Rusko przegral bitwe ale nie wojne.... poczekamy az sprawa Drabika w sadzie sie zakonczy. Drabik wygra kasa wroci odda 50 % Andrzejowi i po zawodach. :)

    potfoor normalnie chlopie masz 100 % racji widac ci co popieraja decyzje GKSZ wola chodzic do pracy za darmo... lubia ********** tynk ze sciany napewno by byli zadowoleni jak by ich dzieci musialy chodzic zebrac bo tak!! po co pracodawca ma placic?? do czego sa potrzebne pieniadze nie lepiej isc zebrac?? albo sie upominac za swoje ciezko zarobione pieniadze?? Najlepiej umrzec z glodu i *** niech cie zakopia i kropka Polska chce do Unii?? z czym my sie tam pchamy?? tak naprawde to u nas jest taka wies ze ja ******** to co sie dzieje to juz nie sa przekrety to sa zbrodnie!! jestesmy okradani w bialy dzien!! jeszcze 40 podatkow do paliwa pracodawcy niech nie placa i bedziemy zyc w luksusie pod kreska....

    Stojko ULTRAS Sparta Wrocław

    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    stojko -wts

    potfoor normalnie chlopie masz 100 % racji widac ci co popieraja decyzje GKSZ wola chodzic do pracy za darmo... lubia ********** tynk ze sciany napewno by byli zadowoleni jak by ich dzieci musialy chodzic zebrac bo tak!! po co pracodawca ma placic?? do czego sa potrzebne pieniadze nie lepiej isc zebrac?? albo sie upominac za swoje ciezko zarobione pieniadze?? Najlepiej umrzec z glodu i *** niech cie zakopia i kropka Polska chce do Unii?? z czym my sie tam pchamy?? tak naprawde to u nas jest taka wies ze ja *******e to co sie dzieje to juz nie sa przekrety to sa zbrodnie!! jestesmy okradani w bialy dzien!! jeszcze 40 podatkow do paliwa pracodawcy niech nie placa i bedziemy zyc w luksusie pod kreska....

    Stojko ULTRAS Sparta Wrocław
    sam takimi wpisami prosisz sie o bana albo usuniecie wpisu, po co ?

    Ty masz takie zdanie - ja je szanuje ale uszanuj Ty to ze inni moga miec inne zdanie od Twojego np. potfoor - to jest demokracja!

    prosze nie uzywaj wulagryzmow bo forum to nie ulica, mozna napisac to normalnym jezykiem bez obraznia np. "baranow czy oslow z leszna itd"
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli uwazam ze PZM ot ma racje z Hamplem

    To nie piszcie bzdur o Olimpijskim
    Jest watek
    Ja nie wiem z czego sie cieszycie
    Ciekawe jakby innym klubom samorzad robil kuku
    wiem
    wszystkie kluby nie sa zadluzone wobec miasta
    wiem
    zuzel we wroclawiu dla satysfakcji wielu musi upasc

    Do Zbyszka Marszałka

    Widzisz Zbyszku
    Moze i prorok to ja nie jestem
    No ale wczoraj cos mowilem
    :-(((

    Pozdrawiam
    Czy moglbys mi Marku zacytowac kto sie smieje na temat Olimpijskiego? Jakos to czytam i raczej wszyscy wypowiadają sie jakby inaczej.

    Kogut natomiast mam wrazenie ze nie przeczytal cołosci a tylko to co chciał przeczytac.Pisałem juz wczesniej w innych wątkach ze Prezes Rusko nie jest od dzielenia pieniedzy w innych klubach.Podpisuje kontrakt,płaci i tyle.Od egzekwowania są sądy a nie prezesi.Nikt nie podnosilby larum jakby pieniądze byly podzielone na wszystkich proporcjonalnie.Pan Rusko kupił Drabika i wychodzi z zalozenia "dzielic trzeba równo,Drabikowi wszystko-reszcie gó**o.Potem ktos wypisuje sterte bzdur ze to dla dobra SPEEDAW'a.Rozumiem ze moze byc taka sytuacja ze Miskowiak,Gapiński i cala reszta nic z tego nie dostaną ale na Boga to nie my jestesmy sędziami.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widać na załączonym obrazku w sporze prawnym Rusko-Polania Piła stroną najbardziej zaangażowaną jest... leszczyńska Unia. Jakby Mrożek był młodszy to pewnie napisałby o tym sztukę teatralną. Jednak najśmieszniejsze jest to, że większość ludzi próbuje przedstawić spór o Hampela jako konflikt między Siłami Dobra a Ciemną Stroną Mocy jakby nie zauważając, że po obu stronach tej przepychanki istniały bardzo sensowne racje, a Piła nie wygrała przecież tej sprawy, bo okazało się, że po ich stronie stoi Bóg, Ojczyzna i słuszność moralna, lecz z powodu kruczka prawnego... A wrocławski Lord Vader i tak najprawdopodobniej drogą okrężną odzyska te pieniądze, albo przynajmniej ich większą część, bo w tej sytuacji Piła będzie musiała spłacić Drabika...

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    swir

    ...
    pracuję w bardzo dużej firmie i tu na pożądku dziennym jest kompensata należności
    Jeżeli jakaś firma zalega nam od pewnego czasu a my mamy im zapłacić za inną "usługę" to robi się wtedy kompensatę i nie obchodzi nam że nasz dłużnik wisi komuś jeszcze !

    Pisałem już o tym ale nie wiem czy wiesz.

    Ci super-prawnicy /tak się o nich wypowiadali kibice WTS-u/
    ,których wynajoł Rusko rypneli się na jednej podstawowej rzeczy.

    Według umowy ,którą sporządzili klub z Wrocławia kupił dług od Sławomira Drabika
    a Polonia Piła wisi kase ......Przedsiębiorstwu Żużlowemu Sławomir Drabik.
    W świetle prawa to dwa różne podmioty prawne.

    Tak więc szukał Rusko luk w prawie a znalazł je mecenas Wyrwa prawnik Polonii.


    Swir widzisz jednak jakąś różnice czy nie?

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kogutt
    Przeczytaj dokladnie wszystkie wypowiedzi...
    Ja np. juz kiedys pisalem, ze moim zdaniem trafil swoj na swego. Nie koncentrujac sie na moralnej stronie sprawy - prezes R trafil na rownie bezwzglednych ludzi, ktorzy wykorzystujac kruczki prawne dopinaja swego.
    Znasz skas taka postawe?

    Nosil wilk razy kilka...



  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wreszcie Rusko beknął za te krętactwa!
    Już raz mu się udało z Robertem Dadosem i z tego powodu bardzo mi przykro. :(

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    17-01-2003
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kogut natomiast mam wrazenie ze nie przeczytal cołosci a tylko to co chciał przeczytac.Pisałem juz wczesniej w innych wątkach ze Prezes Rusko nie jest od dzielenia pieniedzy w innych klubach.Podpisuje kontrakt,płaci i tyle.Od egzekwowania są sądy a nie prezesi.Nikt nie podnosilby larum jakby pieniądze byly podzielone na wszystkich proporcjonalnie.Pan Rusko kupił Drabika i wychodzi z zalozenia "dzielic trzeba równo,Drabikowi wszystko-reszcie gó**o.Potem ktos wypisuje sterte bzdur ze to dla dobra SPEEDAW'a
    Bodku,
    pewnie, że przeczytałem tylko to co chciałem przeczytać.
    Juz wcześniej Świr pisał o tzw. kompensacji. Myślę,że Prezes Rusko jest w posiadaniu odpowiedniej umowy z Drabikiem, w której jest wyraźnie napisane, że ten ostatni odstępuje, odsprzedaje, zrzeka sie (niepotrzebne skreslić) nalezności od Piły na rzecz Pana Rusko, klubu WTS Wrocław itp. W takim wypadku jego, nie tylko prawem, ale wręcz obowiązkiem jest odzyskanie swojej należności.
    Nie mam pojęcia jak zakończy sie ta cała sprawa, ale uważam, że najwyższy czas aby skończyć z wirtualnymi pieniędzmi, klubami i z za nic nie odpowiadającymi działaczami. i dotyczy to nie tylko Piły, Wrocławia ale w takim samym stopniu Zielonej Góry czy Leszna

    Dopisuje to po przeczytaniu jednego z powyzszych postów - moje uwagi na temat umowy okazują się zasadne, teraz jest tylko żonglerka prawna. a więc myślę, że mocniejszego wyrazu nabierają moje uwagi na temat wirtualnych klubów.
    Kramir:
    masz racje, trafił swój na swego. Ale to nie jest powód by w czambół potępiac postępowanie WTS-u

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stoiko_WTS

    Ja to rozumiem doskonale ze za prace trzeba płacic.Jezeli jednak firma ma kłopoty finansowe to płaci zaliczkowo wszystkim,ktorzy tą prace wykonują a nie jednemu a reszcie nic.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    musiel

    ja to widzę tak

    jesli dług wykupił WTS to Polonia jest winna kasę dla WTSu, z drugiej strony Wts jest winny Polonii
    tak więc jak dla mnie kompensata cały czas wchodzi w grę
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No prosze wszechmocny pan Rusko , przegrał i to z bakrutujaca Polonia Piła.
    I bardzo dobrze wreszcie ktos przytarł nosa temu gosciowi, bo myslał ze moze robic wszystko.
    Jak mozna wziasc czyjes długi i chciec je spłacac , przeciez Pilski klub prowadza profesjonalni ludzie i sami wiedza jak wyjsc z zaległosci.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przeciez Pilski klub prowadza profesjonalni ludzie i sami wiedza jak wyjsc z zaległosci.
    Udam ze osleplem i tego nie widze. Pilski klub prowadza profesjonalisci...HAHAHA Jasne przeciez w polskiej lidze sa sami profesjonalisci... Tylko ciekawe kto narobil tyle dlugow wszystkim tym klubom?? Moze Jarek Hampel, albo jeszcze lepiej A.Rusko. Takie myslenie napewno daleko was zaprowadzi. Zycze powodzenia.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że wszyscy z Leszna i nie tylko mają już mokro
    w majtkach ze szczęścia. Nie cieszcie się tak szybko
    bo Rusko nie odpuści. Jak można pisać, że Rusko kopie
    leżącego? A kto doprowadził do tego,że Piła
    dziś zatacza się jak stary pijak pod sklepem? Pewnie
    Rusko... Skoro tacy profesjonaliści pracują w Pile
    to dlaczego są na dnie?

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Ja bradzo sie ciesze ze Rusko przegral
    od poczatku sprawy uwarzalem ze postapil zle w stosunku do pily
    Ciekawu mnie tylko to gdzie bedzie startowal Jarek w nadchodzacym sezonie??

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    swir

    Chyba jednak mnie nie rozumiesz

    Wts niemógł kupić długu od Sławka Drabika /a tak zrobił/

    gdyz Polonia Piła nie ma długu wobec Drabika! ...tylko

    wobec firmy "Przedsiębiorstwo Żużlowe Sławomir Drabik"

    i cały problem w tym że Wts kupił dług od złego

    podmiotu /w świetle prawa/


    Dzisiejsze orzeczenie trybunału PZM mówi m.innymi o tym że postępowanie wts jest niezgodne z zasadami współżycia społecznego
    a w szczególności lojalności i uczciwości w kontaktach handlowych i jest nieważne z mocy art 58 § 2 kc (Art. 58. § 2. Nieważna jest czynność prawna sprzeczna z zasadami współżycia społecznego.)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No w końcu!!!

    No bardzo sie ucieszyłem kiedy przeczytałem te informacje na temat pana Rusko.Bardzo dobrze że mu ktoś w końcu udowodnił jego matactwa.Ile można oszukiwać no sami powiedźcie, no ile???
    No będzie wielka strata dla polskiego żużla kiedy Jarek nie będzie jeździł w polskiej lidze ale sam tego chciał,miał kilka innych propozycji startów (Unia,Apator i Włókniarz) dlaczego tam nie poszedł bo mu mniej zakrecili w głowie,ale powiedzieli mu prawdę ile bedzie zarabiał a pan Rusko dał mu do podpisania kontrakt skąłdający się z 50 stron i Jarek przez tydzień musiał siedzieć z adwokatami we Wrocławiu żeby załapać chociaż połowę tresci tego obszernego kontraktu.
    Ale w końcu Rusko trafił na swojego(Pilscy działacze)i przegrał!!!:)

    MATACTWOM MÓWIMY ---N I E !!!!!!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh dziwie się , że tylu kibiców z Leszna się w ten wątek wtrąciło , przecież to nie nasza sprawa. Nie wiem też dlaczego wszyscy jesteście za Piłą? Przecież to właśnie Oni są sprawcami całego zamieszania ! Ale mniejsza o to ... Chciałbym tylko dodać , że decyzja w tej sprawie powinna być jedna , przejąć te pieniądze i podzielić je na wszystkich , którym Piła jest coś winna ! A co do tej "wojny" - Ona może zniszczyć tylko Jarka , bo puki się nie skończy Jarek nie będzie mógł jeździć :(


Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •