Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 171

Wątek: J.Hampel we Wrocławiu (juz drugi raz ;)) !

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż należy tylko pogratulować działaczom Pilskim, że potrafili coś załatwić. Bo podobnie sprawa miała się z Robertem Dadosem, jednak wtedy Grudziądz pieniędzy nie dostał...

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    narescie gosciowi sie noga podwinela i bardzo dobrze a jeszcze ze stadionu ich wyrzucili naprawde mam satysfakcje
    wts stojko nie czulem klimatow a mowilem ze sa dlugi i nie smiej cie sie z pily bo czy wts to profesjonalny klub oki palci zawodnikom na czas {na razie}ale niestety kiwa kontrachentow zobaczymy co bedzie dalej szkoda jarka ale coz pretensje moze miec do pana prezesa ze jego dobrem chcial zagrac coz jedno jest pewne co nie ktorzy zawodnicy i dzialacze klubowi zanim usiada z tym panem do stolu aby cos zalatwic glugo sie zastanowia wyszlo typowe cwaniactwo ale jest jeszcze przepisy wprowadzony przez wts w zeszlym roku ze moga rozgrywac zawody na innym torach
    pyra

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    oj pyra

    narescie gosciowi sie noga podwinela i bardzo dobrze a jeszcze ze stadionu ich wyrzucili naprawde mam satysfakcje

    żal mi tylko że tacy ludzie są na forum masz satysfakcje że ich ze stadionu wyrzycili wiesz nie ma takich słow żeby ciebie obrazic oj pyra .
    Zapomniałes że Leszno też ma sprawe w sądzie i nie wiadomo jak sie skonczy i co my mamy wtedy zachowac sie w ten sposób co ty własnie przez takich jak ty potęgujee sie nienawisc na forum.
    Pomyśl a nastepnie napisz.



    wts stojko nie czulem klimatow a mowilem ze sa dlugi i nie smiej cie sie z pily bo czy wts to profesjonalny klub oki palci zawodnikom na czas {na razie}ale niestety kiwa kontrachentow zobaczymy co bedzie dalej szkoda jarka ale coz pretensje moze miec do pana prezesa ze jego dobrem chcial zagrac coz jedno jest pewne co nie ktorzy zawodnicy i dzialacze klubowi zanim usiada z tym panem do stolu aby cos zalatwic glugo sie zastanowia wyszlo typowe cwaniactwo ale jest jeszcze przepisy wprowadzony przez wts w zeszlym roku ze moga rozgrywac zawody na innym torach
    [quote]

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Sprawa Dadosa

    niewiem czy ten precendens nie zaowocuje odgrzebywaniem starych spraw np Dados.

    W przeciwienstwie do wiekszosci kolegow moja radosc jest niewielka bo;
    1. Wygrali Prawnicy
    2. Przegrali Zawodnicy
    przynajmniej niektorzy poniewaz za swoja prace nie dostana pieniedzy. Zgadzam sie z werdyktem dla dobra polskiego Zuzla postapowanie pana Rusko jest takie jak w uzasadnieniu GKSZ "nie godne itd......"
    Jednak gdzie i w ktorym miejscu to ma poprawic sytuacje ktora mamy
    sa jedne wielkie dlugi i jeszcze raz dlugi
    Mysle ze nie w kontekscie sprawiedliwosci trzeba rozwazac caly ta sprawe a pod kontem tego co dalej.
    OBY NA CALEJ TEJ SPRAWIE NIE STRACIL TYLKO JAREK BO TO ZAPRZECZY SENSOWNOSCI TAKICH ROZSTRZYGNIEC PRZY ZIELONYM STOLIKU!!!
    Wojtek
    Fan Unii

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zasłyszane... hm... tzn. zaczytane + wyjaśnienie

    Orzeczenie Trybunału PZM mówi m.in: że postępowanie Wrocławia jest sprzeczne z zasadami współżycia społecznego a w szczególności lojalności i uczciwości w kontaktach handlowych i jest nieważne z mocy art 58 § 2 kc (Art. 58. § 2. Nieważna jest czynność prawna sprzeczna z zasadami współżycia społecznego.) WTS Wrocław świadomie wykorzystał trudną sytuację TS Polonia Piła, świadomie uniemożliwił klubowi z Piły realizację celów statutowych. Umieszczenie w umowie cesji klauzuli poufności pod rygorem kary umownej 10.000,00 , której ujawnienie celowo nastąpiło dopiero po zawarciu umowy transferu uznano za sprzeczne z zasadami współżycia społecznego. W związku z tym Trybunał orzekł
    Uchylić decyzję o zmianie barw klubowych Jarosława Hampela z TS Polonia Piła do WTS Wrocław
    ---------------------

    Hm... Jeżeli, ktoś dziwi się, że Leszczyniacy są tak zaangażowani w ten proces... to wyjaśniam:

    Sympatia dla Jarka w Lesznie jest dość duża, a życzenia, aby mu się wiodło jak najlepiej, są szczere.

    Co innego sprawa p.R. W Lesznie panuje silne przeświadczenie o jego matactwach nie tylko w relacjach międzyklubowych, ale także w czasie rozgrywania meczy... (myślę o niesportowym wpływie na wyniki!) - abstrahuję od rzeczywistego stanu rzeczy... Takie panują tu odczucia.
    A więc... Cieszy (choć to może radość nie najwyższych lotów), że ktoś utarł mu nosa.

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rusko

    Hampel i tak będzie jeździł w WTS więc szkoda tylko pisania na tej klawiaturze. Rusko nie odpuści Hampelka. Ludzie w co wy wierzycie? Lubię Piłę ale Hampel zostanie we Wrocławiu już Rusko się o to postara.:(

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    okanno 1 jasne ze zal mi kibicow i zuzlowcow ale powiedz czyja to winna ze jest jak jest gdyby nie cwaniactwo pana r to hampel bylby dzisiaj zawodnikiem wts, bramy olimipjskiego bylyby otwarte [CHOC SPARING SIE ODBYWA]my nie mielibysmy satysfakcji wcale tego nie ukrywam popatrz na apator stwierdzili ze nie ma kasy i odpuscil hampelka spalcenie dlugu drabikowi tez nie mialo zadnego pokrycia w dokumentach i a wiesz wiele rzeczy trudno udowodnic
    a co do unii jesli zarzad zawinil i sad tak stwierdzi trudno trzeba bedzie poniesc konsekwencje takie jest zycie szczerze mam swoj poglad na sprawe andrzej szymanskiego ale nie bede pisal na ten temat na forum .gdyz jest to delikatna sprawa tak jak w przypadku roberta dadosa
    pozdrawiam
    pyra

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    ehhh

    okanno 1 jasne ze zal mi kibicow i zuzlowcow ale powiedz czyja to winna ze jest jak jest gdyby nie cwaniactwo pana r to hampel bylby dzisiaj zawodnikiem wts, bramy olimipjskiego bylyby otwarte [CHOC SPARING SIE ODBYWA]my nie mielibysmy satysfakcji wcale tego nie ukrywam popatrz na apator stwierdzili ze nie ma kasy i odpuscil hampelka spalcenie dlugu drabikowi tez nie mialo zadnego pokrycia w dokumentach i a wiesz wiele rzeczy trudno udowodnic
    a co do unii jesli zarzad zawinil i sad tak stwierdzi trudno trzeba bedzie poniesc konsekwencje takie jest zycie szczerze mam swoj poglad na sprawe andrzej szymanskiego ale nie bede pisal na ten temat na forum .gdyz jest to delikatna sprawa tak jak w przypadku roberta dadosa
    pozdrawiam
    [quote]
    Nie rozchodzi mi się o Hampela bo racje mają i jedni i drudzy ja sam sie nie wypowiadam na ten temat.
    Rozchodziło mi się natomiast o sprawe stadionu tu chyba nie ma pola do satysfakcji to jest poprostu żałosne i to nie jest wina pana R.
    Natomias w ostatnie twoje twierdzenie to się zgadzam sprawa delikatna a JAK zawinił powinien ponies kosekwęcje ale wtedy to też by było cwaniactwo.


    też pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Koledze Bodkowi

    jezeli chodzi o Stadion Olimpijski to pewne rzeczy
    nieslychane:-) sa walkowane w topicu o Stadionie

    i jest tam wiele, ale to wiele dziwnych wpisow

    Natomiast co do sprawy hampla
    Ja wczesniej czulem cos po plecach iz Rusko przegial
    bowiem gdyby:
    a) Drabik mial ustalone przez sad wierzytelnosci
    b) Drabik wiedzial komu Pila wisi kase
    c) w kontrakcie zapisane bylo o splacie dlugow
    w formie transferu i cesje dlugow

    to wowczas wszystko bylo ok

    Natomiast teraz WTS musi zaplacic za Jarka
    No i wowczas I Gollob i Drabik
    powinni wystapic do sadu o zablokowanie konta Pily
    do czasu rozliczenia sie z nimi
    Proste.
    I tak powinno byc od poczatku

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    okno1 nie wiem czyja to winna a moze pan r tez zaczal pogrywac z awf
    my tego nie wiemy
    pyra

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hampel i tak będzie jeździł w WTS więc szkoda tylko pisania na tej klawiaturze. Rusko nie odpuści Hampelka. Ludzie w co wy wierzycie? Lubię Piłę ale Hampel zostanie we Wrocławiu już Rusko się o to postara.:(
    To że Hampel będzie jezdzić we Wrocławiu to wszyscy wiedzą,chodzi tylko o to że Rusko będzie musiał wpłacić pełną kwote na konto Piły.A cieszą się dlatego ponieważ Rusko próbował zdobyć Hampela za dużo mniejsze pieniądze pomijając klub z Piły i mu się nie udało.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie ale tak powaznie mowiac to nie wiem skad takie plotki sa czy tam potwierdzone informacje :) przeciez trybunal PZMot mial sie zebrac w srode a dzisiaj mamy wtorek :D wiec co jest rozstrzygniete?? :D poczekamy zobaczymy! :P

    Stojko ULTRAS Sparta Wrocław

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No nie wiem ...

    [/quote]

    To że Hampel będzie jezdzić we Wrocławiu to wszyscy wiedzą,chodzi tylko o to że Rusko będzie musiał wpłacić pełną kwote na konto Piły.A cieszą się dlatego ponieważ Rusko próbował zdobyć Hampela za dużo mniejsze pieniądze pomijając klub z Piły i mu się nie udało.[/quote]

    Ja mysle, ze nie wszyscy. Po wypowiedziach co niektórych to nie dałbym głowy.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że wszyscy z Leszna i nie tylko mają już mokro
    w majtkach ze szczęścia. Nie cieszcie się tak szybko
    bo Rusko nie odpuści. Jak można pisać, że Rusko kopie
    leżącego? A kto doprowadził do tego,że Piła
    dziś zatacza się jak stary pijak pod sklepem?
    Pewnie
    Rusko... Skoro tacy profesjonaliści pracują w Pile
    to dlaczego są na dnie?
    Człowieku! Daruj sobie tego typu komentarze!
    Zanim zaczniesz rzucać inwektywami pod adresem innych spójrz najpierw na "swoje podwórko".

    Pelny tekst orzeczenia trybunału PZM :
    http://www.poloniapila.isp.net.pl/News/news.html

    pozdrawiam leszczyńskich kibiców!

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj w tym Lesznie chyba nie macie nic do roboty tylko sensacji szukacie.Jak Rusko będzie miał zapłacić to zapłaci.Chociaż wolałbym żeby Drabik odzyskał pieniądze,bo w tej materii Piła pokazuje co jest warta.Powiem tyle zamiast szukać smrodu we wrocławskim klubie zajmijcie się brudami w Unii.Pozdrawiam.

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natomiast teraz WTS musi zaplacic za Jarka
    No i wowczas I Gollob i Drabik
    powinni wystapic do sadu o zablokowanie konta Pily
    do czasu rozliczenia sie z nimi
    Proste.
    I tak powinno byc od poczatku
    Szanowny kolego mazarek!
    Rozmawiałem z wiceprezesem Czapiewskim na ten temat - Z Jackiem Gollobem pilska Polonia zawarła ugodę, proszę więc nie uwzględniać tego zawodnika w przewidywanym czarnym dla Piły i białym dla Wrocławia scenariuszu :)

    pozdrawiam,


  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Na końcu pytanie do Mazarka. Czy gdyby Rusko miał problemy finansowe a zaległby kasę kilku zawodnikom też byś postulował o zablokowanie kont?
    Gdyby....
    Tak
    Zdecydowanie TAK

    Gdybym nie widzial ochoty na splate

    Tak

    Bowiem nic mnie bardziej nie wkur...wia

    jak kilka firm ktore mi wisi pieniadze
    pomimo ze zeby spelnic ich zadania
    zainwestowalem swoje

    Tak
    Zadalbym

    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    HAMPELEK

    Widzę, że wszyscy z Leszna i nie tylko mają już mokro
    w majtkach ze szczęścia. Nie cieszcie się tak szybko
    bo Rusko nie odpuści. Jak można pisać, że Rusko kopie
    leżącego? A kto doprowadził do tego,że Piła
    dziś zatacza się jak stary pijak pod sklepem?
    Pewnie
    Rusko... Skoro tacy profesjonaliści pracują w Pile
    to dlaczego są na dnie?
    Człowieku! Daruj sobie tego typu komentarze!
    Zanim zaczniesz rzucać inwektywami pod adresem innych spójrz najpierw na "swoje podwórko".

    Pelny tekst orzeczenia trybunału PZM :
    http://www.poloniapila.isp.net.pl/News/news.html

    pozdrawiam leszczyńskich kibiców!
    Jestem jak najbardziej za!!!WTS( A konkretnie Pan Rusko )Próbuje poprzez swoje znajomosći robić innych w konia-mówiąc delikatnie-ale oby przypadek Hampela skończył sie pozytywnie dla jego dobra.Została jeszcze sprawa dzierżawy stadionu od AWF i wykończenie Dadosa(oby wrócił do równowagi)po zakupie jego z Grudziądza na podobnej zasadzie jak Jarka.Narra...

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ramach "zasad współzycia społecznego..." bla bla bla...
    Wzorem francuskiej ligi piłkarskiej "spuszczamy" z ekstraligi klub Polonia Piła do 1 (a może nawet 2) ligi za niewywiązywanie się z umów z zawodnikami. Jak im się polepszy to może pojeżdżą. Kupić sobie zawodnika to nie problem - trzeba jeszcze mieć kasę i płacić ustalone wynagrodzenie.
    Sprawę można przegrać na szczeblu PZM, w sądzie itd. ale trzeba jeszcze mysleć o "zdrowym rozsądku" oraz twardych regułach biznesu- bo prowadzenie klubu to też biznes a zdrowy rozsądek zachodzi np wtedy kiedy wchodzę do knajpy zagladam do karty i okazuje się ,że browarek kosztuje 100PLN a ja mam w kieszeni 50. Ale ja jestem jak Polonia- zamawiam i nie płacę- efekt jest taki ,że zmywam w knajpie albo zamiatam a potem z kopem w d... wylatuję tylnymi drzwiami ;)

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ramach "zasad współzycia społecznego..." bla bla bla...
    Sprawę można przegrać na szczeblu PZM, w sądzie itd. ale trzeba jeszcze mysleć o "zdrowym rozsądku" oraz twardych regułach biznesu- bo prowadzenie klubu to też biznes a zdrowy rozsądek zachodzi np wtedy kiedy wchodzę do knajpy zagladam do karty i okazuje się ,że browarek kosztuje 100PLN a ja mam w kieszeni 50. Ale ja jestem jak Polonia- zamawiam i nie płacę- efekt jest taki ,że zmywam w knajpie albo zamiatam a potem z kopem w d... wylatuję tylnymi drzwiami ;)
    Podobnie sytuacja ma się ze stadionem olimpijskim,AWF-em i WTS-em.Rozumiem że w tym przypadku też powinna obowiązywać zasada którą opisałeś w swoim poście.Kto nie płaci dostaje kopniaka w d... i wylatuje tylnymi drzwiami?

    pozdr.

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wypowiedzi leszczynian i pilan są przesycone jadem dzikiej sfatysfakcji.Leszczynianie są tak mocno zaangażowani w sprawę,że dziwię się dlaczego ten wątek nie jest w ich dziale:Unia Leszno przed sezonem- co słychać?Co byście teraz nie pisali,jakich użyli argumentów,żeby się wybielić to teraz wiecie dlaczego jesteście nielubiani w kraju!Poza kilkoma normalnymi forumowiczami o reszcie szkoda pisać!A wy pilanie nie cieszcie się zbytnio,bo te same pieniądze w zębach przyniesiecie do Wrocławia za Drabika.Dowiedziałem się,że nawet większe.
    Dziennikarz Bartek Czekański radził kiedyś zestresowanym onanizowanie się,sprubójcie może akurat pomoże!
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy ty tak do końca znasz sprawę Stadionu Olimpijskiego i żądań AWF-u w stosunku do WTS-u.Jeżeli wiesz tylko tyle co piszą w pilskich gazetach to gratuluję ,masz naprawdę wszechstronną wiedzę.A swoją drogą może byś zaczął przyglądać się na ręce swoich działaczy,bo na razie widzę ,że znaleźliście sobie czarnego luda.

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2003
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałbym wyjaśnić kilka mitów na temat Polonii Piła.
    1. W Pile funkcjonuje nowy zarząd który buduje drużynę w oparciu o doświadczenia Leszczyńskie, czyli bazując na własnych wychowankach.
    2. Zarząd obniżył zadłużenie Pilskiego klubu w ciągu 1 roku o przeszło 1 mln złotych.
    3. Ani Jaroslaw Hampel ani Rafał Dobrucki którzy w tym roku odeszli z Piły ni mają żadnych żądań finansowych wobec klubu z Piły.
    4.Nierozwagą (ładne i delikatne określenie prawda? - to do moderatorów) byłego pilskiego prezesa było podpisywanie kontraktów z zawodnikami bez zabezpieczenia klubowych interesów (dotyczy kontraktów Drabika i Golloba) - jeżeli w tych kontraktach byłoby takie zabezpieczenie (np minimalna ilość punktów od której klub płaci) to panowie Drabik i Gollob sami mieliby problemy aby zarobić na chlebek z masłem. Inna sprawa to Jabłoński, który miał taki zapis ( minimum 6 pkt w meczu) i teraz sądzi się o WSZYSTKIE zdobyte punkty twierdząc, że taki zapis w umowie nie jest legalny - wszak to tylko sport!
    5. Orzeczenie trybunału (jego pełny tekst jest zamieszczony na stronie www.poloniapila.isp.net.pl) - nie jest zwycięstwem żadnej ze stron. Piła nie ma pieniędzy, a ma zawodnika, który jak twierdzi nie chce jeździć w pilskim klubie. Wrocław dostał uszczerbku - pozbawiono go zawodnika i przylepiono łatkę mataczy, a w końcu sam Hampel nie ma klubu, ani widoków na to, że w tym roku będzie gdzieś jeździł

  24. Powrót do góry    #69
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2003
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    6. Klub podpisał ugodę z Jackiem Gollobem w sprawie spłaty zadłużenia
    7. Klub oferował Drabikowi podpisanie ugody z której wynikało, że 50 % kwoty transferowej Jarka Hampela trafi na jego konto. Drabik odrzucił tę propozycję. Jego menadżer zeznając przed trybunałem oświadczył, że Sławomir Drabik NIE OTRZYMAŁ należnych mu pieniędzy z tytułu cesji wierzytelności od klubu z Wrocławia - natomiast w cesji tej był zapis o tym że poświadcza (Drabik) iż otrzymał kwotę zapisaną w cesji umowy!!!! ( tak przekazał to mecenas Wyrwa na konferencji prasowej)
    8. W wczorajszym sparingu Wrocławian ucestniczył Jarek Hampel - co to może oznaczać.
    9. Orzeczenie trybunału (mam jego kopię) zostało wydane 21 marca 2003 roku.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Wczoraj w budynku klubowym Polonii Piła przy ulicy Bydgoskiej, odbyła się konferencja prasowa poświęcona orzeczeniu Trybunału PZM w sprawie transferu Jarosława Hampela. Konferencje rozpoczął prezes legalizowanej jeszcze fundacji „Speedway”, Pan Grzegorz Piechowiak. Następnie głos zabrał jeden z największych wygranych, Pan mecenas Krzysztof Wyrwa.


    Zdaniem Pana Wyrwy, 24.01.2003 r. (trzy dni przed podpisaniem umowy Polonia - WTS) wrocławski klub podpisał umowę cesji wierzytelności ze Sławomirem Drabikiem. Mecenas Polonii poprosił przed Trybunałem PZM o okazanie tej umowy oraz potwierdzenia przelewu z tytułu jej realizacji. Z umowy wynikało, że były zawodnik częstochowskich Lwów otrzymał 325.207,95 PLN. Włodarze WTS potrącili tą kwotę od sumy transferowej za Hampela (350 tyś. PLN) i tym samym wpłacili na konto pilskiej Polonii tylko 24.792,05 PLN. Bardzo ważnym jest, że umowę obejmowała klauzula poufności i żadne ze stron nie mogła ujawnić jej treści.
    Na wniosek mecenasa Krzysztofa Wyrwy, Trybunał PZM wezwał na rozprawę Sławomira Drabika, który miał przedstawić rozliczenie podatkowe, z którego można było się dowiedzieć czy Drabik otrzymał pieniądze od WTS. Jednak zawodnik nie stawił się na rozprawie, jego interesy reprezentował Piotr Fabiański. W świetle zeznań menadżera Drabika okazało się, że Sławek nie otrzymał żadnych pieniędzy z tytułu umowy o cesji wierzytelności. Tym samym Trybunał nie zakończył tej sprawy 20. marca. Postanowił, że wyda orzeczenie sześć dni później.
    Prawnicy PZM poinformowali o zakończeniu tzw. „Sprawy Hampela” już wczoraj, a na orzeczeniu widniała nawet data 21.03.2003 r. Dokument został wydany przez Pana Wojciecha Tomczyka (przewodniczący), Panów Jerzego Taczalskiego i Andrzeja Owaka (członkowie) oraz przez Panią Beatę Kamińską (protokolantka), a orzeka on, że transfer Jarosława Hampela z Polonii Piła do WTS Wrocław jest nieważny. Wrocławianie muszą również zwrócić pilanom pieniądze złożone tytułem kaucji.
    Nikt z pilskich działaczy nie krył radości z takiego finału sporu. Wiadomość o pomyślnym zakończeniu tej sprawy ucieszyła bardzo trenera polonistów, Pana Czesława Czernickiego.
    Jak oświadczył Pan Grzegorz Piechowiak, Jarosław Hampel jest nadal zawodnikiem drużyny z miasta nad Gwdą. Prezes fundacji rozmawiał już z pilskim zawodnikiem. Poinformował go, że jest jeszcze możliwość, aby Jarek startował we Wrocławiu. Aby tak się stało, klub z Dolnego Śląska musiałby zgłosić się do Polonii z zamiarem wypożyczenia Hampela. Jak podkreśla Piechowiak, kwota za ewentualne wypożyczenie nie będzie dużo niższa od kwoty transferowej. Gdyby wrocławianie nie zdecydowali się na taki krok, Jarek mógłby zostać wypożyczony do innego klubu lub reprezentować barwy pilskiej Polonii.
    Sam zainteresowany rozgoryczony jest decyzją Trybunału PZM i twierdzi, że nie chciałby startować nigdzie poza Wrocławiem. Pytany o możliwość jeżdżenia dla Polonii odpowiada, że lepiej byłoby chyba nie startować, niż jeździć w Pile na sprzęcie marnej jakości. Musiał by się jednak głęboko zastanowić.


    Info ze strony www.sportowefakty.pl

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podało Radio Elka Jarek po usłyszeniu decyzji udał się do przedstawicieli firmy Agromix!
    Wiem że jest to mało prawdopodobne, ale byc może zostanie wypożyczony do Leszczyńskiej Unii :)

    pozdrawiam
    Ares

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    a nie mowilem !

    nic wiecej nie juz powiem !

    ps.
    - mam swoje zdanie na temat rusko, ktore znacie - bardzo wplywowy dzialacz (okreslenie za wyborcza/wroclaw) "baron GKSZ" - szkoda tylko jarka ze zaplaci ... za bledy wplywowego dzialacza, ktory teraz udaje i mowi "ze nie wie o co chodzi i nie wie co robic"

    po takim skandalu !
    zmarnowaniu najwiekszego talentu w polskiej lidze - Hampla!
    czlowiek z honorem powinien przyznac sie do bledu i odejsc ale watpie, ze stac na to rusko.

    andrzej - najlepiej dla dobra polskiego zuzla odejdz....
    WTS i tak nie bedzie zdobedzie DMP! - prawdziwwego mezczyzne poznaje sie nie po tym jak rozpoczyna ale po tym jak konczy.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    pierwszy raz musze przynac iz zgadzam sie z ostatnia wypowiedzia abdullacha chociaz nie do konca hampel pewnie bedzie jezdzil tylko nei w pile i wydaje mi sie ze tez nie we wroclawiu :) bo nie sadze zeby rusko z 300 tysiecy za hampela zaplacil :) moze jak przyjdzie sponsor do ckm to go sciagnie?:P nie no zartuje mamy czerwinskiego w koncu :)
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul;)

    chyba na to nie liczysz ;),fakt jest taki, ze byloby to mile z jego strony jednak nie zrobi tego napewno chocby ze wzgledu na to, ze wowczas w calym Lesznie panowala by wielka nieopisana euforia chyba nawet wieksza niz po zdobyciu DMP 2003...:P
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Czy Wrocław czy Pila albo Leszno

    Sam nie wiem gdzie ale on musi znalejsc taki klub w którym bedzie się dobrze czuł.


    Osobiście jestem za Lesznem powody są dwa pierwszy -będzie w domu
    drugi-wzmocni Leszno bo my Zielonogórzanie choc was ktytykujemy to 13 kwietnia liczymy na wspaniały mecz a bez Jarka to będzie zwykły sparing jakich wiele już było u nas.

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podało Radio Elka Jarek po usłyszeniu decyzji udał się do przedstawicieli firmy Agromix!
    Wiem że jest to mało prawdopodobne, ale byc może zostanie wypożyczony do Leszczyńskiej Unii :)

    pozdrawiam
    Heheheheheheheheheh widzę, że humor dopisuje. :) :) ) :) :) :) :):)

    A ja byłem wczoraj w browarze Piastowskim, wiecie co to oznacza ??? :) :) :) :) :) :) :)

    Chyba se go kupie, albo zostanie w nim prezesem albo mnie do niego wypożyczą co bym nie musiał do sklepu po browary chodzić :) :) :) :) :) :)

    To wręcz nieprwadopodobne ale jak najbardziej możliwe.

    Aha i widziałem Protasiewicza we Wrocławiu, załatwiał jakieś sprawy na Mickiewicza. Wiecie co to może oznaczać ? :) Chyba Apator chce go wypożyczyć :) :) :) :) :) :) :)

    W Lesznie to juz miało przed tym sezonem pół Polski jeździć ale ostał wam się jeno Dobrucki i Dryml, ale widze że walczycie do końca. Tak trzymać bu haha :) :) :)
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    rusko - "dobroczyńca polskiego speedwaya" nie pozwoli zmarnować kolejny talent czarnego sportu. Z fair play na ustach. Jak zwykle...
    let the metal flow.

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    W ITAJ ARCI

    Witamy serdecznie na sportsboardzie :)

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Śmiechu warte.

    Ludzie co wy tutaj wypisujecie,Hampel w Lesznie,no tego to jeszcze nie grali.A może Rickardsson też,chyba w głowach już wam się lasuje od tego słoneczka co ostatnio mocniej przygrzewa.Szkoda słów,ale mimo wszystko gratuluje dobrego samopoczucia i radości twórczej niektórym autorom.Czasmi się zastanawiam skąd czerpiecie informacje,czy kierujecie się prasą,czy też wyobrażnią,której widać nie brakuje nikomu.Nie ma się co dziwić że kibice Unii i Sparty tak się nie lubią,ale czytając takie herezje to się nie dziwię.Poziom zakorzenionej antypatii w stosunku do wrocławskiego klubu jest aż nadtto widoczny.Życzę wam kibice z Leszna więcej obiektywizmu, a także głębszego zastanowienia nad sensem niektórych waszych wypowiedzi.

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Życzę wam kibice z Leszna więcej obiektywizmu, a także głębszego zastanowienia nad sensem niektórych waszych wypowiedzi.
    CZy wiesz, ze stwierdzenie "ZYCZE WAM KIBICE Z LESZNA
    WIECEJ OBIEKTYWIZMU... " itd jest wlasnie przejawem
    generalizowania czyli BRAKU OBIEKTYWIZMU.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co ,zaczyna to być męczące.Każdy zaczyna najeżdzać na p.Rusko tak jakby to bylo w modzie.Denerwujące jest też to,że słuchacie bezkrytycznie przedstawicieli pilskiego klubu.Warto czasami posluchać drugiej strony,bo wtedy te dotąd oczywiste prawdy mogą się zmienić.Abdul ,a jakby Rusko cię posłuchał,to na kim byś się póżniej mścił.Ciekawe kto by został twoim wrogiem,Karwan bo bogaty,może Maślanka bo ma boskią pomoc.Wybacz,ale z tą swoją zacieklością jesteś śmieszny.
    A dla wszystkich ,którzy z wielką radością wylewają pomyje na naszych działaczy,jest takie stare przyslowie"nie życz drugiemu co tobie nie miłe.Tak więc nie życzę wam ,aby kiedyś wasi "wspaniali" działacze nie przejechali się na gównie ,które kiedyś komuś chcieli podrzucić.

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    grzesiek_WTS :
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    przeciez Pilski klub prowadza profesjonalni ludzie i sami wiedza jak wyjsc z zaległosci.
    --------------------------------------------------------------------------------



    Udam ze osleplem i tego nie widze. Pilski klub prowadza profesjonalisci...HAHAHA Jasne przeciez w polskiej lidze sa sami profesjonalisci... Tylko ciekawe kto narobil tyle dlugow wszystkim tym klubom?? Moze Jarek Hampel, albo jeszcze lepiej A.Rusko. Takie myslenie napewno daleko was zaprowadzi. Zycze powodzenia.
    Mysle ze nie masz prawa osadzac innych i kwestionowac ich profesjonalizmu badz nie...rownie dobrze mozna powiedziec ze Pan Rusko i jego prawnicy , ktorzy zajmowali sie sprawa nie wykazali dosc profesjonalizmu by zauwazyc niektore kruczki prawne...

    Lex :
    przecież to nie nasza sprawa. Nie wiem też dlaczego wszyscy jesteście za Piłą? Przecież to właśnie Oni są sprawcami całego zamieszania !
    winni czy niewinni...cala sprawa nie ujrzala by swiatla dziennego gdyby Pan Rusko do 31.01.2003 roku wplacil wymagana kwote transeforwa a nie probowal innych uszczesliwiac na sile.


  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Żeby było krócej to walę w punktach:

    1. Bulwersujące jest to, że takie decyzje zapadają na tydzień przed rozpoczęciem sezonu. Co z tym zrobić w takim czasie?

    2. Nie zarzucajcie wszystkim z Leszna, że cieszy nas taki obrót sprawy itd. Wcale mi nie do śmiechu. Mam nadzieję że Jarek będzie jeździł, bo o Niego najbardziej chodzi.

    3. Uważam decyzję za słuszną. Nie sądzę, że byłoby w porzo gdyby pan Rusko płacąc swojemu zawodnikowi , uregulował zobowiązania wobec Polonii. To tak śmieszne że aż tragiczne. Ja napisałem że nie kopie się leżącego i podtrzymuję decyzję. To nie Sławek sprzedał Jarka tylko Polonia więc chyba nie trudno zjarzyć komu się flota należy. Ponadto jeżeli Piła tej kasy nie zobaczy - zobaczy co innego; dno. To nie są grosiki. Gwiazdorskiego Teamu w Pile nie zbudują ale taki zastrzyk pozwoli przyzwoicie objechać sezon wszystkim zawodnikom klubu (a nie jednemu)

    4. Być może rządy w pilskim klubie powinny w minionych sezonach wyglądać inaczej (moim zdaniem powinny) i wiem że panu Drabikowi kasa z Polonii się należy, ale nie powinno się łączyć tych 2 spraw bo tym sposobem pan R. ozłocił jednego –być może (oby nie)- kosztem drugiego zawodnika.

    5. Co najśmieszniejsze -jeszcze trochę i doszłoby do tego żeby Pan z Wrocka decydował o tym czy takie rozwiązanie jakie zastosował w tej sprawie było sprawiedliwe czy nie. O co tu chodzi ? PARADOKS!!
    Wiadomo, że pan o którym piszę ma zwolenników we Wrocławiu –wcale się nie dziwię. Walczy o swój klub i ze Sparty -między innymi On- zrobił naprawdę liczący się klub w kraju. Jeżeli przyjmiemy że cel uświęca środki to pasuje, ale mamy XXI wiek i prawo a nie średniowiecze ze świętą inkwizycją, która miała swoje „widzi mi się” i jej decyzje były niepodważalną świętością.

    6. Nie pierwsza to kontrowersyjna sprawa z udziałem pana R.

    7. Napisałem co myślę. amen


    POZDRÓWKI z LESZNA dla KIBICÓW
    >>fanQBEK<<


  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Yabkoo
    No ja tez słyszalem ze Protas bedzie we wrocku firma pani Tadzi ktora sprzedaje kielbaski z grila pod stadionem bedzie jego sponsorem strategicznym :)

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 11 w 2 postach

    Do wszystkich

    1. prawda jest zawarta w Komunikacie Trybunału PZMot. Jest to wynik pewnego śledztwa - porównania faktów z normami prawnymi. Trybunał stwierdził ze normy zostały naruszone i koniec dyskusji.
    2. Drogą wyjścia z tej sytuacji jest wypłata pewnej kwoty z WTS do TS POLONIA i bedzie po bolu (oj bedzie bardzo boleć)
    3. Pan Rusko jest takim profesjonalistą ze jestem o to spokojny. Przeciez tylko Wrocław jest Kochany, uczcciwy, wypłacalny i terminiow reguluje swe zaległosći, których zreszta nie ma (również wobec AWF-U).
    4. Jarkowi trzeba zyczyć aby jeżdził we WTS bo jest jego zdaniem jedyny profesjonalny klub. Jak zaczynał karierę w Pile po ucieczce z Leszna też mówił ze Pila to profesjonlany klub.
    5. Trochę dziwne ze za kazdym razem sprawy zmiany barw klubowych przez Jarka trafiają przed Trybunał PZMot.

    POZDROWIENIA dla obiektywnych kibiców - szczególnie z Wrocławia i Leszna !!!

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wydaje mi się żeby jarek jeździł w lesznie. jedno co mnie cieszy w tej sprawie to to że rusko straci sporo kasy i nerwów czego mu serdecznie życze. moze sie wreszcie nauczy załatwiać sprawy po ludzku

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co przeczytałem w relacji z konferencji pilskiej Polonii, to nie ma takiej możliwości żeby Wrocław kupił Hampela. Działacze z Piły twierdzą, że może przejść do Wrocka wyłącznie na zasadzie wyporzyczenia. Faktycznie ma to ręce i nogi bo sezon transferowy zakończył się już dawno temu, a Hampel jest w myśl wczorajszego orzeczenia zawodnikiem Piły. Jeżeli źle rozumuję to niech mnie ktoś wyprowadzi z mroków niewiedzy, bo według mnie takie konkluzje wynikają jasno z artykułu na SF.pl...

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wydaje mi się żeby jarek jeździł w lesznie. jedno co mnie cieszy w tej sprawie to to że rusko straci sporo kasy i nerwów czego mu serdecznie życze. moze sie wreszcie nauczy załatwiać sprawy po ludzku
    No i juz wiadomo ze wszystkim chodzi o to ze WTS straci kase po co nam kasa jak nikt nie ma macie racje niech polski sport klepie bide.... DEBILNE podejscie macie ale prezes barcelony tez kiedys sprzedal figo bo nie mial kasy na inne transfer real kupil a prezes barcy zaczol namawiac kibicow barcelony przeciwko realowi i teraz ma swoje namawianie barca klepie bide w lidze....

    Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i juz wiadomo ze wszystkim chodzi o to ze WTS straci kase po co nam kasa jak nikt nie ma macie racje niech polski sport klepie bide.... DEBILNE podejscie macie ale prezes barcelony tez kiedys sprzedal figo bo nie mial kasy na inne transfer real kupil a prezes barcy zaczol namawiac kibicow barcelony przeciwko realowi i teraz ma swoje namawianie barca klepie bide w lidze....

    Pozdrawiam[/quote]

    Czy według ciebie debilne jest to że rusko zapłaci za hampela tyle ile powinien. Wreszcie to jego kombinowanie na złe mu wyszło , ale to sie musiało tak skonczyć. Udało się w GKSŻ, ale tam on sądził się samemu. PZM , który jest obiektywny w tej sprawie zasądził inaczej. Podkreśle jeszcze raz , nie zycze zle wtsowi jako klubowi, a ruski nie lubie i nigdy go lubic nie bede podobnie jak wielu moich kolegow z wroclawia, ktorzy nie interesuja sie zuzlem a znaja ruske jako człowieka, choc czlowieka to moze za mocne slowo.
    poza tym kolego z wroclawia nie martw sie . pieniadze na hampela nie pojda w bloto. dostanie je pila ktora w tej chwili znacznie bardziej ich potrzebuje

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    moze to nie będzie dotyczyć tylko hampela??

    Podobno sytuacja z Cegielskim tez do końca jest niewyjaśniona!!Rusko ma dwa dni na spłatę zobowiązań w stosunku do Krzycha.I może sie okazać że Wrocław bedzie bez Hampela,Cegły i stadionu...No cóż panie Rusko-skończ pan wstydu oszczędz...

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •