Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 171 z 171

Wątek: J.Hampel we Wrocławiu (juz drugi raz ;)) !

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzoieję,że jeżeli powyższa informacja się potwierdzi wkońcu kibice z Leszna będą spać spokojnie.Okazuje się,że jak trzeba to pieniądze można znależć.Wystarczył wstrząs i proszę, niemała przecież kwota została zebrana.To tylko dowodzi,że sprawa Hampela była szalenie istotna,a jego rozwój sportowy najważniejszy.Mam nadzieję,że najbliższy mecz utnie wszelkie dywagacje na temat przynależności klubowej Jarka,a on sam pokaże, że jest wart o wiele więcej niż te 350 tyś.Pozdrawiam wszystkich kiboli Wybrzeża i Falubazu.

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pwoiem szczerze że nie przepadam za panem Rusko, nie podoba mi sie jego działalnośc! ALe mam nadzieję że wszyscy Ci którzy tak bardzo "martwili" sie o sprawę Hampela nie przestaną pisac w tym wątku i jeśli faktycznie WTS zapłaci całą kase za Jarka to będą domagać się przedstawienia przez Piłę dowodów że pieniądze te nie poszły znowu na jakieś dziwne cele tylko faktycznie do kieszeni zawodników którym Pilanie są winni forse!!! Nie może być tak że Wrocław zapłaci a wspaniali działacze z Piły znowu w niewiadomy sposób te kase zmarnują. Bo chyba nie o to chodziło w tej całej sprawie Hampela prawda? Co z tego że Rusko bedzie biedniejszy jak nie wzbogacą się żadni zawodnicy? Skoro Pilanie są tacy dokładni jeśli chodzi o sprawy finansowe to mam nadzieje że swoje długi szybko spłacą - w przeciwnym razie nie powinni jeździć w extra lidze i nabierać kolejnych zawodników!

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 11 w 2 postach

    A stadion???

    Proszę nie rozliczać działaczy z Piły. Każdy wydaje pieniadze na co chce pod warunkiem ze je ma. Ważne jest by robić to z głową. kwota uzyskana z Wrocławia zostanie pewnie przeznaczona na bieżące potrzeby sekcji. A długi sobie zostaną.
    Przy wspomnianej pilności działaczy z Wrocławia w zbieraniu pieniedzy dziwi mnie fakt DLACZEGO NIE BYLI TAK PILNI W SPRAWIE NALEŻNOŚCI ZA STADION. Może przy jednej robocie załatwić dwa prblemy?

    Pozdrawiam!!!!

  4. Powrót do góry    #139
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    erer:
    [...]jeśli faktycznie WTS zapłaci całą kase za Jarka to będą domagać się przedstawienia przez Piłę dowodów że pieniądze te nie poszły znowu na jakieś dziwne cele tylko faktycznie do kieszeni zawodników którym Pilanie są winni forse!!! Nie może być tak że Wrocław zapłaci a wspaniali działacze z Piły znowu w niewiadomy sposób te kase zmarnują.
    Nie bardzo wiem na jakiej podstawie domagasz dowodów na co Piła przeznaczy kasę za Hampela. Jestem pewny,że te pieniądze przejdą na bieżącą działalność klubu, a nie na stare długi wobec zawodników. Piła dokonała transakcji kupna-sprzedaży i może z tymi pieniędzmi zrobić co zechce.

    Bo chyba nie o to chodziło w tej całej sprawie Hampela prawda? Co z tego że Rusko bedzie biedniejszy jak nie wzbogacą się żadni zawodnicy? Skoro Pilanie są tacy dokładni jeśli chodzi o sprawy finansowe to mam nadzieje że swoje długi szybko spłacą - w przeciwnym razie nie powinni jeździć w extra lidze i nabierać kolejnych zawodników!
    A skąd masz takie informacje, że Rusko dał pieniądze dla Piły żeby wzbogacić biednych zawodników - bzdura. On zrobił dobry interes (ma taka nadzieję), a nie żeby dawać pieniądze zawodnikom, którym Piła wisi kasę. On chcial w to wkręcić Drabika, ale Mu nie wyszło.
    Owszem można ustawić przepis,że drużyna z jakimikolwiek długami nie może wystartować w Extralidze, ale czy znalazłaby się taka drużyna..., czy udałoby się stworzyć choćby jednodrużynową Extraligę??... Wątpię. Jak wiesz nawet bankrut może wystartować. Zmienia nazwę drużyny, wypożycza zawodników za free i dawaj w Extraligę. A długi starej ekipy "idą w las".

    pzdr

  5. Powrót do góry    #140
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SLAW

    Trochę cie nie kumam... Wyjaśnij mi jak to jest, że Piła ma długi wobec wielu zawodników, teraz dostaje kasę od Wrocka i jak wnioskuje z twojego wpisu nie ma obowiazku tych długów spłacać tak? Czyli pan prezes może sobie teraz latać samolotem na GP i nic nikomu do tego tak? A poza tym gdzie ty wyczytałeś w moim wpisie że ja twierdze ze rusko dał kase po to aby wspomóc innych zawodników wobec których Piła ma zobowiązania? Przecież jasne że tak nie jest!!! No ale skoro Piła dostanie teraz taką kasę to może w końcu oddałaby niektórym zawodnikom co? Nie porównuj Piły do świetochłowic czy krosna bo to 2 różne przypadki!One faktycznie zmieniaja nazwy ale tam Lyons, Drabik, Hampel nie jeżdzą! Im jest duzo trudniej o sponsorów itp, to zupełnie inny żużlowy świat! Skoro Piła jest taka odpowiedzialna i tak przestrzega prawa to czemu kontraktuje obcokrajowców a nie ma pieniędzy dla tych którzy w jej barwach jeździli? Przecież mogli jeździć krajówką, oddać długi i byłoby ok. Ale nie - bo własnie to jest choroba naszego sportu - jazda ponad stan! szkoda że jeszcze sobie Sullivana nie wzięli - przeciez nie trzeba płacić! Ja nie bronię Rusko - i w sumie ciesze sie że przegrał ale to nie jest usprawiedliwienie dla Piły!!!
    Powiem szczerze że wolałbym żeby Piła spadła z E-ligi.. Klub który nabrał tylu zawodników powinien w końcu za to "oberwać". Nie wspomne juz o sytuacjach z końcówki zeszłego sezonu, kiedy to Piła była "bezsilna" wobec Gorzowa!
    Szkoda mi pilskich kibiców ale to w jaki sposób ich klub jest zarzadzany to tragedia po prostu - działacze maja pretensje do ruski a sami nie potrafią spełniać swych obietnic wobec zawodników.
    I tyle w tym temacie. I powtarzam - nie bronie ruski, on nie jest żadnym filantropem który wspomaga biednych. Zupełnie nie o to tutaj chodzi.

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najważniejsze żeby Jarek jeździł.
    Wrocka nie kocham, ale Hampelka uważam za zawodnika z górnej półki w naszej ekstra.
    Skład wts-u niezły -podoba mi się- co nie znaczy że jest nie do pokonania.

    Rusko nabroił niech to teraz odkręci i TYLE !!

    [/b]do STOJKO
    [i]zmień płytę z tymi kaloszami. Proponuje -jeżeli chcesz już kogoś obrażać, pomyśleć (to słowo może ci być obce) a potem zadbać o logiczne złożenie zdania. Jak byś chodził do szkoły wiedziałbyś jak to się robi.

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach

    Hampelgate, Atlas w opałach

    Wszystkim polecam artykuł z dzisiejszego Sportu.

    http://sports.pl/gazety/iso_sport/zuzel_1.htm
    Pozdrawiam Jasinek

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystkim polecam artykuł z dzisiejszego Sportu.

    http://sports.pl/gazety/iso_sport/zuzel_1.htm
    No i co w tym jest nowego?
    Zwłaszcza ze artykuł jest z wczoraj:-)
    a informacje na sb przerabiane od srody

    Falstart kolego

    Znaczy tasma

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    zastanowcie sie co bedzie jak nie bedziecie mieli hampelka?:) wasze sznase na DMP maleja i to bardzo :)
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #145
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Heh ciekawe jak sie to dalej potoczy bo Rusko wykupil dlug drabika i jesli pila tych pieniedzy nie odda to za pare miesiecy moze juz ten klub przestac istniec i nie pomoga tu blagania o litosc itp :)

  11. Powrót do góry    #146
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2003
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To tylko dowodzi,że sprawa Hampela była szalenie istotna,a jego rozwój sportowy najważniejszy.
    Rozwój Hampelka najważniejszy? HAhahahahahaaaaaaa!
    Nie rozśmieszaj mnie człowieku! Bez "Małego" poprostu ATLAS się nie liczy w walce o tytuł DMP!

    Heh ciekawe jak sie to dalej potoczy bo Rusko wykupil dlug drabika i jesli pila tych pieniedzy nie odda to za pare miesiecy moze juz ten klub przestac istniec i nie pomoga tu blagania o litosc itp
    Komu Piła ma oddać pieniądze? Przecież postępowanie pomiędzy Drabikiem a Polonią cały czas się toczy w poznańskim sądzie (najbliższa rozprawa ponoć 02.04). Jeżeli Rusko zapłacił Drabikowi jakiś dług to już jego problem. Niech sam się martwi! Ja na Twoim miejscu martwiłbym się o to, aby to WTS za tydzień w niedzielę wystartował na stadionie AWF. PZDR

  12. Powrót do góry    #147
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobrze się stało, że WTS musiał zapłacić pieniądze za Hampela. Poza tym wrocławscy kibice powinni się cieszyć. Przynajmniej nikt (szczególnie kibice z pewnego Wielkopolskiego miasta) nie będzie mógł posądzać waszych działaczy o matactwo;). Pierwszy ruch został zrobiony. Teraz czas na działaczy Polonii. Długi powinno się płacić. Rusko zapłacił. Teraz czas na was panowie. Wymagacie od innych to sami dajcie przykład.
    Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że jeden z bardziej utalentowanych polskich żużlowców, będzie mógł rozwijać swój talent bez przeszkód. Pierwszą okazję do rewanżu będzie miał już w tą niedzielę. życzę mu kompletu:):):)

  13. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    czy ja gadam do sciany czy co ?
    Rusku wykupil dlug Pily wobec drabika i to pila musi jemu teraz zaplacic i pewnie jak szyko tego nie zrobi Pila poprostu przestanie istniec :)

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobrze się stało, że WTS musiał zapłacić pieniądze za Hampela. Poza tym wrocławscy kibice powinni się cieszyć. Przynajmniej nikt (szczególnie kibice z pewnego Wielkopolskiego miasta) nie będzie mógł posądzać waszych działaczy o matactwo;). Pierwszy ruch został zrobiony. Teraz czas na działaczy Polonii. Długi powinno się płacić. Rusko zapłacił. Teraz czas na was panowie. Wymagacie od innych to sami dajcie przykład.
    Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że jeden z bardziej utalentowanych polskich żużlowców, będzie mógł rozwijać swój talent bez przeszkód. Pierwszą okazję do rewanżu będzie miał już w tą niedzielę. życzę mu kompletu:):):)
    I własciwie tym miłym akcentem nalezałoby zakończyć ten wątek. Bowiem nie ma potrzeby bicia piany.

    Powtórze za autorem
    "Pierwszy ruch został zrobiony. Teraz czas na działaczy Polonii. Długi powinno się płacić. Rusko zapłacił. Teraz czas na was panowie. Wymagacie od innych to sami dajcie przykład. "

    To czeakamy na pierwsze spłaty Jacka Golloba i własciciela długu Sławomira Drabika. A Jezeli jest nim Rusko. Cóz Panowie z Piły.
    W średniowieczu było takie przysłowie.
    "Kto mieczem wojuje, od pochwy ginie"

    Pora zwijać klub.

    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tak sobie przeglądałem cały wątek i znalazłem perełeczkę której wczesniej nie dostrzegłem

    po takim skandalu !
    zmarnowaniu najwiekszego talentu w polskiej lidze - Hampla!
    czlowiek z honorem powinien przyznac sie do bledu i odejsc ale watpie, ze stac na to rusko.
    Czas przeszły
    Talent zmarnowany
    CZY TY WOJTEK nie nadużywasz wpływów koleżeńskich wśród redakcji sb?
    Przecież za to zdanie powinien Ciebie czekac banik tygodniowy
    Moze mi powiesz na czym polega to zmarnowanie największego (przypomne Ci - wygwizdywanego do bólu na waszym stadionie) zawodnika.
    Może juz wszystko wiesz
    Jezeli wiesz - skresl 6 w totolotka


    andrzej - najlepiej dla dobra polskiego zuzla odejdz....
    WTS i tak nie bedzie zdobedzie DMP! - prawdziwwego mezczyzne poznaje sie nie po tym jak rozpoczyna ale po tym jak konczy.
    Zaczynają byc irytujące to Twoje przekazywanie na ta liste wzoru jedynie słusznego mężczyzny
    Mysle ze po I apel powinienes wystosowac do niego, zeby odszedł

    Dla mnie czy WTS zdobedzie czy nie zdobedzie DMP jest mało ważne.

    Natomiast istotne jest, ze człowiek który ustawia się na sb jak i na sportwoych faktach jako guru,z awodowiec itd
    jawnie feruje wyroki nie mające nic wspólnegoz rzeczywistością
    jawnie nawołuje do konfliktów i ekaluje niechęc i nienawiśc miedzy kibicami poszczególnych klubów

    Wojtku. Przepraszam, ze tak publicznie, ale to co wyzej napisałes nie jest zadną dyskusją merytoryczna w tej sprawie.
    Nie Twój cyrk. Nie Twoje małpy

    Mysle ze masz co najmniej dwa wątki gdzie mógłbyś ludzi nie pozostawiac z odpowiedzią.
    Wiem, ze wymagają onje merytoryczności i zastanowienia.
    Ale Wojtek.
    Od Ciebie jako gwiazdy SB o SF a takze człowieka z duzym doswiadczneiem na PZLD nalezaloby oczekiwac odpowiedzi na sprawy ze tak powiem ponadczasowe.

    Pozdrawiam
    PS. Coraz mniej mnie dziwia baniki dla Ciebie na innym forum. Tam nie miales kumpli.

  16. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    mazarek - jestem zmeczony

    nie mam sily.....:)

    nie wiem za co chcesz mnie banowac na forum ?
    zlamalem regulamin ?
    w ktorym miejscu ?
    z interpetacja prawa to ostatio ma problemy Prezes wtsu a nia ja!

    przeczytaj orzeczenie trybunal jeszcze raz - tam jest napisane kto jest winny - kto nie ujawnia faktow i utajnia umowy, a potem udaje glupa ze nie wie o co chodzi.

    napisalem o andrzeju rusko najdelikatniej jak to tylko mozliwe, ze najchetniej to bym go pojechal od ............
    nie skoncze.


    nie mecz mnie o rusko bo i tak zdania nie zmienie, a nadejdzie czas gdy rusko nie bedzie "grzebal swoimi lapsakmi" przy polskim zuzlu.

    a co do kolegow z SB ?
    no mam ich troche:)

    a to poprzednio czyli no nie mialem kolegow PZLD, a jak bym spotkal tego z kostrzyna to bym mu chetnie d.... o....ł:).

    pozdr.
    jutro cz-wa!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To czekamy na pierwsze spłaty Jacka Golloba i własciciela długu Sławomira Drabika. A Jezeli jest nim Rusko. Cóz Panowie z Piły.
    Pora zwijać klub.
    Nie wiem czy rozumiesz słowo pisane. W tym wątku pisałem już że klub ma ugodę z Jackiem Gollobem,pisał też o tym Arci, a Ty dalej swoje...powtarzasz się choć nie znasz faktów.
    Zwijać klub? Jeszcze będziecie chcieli jeździć swoje mecze na naszym torze :D

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Dziś wieczorem jak potwierdził Andrzej Czapiewski wpłynęły na konto Pilskiej Polonii pieniądze za transfer do Wrocławia Jarosława Hampela. Tym samym zakończyła się kilkumiesięczna batalia toczona przez obydwa kluby o tego zawodnika, a raczej o pieniądze za żużlowca.


    www.sportowefakty.pl

  19. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszy mnie bardzo ta wiadomość.Chłopak będzie sie dalej rozwijał(mam nadzieje),jezdził w czołowym klubie.Ma tylko jedno zmartwienie i zarazem pytanko:Na jakim torze będzie WTS rozgrywał swoje mecze "u siebie",bo kwestia stadionu chyba nadal wisi w próżni??!Szczęśliwego nowego....sezonu.Narra...

  20. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie wiem czy rozumiesz słowo pisane. W tym wątku pisałem już że klub ma ugodę z Jackiem Gollobem,pisał też o tym Arci, a Ty dalej swoje...powtarzasz się choć nie znasz faktów.
    Zwijać klub? Jeszcze będziecie chcieli jeździć swoje mecze na naszym torze :D
    Ugoda?
    Czy w Pile ugoda znaczy ze Gollobowi nic nie zapłacą?

    Chyba znaczy jednak, że zapłacą ale w rozbiciu na tzw. raty.
    No ale pozostały jeszcze inne sprawy.
    W tym dług za drabika.
    Skromne 250 tysięcy.

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #156
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepiej będzie jeśli każdy będzie troszczył się o własną skóre. Skoro Piła okazała się oszustem i nie wypłaciła kasy Drabikowi, to sam zainteresowany niech ciąga klub po sądach i domaga sie wlasnych pieniedzy. Moim zdaniem Rusko powinien zaplacic za Hampela cala sume pieniedzy i nie ma gadania, bo to jest zupelnia inna sprawa i nie mozna jej wiazac ze sprawa Drabika.

  22. Powrót do góry    #157
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2003
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Człowieku jaki Ty jesteś monotonny!!! Pomiędzy klubem a J.Gollobem jest ugoda, podobnie jak z K.Jabłońskim. To jak zostaną spłacone zaległości to ani mój ani Twój interes. W przypadku Drabika cały czas toczy się rozprawa w poznańskim sądzie. Nie wiem więc skąd wyssałeś tę sumę 250.000?Najbliższa rozprawa w środę 02.04.

    P.S. Ja na Twoim miejscu martwiłbym się bardziej tym, gdzie za tydzień wystąpi WTS (czy wogóle wystąpi).

  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepiej będzie jeśli każdy będzie troszczył się o własną skóre. Skoro Piła okazała się oszustem i nie wypłaciła kasy Drabikowi, to sam zainteresowany niech ciąga klub po sądach i domaga sie wlasnych pieniedzy.
    Najpierw zastanów się kto kogo próbował oszukać - Polonia Piła Drabika, czy A.Rusko Polonię Piła?
    Jeśli w sprawie zobowiązań wobec Drabika nie zapadło jeszcze oficjalnie orzeczenie sądowe, to tekstami j.w. trochę się ośmieszasz.

    pozdr.

  24. Powrót do góry    #159
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Czy w Pile ugoda znaczy ze Gollobowi nic nie zapłacą?
    Zdaje sie, ze nic - klan Wladek & Jacek zdaje sie
    uznali, ze obie strony nie maja juz zadnych zobowiazan
    wobec siebie

    No ale pozostały jeszcze inne sprawy.
    W tym dług za drabika.
    Skromne 250 tysięcy.
    Przeciez to Rusko zobowiazal sie splacic ten dlug
    Drabikowi - dla jego dobra, tak, zeby nie tak dawny
    indywidualny mistrz Polski mogl zainwestowac
    w sprzet i godnie reprezentowac klub z Wroclawia.
    Rusko to czlowiek honoru i chyba mu splaci w koncu
    ten dlug poprawiajac umowe - a wierzytelnosci dla
    siebie bedzie sciagal z Pily. Tak chyba powinien
    postapic Rusko - no nie?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  25. Powrót do góry    #160
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kolego Mazarek

    Kolego Mazarek na temat pseudo transferu Jarka Hampela do WTS wypowiadalo sie wielu forumowiczuw z wielu śrowisk i nie tylko z Piły!Twoje wypowiedzi nie so obiektywne ! Masz prawo nie zgadzać sie z opiniami , ale nie mozna mieć klapek na oczach i widzieć na piedestale tylko WTS Wroclaw. Powtarzam dzialacze z Piły popelnili błędy , ale ci ludzie juz nie pracujo w Polonii . "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" moim zdaniem w WTS takich ludzi nie ma . Nie warto wprowadzać konflikty i nienawiść wśród kibiców ! Między niektórymi klubami zawiązują sie przyjaźnie i chyba nie zalęży wam na tym ,żeby kibice gwizdali na drużyne WTS w całej Polsce !

  26. Powrót do góry    #161
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Między niektórymi klubami zawiązują sie przyjaźnie i chyba nie zalęży wam na tym ,żeby kibice gwizdali na drużyne WTS w całej Polsce !
    Ale masz zaplon chlopie. Juz od dluzszego czasu w czalej Polsce gwizdza na Sparte. Jedynie w Gdansku i Zielonej Gorze co roku jestesmy przyjmowali jak prawdziwa druzyna.

    Ops...Zapomnialem o jednej sytuacji. Chyba w 1999 roku kiedy Sparta przegrywala mistrzostwo w Pile po ostatnim wyscigu mozna bylo szlyszec gromkie WTS ze strony kibicow Polonii. Ale to byl taki pojedynczy "wyskok" ze strony kibicow druzyny przeciwnej:P.

  27. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Czy w Pile ugoda znaczy ze Gollobowi nic nie zapłacą?
    Zdaje sie, ze nic - klan Wladek & Jacek zdaje sie
    uznali, ze obie strony nie maja juz zadnych zobowiazan
    wobec siebie
    Szkoda ze mój bank tak nie chce.



    No ale pozostały jeszcze inne sprawy.
    W tym dług za drabika.
    Skromne 250 tysięcy.
    Przeciez to Rusko zobowiazal sie splacic ten dlug
    Drabikowi - dla jego dobra, tak, zeby nie tak dawny
    indywidualny mistrz Polski mogl zainwestowac
    w sprzet i godnie reprezentowac klub z Wroclawia.
    Rusko to czlowiek honoru i chyba mu splaci w koncu
    ten dlug poprawiajac umowe - a wierzytelnosci dla
    siebie bedzie sciagal z Pily. Tak chyba powinien
    postapic Rusko - no nie?
    No i o to mi chodziło;-)
    Rusko spłaci Drabika
    i jak to zapodał Marcin Orłowski na PZLD w 3 -4 meczu zajmie sprzet Piły na poczet swoich naleznosci;-)

    No tak
    Mi nie bedzie wcale wowczas do smiechu.

    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    abdullach

    nie mam sily.....:)
    Wiesz
    akurat nie chodzilo mi o Rusko
    Tylko o TWOJE STWIERDZENIE
    ZE HAMPEL ZOSTAŁ ZNISZCZONY

    A ze jestes zmeczony,.
    To da sie zauwazyc.

    Rozpetujesz afere badz wymiane mysli i jak sie dla Ciebie zle uklada uciekasz.
    czy tak sie robi.

    Prosze. Wyjasnij na czym polega to Twoje STWIERDZENIE
    Ze juz po Hampelu

    Pozdrawiam
    PS. Dziwne ze w tym moim wpisie zauwazyłes Ruske, a omineles stwierdzenie o Hampelu
    PS1. Za co banik? Za celowe sianie fermentu na podstawie nieprawdziwych opinii i opini nie majacych nic z rzeczywistoscia.

    PS. 2 Kiedys mi sie wydawalo ze na PZLD przesadzaliz Toba. Widze ze jednak nie. Dopiero teraz wiem o co im chodziło

    PS. 3 Przykro mi wojtku, ale Twoje niemerytoryczne wyskoki i ogólnienai to przede wszystkim nabijanie sobie wpisów i podtrzymywanie ego.

  29. Powrót do góry    #164
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Tomi kibice innych druzyn poza wyjatkami zawsze beda gwizdac na WTS bo to jedyny klub ktory nie ma klopotow finansowych itp , niech sobie zadroszcza i wygwizduja nie wiem kto sie tym bedzie przejmowal napewno nie wroclaw:)

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W poprzednich watkach dot. Hampela uzasadniałem dlaczego taka a nie inna decyzja PZM moze wchodzić w grę. Stalo się jak stać sie musiało. Prawo zwyciężyło. Teraz musi dojść do sfinalizowania porozumienia Poloni z Drabikiem i pozostałymi. Z wiekszością układ zawarto. Mam nadzieję, że z kasy naleznej Poloni za Jarka wszyscy dostana część za swą pracę na rzecz Poloni. Jeśli zaistnieje dobra wola Poloni i wierzycieli to kwoty wynecjowane i zapłacone mogą byc tylko wypadkową poziomu jazdy dla Poloni i mozliwości płatniczych klubu. Kolegów spoza Piły informuję, iz w Klubie winni zapaści finansowej prezesi juz nie pracują. Przypominam, że Drabik w Pile jeździł miernie, Golob gorzej jak juniorzy a Jabloński niemal wcale. Rzucajac gromy na Polonie w części zasłużenie pamietajcie, że kasy zabrakło w dużej części dlatego, że wymienieni zawodnicy wbrew oczekiwaniom przez cały sezon pojechali tragicznie to leglo u źródeł obecnej sytuacji Poloni.

  31. Powrót do góry    #166
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    wts nie ma klopotow finansowych ludzie a zaplacili za stadion awf -owi czy kasa na hampela nie zostala pozyczona
    to ze narazie placa zawodnikom nie rowna sie z tym ze nie ma problemow powiem wiecej tak naprawde dopiero po tym sezonie wyjdzie na jaw jakie bedzie dlug
    a tak poza tym to chyba wy macie jakas manie przesladowcza i macie klapki na oczach i nie widzicie jakie cyrki wyprawia pan r
    ciekawe ze nikt nie czepia sie nie zle wygladajacego apatora cz wlokniarza i ich prezesow tylko wszyscy sie uwzieli na wts
    zacznijcie myslec zdejmijcie rozowe okulary bo cala polska z was sie smieje
    i troche pokory i samokrytyki bo narazie tylko samouwielbienie
    pozdrofka
    pyra

  32. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale kupił...

    Rusko trochę przepłacił za Hampelka :)
    Tak to jest jak się za bardzo kombinuje. Komuś dogodzisz (Drabik) a sobie zaszkodzisz. :)

  33. Powrót do góry    #168
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Kurde nastepny jasnowidz z tego co wyczytalem z wagetach kase na hampela dali sposorzy (atlas , piast itp)
    wiec chlopino sie uspokuj , czep sie swojego podworka bo od was odeszli juz okon i ulamek za rok pewnie wam nawet na kasprzaka i adamsa nie wystarczy

  34. Powrót do góry    #169
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Kurde nastepny jasnowidz z tego co wyczytalem z wagetach kase na hampela dali sposorzy (atlas , piast itp)
    wiec chlopino sie uspokuj , czep sie swojego podworka bo od was odeszli juz okon i ulamek za rok pewnie wam nawet na kasprzaka i adamsa nie wystarczy
    i tak jest jak juz sie argumenty skoncza i nie ma sensownej obrony to odsylacie nas na nasze podworka
    a teraz sprawdz watki i moje wypoeidzi i pokaz ze jestem bezkrytyczny w stosunku do unii kazdy sobie zdaje sprawe ze za rok moze byc roznie brak kasy i dobrych zawodnikow bo takie jest zycie raz na wozie raz podwozem ale wy chyba sobie z tego sprawy nie zdajeci i wasz prezes i nie bedzie mnie dziwic ze z nim jak zabraknie pieniazkow inni zaczna pogrywac tak jak on teraz
    a jeszcze bardziej mnie ciekawi jakie wtedy beda wypowiedzi pana r i was
    ale troche cierpliwosci
    pozdrawiam
    pyra

  35. Powrót do góry    #170
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2023
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sprawiedliwość wreszcie wzięła górę! Znając prezesa Rusko to on i tak nie odpuści Hampelka i wpłaci kase na konto Polonii.

  36. Powrót do góry    #171
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Ja prdle ale numer

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •