Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 171

Wątek: J.Hampel we Wrocławiu (juz drugi raz ;)) !

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WielkiGonzo :
    5. Trochę dziwne ze za kazdym razem sprawy zmiany barw klubowych przez Jarka trafiają przed Trybunał PZMot.
    Z tego co pamietam to zmiana klubowa Jarka pierwszy raz miala miejsce wlasnie w tym roku...
    Jarek uzyskujac licencje byl zawodonikiem Polonii Pila...:) no ale to tak dla informacji...

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Yyyyy sory o co chodzi z tym Cegielskim bo z tego cow iem to on byl na liscie za cene 0 zl Mozesz mi to jakos wytlumaczyc?? ****a panowie dajcie sobie juz na looz ok?? wszystkie watki gdzie jest napisane RUSKO albo WTS sa najczesciej odwiedzane a moze to jest forum ANTY RUSKO I WTS?? zastanowcie sie nad tym... bo jezeli sie napisze cos na kogos innego ze zlodziej ze nie placi to zaraz znika a na Ruske wszyscy najezdzaja. Ciekawe czy Rufin ma takie czyste rece pewnie ze nie ale jak ktos napisze to zaraz kasujecie bo on zaglada na to forum i nie chcecie denerwowac swojego "prezesa" bo wam reklame w programach robi albo jak sie cos dowie to podniesie ceny biletow i co wtedy bedzie?? jest tak jak jest zmiencie adres na www.SPORTS-ANTY-RUSKO-WTS.PL wiecej ludzi tym przyciagniecie....

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    stojko!!

    Zgadzam sie z Tobą że Cegła był za 0 złotych.Ale ja napisałem o zobowiązaniach w stosunku do samego zawodnika a to jest podobna spora suma.No cóż była inna rozmowa a rzeczywistość zupełnie inna!!Pożyjemy,zobaczymy...

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosze o zamkniecie tego watku juz chyba starczy ponizania prezesa wroclawskiej druzyny moze lepiej ze przegral ta sprawe bo jak by wygral to byscie wszyscy gadali ze sobie kupil...

    Co do Cegly to krzysiek narazie nic nie mowi.... albo ja o tym nie wiem...

    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Yyyyy sory o co chodzi z tym Cegielskim bo z tego cow iem to on byl na liscie za cene 0 zl Mozesz mi to jakos wytlumaczyc?? ****a panowie dajcie sobie juz na looz ok?? wszystkie watki gdzie jest napisane RUSKO albo WTS sa najczesciej odwiedzane a moze to jest forum ANTY RUSKO I WTS?? zastanowcie sie nad tym... bo jezeli sie napisze cos na kogos innego ze zlodziej ze nie placi to zaraz znika a na Ruske wszyscy najezdzaja. Ciekawe czy Rufin ma takie czyste rece pewnie ze nie ale jak ktos napisze to zaraz kasujecie bo on zaglada na to forum i nie chcecie denerwowac swojego "prezesa" bo wam reklame w programach robi albo jak sie cos dowie to podniesie ceny biletow i co wtedy bedzie?? jest tak jak jest zmiencie adres na www.SPORTS-ANTY-RUSKO-WTS.PL wiecej ludzi tym przyciagniecie....

    Pozdrawiam
    Stojko, jeżeli przeglądanie tego forum sprawia ci taki ból w sercu, nie musisz tego robic. nikt przeciez nie każe

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No "widzę" , że drużyna WTS została kompletnie "rozkopana" przez (podkreślam) niemal całą Polskę ! Zasada jest jedna , każdy kombinuje jak może i wszyscy o tym dobrze wiemy . Rusce po prostu nie udało się załatwić "sprawy po swojemu" , co spotkało się z wielką euforią dużej ilości Forumowiczów . Bardzo ciężko jest określić kto ma rację , a kto jej nie ma , gdyż każdy ma swoje argumenty , za i przeciw (paragrafy do których się obie strony się odwołują). Ja prawde powiedziawszy nie mam zdania kto ma racje , a kto jej nie ma . Pewnie dlatego , że sprawa jest strasznie zagmatwana . Jednak chciałem tu zwrócić uwagę na straty jakie ponosi żużel , przez takie postępowanie . Po pierwsze ile pieniędzy , które mogłyby być zainwestowane w sprzęt zostaje u prawników? Jedno jest pewne , mało ich nie jest . Sponsorzy , jaki sponsor będzie chciał inwestować w żużel , który coraz cześciej z toru przenosi się na sale sądowe? Kiedyś żużel kojarzył mi się tylko z tym co rzeczywiście się go tyczyło ... Teraz już tak nie jest ...
    Niestety!


    PS. Mój PS odnosi się do wszystkich forumowiczów , którzy nie potrafią uszanować przeciwnika . Mam tu namyśli idiotyczne hasał pod wpisami i kretyńskie gify! Strasznie obniżacie poziom tego forum swoim nie najmądrzejszym zachowaniem. Ale wy może to odbieracie inaczej :( Ja tylko zastanawiam się nad jednym , jaką Wy macie z tego satysfakcje? Jeśli ktoś może niech mnie oświeci .
    Dobra kończe już zrzędzić bo i tak już ładnie mi się oberwie ...

    Pozdrawiam .

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę dziwne, że pilanie zmuszaję zawodników do "ugód" i inaczej postąpiono ze "sprawą Cegielskiego"...

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę dziwne, że pilanie zmuszaję zawodników do "ugód" i inaczej postąpiono ze "sprawą Cegielskiego"...
    Proszę,rozjaśnij nieco swoją myśl.

    pozdr.

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Doprawdy nie wiem z czego cieszą sie forumowicze z Leszna przecież ponoć tak leży wam na sercu dobro zawodników.W zaistniałej sytuacji oni na tym nie skorzystają,bo ani Hampel ani Drabik nie zobaczą ani złotówki z pieniędzy które zalega im pilski klub a pieniądze za Hampela Piły tez nie uratują zostaną wchłonięte przez ichni zarząd i tyle.Więc sie pytam ,z czego radocha?Że Rusko zapłaci czy też że ktoś oszukał dwóch ludzi którzy żyją z jazdy na żużlu?Powiedzmy sobie jasno kto, zarząd Pilskiego klubu i tyle.

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamiast sie tak rozgrzewac przeczytaj wczesniejsze info arci.
    Masz tam podane - wydaje mi sie, ze obiektywnie - dzialania podjete przez zarzad pilskiego klubu.

    Niech sie wreszcie zacznie ten sezon - moze ochlona niektore rozpalone glowy....

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie maialem czasu tego wszystkiego czytac ,ale ze strzepow jakis prasowych doniesien wynika ponownie pewien konflikt zwiazany ze zrozumieniem tresci decyzji i jaka jest obecnie sytuacja Jarka ,Pily i Wts-u.
    1.Czy po tej decyzji Jarek jest zawodnikiem Pily , WTS-u pod warunkiem doplacenia brakujacej kwoty/do kiedy?/, czy moze powinien byc dopisany na liste zawodnikow odbywajacych karancje z powodu braku waznego kontraktu.
    2. Pilanie twierdza ,ze Jarek jest ich zawodnikiem i w zwiazku z tym ze jest po 31 stycznia wiec moze jedynie wypozyczyc zawodnika do dowolnego klubu ktory da satysfakcjonujace odstepne
    3. Ze strony wroclawian slychac ze Hampel po zaplaceniu reszty /ponoc do czwartku/ bedzie zawodnikiem WTS-u i widzimisie pily nie ma znaczenia.

    Jak jest naprawde?
    To pytanie do badaczy "Hampel Gate"

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    brawo dla WHU !!!!

    W przeciwienstwie do wiekszosci kolegow moja radosc jest niewielka bo;
    1. Wygrali Prawnicy
    2. Przegrali Zawodnicy
    przynajmniej niektorzy poniewaz za swoja prace nie dostana pieniedzy
    ---------------------------------------
    no i prosze znalazl sie jeden rozsadny kibic z leszna (WHU) ktory nie mysli tylko kategoriami swojej "wioski" :) i antypatii do WTs-u a patrzy szerzej biorac pod uwage dobro speedwaya, i sensownosc zawieranych przez niewyplacalne kluby kontraktow. Oby ta sprawa nie stala sie precedensem bo wtedy sciganie sie w polskiej lidze za "grube" "pieniadze" ktorych i tak zawodnik nie otrzyma przestanie miec jakikolwiek sens!!!

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Wiecie co chlopaczki nie wiem smiac sie z was czy plakac ...
    Patrzac na to wszystko odrazu powiem syf i wielkie gowno ..
    Uklady decyduja itp - bo przeciez troche szkoda chlopaka ze sie zmarnuje nie mowiac juz o tym ze pila juz jakby chociaz troche uczciwosci w sobie miala i honoru to by tego hampela puscila przeciez naciagneli go na ogromne koszty dodatkowo sa mu winni kolo miliona zloty no panowie szczegolne z leszna z czego wy sie tak cieszycie ze drugiemu sie nie powiedzie albo cos , jak tak dalej pojdzie to wogole ten wasz zuzel przestanie istniec za rok za dwa , ale to normalny polski charakter jak jednemu jeszcze jakotako sie wiedzie to reszta go zniszczy zeby spadl to tego samego poziomu....
    Ale wy i tak wiece lepiej no zobaczymy poczekamy jeszcze z rok dwa sie okaze kto mial racje

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    andrew88 :
    Doprawdy nie wiem z czego cieszą sie forumowicze z Leszna przecież ponoć tak leży wam na sercu dobro zawodników.W zaistniałej sytuacji oni na tym nie skorzystają,bo ani Hampel ani Drabik nie zobaczą ani złotówki z pieniędzy które zalega im pilski klub a pieniądze za Hampela Piły tez nie uratują zostaną wchłonięte przez ichni zarząd i tyle.Więc sie pytam ,z czego radocha?Że Rusko zapłaci czy też że ktoś oszukał dwóch ludzi którzy żyją z jazdy na żużlu?Powiedzmy sobie jasno kto, zarząd Pilskiego klubu i tyle.
    Zastanawiam sie drogi kolego skad wiesz co stanie sie z pieniedzmi ktore (byc moze) wplyna na konto pilskiego klubu za transfer Jarka? lub skad wiesz ze Drabik i Hampel nie zobacza zlotowki ? jestem tego bardzo ciekawa...hmm...czyzbys byl jakims jasnowidzem? Wiadomo nikt nie jest swiet , dzialacze pilscy popelnili w przeszlosci bledy w kierowaniu klubem ale teraz staraja sie nie popleniac juz tych samych bledow...wiec drogi kolego andrew88 nie wyciagaj zbyt daleko idacych wnioskow...

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za Superexpressem
    Postępowanie działaczy z Piły jest ohydne. Działacze Polonii zadzwonili do mnie z informacją o unieważnieniu transferu z taką satysfakcją, jakby zdobyli mistrzostwo Polski. To bezczelność. Nie dość, że chcieli zrobić ze mnie niewolnika, to robią jeszcze takie numery. Może już zapomnieli, że musiałem zrezygnować z olbrzymiego długu, jaki mieli wobec mnie. Nie martwię się karencją, bo wiem, że wrocławscy działacze nie zostawią mnie na pastwę losu. Zdaję sobie jednak sprawę, że 350 tysięcy złotych za mój transfer to suma gigantyczna - Jarosław Hampel
    Wystąpimy z pismem o wyjaśnienie sprawy, bo nie wiemy, czy i do kiedy mamy ewentualnie zapłacić resztę pieniędzy - A. Rusko
    Także jak widac to nie koniec tej sprawy i im dalej ona brnie tym coraz mniej widac kto ma w niej rację.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety przypadek Jarka Hampela po raz kolejny pokazuje w jakim bagnie tkwi nasz światek żużlowy. Jedni się cieszą, inni płaczą, a mało kto widzi, że jeżeli działacze klubowi dalej będą prowadzić politykę transferową taką jak do tej pory, to za niedługo nie będziemy mieli po co chodzić na stadiony. Co do pana Ruski to po raz kolejny starał się on skorzystać z dość wątpliwego sposobu pozyskiwania zawodników. Wydaje mi się że sam sprokurował całą sytuację. Gdyby wypłacił pieniądze z tytułu cesji wierzytelności Drabikowi to w tej chwili nikt nie mógłby nic zrobić. I tak jednak pozostałyby wątpliwości innej natury. Czy taki sposób załatwiania interesów jest dopuszczalny? Na to pytanie każdy musi chyba odpowiedzieć sobie sam. Druga strona medalu to tryumfalistyczne w tonie wypowiedzi prawników reprezentujących stronę Polonii Piła. Są strasznie zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Ja osobiście mam do nich tylko jedno pytanie. Kiedy i w jaki sposób zamierzają uregulować zaległości wobec zawodników jeżdżących kiedyś i obecnie w ich klubie? Ja na miejscu Jarka też czułbym się rozgoryczony i też wolałbym wybrać roczną karencję niż jeszcze jeden rok z ludźmi których słowa znaczą tyle co zeszłoroczny śnieg. Niestety nasz żużel jest chory i to bardzo. Co gorsza, nie widać żadnych symptomów poprawy. W drugiej lidze pojedzie tylko 5 lub 6 zespołów. W pierwszej też o mało co 2 drużyny nie przystąpiłyby do rozgrywek. Jaka jest sytuacja w ekstralidze wie chyba każdy. Ja osobiście odnoszę wrażenie, że przy polskim żużlu kręcie się cała masa działaczy których główną dewizą jest cytat z monolgu niezapomnianego Edwarda Dziewońskiego "Co by tu jeszcze spieprzyć panowie, co by tu jeszcze"
    W tym wszystkim tylko Jarka szkoda.

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach

    Na końcu pytanie do Mazarka. Czy gdyby Rusko miał problemy finansowe a zaległby kasę kilku zawodnikom też byś postulował o zablokowanie kont?
    Gdyby....
    Tak
    Zdecydowanie TAK

    Gdybym nie widzial ochoty na splate

    Tak

    Bowiem nic mnie bardziej nie wkur...wia

    jak kilka firm ktore mi wisi pieniadze
    pomimo ze zeby spelnic ich zadania
    zainwestowalem swoje

    Tak
    Zadalbym

    Pozdrawiam
    no to juz trzeba zablokowac bo wisi kase awf czyli skad wykitra kase na hampelka to jest poczatek problemow wts zobaczycie po sezonie
    pyra

  18. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    a tak poza tym wszyscy sie na was i pana r uwzieli pzm awf i kibice z calego kraju
    moze zamiast sie pieklic zastanowcie sie ze moze cos w tym jest ze wszyscy was tak krytykuja
    dlaczego nikt nie atakuje prezesa z torunia czestochowy innych miast tylko pana r
    bo oni robia interesy bez matactw
    mowicie ze pila okrada zawodnikow a co zrobil pan r okradl drabika dal mu wirtualne pieniadze za dlugi pily
    zarzucacie brak obiektywizmu innym
    zal tylko jarka ktory zamiast przygotowywac sie w spokoju ma stres bo nie wie gdzie wystartuje kiedy i czy wogole
    jak bedzie karencja to bedzie juz drugi zawodnik zawieszony przez matactwo wroclawia no chyba ze juz o labedzkim zapomnielisci
    jak sie nie ma pieniazkow to sie nie kupuje
    pan r chce ratowac polski zuzel zarzuca innym klubom ze podpisuja kontrakty bez pokryci
    a on kupuje zawodnikow nie majac kasy dobre
    oj ludzie zal mi was naprawde
    za nim zaczniecie pisac zastanowcie sie przemyslcie cala sytuacje bo w tej chwili sie poprostu osmieszacie
    a niby tacy swiatowi i z wielkiej metropoli widac smog wa sie w czaszkach odklada
    nie ma to jak swieze powietrze
    pozdrawiam
    pyra

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Za interia.pl:


    Niewykluczone iż Jarosław Hampel zasili zespół Unii Leszno. Wczoraj zawodnik spotkał się z jednym ze sponsorów leszczyńskiego klubu z którym rozmawiał na temat swojego ewentualnego wypożyczenia z Piły do Leszna.

    Będzie to możliwie jeśli kierownictwo Atlasu Wrocław nie wpłaci na konto pilskiego zespołu 320 tysięcy złotych


    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dla Pyry...

    Skoro wiesz wszystko o stanie konta bankowego Pana Rusko to proponuje poczytać poniższe i nie płacz za głośno:

    HAMPEL NASZ!

    Czwartek, 27 marca 2003r.

    WROCŁAW - Nie wiem czy Atlas przelał Polonii pieniądze za mój transfer, ale nasz prezes zapewnił mnie, że wszystko jest załatwione i w niedzielę wystartuję już w Pile przeciw Polonii - powiedział nam wczoraj wieczorem Jarosław Hampel. Prezes Andrzej Rusko był dla nas wieczorem nieuchwytny...
    Stanęło więc na tym, że należy dopłacić jeszcze 325 tys. zł. Prezes WTS-u Andrzej Rusko nie miał jednak pewności czy po przelaniu tej sumy Hampel faktcznie stanie się zawodnikiem WTS-u. W związku z powyższym jeszcze we wtorek wysłał pismo z pytaniem o ten „drobny szczegół” do Trybunału PZMot-u. Wczoraj przed godziną 16. jego przewodniczący, sędzia Wojciech Tomczyk wysłał odpowiedź. - Napisałem w niej, że po zapłacie tych pieniędzy uznamy transfer. Taką informację przekazałem także do wiadomości Polonii, która – jeśli dostanie pieniądze – będzie zmuszona wydać dokumenty zawodnika oraz do Biura Sportu PZMot-u - powiedział nam Wojciech Tomczyk. Prezesowi Rusce nie pozostało więc nic innego jak przelać pieniądze. Nie ma wątpliwości, że to uczyni (lub już uczynił), wszak już zimą publicznie obiecywał Hampelowi, iż zrobi co trzeba, by mógł on startować we Wrocławiu.....
    Wieczorem skontaktowaliśmy się jeszcze z wiceprezesem Polonii, Andrzejem Czapiewskim, który powiedział: - Nie dostaliśmy żadnego potwierdzenia przelewu, ale z nieofocjalnych wypowiedzi wiem, że działacze WTS-u chcą to uczynić. Wtedy wydamy dokumenty zawodnika.

    za Gazetą Wrocławską





  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    HAMPEL NASZ!
    WROCŁAW Prezesowi Rusce nie pozostało więc nic innego jak przelać pieniądze. Nie ma wątpliwości, że to uczyni (lub już uczynił), wszak już zimą publicznie obiecywał Hampelowi, iż zrobi co trzeba, by mógł on startować we Wrocławiu.....
    A jak prezes Rusko przeleje kwote tak, zeby
    bylo rowno do 350 tys. to Pila na to: a gdzie
    karne odsetki za dwa miesiace spoznienia?
    I Hampel nasz!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W wypowiedziach dzialaczy z Pily nie bylo zadnej mowy o odsetkach i chyba w zadnym artykule nie ma zapisu o odsetkach poprostu trzeba uregulowac zaplate d konca i kropka :)

    Stojko ULTRAS Sparta Wrocław

    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    W wypowiedziach dzialaczy z Pily nie bylo zadnej mowy o odsetkach i chyba w zadnym artykule nie ma zapisu o odsetkach poprostu trzeba uregulowac zaplate d konca i kropka :)
    Stojko ULTRAS Sparta Wrocław
    Pozdrawiam
    A slyszales o USTAWOWYCH odsetkach? :-)
    Poza tym jest jeszcze jedna zagwozdka
    - ale o tym moze napisze wieczorem w sobote...
    ciekawe czy Grodzkiemu bedzie chcialo sie
    przyjsc w niedziele rano do pracy, zeby
    cos zatwierdzic jezeli bedzie co....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odsetki to Piła zapłaci za dług Drabika do WTS.Oj, a to będzie bolało!
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piła ma zapłacić WTS-owi dług wobec Drabika?
    Najpierw WTS musi wypłacić kase Drabikowi /nie tylko na papierze/ ,następnie p.Drabik musi odprowadzić odpowiedni podatek od tej kwoty .No i wtedy WTS może ścigać Polonie Piła i ściągać od nich kasę ,którą wypłacił wcześniej Drabikowi.

    Te papiery ,które Drabik przedstawił w PZM były b.liche
    Jeśli wg.umowy WTS kupił od niego należność to dlaczego Sławek nie rozliczył się z tej kwoty z fiskusem?

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 11 w 2 postach

    Do SKIPPY

    1.Nie jest tajemnicą dla kibiców od dawna interesujących się żużlem ze Jarek swe zuzlowe szlify uzyskał w Lesznie i Pawlowicach (kolejność przypadkowa) i dopiero w sezonie, w którym miał zdawać licencję rozpetala sie wojna o przynależność klubową tego zawodnika. Jarek był wiedziony do Piły przykładem Dobruckiego i Okoniewskiego. Ogromną rolę w tej sprawie odegrali jego Rodzice, którzy mówiąc delikatnie podłożyli sie Wilczyńskiemu i wyparli się ze podpisali zgode na treningi w Lesznie jako szkółkowicza Unii. Zakwestionowali prawdziwość podpisów pod zgodą. Wilczyński miał wówczas podobne przebicie w GKSŻ jak Pan R. obecnie i sprawę doprowadził do "szcześliwego końca. "
    Oczywiście Jarek wtedy i dzis to dwaj różni zawodnicy. W Pile jego talent się rozwinął i sądzę że nie można krzywdzić zawodnika jakimiś bzdurnymi przeipsami ALE PŁACIĆ TRZEBA - zawodnikowi za punkty, klubowi za zawodnika. Teraz właśnie trzeba by zapytać działaczy z Piły czy do końca tak uczciwie, jak piszą niektórzy pokrzywdzeni kibice z Piły, pozyskali Jarka i czy zapłacili Unii za jego przygotowanie do licencji. Moim zdaniem NIe a napiecia jakie były pomiędzy tymi klubami wynikały miedzy innymi z tego faktu.
    2. Pan Rusko nie powinien się mieszać między wódke a zakąskę. Nie może byc tak że zabiera jednemu, daje (albo i nie jak to wyszło) drugiemu ale temu pierwszemu nic o tym nie mówi. TOZ to jest zwykłe zbójowanie tylko ze Janosik zabierał bogatym a dawał biednym a tu wyszło jakoś odwrotnie.

    Ale Skippy to tak gwoli ścisłości

    KASA SZYBKO SKOŃCZY NASZ ŻUŻEL A SZKODA!!!
    POPZDRAWIAM kibiców z całej POlski- Wrocław i Zieloną Górę też.!!!

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam wrażenie że tutaj zabierają głos sami adwokaci.Każdy wie co, kto, komu jest winien,ile odsetek się należy i za jaki czas.Ludzie nie macie niczego innego do roboty.Wbijcie sobie do głowy że Hampel będzie jeżdził we Wrocławiu.Rusko zapłaci tą kasę,i skończy się pieprzenie w kółko o dupie maryni.Lepiej martwmy się co piszczy w naszej oborze a nie co u sąsiada na ogródku.Pozdrawiam.

  28. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach

    jesli zaplaci to oki nie ma problemu narazie zadne media niczego takiego nie podaly jak i nie podaly o wycofaniu sie wts czego ja osobiscie bym niechcial
    poczekajmy do wieczora
    pyra

  29. Powrót do góry    #119
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    poki co wts jedzie mecz w gnieznie ale jarka brak
    poczekajmy do wieczora
    pyra

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Równaj w dół, świnio!

    Do szału doprowadzaja mnie doniesienia o zamieszaniu wokol Hampela. Czy naprawde w Polsce trzeba byc sredniakiem lub zwyklym wyrobnikiem, by nie stac sie obiektem podchodow ze strony... no wlasciwie z kazdej strony?! Zeszly rok - zapowiadajacy sie na nastepce Tomasza Golloba Krzysztof Cegielski dopiero po przejsciach z angielska licencja, zadluzonymi klubami itd. znajduje miejsce w polskim klubie, a w GP unika afery ze startami z angielska flaga na plastronie. Teraz kolejny supertalent musi walczyc z calym swiatem, bo jedni mu za wykonana robote nie placa, drudzy probujac upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu doprowadzaja do takiego zamieszania, ze juz nikt nic nie wie, a jeszcze innym wisi dobro sportu, ktorym kieruja, i wybieraja cos na ksztalt umycia rak. Oczywieste jest dla mnie, ze gdzie jak gdzie, ale we Wroclawiu Hampel znalazlby warunki do odbudowy dobrego sportowego imienia po nieudanym poprzednimsezonie, a jesli chcemy ,by polski zuzel cos w swiecie znaczyl, to sorry Winnetou, niwolnictwo juz sie skonczylo, jak ktos nie placi to traci prawo glosu. WSZEDZIE tak jest, tylko zuzel nadal w sredniowieczu.

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kto na zastępstwo za Hampela?!

    Przyznaję, żę kto mieczem wojuje od miecza ginie- Rusko się doigrał. Mam nadzieję, że jednak sprawa szybko się wyjaśni, a on będzie miał nauczkę na przyszłość. A jeśli nie? Jaki młodzierzowiec zastąpi Hampla? W ostatnim sparingu z Lesznem jeździł za niego...Oskar Wolsztyński z Leszna! A co z Płuską i Jamrożym, wrocławskimi juniorami, którzy w ubiegłym roku zdali licencję?

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niwolnictwo juz sie skonczylo, jak ktos nie placi to traci prawo glosu. WSZEDZIE tak jest, tylko zuzel nadal w sredniowieczu.
    A) Niewolnicy nie byli tani. Byli karmieni i odzywiani. A za dobra prace nawet uwalniani. Z tego co wiem hampel nawet na to liczyc nie mógł.

    B) W śrdeniowieczu za niezapłacenie kupcowi groziła kara, i to potęzna


    Bowiem - na przykładzie Polonii i Hampela czy tez Drabika

    A) zawodnik wykonuje swoja prace za pieniadze okreslone w kontrakcie przez OBIE STRONY - jakos o tym mało kto chce pamiętać, że na początku sezonu 2001 Jarek wraz z Gollobem byli ukarani kara fiansową. I musieli zapłacić, albo było im to potrącone

    B) zawodnik to firma wykonujaca usługi, więc ta firma musi kupowac sprzet płacąc Vaty i inne pierdoły jak ZUS itd. Skąd biorą na to pieniądze

    c) Czy od wystawionych faktur czy tez realizacji umowy kontraktowej nie musza odprowadzac podatku, mimo ze kasa nie wpłyneła na ich konto? Jeżeli to oni wystawiają fakturę za usługi żuzlowe to oczywiscie tak. I bez wzgledu czy kasa przyszła czy nie. Musza zapłacić skarbówke i zus.
    Czy te braki w formach płatności to nie jest okradanie państwa?
    A czy nie płacenie za usługe zamówioną to nie złodziejstwo?

    W końcu na to zawodnicy musieli mieć pieniądze? Skąd? Pozostanie ich tajemnica skad mieli pieniądze by utrzymywać spółdzielnie działaczy Polonia Piła

    A na inwestycje?
    a i o własnym życiu tez mieli zapomnieć dla chwały klubów złodziei? (nawet o rodzinach - bo tu jakby się zapomniało, ze oni mają rodziny)

    Rusko przegrał i chwała prawnikom

    Kiedy prawnicy pilskiej Polonii beda tak wspaniałomyslni i doprowadzą do ugody
    A działacze do płynności finansowej klubu?
    Czy tu jest winien Rusko?
    czy chęć zatrudniania za wszelką cenę wiedząc ze się za usługę nie zapłaci.

    Pozdrawiam

    PS. Ktos cos wie o dalszych losach umowy z Olimpijskim.
    PS. Widze ze moderatorzy robia co chca i wobec kogo chca.
    Dla mnie informacja o wycofaniu WTS to zwykla prowokacja. Prawdopodobnie intelektualna. Prosze Bayerka o podstawe zamkniecia tego watku, bo chcialem sie tam wpisac. I gdyby jej nie mial, prosze zeby sam sobie udzielil banika
    Cos mi tu sobiepanstwem na tym forum jedie coraz bardziej

    ----------
    poki co wts jedzie mecz w gnieznie ale jarka brak
    poczekajmy do wieczora
    wieczorem bedzie ciemno

    Natomiast Hampel wczoraj byl w Anglii, czy dzisiaj mial wrocic na sparing?

    Jaki bylby tego sens?

    Pozdrawiam

    -----------
    Proszę używać przycisku Edycja.

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co mi wiadomo to Hampel był wczoraj na stadionie w Lesznie a nie w Anglii ... Nawet po meczu trenował na leszczyńskim torze .

    Chyba sie nie myle?

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mazarek

    poki co wts jedzie mecz w gnieznie ale jarka brak
    poczekajmy do wieczora
    wieczorem bedzie ciemno

    Natomiast Hampel wczoraj byl w Anglii, czy dzisiaj mial wrocic na sparing?

    Jaki bylby tego sens?

    Pozdrawiam
    Tak ,ja też mogę potwierdzić że HAMPEL po w czorajszym sparingu unia-wts jezdził na torze w Lesznie
    Także w Anglii napewno nie był.

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tak ,ja też mogę potwierdzić że HAMPEL po w czorajszym sparingu unia-wts jezdził na torze w Lesznie
    Także w Anglii napewno nie był.
    Chyba jednak do Anglii wybył
    bowiem dzisiaj nie było tez Słabonia

    Gdzies mi wpadło ze wczoraj miał jechac
    Nie wiem gdzie to czytałem
    za duzo tego wszystkiego wokól

    Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie mysle ze mozemy isc na kompromis bo to wszystko juz jest nudne :) po meczu posmigal troszke na torze w lesznie a pozniej pojechali do Anglii :) koniec i kropka :P i tak jade do pily ;)

    Stojko ULTRAS Sparta Wrocław

    Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisiaj o 19,30 Ipswich jeżdzi z Pool i dlatego Słaboń i Hampel nie wystąpili w sparingu ze Startem.

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Mam takie male pytanko
    do kiedy rusko musi zaplacic te 325 tys??

  39. Powrót do góry    #129
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2003
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "HAMPEL NASZ - za Gazetą Wrocławską"
    Nie chce wkladać kij w mrowisko, ale wydaje się że pan Rusko jest współwłaścoicielem tej gazetyNieprawdaż?
    Inne wrocławskie gazety piszą chyba w innym tonie czy się mylę. A to że pan rusko jest współwłaścicielem POLSAT-u dla którego polskie kluby oddają ZA DARMO prawa do transmisji to też chyba wiadomość nie wyssana z palca?

  40. Powrót do góry    #130
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    [quote]"HAMPEL NASZ - za Gazetą Wrocławską"
    Nie chce wkladać kij w mrowisko, ale wydaje się że pan Rusko jest współwłaścoicielem tej gazetyNieprawdaż?
    [quote]

    Chyba jednak nieprawdaz. Wlascicielem gazety
    zdaje sie jest koncern Polskapresse - ten sam,
    ktory jest tez wlascicielem Dziennika Baltyckiego
    czy Gazety Poznanskiej.
    A ja nadal nie wiem czy Hampel bedzie sprzedany
    czy wypozyczony do Wroclawia :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze Kolego Arturze ze sb tez jest jednak zjadliwy
    Oczywiscie gdy sluzy wyzszym celom

    "HAMPEL NASZ - za Gazetą Wrocławską"
    Nie chce wkladać kij w mrowisko, ale wydaje się że pan Rusko jest współwłaścoicielem tej gazetyNieprawdaż??
    Widzisz
    Rusko jest włascicielem Solpolu i czegos tam jeszcze
    Natomiast mozesz go podejrzewac tez, w podobnym tonie
    ze jest wlascicielem
    - Hotelu Wroclaw
    - Stacji BP kolo Hotelu
    - kapieliska Morskie Oko
    - Mostow Jagiellonskich
    - statku szkolnego technikum Zeglugi Srodladowej
    - dwoch budek z hot - dogami
    - 3 budek z pita na dworcu
    - wydawnictwa Lesny Dziadek
    - kancelarii prawnej "Robimy Wala"
    i wielu innych
    Nieprawdaz?

    "Inne wrocławskie gazety piszą chyba w innym tonie czy się mylę. ?
    Wiesz ta retoryka przypomina mi takiego dzialacza politycznego
    Mylisz sie

    "A to że pan rusko jest współwłaścicielem POLSAT-u dla którego polskie kluby oddają ZA DARMO prawa do transmisji to też chyba wiadomość nie wyssana z palca?
    Arci
    Przeciez Ty jestes tak blisko tego tygla
    znasz sie z tym i owym
    zadzwon do Wacka Wilczynskiego
    On Ci powie

    Po co to na sb
    i co to ma za zwiazek ze sprawa Hampela
    czy Rusko ma Polast czy gazete

    Michnik Ma Gazete
    Urban ma Gazete

    a i tak robia z nimi co chca;-)

    Pozdrawiam

    PS. To ten sam arci co na PZLD?
    Zaskakujaca zmiana stylu

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach

    Natomiast Hampel wczoraj byl w Anglii, czy dzisiaj mial wrocic na sparing?

    Jaki bylby tego sens?

    Pozdrawiam

    -----------
    Proszę używać przycisku Edycja.[/quote]
    jezeli wszyscy maja takie informavcje jak ty to sorry
    jarek wczoraj trenowal po sparingu w lesznie widzialem go chwilke porozmawialismy
    a jezeli to nie byl on to ma super sobowtora
    pyra

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No i po sprawie

    Za Gazeta Wrocławską

    ŻUŻEL Zrzuta na Jarka

    Piątek, 28 marca 2003r.

    WROCŁAW - Na zebranie pieniędzy mamy tylko 30 godzin, ale jest niemal pewne, że się uda i dziś przelejemy 325 tys. na konto Polonii – zapewnił nas wczoraj prezes WTS-u Andrzej Rusko! Jarosław Hampel pojedzie więc w niedzielę do Piły jako atlasowiec, o czym pisaliśmy już wczoraj.

    W środę WTS otrzymało odpowiedź od Trybunału PZMot-u, że po wpłaceniu wspomnianej kwoty na konto pilan Hampel stanie się zawodnikiem Atlasa. I zaczął się wyścig z czasem. Udany wyścig. - Jestem zbudowany postawą sponsorów, z których wielu uruchomiło swoje rezerwy. Dziękuję wszystkim, a w szczególności Atlasowi, Browarom Piast i Paoli - mówił nam wczoraj A. Rusko. Uspokajamy więc kibiców - „w niedzielę” Hampelek” pojedzie do Piły jako pełnoprawny zawodnik Atlasa. - Jeśli tylko WTS przedstawi odpowiedni dowód bankowy, Polonia będzie zobowiązana niezwłocznie przefaksować czwarty odcinek karty zawodnika i sprawa zostanie zamknięta, a Hampel pojedzie w I kolejce - rozwiał wszelkie wątpliwości szef GKSŻ-u Andrzej Grodzki. W sześcioosobowym składzie, który wrocławianie wysłali w środę do Piły Hampela zabrakło, ale według nas trener Marek Cieślak i tak chce umieszczać tego jeźdźca w ligowych spotkaniach pod numerem 7.

  44. Powrót do góry    #134
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hampel był jednak w Anglii

    Koniec spekulacji na temat: czy hampel trenował w Lesznie i nie pojechał do Anglii.....

    Doskonały występ Hampela
    28.03.2003 07:31
    Z bardzo dobrej strony pokazał się Jarosław Hampel podczas spotkania pomiędzy drużynami Ipswich i Poole.

    Spotkanie przegrali gospodarze w stosunku 40: 50, ale gdyby inni zawodnicy pojechali tak jak Polak wynik z pewnością byłby odwrotny.

    Hampel w sześciu swoich startach wywalczył czternaście punktów i bez wątpienia był najlepszym zawodnikiem Ipswich. Nieźle pojechał również Słaboń, który zdobył pięć punktów.




    1. Jarosław Hampel 14 (3,2,3,3,1,2)2. Krzysztof Słaboń 5 +2 (1,0,2*,2*)3. Paul Hurry 10 (3,2,3,2,0)4. Daniel Nermark 3+1 (1,1*,1,0)5. Scott Nicholls 6 (2,2,2,0)6. Danny Bird 1 (1,0,0)7. Tom P. Madsen 1 (0,0,-,0,1)

    1 Leigh Adams 11+1 (2,3,3,2*,1)2 Krzysztof Kasprzak 0 (0,0,0,-)3 Lukas Dryml 4 (0,1,0,3)4 Bjarne Pedersen 9 (2,3,1,3)5 Tony Rickardsson 12 (3,3,w,3,3)6 David Ruud 8 (3,1,2,1,1)7 Davey Watt 6+2 (2*,1,1,2*)

    (INTERIA.PL)

    Martwi postawa Kasprzaka!!! No ale miejmy nadzieję że będzie lepiej...

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Po analizie składu wrocławskiego w tym roku przyznać jednak muszę, że jest bardzo ciekawy i... silny może być, jeśli mieszanka - z jednej strony Hampel i Cegielski, a z drugiej Nicolls, Drabik się dobrze zgra. Szczególnie wymienieni zawodnicy budzą mój szacunek, ale za dotychczasową postawę na światowych torach, nie zaś za przynależność do WTS - tak dla jasności. Mniejsze będzie zatem moje zniechęcenie, aby wybrać się czasem na ALCATRAZ (Olimpijski) niz dotychczas, bo niedaleko mieszkam...
    let the metal flow.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •