Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: CZAT Z RAFAŁEM KURMAŃSKIM DZIŚ g.16

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CZAT Z RAFAŁEM KURMAŃSKIM DZIŚ g.16

    http://www1.gazeta.pl/zielonagora/0,0.html

    Tu na stronach Gazety Wyborczej , odbędzie się czat moderowany z młodzieżowcem Falubazu , Rafałem Kurmańskim .
    Serdecznie zapraszam w imieniu swoim i Czarka Konarskiego z GW.

    godz 16 ,specjalnym gościem oprócz Rafała będzie mechanik "popularnego Kurmanka" Krzysztof Grzesiewicz.

    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jabol jak możesz to po czacie daj tu jego zapis bo kurde na trening musze iść no właśnie co ja trenuje:P

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moje pytanie do Rafała :jak oceniasz tor w Lesznie?czy dobrze sie na nim czujesz?

    Niech ktos je zada , bo ja dzis objeżdżam całą Polskę(Wrocław-Opole-Czewa-Wawa-Poznań-ZGóra) i nie będzie mnie na czacie.

    Może kolega Nugi walnie jakimś pytaniem?

    Na pewno do Kurmana miałby pytanie Mikael Karlsson , jak to zrobił na tym drugim wirażu ,że założył go jak juniora w pełnym gazie?Czy silnik po rozłożeniu i złożeniu był taki sam czy lepszy?

    Może uczestnicy 14 biegu z Gniezna(Start-Falubaz ost.mecz) , mają jakies wątpliwości?

    Podsumuję , Brawo Rafał oby więcej takich akcji , które ciesza nasze serca i oczy !!!
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Kurmannnnn a jak myslisz....?

    mam pytania:) bo na czacie nie bede mogl byc

    1.
    Kurmannnnn a jak myslisz....kiedy bedziesz mogl usiasc za kolkiem nowutkiego ........ obiecanego przez pewien klub, ktory zaplaci za Tego ....... Twoimi pieniedzmi:)?

    Kurmannnnn a jak myslisz.... dlaczego jestes najwiekszym, sponsorem zielonogorskiego zuzla:)?

    KKurmannnnn a jak myslisz.... dlaczego kibice w zielonej gorze tak lubia zajadac sie podczas meczu slonecznikiem:)?

    Kurmannnnn a jak myslisz.... jak kiki wywiazuje sie ze swojej funkcji na treningach pomagajac biniowi jadrowi przy tasmie ?

    Kurmannnnn a jak myslisz....:)

    ps.
    bez zlosliowsci mi tu prosze (po moim wpisie)
    ale naprawde interesuja mnie odp. na te pytania (szczegolnie o busa:)) a nie co kurman sadzi o 14 biegu w gnieznie (z calym szacumkiem dla gniezna:))
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul,z przyjemnoscia czytalem Twoje posty z przed paru miesiecy,ale teraz co Ty odwalsz juz mnie znudzilo.Nie wiem co sie z Toba stalo,czy naprawde taka ogromna przyjemnosc sprawia Tobie "podjudzanie"atmosfery jaka jest pomiedzy Lesznem a Zielona Gora?!?

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    balu

    Abdul,z przyjemnoscia czytalem Twoje posty z przed paru miesiecy,ale teraz co Ty odwalsz juz mnie znudzilo.Nie wiem co sie z Toba stalo,czy naprawde taka ogromna przyjemnosc sprawia Tobie "podjudzanie"atmosfery jaka jest pomiedzy Lesznem a Zielona Gora?!?
    masz racje
    obiecuje poprawe
    nieraz mam takie napady
    ale ze niektorzy sie podkrecaja
    adrenalina na forum to mnie zabiles!
    nie mialemm o tym pojecia - ja to traktuje
    jak zabawe i myslalem ze wszyscy tak to forum
    traktujemy ale jesli uwazasz nie moje wpisy moga
    doprowadzic do zawalu co niektorych to widze musze
    spuscic z tonu bo nie chce miec kogos na sumieniu. pzdr.


    ps.
    balu i inni arkizulki prosze pisac w watku na tmeat czyli czatu z kurmanem chyba ze was to nie interesuje.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieki Balu jestes czujny jak mysliwski pies.
    Czy urazilo Cie to, ze napisalem iz jestescie do d..y?
    Wybacz ale to prawda.

    I jeszcze jedno. Usiadz na meczu z Unia kolo abdulka, tak bardzo go lubisz. Pan ten napisal w inym temacie, ze Okon lubi kobiety, a mi sie wydaje, ze abdul lubi panow. Czy to tez jest obrazliwe stwierdzenie?
    Nie przeginaj!!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Czy ktos moglby wkleic zapis calego czatu?? :)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2003
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo proszę zapis z czatu z Rafałem Kurmańskim
    miłej lektury

    Piątek, 21 marca, godz. 16:00
    Kurmański, Rafał i Grzesiewicz, Krzysztof - zapis czatu
    Żużlowiec zielonogórskiego ZKŻ quick-mix i jego mechanik byli najbardziej zapracowaną parą na zgrupowaniu w słoweńskim Krsko. Nad czym tak pilnie pracowali? Czy treningi w ciepłym klimacie pomogą pokonać Polonię Bydgoszcz w pierwszym meczu ekstraligi żużlowej?

    Moderator_ZG: Witam wszystkich, zaczynamy czatować, prosimy o pytania.

    mietekKR#: Jak forma przed sezonem?

    Forma jest w miarę dobra i obojczyk dobrze się spisuje po kontuzji.

    ok_zgora#: Cześć Rafał. Marek Cieślak powiedział, że jest 6 silnych zespołów w lidze (bez Piły i Gdańska), ale Zielona Góra będzie odstawać. Co o tym sądzisz?

    Myślę, że Zielona Góra jest przygotowana sprzętowo do sezonu i jeśli wszystko będzie szło pomyślnie, to zostaniemy dłuższy czas w ekstralidze.

    Stal#: Jakim sprzętem obecnie dysponujesz?

    Trzema kompletnymi motocyklami marki GM.

    okano#: Rafał, jest wiele pogłosek o twoim poróżnieniu z władzami klubu w sprawie busa i zaległych pieniędzy. Może wyjaśniłbyś swoje stanowisko?

    Co do auta - mam je odebrać w sobotę, tak obiecał dyr. Dobija.

    kikizg#: Panie Krzysztofie, ile zajmuje panu przygotowanie jednego motocykla?

    Dokładne przygotowanie motocykla zajmuje pół dnia.

    bachoo#: Ile punktów w meczu zadowoli Cię w ekstralidze?

    Jakbym zarobił 8 - 10 punktów, to bym się bardzo z tego cieszył.

    ok_zgora#: Co sądzisz o Billym Janniro? Czy będzie to dobre wzmocnienie?

    Za każdym razem, jeśli jest jakiś obcokrajowiec w klubie, jest trafiony. Myślę, że będzie dobrym wzmocnieniem w klubie.

    abdulah_to_debil#: Czy jak pędzisz po torze, to potrafisz dostrzec atmosferę na trybunach?

    Pewnie że tak. Czuję się jak przed samym startem, a w czasie jazdy staram się skupić na biegu.

    bachoo#: Jak wygląda współpraca z nowymi nabytkami ZKZ-u, tj. Piotrem Świstem i Rafałem Okoniewskim?

    Już się troszeczkę poznaliśmy. Atmosfera jest wspaniała.

    Stal#: Ile miałeś lat, kiedy zapisałem się do szkółki? I czy rodzice stawali na przeszkodzie?

    Miałem lat 12. Rodzice zbytnio nie stawiali przeszkód.

    speedy#: Grzesiek, powiedz coś o sobie - ile masz lat, co robisz oprócz grzebaniny przy motorach.

    Mam 22 lata. Uczęszczam do szkoły samochodowej. A poza pracą przy motocyklach spotykam się ze znajomymi.

    Stal#: Czy na ulicy zaczepiają Cię przechodnie? Czy jesteś rozpoznawany?

    Pewnie, że kibice zaczepiają mnie na ulicy i bardzo chętnie odpowiadam na pytania tych ludzi.

    ok_zgora#: Czy jest szansa, że dostaniesz dziką kartę w GP w Chorzowie?

    To nie ode mnie zależy, kto dostanie tę dziką kartę. Pierwsze, co trzeba mieć, to bardzo dobre wyniki w tym sporcie, aby się tam dostać.

    kaśka#: Rafał, miałeś jeździć w Anglii, Dowhan załatwił Ci korzystny kontrakt, a ty nagle podpisujesz umowę w Szwecji. O co chodzi?

    Na Anglię brakowało mi troszeczkę środków finansowych, podpisałem dobry kontrakt z ligą szwedzką.

    kaśka#: Krzysiek, skąd psuedo Buśka?

    Takie pseudo pochodzi ze szkoły zawodowej. Nazwali mnie tak koledzy.

    madzik#: Macie psy?

    Furmanek ma dwa psy i rybki, a Buśka ma kota i rybki.

    smok#: Co sądzisz o Zbigniewie Bartkowiaku i jego sposobie sprawowania władzy w klubie?

    Jak dotąd uważam prezesa Zbigniewa Bartkowiaka za człowieka, z którym się dobrze współpracowało.

    smok#: Piotr Świst będzie startował w plastronie ZKŻ-u. Czy Rafał Kurmański zgodziłby się na podpisanie kontraktu ze Stalą Gorzów?

    Nigdy w życiu, ponieważ jestem zielonogórzaninem i chciałbym zostać tutaj jak najdłużej.

    Stal#: Co sądzisz o konflikcie na linii Gorzów - Zielona Góra?

    Myślę, że z biegiem czasu wszystko się dotrze i będzie OK.

    MAT#: Z kogo jako zawodnika bierzesz przykład?

    Oczywiście z Tomasza Golloba.

    ADAM_J#: Rafał, ile masz wzrostu i ile ważysz?

    Wzrostu mam 182, ważę równe 60 kg.

    smok#: Dwukrotne pokonanie Tomasza Golloba na torze w Bydgoszczy, Łańcuch Herbowy, zwycięstwo w XIII biegu w meczu Gnieźnie dające awans do ekstraligi... Jaki jest Twój dotychczasowy największy sukces?

    Moim największym sukcesem w tej chwili jest wicemistrzostwo Europy i mistrzostwo Polski Par Klubowych z Dawidem Kujawą.

    Stal#: Kto jest Twoim sponsorem?

    Mam wielu sponsorów, głównym sponsorem jest firma BEST.

    remik_zg#: Rafał, jak myślisz, które miejsce jesteście w stanie zająć w ekstralidze?

    Jak wszystko pójdzie pomyślnie, to bedziemy w pierwszej czwórce.

    speedy#: Krzysiek, jakim szefem jest Kurmanek?

    Nie traktuję go jak szefa, tylko jako dobrego kolegę. Czasami w parkingu bywa nerwowy, ale to już tak jest w tym sporcie.

    kobyla: Czy miłość przeszkadza w karierze żużlowej?

    Myślę, że pomaga.

    MAT#: Jak Ci odpowiada jazda w parze z Andrzejem?

    Jak dotąd nic przykrego się nie przytrafiło. Dobrze się jeździ z Panem Andrzejem w parze.

    Motorek#: Ile zamierzasz jeździć na żużlu?

    Jeśli będzie się dobrze układało, to jak najdłużej.

    speedy#: Rafał, dlaczego Twoja współpraca z firmą Boll została zerwana?

    W pewnych sprawach nie mogliśmy dojść do porozumienia.

    ADAM_J#: Jakiej muzyki słuchasz?

    Każdej.

    Motorek#: Z którym z zawodników przyjaźnisz się poza żużlem?

    Ze wszystkimi zawodnikami i mechanikami się spotykamy, jeśli mamy wolny czas.

    Pan_Falubaz#: Kogoś byś widział w składzie na mecz z Bydgoszczą po tym, co widziałeś w Krsko - Svaba czy Janniro? I jaki wynik obstawiasz?

    Widzę obu zawodników w składzie, jeśli to by było możliwe, ponieważ dobrze sobie radzili w Krsko. A wyniku nie chcę typować.

    MAT#: Czy są momenty, że odczuwasz strach, jadąc na torze czy raczej o tym nie myślisz?

    Przed zawodami jest wielka trema, ale jak na razie daję sobie z tym radę.

    ^DoRIs^^#: Czy masz jakichś wrogów na torze, czy chcesz z kimś wyrównać rachunki?

    Nie miałem i myślę, że nie będę miał na torze.

    Motorek#: Chłopaki, czy umiecie pływać i uprawiacie jakiś sport (Rafał poza żużlem) bądź oglądacie?

    Zachowujemy się jak normalni ludzie. Więcej czasu spędzamy na rowerach.

    smok#: Czy Twoja fryzura to wynik spontanicznej decyzji, czy też może zaczerpnąłeś pomysł od kogoś innego (idola, autorytetu)?

    Nie biorę z nikogo przykładu. Taką fryzurę mam od początku.

    Pan_Falubaz#: Gdzie jest najtrudniejszy tor w Polsce?

    Myślę, że wszędzie jest w jakiś sposób trudno na torze.

    ok_zgora#: Czy wojna może mieć wpływ na jazdę Amerykanów?

    Myślę, że nie.

    MAT#: Czy dostawałeś przed sezonem propozycje z innych klubów? Jeśli tak, to z jakich, jeśli możesz powiedzieć?

    Nie, nie dostałem żadnych propozycji.

    romek#: Ile motorów potrzeba Ci, żeby bez problemów objechać cały sezon?

    Myślę, że trzy kompletne motocykle wystarczą mi, aby objechać ten sezon w lidze polskiej i szwedzkiej.

    okano#: Co sądzisz o tym, aby przełożyć pierwszą kolejkę, tak jak proponuje Bydgoszcz?

    Jeśli ktoś by chciał potrenować wcześniej, toby znalazł rozwiązanie, tak jak zrobiliśmy to my w Krsko.

    Hakuna_Matata#: Czy to prawda, że Nicky Pedersen nie potrafi jeździć w parze?

    Obserwowałem go i widziałem, że mu to nie wychodzi. Jest zawodnikiem indywidualnym.

    smok#: Rufin Sokołowski zapowiedział, że mecz z ZKŻ potraktuje ambicjonalnie. Czy Rafał Kurmański uważa pojedynki z Unią Leszno za szczególnie ważne?

    Mecz ligowy - jak każdy mecz - będziemy chcieli wygrać.

    Stal#: Czy często korzystasz z internetu?

    Nigdy w życiu jeszcze nie korzystałem, bo nie mam na to czasu.

    smok#: Czy Alan Marcinkowski, wschodząca gwiazda zielonogórskiego żużla, to chłopak, który może odnieść sukces w tym sporcie?

    Myślę, że ten chłopak ma papiery do jazdy. Jeśli będzie mu się układało jak do tej pory, to będą z niego ludzie.

    MAT#: Twoim zdaniem absencja Hamilla w GP może się odbić na jego przygotowaniu sprzętowym w lidze?

    Myślę, że nie. Ma na pewno dobry sprzęt, aby zarobił dużo punktów dla ZKŻ.

    smok#: Jaki jest Twój stosunek do służby wojskowej (chodzi o kategorię wojskową)?

    Mam kategorię A. Jak będę musiał odbyć służbę wojskową, to ją chętnie odbędę.

    okano#: Krzysiek, przed tobą wiele nieprzespanych nocy. Znamy już decyzję Rafała, a czy ty nie obawiasz się 2 ligi?

    Myślę, że nie. Wszystko jakoś dogramy i będziemy wyrabiać się na czas.

    smok#: Andrzej Huszcza zdecydował się na karierę polityczną. Czy Rafał Kurmański ma podobne plany?

    Nie myślałem na ten temat i nie miałbym czasu na takie bzdury.

    kobyla: Gdzie chodzisz potańczyć?

    W Zielonej Górze zbytnio nigdzie nie chodzę na potańcówki.

    MAT#: Rafał, czy masz menedżera, który zajmowałby się twoimi sprawami, takimi jak np. poszukiwanie sponsorów?

    Nie mam menedżera. Staram się to sam dopinać.

    smok#: Czy zamierzasz w przyszłości startować w Anglii?

    Moderator_ZG: Do końca czatu jeszcze 10 minut

    Jeślibym miał dobre warunki finansowe, to od razu podpisałbym kontrakt w lidze angielskiej.

    Stal#: Czy będziesz jeździł na wszystkie imprezy młodzieżowe, nawet te najmniejsze?

    Myślę, że tak. Jeżeli nie będzie to kolidowało z ligą szwedzką.

    abdulah_to_debil#: Uprawiasz seks przed zawodami?

    Czasami.

    kobyla: Jakiego teamu obawiasz się najbardziej w ekstralidze?

    Obawiać się nie obawiam.

    Pan_Falubaz#: Co sądzisz o słabej formie Kujawy? Jak sobie poradzi w Warszawie?

    Myślę, że Dawid tam dopiero odbije się psychicznie i nasi działacze jeszcze się na tym przejadą.

    fanka#: Daj nam słowo, że ZKŻ zdobędzie medal!!!

    Daję słowo, że się utrzymamy w tej ekstralidze.

    ok_zgora#: Czy Suchecki to dobry zakup?

    Myślę, że ten chłopak ma papiery do jazdy i będzie sobie radził w ekstralidze.

    ^DoRIs^^#: Czy waszym zdaniem Gorzów i Piła są skazane na spadek?

    Myślę, że Piła nie jest aż tak słabą drużyną, żeby spadła do pierwszej ligi. Jeszcze my się tam będziemy męczyć, aby wygrać zawody w Pile.

    Motorek#: O której chodzicie spać?

    Dosyć późno, bo tak wychodzimy ze stadionu i wracamy z zawodów.

    smok#: Po tegorocznym sezonie wygasa Twój kontrakt z ZKŻ. Czy zamierzasz pozostać w Zielonej Górze, czy może chcesz zmienić środowisko?

    Myślę, że zostanę w Zielonej Górze do końca mojej kariery.

    nicka#: Jaki jest Twój typ kobiety.

    Nie mam ideału.

    zandarm#: Co z Szymkowiakiem? Czemu nie będzie jeździł u nas?

    To jest sprawa pomiędzy klubem a nim.

    kasia_Rybnik#: Czy dostajesz listy od twoich wiernych fanek? :)

    Nie, nie dostaję.

    MAT#: Czy jesteś zadowolony pod względem finansowym z ilości sponsorów?

    Jestem zadowolony, ponieważ mogę zakupić sobie parę części do silników.

    nicka#: Jak się jeździ maluchem? Czy się czasem nie wkurzasz?

    Nie. Auto jest zadbane i nie przeszkadza mi to, że to maluszek. Auto to auto.

    Pan_Falubaz#: Jakie indywidualne gole sobie stawiasz na rok 2003?

    Aby wejść do paru dobrych indywidualnych finałów.

    kaśka#: Czasami kibice czują się po meczu zapomniani, a wystarczy rundka honorowa, dlaczego chowacie się od razu po zawodach do parkingu?

    Ja za każdym razem po zawodach robię rundkę honorowa i dziękuję im za przybycie.

    nicka#: Jakie masz marzenie życia?

    Nie mam marzeń.

    ^DoRIs^^#: Czy twoim zdaniem zawodnicy zagraniczni ulgowo traktują polska ligę?

    Myślę, że nie. Tez chcą się dobrze prezentować w lidze polskiej.

    ok_zgora#: Czy pytania dzisiaj były trudne?

    Nie były.

    nicka#: Mówią, że Huszcza boi się konkurencji i młodych z pary po płocie wozi, nie boisz się?

    Myślę, że to jest nauka prowadzona przez Pana Andrzeja Huszczę, abyśmy się w każdej sytuacji umieli znaleźć.

    Moderator_ZG: Dziękujemy za wszystkie pytania, ale to już koniec.


    Jedzie ANDRZEJ jedzie SAME TRÓJKI wiezie ... hehe







  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    a mi sie jeden nick podobal!!!

    niezle, niezle oby rafal zostal do konca kariery jak powiada.
    mam pewne watpliwosci co do tego czy te trzy kompletne motorki wystarcza na dwie ligi! to troche za malo. a tem maluszek, nawet nie wiedzialem!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2003
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafał w wywiadach i na czacie podkreśla swą przynależność do naszego kochanego klubu
    Oby nigdy nie zbłądził , oby klub dla niego fer
    tzn busik w ten weekend...
    Będzie nam się chłopak rozbijał...

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maluszkiem jezdzi Krzysiu. No chyba ze sie cos zmienilo przez zime...
    Chat jak chat- fajne pytania przeplatane mniej inteligentnymi...
    Co jak co- ale ja za Rafala trzymam kciuki :)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rafał jest OK

    Skromny chłopak z Kurmana jest spoko. Ale faktycznie 3 motory na 2 ligi to tak na styk i jeszcze dochodzą do tego turnieje indiwidualne to faktycznie za mało tych motorków ale poradzi sobie Rafał na pewno. Klub powinien dbac i pomagać tenu zawodnikowi on jest najlepszy

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czat był fujny ale za któtko :( i nawet moje (niezybt mądre) pytania sie pojawiły :)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Bardzo mi sie podobala odpowiedziec ze zmiana barw na gorzowskie :):)
    Ja odpowiedzial bym tak samo

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2003
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już dzisiaj widać było, że sprzęt Rafała ma się dobrze...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieki Balu jestes czujny jak mysliwski pies.
    Czy urazilo Cie to, ze napisalem iz jestescie do d..y?
    Wybacz ale to prawda.

    I jeszcze jedno. Usiadz na meczu z Unia kolo abdulka, tak bardzo go lubisz. Pan ten napisal w inym temacie, ze Okon lubi kobiety, a mi sie wydaje, ze abdul lubi panow. Czy to tez jest obrazliwe stwierdzenie?
    Nie przeginaj!!
    O co Tobie czlowieku chodzi?!
    Nie rozumiem tego o czym Ty piszesz!
    Kto jest do d..y?
    A co do meczu z unia to chetnie wybiore towarzystwo Abdula i innych z Leszna niz Twoje,bo napewno nie mial bym z Toba o czym rozmawiac!
    Zwrocilem mu jedynie delikatnie uwage,zeby czasami odpuscil sobie pare slow pod adresem ZG,a Ty robisz jakas afere!

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie się podobało pytanie "Czy uprawiasz seks przed zawodami?".....hehehe:D:D:D

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czacik niezły, chociaż krótki ...
    Dobrze, że moderowany i dobrze, że odbył się teraz, przed sezonem.
    Pytania i odpowiedzi szczere ( mam nadzieje :) ).
    Dobra robota !
    PS.
    Kiedy następny ? Np ze Świstem ?? albo Marcinkowskim, po zdaniu licencji ???

    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Balu
    Nie mam zamiaru sie z toba klocic, jestesmy przeciez w jednym teamie.

    Jesli urazilo Cie to co napisalem to przepraszam, ale te obrazliwe epitety byly skierowane do panow( i teraz mam problem, bo nie wiem kto moze usowac watki, moderatorzy czy admini???). Stwierdzenie, iz jestescie do d... nie bylo kierowane wprost do Ciebie. Napisalem pare zdan o abdulku, wedlug mnie nie byly one na tyle obrazliwe, zeby je zdjac z tematu po paru minutach. Wkurzylo mnie jego zachowanie na forum. Jest on czesto(a raczej niektore podsysajace, bzdurne tresci jego autorstwa) powodem niezliczonych utarczek pomiedzy kibicami z ZG i Leszna.

    OK nie mam zamiaru dluzej sie w to wglebiac, bo nie wiem kto wymazal ten watek z tematu. Jesli czujesz sie urazony to jeszcze raz przepraszam-szczerze.

    A to z kim bedziesz siedzial na meczu z Unia tak naprawde mnie nie interesuje, zaproponowalem tylko bys spoczol kolo abdula. Jestem jednak zdania, ze podczas meczu z Unia w naszym sektorze powinnismy stworzyc wszyscy super atmosfere. A lescczyniaki w tym dniu niech obejrza mecz wsrod "swoich".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •