Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 337

Wątek: Najprzystojniejszy siatkarz

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Najprzystojniejszy siatkarz

    Skoro była najładniejsza siatkarka to może teraz najprzystojniejszy siatkarz. Coraz częściej można się spotkać z zainteresowaniem wyglądem siatkarzy, a jakie są wasze opinie na temat urody naszych chłopaków?


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    27-02-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ŚWIDER
    PAPKE
    IGNACZAK

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście, że Sebastian Świderski!!! :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ależ głupi temat, chyba tylko dla fanek-nastolatek zakochanych w swoich idolach.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jejq czemu ja mam sie wstydzic za takich kibicow Mostostalu? Przeciez dla mnie to jest siara ze takie wielkie kibicki wielbia moja druzyne!Chcialbym uswiadomic kazdemu ze to nie sa kibice mostostalu tylko zakochane cziksy w naszych zawodnikach !

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2002
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Slawomir Szczygiel- KS IVETT Jastrzebie Borynia

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem najprzystojniejszym siatkarzem.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to brawo dla Ciebie mmerlin!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fakt że nienajmądrzejszy wątek , ale skoro był o siatkarkach to czemu nie o siatkarzach!!!
    moje typy:
    1.Andrija Geric ( złoto )
    2.Samuele Papi ( srebro )
    3.Krzysiek Niedziela.( brąz )

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    27-02-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jejq czemu ja mam sie wstydzic za takich kibicow Mostostalu? Przeciez dla mnie to jest siara ze takie wielkie kibicki wielbia moja druzyne!Chcialbym uswiadomic kazdemu ze to nie sa kibice mostostalu tylko zakochane cziksy w naszych zawodnikach !
    ____________
    czuję się obrażona za ten wpis! to że napisałam tych siatkarzy których uważam za najprzystojniejszych to nie znaczy że nie jestem "prawdziwym" kibicem po prostu podeszłam do tematu na luzie i tyle
    nie można wszystkiego brać na seroi:-)
    pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zawsze wzruszają mnie tego typu wątki,dziewczyny nie ośmieszajcie się,później mówi się,że oglądamy się tylko za "spodenkami" Takie rozważania zostawcie między siebie.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Milcia nie wchodziłam na wątek o "miss siatkarce" ale widziałam tam sporo wpisów -więc bądzmy za równouprawnieniem!!nie mam żadnych kompleksów w tej sprawie i uważam że docenianie walorów estetycznych zawodników nie musi wykluczać prawdziwego zainteresowania tą dyscypliną!mam oczy i widze to co widze , nie ja zakładałam wątku i nie uwazam zeby był ambitny ,ale carpe diem .

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziewczyny nie traktujcie tego tematu zbyt poważnie. To tylko zabawa.Kazdy ma prawo do wyrażania własnych opinii.Poza tym chłopcy jakoś wypowiadali się na temat siatkarek, to czemu nie mogą robić tego dziewczyny?Więc chłopaki zastanówcie się co piszecie.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok w porządku,ale nie dziwmy się,że później jako ogół jesteśmy postrzegane tak a nie inaczej.Nie podważam niczyjej wiedzy na ten temat,po prostu denerwują mnie niektóre męskie komentarze.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    27-02-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najlepiej zacznijmy ich krytykować (chłopców) to zobaczą jak to jest!!!!!!!!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    22-03-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja uważam że nie ma się o co kłucić
    chłopacy mogli sobie wybierać najładniejszą siatkarkę to my też możemy
    a gra i wygląd to dwie różne rzeczy i trzeba umieć je rodzielić
    będę chyba najlepszym przykładem
    mieszkałam w Kędzierzynie (dawno temu) i wychowywałam się na Mosto...
    a to że są przystojni siatkarze to zupełnie inna sprawa
    taki na przykład Świder
    ktoś powie że źle wygląda??
    i nie siedzę przed telewizorem jak jakaś głupia panienka po to żeby sobie na niego popatrzeć

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z dziewczynami. Chłopcy wybierali najładniejszą siatkarkę, to teraz my wybierzemy najprzystojniejszego siatkarza. Tak w ogóle to domagam się równouprawnień dla dziewczyn , bo to jest dyskryminacja.Więc chłopaki nie uważajcie nas za jakies głupie nastolatki, które oglądają mecze tylko i wyłącznie , żeby powzdychać , np. do Świderka.[b]WCALE NIE JESTEŚMY GORSZYMI KIBICAMI OD WAS!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2003
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukasz Kadziewicz

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam.
    szukacie najprzystojniejszych??
    no to rzucam linka :P
    wybierac nei przebierac
    :-))))))
    pozd
    http://groups.yahoo.com/group/strefa-siatkowki/message/14673

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że wątek jest beznadziejny.
    Jest mi bardzo przykro, kiedy qmple twierdzą, że nie znam się na nodze czy siatce tylko dlatego że jestem dziewczyną, a to właśnie przez takie podejście że laski patrzą tylko na wygląd sportowców i nie znają się na grze.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    24-03-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Gabrych, 2.Szczygieł, 3.Trocki -najprzystojniejsi zawodnicy PLS[b]

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super, jesteś chłopakiem??? Bo nick na to wskazuje. Żeby chłopak wybierał najprzystojniejszego siatkarza, trochę dziwne... Idź do tematu najładniejsza siatkarka :D

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super, jesteś chłopakiem??? Bo nick na to wskazuje. Żeby chłopak wybierał najprzystojniejszego siatkarza, trochę dziwne... Idź do tematu najładniejsza siatkarka :D
    Bądź tolerancyjny... :) hyhyhy

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobrze jerry - przecież homo na tym świecie też mają miejsce, hje hje :]

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Agnieszko że to Twoje poczucie własnej wartości jest beznadziejne . Tylko ktoś z kompleksami moze tak mówić!!ja wiem dlaczego lubię siatkę i wiem na ile się na niej znam , a to ze wsrod zawodnikow zauwazam przystojnych ..co zrobić jak są?to nie znaczy wcale ze chodzę namecze aby się popodniecac ich wygladem .Agus spójrz na wątek o najładniejszej siatkarce!!!!Nie jestem emencypantką , ale pobawić się można w taki wątek , Aga więcej luzu!
    A tak na marginesie doradzam Ci zmianę kumpli , moi tak wcale nie myślą!

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Absolutnie zgadzam sie z cacciatori.W końcu jestesmy dziewczynami i da sie zauważyć wśród polskich siatkarzy paru przystojniaczków. Czy jest w tym coś złego?Według mnie jest to rzecz oczywistaO ile wiem to zostliśmy tak stworzeni , że podobają nam sie płcie przeciwne(oczywiście są wyjątki)i chyba nie ma w tym nic złego , że powyrażamy sobie na ten temat opinie?

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    23-03-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    swider i szczerbaniuk

    jak dla mnie najprzystojniejszymi sietkarzami sa swider i szczerbaniuk

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam się
    Szczerbaniuk,Świderski i Papke są Boscyyyyyy!!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja wam powiem ze Sczerba nie jest piekny - ale ma to cos w sobie - wiec sie zgadzam: SWIDER I BENEK

    zreszta w ogole MOSTO ma najprzystojniejsza ekipe w calej lidze

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Agnieszko że to Twoje poczucie własnej wartości jest beznadziejne . Tylko ktoś z kompleksami moze tak mówić!!ja wiem dlaczego lubię siatkę i wiem na ile się na niej znam , a to ze wsrod zawodnikow zauwazam przystojnych ..co zrobić jak są?to nie znaczy wcale ze chodzę namecze aby się popodniecac ich wygladem .Agus spójrz na wątek o najładniejszej siatkarce!!!!Nie jestem emencypantką , ale pobawić się można w taki wątek , Aga więcej luzu!
    A tak na marginesie doradzam Ci zmianę kumpli , moi tak wcale nie myślą!
    Ja wiedziałam, że tak będzie! Tylko czekałam jak jakaś pseudokibica mi dowali:)
    Do twojej wiadomości:
    Po 1: Każdy może wyrażac swoje poglądy (od tego jest forum jakbyś nie wiedziała), więc jeśli napisałam, że uważam ten wątek za beznadziejny to tak uważam i koniec!
    Po 2: Sama jesteś beznadziejna i jakim prawem mnie obrażasz, ze mną i z moim poczuciem wartości jest ok i nie mam żadnych kompleksów, chyba nie zrozumiałaś mojego wpisu ale to już nie mój problem.
    Po 3: Qmpli mam jakich mam, nie wszyscy są tacy, ale to MOI qmple i nic ci do tego.
    A tak w ogóle to jestem ciekawa ile masz lat??

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2003
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kobieto wyluzuj!!! Z czego robisz aferę? Miałaś prawo wyrazić swoje zdanie i je wyraziłaś, Ona też miała do tego prawo i nie zauważyłam, żeby Ciebie jakimkolwiek słowem obraziła. Dobrym sposobem na stres jest uprawianie sportu bądź seksu, może zaaplikuj sobie którąś z tych rzeczy i jeszcze raz przeczytaj te wypowiedzi, tylko z większym dystansem i z pewnością stwierdzisz, że Twoje nerwy nie były tutaj potrzebne... Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Agnieszko , nie denerwuj się tak , bo złość piękonści szkodzi! 1. Nie chciałam wcalę Cię obrazić ( Ty to zrobiłaś , ale ja się nie gniewam - wiem że jak człowiek młody to gniweny ).Powiedziałam że "beznadziejne" jest Twoje poczucie własnej wartości zwyczajnie parafrazując to jak Ty oceniłaś wątek .2.Wiedz Agnieszko ze mówienie o kimś że ma niską samoocenę nie jest obrażaniem kogoś a raczej świadczy o wrażliwości tejże osoby.nie znam Cię i trudno mi to ocenić - wywnioskowałam to jedynie z tego co napisałaś .
    3.przykro mi jak tak na mnie najezdzasz po tym jak braniłan Cię na księdze gości Ivett.
    Poza tym naprawdę żle zrozumiałaś moje intencje- chciałam tylko dać Ci do zrozumienia zebys się nie przejmowała tym co inni Ci mówią na temat Twojego zainteresowania sportem.
    Ty sama wiesz dlaczego lubisz siatkę - a resztę olej .
    Może faktycznie zle to ujęłam- co złego to nie ja.

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    krakus_ka -> w swoim wpisie uzasadnilas swoja tak wielka sympatie do chemika... tak wiec kibicujesz im pewnie tylko dlatego, ze sa najprzystojniejsi...? ciekawe...
    ja dziekuje za takich "kibicow".

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian ja tez dziekuje i zaluje ze sa tacy kibice ;(

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie założe się, że jeśli oglądacie mecz siatkówki kobiecej to zwracacie uwagę na urodę poszczególnych pań:) Wcale nie kryje się z tym, że kilku siatkarzy uważam za przystojniaków ale litości gdybym chciał zajmować się siatkówką tylko w powodu fajnych facetów to takie hobby znudziłoby mi się bardzo szybko, bo ile można oglądać nawet najprzystojniejszych samców??
    Dodatkowo powiem, że gdybym kibicowała jakiejś drużynie tylko dla jej przystojnych zawodników to raczej nie byłabym fanką Mostostalu, ale...:)
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie założe się, że jeśli oglądacie mecz siatkówki kobiecej to zwracacie uwagę na urodę poszczególnych pań:) Wcale nie kryje się z tym, że kilku siatkarzy uważam za przystojniaków ale litości gdybym chciał zajmować się siatkówką tylko w powodu fajnych facetów to takie hobby znudziłoby mi się bardzo szybko, bo ile można oglądać nawet najprzystojniejszych samców??
    Dodatkowo powiem, że gdybym kibicowała jakiejś drużynie tylko dla jej przystojnych zawodników to raczej nie byłabym fanką Mostostalu, ale...:)
    Droga scarlett.
    sparafrazuje twoja wypowiedz, ile mozna ogladac ladne kobiety?? oj mozna, dlugo dlugo.
    A co do ogladania meczow kobiet, to dla mnie, zwracanie na urode zawodniczek jest jak najbardziej oczywiste. nawet jezeli zawodowo uczestnicze w jakims meczu :-))))
    pozd

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rysioo-> pamietasz moze akcje na strefie kiedy tak dla zartu napisalem ze wspanialy przerzuca swidra na rozegranie?
    wtedy mozna bylo przeczytac pare wypowiedzi swidrofanek...:)
    a co do kobiecej siatkowki to takowej nie ogladam...
    scarlett zwracanie na urode to jedno... a chodzenie i interesowanie sie siatkowka z powodu pana s. albo pana p. lub pana g. to drugie...

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    galax-> czy aby nie bylo to, ze swider gral w sparingu na libero??
    Ale lepsza jazda byla ta, jak jedna z szanownych kolezanek napisala jak stelmach mogl michlowi bakiewiczowi zabrac nr. :-))))

    pozd obowiazkowo milosniczki urody meskiej, no ja to sie na pewno nie zalapie
    hehe

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rysio-jaki nr bakiewicza??
    to co sie dzieje na polonii kiedy michal wchodzi to jest przesada-pisk krzyk i placz! chociaz odkad jest mlody winiar to n´baku chyba stracil pazre wielbicielek w wieku lat 15!!! hehe ....taaak kobiety...

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    15-03-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gbx, ty chyba nie masz tu patentu na ocenianie tego, kto jest kibicem Mostostalu a kto nie jest. Przecież wiadomo że pewna część żeńskiej publiczności chodzi na mecze między innymi dlatego że grają tam faceci. A że przy okazji klaskania i krzyczenia nacieszą swoje oczęta, to chyba nie jest powód żeby kogoś za to besztać.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Agnieszko , nie denerwuj się tak , bo złość piękonści szkodzi! 1. Nie chciałam wcalę Cię obrazić ( Ty to zrobiłaś , ale ja się nie gniewam - wiem że jak człowiek młody to gniweny ).Powiedziałam że "beznadziejne" jest Twoje poczucie własnej wartości zwyczajnie parafrazując to jak Ty oceniłaś wątek .2.Wiedz Agnieszko ze mówienie o kimś że ma niską samoocenę nie jest obrażaniem kogoś a raczej świadczy o wrażliwości tejże osoby.nie znam Cię i trudno mi to ocenić - wywnioskowałam to jedynie z tego co napisałaś .
    3.przykro mi jak tak na mnie najezdzasz po tym jak braniłan Cię na księdze gości Ivett.
    Poza tym naprawdę żle zrozumiałaś moje intencje- chciałam tylko dać Ci do zrozumienia zebys się nie przejmowała tym co inni Ci mówią na temat Twojego zainteresowania sportem.
    Ty sama wiesz dlaczego lubisz siatkę - a resztę olej .
    Może faktycznie zle to ujęłam- co złego to nie ja.
    1.Hehe, ale ja się wcale nie denerwuję:D:D:D i ponownie zapewniam cię że z moim poczuciem wartosci wszystko jest w jak najlepszym porządku.
    2.Faktycznie nie znasz mnie, więc nie wypowiadaj się na mój temat.
    3.Ja do ciebie nic nie mam, sama zaczęłaś. Trudno żebym po tym jak na mnie najechałaś siedziała cicho:):):)
    A ty mordka się nie wtrącaj:P
    Pozdrawiam:D

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    azsiak: specjalnie dla ciebie

    http://groups.yahoo.com/group/strefa-siatkowki/message/13259
    pozd
    PS wiem ze do dyskusji to wiele nie wnosi, ale coz i ja moge czasaami zlamac regulamin

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grafik ja mam prawo do wlasnego zdania i do oceniania czy ktos jest prawdziwym kibicem Mosto czy tez podnieca sie ktoryms z zawodnikow wiec... Tak pozatym wkurzaja mnie juz Ci kibice ktorzy chodza na mecze tylko dla pieknych mordek (mowie ogolnie zeby ktos sie nie poczul urazony)

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    agnieszko swoją drogą to tylko pozazdrościć-myślałam że nie istnieją ludzie zupełnie bez kompleksów .zupełnie nie zrozumiałaś tego co chciałam Ci przekazać.
    co mordka na to co jej napisałaś? ja Ci przypominam,ze jak sama zauważyłaś to jest forum i kazdy moze wyrazić własne zdanie .
    na tym raczej kończę tą bezcelową dysputę .
    ps. do mojej trójki dodaję Michała Chadałę!

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rysio- stary 100 punktow dla ciebie!!! dobre ...
    drogie kobiety : nie mam naprawde nic przeciwko ze chodzicie na mecze aby sobie popatrzec na kolesi-spoko- tez dopingujecie swoim druzynom itd. nie mowie ze jestescie gorszymi kibicami od mezczyznb- zeby nie bylo ze jestem przeciwko kobietom-ale czasami zastanowcie sie o czym wy wogole mowicie!!!!
    podzrawiam

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •