Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 337

Wątek: Najprzystojniejszy siatkarz

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe dresiarzu... przyjacielu :D. niemartw sie zdradzilem twoj przepis na rapowanie powyzej :p... hehe :d

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem dresem :P Lubie poprostu zawsze byc przygotowany w dresie sportowym na powolanie do kadry :P bo w kazdej chwili moze WW zadzwonic po mnie ;-)
    Btw :Big Cyc ma fajna piosenke o dresach "Wszyscy dresiarze to jedna rodzina..."

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe jak Wielki Wladek bedzie po ciebie zadzwoni, to bedziemy mogli ciem podziwiac w Kiepskich jako blizniaka Waldusia. PS niemoge sie doczekac :p qrde cycu!

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robi mi sie niedobrze jak czytam te wasze bzdury......litosci!!!!!!!!

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    agnieszko swoją drogą to tylko pozazdrościć-myślałam że nie istnieją ludzie zupełnie bez kompleksów .zupełnie nie zrozumiałaś tego co chciałam Ci przekazać.na marginesie zdziwiło mnie twoje oburzenie tym wątkiem , bo pytania zadawane zawodnikom na jastrzębskim czacie... co mordka na to co jej napisałaś? ja Ci przypominam,ze jak sama zauważyłaś to jest forum i kazdy moze wyrazić własne zdanie .
    na tym raczej kończę tą bezcelową dysputę .
    ps. do mojej trójki dodaję Michała Chadałę!
    Po 1: Tak istnieją, to właśnie ja:P
    Po 2: To może mi szerzej wyjaśnisz o co ci w ogóle chodzi??
    Po 3: O co ci chodzi z tymi pytaniami?? Mi się podobają:P
    Po 4: A mordki nie podburzaj przeciwko mnie, nieładnie tak robić:P
    Po 5: Jeśli ta dysputa jest bezcelowa to po co ją w ogóle zaczynałaś??
    A tak w ogóle to mam ważniewjsze rzeczy na głowie niż dyskusja z tobą na forum, więc albo to zakończmy albo nie wiem możemy się spotkać i sobie wyjaśnić pewne sprawy:P

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drodzy panowie chyba pomyliliscie temat.Wyrazanie pogladow na temat rap-u i ubran mozecie pozostawic dla siebie,bo to nie jest zbyt interesujce.Co do wyrazania opinii na temat siatkarzy to popieram.

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm... nio moze troszke za duzo tych naszych wpisow :p, sorki ale to nie nasza wina - rozgadalismy sie i nawet tego nie zauwazylismy :D/// a cio do rapu to slonko jak niechesz ogladac naszych rapowan to moze ty cios porapuj :d:p

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pawel:Nic nie szkodzi, kazdemu sie zdarza.A co ro rapu, to nie przepadam za nim.Rapowac nie lubie , bo za bardzo sie przy tym nudze.

  9. Powrót do góry    #99
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy wyglad to wszystko?

    Moim skromnym zdaniem nie jest wazne to jak oni wygladaja,lecz jak graja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mostostalka:Oczywiście , że najważniejsze jest to jak grają nasi chłopcy.Wiele osób nie rozumie tego tematu.Czy to taki problem odpowiedzieć na zadane pytanie.Nikt tutaj nie ocenia siatkarzy po wyglądzie.Tu poprostu można wyrazić własną opinię na temat wyglądu zawodników.

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja z chłopakami się nie zgadzam.Przecież najprzystojniejszy jest Żywołożny!!!

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2003
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :P
    - Michał Bąkiewicz
    - Marcin Prus
    - Arkadiusz Gołaś
    - Robert Szczerbaniuk
    - Krzysztof Ignaczak
    :P

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszysy panowie tak strasznie się oburzają, ale założę się, że każdy, który choćby amatorsko grywa w siatę, zerka czy przypadkiem jakieś dziewczątko nie umieściło go na swojej prywatnej liście życzeń. A ci z Serii A też pewnie nie mają nic przeciwko, bo przecież wiadomo, że do najskromniejszych nie należą.

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [/img]Marcin Prus

  15. Powrót do góry    #105
    Początkujący
    Dołączył
    27-02-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a, i jeszcze są przystojni też siatkarze niektórzy oczywiście) w Automarku Zduńska Wola:-)

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja z chłopakami się nie zgadzam.Przecież najprzystojniejszy jest Żywołożny!!!
    nie Slonko :D, najpiekniejszy jest jednak nie jak wczesniej pisalem Jakub Lomacz lecz Marcin Nowak (ma teraz nowy fryz na gela :P. bez obraz proshe :D). pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz rację Pawel_,a ta opalenizna...

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe... nio casanova jednym slowem :D. ale jush wystarczy wyglupow z chlopakow polskiej energii, cio ?? przejdzmy teraz moze dio mostostalu ... cio wy na to ?? :p:D

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Paweł, na ocenianiu facetów z Mostostalu zejdzie nam miesiąc... Temat - rzeka... :)

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nio tio ba... jush startujemy zeby szybciej skonczyc :P. wkoncu trzeba jakosc zabic nuude, nie :D pozdro szczegolnie dla naszej pani redaktor Maji !! :p

  21. Powrót do góry    #111
    Początkujący
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najprzystojniejsi sa zawodnicy Junior Witkowo!!!!!!!
    NIe wierzycie sami zobaczcie

  22. Powrót do góry    #112
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2003
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem najprzystojniejszym, najlepszym siatkarzem jest Sebastian Ś. ale to kwestia gustu.:)

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    krakus_ka -> w swoim wpisie uzasadnilas swoja tak wielka sympatie do chemika... tak wiec kibicujesz im pewnie tylko dlatego, ze sa najprzystojniejsi...? ciekawe...
    ja dziekuje za takich "kibicow".
    Galaxia - a Ty tylko szukasz takich tekstow ... bo myslisz ze jak tak napiszesz to pokazesz wszystkim jaki to Ty jestes wielki i wierny kibic ...

    w ogole to wymysl cos innego ... bo taki zarzut juz fanka Mostostalu i nie tylko stawia sie od lat ... jest nie uzasadniony i smieszny ... postaraj sie skombinowac cos bardziej realnego ... i na przyszlsoc wymysl cos wlasnego...

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pawel_,mi sie podobają chłopcy,przepraszam-mężczyźni z Płomienia, zawodnicy z Kędzierzyna nie mają przy nich szans

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe... ciesze sie :p, choc mam troszke inne zdanie :D
    mianowicie za bardzo mnie sie nie podobaja ani ci ani ci :D wole zdecydowanie jush siatkarski smsu sosnowiec :D:D:D

  26. Powrót do góry    #116
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michał Winiarski nie tylko z wyglądu super ale z charakteru tez!!!

  27. Powrót do góry    #117
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2003
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nooo... bardzo dobry ten temat, chociaz zauważyłam, że wywołał wiele negatywnych emocji. Jak ktoś ładnie powidział ( sorka, ale nie pamietam kto), że to tylko zabawa i sobie możemy typowac, bo czemu nie.
    Nom muszę powiedziec, że najfajnieszy jest Robercik Szczerbaniuk. No on jest po prostu śliczny. Nie dość, że wysoki ( bo u siatkarzy to rzadkosć :-P ), o ciemnych oczach i włosach, to jeszcze jest ładnie zbudowany i ma przepiękny usmiech. No niefajny jest tylko ten jego tatuaż, ale najwidoczniej jemu się podoba. Fajny, fajny jest. Na dodatek grac potrafi. Wspaniłe są jego ataki z krótkiej, nie mówiąc juz o serwach. Jego zdjątko ( a raczej paru zawodników Mostostalu z jakiejś gazety ) widnieje na moich drzwiach obok wycinków z Lleytonem. Miło popatrzeć na dzieła natury od razu po przebudzeniu.
    Oprócz Robercika, na uwagę zasługuje również Paweł Papke. Chłopak ma bardzo zgrabny tyłeczek ( i niezgrabną przerwę między przednimy ząbkami, ale to taki szczególik ) i ogólnie fajową sylwetkę. Przez to, że nie jest chudy wygląda bardzo ładnie.
    Również Arek Gołaś jest słodki.
    Muszę jednak zaznaczyć, że w doborze "najprzystojniejszych siatkarzy" kierowałam się ich grą.... o co chyba nie chodziło, ale jak dla mnie siatkarz musi umieć grac a jak do tego jeszcze wygląda to jest super. Nie ma nic lepszego niż oglądanie wspaniałego meczyku z przystojniakami ligi polskiej. Miło jest również oglądać zagranicznych pięknisiów, ale uważam, że co polskie to dobre :-P. Normalnie patriotka pełna gębą :-P

  28. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    1,915
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj, oj, od kiedy z Ciebie taka patriotka Hewi?? :P:P Chyba tylko w czasie kiedy grają nasze chłopaki, a my mozemy poślinić się do tv i poschylać głowy kiedy jest zbliżenie na czyjeś nogi... :P:P Nom jak dla mnie Papkuś jest the best. Nie o to chodzi, ze ma ładną twarz, ale w ogóle jest slodziutki. I uważam, ze z graczy Mosto, to on najbardziej się zawsze stara i leci do każdej piłki, choćby ona była już w 3 rzędzie trybun... tak jak to było na meczu z Galaxią. Chłopak (no no, starszy od mnie o 7 lat i chłopak... :P) nie ma super-gębusi, ale całą sylwetkę ma świetną... a do tego jak gra... :P

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim zdaniem na wyróznienie zasluguja Gołaś ,Stelmach ,Prus a zreszta mamy wielu przystojnych siatkarzy ,nawet nie widzialam wszystkich w Polsce wiec trudno okreslic :-),
    cenie siatkarzy za ich gre a najbardziej Murka ;-))

  30. Powrót do góry    #120
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2003
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    yy.. sorry... Stelmach?? No dobra każdy ma swój gust, więc różnie to bywa. Prus miał najzgrabniejsze nogi ligi. Teraz to nie wiem czy w ogóle zamierza wrócić do gry. Nawet nie wiem co się z nim dzieje. Miał grac w Gwardii Wrocław, ale na zadnym ze spotkań Gwardii go nie widziałam. Dalej leczy kontuzję, czy nie może się wbić do zespołu?? Jak ktoś coś wie... to miło by było jakby napisał gdzies o tym.
    Murek jest super. Nie jest piekny, ale za to gra świetnie. Jak dobrze, że ( wcale nie Biedronka jest tak blisko Becky :P) już niedługo rusza LŚ... ale sobie na nich popatrzymy.

  31. Powrót do góry    #121
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2003
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm... Nie bardzo wiem dlaczego toczycie spór o to, czy sensowny jest ten temat... Jak ktoś się czuje zniesmaczony (?), to może niech po prostu omija takie wątki?
    Siatkówkę uwielbiam stosunkowo od niedawna (rok z hakiem) i właściwie głównie "dzięki" "wysokiemu" poziomowi polskiej piłki nożnej... (po prostu musiałam zmienić profil, bo coś mnie trafiało!) I doprawdy siatkówka, to bardzo trafny wybór!!!
    Ale może przejdę do konkretów... Kibicując polskiej drużynie... No, jednym słowem: PRYGIEL...!
    Pozdrawiam wszystkich tracących nerwy podczas kibicowania polskiej ekipie!!! ;)

  32. Powrót do góry    #122
    Początkujący
    Dołączył
    24-03-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    eeeeeeeeeeee,po co te dysputy?? I tak najpiekniejszy,najzgrabniejszy,najsympatyczniejszy i w ogole naj jest .......Karol Hachula!!!!!!!!;))))))))))

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2003
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam nic przeciwko wybieraniu najprzystojniejszego siatkarza, ale może niekoniecznie na forum sportowym... Tutaj porusza się tematy bardziej związane ze sportem i spotykają się tu prawdziwi kibice siatkówki, żeby porozmawiać o s i a t k ó w c e. I nie chcę tutaj nikogo urazić, ale nie sprowadzajmy tego pięknego sportu do ładnych buziek zawodników. pozdro dla kibiców

  34. Powrót do góry    #124
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście że
    1. Arkadiusz Gołaś
    2. Sebastian Świderski
    3. Michał Bąkiewicz
    I jest jeszcze paru, ale już nie tak fajnych jak oni!!
    Pozdroofka wszystkim!!! Piszcie na gg jak chcecie mnie poznać!!!

  35. Powrót do góry    #125
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2003
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no cóż to było do przewidzenia: Świderski, Papke itd.Moim skromnym zdaniem najprzystojniejszy jest ktoś inny. Ciekawe kto pierwszy się zorientuje:
    -wysoki
    -szczupły
    -szpakowato-siwawe włosy
    -ładne zadbane dłonie żwawo gestykulujące
    -zaangażowanie w swoją pracę
    -miękki, melodyjny głos lekko zachrypnięty
    -sexowne mruczenie, cytuję"hmhmhmhhmhmh"
    -znajomość zasad siatkówki,ogromna wiedza na ten temat
    -trafne szybkie komentarze
    -znajomości i zażyłe kontakty z siatkarzami na całym świecie
    -ogromne poczucie humoru zawarte w komentarzach, cytuję: "ten Robert Prygiel to wspaniały atleta" czyli tym samym umiejętność zauważenia pewnych charakterystycznych cech
    no to jużąą chyba wiadomo.oczywiście ,że Z.Ambroziak, a te kontakty to te ciągłe podróże windą z Christo Zlatanowem.

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2003
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AMBROZIAK?? NO TAK, RZECZYWIŚCIE PRZYSTOJNIACZEK:-) I TE INTELIGENTNE I PRZEMYŚLANE KOMENTARZE....BEZ KOMENTARZA

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Otwieram temaciki z najładniejszą siatkareczką i najprzystojniejszym siatkarzem :p i co widzę ,u chłopców prawie w większości wpisów wklejone są zdjęcia panienek:p-siatkarek,hehe ciekawe ,a u nas nie ma ,coś dziewczyny nie postarałyśmy się :P:P:P

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Otwieram temaciki z najładniejszą siatkareczką i najprzystojniejszym siatkarzem :p i co widzę ,u chłopców prawie w większości wpisów wklejone są zdjęcia panienek:p-siatkarek,hehe ciekawe ,a u nas nie ma ,coś dziewczyny nie postarałyśmy się :P:P:P
    Bo panowie są wzrokowcami a panie słuchowcami :P

  39. Powrót do góry    #129
    Początkujący
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taaaaaaa bardzo ciekawy temat coz swoj glos oddaje na Sebastiana Świderskiego

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najprzystojniejszy to jest ten koleś chyba z Sosnowca ( o ile sie nie myle ) co zawsze chodzi po parkiecie w kasku rowerowym i zawsze sie wita ze wszystkimi zawodnikami. To jest dopiero przystojniak ;)

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz co Szakal, muszę się z tobą zgodzić.Zawodnicy nie mają przy nim szans.:D

  42. Powrót do góry    #132
    Początkujący
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najfajniejszy jest Bartek Gawryszewski i Sebastian Wojcik:)))))

  43. Powrót do góry    #133
    Początkujący
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ŁUKASZ KADZIEWICZ i ANDRZEJ STELMACH

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szakal ten przystojniak w kasku nie tylko wita się z zawodnikami ,ale także z kibicami i sępi papierosy na przerwach między setami.

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najprzystojniejszy to jest ten koleś chyba z Sosnowca ( o ile sie nie myle ) co zawsze chodzi po parkiecie w kasku rowerowym i zawsze sie wita ze wszystkimi zawodnikami. To jest dopiero przystojniak ;)
    To jest mój ulubieniec :):):) Podobno ma Tomasz na imię ale ja do niego Zdzichu mówię :) Jak obserwowałam Tomasz był prawie na wszystkich meczach Mostostalu, tych wyjazdowych oczywiście też. I mam taką cichą nadzieję że przyjedzie 4 października do Warszawy kiedy Mostostal będzie grał z Polibudą :) Marzę aby dostać od niego autograf :) A może i na zdjęcie się zgodzi?! :)

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •