Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 864

Wątek: ZKŻ Zielona Góra - Billy Janirro trzecim obcokrajowcem

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZKŻ Zielona Góra - Billy Janirro trzecim obcokrajowcem

    Z uwagi na to ze zepsul sie poprzedni watek, zakladam nowy.

    No watek sie troche zrypal podobnie tak jak o sklad Unii Leszno.

    Tygodniki zuzlowe do mnie dochodza troche pozniej niz w ZG (mieszkam w Szprotawie) i znalazlem w dwoch ostatnich numerach wywiady z Kurmanskim i Okoniewskim (zaraz pewnie napiszecie ze Tygodnik Zuzlowy to gowno etc..). Rafal spytany o zalglosci finansowe odpowiedzial ze sa one duze i juz dawno mialy byc splacone lecz niestety nie sa :( Sam zawodnik twierdzi iz sezon 2003 w wykonaniu zielonogorskich zuzlowcow bedzie bardzo nie udany i zkz pozegna ponownie Ekstralige po jedynm roku. Zachecam do przeczytania tego artykulu ... Rafal tez zapewnia ze chce ciagle jezdzic w ZKZ-cie - udokumentowuje to starym polskim przyslowiem :) Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej :) Wiec czyzby az tak zle bylo w naszym klubie ? skoro rafal widzi w czarnych barawach nadchodzacy sezon.

    Z kolei Rafal Okoniewski bardzo chwali nasz klub - powiedzial ze z ludzmi w Zielonej Gorze (dzialaczami) mozna normalnie rozmawiac i nie sa to ludzie, ktorzy rzucaja slow na wiatr. Chyba jest dobre ze z ust takiego zawodnika wychodza tak dobre slowa o naszym klubie :)

    Pozdrawiam
    Adas
    :P



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a czym się różni Twój temat z tematem "gdybanie składu" który też jest nastepnikiem pierwszej części ??
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juz ci tlumacze, na glownej stronie dzialu zuzel jest wyswietlanie tylko 12 stron watku, jak wchodzisz w ten watek to sie okazuje ze jest ich 13, po napisaniu jakiegos posta nie przekierowuje do pierwszej strony watku i nie daje tego tematu na sama gory pozostalych.

    Troche namieszalem ale mam nadzieje ze zasoczysz o co chodzi.

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja już Ci tłumacze o co mi chodziło ;)
    Już ktoś wcześniej załozył watek który był kontynuacja poprzedniego psujacego się watku :) :) ;);)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jest już wątek "gdybanie składu cd."
    Pozdr.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakiś moderator powinien zamknąć ten temat ;) bo będzie bałagan na boardzie ;) ha ha ha
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jest już wątek "gdybanie składu cd."
    Pozdr.
    Ale coś tamten wątek nie cieszy się taką popularnością jak ten:P:P:P

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze nie czaicie bazy - jak chcecie to wpiszcie sobie cos w tamtym temacie to zobaczycie o co mi sie rozchodzi :)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HEH , troche to forum leci w kulki:)dlatego ze zalozylem swoj temat wczesniej niz Adas_ZKZ (o to samo w nim chodzilo , czyli sklad zkz na 2003r.-kontynuacja) , dzisiaj patrze a tu jest taki temat tylko ze nie moj a innego uzytkownika forum , nie zebym sie zalil ale tak to dodalem na marginesie:)pozdrawiam:)

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Ty Falubaz_Mistrz nie możesz zakładać wątku o Falubazie bo jesteś niezdecydowany :P Jesteś Falubaz czy WTS? Bo jak WTS to se zakładaj o WTSie :P. Więc niech zostanie ten a nie tamten. Zresztą Adas jest moim kumplem z ISQ a Ty nawet nie wiesz co to jest więc sie mniej znasz od niego :P Więc ten wątek jest lepszy (takze z tego powodu ze sie tu Ja wpisałem a tamtego nie znalazłem bo mi się nie chce już szukać:P ). Amen

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spokojnie

    Panowie dajcie juz spokoj. Jest watek i tyle i nalezy w nim wyrazac swoje opinie na temat skladu ZKZ'tu a nie klocic sie czy go usunac czy nie:)
    Ja w sprawie obcokrajowca. Ma ktos jakies wiesci o ewentualnym drugim stranieri?? Ewnetualnie jakies przecieki?? Bedzie ten Loramski czy nie?? Bo normalnie mozna szalu dostac jak sie nic nie slyszy, nikt nic nie wie - czeski film:)
    No to tyle z mojej strony. Mam nadzieje, ze nastepne wpisy dotyczyc beda skladu Naszego Klubu :)

    Pozdro!!

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Helmut w sprawie stranieri chyba nikt nic nie wie :) Loram hmmmm slyszalem ze juz podpisal w Bydgoszczy kontrakt, ale moze to i takie podpisanie jak i Pedersena rok temu w Pile. Chyba wszystko bedziemy juz wiedziec w sobote na prezentacji zespolu o ile do takowej dojdzie. Moze nasz nowy prezes sprawi nam jakas mila niespodzianke ze stranieri :)

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    LUKAS DRYML .

    Oficjalnie ( między kibicami ) już mówi się, że nasz Falubaz zasili ktoś z dwójki Dryml - Loram.

    Tak sobie teraz myślę i rozważam kandydaturę Czecha. Dochodzę jednak do wniosku, że jest to dość ryzykowne pociągnięcie. Już mity i legendy krążą o żądaniach finansowych "młodej gwiazdy" z kraju Staroprammena. Mówi się, że sięgają one prawie takich sum co widnieją obok parafek Rickardssona czy Crumpa. Jeżeli to prawda, to przestrzegam naszych działaczy przed tym zawodnikiem. Faktem jest, że jest to zawodnik młody, perspektywiczny i jeżdżący bardzo widowiskowo - objawienie ubiegłorocznego GP. W naszej lidze spisywał się jednak już zupełnie inaczej. Dosadnie przekonali się o tym kibice z Gorzowa.

    W związku z tym pytam: Czy aby ten zawodnik jest wart każdych pieniędzy??? Myślę, że nie - zdecydowanie nie.

    Loram to zupełnie co innego. Nie wiem, który z nich jest droższy. Wiem jedynie, że na Loramskiego moglibyśmy po prostu liczyć w każdym momencie.

    To tyle. Falubazowej szajby ciąg dalszy, jeszcze przez 4 dni.

    Pozdro!!!!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dryml - No, No, No!


    Tak jak kazdy z zielonogorzan czekam na oficjalne ogloszenie skladu. Jednak sprawa drugiego obcokrajowca nie daje mi spokoju. Coraz glosniej w Zgorze o mlodym Dryml'u. Moje zdanie na jego temat jest tylko jedno. Nie, nie i jeszcze raz nie! Jak narazie jestem calkowicie przeciwny temu, aby Lukas zasilil Falubaz. Jezeli czech zalozy plastron z myszka w nadchodzacym sezonie i oczywiscie nas nie zawiedzie to kto wie...moze zwroce mu honor. Ale jak narazie po Dryml'owsko - gorzowskich numerach z ubieglego sezonu nie mam do niego zaufania. A do tego jeszcze chlopak cos mocno sie ceni. Oby sie czasem nie przecenil, bo GP to GP, ale w lidze za bardzo nie swiecil. Chociaz z drugiej strony jezeli nie on to kto? Loram? Hmmm. Cos nie chce mi sie wierzyc za bardzo.

    Maniek.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wiem z pewnego zrodla, choc niejest ono w 100% pewne, ze ma do nas przyjsc Mark Loram. Mowil mi to kolega, ktorego wojek ubezpiecza zielonogorskich zuzlowcow i jeden z dzialaczy mu sie wygadal. Niewiem czy to jest pewne, wiec niebijcie jak sie niesprawdzi :PP
    Zawsze i wszedzie Falubaz najlepszy bedzie!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmmmmmm
    Widze ze niektorzy z Was chcieliby widziec w naszym skladzie Drymla lub Lorama. Ja niestety jestem przeciwny takiej opcji. Dryml podobno zada baaaaaaardzo duzych pieniedzy za starty w lidze (niby wiecej niz Ricki) i jezeli on ma zamiar podejsc do polskiej ligii tak jak w tamtym sezonie (jezdzac w Staleczce:P) to pieniadze wydane na niego moga okazac sie wyrzuconymi w bloto. Pozatym Dryml jest nieobliczalny, zarowno jak Loram. Obaj moga w jednym meczu zdobyc po 10-15 pkt a w innym zejsc zdecydowanie ponizej 10. Wg mnie najlepszym rozwiazaniem byloby pozyskanie jeszcze jednego solidnego polskiego zawodnika (Hampel, Dobrucki, Mical:P:P).
    Sciagniecie dwoch obcokrajowcow na mecz to spory wydatek. Patrzac na mecze, ktore przyjdzie nam stoczyc z teoretycznie slabszymi druzynami (Pila, Gdansk, Leszno:D) o wiele bardziej lepszym rozwiazaniem byloby wystawienie w tych meczach krajowego skladu z Huszcza na czele :P Takie rozwiazanie gwarantuje zaoszczedzenie niemalych pieniedzy na przyjazd obcokrajowca na mecz (przelot, $ za pkt).

    No to jest takie moje zdanie :P

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chcialbym widziec pana Lukasa Drymla w skadzie Flaubazu. Mam jedno natomiast pytanko: co z panem Antoninem Svabem? :) Bedzie u nas dalej jezdzil czy nie ?

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Faktycznie z tym czekaniem to im bliżej prezentacji tym większego świra można dostać :( Niby na 100% Świst jest a niby go u nas nie ma. A z obcokrajowcami jeszcze ciekawiej. Jednak uważam że Svab na ekstralige będzie po prostu za słaby, Dryml w trąbę leciał w tamtym roku z Gorzowem więc kto wie czy w tym roku nie powtórzy się podobna historia. Loram hmmmmmmm no chyba najlepszy z wyżej proponowanych. A moze jest jakiś as w rękawie jeszcze który już prawie jest Falubazem a my jeszcze nie wiemy hmmmmm. Byleby w sobotę nie okazało się że zarząd się nie do końca z kimś dogadał i prezentacja odbędzie sie za dwa tygodnie bo wtedy zawały się chyba posypią. Jeszcze a propos Śwista to w TV1 podali że jeździ u nas (tylko kto wierzy TV1 skoro oni zieloni jak żadna inna stacja TV). Aha - nastrój posylwestrowo-przedkońcotransferowy się chyba też rzucił na mózg redaktorom "Tygodnika Żużlowego" bo w ostatnim numerze umieścili dwa razy ten sam wywiad z Kurmankiem - szkoda że inne tytuły bo byłoby kropka w kropke:)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzialacze zapewniali, ze sklad bedzie na tyle mocny, ze powalczy o pierwsza 4, a moze i cos wiecej. Nie pozostaje nam nic innego jak czekac na prezentacje druzyny. Zdania na temat obcokrajowcow sa podzielone ja tez uwazam, ze Dryml to nie najlepsze rozwiazanie, ale jezeli to prawda, ze Loram i Tod podpisali w Bydzi(ale podobno tylko uzgodnili warunki)to kto jeszcze zostal? (pokroju Nickiego, ale tylko umiejetnosciami bo jak wiemy ambicje ma nadal I-ligowe). Moze rzeczywiscie lepszym posunieciem bylo by zakontraktowanie Dobruckiego? Nie wspominajac o Jarku Hampelu-to bylo by super i przypuszczalnie te same pieniadze co bardzo dobry stranieri. O tym pisal wyzej Cma. Zmniejszylo by to koszty klubu w postaci przelotow, hotelu itp. Wszystkiego dowiemy sie w sobote.

    Aha jak podaje TŻ w srode tj. 08-I-2003 o godz.17:00 odbedzie sie chat ze Zbigniewem Jąderem na www.zuzel.galery.pl

    Jeszcze jedno. Czy na sobotni wieczor jest w planach bandycka jateczka?

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    waldzior

    odnośnie tego ŚWIRA, nikt go nie dostanie !! bo ja nie jestem do oddania :) :) :) :)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmmmmmm
    Widze ze niektorzy z Was chcieliby widziec w naszym skladzie Drymla lub Lorama. Ja niestety jestem przeciwny takiej opcji. Dryml podobno zada baaaaaaardzo duzych pieniedzy za starty w lidze (niby wiecej niz Ricki) i jezeli on ma zamiar podejsc do polskiej ligii tak jak w tamtym sezonie (jezdzac w Staleczce:P) to pieniadze wydane na niego moga okazac sie wyrzuconymi w bloto. Pozatym Dryml jest nieobliczalny, zarowno jak Loram. Obaj moga w jednym meczu zdobyc po 10-15 pkt a w innym zejsc zdecydowanie ponizej 10. Wg mnie najlepszym rozwiazaniem byloby pozyskanie jeszcze jednego solidnego polskiego zawodnika (Hampel, Dobrucki, Mical:P:P).
    Sciagniecie dwoch obcokrajowcow na mecz to spory wydatek. Patrzac na mecze, ktore przyjdzie nam stoczyc z teoretycznie slabszymi druzynami (Pila, Gdansk, Leszno:D) o wiele bardziej lepszym rozwiazaniem byloby wystawienie w tych meczach krajowego skladu z Huszcza na czele :P Takie rozwiazanie gwarantuje zaoszczedzenie niemalych pieniedzy na przyjazd obcokrajowca na mecz (przelot, $ za pkt).

    No to jest takie moje zdanie :P
    Niestety ćma nie moge sie z tobą zgodzić.Pamietaj że ZKŻ juz sie wzmocnił Okoniem i Świstem więc kupno jeszcze jednego seniora to nonsens.Poza tym pamietajcie że Hamill ma jazde każdego roku i wyjeżdża do USA na mistrzostwa swojego kraju i przez ten czas ma wszytsko w dupie więc potrzebny nam drugi obcokrajowiec.Dryml fakt nie wiadomo czy będzie tak słabo u nas jeździł jak w gorzowie jest niepewny.A Loram pewno drogi i mam nadzieje że nasz klub trzeźwo i realnie myśli a nie jak rok temu Unia Leszno kupiła Ułamka i Okonia i teraz nie maja na spłate kasprzaka i Jankesa oraz Balińskiego.Nie trzeba od razu składu na medal jeśli nie ma tyle pieniędzy.Wystarczy żebysmy dla mnie mieli miejsce 5 i bede sie cieszył.Pozdrawiam.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na Przegladzie zuzlowym czytalem ze pozyskaniem Svaba jest zainteresowany Wlokniarz Czestochowa, toni Svab mialby grac tam role takiego rezerwowego stranieri w wypadku absencji ktoregos z dwojki Sullivan Jonsson. Svab ciagle przechodzi rehabilitacje po wypadku w jakim uczestniczyl w sezonie 2002. Podobno na sezon 2003 ma juz byc sprawny i gotowy do jazdy w 100 % Wg mnie Ekstraliga jest troche za silna dla Svaba, juz w meczach w pierwszej lidze przeciwko duzo slabszym druzynom niz te ktore sa w E-lidze Tony prezentowal mizerny poziom i bardzo rzadko zdobywal po wyzej 10 punktow.

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety ćma nie moge sie z tobą zgodzić.Pamietaj że ZKŻ juz sie wzmocnił Okoniem i Świstem więc kupno jeszcze jednego seniora to nonsens.Poza tym pamietajcie że Hamill ma jazde każdego roku i wyjeżdża do USA na mistrzostwa swojego kraju i przez ten czas ma wszytsko w dupie więc potrzebny nam drugi obcokrajowiec.Dryml fakt nie wiadomo czy będzie tak słabo u nas jeździł jak w gorzowie jest niepewny.A Loram pewno drogi i mam nadzieje że nasz klub trzeźwo i realnie myśli a nie jak rok temu Unia Leszno kupiła Ułamka i Okonia i teraz nie maja na spłate kasprzaka i Jankesa oraz Balińskiego.Nie trzeba od razu składu na medal jeśli nie ma tyle pieniędzy.Wystarczy żebysmy dla mnie mieli miejsce 5 i bede sie cieszył.Pozdrawiam.
    _Cooper_
    Moglbys mi wytlumaczyc dlaczego zakup jeszcze jednogo seniora to nonsens ?? Ja osobiscie wole seniora Polaka niz obcokrajowca. Jezeli nasz klub dysponoiwalby samymi Polakami, z czego przynajmniej 4 z nich to wartosciowi zawodnicy robiacy w meczu ok 10 pkt, to jak dla mnie jest to wystarczajaca sila zeby utrzymala nas w e-lidze.
    Wyobraz sobie, gdyby dwojka naszych obcokrajowcow niepojawila sie na jakims waznym spotkaniu !! Wtedy lezymy. Gdyz nie mamy nikogo kim mozna ich zastapic. Dlatego dla mnie optymalny sklad to 1 obcokrajowiec i reszta to Polacy !!!
    Gdyby Zielonka miala jeszcze jednego seniora to nasz sklad prezentowalby sie nastepujaco
    Huszcza, Kurman, Stojanowski Marcinkowksi, Kuciapa ??(Klopot), Okon, Swist?, XXX(ten np pozyskany). Odpowiedz mi teraz na takie pytanie, czy w takim skladzie niebylibysmy wstanie wygrac meczu ??? Bo mi sie wydaje ze bylibysmy. I teraz jezeli przyjdzie nam walczyc z teoretycznie slabsza druzyna to po co sciagac obcokrajowca skoro Polacy gwarantuja nam zwyciestwo !! Przeciez to sa juz zaoszczedzone pieniadze. I to nie takie male !!!
    A pozatym dajmy zarobic naszym Polskim zawodnikom a nie ladujemy ciagle pieniadze ludziom ktorzy tylko ciesza sie ze jezdza w Polsce bo wiedza ze tutaj duzo zarobia !!!!

    No to jest takie moje zdanie:P

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    panie i apnowie LUKAS DRYML bedzie jezdzil w lesznie.

    ostał się ino LORAM...
    csak eger miki. unio rongy.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Payne, wow skad posiadasz takie info ?

    Czyli Unia Leszno bedzie sie opierac w sezonie 2003 na Adamsie Drymlu i Kasprzaku ?

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Adas_ZKZ

    Przejzyj sobie watek
    Skład Unii Leszno w sezonie 2003 - spekulacji cz. 2
    a dowiesz sie skad Payne ma takie informacje :P:P:P

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    niestety

    no niestety dryml podpisał . miejmy nadzieje ze te wiadomosci o loramie okaza sie prawdziwe .

    pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pozostał Mark Loram ...

    Trudno sie mówi, mam nadzieję, że 11 stycznia w obecności fanów czarnego sportu kontrakt na starty w sezonie 2003 podpisze Mark Loram:) Byłby na pewno bardzo dobrym wzmocnieniem ZKŻ-u. Bo to zawodnik tej klasy co Nicki. Chodzi mi tu o waleczność i poważne traktowanie meczy. Chyba, że zapomniałem o jakiejś jego wpadce ;)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety ćma nie moge sie z tobą zgodzić.Pamietaj że ZKŻ juz sie wzmocnił Okoniem i Świstem więc kupno jeszcze jednego seniora to nonsens.Poza tym pamietajcie że Hamill ma jazde każdego roku i wyjeżdża do USA na mistrzostwa swojego kraju i przez ten czas ma wszytsko w dupie więc potrzebny nam drugi obcokrajowiec.Dryml fakt nie wiadomo czy będzie tak słabo u nas jeździł jak w gorzowie jest niepewny.A Loram pewno drogi i mam nadzieje że nasz klub trzeźwo i realnie myśli a nie jak rok temu Unia Leszno kupiła Ułamka i Okonia i teraz nie maja na spłate kasprzaka i Jankesa oraz Balińskiego.Nie trzeba od razu składu na medal jeśli nie ma tyle pieniędzy.Wystarczy żebysmy dla mnie mieli miejsce 5 i bede sie cieszył.Pozdrawiam.
    _Cooper_
    Moglbys mi wytlumaczyc dlaczego zakup jeszcze jednogo seniora to nonsens ?? Ja osobiscie wole seniora Polaka niz obcokrajowca. Jezeli nasz klub dysponoiwalby samymi Polakami, z czego przynajmniej 4 z nich to wartosciowi zawodnicy robiacy w meczu ok 10 pkt, to jak dla mnie jest to wystarczajaca sila zeby utrzymala nas w e-lidze.
    Wyobraz sobie, gdyby dwojka naszych obcokrajowcow niepojawila sie na jakims waznym spotkaniu !! Wtedy lezymy. Gdyz nie mamy nikogo kim mozna ich zastapic. Dlatego dla mnie optymalny sklad to 1 obcokrajowiec i reszta to Polacy !!!
    Gdyby Zielonka miala jeszcze jednego seniora to nasz sklad prezentowalby sie nastepujaco
    Huszcza, Kurman, Stojanowski Marcinkowksi, Kuciapa ??(Klopot), Okon, Swist?, XXX(ten np pozyskany). Odpowiedz mi teraz na takie pytanie, czy w takim skladzie niebylibysmy wstanie wygrac meczu ??? Bo mi sie wydaje ze bylibysmy. I teraz jezeli przyjdzie nam walczyc z teoretycznie slabsza druzyna to po co sciagac obcokrajowca skoro Polacy gwarantuja nam zwyciestwo !! Przeciez to sa juz zaoszczedzone pieniadze. I to nie takie male !!!
    A pozatym dajmy zarobic naszym Polskim zawodnikom a nie ladujemy ciagle pieniadze ludziom ktorzy tylko ciesza sie ze jezdza w Polsce bo wiedza ze tutaj duzo zarobia !!!!

    No to jest takie moje zdanie:P
    Ćma chodzi mo o to że nie chciałbym by ZIelona Góra miasto które w większości jeździło swoimi wychowankami zaczęło kupować tylu nowych zawodników co Wrocław i inne kluby tego typu.Ja bym wolał żeby jeździli u nas wychowankowie w wiekszości a nie zawodnicy z innych klubów.O to mi chodzi.Chce Marka Lorama hehe ale tpie że to wypali.Zawsze mżna pomażyc.Pozdrawiam.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BO JA...

    tez slyszalem,ze Nicki podpisal w RKM-ie tylko wstepny!
    A ogloszenie tego to tylko taktyczne zagrywki (nie wiem czy Nickiego,czy zarzadu,czy kogo).
    A gdyby w sobote w marszalkowskim nagle sie okazalo...? hmmy?? zbyt piekne,zeby bylo prawdziwe?

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I ja sie z Toba nie zgodze :P

    tez slyszalem,ze Nicki podpisal w RKM-ie tylko wstepny!
    A ogloszenie tego to tylko taktyczne zagrywki (nie wiem czy Nickiego,czy zarzadu,czy kogo).
    A gdyby w sobote w marszalkowskim nagle sie okazalo...? hmmy?? zbyt piekne,zeby bylo prawdziwe?
    No jakbys doglebi poczytal inne watki pewnie doczytalbys sie wypowiedzi prezesa RKM'u, ktory wyraznie mowi o tym, iz Nicki podpisal juz kontrakt a przyjechac do Rybnika ma w celach dogadania szczegulow. To po pierwsze po drugie to sam "byly" prezes jak i dzialacze naszego klubu mnie maja watpliwosci, ze Nicki nie bedzie u nas jezdzil. To w kwesti "pouczenia" heheheh. Mam nadzieje Przemek, ze nie wezmiesz tej wypowiedzi zbyt bardzo do siebie:P

    Ps. Moze jazda na desce przyslonila Ci oczy co?? Czy nie?? Czy jak?? heheheh

    Pozdro!!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Loram

    Czesc nie jestem pewien co do lorama podobno podpisal kontrakt z bydzia a co do zakontraktowania zawodnika kroajowego to zostal chyba tylko jeszcze dobrucki bo hampel podpisal na dwa lata we wrocku

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co ze Svabem...????? A może Henka Gustafsson???

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no panowie

    piszczcie kogo kupujemy bo mnie zaraz coś trafi ;)
    cisnienie mi cały czas skacze że u nas znowu cisza ;)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Helmut!

    No jakbys doglebi poczytal inne watki pewnie doczytalbys sie wypowiedzi prezesa RKM'u, ktory wyraznie mowi o tym, iz Nicki podpisal juz kontrakt a przyjechac do Rybnika ma w celach dogadania szczegulow. To po pierwsze po drugie to sam "byly" prezes jak i dzialacze naszego klubu mnie maja watpliwosci, ze Nicki nie bedzie u nas jezdzil. To w kwesti "pouczenia" heheheh
    Zapomniales chyba ze nie mam czasu na doglebne czytanie watkow poniewaz nie mam stalego lacza i cykam na modemie w TPSA(brrr) i jak za dlugo siedze to mama na mnie krzyczy:) :) :) A gdybys chcial znac wiecej szczegolow to moge nawet powiedziec ze teksty pisze w Word`zie robie `zaznacz`,`kopiuj` nastepnie `polacz`,`wklej`, rozlacz buuuhhaahhaha:) :) :)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Helmut!

    No jakbys doglebi poczytal inne watki pewnie doczytalbys sie wypowiedzi prezesa RKM'u, ktory wyraznie mowi o tym, iz Nicki podpisal juz kontrakt a przyjechac do Rybnika ma w celach dogadania szczegulow. To po pierwsze po drugie to sam "byly" prezes jak i dzialacze naszego klubu mnie maja watpliwosci, ze Nicki nie bedzie u nas jezdzil. To w kwesti "pouczenia" heheheh
    Zapomniales chyba ze nie mam czasu na doglebne czytanie watkow poniewaz nie mam stalego lacza i cykam na modemie w TPSA(brrr) i jak za dlugo siedze to mama na mnie krzyczy:) :) :) A gdybys chcial znac wiecej szczegolow to moge nawet powiedziec ze teksty pisze w Word`zie robie `zaznacz`,`kopiuj` nastepnie `polacz`,`wklej`, rozlacz buuuhhaahhaha:) :) :)

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Matej Zagar

    Mateja Zagara sobie wezcie!!!
    On jest z pewnoscia tanszy, ale wy macie tyle kasyyyyy ze to sie dla was nie liczy! :)


    pozdrowienia

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę Was kibice z Zielonej Góry nie reagujcie na tego pajaca z Lyszna bo szkoda słów. A zresztą po to jest to forum.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Piotras

    To miala byc dobra rada!:)
    Kurman w Zlatej Prilbie byl 6, a uwazacie go za bardzo dobrego, a w koncu II miejsce mial MATEJ ZAGAR. :))

    Tylko nie pajac cyrkowcu :))

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba zrobić wszystko by pozyskać Lorama, w przseciwnym razie pozostają Stonehaver i Svab

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,826
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach

    Jest jeszcze ktos

    Pewien pan z Angli który podobno intesywnie trenuje a może okazac sie czarnym koniem tych rozgrywek cenowo też.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest jeszcze ktos

    Pewien pan z Angli który podobno intesywnie trenuje a może okazac sie czarnym koniem tych rozgrywek cenowo też.
    Czyżby Chris Louis, ale czy on jest w stanie dobrze jeździć po tej kontuzji? A może nie o niego chodzi...

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mateja Zagara sobie wezcie!!!
    On jest z pewnoscia tanszy, ale wy macie tyle kasyyyyy ze to sie dla was nie liczy! :)


    pozdrowienia
    Uwazam ze bylby to chyba bardzo dobry transfer. Zagar jezdzi wrecz swietnie :) Z pewnoscia starczyl byo do objechania byczkow z Leszna :P

    Hihi ale byo to bylo jakby ZKZ kupil Zagara a ten komplet robil w lidze :) (chodzi tutaj o komplety trojek :P)

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,826
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach

    OJ tak

    chodzi mi o Luisa a czy po groznych kontuzjach nie byli Swist Hamill i jeszcze paru a on napewno ma swoje ambicje.Na pewno będzie bardziej wartosciowym zawodnikiem niż opakowany w banknoty narodowego banku Polskiego Dryml a zpewnością da sobie rade z takimi tuzami jak Balinski Rempała czy Jankowski.

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Loram

    Ja najchetniej widzialbym w naszym skladzie na 2003 rok Marka Lorama, jest to utytulowany zawodnik z niespelnionymi ambicjami. Obok Billy Hamilla tworzyliby naprawde mocna pare obckrajowcow, kazdy z nich jest w stanie pokonac kazdego z ekstraligi, nawet gwiazdora Rickardssona. Do tego dolaczyc Huszcze, Kurmanskiego, Okoniewskiego i Swista i mamy od dluzszego czasu najlepszy sklad Falubazu.

    ZKŻ, WTS, GKS!!!

Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •