Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 127 z 127

Wątek: Czy Falubaz ma szanse na pierwszą czwórkę?

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Janniro doprowadzi Was do bólu brzucha od śmiechu.Tak jak pisałem jesteście na trzecim miejscu po Bydgoszczy i Lesznie do czwartego miejsca w tabeli po rundzie zasadniczej.Narra...
    Manhattan sprobuj może wypic drinka , to przestaniesz gadac takie glupoty. Jak zauwazyles nikomu nawet nie chce sie z Toba polemizowac.


  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Kiki

    Kiki bracie rok 1989 mecz Falubaz-Apator pierwszy bieg i bodajże E.Miastkowski wsadza A,Huszczę w bandę dla którego w tym momencie mecz się kończy i ma 0 pkt.
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    wątpie w pierwszą czwórke zkżu. hamill z kłopotami finansowymi[...]

    Rozwalilo mnie to buhahaha!
    Tak to ,ze podal to niby
    za glowny powod rezygnacji ze startow w GP
    nie znczy, ze on ma klopoty finansowe.
    On poprostu wie, ze nie jest
    juz pierwszej mlodosci i na
    wywalczenie tytulu IMS nie ma juz szans!
    Przestan bzdurzyc, ze ma klopoty finansowe
    teraz chce sie oddac starta w ligach!

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Smiech na sali.

    Coz..Falubaz ma marrne szannse na pierwsza 4. Przynajmniej tak to dla mnie wyglada na dzien dzisiejszy. Wypowiedz Kikiego ktory "zna" sie na zuzlu rozlozyla mnie totalnie. Tak samo jak wielkie przekonanie ze Hamill bedzie ciagnal za uszy Janiro...no ja wiem ze kiedys Billy targal za soba Kujawe w paru biegach...ale nie zrobi tego z takimi masterami jak Crump, Rickardsson, Hampel, Ulamek, Cegielski itd. Ja bym nie sluchal sie w sprawach kadrowych innego zawodnika...to jakas amatorka. To mi przypomina sytuacje w kadrze skoczkow...na sile ciagna tego Tonio Tajnera, a kazdy wie ze koles jest cienki jak barszcz i jest w kadrze dzieki ojcu. Janiro bedzie w ZKZ dzieki Hamilowi. Coz..zycze wam zeby mi szczena opadala jak Janiro bedzie wozil Drymlow i Nicholsow.

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Realne szanse ZKZ

    Czytam te wszystkie wpisy i dywagacje typu
    wzmocnilismy sie ;Janiro 8pkt poreczyl Hamil (ktory podobno sprzedal mecz z Lesznem),Okon lepszy od Petersena, Swist przywozil bedzie 15,Kurmanski bedzie mial 18,nowy mlodziezowiec pokona wszystkich innych przereklamowanych juniorow,Huszcza to pewne min 7pkt (mimo ze teraz nie bedzie pewnie prowadzacym pare), itd
    dochodze do wniosku ze gdyby wiara mogla przenosic gory to mielibysmy w Polsce Alpy!!!!
    A dokonaliby tego kibice z Zielonej Gory!!!

    W wiekszosci nie ma zadnych argumentow sa tylko przepychanki nie opierajace sie na realiach a na zyczeniach. Oczywiscie marzenia sie spelnieja czego wam zycze ale nastawianie sie na play off w pierwszej czworce moze was niezle rozczarowac. Co sie stanie ja tak nie bedzie czy dalej bunczucznie bedzie sie odgrazac o "dzieleniu i ...."
    Na dzis dla mnie sytuacja wyglada tak
    Sa druzyny ktore moga wygrac wszedzie
    Apator ,Czestochowa
    Jest druzyna ktora bedzie w tym sezonie Czarnym Koniem
    WTS
    I sa druzyny srodka tabeli
    Polonia ,Unia i ZKZ
    oraz
    Pila ,Gdansk
    Wiekszos wypowiedzi jest w tonie wszystko u siebie i w Pile oraz Gdansku!!!;
    Koledzy chcialbym wam przypomniec ze w Gdansku poleglo w ub roku kilka druzyn jadacych po pewne pkt OK sa teraz slabsi (teoretycznie) ale czy na tyle ze dostana baty ze wszystkimi?. Pila tez miala przeblyski i jezeli mlodziez dostanie sprzet nie powiedziala ostatniego slowa i nie jest na 100% powiedziane ze przegra wszystko u siebie!!!
    Wygramy wszystko u siebie;
    dwa lata temu fakt wygraliscie z tuzami E-ligi ale polegliscie na wlasne zyczenie w meczach z zalozenia tak jak i teraz wygranych. Ja uwazam w przeciwienstwie do was ze rozdawac karty beda Apator i Wlokniarz, a najbardziej nieobliczalny WTS. Jezeli te dwa pierwsze zespoly beda mialy slabszy dzien to uda wam sie z nimi wygrac u siebie jednak w walce o mistrzostwo nie liczylbym na to. Spodziewam sie rowniez ze krwi i to niezle napsuja wam WTS, Bydgoszcz i Leszno bo tu odwrotnie przy bardzo dobrym nastawieniu w jednej z tych ekip mozecie u siebie dostac lanie (jednoczesnie co dodaloby smaczku wygrac na wyjazdach w tych klubach).
    Podsumowujac widze was na miejscach od 5-6.Wasze wyzsze miejsce jest takie pewne jak 6 w TOTKA. Opieram swoja teze o na jednym fakcie do dzis nie przeniesliscie Alp do Polski i jeszcze dlugo tego nie zrobicie.
    Zbyt mocna wiara w wygrana moze przyniesc klopoty finansowe klubowi bo niespelnione marzenia o slawie waszej myski moga spowodowac ze czesc meczy bedziecie ogladali tylem do TORU (pamietny mecz w Lesznie) a na czesc meczy moze nie przyjsc zbyt duzo kibicow np,Gdansk (cytuje "bo napewno wygracie"),Pila (cytuje "bo napewno wygracie").
    I na koniec sezon sie jeszcze nie rozpoczol a wy zalozycie zachwile temat "Czy ZKZ wygra wszystkie mecze w pierwsze czworce"
    Gratuluje samokrytycyzmu i realnej oceny waszego potencjalu "a zycie i tak wszystko zweryfikuje komu radosc komu smutek"
    Wojtek
    Fan Unii

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Dzięki za to ,że jednak w przeciwieństwie do mnie w stosunku do Unii ,życzycie nam awansu do 1/4, choc osobiście uważam ,że to zadanie wprost niewykonalne dla Falubazu.Bardzo mnie cieszy ,że są w Lesznie obiektywni fani , czego , prosze o wybaczenie, nie czuć na stadionie i pod nim w Lesznie(u nas vice versa)



    A ja na to...


    Falubazzini widzisz to jest tak,że wszędzie są obiektywni fani i powiecmy mniej obiektywni.

    Ja z wyjazdów do Z.G. też najbardziej pamiętam mecz rundy zas. jak podejmowaliście Unie /2001r/ i kibiców falubazu ,którzy na prezentacji Waszej drużyny odwrócili się tyłem i wypięli na swoich zawodników.

    Ale nie znaczy to przecież,że wszyscy są tacy prości

    Twoja czy świra odpowiedz na mój wpis została poparta rzeczowymi argumentami a post takiego kiki to co ?

    Gość poprostu jak zobaczy wpis jakiegoś forumowicza z Leszna to chyba nawet nie czyta /albo czyta nie rozumiejąc/ tylko z miejsca wyjezdża z tą b.prymitywną gadką

    Kiki tylko nie próbuj podejmować nawet dyskusji zemną
    Z Twoimi kolegami natomiast chętnie podyskutuje na argumenty :)

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    cofanie

    Cofam wszystko nie mamy na nic szansy nawet na skonczenie ligi bo zabraknie nam pieniedzy i taki argument sie znalazł wzmocnic sie też nie wzmocniliśmy bo przeciesz kogo my wzieliśmy.Śwista 3 zawodnik kraju,Okoniewskiego 3 zawodnik Uni same cieniasy obcokrajowiec Janirro nik go nie zna ale wszyscy osąd dali.Pytam sie to poco zaczynac ten sezon obstawcie jeszcze pozycje medalowe i po problemie.Przeciesz panie i panowie to jest tylko sport i szanse są do tąt dopuki ostatni nie minie lini mety ale w tym temacie mozna zauważyc jedno że BSE ogarnia coraz większą czesc Polski. ze sportowymi pozdrowieniami okano1 i niech wygra lepszy.

  8. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Kiki bracie rok 1989 mecz Falubaz-Apator pierwszy bieg i bodajże E.Miastkowski wsadza A,Huszczę w bandę dla którego w tym momencie mecz się kończy i ma 0 pkt.
    Pozdrawiam
    Nie chodzi mi tu kontuzje bo ja bym mógł tak podać na Tomasza Golloba że 1999 bodajże w złotym kasku Gollob punktów nie zdobył ale bym był nie wpełni rozumu jak bym tak napipisał nie bierz pod uwage kontuzji i to w 1 swoim starcie bo to jest nie fer prawie kazdy zawodnik światowego formatu miał poważnom kontuzje i to w pierszym wyścigu


  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    falubaz jest cienki, przyznaje wam racje szanowni Leszczynianie, Bydgoszczanie,i inni

    Faktycznie ten falubaz to jakaś zbieranina nędzot, co to jest Hamill? biedota! marne 9 pkt z wiatrem, Janniro to już wogóle nieporozumienie, *****, ledwo drugi w AMA, Kurmański to przeciętny juniorzyna, nawet dwucyfruwki nie zrobi, okoń to sprzedawczyk, swist nas tak nie lubi że bedzie nam na złośc robił, Huszcza fantastycznie jeździ, będzie liderem druzyny na ok 8 pkt, Marcinkowski to gówniarz, jeszcze sie nawet łamać w łuk nie potrafi, reszta to sama nędza, nic dobrego tej druzynie nie wróże, tylko spadek, i oby wywalczyli jakies punkty bo aż wstyd, wogóle z taką ekipą bym sie nie pchał do e ligi, potfor ma racje, drużyna tylko do 2 ligi!!!!!!!!!!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz kiki - kiedys (jeszcze nie tak dawno) niesamowicie mnie grzaly Twoje wypowiedzi. Teraz poprostu poprawiasz mi humor. Zero konkretow, same dywagacje nie poparte racjonalnymi argumentami...
    I tak sobie juz czekam co sie z Toba stanie, gdy ukochana druzyna nie spelni pokladanych nadziei... (obwinisz wszystkich dookola, ze sie beda Ciebie czepiac wytykajac szowinistyczne teksty?Bedzie Ci wstyd, ze takie glupoty mogles nawypisywac? Czy poprostu odejdziesz w niebyt?)Wyluzuj, zdystansuj sie do tego wszystkiego co Cie otacza, spojrz pozytywnie na ludzi, ktorych masz dookola - frustracje mina, a innym bedzie latwiej zniesc Twoja obecnosc.

    I prosze - nie bluzgaj... Ja Tobie naprawde zycze jak najlepiej (choc z Leszna jestem).
    Generalnie nie mam kompleksow i czuje sie dowartosciowany i duchowo spelniony, tak wiec nie przejme sie za bardzo
    tym wszystkim czym mnie obrzucisz...
    A na marginesie - zblizenie sie do poziomu musiela Ci nie grozi... Jak na razie...

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem pewien,ze Zkz wlaczy sie do walki o miejsce w pierwszej czworce i wyjdzie z niej zwyciesko.Licze na to i trzymam kciuki.Rybnik jest z wami !!!

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Może być dobrze

    Wszystko zależy od tego czy drużyna będzie miała lidera , który pociągnie to wszystko . Zgadza się ,że Świst i Huszcza są wypaleni , dlatego trzeba postawić na Kurmańskiego i Okonia .Jednak trzeba przygotować im dobry sprzęt , a nie złom ! R. Kurmański w dobrej dyspozycji może nawet zrobić 12 punktów w Bydce i wygrać z Tomkiem Gollobem co już pokazał. Okoń to przecież dobry startowiec .

  13. Powrót do góry    #103
    Początkujący
    Dołączył
    04-03-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pierwsza czwórka

    witam jestem nowym internetowcem więc prosze o wybaczenie moich błędów...MAM 35 LAT OD 15 interesuje sie żużlem więc czuje że chętnie będe zaglądał na ta strone.Co do naszy szans to wejscie do pierwszej czwórki bedzie niestety bardzo cięzkie ale mozliwe--mysle że Piotrek swist wywiąze sie z powierzonej mu roli bo moim zdaniem jest w stanie robic w meczu 10 - 12pkt gorzej z nierównym okoniem....
    ach gdyby to był Cegielski..jesli chodzi o Kurmanka to jestem spokojny chłopak nadal sie rozwija mysle że tez stac go na winiki jak w przypadku Swista albo nawet lepsze.Natomiast jesli chodzi o pana andrzeja Huszczeto nie ulega wątpliwosci zebedzie mu coraz cięzej ale nadal stac go na 8 pkt w meczu -bardzo wazne 8 pkt.Jest to nadal nasza duma i wdalszym ciągu wielki i grozny zawodnik.mam dla niego ogromny szacunekza wkład dla polskiego i zielonogórskiego żużla, za to tez ze w trudnych dla nas chwilach nie zostawił nas i nie był Jasiem wędrowniczkiem zawsze dobrze przygotowany dobrze do zawodów [przypomnijcie sobie kiedy miał defekt]Ale przede wszystkim to zywa historia żuzla i nie wielu kibiców ma mozliwosc oglądac takiego zawodnika w życiu- na codzien - on jes nasz....będziemy mieli naprawde kiedys co wspominac.licze tez pocichu na Krzyska stojanowskiego to skromny chłopak na którym juz postawiłem krzyżyk szczerze mówiąc a on mnie mile zaskoczył poprzednim sezonie i udowodnił ze drzemia w nim ogromne możliwosci i uważam że na tego chłopaka klub powinien zwrócic szczególną uwage chodzi mi o jego dosprzetowienie jestem pewien że swoją szanse wykorzysta...Grzesiu kłopot jak to grzesiu same kłopoty sam niewiem waleczny ale nieskuteczny chociaz miewa przebłyski-- zobaczymy Trzeba tez myslec o zastepcy kurmanka bo za rok nie bedziemy mieli dobrego juniora a moim zdanie przydał by sie Kołodziej -duzy talent a przy tym ułożony chłopak , skromny i niesamowicie waleczny juz klub powinien o nim myslec na przyszłosc Ale trzeba przyznac że inne kluby również mają pake i to nawet lepszą---- mysle jednak że apator nie udzwignie tego finansowo[[ te bzdury prezesa jakoby riki cramp i protas nie byli wcale drodzy ---zobaczycie sami jak ich spompują...........Nie wiem czemu ale ja stawiam na włokniarza w play -off to grozny składi dosc młodyi . moim zdanie nie do konca sa doceniani i to dział na ich korzysc w Apatorze presja b ędzie ogromna....jestem ciekam Bilego janiro wielka niewiadoma-- ale znając nasze szczęscie do obcokrajowców mysle ze będzie bardzo dobrze takie mam przeczucia i pewnie za wcale nie duze pieniązki....więc trzeba wierzyc i byc z drużyną na dobre i złe , dac jej czas na okrzepnięcie moim zdaniem grozni będziemy i to bardzo dopiero za rok teraz spokojnie dajmy im kredyt zaufania zadanie minimum utrzymanie sie w lidze co do reszty sama sie ułozy. Podobają mi sie nowe władze w klubie prezes Bartkowiak mysle że oddał ster w dobre ręce swiadczą o tym ruchy kadrowe klubu wyjazd do słoweni spotkanie z kibicami i drużyną i realne ,zdrowe podejscie do swoich możliwosci[ chodzi mi o budżet klubu] i nie szastanie szmalem na papierze czytaj kosmiczne kontrakty... mysle że dopiero za rok klub zrobi kibicą duża niespodzianke..już nie moge doczekac się naszej ukochanej drużyny na torze i przyjazdu gollobów na dzien dobry potem wyjazd do atlasu i leszno u nas ---- mysle że po tych meczach będziemy wiedziec jak twardo stąpamy po ziemi i jakie śą realne szanse drużyny na cos więcej....... pozdrawiam wszystkichfanów żużla i Małyszka- szanujmy sie i kochajmy ten sport bo jest tego wart......a co niektórzy prezesi niech ida po rozum do głowy i niech nie rozwalaja nam naszej ukochanej dyscyplinyod srodka--kłania się znany naczelny satyryk spedweyaw Polsce prezes Rufin i inni mocarze[ bez obrazy fani z Leszna -ech zwycięzy sport ku naszej wspólnej uciesze- czec pozdrawiam ANDRZEJ [pomorskie]do zobaczenia na stadionach

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne że ma szanse :D I to spore . Bedzie walczył o czwórke z lesznem(buuuu) i bydgoszcza:) Ale i tak wygra rywalizacje i bedzie w 4:d

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Teoretycznie szanse ma kazda druzyna ale patrzac realnie ZKZ nie ma zadnych szans! Nie widze duzej roznicy w sile druzyn Gdanska,Piły i Zielonej Góry. Jedno o co moze walczyc ZKZ to szoste miejsce, zycze powodzenia[quote]WLOKNIARZ ZAWSZE BYŁ WIELKI
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Emil, prubujesz prowokowac, a robisz z siebie idiote na calym forum. Podaj mi jakis argument, ze nasi sa rowni z Piła i Wybrzeżem.

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do wszystkich zainteresowanych

    Na pierwszym miejscu jest nasz FALUBAZ!!! Cieszymy sie, ze mozemy doipingowac swoich pupili. A wiecie wszyscy, ze kibice w ZIELONEJ GORZE nie maja sobie rownych w Polsce!!! Dla nas liczy sie Falubaz, pewnie, ze bysmy chcieli awansowac do pierwszej 4. A jeszcze lepszym rozwiazaniem bylby zwisajacy krazek na tasiemce, ktory po zakonczonym sezonie odebraliby nasi zawodnicy. Po to jest sport, trzeba wierzyc we wlasna druzyne. My kibice Falubazu nie mozemy myslec pesymistycznie o zblizajacym sie sezonie i osiagnieciach naszych zawodnikow. Kazdy z nas-Falubazersow marzy o pley off w gronie najlepszych, takie jest prawo, wola i checi kibicow. Nalezy powiedziec jedno, ze bez wzgledu na wynik uzyskany przez FALUBAZ nadal bedziemy wiernymi fanami tego klubu. Jestem dumny, ze mieszkam w Zielonej Górze, przybieram bialo-zolto-zielone barwy i krzycze FALUBAZ!!!! Na zawsze.

    ps. Magda moja miloscia
    Falubaz moim zyciem

  18. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    falubazzini

    Okoń i Świst to mimo to wyśmienici ligowcy , na pewno z palcem w baku będą wygrywać z Rickardssonem czy Loramem.Tacy są , nic nie zmieni tego ,że ktoś , tzn producenci żywności z Leszna ich nie lubią i nie piszą obiektywnie o sile naszej drużyny

    Jestem uznania dla Twojego obiektywizmu:) - to mowie ja nieobiektywny!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  19. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zielona Góra w pierwsze czwórce ... ???

    ... a czemu by nie ? Trzeba mieć jakieś cele w tym sezonie,a nie tylko walka o utrzymanie się w gronie najlepszych drużyn.

    Każdy zielonogórzanin wierzy w to i jest przekonany, że tak będzie iż zielonogórska drużyna będzie walczyć w grupie silniejszej. Niestety patrząc na układ sił w tegorocznych rozgrywkach zadanie to wcale nie będzie takie łatwe. Jak można dostrzec ekstraliga jest podzielona na trzy grupy:
    • walczących o tytuł DMP;
    • walczących o pierwszą czwórkę;
    • walczących o utrzymanie;
    Patrząc na siłę poszczególnych zespołów to do pierwszej z wymienionych grup zdecydowanie możemy zaliczyć Wrocław, Toruń i Częstochowę, do drugiej: Bydgoszcz, Leszno i Zieloną Górę, natomiast do ostatniej Piłę i Gdańsk. Widząc ten układ można stwierdzić, że droga do „górnej czwórki” wiedzie przez Bydgoszcz i Leszno. To właśnie tam (zakładając, że ZKŻ mecze z tymi drużynami wygra u siebie) może rozstrzygnąć się, czy zawodnikom spod znaku Myszki Miki będzie dane cieszyć się z miejsca gwarantującego spokojny byt ligowy jak i możliwość walki z najlepszymi w kraju o medal. Innym ważnym punktem w walce mogą okazać się mecze z „potentatami”. Wygranie z drużyną z Wrocławia, Częstochowy lub Torunia na własnym torze na pewno nie będzie łatwe, ale oczywiście też niemożliwe. Jeżeli naszym zawodnikom udałoby się pokonać któryś z „dream teamów” przy jednoczesnej porażce rywali z nimi to niewątpliwie będzie to bardzo dobra zaliczka. Nie możemy również zapomnieć o Pile i Gdańsku. Skazywani na spadek do niższej ligi kluby mogą na swoich torach niewątpliwie uprzykrzyć życie naszym zawodnikom. Aby móc liczyć się w walce o „górną czwórkę” mecze z tymi drużynami powinniśmy, a wręcz musimy wygrać. Przegrana w jednym z nich może mieć kolosalne znaczenie na końcową tabele przed play-off.
    W tym sezonie skład zielonogórskiej drużyny znacząco się zmienił. Słynący ze swoich wychowanków ośrodek dokonał, aż 3 nowych zakupów wśród zawodników krajowych. Wielu uważa, że liderem drużyny może zostać każdy, który będzie miał wysoką i równą formę. Niewątpliwie kandydatami do tego miana będą Rafałowie Kurmański i Okoniewski, Piotr Świst oraz Billy Hamill. Jednakże trudno jest obecnie jednoznacznie powiedzieć, kto będzie tym numerem 1. Może się okazać, że zespół nie będzie posiadał jednego lidera, a kilku. Zresztą, co będzie to pokaże nam czas i oczywiście walka na torze.

  20. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Karty rozdane

    Po długim przejżeniu wszystkich wątków i po krutkiej analizje stwierdziłem;DMP-została UNIA LESZNO majaca w składzie MŚ-Damiana Balinsiego oraz wymiatacza i postrach wszystkich torów w Polsce w osobie -Rempały.2miejsce zajeła jak zawsze młoda i bojowa drużyna z Bydgoszczy z mistrzem mikrofonu-Mirosławem Kowalikiem oraz zawsze skocentrowanym spojrzeniem Jacusia Golloba.Największym jednak zaskoczeniem dla znawców żużla była dopiero 3 pozycja Apatora oraz 6i7 pozycja Wybrzeża i Piły.Szeregi ekstra ligi opusci jak zawsze ZKŻ ktury w sezonie AD2003 nie dokonał żadnych wzmocnień kontraktując jedynie Okoniewskiego ktury to przejawiał czasami bszebłyski-w kolejce po kase-przakazane za forum w temacie Uni LESZNO.Piotra Śwista jedynego zawodnika na kturego nie ma co liczyc, oraz obcokrajowca z USA Janniro-ktury jazde na żużlu uprawia jako jedyny tylko w prawo.Tak więc drogi Falubazzini widzisz teraz jakie szanse miał klub z Zielonej Góry.

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy się patrzy na składy Apatora, Włókniarza, Polonii Bydgoszcz czy Atlasu to pierwsza czwórka dla ZKŻ-tu wydaje się być bardzo odległą perspektywą (czytaj: nierealną). Oczywiście nazwiska same nie pojadą ale uważam, że te 4 druzyny które wymieniłem odjadą jednak Zielonej Górze. Siła ognia takiego Apatora nie znajduje odzwierciedlenia w żadnej innej extraligowej ekipie.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Prognozy się nie sprawdzają

    [b]
    Pamiętajcie , że nazwiska nie jeżdżą . Przyszłością polskiego żużla jest młodzież głodna sukcesów. Samym zabójczym spojrzeniem Jacuś Gollob punktów nie zrobi choćby Tomek go ciągnął na sznurku! To co nasze pseudo gwiazdy nieraz odwalają woła o pomstę. Liczy się dla nich tylko kasa , a jak jej nie ma to mają kibiców gdzieś.

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]
    Pamiętajcie , że nazwiska nie jeżdżą . Przyszłością polskiego żużla jest młodzież głodna sukcesów. Samym zabójczym spojrzeniem Jacuś Gollob punktów nie zrobi choćby Tomek go ciągnął na sznurku! To co nasze pseudo gwiazdy nieraz odwalają woła o pomstę. Liczy się dla nich tylko kasa , a jak jej nie ma to mają kibiców gdzieś.
    Jeżeli nazywasz Tomasza Golloba pseudogwiazdą to kim dla Ciebie jest Dawid Kujawa lub Grzegorz Kłopot ?? :P
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  24. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    [b]
    Pamiętajcie , że nazwiska nie jeżdżą . Przyszłością polskiego żużla jest młodzież głodna sukcesów. Samym zabójczym spojrzeniem Jacuś Gollob punktów nie zrobi choćby Tomek go ciągnął na sznurku! To co nasze pseudo gwiazdy nieraz odwalają woła o pomstę. Liczy się dla nich tylko kasa , a jak jej nie ma to mają kibiców gdzieś.
    Jeżeli nazywasz Tomasza Golloba pseudogwiazdą to kim dla Ciebie jest Dawid Kujawa lub Grzegorz Kłopot ?? :P
    [img]Potfor Dawud Kujawa jest MŚJ ty tego nie wież.

  25. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a moim zdaniem to zkz wejdzie do 1 czworki...a dobra passa ich zwyciestw rozpocznie sie jusz 30.03.03 w meczu z Bks-em :)niewiem kto niewejdzie ale wiem ze zkz wejdzie:P

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Lal i rozszalala armata .....

    ....gna dalej
    ktos napisal "pamietajcie ze nazwiska nie jezdza..."
    A wy sile swojego zespolu to niby na czym opieracie?

    Swist to nie nazwisko znane z e-ligowych torow
    Okon to nie jest nazwisko
    Hamil to tez nie jest jedzace nazwisko
    Kurmanski i to roniez nie jest nazwisko
    Huszcza to juz wogole nie jest nazwisko

    ludzie cale swoje dywagacje o potencjale opieracie na nazwiskach nie na tym co ci zawodnicy beda prezentowali w tym roku
    bo tego nikt nie wie!!!
    Wiec na nie uzywajcie argumentow ktore sami przytaczacie za penwniki.

    Falubazz napisal .... "tak Falubaz jest cienki nacie racje ...." i takie tam jeszcze
    kto napisal ze Falubaz jest cienki ja umiescilem was w grupie druzyn tzw srodka miedzy ktorymi rozegra sie walka o 4 miejsce w Play-off czyli Zielona,Bydgoszcz, Leszno wiec serce nie irytuj sie tylko znajdz argumenty za tym ze to wy jestescie lepsi od np Polonii

    Okano1 napisal "Po długim przejżeniu wszystkich wątków i po krutkiej analizje stwierdziłem;DMP-została UNIA LESZNO...."
    juz nie bede sie czepial samego tekstu tylko stylu. Kto i gdzie napisal ze Unia bedzie mistrzem!!! Moze jest to w jakims watku skieruj mnie prosze.... Wiem natomiast jedno ja jako kibic Unii chlodno patrzac na ten sezon upatruje podobnie jak kilku rozsadnych kibicow z ZKZ
    CMA , Billy , Zelo
    szansy dla Unii w meczach z Zielona i Bydgoszcza to w tych meczach przy zalozeniu (niestety tylko przy zalozeniu) wygrania z Apatorem, Wlokniarzem i WTS u siebie rozegra sie walka o pierwsza czworke ale decydowac tez bedzie ilosc pkt ktore te druzyny nazbieraja w pojedynkach z Pila i Gdanskiem bo moze sie okazac ze tam tez jest niezly jezyczek uwagi. Mozna miec 4 (u siebie) albo 8 (u siebie i na wyjezdzie). Takie sa realia kolego.

    Z calym szacunkiem pozdrawiam wszystkich realistow ktorzy wiedza co i gdzie jest istotne a nie pienia sie nad kazdym wpisem jak KIKI i jemu podobni.
    Wojtek
    Fan Unii

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    odpowiem

    Drogi whu toż to są słowa nie kturych forumowiczów stwierdzające słabośc drużyny Zielonogórskiej.I waszego prezesa ktury stwierdza że drużyna Leszczynska się nie osłabiła lecz wzmocniła?a skoro zdobyliscie wicemistrzostwo w słabszym składzie. To powiedz że to my Zielonogórzanie czołowego zawodnika ligi wyzywaliśmy od najgorszych .

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Generalnie na dzień dzisiejszy cieszę się (ciągle i nieprzerwanie)z awansu mojej ukochanej drużyny do grona najlepszych w kraju.
    A największą mam nadzieję, że dokładnie za rok będę się cieszył, iż ta sama drużyna nadal jest w tym gronie.
    Musimy wszyscy pamietać, że to jest sport. Mozna, oczywiście, sobie porozważać kto z kim wygra, gdzie i po co... Ale tak nawiązując do tematu, to uważam, że nie powinniśmy stawiać sobie za cel pierwszą czwórkę. Skoncentrujmy sie na pewnym utrzymaniu w lidze. Są drużyny które sportowo, finansowo itd biją nas na głowę. I naprawdę tylko wielcy optymiści mogą przypuszczać, że ZKŻ będzie walczył o medal. Ale to jest tylko sport...
    Mamy dość wyrównany skład ale, powiedzmy sobie szczerze, bez wielkich asów. Tak, tak. Jesteśmy tylko i wyłącznie średniakami, a to pozwoli nam na spokojne przebrnięcie sezony jako beniaminek. Niech inni sie zadłużają, a my wykorzystajmy to na koniec sezonu i wówczas przedstawmy czołowym krajowym zawodnikom nasz bilans zysków i strat.
    Czy wolą jeździć następny sezon za wielkie pieniądze na papierku czy za mniejsze ale pewne i w gotówce.
    Bardzo boję się w tym sezonie o pana Andrzeja. Myślę, iż nie powinniśmy pokładać w nim zbyt wielkich nadziei (oby pan Andrzej mi udowodnił, że się mylę). Będzie to bardzo "asekuracyjny" sezon dla niego. Bez wielkich inwestycji w sprzęt i bez brawurowych ataków. Pozostali zawodnicy? No cóż, wiele o nich juz napisaliście, zobaczymy.
    a tak na marginesie:
    przestaje mi się podobać podejście włodarzy naszego klubu do nas Falubaz Net F@nsów.
    Tyle było zapewnień i obietnic o współpracy z nami...
    Sezon tuż, tuż i co? Cichutko. Czy tak powinno być?

  29. Powrót do góry    #119
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Poli

    tak dla porządku dzienego to 6 zawodnik w mistrzostwach Polski 6 IMŚJ 6 w pardubicach wygrywał z łatwościom z człówką GP wygrał prestiżowom impreze w Ostrowie zajął 2 miejsce w srenbym kasku ty go nazwywasz typowym średniakiem
    (chodzi mi o kurmana dla mało poinformowanych)

    a co do "Tomka" to 2 dni temu dostał silniki zamówione u zachodnich tunerów także o sprzęt się jego nie martwcie a tym bardziej o kondycję fizyczną

  30. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    kiki

    odpowiedz mi czy jak zobaczysz po raz pierwszy kurmana w tym roku na torze i tomka to czy bedziesz plakal ze szczescia badz ze wzruszenia ?
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  31. Powrót do góry    #121
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Nie jestem tobą Wojtku żeby płakać

    odpowiedz mi czy jak zobaczysz po raz pierwszy kurmana w tym roku na torze i tomka to czy bedziesz plakal ze szczescia badz ze wzruszenia ?

    nie chce mi się tego nawet komentować bo ty tylko mnie prowokujesz ale niestety ale jak to czytałem to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać bo szkoda mi ciebie:)

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    siema... troche nie na temat, ale ....
    30.03 wiadomo Andrzej ma urodizny i moja propozycja do tych Net F@nsów czy cos takiego :P, zoorganizujcie jakąś piosenke 100 lat dla Andrzeja podczas prezentacji :) Było by super :) ... co wy na to ? :P
    P.S
    Nie bluzgajcie mnie inni zbyt mocno :D ... Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    kiki

    Zawody indywidualne a liga to co innego!Zobacz na Dawida Kujawe ma IMSJ a w lidze ........ . Dobra nie o to tu chodzi, ale wyluzuj troche kazdy moze miec prawo do swojego zdania a ja odnosze wrazenie, ze jesli ktos ma inne od Ciebie to w Twoim mniemaniu od razu jest bebe. Nie o to na forum chodzi, aby ludzie udowadniali na sile komus swoje racje! A juz jezli chcesz przekonywac to daj konkretne argumenty.

    Dziekuje

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie z ZIELONEJ GÓRY troche zaczeliscie bójac w obłokach, jezeli myslicie o pierwszj czwórce a nawet madalu.
    Powiem tak wasz zespół jest typowym sredniakiem w stawce e-ligowej, gdyby nie bardzo słabe ekipy z Gdanska i Piły ( mam tutaj na mysli za słabe jak na e-lige)to byscie walczyli o utrzymanie sam Kurman meczu nie wygra , i jeszcze trzeba pamietac ze w e-lidze jezdzi sie o wiele trudniej niz w pierwszej.
    Moim zdaniem bedziecie walczyc o 5 miejsce z Leszczynska UNIA , ale ostatecznie ta walke przegracie czyli 6 miejsce .
    Powodzenia w walce o wyzsze lokaty.

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie ma szans !!

    Zgrzeblarki mają małe szanse na pierwszą czwórkę !
    Ale pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    siema... troche nie na temat, ale ....
    30.03 wiadomo Andrzej ma urodizny i moja propozycja do tych Net F@nsów czy cos takiego :P, zoorganizujcie jakąś piosenke 100 lat dla Andrzeja podczas prezentacji :) Było by super :) ... co wy na to ? :P
    P.S
    Nie bluzgajcie mnie inni zbyt mocno :D ... Pozdrawiam
    Sorki ale Andrew ma urodzinki 10 marca
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorki ale Andrew ma urodzinki 10 marca
    acha sorki za błąd, ale byłem pewny że 30 :P Jeszcze raz sorki za błąd. Juz nie bede:P

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •