Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 127

Wątek: Czy Falubaz ma szanse na pierwszą czwórkę?

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy Falubaz ma szanse na pierwszą czwórkę?

    Zapraszam do wpisywania w tym temacie swoich opinii, temat zakładam specjalnie na potrzeby zielonogórskiego kwartalnika żużlowego(I numer), najciekawsze opinie będa przedrukowane stąd do specjalnego działu poświęconemu forum i opiniom forumowiczów.
    Jak sądzicie , czy zielonogórski team stać na miejsce po rundzie zasadniczej w pierwszej czwórce?Co przemawia za a co przeciw zajęciu wysokiego miejsca w tabeli?

    Czy dla Zielonej Góry wracają złote czasy żużla?Kto Waszym zdaniem wwiezie nas do pierwszej czwórki , który z zawodników ma największe sznase na zostanie liderem drużyny z Grodu Bachusa?
    Zapraszam do dyskusji, nie tylko F@alubazersów!


    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szanse? Są, ale niewielkie...

    Szanse ZKŻ-u na pierwszą czwórkę nie sa może wielkie, ale jakieś tam są. CKM Częstochowa, WTS Wrocław i Apator Toruń, to drużyny, które jakby z miejsca zaklepały sobie całe "pudło" (chociaż kto wie? WyPADKI chodzą po ludziach). O czwarte miejsce walczyć będą w takim razie trzy drużyny, czyli Unia z Leszna, bydgoska Polonia i nasz ZKŻ. Z tych trzech drużyn najmocniejszą wydaje się być drużyna aktualnych DMP, czyli Polonia. Unia i ZKŻ mogą jednak sprawić miłą niespodziankę (jeśli byłaby to niespodzianka) i któraś z tych drużyn zajęłaby miejsce w pierwszej czwórce. Większe szanse daję ZKŻ-owi, bo jestem zielonogórzaninem, a obiektywnie patrząc to Unia składem się do nas równa. Myślę, że zajęcie piątego miejsca będzie sukcesem dla zielonogórskiej drużyny, ale pierwsza czwórka jest mimo to realna...
    GKS Gdańsk i pilska Polonia zdaje się są zdecydowanie najsłabszymi drużynami e-ligi, dlatego te drużyny ZKŻ w tabeli powinien wyprzedzić spokojnie (czyli 6 miejsce to plan minimum).
    Jeśli chodzi o to, kto będzie liderem drużyny, to zdecydowanie stawiam na Billy'ego Hamilla, a z krajowców najbardziej liczę na dwóch Rafałów i Piotrka Śwista. Ważnym dopełnieniem będą Huszcza (!), Stojanowski, Kłopot i dwójka pozostałych obcokrajowców, czyli Svab i Janniro. Do tego jakiś drugi młodzieżowiec (Marcinkowski?), i będziemy mieli dosyć mocny skład, tak jak już pisałem, zdolny powalczyć nawet o pierwszą czwórkę...

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    hmmmm

    Falubazzini czy mają szanse odp krutko a kto ich niema kazdy zespół ktury przystepuje do rozgrywek ma swoją szaanse,kazdy sportowiec maży o sukcesie pamiętasz te piękne mecze ze Spartą nie wygrywaaliśmy do 14 biegu a po 15 opuszczalismy stadion szczęsliwi. Albo mecz z Bydgoszczą kto był wtedy faworytem tak jak w poprzednich sezonach tak i w tym wszystko się może zdażyc i chwalenie się co nie kturych swoimi składami nie ma najmniejszego sęsu.Dał bym ci odpowiedz na twoje pytanie to zaraz przyleci na ten wontek paru dzieciaków z głupim hahaha ale powiem tak ja w nich wieże.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    [b]Szansa jest zawsze ale wejdziemy jak nikt nie wyjedzie z grodu Bachusowego z 2 punktami to nam da 20 punktów i pewny awans do 4 drużyn najlepszych w kraju jest parę spraw co mnie trochę nie pokoją jak choćby postawa "niezatapialnego i nieznisznalnego" chluba Zielonej Góry Andrzeja Huszczy ja dalej w niego wierze ale czy w 28 roku startów da rade zdobywać 10 punktów na mecz bo ja myślę że da i głęboko w to wierze wtedy będziemy mieli 6 punktujących zawodników czyli: Rafał Okońiewski Rafał Kurmański Billi Jenniro Billi Hamill Piotr Świst Andrzej Huszcza jak każdy co mecz średnio zdobywał będzie 10 punktów to jestem pewien że jak nie przydarzą się kontuzje to Falubaz może mieć medal

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Można rozwijać odpowiedzi , hah ha które wpiszą dzieci nie przedrukujemy przecież...

    Moim skromniutkim zdaniem mamy szanse na pierwszą czwórkę , przy pełnej płynności finansowej , możemy popporstu okazać się rewelacja rozgrywek.Porównując nasz pierwszy garnitur zawodniczy , wcale nie odstajemy w bezpośredniej konfrontacji z czołowymi zawodnikami WTS,Torunia,CKM.
    W tym widzę szansę.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanse ZKŻ-u na pierwszą czwórkę nie sa może wielkie, ale jakieś tam są. CKM Częstochowa, WTS Wrocław i Apator Toruń, to drużyny, które jakby z miejsca zaklepały sobie całe "pudło" (chociaż kto wie? WyPADKI chodzą po ludziach). O czwarte miejsce walczyć będą w takim razie trzy drużyny, czyli Unia z Leszna, bydgoska Polonia i nasz ZKŻ. Z tych trzech drużyn najmocniejszą wydaje się być drużyna aktualnych DMP, czyli Polonia. Unia i ZKŻ mogą jednak sprawić miłą niespodziankę (jeśli byłaby to niespodzianka) i któraś z tych drużyn zajęłaby miejsce w pierwszej czwórce. Większe szanse daję ZKŻ-owi, bo jestem zielonogórzaninem, a obiektywnie patrząc to Unia składem się do nas równa. Myślę, że zajęcie piątego miejsca będzie sukcesem dla zielonogórskiej drużyny, ale pierwsza czwórka jest mimo to realna...
    GKS Gdańsk i pilska Polonia zdaje się są zdecydowanie najsłabszymi drużynami e-ligi, dlatego te drużyny ZKŻ w tabeli powinien wyprzedzić spokojnie (czyli 6 miejsce to plan minimum).
    Jeśli chodzi o to, kto będzie liderem drużyny, to zdecydowanie stawiam na Billy'ego Hamilla, a z krajowców najbardziej liczę na dwóch Rafałów i Piotrka Śwista. Ważnym dopełnieniem będą Huszcza (!), Stojanowski, Kłopot i dwójka pozostałych obcokrajowców, czyli Svab i Janniro. Do tego jakiś drugi młodzieżowiec (Marcinkowski?), i będziemy mieli dosyć mocny skład, tak jak już pisałem, zdolny powalczyć nawet o pierwszą czwórkę...
    Chcialem sie wpisac ale to co napisał Kulajest praktycznie sensem mojej mysli i jakze dobrze ujete.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam, według mnie stać nas na pierwszą czwórkę, dlatego że:
    Na ten sezon mamy dość ciekawy skład, który będzie nam dostarczał wiele emocji w każdym spotkaniu. Nie powinno mieć miejsca to, iż ZKŻ będzie przegrywał wysoko na wyjazdach. O wysokie miejsce w tabeli nie będzie łatwo, ale jeżeli w każdym meczu pojedziemy w najmocniejszym składzie to może być naprawdę bardzo ciekawy sezon dla Zielonogórskiego Speedway`a. Według mnie liderem będzie Rafał Kurmański (o ile od początku sezonu będzie posiadał odpowiedni sprzęt), ale także Andrzej Huszcza, Piotr Świst i Rafał Okoniewski. Ta czwórka krajowych jeźdźców ma nam zapewnić awans do pierwszej czwórki walczącej o medale DMP 2003. Do tego dochodzi zawodnik światowej klasy Billy Hamill i ta drużyna jest bardzo mocna. Jest jeszcze inna bardzo ważna sprawa! Mianowicie trzeba mieć nadzieje, że żadnemu zawodnikowi ZKŻ (jak i innym) nie przytrafi się jakaś kontuzja, która by wykluczyła zawodnika z jakiś meczów ligowych. Wówczas nasze notowania gwałtownie spadną. Jednak nie można się tym przejmować i być dobrej myśli. Wracając do składu...Oczywiście kibice liczyli na obcokrajowca podobnej klasy do Amerykanina. A to miałoby nam dać pewny medal w rozgrywkach ligowych. Jak wiemy tak się nie stało i w ZKŻ "wylądował" inny Amerykanin Billy Janniro. Nie wiemy jak ten zawodnik będzie się spisywał w Polskiej lidze, miejmy jednak nadzieje, że wspomoże, ZKŻ w walce o „coś”, czego nie było tu od 1991 roku, medalu DMP ! (Nie mówię tu o złotym, ale o jakimkolwiek). W tym składzie największą zagadką jest właśnie Janniro.
    Nie możemy jeszcze mówić o odrodzeniu Zielonogórskiego żużla, bo aby to stwierdzić potrzeba czasu. Miejmy nadzieje, że nie dopadną nas kłopoty finansowe! I ZKŻ będzie królował przez kolejne długie lata na torach polskiej ligi żużlowej. Pozdrawiam TomekZKZ

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Szansa jest zawsze ale wejdziemy jak nikt nie wyjedzie z grodu Bachusowego z 2 punktami to nam da 20
    Kiki chciales powiedziec 14 punktow odlicz sobie 3 mecze w play offach ktore rozegramy w 1/4 lub 2/4

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szanse oceniam na 0,5 % ...

    Nic więcej, ponieważ ta drużyna nie ma żadnego potencjału w polskich zawodnikach.

    Piotr Świst - schyłek kariery i nie zdobywa już na torach ekstraligi tyle punktów jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu.

    Rafał Okoniewski już w Unii prezentował się gorzej niż np w Gorzowie, szkoda bo całkiem nieźle się prezentował.

    Jedynymi mocnymi punktami waszej drużyny są Rafał Kurmański i Billy Hamill. Drużyna na ekstraligę się nie nadaje i przypuszczam, że gdyby nie ogromne kłopoty GKSu i Polonii Piły, ZKŻ byłby głównym kandydatem do spadku.

    Działacze ZKŻtu kompletnie zawalili sprawę obcokrajowców - Billy Hamill i ... nic. Janniro i Svab ... wierzcie mi, że na ekstraligę Ci zawodnicy się nie nadają.

    Reszty drużyny komentować nie będę, bo nie ma to sensu. Każdy wie jaki potencjał drzemie w takich zawodnikach jak Andrzej Huszcza ...

    Walka o medale rozstrzygnie się pomiędzy czterema zespołami:

    Apatorem, Polonią Bydgoszcz, WTSem ( który po stracie Dadosa też nie jest już taki mocny ) i częstochowskim Włókniarzem.

    Z w/w drużynami ZKŻ raczej równać się nie może, chociaż na swoim torze niewątpliwie może sprawić niejedną niespodziankę.


    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potfoor jezeli piszesz ze druzyna zkz nie nadaje sie na ekstra lige to powiem Ci tylko tyle ze napisales chyba jedyną bzdure jaką z pod twojego piora przeczytalem.Zebys sie nie zdziwil czy aby Polonia do tej pierwszej 4 sie załapie.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapraszam do wpisywania w tym temacie swoich opinii, temat zakładam specjalnie na potrzeby zielonogórskiego kwartalnika żużlowego(I numer), najciekawsze opinie będa przedrukowane stąd do specjalnego działu poświęconemu forum i opiniom forumowiczów.
    Jak sądzicie , czy zielonogórski team stać na miejsce po rundzie zasadniczej w pierwszej czwórce?Co przemawia za a co przeciw zajęciu wysokiego miejsca w tabeli?

    Czy dla Zielonej Góry wracają złote czasy żużla?Kto Waszym zdaniem wwiezie nas do pierwszej czwórki , który z zawodników ma największe sznase na zostanie liderem drużyny z Grodu Bachusa?
    Zapraszam do dyskusji, nie tylko F@alubazersów!
    Na postawione pytanie nie można na razie dać jasnej i rzeczowej odpowiedzi. Wszustko wyjaśni sie po 14 kolejce DMP. Niemniej jednak w tej chwili można podewagować, jak spisze sie nasz klub w walce o mistrzostwo kraju. Nie ma chyba skrajnych optymistów, którzy wierzyliby, że zdobędziemy w tym roku złoto bądź choćby medal. Na papierze wydaje się, że drużyny z Torunia, Częstochowy czy Wrocławia są poza naszym zasięgiem, choć nie prezentujemy się tak wcale słabo. W zwiazku z powyższym założeniem pozostaje nam walka o miejsca 4-6 wraz z Lesznem i Bydgoszcza, która osłabiona odejściem Protasiewicza i z kłopotami finansowymi (przynajmniej na razie) nie prezentuje już takiej siły jak rok temu. Wracając do tematu, serce każe mówić, że znajdziemy się w najlepszej czwórce, rozsądek chyba co innego. Z zespołu ubyli Maciej Kuciapa i Nicki Pedersen, przyszli Piotr Świst, Rafał Okoniewski i obcokrajowiec Billy Janniro, który jest jak na razie wielką zagadką co będzie prezentował na torze. Zdobycze punktowe tych dwóch par mogą być porównywalne, czyli siła rażenia naszego klubu raczej się nie zwiększyła, pojawiły się bardziej utytułowane nazwiska. Oczywiście niewykluczone jest, że nasi jeźdźcy sprawią nie jedną niespodziankę, jest to wielce prawdopodobne. Naszą siłą będzie własny tor, lecz czy to wystarczy na awans? W mojej ocenie może zabraknąć 2-3 pkt. do awansu do czwórki najlepszych. Nie chce jednak tworzyć czarnego obrazu jeszcze przed sezonem, jest na pewno lepiej niż było do tej pory, teoretycznie bardziej mobilny i efektywny zarząd, stworzył już podwaliny do tego, że zaczyna być lepiej chociażby w kwestii marketingowej (prezentacja, gadżety itd.), może będzie też lepiej w kwesti sportowej idąc tym tokiem myślenia, choć musze zaznaczyć, że jednej obietnicy w mojej opini już nie dotrzymał (3 obcokrajowiec pokroju Hamill'a). Czy awansujemy czy nie, to i tak w druzynie musi byc lider, a tych w mojej ocenie bedzie 2 tj. Świst i Kurmański. Świst to porządny ligowiec, przynajmniej zawsze takim był i powinien przywozić te 9-11 pkt., ździwiłbym sie gdyby to było mniej. Kurmański to przyszłość polskiego speedway'a i jeśli będzie się popisywał takimi akcjami jak w 14 biegu w Gnieźnie to kto wie czy nie wyrośnie na samodzielnego lidera Falubazu, mam cichą nadzieje, że tak sie stanie. Huszcza, Okoniewski, Stojanowski i Kłopot będą raczej uzupełniać skład. Według mnie z dobrym skutkiem, może nawet będą mogli w krytycznych momentach zastapić Śwista i Kurmańskiego. Powinniśmy tworzyć monolit na torze i to może być naszą zaletą, nie będzie chyba biegu gdzie realnie będzie nam grozić wynik 1:5, choć takie na pewno też będą w końcu to jest sport. Podsumowując po tej drużynie w tym sezonie nie oczekuje medali, chcę natomiast widzieć walke, z zaciekawieniem czekać na 15 bieg i u siebie i na wyjeździe. Nienajważniejszy będzie wynik tutaj tylko styl w jakim się go osiągnęło. Marzenia o potędze Falubazu rozłożmy na kilka lat, dano Nam na razie palec, nie oczekujmy całej ręki, spadek na pewno w tym sezonie nam nie grozi, a to juz dużo. pozdrawiam narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No kurde* nie wytrzymalem...

    Nic więcej, ponieważ ta drużyna nie ma żadnego potencjału w polskich zawodnikach.

    ...

    Reszty drużyny komentować nie będę, bo nie ma to sensu. Każdy wie jaki potencjał drzemie w takich zawodnikach jak Andrzej Huszcza ...

    Walka o medale rozstrzygnie się pomiędzy czterema zespołami...

    poTFoor
    Oj synus synus. Juz na samym poczatku zmienisz zdanie co do potencjalu Zkz'tu. Jak masz wypisywac takie pierdy to wez moze lepiej zamknij pysk i siedz cicho. Moze dostane bana ale bardzo mnie to wali.

    Po pierwsze od Pana Andrzeja to ty sie odwal i modl sie zeby Tomaszek w wieku Pana Touch of The Dragon smigal w stylu choc w jednym procencie podobnym.

    Po drugie to watek zalozony zostal w celu dyskusji o tym, czy Zkz ma szanse na czworke a nie o tym kto zdobedzie medale. Proponuje abys nastepnym razem dokladniej przeczytaj na jaki temnat sie ogolnie wypowiadasz.
    No to tyle. Z obserwacji moich wynika iz jestes zapierdzialym egoista, dla ktorego wszystko co nie z Bydgoszczy jest nic nie warte, wiec nie bede prowadzil z Toba jakiejkolwiek polemiki.papa

    Wracajac natomiast do tematu powiem tylko, ze szanse ma bo kto ich nie ma. Jedni maja wieksze dudzy mniejsze. Mysle jednak, ze Zkz ma te wieksze:)

    ps. kolego z bydgoszczy przemysl sobie troszke to co napisalem

    Pozdro!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    W zasadzie..

    Potfoor ma racje...Swist i Huszcza juz sa wypaleni i na za wiele ich nie stac, Okoniewski jezdzil ostatnio bardzo matowo i bezbarwnie...oni moga zdobywac punkty ale nie pociagna druzyny z przeciwnikami klasy Apatora, WTS, Wlokniarza czy Poloni B. Unia Leszno tez nie jest slaba..ale jej potencjal jest podobny do ZKZ. Balinski - Huszcza, Rempala - Swist, Kasprzak - Kurmanski, Hamill - Adams, Dryml - Svab/Janiro, Dobrucki - Okoniewski. Uwazam ze Unia bedzie walczyc z ZKZ o 5 miejsce.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sorki Ale nie zgodze Się Falubazzini

    Można rozwijać odpowiedzi , hah ha które wpiszą dzieci nie przedrukujemy przecież...

    Moim skromniutkim zdaniem mamy szanse na pierwszą czwórkę , przy pełnej płynności finansowej , możemy popporstu okazać się rewelacja rozgrywek.Porównując nasz pierwszy garnitur zawodniczy , wcale nie odstajemy w bezpośredniej konfrontacji z czołowymi zawodnikami WTS,Torunia,CKM.
    W tym widzę szansę.
    Wybacz....
    U siebie odstawać nie będziecie na pewno..., ale i tak uważam, że skład Torunia (nasz) a Zielonki (Wasz) formalnie jest nie porównywalny - niestety. Mam bardzo dużo szacunku do Zielonki, mój pierwszy wyjazd odbyłem mając 12 lat właśnie do drużyny z Zielonej Góry... Po kolei: Postaram się być obiektywny...chociaż to trudne będzie...

    Billy Hamill - Tony Rickardsson
    kurcze... bardzo dobry zawodnik , ale jedna z 2 strony IMS 0,75:1

    Antonin Svab - Jason Crump
    Tym razem nic nie napisze 0,25:1

    Andrzej Huszcza - Piotr Protasiewicz
    Z całym uznaniem dla pana "Tomka", Pepe to jednak GP...0,75:1

    Rafał Okoniewski - Wiesław Jaguś
    No ja dałbym tutaj 0,25 pkt dla ZKŻ 0,75:0,5

    Piotr Świst - Tomasz Bajerski
    dam remisa mimo, iż Bayer to GP 1:1

    Rafał Kurmański - Marcin Jaguś
    No tutaj tak jak w parze 2 tylko dla ZKŻ 1:0,25

    Omijam rezerwe młodzika :P

    Krzysztof Stojanowski,Grzegorz Kłopot - Robert Sawina
    Sorki ale mimo gorszego sezonu 0,75:1
    SUMA SUMARUM:
    4:5 do 4:75 a jechał obiektywnie i na dodatek starałem się Wam dodać :P papaapa i do meczu w Zielonce 11 maja :P

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie Falubaz szanse ma,ale niewielkie.
    Potfoor pisze same bzdury(bez urazy).

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    i tak bym chciał a czy tak będzie

    Mamy szanse na pierwszą 4 choc z drugiej strony Jako ma racje walka rozegra sie pomiedzy Lesznem Bydzią i nami. Obcokrajowcy Loram Adams Hamill-wszystko możliwe Dryml cienias jak na polską lige Wiltshire wiecznie młody zdaniem PoTFoora no i Janirro widziałem go w akcji tu też wszystko może sie zdażyc.Seniorzy Gollob tu czeba byc obiektyny wygra wszystko choc to jest tylko sport i może znalejsc sie zawodnik jak chocby Kuciapa czy Kurmanski ktury go pokona,no ale jest jeszcze Dobrucki i Okoniewski i tu wielka nie wiadoma.Dalej zdaniem PoTFora stary Świst i wiecznie młody Krzyżaniak w gre wchodzi też Balinski i tu wszystko możliwe, przyszedł czas na naszego Andrzeja i Rempałe no i oczywiscie na równie młodą gwiazde telewizyjną Kowalik tu widze w przodzie tego starego Huszcze i Rempałe.Juniorzy tu istniejemy tylko my i Leszno tak więc walka rozegra sie między Unią i ZKŻ a tu decydowac mogą różnego rodzaju aspekty takie jak płynosc finasowa,dyspozycja danego dnia.Nie był bym kibicem jak bym jednak nie opstawiał za swoimi choc rozsądek nakazuje też pokore,zaś najlepszym zawodnikiem ZKŻ może sie okaazac nie kto inny jak Piotr Świst a tuż za nim Kurmanski,obcokrajowcem Hamil a wielkim hitem Janirro.

  17. Powrót do góry    #17
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Wg mnie szanse Zkż- u są bardzo niewielkie, ale jest to sport i są różne kontuzje itp.
    A teraz w skrócie dlaczego tak.
    Po pierwsze krótka charakterystyka składu:

    Billy Hamill- niewątpliwie najmocniejszy punkt drużyny, jednakże ścisła śiatowa czołówka to jednak nie jest. Niejednokrotnie zawodził w polskiej lidze.

    Antoni Svab- solidny pierwszoligowiec, jednak chyba nie dysponuje odpowiednim sprzętem na e-lige. Raczej będzie zdobywał ok. 5 pkt.

    Andrzej Huszcza- szcerze nie spodziewałbym sie wiele. Wiem zaraz będa pretensje ze mam coś do "Tomka", ale moim zdaniem pan Andrzej popełnił teraz wielki błąd nie kończąc kariery. Kto ma racje okaże sie w sezonie.

    Piotr Świst- potrafi wygrać z każdym wszędzie, ale równie przegrac ze słabszymi od siebie. WIele zalęzy od sprzetu jakim będzie dysponował. Niemniej gwarantuje z pewnością 8 pkt na mecz

    Rafał Okoniewski- bez wątpienia trzeba mu to oddać---rewelacyjny startowiec, ale na dystansie jest co najwyżej przeciętny. Mało przydatny na trudnych torach, ale na twardych potrafi zdobyc nawet komplet.

    Rafał Kurmański- na pewno jeden z najlepszych juniorów,ale nie wiadomo czy w ekstralidze będzie równie skuteczny co w 1-lidze.

    Na tle Apatora, Włókniarza, Atlasu i Polonii B ZKZ- prezentuje sie wiec o wile słabiej, natomiast porównywalnie do Unii, ale powtórze ze to jest tylko sport i wszystko może sie zdarzyc, jedna kontuzja odwraca wszystko o 180 stopni. Na pepierze ZKŻ ma 5-6 msc zobaczymy co przyniesie sezon....



    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach

    Czy Falubaz stac na 1 czworkę ?

    Hmmm
    To jest dobre pytanie.
    Myślę ze sprawa miejsca w 1 czworce jest nawet otwarta. Uwazam ze powinny sie tam na pewno znaleść Apator, WTS, Włókniarz, ale o 4 miejsce powinny rywalizowac ekipy z Bydgoszczy, Leszna no i Zielonej Góry.
    Ktora druzyna z tych 3 wyzej wymienonych ma najwieksze szanse ?
    Myślę ze jednak Polonia Bydgoszcz. Z kłopotów finansowych powoli wychodzi i jeżeli utrzyma skład, którym teraz dysponuje (Golloby Kowalik Krzyzaniak Loram Wiltshire) w 1 czworce powinna sie znaleść.

    Nie mozna zapomniec ze zuzel to sport urazowy i kontuzja ktoregos z czolowych zuzlowcow danego klubu moze przekreslic wszystkie zakladane plany (przyklad - Włókniarz Częstochowa w sezonie 2002). Unia bez Adamsa, Polonia bez Golloba Tomasza to juz nie te same kluby.

    Jeśli chodzi o szanse ZKZ-tu. Musza walczyc i to nie tylko u siebie, ale takze na wyjazdach. Jeżeli podstawowa 4 ZKZ-tu nie zawiedzie (Hamill Okoniewski Świst Kurmanski), a pozostali dorzuca kilka potrzebnych punktow to moga w lidze nieźle zamieszac.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Potwór - zapraszamy 30 marca....choć pewnie zostaniesz przy radiu.

    Szansę na czwórkę.....hmmm, myślę że ją mamy. Na dzień dzisiejszy wydaje się, że nie ma mocnych na Toruń i Włókniarz. Tuż za nimi widziałbym Spartę. Falubaz, Leszno i Bydgoszcz będą walczyć właśnie o tę 4 lokatę. Siła tych drużyn jest mnie więcej podobna. Zadecyduje bilans bezpośrednich meczów między zainteresowanymi. O tym, że będą one "na styk" możemy być pewni. Nerwówka się szykuje. Dużą rolę w tej sprawie może też odegrać ktoś inny (np. GKS).

    Finanse są sprawą najważniejszą. Jeśli będzie płacone w miarę na bieżąco, to nie powinno być źle. Skład mamy na pewno ciekawy. Nie jest to wprawdzie żadna rewelka, ale myślę że na bank gwarantujący emocje. No, a oto przecież w tym wszystkim chodzi. To jest właśnie magia tego sportu. Nie jest żadną sztuką wystawić skład z Rickardssonem, Crumpem, czy Protasem. Sztuką jest stawić im czoła ze Svabem i Sucheckim w składzie !!!!!

    Niektórzy tutaj tego jednak nie kumają. Ja osobiście nie mogę już czytać niektórych wypowiedzi tych "encyklopedii" żużla z całej Polski. Niektórzy z zielonogórzan też nieźle "kwaszą". Widać, że zima dała już się niektórym we znaki ;). Ja nie mam zamiaru dywagować nad tym, jaką średnią ma Janniro, a jaką Dryml. Jaki to ma sens??? ŻADEN.

    Po prostu 30 marca uderzam na Wrocławską w bojowym nastroju wspierać swą ukochaną drużynę, a w przeddzień mam zamiar "zniszczyć" się w lesie na wiosennym ognisku z paroma Net Fansami i "tajemniczymi goścmi" z.............;););)

    Pozdro!!!!!!!!!!

    Wyznawca Falubazu


  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szansa jest , zawsze jest ale trzeba jeszcze w to uwierzyc.Nasi zuzlowcy nie raz pokazywali ze jezeli wezma sie do roboty to ptrafia wygrac nawet z najlepszy.Kluczem do pierwszej czworki na pewno beda finanse.Bez tego poprostu nie ma na co liczyc.Druga wazna rzecza bedzie forma naszych zawodnikow.Wszyscy bez wyjatku musza jezdzic na swoim normalnym poziomie lub nawet troche lepiej.To jest bardzo wazne , bez tego takze nie damy rady.No i najwazniejsza bedzie atmosfera w klubie.Nie ma atmosfery , nie ma wynikow(czyt.-formy) , jak nie ma wynikow to nie ma pieniazkow.Jak widac wszystko laczy sie ze soba.Licze na to ze Falubaz wskrobie sie na wyzyny swoich umiejetnosci i awansuje do pierwszej czworki , lecz do tego potrzebne jeszcze sa zwyciestwa na wyjazdach ktore na pewno beda:D.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Kurmanek czeka na Golloba żeby mu pokażać plecy potforek mam nadzieje że to zobaczycz

    Jak słyszę tzn. czytam czy Rafał Kurmański czy będzie tak punktował w ekstralidze jak w 1 lidze to nie wiem czy autorzy tych tekstów chodzą na żużel od roku bo mi się wydaje że tak jest .nie pamiętacie roku 2001 tak jest skleroza nie boli. ale tak wroli przy przypomnienia kurmanek w 2 lata temu startował w ekstralidze i to z bardzo dobrym skutkiem bo po sezonie w roku 2001 miał średnią biegową jak się nie mylę 2,11 końcówki nie pamiętam takie gadanie że 1 liga to nie ekstra to może się wystraszyć np. Stojanoski lub Kłopot a nie kurmanek !!!!!

    [b]Buszmen byłeś na IMP w tamtym sezonie które odbywały się w Toruniu bo jak byłeś to chyba wiesz że te wasze Jaguśie i Bajerskie oglądały plecy zawodników w zielonych kevlarach i Minister elegancji też:)

  22. Powrót do góry    #22
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Buszmen byłeś na IMP w tamtym sezonie które odbywały się w Toruniu bo jak byłeś to chyba wiesz że te wasze Jaguśie i Bajerskie oglądały plecy zawodników w zielonych kevlarach i Minister elegancji też
    Po pierwsze ani Jagus ani Kowalik nie startowali w tej imprezie.
    Po drugie tor był ekstremalny i dlatego nie istaniał Okoń a dobrze jeździł doświadczony Świst. Sobra dyspozycja Kurmana wynikała z tego, że ryzykował, kiedy inni odpuszczali on dodawał gazu. takie sa prawa młodości, oby nie przypłacił tego kiedys ciężką kontuzją.
    Po trzecie powiedziałem swoje zdanie a to czy słusznie zweryfikuje zycie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Cel miejsce miedzy kreska czyli 5 pozycja lub 4!

    Po rocznej banicji ZKZ Zielona Gora wraca do 8 najlepszych druzyn kraju. Ze wzgledu, ze w poprzednich latach druzyna balansowala pomiedzy E-liga a I-liga wielu ludzi spisuje na straty druzyne z Winnego Grodu.



    Smiesza mnie wypowiedzi,
    ze "druzyna zielonogorska nie nadaje sie na Ekstralige". Czlowieku moze odpowiesz mi kto sie nadaje jak nie Falubaz?? Tak oczywiscie Polonia Bydgoszcz, ktora ma dlug wiekszy niz z Zielonej Gory do Gdanska[ niewatpie, ze go po czesci ureguluje, acha tez bym mogla tu pisac,ze Jacek Gollob to juz przeszlosc bla bla nie ma sensu po co jakies bezsensowne klotnie]. Chce tylko zaznaczyc, ze zielongorski klub ma niewlielkie zobowiazania wzgledem zawodnikow za ubiegly sezon.






    Osobiscie jestem Zielonogorzanka i zyczylabym mojej druzynie jak najlpeiej jednak nalezy patrzec realnie.
    Owszem chcialbym, abysmy weszli do pierwszej czworki, nie wiem jednak czemu caly czas mi sie wydaje ze zawodnicy trenera Zbigniewa Jadera zajma piata lokate, a jezeli uda sie upasowac na czwartym miejsc uznam to za ogromny sukces.

    Powiem tak Rafal Kurmanski, Andrzej Huszcza[jesli zainwestuje w sprzet], Piotr Swist[bedzie mial placone bedzie przywozil spory dorobek punktowy], Rafal Okoniewski[tak jak poprzednik], Grzegorz Klopot[ przez wielu spisywany na starty:(], Billy Hamill i do tego jeden z dwoch pozozstalych obcokrajowcow uwazam, ze moga sprawic nie jedna niespodzianke, ba malo tego na wlasnym obiekcie moga byc zapora nie do przejscia dla wielu pewniakow[czyt. Bydgoszcz, Leszno]. Zespol jest nie obliczalny ! Jezeli klub z wyplatami dla zawodnikow bedzie na biezaco bedzie wynik sportowy, za wynikiem sportowym pojdzie frekwencja na trybunach.

    Nie bede sie bawila w porownywania poszczegolnych zawodnikow, bo dla mnie to nie ma najmniejszego sensu a procenty, ktore np. pisal potfoor to smiech na sali jak sobie to obliczyles wysnilo ci sie to, moze wrozka przepowiedziala??? Kpina wszystko sie okaze na torze juz niedlugo,ale mysle ze miejsce 5 jest w zasiegu reki zawodnikow ZKZ Q-m Zielona Gora. Czwarta lokata bedzie ogromnym sukcesem.

    Ps. Zapraszam wszystkich na stadion przy ulicy Wroclawskiej zapewniam, ze w zadnym meczu nie zabraknie emocji i nie bedzie meczy do jedej brami a nhikt na pewno nie bedzie kopal Falubazu na wlasnym torze. Jesli bedzie porazka to w dobrym stylu i podejrzewam ze nie jeden rozstrzygnie sie w ostatniej gonitwie!

    Dziekuje i pozdrawiam na wiecej narzie nie mam ochoty i brak mi checi moze jeszcze cos napisze.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie ZKZ jest piata druzyna extraligi.
    1. Torun
    2. Czestochowa
    3. Wroclaw
    4. Bydgoszcz
    5. Zielona Gora

    Mam nadzieje ze sie nie obrazicie ???

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moje zdanie jest Takie :

    Uwazam ze szanse mamy duze i jestem optymista na ten temat Leszno bydgoszcz to beda glowni kandydaci do walki o pierwsza 4 ale sezon jest dlugi a z pieniedzmi w Bydgoszczy nie jest najlepiej i nie jest powiedziane ze w ostatnich meczach Bydgoszcz bedzie jezdzila w krajowym skaldzie ,tak wiec do konca nie jest to pewne .Chcial bym zauwazc ze w dlugiej Historii naszego klubu nie bylo jeszcze takich transferow jak w tym roku dlatego nie mamy na co narzekac i pozostaje nam tylko wierzyc .Sam prezes uwaza ze dopiero w przyszlym sezonie bedzie procentowac ta budwa zespolu , miejmy nadzieje ze sie nie myli bo wielu kibicow mu ufa .Jedyna plama jaka dal zarzad sa to zawodnicy zagraniczni Janniero , Svab to za malo na Ekstralige , Hamill jako jedyny powiennien byc pewniakiem w naszej druzynie i zdobywac regularnie te 10 punktow , mamy znakomitego trenera ktory nie raz pokazal co potrafi i widac ze zalezy mu na wyniku druzyny .Unia Leszno bedzie trudnym przyciwnikiem , i uwazam ze miedzy Zielona Gora i Lesznem rozegra sie kwestia awansu do pierwszej 4 Chciaz nie mozna w takich kategoriach patrzec w kazdym zespole oczywiscie moze trafic sie kontuzja jednego z liderow i wtedy moga odwrucic sie losy .Nie zmienia to faktu ze sezon 2003 zapowaida sie nadzwyczaj ciekawie i napewno nie zabraknie emocji .

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcialem sie wpisac ale to co napisał Kulajest praktycznie sensem mojej mysli i jakze dobrze ujete.
    Dzięki :)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    żużel to nie szachy

    [qSobra dyspozycja Kurmana wynikała z tego, że ryzykował, kiedy inni odpuszczali on dodawał gazu. takie sa prawa młodości, oby nie przypłacił tego kiedys ciężką kontuzją.
    Po trzecie powiedziałem swoje zdanie a to czy słusznie zweryfikuje zycie.
    uote][/quote]
    [b]To nawet się nie załapali tam do tej imprezy a co do jazdy Kurmana to jak ktoś się pewnie czuje na torze to odkręca gaz a jak mu brak techniki i się boji to mu proponuje zmienić dyscyplinę sportową na szachy Rafał odkręca gaz bo wie jak to robić ja miałem okazje nie raz z nim pogadać i wiem że on lubi takie tory bo tam jest walka na całego to nie były jedne zawody które taki tor był w Pardubicach były gorsze wszyscy tam czymali się krawężnika ale i tam Kurmanek umiał wyprzedzać jako jeden z nie wielu




    Potfoor ty mi tu nie poniżaj niezatapialnego niech ten Tomuś wieku Andrzeja będzie w takiej formie

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wow...! bede w gazecie!!!!

    A wiec...:
    Na grudniowym walnym zebraniu członków klubu zarząd zapowiada: walka o pierwszą czwórkę, a nawet o medal. Jeszcze wówczas nikt nie zdaje sobie sprawy, że ambitne plany wzmocnienia drużyny nie zostaną w pełni zrealizowane. Chodzi tu głównie o zawodników zagranicznych, w szczególności Nicky Pedersena. Po upływie kilku tygodni działacze publicznie nie wycofali się z tego założenia, ale raczej myśli się już o utrzymaniu w lidze. Niewiadomą pozostaje kwestia finansowa. już teraz wiadomo, że wydatki nie pokryją się z wpływami. na dzień dzisiejszy szacuje sie to na kwotę 60 tys. zł. Prezes klubu Robert Smoleń stwierdza, że deficyt zostanie pokryty kredytem. Nie wiadomo, czy w rzeczywistości dziura w budżecie nie okaże się większa. Na pewno zależeć to będzie od wyniku sportowego (frekwencja na meczach). I odwrotnie, jeśli sytuacja powtórzy się z zeszłego roku, kiedy to przez dłuższy czas zawodnicy nie otrzymywali wypłat, nie inwestowali jednocześnie w remont sprzętu.
    Nie można się oprzeć wrażeniu, że już przed pierwszym meczem w Zielonej Górze opinia publiczna nad wyrost zakłada wynik sportowy. W porównaniu z zeszłym sezonem pozyskano P. Swista R. Okoniewskiego, ale ubyli M. Kuciapa i N. Pedesren. także siłą sportowa wzrołsa jedynie o drugiego przeciętnego obcokrajowca. Nie wiadomo czego można oczekiwać po G. Kłopocie i K. STojanowskim. ten pierwszy to wciąż nie spełniony talent, który w każdej chwili może eksplodować. Pytanie tylko: kiedy, i czy wogóle? Funek to przykład typowego ligowca, któremu na dobre może wyjść przejście na zawodostwo. jednak to dwie niewiadome. Kolejną to postawa Huszczy. Ostatnie sezony w jego wykonaniu utwierdzają w przekonaniu, że dzadek już nie wytrzymuje trudów całego sezonu. pierwsza połówka w jego wykonaniu jest rewelacyjna, ale w drugiej już opada z sił. Odnośnie postawy okonia i śwista można chyba być spokojnym, podobnie jest z R. Kurmańskim. A może zadziwi nas Alan Marcinkowski? Czy w takim razie taka mieszanka może zawalczyć o czwórkę?
    Patrząc na wzmocnienia pozostałych, to chyba jednak nie należymy do faworytów ligi. Początkowe plany zakłądały taki scenariusz, ale życie zweryfikowało je. Ale wszytsko się rozstrzygnie na torze, tam się okaże kto znajdzie się w pierwszej czwórce.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma to jak wiara, ZKŻ na 60 % znajdzie sie w pierwszej czwórce, ale nie może być tak jak dwa lata temu, że silni do nas przyjeżdżali i dostawali po tyłku a ze słabszymi były baty. teraz trzeba wygrać wszystko u siebie i mecze na wyjeździe w Gdansku, Pile i Lesznie innego wyjścia nie ma. Nie mozemy liczyć na czyjes potknięcie, trzeba zrobic swoje i można byc pewnym pierwszej czwórki. Jak sie dziś dowiedziałem od autora wątku, to nowy sponsor jest po prostu NA MIEJSCU, za te pieniądze można byc spokojnym o płynność finansową. Po dzisiejszym dniu: zbadaniu nawierzchni toru na Wrocławskiej 69, ocenie wzmocnien będąc zadowolony z kondycji finansowej klubu doszedłem do wniosku że nikt nie wyjedzie z tarczą z Grodu Bachusa ;) Panowie proponuje 28 marca jakiś biwak przedsezonowy mocno zakrapiany oby ten sezon zaczął sie i skończył równie szczęsliwie jak poprzedni a i żebysmy zawsze byli w pełni dyspozycji słuzyć naszemu ukochanemu klubowi, na zawsze wierny członek Falubaz Net F@ns.
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  30. Powrót do góry    #30
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Ja tu nie chce pisac jaki to ZKZ jest slaby i Bog wie co jeszcze. Nie zamierzam sie tez rozwodzic i charakteryzowac kazdego zawodnika z osobna. Wszystko praktycznie zostalo juz napisane powyzej. I przychylam sie do niewielkiego chyba grona, ktore uwaza ze ZKZ nie wystapi w pierwszej czworce. Te miejsca juz sa zarezerwowane, no chyba ze stanie sie cos niedobrego, ale nie chcemy tego prawda? I nie zyczmy nikomu zle...:D
    Pozdrawiam
    Marcin

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szanse, duże

    Moim zdaniem ZKŻ ma bardzo duże szanse na pierwszą czwórkę chodź trzeba będzie ciężko walczyć.Kto w pierwszej czwórce? zapewne Toruń, Częstochowa, Wrocław i ... no właśnie kto? Jest trzech kandydatów do jednego miejsca Zielona Góra, Bydgoszcz i Leszno,Piła i Gdańsk raczej miesca 7-8. Patrząc na składy ZKŻ-u:D, BKS-u i Uni, można by powiedzieć że szanse są równe. A wydaje mi się że największe sznse ma właśnie Beniaminek;),nie piszę tak dlatego że jestem zielonogórzaninem. Krótko opiszę poszczególnych zawodników:

    Billy Hamill-Pamiętamy jego występy w barwach ZKŻ-u w
    2001 roku, wówczas był jednym z najlepszych
    zawodników ekstraligi.Nikt chyba nie zaprzeczy
    że "bullet" należy do ścisłej światowej
    czołówki.
    Billy Janniro-Nikt nie wie jak Billy zaprezentuje się
    w tym roku na torach ekstraligi,miejmy
    nadzieję że spełni on nadzieje zarówno
    kibiców jak i działaczy zielonogórskich
    Andrzej Huszcza-Mimo wieku ma duże możliwości.Wielu
    kibiców przekreśla jego szanse na dobre
    starty w ekstralidze. Andrzej im starszy
    lepszy.
    Piotr Świst- On również nie jest młodzieńcem wśród
    żużlowców.Mimo to nadal jest dobrym
    zawodnikiem na miarę 10 punktów w meczu.
    W końcu od lat był liderem macierzystej
    drużyny.
    Rafał Okoniewski-Młody bardzo utalentowany zawodnik
    w barwach Uni dobrze się zaprezentował
    W Lesznie zadają sobie pytanie: czy
    Dobrucki jest w stanie zastąpić
    Okoniewskiego?. Napewno jest w stanie
    wygrać z każdym.
    Rafał Kurmański-Bez wątpienia jeden z najlepszych
    żużlowców świata. Rafał wiele razy
    pokazał że nie straszny mu żaden
    zawodnik, wiele razy wygrywał ze
    znacznie bardziej utalentowanymi od
    siebie.(tak będzie i w tym sezonie:P)
    Alan Marcinkowski-Choć nie posiada jeszcze certy-
    fikatu, bez wątpienia nie raz zadziwiał
    swoją jazdą i to chyba on będzie tym
    drugim juniorem.

    Został jeszcze jeden brany pod uwagę junior Zbigniew Suchecki-On też dobrze prezentował na zawodych młodzieżowych i z niego też będziemy mięli dużo satysfakcji.
    Krzysztof Stojanowski i Grzegorz Kłopot-To oni będą walczyć o miejsce w składzie (rezerwowego) Są zawodnikami bardzo ambitnymi a walczącymi do końca nie się co do nich dużo spodziewać ale...
    No i jeszcze jeden. A mianowicie Antonin Svab-Choć to typowy zagraniczniak na 1-wszą ligę, walczący do ostatnich metrów i dobrze jeżdżący parą. Wiele razy przyniósł nam wiele emocji.

    [b]Wydaje mi się że szanse mamy wielkie, a jak będzie? przekonamy się w krótce-czas pokaże.

    [u]POZDRAWIAM

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam glowy dzisiaj do pisania uzasadnien i wywodzenia sie na temat czy Falubaz ma szanse awansowac do pierwszej 4. Sadze, ze nasza druzyna po rundzie zasadniczej bedzie zajmowala 3 lub 4 miejsce!! Bedzie nie czarnym koniem rozgrywek, a grafitowym! Niedawno razem z Kikim na gg doszlismy do wniosku, ze "u siebie" nie przegramy meczu.

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czemu nie ??!!

    No to zaczynamy...

    Uwazam, ze ZKZ ma jak najbardziej realne szanse na ukonczenie rozgrywek po fazie zasadniczej na 4 miejscu bo:

    Dysponujemy bardzo rownym skladem, ktory moze wygrac u siebie praktycznie z kazdym rywalem. Mimo to, ze Apator, Wlokniarz, Atlas sa naszpikowane gwiazdami to i tak ZKZ jest w stanie pokonac kazdego z nich (2 lata temu wlasnie pokazalismy na co nas stac u siebie).

    Czytalem na forum, ze ZKZ ma dostac bardzo dobry sprzet od jakiegos tunera z Danii (Rune Jensen ?), to z pewnoscia moze byc bardzo duzym atutem Zielonogorzan. W dzisiejszych czasach najbardziej liczy sie sprzet, bo jak to kiedys na lamach Tygodnika Zuzlowego powiedzial Piotr Protasiewicz - "zuzel to w 20 % umiejetnosci a w 80 sprzet."

    Wzmocnilismy sie dwoma zawodnikami, ktorzy rownie dobrze moga zrobic 13 punktow jak i 4 punkty. Mowa tutaj o Rafale Okoniewskim i Piotrze Swiscie. Tajemnica nie jest jak Swist uwielbia zielonogorski tor, moze sie to okazac bardzo duzym atutem podczas meczow ZKZ-u z silniejszymi ekipami. Mamy jeszcze Rafala Okoniewskiego, Leszczynianie stwierdzili, ze po zakonczeniu sezonu bedziemy na niego wyklinac za slaba jazde... Trzeba wierzyc w swoich zawodnikow i pomagac im ile sie da to wtedy zobaczymy na prawde co oni potrafia.

    Mamy dobrych obcokrajowcow, Billy Hamill to pewniak w naszym skladzie, powinien byc liderem druzyny. Rezygnujac z cyklu GP Billy ma sie skupic na wystepach ligowych (tylko to mu juz pozostalo) i zdobywac jak najwicej punktow dla swoich klubow. Dysponujemy jeszcze dwoma wyrownanymi obcokrajowcami - Antonin Svab nie dokonczyl ubieglego sezonu z powodu kontuzji i jego forma na poczatku nadchodzacego sezonu bedzie wielka niewiadoma. Wczoraj nasi dzialacze zakontraktowali kolejnego Amerykanina - Billyego Janniro. Janniro to jeszcze mlody i perspektywiczny zawodnik, ktory zrobil ogromne postepy w ubieglym sezonie - teraz jest tym trzecim zawodnikiem po Hamillu i Hancocku (nie zapomnialem tutaj o Samie Ermolenko lecz on juz powoli odpuszcza sobie zuzel).

    Jest jeszcze jeden powod, dla ktorego moglibysmy znalezc sie w pierwszej czworce - jest to poprostu slabosc rywala ... Od tygodnia mozna wyczytac na portalach zuzlowych iz z wielkimi problemami boryka sie zespol z Bydgoszczy i ze nie jest wcale pewien start Marka Lorama w ich barwach (osobiscie uwazam ze to tylko blef i co do czego przyjdzie do polonia bedzie jezdzila z Loramskim). Leszczynianie smieja sie z tego, ze zakontraktowalismy Janniro ale tak na dobra sprawe to zespol z Leszna tez nie moze byc pewny formy Lukasa Drymla, ktory mimo to ze bedzie jezdzil w Grand Prix bedzie mogl sobie olewac polska lige tak jak robil to w ubieglym sezonie.

    ----------------------------------------

    Zeby nie bylo, ze widze w ZKZ tylko co najlepsze napisze jeszcze dlaczego nasi zuzlowcy mogli by sie nie znalezc w czolowej czworce:

    W typowaniu czolowych lokat w e - lidze wszyscy zapominaja o Wybrzezu. Wybrzeze dysponuje mocnymi seniorami - na pewno mocniejszymi niz Unia Leszno, ma w swoich szeregach Marka Cieslewicza, ktory w ubieglym sezonie juz pokazal na co go stac. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze Freddie Eriksson, ktorym Zielonogorzanie mogli sie zachwycac podczas polfinalu IMSJ.

    Nie bedzie tez pewna forma na poczatku sezonu naszego najlepszego juniora Rafala Kurmanskiego, ktory odniosl wypadek na nartach podczas obozu w Harrachovie. Slyszalem, czytalem ze Rafal wraca juz do pelni zdrowia i rehabilituje sie, podobno na 30 marca ma byc przygotowany w 100 % do wyjazdu na tor i walczenia o punkty. Ta kontuzja z pewnoscia zaburzyla przygotowania Rafala do sezonu ale ja jestem optymista i uwazam ze nie przeszkodzi ona Rafalowi w objechaniu Tomka Golloba.

    No i nurtujaca sprawa wszystkich kibicow zuzla a mianowicie fundusze. Ogladajac kasete z prezentacji ZKZ pamietam slowa pana Smolenia - "jesli chodzi o to czy podolamy ..... PODOLAMY !!". Oby pan Robert nie mylil sie w swoich slowach i niech ZKZ zakonczy rozgrywki w sezonie 2003 bez zadnych kredytow oraz dlugow. Tego zyczylby sobie kazdy kibic ZKZ !!

    Medale jeszcze nie zostaly rozdane ...

    Pozdrowienia ze Szprotawy
    Adas

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Billy Hamill - Tony Rickardsson
    kurcze... bardzo dobry zawodnik , ale jedna z 2 strony IMS 0,75:1

    Antonin Svab - Jason Crump
    Tym razem nic nie napisze 0,25:1

    Andrzej Huszcza - Piotr Protasiewicz
    Z całym uznaniem dla pana "Tomka", Pepe to jednak GP...0,75:1

    Rafał Okoniewski - Wiesław Jaguś
    No ja dałbym tutaj 0,25 pkt dla ZKŻ 0,75:0,5

    Piotr Świst - Tomasz Bajerski
    dam remisa mimo, iż Bayer to GP 1:1

    Rafał Kurmański - Marcin Jaguś
    No tutaj tak jak w parze 2 tylko dla ZKŻ 1:0,25

    Omijam rezerwe młodzika :P

    Krzysztof Stojanowski,Grzegorz Kłopot - Robert Sawina
    Sorki ale mimo gorszego sezonu 0,75:1
    SUMA SUMARUM:
    4:5 do 4:75 a jechał obiektywnie i na dodatek starałem się Wam dodać :P papaapa i do meczu w Zielonce 11 maja :P
    Papierowe wyliczenia nie mają sensu!
    Zobaczymy jak na torze wypadnie Wasz "papierowy tygrys"(z całym szacunkiem dla toruńskiej drużyny)bo tylko on da nam odpowiedź jak naprawde jesteście silni...
    Przypominam,że w zeszłym roku Apator miał wysoko wygrać w Gdańsku a skończyło się na dwóch porażkach:P!
    Wracając do tematu....
    Drużyna z Zielonej Góry ma bardzo solidny skład i napewno stać ją na zajęcie miejsca w pierwszej czwórce.Żeby to osiągnąć nie można tracić punktów u siebie a na wyjeździe zdobyć dwa i marzenia się spełnią!Niby proste ale na to musi się złożyć wiele czynników m.in stabilnność finansowa klubu,dobre przygotowanie do sezonu,omijające zawodników kontuzje,szczęście....
    Według mnie sprawa 4 miejsca roztrzygnie się pomiędzy Falubazem a Polonią Bydgoszcz.Czas pokaże czy miałem racje...
    Pozdrawiam i życzę powodzenia!

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Czyżby drugie miejsce:)

    W naszej ostatniej sondzie pytaliśmy która z drużyn zostanie drużynowym mistrzem Polski. Według naszych Czytelników tytuł powędruje do Apatora Toruń – 24% głosów. Drugie miejsce zajął beniaminek ZKŻ Zielona Góra – 17%, a trzecie Atlas Wrocław – 14%.

    Szczegółowe wyniki naszej ostatniej sondy:
    Apator Toruń – 24 %
    ZKŻ Zielona Góra – 17 %
    Atlas Wrocław – 14 %
    Włókniarz Częstochowa – 13 %
    Unia Leszno – 13 %
    Polonia Bydgoszcz – 12 %
    Wybrzeże Gdańsk – 5 %
    Polonia Piła – 2 %
    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_index.php?id=4127

    Oceniając tą sąde myśle że jak by to sonda się sprwdziła to po sezonie całą zime będe chodził pijany i śpiewał [b]Hej Hej Falubaz:)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chlopie - czy tylko na tym budujesz swoj entuzjazm?
    Przeciez to smieszne. Mozesz podac jak duza liczba respondentow odpowiedziala na ankiete? jak sformuowane bylo pytanie? Czy byla mozliwosc kilkukrotnej odpowiedzi tej samej osoby?
    Tak sie zastanawiam, czy nie beda to jedyne powody do Waszej (Twojej) radosci...

    A wracajac do glownego watku - mam troche inne zdanie.
    Dziwi mnie, ze wszyscy jak jeden maz widza w pierwszej trojce WTS. Smiem watpic, czy jest to takie oczywiste po ostatnich wydarzeniach (Dados, Hampel)
    Tak wiec mysle, ze o ile nie bedzie jakis przykrych kontuzji w pierwszej 4 beda Anioly i Lwy. A o pozostale 2 miejsca powalcza Wrocek, Bydzia, Zielonka, Leszno i... Gdansk :)
    Oczywiscie zycie zweryfikuje te plany chociazby w temacie wyplacalnosci. A z drugiej strony przeciez "pieniadze to nie wszystko"

    I zeby nie bylo, ze czepiam sie Wrocka bo jestem z Leszna...
    Bo tak ogolnie do zycia jestem nastawiony optymistycznie :)

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Głosu po raz drugi odać nie można .Ja sobie tylko żarty robiłem z tej sondy Tak na poważnie to jak mawiał Jan Kochanoski "To można włożyć miedzy bajki"

    Powracając do tematu to można powiedzieć tzn. napisać że Zielona Góra zawsze słyneła z dobrych juniorów poczynająć od Huszczy a konczonc na Kurmańskim przez te 28 lat(tyle to już jerzdzi niezatapialny) Falubaz pożniej Morawski i teraz ZKŻ przez ten okres mieliśmy zawsze najlepszych młodzeżowców w Polsce może jednych z najlepszych:P Teraz już jest kolejne pokolenie na torze starsi kibice pamientają braci Marcinkoskich ta para to była tak jak teraz bracia Gollobowie jak oni byli na torze to kibice zielonogórscy byli spokojni o wynik biegu tak umieli rozpracować wyścig na pierwszym łuku że ich biegi były atutem falubazu Teraz na tor wyjechał Alan Marcinkoski syn Jurka Marcinkoskiego nie bede tu owijał w bawełne gośću ma talent Śmiem twierdzić że jak tak dalej bedzie sie rozwijał to Rafał Kurmański może być od niego gorszy !!! Ale żeby nie zachwalać to powiem żę jedna jaskółka wiosny nie czyni i Sami oceńcie go jak zobaczycie w akcji Tak naprawde nie ma co paczyć bo tylko wyjście ze startu(a jest w tym dobry bo na trenigach stoje przy samym starcie tzn puszczam taśme)
    Zawsze przyjerzdza jak jadą na dwa okrożenia 100 metrów przed 2 zawodnikiem nie wiem jak to robi ale tak jest

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PIEKARZ!!!!

    Skoro papierowe dywagacje nie mają sensu to po co w ogóle te wątki, skoro na razie ligi nie ma i nie wiesz kto jest w jakiej formie... WIĘC PLIS TO JEST SAMOZAPRZECZENIE SOBIE!!!!!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do tematu(bo troche od niego odbiegam swoim postem)to uwazam,ze jak by nie było jakies szanse istnieja choc nie ukrywam,ze moje nadzieje oscyluja w okolica 5 może 6 miejsca.Nie lubilem nigdy robic porownan takich jak to zrobil nasz kolega z Torunia.Ladnie nam tu cyferkami oczy zamydlil,ale moim zdaniem nazwiska nie jezdza!Dream Team jaki pojawil się w Toruniu może ledwo się zalapac na podium,bo na tym polega piekno tego sportu,ze nigdy nie można przed sezonem przewidziec co się stanie!W naszym kochanym speedwayu sa kontuzje,przemeczenia ciaglymi startami w innych ligach,niewyplacalnosci klubow,rozsypki najlepiej przygotowanego sprzetu....można by tu jeszcze duzo wymieniac,ale chyba każdy wie o co mi chodzi.Jestem podobnego zdania co KULA,jak to się ladnie spiewa „...wszystko się może zdarzyc..”:).

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Ech ...



    Apator, i Włókniarz są chyba poza zasięgiem rywali, natomiast skład WTS jest dosyć nie przewidywalny. Młodość ma swoje prawa, Wrocław może więc z każdym wygrać i z każdym przegrać, ale co nie ulega wątpliwośćci będzie groźny. Niekoniecznie w tej kolejności, ale własnie dla tych drużyn "zaklepuje" trzy miejsca (o ile nie bedzie kontuzji itp.). O czwarte miejsce walczyć będą trzy drużyny Polonia, Unia i właśnie ZKŻ. Naprawdę trudno w tym momencie powiedzieć kto ma najwieksze szanse by to miejsce zająć. Polonia ma pewniaka Tomasza Golloba, nie dużo mu ustępującemu Marka Lorama i czterech zawodników na równym poziomie Todda Wiltshira, Jacka Golloba, Mirosława Kowalika, Jacka Krzyżaniaka i całkowicie nieprzewidywalnego Robackiego. Nie da się jadnak ukryć że jak co roku słabym punktem drużyny są juniorzy. Ale czy to przeszkadzało Polonii w latach poprzednich zdobywać DMP ?
    Unia Leszno, pewniak Leigh Adams i... tyle. Rafał Dobrucki zeszły sezon miał średni, wiadomo po kontuzji ale czy odzyska formę sprzed niej już w tym sezonie ? Krzysztof Kasprzak jest kreowany na krajowego lidera drużyny ale czy nie przedwcześnie ? W tym sezonie dojdzie ogromne obciążenie liga Szwedzka, Angielska, Polska do tego wszelkie eliminacje czy to nie zadużo ? Czy Krzysiek to wytrzyma ? Podobnie rzecz się ma z Drymlem. Baliński Remopała i Łukasz Jankowski to podobny średni poziom, chodź w przypadku tego ostatniego duzy wpływ na dyspozycję miała kontuzja. Strasznie dużo tych pytań przy rozważaniu szans Unii Leszno odpowiedź na nie poznamy dopiero w trakcie sezonu. I wreszcie szanse ZKŻ na upragnioną pierwszą czwórkę, pewniak Billy Hamill i... podobie jak w Lesznie tyle myśle że na "podwyższonym" pozomie pojadą Kurmański, Okoniewski i mimo wieku Świst. Z całym szacunkiem dla Andrzeja Huszczy, jego jazda w ekstralidze dwa sezony temu nie była najlepsza i trudno spodziewać się aby w tym sezonie było inaczej (chodź podobno pan Andrzej jak wino ;)), podobnie Antonin Svab końcówke zeszłego sezonu pauzował. Do tego dochodzi Kłopot o którym nic nie moge powiedzeć :P. Więcej (ale nie dużo) o aktualnej dyspozycji zawodników powiedzą przedsezonowe sparingi.

    Kolejność tej trójki wg. mnie (co by nie napisać i tak się komuś naraże)to Polonia Bydgoszcz, ZKŻ i Unia Leszno. Ale to tylko dywagacje i wcale bym się nie zdziwił gdyby na końcu było odwrotnie. To tylko sport i wszystko się moze zdarzyc ;).

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Andrzej Huszcza ....

    Nie będę się rozpisywał na ten temat powiem tylko, że mam na myśli to:

    MOIM ZDANIEM ANDRZEJ HUSZCZA NIE JEST W STANIE ZAPEWNIĆ KLUBOWI Z ZIELONEJ GÓRY ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI PUNKTÓW (8-12), MOŻE JEDNAK STANOWIĆ W MIARĘ DOBRE UZUPEŁNIENIE PARY (4-6)

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Od analizy do syntezy (nie odwrotnie)

    W oparciu o co dokonujemy tak daleko idących wniosków. Istnieją dwie możliwości:

    (1) w oparciu o uprzedzenia... – a wówczas „za” i „przeciw” łatwo dorobić sobie argumenty

    (2) w oparciu o analizę możliwości każdego zawodnika – co wydaje się bardziej obiektywne.
    Obiektywizm ten jednak opiera się na obserwacjach zawodnika w poprzednich sezonach (przede wszystkim zaś na kierunkach rozwoju /lub „zwoju”/ jego umiejętności). Oczywiście, że nie wierzę, aby Hamill zaczął nagle jeździć jak ... Kłopot i odwrotnie, ale ... pewnego tendencje u poszczególnych zawodników da się zarysować. Jednak te tendencje widziane z perspektyw poprzedniego roku mogą być mylące...
    Jednak zdając sobie z tego wszystkiego sprawę i włączając troszkę żużlowego wyczucia, które budowało się od czasu, kiedy A.Huszcza był jeszcze juniorem (i pozwolił mi siedzieć usiąść na swoim motorze – za co do dziś darze go dużą życzliwością :-), odważę się na próbę oceny poszczególnych zawodników.

    B.Hamill – zawodnik z elity żużlowej. Na pewno nie można nie doceniać jego możliwości. Mało prawdopodobne, aby nagle oklapły mu skrzydła

    A.Svab – mimo wszystko nie dawałbym mu szans na duże zdobycze punktowe..., choć swoje zrobi.

    A.Huszcza - przy całej sympatii do niego, w tym roku i to w ekstraklasie młode wilki go zjedzą. Szkoda, że nie odszedł z honorem po tamtym sezonie.

    P.Świst – niestety swój najlepszy czas ma już za sobą. Historia mówi, że poza Gorzowem nie czuł się najlepiej (patrz Rzeszów), a historia lubi się powtarzać

    M.Okoniewski – im bliżej końca poprzedniego sezonu tym coraz słabsze występy. Przy całej sympatii do tego zawodnika, uznania jego świetnych możliwości „startowych” i docenienia umiejętności jego wkładu w jazdę dla całej drużyny (!), z żalem stwierdzam, że wojownik z niego niewielki. Z rzadka wyprzeda kogoś z przeciwników, chyba, że są juniorami, albo są naprawdę słabi, natomiast ostro zaatakowany szybko odpuszcza (patrz filmiki na www.unia.leszno.pl/żużel)

    R.Kurmański – najjaśniejsza gwiazda w ZKŻ. Wielki potencjał, ale szczerze mówią jest jeszcze młodzieżowcem i nie wierzę, żeby mu się nie zdarzały raz po raz solidne wpadki.

    K.Stojanowski – Zawodnik pokroju Robackiego i dużo poniżej Balińskiego i Jagusia ... cóż więcej. Prochu to on nie wymyśli

    G. Kłopot – patrz Stojanowski.

    B.Janniro i A.Marcinkowski – brak danych aby pozwolić sobie nawet na fantazjowanie. :-)

    Zbierając wszystko razem:

    W oparciu o papiekowe kalkulacje, uważam że
    ZKŻ będzie 6-ą drużyną E-ligii roku 2003.


    P.S. Do tego jeszcze należy wkalkulować elementy nie do końca irracjonalne: kontuzje (patrz CKM 2002), słabsze mecze (2001 Hamill – w play-offach z Lesznem) , kłopoty finansowe (Piła 2002), atmosferę w drużynie i to coś co nazywamy (no commends), defekty/taśmy/wykluczenia w ważnych momentach meczu (... multum przykładów) itp. Mogą one spotkać drużynę z Zielonej Góry lub ich rywali – więc ...całe szczęście, że życie jest bardziej skomplikowane niż matematyka.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Szczegółowe wyniki naszej ostatniej sondy:
    Apator Toruń – 24 %
    ZKŻ Zielona Góra – 17 %
    Atlas Wrocław – 14 %
    Włókniarz Częstochowa – 13 %
    Unia Leszno – 13 %
    Polonia Bydgoszcz – 12 %
    Wybrzeże Gdańsk – 5 %
    Polonia Piła – 2 %
    zaloz sobie sonde pod pytaniem
    "kto bedzie DMP 2003"
    daj odpowiedz tylko jedna mianowicie "Zielona Góra" - bedziesz mial 100% odpowiedzi na falubaz i na pewno ten tytul zdobedzie

    dalej wzoruj sie na sondach

    pozdro


  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    M.Okoniewski – im bliżej końca poprzedniego sezonu tym coraz słabsze występy. Przy całej sympatii do tego zawodnika, uznania jego świetnych możliwości „startowych” i docenienia umiejętności jego wkładu w jazdę dla całej drużyny (!), z żalem stwierdzam, że wojownik z niego niewielki. Z rzadka wyprzeda kogoś z przeciwników, chyba, że są juniorami, albo są naprawdę słabi, natomiast ostro zaatakowany szybko odpuszcza (patrz filmiki na www.unia.leszno.pl/żużel)
    M.Okoniewski raczej nie miał udanego sezonu tamtego bo już dawno ie jeżdzi na żużlu. Co innego Rafał.
    A dla mnie raczej ZKŻ nie będzie w górnej czwórce.

  45. Powrót do góry    #45
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    M.Okoniewski – im bliżej końca poprzedniego sezonu tym coraz słabsze występy. Przy całej sympatii do tego zawodnika, uznania jego świetnych możliwości „startowych” i docenienia umiejętności jego wkładu w jazdę dla całej drużyny (!), z żalem stwierdzam, że wojownik z niego niewielki. Z rzadka wyprzeda kogoś z przeciwników, chyba, że są juniorami, albo są naprawdę słabi, natomiast ostro zaatakowany szybko odpuszcza (patrz filmiki na www.unia.leszno.pl/żużel)
    Rozumiem Verus ze miales na mysli Rafala a nie Mariusza Okoniewskiego, czyli jego ojca:)
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •