Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: ZKZ Zielona Gora - troche z innej strony

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    05-03-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZKZ Zielona Gora - troche z innej strony

    Wlasnie sobie czytam nowe przedsezonowe newsy i ciesze sie ze sklad ZKZ jest juz skompletowany. Niepokoi mnie natomiast postawa nowych wlodarzy klubu. Otoz dowiedzialem z post'a ponizej, ze w piatek ma sie odbyc kolejny 'pokaz' Pana Prezesa R.S, ktory to niby w pocie czola zalatwial sprawe wystepow B. Janniro w Zielonej Gorze. Ja niestety wiem ze nad podpisaniem kontraktu z w/w zawodnikiem pracowali przede wszystkim 'starzy' dzialacze, a opinie na temat tego mlodego dobrze zapowiadajacego sie zawodnika wystawil B.Hamill.
    Patrzac na poczynania nowych Wlodarzy (zakup Sucheckiego z 'dwoma kompletnymi motocyklami' - w jednym uszkodzona rama, a w drugim silnik do gruntownego remontu), chcialbym aby dla dobra klubu na lamach prasy przedstawiali sukcesywanie postepy prac w okresie przedsezonowym.
    Powiem Wam szczerze ze jako wierny kibic ZKZ obawiam sie przyszlosci w sezonie 2003, zyczac jednoczesnie jak najlepiej.
    Proponuje Panu Prezesowi nieco wiecej pokory oraz wdziecznosci osobom ktore na prawde wkladaja wiele wysilku i serca w ZKZ, pozostawiajac wielkie gale i przemowienia na koniec sezonu, kiedy to ZKZ zgodnie z przedsezonowymi obetnicami bedzie walczyc o najwieksze laury (ja osobiscie marze marze o play-off w 1-4).
    Zapatrujac sie na finanse klubu, chcialbym przypomniec o pewnej zasadzie: 'Nie ma siana nie ma dobrej jazdy' - patrz zachowanie R.Okoniweskiego w Lesznie. Ale to chyba normalne, bo kto by chcial jezdzic za darmo. W koncu zawodnik podpisuje jakas umowe z klubem, ktory sporzadzajac przedsezonowe kalkulacje wie na kogo mozna sobie pozwolic, a na kogo nie.

    Przepraszam ze tak duzo i nudno. Przepraszam rowniez za brak polskich liter.
    Pozdrawiam wszystkich kibicow ZKZ i nietylko.
    'ZKZ mistrzem jest!!!'

    Osobiste uwagi prosze na priv'a
    abaryka


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Z jednej strony wyrzysko ładnie pięknie wygląda była cudowna prezentacja pan Prezes jak to poseł filmów ludzią na wkręcał i pojechał do Warszawy.Może tak dla przypomnienia powtórzę słowa prezesa"Bedzie 3 obcokrajowiec o takim samym poziomie jak Hamill"Wybacie ale Jenniro to może myc motory Hamillowi. Jest to talent ale do "pociska” to mu trochę brakuje. Kolejna sprawa jak to jest że lider krajowy drużyn czeka do marca na kasę i jej nie widać powiedzieli że miał być bus a chyba jest ale na plakacie u pana posła dla nie wiedzących chodzi mi o Rafała Kurmańskiego jak tak dale będzie to za rok panowie Marek Karwan i Andrzej Rusko będom się prześcigać kto da więcej kurmankowi ja go zrozumiem jak wyrzyscy dostaną kasę(Okońieski ,Świst 2 Billich
    i Andrzej) a Rafał przyjdzie do klubu po kolejnym meczu w którym zdobył najwięcej punktów z krajowych zawodników a pani Jola(sekretarka) powie dla pana niestety zabrakło kasy niestety .To co byście zrobili na jego miejscu????????????
    P.S o tym Sucheckim nie chcę pisać bo za duża przeklest użyje !!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spokojnie !!

    Czemu wszyscy narzekacie na sklad obcokrajowcow prezesa ja was nie rozumiem. Przeciez sklad mamy bardzo dobry przypominam po raz kolejny ze nasz klubu nigdy nie kupil az 2 zawodnikow takiego poziomu jak Okoniewski i Swist !! a po drugie to bedzie nasz 1 sezon na budowanie dobrego ekstraligowego zespolu . Obcokrajowcow mamy dobrych nie ma co narzekac ja bym nie skreslal odrazu Janniro przeciez to mlody zawodnik ktory naprawde moze byc objawieniem tego sezonu poczekajmy do pierwszych spotkan a pozniej wyciagniemy wnioski z pracy zarzadu .Robert Smolen - temu czlowiekowi powinnismy dziekowac ze mimo trudnej sytuacji w kraju staral sie i znalazl dla nas sponsora prawde mowiac gdyby nie on to chyba mieli bysmy dlugi podobne do tych co ma Bydgoszcz lub Gdansk ,dlatego czemu kazdy sie czepia : "Smoeln powiedzial ze zakontraktuje zaowdnika podobnej kalsy jak Billy" no nie udalo mu sie tego dokonac ale to przeciez nie jest zadna tragedia i nie ma co sie martwic ze nie mamy u boku Hamilla np : Jonsoona , Pedersena czy Drymla i tak mamy bardzo dobry sklad ktory moze chociaz nie musi wpraowadzic nas do pierwszej czworki .Zarzadowi naleza sie Wielkie Brawa za to co dotychczas osiagneli .

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak gdzies w styczniu pisalem,ze Bartkowiak i Lugowski odejda calkowicie z klubu, bo nie odpowiada im dzialanie na zasadzie "zastaw sie , a postaw sie" to wielu z zielonogorskich forumowiczow zarzucalo mi klamstwo.
    Dzis juz wszyscy wiedza ,ze mialem dobre informacje.
    Na dzien dzisiejszy "nowi " przyjeli w kontraktach ogromne zobowiazaniana 2003 rok a stare zobowiazania stoja w miejscu i firmy, ktore maja naleznosci w ZKZ dostaja zadyszki.
    Jak napisano wyzej "Live is brutal" i Pan Okoniewski nie zna litosci, Billy ponoc kiedys juz was sprzedal , Swist ewakuowal sie z Gorzowa natychmiast po spadku choc honorowo byloby pomoc macierzystemu klubowi w walce o awans.On jednak zachowal sie jak szczur uciekajacy z tonacego okretu, mimo ze kapitan zwykle zachowuje sie calkiem inaczej.
    Niezla druzynke macie panowie !

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    powariowaliście ludzie!!!!!

    Co za głupoty piszecie lepiej dajcie sobie siana z tymi insnuacjami wobec Prezesa Smolenia na razie wykazał sie bardzo dobrym podejściem do żużla mamy piękny skład , zawodnicy wyjazd do Krsko ,sponsora, nowoczene zarządzanie klubem , szanowanie kibiców w postaci organizowania prezentacji poznawania zawodników, skonstruowany budrzet jak na beniaminka dość pokażny wieć lepiej sie KiKi i panie wrażliwy uspokujcie bo was ponosi. To bardzo dobrze że na siłe nie kupili zawodnika na którego by nas stać nie było jak np Loram czy Tod tylko mierzone sa siły na zamiary a lepiej na piniądze a tak poza tym to nikt Bartkowiaka nie wyrzucał z klubu sam odszedł bo jak rządzić nie może to odchodzi i okej sam tak chciał mógł byc w zarządzie a nie chciał to jego broszka a podziekowania i wdzięczność była okanana Bartkowiakowi na każdym kroku Prezes Smoleń to podkreślał i w wywiadach i na prezentacji wiec sie lepiej uspokujcie z tym opluwaniem sami nie dawno krzyzelićie że Bartkowiak musi odejść juz czas kogoś nowego i z nowoczesnym podejściem wiec dajmy szanse nowemu zarządowi bo narzekać nie ma na co!!!!!!!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar hrup
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widać coniektorzy lubią popadać ze skrajności w skrajność -był Bartkowiak ,wszyscy płakali ze nikt nie dba o kibiców itp,jest Smoleń są konkursy ,prezentacje,Szacunek dla kibiców i tez jest zle! LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!
    Porównajcie obecny skład z tym z 2001r jak ostatim razem byliśmy w EL

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    glosy rosadku ?

    kiki to Twoj nalepszy tekst - chyba od miesiaca !
    Bardzo mi sie podobaja te glosy rosadku - ktos widac jeszcze
    mysli o zkz-cie.

    Co do Smolenia - to niestety ale ciezko kierowac klubem bedac w w-wie, dlatego kazda wolna chwile poswieci
    pokazom, kibicom i wyborcom.

    Kiedys ktos chyba falubazzini pisal o nowych zasadach zarzadzania o jawnosci i przejrzystosci. Mam pytania w zwiazku z tym sezon tuz tuz, bartkowiakowi "mlode wilki"
    zarzucaly brak przetargow, wiec pytam za 3 tygodnie przyjezdza do was na mecz DMP ano domini 2002 a za 5 tygodni
    vicemistrz DMP ano domnini 2002 i zapewne bedzie duzo luda
    wiec pytam:

    Co z przetargami na obsluge imprez juz rozstrzygniete?

    Czy ktos z was zna odp. na pytania za ktore obrywal od "mlodych wilkow" bartkowiak ?

    Kto zatem wygral przetarg i bedzie sprzedawal piwo na stadionie i za ile ?
    Kto zatem wygral przetarg i bedzie sprzedawal kielbaski:) na stadionie i za ile ?
    Kto zatenm wygral przetarg na sprzedaz pamiatek zkz na stadionie i za ile ?
    Kto zatem wygral przetarg i bedzie produkowal programy i za ile ?

    Jesli sa nowe zasady zarzadzania w klubie - to nie powinno byc problemu z odp. na te pytania ze strony "mlodych wilkow".

    Rozumiem was zal ze smolen zakpil z was z tym obcokrajowcem ale jest pytanie czy nie ma lorama, drymla, pedersena, toda czy erikssona dlatego ze zkz - oszczedza kase (bo jej nie ma?) czy tez nieudolnosc w negocjacjach ?

    Zasada biznesowa - jak nie jestes czeogos pewny to nic nie mow, ale biznesmeni od politykow roznia sie!
    A czym ?
    Bo jedni placa podatki na tych drugich.

    Bede wdzieczny za te info o przetargach.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    wasnie nieobchodzi los drodzy kibice z Zielonej Góry Rafała Kurmańskiego

    On odejdzie będzie następny tak?? [b]Czy was trochę już was pogięło panowie czy wy nie macie żadnej sympatii do kurmana który czeka na kasę od pół roku?? nie wiedziałem że waszym nowym idolem został Rafał Okońiewski ale długo to on unas nie będzie bo on widzi kasę tam gdzie jest lepiej w danym roku tam on idzie smutne ale prawdziwe

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zamkanac temat

    prosze admian o zamkniecie tematu to co jest w nim zawarte powinno sie miescic w temacie co slychac w zkz pzred sezonem!!!!!!
    3125226gg
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w moim sercu gtps i na dobre i na złe
    Zółto Niebieskie to nasze barwy królewskie!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze co niektorzy z Zielonki tez juz Śnietego przejrzeli a jeszcze sie sezon nie zaczął a juz takie teksty.On Wam dopiero pokaze jaką ma duzą walizke na pieniązki i jak szybko do niej bedziecie wkladac swoje "Dutki".Mysle ze jednak poczatek sezonu bedzie dla was calkiem niezly.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...[ciach]...nie wiedziałem że waszym nowym idolem został Rafał Okońiewski ale długo to on unas nie będzie bo on widzi kasę tam gdzie jest lepiej w danym roku tam on idzie smutne ale prawdziwe
    no patrzcie patrzcie kiki w koncu zapodal wpis na poziomie w ktorym dostrzega otaczajaca rzeczywistosc...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a mnie się juz zygac chce

    jak patrze na moralizatorów z leszna!
    panowie pilnujcie wlasnych tyłków i zajmijcie się swoimi sprawami, zawsze was pelno w w tematach o ZKŻcie i WTSie, i zachowujecie sie tak jak by to u was bylo najbardziej kolorowo, tylko czemu co lepsi zawodnicy od was uciekają,
    ZKŻ był jest i będzie i na pewno bez was sobie poradzi, a wy zawsze musicie swoje małomiasteczkowe ambicje i frustracje wyładowywać w tematach o ZKŻcie
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swir nie swiruj:P a jak Ci sie chce zygnac to se zygnij Twoja sprawa kiki oraz paru ziomkow z Wrocka (nie mowie tutaj napewno o Colombo bo sam go zapraszalem do odwiedzania naszych watkow;P) wlazi i prowokuje w naszych tematach wiec nie widze powodow dla ktorych mnie mielibysmy prawa glosu w watkach z Unia nie zwiazanych...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ależ ależ

    gdzie ja napisałem że nie macie prawa głosu ??

    ja chciałem tylko dać do zrozumienia że najwięcej wszystkowiedzacych ludzi jest w Lesznie !!!
    Więc pewnie co 80% wszystkich wygrywajacych w milionerach wielkiej grze i awanturze o kase pochodzi z Leszna !
    A co poniektórzy nawet to chyba za sam start w takim teleturnieju powinni dostać od razu główną nagrodę !

    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pustota bijaca z Twych przemyslen potwierdza opinie o kibicach z winnego grodu, niestety takie sa fakty

    wszystkowiedzacy BUGZ

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bugz

    no tak :)
    ale zawsze wiocha mówiła tak o miastowych :)

    a teraz sio, wracaj dalej krówki pasać
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Jedna mala uwaga!

    Bugz i swir!

    Zachowujecie sie jak dzieci nie bede wnikala kto zaczal bo nie ma sensu, ale przestancie, smiecic forum plisss zrobcie to dla mnie:P ja teraz katusze przechodze- chora jestem a wy mnie denerwujecie hehehe:P

    Co do tematu

    Prawda jest taka, ze wielu z nas tepilo Bartkowiaka i jego wspolpracownikow[ sama nie bylam lepsza]. Teraz jednak jak to ktos z Leszna okreslil do glosu doszy "mlode wilki". Szczerze mowiac jak narazie nic dobre z tego nie wynika. Smiesza mnie argumenty typu :' ze nigdy nie kupiono dwoch tak klasowych zawodnikow", no ale nie ma co ukrywac, ze dwoch zawodnikow tez starcilismy. Wiem, ze jak by patrzec to wzmocnienie jest,ale..
    Nie ma zapowiadanego obcokrajowca pokroju Billego Hamilla, pieniedzy starczy do polowy sezonu pozniej liczymy na asa w rekawie pana prezesa.
    Nie ma co sie oszukiwac Smolen jest politykiem i kazdy swoj krok poprzedza "wielkim show" ot przyklad jutro wielka feta, bo przyjedzie mlody, nikomu prawie nie znany, ""podbno" wielki talent, Billy Janniro.
    Wokol kalendarza tez wielka zadyma byla. Nie to, zeby narzekala i nie dostrzegala pracy zarzadu, ale wydaje mi sie , ze na show przyjdzie jeszcze czas teraz nalezy solidnie przepracowac czas do rozpoczecia ligi.Jak to sie mowi ta krowa co duzo muczy malo mleka daje[ obym sie mylila].
    Fakt jeda zawodnicy do Krska na zgrupowanie i chwala zarzdowi za to, ale powiem tak spodziewalam sie troche wiecej. Wiem, ze zarzucicie mi zaraz,ze na 3 obcokrajowca ze scislej swiatowej czolowki naszego klubu nie stac itp., ale po co prezes mydli oczy???
    Acha nie rozumiem po co przetarg na dowoz zawdnikow do meczu przeciez na to pojdzie kupa siana a tak to sie odbywalo po tanich "praisach".

    Abdul co do przetargow to o ile sie nie myle jak narzie sa rozpisane, ale jeszcze nie zapadly rozstrzygniecia.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Zamykam

    Jest prawdopodobieństwo że z Zielonej Góry posypią się na mnie gromy, ale temat zamykam :)

    Po pierwsze:
    Tradycyjne już zaczynacie się kłócić. Nie mnie oceniać fakt że powtarzają się te same osoby (wśród tych kłótliwych) jednak widząc w jakim kierunku zmierza ten temat najwyższy czas dać sobie spokój.

    Po drugie:
    Na tej pierwszej stronie działu żużel są następujące wątki dotyczące Zielonej Góry, w których taki wątek mógłby się znaleźć:

    KOMUNIKAT PREZESA ZKŻ , Janniro podpisuje w piątek w Palmiarni
    ZKŻ Zielona Góra - Billy Janirro trzecim obcokrajowcem
    Czy Falubaz ma szanse na pierwszą czwórkę?

    Myślę że 3 wątki to wystarczająco dużo. A do kłótni polecam priva...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •