Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 127

Wątek: Czy Falubaz ma szanse na pierwszą czwórkę?

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hahahahah

    no pewno, że R.Okonieski - sorrki

    (trochę się czepiaćie ;-), choć może powinienem wam pogratulować jak uważnie czytacie teksty)

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...

    ...Ale nie daleko spada jabłko od jabłoni i ... te słowa stosowały się równie dobrze do M.Okoniewskiego (choć trudno jest znaleźć "avi" z biegami z jego udziałem.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Szanse zawsze są na "1 czwórkę."Każdy ją ma.
    Trzeba ją umiejętnie wykorzystać....
    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanse zawsze są na awans do pierwszej czwórki.Każdy ją ma.
    Trzeba ją umiejętnie wykorzystać....
    Swiete slowa chyba pierwszys raz zgadzam sie z Kolega z leszna masz racje w 100 %

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    wiara czyni cuda!

    i musiecie wierzyc fani zkz-tu ze bedziecie w 1/4.
    Ale realnie - moim zdaniem - sa na to raczej male szanse.

    Dlaczego :

    bo o 1/4 bede walczyc tuzy polskiej e-ligi: ub. medaliscie czyli polonia B., unia L., Wts, do tego ckm i apator - to jest 5 bardzo mocnych druzyn - które stac na duzo i to u siebie jak i na wyjezdzie.

    Zkz jednak rok jezdzil w I lidze i moim zdaniem z marszu ciezko jest od razu dzielic i rzadzic w e-lidze.

    Atuty zkz-tu:
    - wlasny tor - ale jesli jest zrobiony beton taki jak w 2001 na apator, wts - wtedy wygrac start ustawic pare i jazda do przodu i np. hamill-kujawa nie do przejscia!
    - dobra atmosfera na trybunach a jak wiemy sciany pomagaja,
    - kurman i hamill - ale to chyba ciut malo na 1/4.

    zagrozenia:
    - problemy sprzetowe, nie ma co ukrywac ze swist, okon - nie lubia za swoje inwestowac, kurman tez nie zawsze dysponuje najlepszym sprzetem - przygotowanie sprzetu na 1/4 e-ligi wymaga duzych nakladow,
    - zgranie zespolu ?, na przykladzie unii z ub. roku widac ze potrzebnych jest kilka meczy na zgranie druzyny a zkz ma bardzo wazne meczu juz na poczatku (polonia i unia)
    - ciezko zkz-towi bedzie wygrac mecze na wyjezdzie.

    To tylko tyle moich watpliwosci, wiecej nie pisze bo inni(kiki:)) mnie zaraz zaatakuja:).

    Szanse na pewno sa - ale zeby byla 1/4 wszystko musi byc perfekcyjnie zgrane - a to nie jest takie proste skoro tak wiele rzeczy jest nowych (zawodnicy, zarzad klubu, e-liga) i to co napisal falubazzini bedzie mialo kluczowe znaczenie - plynnosc finansowa.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Nie wytrzymałem i skasowałem wszystie wypowiedzi nie na temat. Mam prośbe nie wyciągajcie w tym wątku swoich prywatnych antagonozmów, w ostatnich wypowiedziach dyskusja całkowicie zeszła z tematu.

    Jeśli zlikwidowałem czyjś wpis który był na temat serdecznie przepraszam, ale sami rozumiecie jestem tylko człowiekiem (Mruczkiem :P). Mam nadzieję że od tej pory wszystko już będzie ok :).

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tuzy e-ligi jak Unia Leszno ....

    Abdul przestań...Wy i tuzy.No niby ubiegłoroczny wicemistrz ale w tym sezonie nie stawiaj się w roli tuzów.

    Co do Kikiego , to lekko przycichł , dostał bana od Potfoor'a , póki co za swoją obrone niesłusznej tezy o Andrzeju Huszczy postwionej przez swojego adwesarza..Jeżeli ktoś może i chce , to poroponuje zdjąć mu tego bana , przeprowadziłem z nim rozmowe , ma się ogólnie poprawić.Huszczy bez sensu nikt nie musi poniżać, stawianie go w roli jakiegoś cieniasa również uważam za nieporozumienie.Jednym słowem respektujemy swobodę wypowiedzi.


    W kwestii szans Falubazu na pierwszą czwórkę , wypowiem sie oddzielnie , moim zdaniem ma ją na początku sezonu każdy zespół , choć moim zdaniem jeżeli one są to tylko niewielkie dla nas.Dla mnie liczy się stabilnośc finansowa , myślę,że nasz zespół stać na wiele, Okoń i Świst to mimo to wyśmienici ligowcy , na pewno z palcem w baku będą wygrywać z Rickardssonem czy Loramem.Tacy są , nic nie zmieni tego ,że ktoś , tzn producenci żywności z Leszna ich nie lubią i nie piszą obiektywnie o sile naszej drużyny.Wymieniony duet wsparty Hamillem i Kurmanem jest silną ekpią , nie zapominajmy o drugim obcorajowcu i Huszczy.

    Imputowanie przez Abdula ,że nie starczy nam pieniędzy na pierwsza czwórke to kolejne złośliwości , ale to normalne , widziane z Leszna w końcu.Póki co jesteśmy zamożniejeszym klubem niż Leszno i jak na razie mamy aspiracje byc lepiej zorganizowanym i zarządzanym.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tuzy e-ligi jak Unia Leszno ....

    Abdul przestań...Wy i tuzy.No niby ubiegłoroczny wicemistrz ale w tym sezonie nie stawiaj się w roli tuzów.

    Co do Kikiego , to lekko przycichł , dostał bana od Potfoor'a , póki co za swoją obrone niesłusznej tezy o Andrzeju Huszczy postwionej przez swojego adwesarza..Jeżeli ktoś może i chce , to poroponuje zdjąć mu tego bana , przeprowadziłem z nim rozmowe , ma się ogólnie poprawić.Huszczy bez sensu nikt nie musi poniżać, stawianie go w roli jakiegoś cieniasa również uważam za nieporozumienie.
    Kiki systematycznie pracował na tego bana od kilku dni i to nie tylko w tym wątku, a więc z całym szacunkiem, ale ban nie zostanie zdjęty. BAN dla Kikiego to nie tylko mój wymysł ale także innych moderatorów i użytkowników któzy się na niego skarżyli.

    Andrzeja Huszczy także nie stawiam w roli cieniaka tak jak to Falubazinii mówisz ... stwierdzam poprostu fakty iż "TOMEK" nie jest w stanie już zdobywać po 10-15 ptk w meczu !!!

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście


    Szanse na pewno sa - ale zeby byla 1/4 wszystko musi byc perfekcyjnie zgrane - a to nie jest takie proste skoro tak wiele rzeczy jest nowych (zawodnicy, zarzad klubu, e-liga) i to co napisal falubazzini bedzie mialo kluczowe znaczenie - plynnosc finansowa.[/quote]

    Podpisuję sie do słów Abdula.....

    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Weil Ordnung muss sein, mein lieber Falu

    Obiecuję ,że połajanek nie przedrukujemy .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Falubaz rozdaje karty.... ???

    a ja Wam mowie ze Falubaz bedzie rządził i dzielił,... tzn nie w tym sensie ze bedzie na podium DMP, bo te jest juz zarezerwowane (wts, ckm, apator, kolejnosc przypadkowa) ale w takim sensie ze własnie mecze i ewentualne zwyciestwa lub porazki "wielkiej trojki" w winnym grodzie beda decydowaly o kolorze medali tych druzyn.
    Sportowo w ZG sezon moze ciekawy nie bedzie bo na podium DMP druzyna za slaba, a o spadek martwic sie tez nikt nie bedzie, jednak poszczegolne mecze beda bardzo zaciete i emocjonujace.
    Osobiscie poza Wts kibicuje w elidze ZKZ-towi wiec zycze tej druzynie pierwszej 4 w play off.

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jak wspomniał jeden z kolegów szanse są zawsze Tak pacząc obiektywnie na nasz skład no nie mamy żadnej dziury w składzie zespołu. Nasza drużyna to mieszanka rutyny z młodością oceniając poszczególnych zawodników możemy za uwarzyć że tacy zawodnicy jak Rafał Okońewski czy Piotrek Świst znają bardzo dobrze tory ekstraligowe bo od początku swoich karier jerzdzą na torach najlepszych drużyn w kraju. Zespoły z którymi będziemy rywalizować można podzielić na trzy grypy bo takie zespoły jak Apator,Wókniarz,Atlas jak się nic nie wydarzy tragicznego to one miedzy sobą podzielą medale. Druga grupa to ZKŻ Polonia i Unia ta grupa nas najbardziej interesuje mi się wydaje że w ostatniej kolejce rundy zasadniczej się wyjaśni kto dołączy do wyżej wymienionej trójki. Mamy szanse awansować do 4 najlepszych drużyn w kraju jak wygramy ze wyrzyskimi na własnym torze. i jeszcze mi się zdaje wygramy w Lesznie i w Pile i w Gdańsku to nam da po rudzie zasadniczej awans do 4 najlepszych drużyn w kraju. Dlatego myślę że wygramy w Lesznie bo ten tor pasuje Piotrkowi i naszym dwóm Rafałom i to Billemu bez różnicy gdzie jerzdzi swoje zawsze robi. nasz trener może mieć asa w rękawie w postaci juniora który już teraz jest lepszy od nie których naszych seniorów jak on by jerzdził pod numerem 6 i 15 to Rafał Kurmański może zastępować zawodnika z numerem 2 i 10 chyba wyrzyscy wiedzą o jakiego juniora mi chodzi ja bym już tego zawodnika puścił na szerokie wody może to by było ryzyko ale kto nie ryzykuje ten nie zyskuje.





  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Mysle ze na mecz z Bydgosza nasi zapunktuja :
    Świst - 7
    Okoń - 7
    Huszcza - 4
    Hamill - 12
    Kurmanek - 11
    Janniro - 5
    Stojan - 3 (w 4 biegach)

    Szczerze nie licze jaka by byla suma, bo boej sie ze nie wyjdzie 45 :). Poza tym nie znam dokladnie tych nowych zasad, z 8 zawodnikami, wiec jak cos nietak podalem, to nie jedzcie mnie za ostro :P.

    Z lesznem u siebie wygramy 20 punktami, a w lesznie po acietej walce 2 punkty wywieziemy :P. Tylko starczy kartoflicho zrobic, to leszno lezy i kwiczy (kasper, balon, jankes motoru nie zalamja :D)

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tego nikt Wam nie powie -trzeba poczekać!!

    Życzę Zielonej wskoczenia do pierwszej czwórki, choć proste to nie będzie (chociażby z powodu naszej Unii).
    Mam nadzieję że w tym sezonie będzie nerwowo, sportowo i niewiadomo do końcowych spotkań -o to przecież w sporcie chodzi. Wyższości trzech pierwszych drużyn (myślę o nazwiskach) nie neguję - ale nie powiedziane że te piękne nazwiska będą pięknie jeździły . Do tego dochodzą inne przypadki takie jak np. Dados (szkoda). Jeżeli większych suprajsów nie będzie, to uważam że najciekawsze co się rozegra w tegorocznej lidze będzie autorstwem naszych drużyn + Plusze z Bydgoszczy - na wyniki musimy poczekać.

    Mimo szacunku do Myszki Miki żal mi takich gości jak pacjent który wpisał się wyżej.
    DO PANA FALU:
    - jeśli uważasz że preparowanie toru jest receptą na wejście do 1 czwórki to za mądry ty nie jesteś!!

    Pozdrówki dla mądrzejszych z Zielonej.

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj Falu

    Widze ze za duzego pojecia to ty nie masz, albo zaslepia cie poprostu nienawisc do Unii i swiadomosc ze mimo wielkiego halasu dookola wzmocnien z jednej i drugiej strony wcale nie jest przesadzona kolejnosc w tabeli naszych klubow ... co do toru to po pierwsze jak juz pokazala Unia w zeszlym sezonie kartoflisko czy nie, nie ma wiekszej roznicy, to raczej inne druzyny mialy wielkie zastrzezenia do kartofliska na Smoczyku, a co do Baliego to kolejny dowod na twoja niewiedze bo akurat kto jak kto ale Bali na przyczepnym potrafi jezdzic...a swoja droga to jest takie powiedzonko..."kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada...." uwazaj zeby sie nie sprawdzilo...

    wogole troszke ten temat malo ambitny jak na Falubazziniego, rozumiem ze chodzi o zebranie wypowiedzi ale i tak nie moge sie do niego przekonac... Moze zalozymy temat ...Czy Unia ma szanse na pudlo w 2003r i Dianka bedzie miala co cytowac w programach zuzlowych Unii...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Szanse na czwórkę są i to duże.Sparta Unia Polonia Bydgoszcz i Falubaz to kandydaci do miejsc 3-6.Nie będę porównywał wszystkich drużyn i jej zawodników ale w każdej jest wyrównany potencjał.Bardzo dużo będzie zależeć od Hamilla.Nie wystąpi w tym roku w GP a więć jak będzie miał przygotowany sprzęt? Zobaczymy jak w tym roku sprzętowo przygotuje się A.Huszcza czy wreszcie będzie miał dobry sprzęt cały sezon czy tylko do połowy a później jazda w kratkę.Jesli wygramy wszystko u siebie oraz-na co bardzo liczę-w Pile i Gdańsku pierwsza czwórka nasza.
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wątek ten zastanowił mnie okrutnie, bo relanie patrząc to Falubaz ma jakiś tam potencjał na pierwszą czwórkę, ale są z pewnością czynniki, które mu tą drogę utrudniają.
    W zasadzie Falubaz 2003 dochrapał się kilku nazwisk, ale jak wiemy jeździ cała drużyna, a nie same nazwiska. Póki co trudno powiedzieć jak ta "drużyna" pokaże się na torze, bo panów Śwista i Okoniewskiego, póki co z Falubazem łączyło tyle co Suwałki ze speedwayem...
    Przeciwnicy też nie śpią... Bydgoszcz, Wrocław ,Toruń, Częstochowa i Leszno tanio skóry z pewnością nie sprzedadzą.
    Jeśli Falubaz myśli o pierwszej czwórce to musi liczyć na kłopoty rywali (np. pusta kasa w Częstochowie, dziury w składzie Leszna itp.)... w każdym innym przypadku nie notowałbym Zielonej Góry na miejscu wyższym niż 5 ... no może przy odrobinie szczęścia (np. pokonanie Polonii B. 29 marca) 4 miejsce...
    Powiem krótko: nie obstawiam medalu DMP dla Zielonej Góry, ale głowy nie dam. ;)

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie obecny skład Falubazu i dobry sprzęt pozwoli Falubazowi na zajęcie przynajmniej 4 miejsca choć mysle ze mozecie sie pokusic i więcej ale nie wiem czy to możliwe z tego co czytalem sprawa w klubie to duże długi nie wiem czy to prawda ale mam nadzieje ze bedzie dobrze dla koolegów z trojcy :) i zyczę wam tego 4 a nawet wyzszego miejsca
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak naprawde mozna analizowac , gdybać , rozmyslać i rozpisywać sie nad szanasami Falubazu na pierwsza czworke i nic sie sensownego nie wymysli. Wydaje mi sie ,że powinnismy sie opierac na slowach trenera Jadera , ktory twierdzi , że chcialby wygrac wszystkie mecze u siebie. Mysle ,ze to ambitne zalozenie plus dwa wyjazdowe wygrane w Pile i Gdansku pozwolilyby nam na zajecie miejsca w gronie druzyn walczacych o DMP.

    Ciao !!!

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    myslalem ze moge

    wyrazic swoje zdanie:)

    ale po tuym co falubazzini napisal

    Imputowanie przez Abdula ,że nie starczy nam pieniędzy na pierwsza czwórke to kolejne złośliwości , ale to normalne , widziane z Leszna w końcu.Póki co jesteśmy zamożniejeszym klubem niż Leszno i jak na razie mamy aspiracje byc lepiej zorganizowanym i zarządzanym.
    smiem watpic ..........

    falubazzini ciesze sie jestescie zamozniejsi i lepiej zarzadzani tylko czemu to unia L. jest aktualnym wicemistrzem polski a zkz - rok jezdzil w I lidze po obnazeniu przez unie waszych slabych stron pewnego wrzesnioego dnia w 2001 roku ?

    widocznie jestesmy lepsi w taktyce!
    nie tylko kasa i zarzadzanie ale i wiara!
    dlaczego powtarzam wierzcie w sukces !
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wątpię w niektóre mocarstwowe zapędy

    Jestem człowiekiem który nie ma natury typowego Polaka , czyli narzekającego na wszystko i na każdego , nie chcę również wypominać ,wskazywać palcem, że Unia tytuł wicemistrzowski okupiła prawie milionowym długiem.Oczywiście , bez ryzyka nie ma wyniku, kto nie ryzykuje (nie zatrudnia Ułamka) nie pije szampana.
    Idąc tym tropem , Falubaz też właśnie zaryzykował , czyli wzmocnił mocno skład , moim zdaniem kończąć okres rządów bojażliwych , tj spokojnie ale przeciętnie.Teraz ,co widzę (mało tego pomagam klubowi przy niektórych wydawnictwach) , jest zgoła inne podejście do spraw klubu , lepsza organizacja i naprawdę patrzenie w przyszłość.
    A kto jest lepiej zarządzany nie będę się licytował.W końcu i Twój i mój prezes byli kiedyś w PZPRze, co akurat nie jakimkolwiek wielkim obciążeniem.
    Może w naszym przypadku tak,w pewnym momencie stanęlismy w miejscu , choć utrzymanie w sezonie 2001 było naprawdę bliziutko...nie lubie gdybać , ale ten nasz dwumecz mógł się skończyc odwrotnie, co by potem było?Co by było gdyby jeżdził w Gnieżnie Cegła w meczu z nami?Analogia...Czyli ktos by zostal zepchnięty w niższe rewiry na dłużej...
    Teraz w obecnej sytuacji nasze kluby powinny postawić na przetrwanie finansowe, sobie , Wam nie , życze pierwszej czwórki .Z taka o to różnicą na to patrzę.

    A na żużel , niestety jak na cały ten chory i porąbany kraj , trzeba spojrzeć przez pryzmat kryzysu.Gdzie mniejszy kryzys , tam gorsze wyniki, prawda?Polonia mistrz zadłużona, Leszno w-ce mistrz zadłuzone itp ...

    Życzyłbym sobie aby te trendy obróciły się...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    to sie zobaczy

    abdulah zaznaczam na wstepie że nie mam zamiaru sie spierac i Uni jak najlepiej życze ale nie zgodze sie z tobą że sprawy finasowe mogą nam przeszkodzic.Bo z tego co widac są bankruci i bankruci patrz Bydgoszcz 3miliony długu tytuł mistrza i kontrakty Gollob,Loram Krzyżak Jacuś,Kowalik,z drugiej ZKŻ z gługiem 500tys jak siee nie myle i co to ma byc powód.Śmiem w to wątpic no ale każdy ma prawo miec swoje zdanie.

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    falubazinni

    .... Idąc tym tropem , Falubaz też właśnie zaryzykował , czyli wzmocnił mocno skład , moim zdaniem kończąć okres rządów bojażliwych , tj spokojnie ale przeciętnie......,
    .......sobie , Wam nie , życze pierwszej czwórki .Z taka o to różnicą na to patrzę.
    proszę nie odbierać mnie złośliwie ale... z mojego punktu widzenia skład falubazu z 2002r zmienił sie o tyle

    Pedersen = okoniewski
    Kuciapa = Świst

    czyli Twoje "falubaz wzmocnił mocno skład "wydaje się stwierdzeniem trochę naciaganym
    Myślę,że wasza siła jest taka jak w sezonie ubiegłym

    W przeciwieństwie do Ciebie ja Wam życzę pierwszej czwórki bo jestem pewien że Unia też tam będzie. A emocje towarzyszące meczom Leszno-Z.G świetnie byłoby mieć w tym sezonie po dwa razy /chociażby względy finansowe/

    A jak do czwórki wszedłby jeszcze Wrocław to już byłoby super


  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Po słowach KIKI-ego :
    "...Mamy szanse awansować do 4 najlepszych drużyn w kraju jak wygramy ze wyrzyskimi na własnym torze. i jeszcze mi się zdaje wygramy w Lesznie i w Pile i w Gdańsku to nam da po rudzie zasadniczej awans do 4 najlepszych drużyn w kraju. Dlatego myślę że wygramy w Lesznie bo ten tor pasuje Piotrkowi i naszym dwóm Rafałom i to Billemu bez różnicy gdzie jerzdzi swoje zawsze robi..."

    rodzi się pytanie , to z kim chce tak w ogóle ZKŻ przegrać...?? Skład z sezonu 2002 ten sam pod względem umiejętności zawodników.Tylko nazwiska nowe.

    Jak pisałem wcześniej , że " Szanse zawsze są na "1 czwórkę."Każdy ją ma.Trzeba ją umiejętnie wykorzystać.... słowa mogłyby sie spelnic.
    Atmosfera wtedy przy naszym wspólnym kibicowaniu jak pisał Musiel zapewne była cool!!!
    Czego zyczę...
    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Szanse oceniam na 20%
    moim zdaniem wszystko bedzie zalerzalo od dyspozycji huszczy i drugiego stranieri
    jesli oni beda robic po te 7 punktow to powinno byc dobrze
    Nie mozemy rowniez przegrac u siebie zadnego meczu
    jak te warunki sie spelnia to napewno bedziemy w 1/4

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    oskara dla tego pana za głupote widać że urodził się na wśi:)

    .... Idąc tym tropem , Falubaz też właśnie zaryzykował , czyli wzmocnił mocno skład , moim zdaniem kończąć okres rządów bojażliwych , tj spokojnie ale przeciętnie......,
    .......sobie , Wam nie , życze pierwszej czwórki .Z taka o to różnicą na to patrzę.
    proszę nie odbierać mnie złośliwie ale... z mojego punktu widzenia skład falubazu z 2002r zmienił sie o tyle

    Pedersen = okoniewski
    Kuciapa = Świst

    czyli Twoje "falubaz wzmocnił mocno skład "wydaje się stwierdzeniem trochę naciaganym
    Myślę,że wasza siła jest taka jak w sezonie ubiegłym

    W przeciwieństwie do Ciebie ja Wam życzę pierwszej czwórki bo jestem pewien że Unia też tam będzie. A emocje towarzyszące meczom Leszno-Z.G świetnie byłoby mieć w tym sezonie po dwa razy /chociażby względy finansowe/

    A jak do czwórki wszedłby jeszcze Wrocław to już byłoby super
    [b] No nie ty to jesteś znawcą żużla jak ja baletu:)chciałem ci przypomnieć że mamy Billego Jonniro za którego poręczył Billi Hamill że co mecz ten zawodnik będzie zdobywał minimum 8 punktów w meczu. Nie chce się z wami kłócić ale jak czytam takie głupie posty to sobie myślę że wy sami to mi tylko udowadniacie że Leszno to jest wiocha wy tylko widzicie swój klub a inne kluby to be. zaraz może dostane bana ale mam dość że wy rolnicy mnie sami wyzywacie a potem mówicie że ja was obrażam i mi bana.Dobra wracam do tematu twoje porównanie mnie tylko bardziej zapewniało że połowa furomowiczów z Leszna nie zna się kompletnie na żużlu!!!Nie chce mi się nawet tego komentować bo to co napisałeś wyraża twój poziom inteligenci

  27. Powrót do góry    #72
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Kiki znowu zaczynasz, bardzo dobrze ze myslisz o bananach...
    Nie bede tolerowal zadnych wpisow na temat wiosek i innych takich. Po prostu jest to zwykle smiecenie forum, od tej chwili wszystkie takie posty bede kasowal.
    Pozdrawiam
    Marcin

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A "SUCHY" Powiedział...

    Dziś w radiu na 97.1Mhz w audycji "wszystko co byście chcieli wiedzieć o zielonogórskim sporcie ..." usłyszałem wypowiedzi :
    [b][u][i]Rafał Kurmański-powiedział między innymi że do
    Krsko chciałby pojechać ze swoim
    pomocnikiem "z BUŹKĄ" powiedział
    że jeżeli nie pojedzie pomocnik
    jest możliwe że i on nie pojedzie
    -Ale raczej dojdzie do porozumienia
    z klubem i "BUŹKA" będzie mógł
    pojechać.
    pomocnik będzie mu potrzebny do
    pracy przy motorze.

    [b][i][u]Zbigniew Suchecki- powiedział że jego nowa drużyna
    zajmie miejsce czwarte,
    -Choć możliwe jest że będziemy
    wyżej, na co bardzo liczę,
    drużyna została solidnie
    zbudowana i napewno będzie
    dobrze.
    [b][i][u]Robert Smoleń-powiedział że Janniro w drużynie
    znalazł się z powodu podpowiedzi
    Hamilla, Hamill powiedział że będą
    razem współpracować i że w meczu
    Janniro powinien robić koło 10pkt.
    Bardzo liczymy na takie zdobycze
    drugiego z Jankesów.

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz Kiki twierdzisz ze wszyscy sie Ciebie czepiają.Ze Leszczyniacy o Zielonce tylko zle piszą i tu jestes w bledzie.Gdybys nie byl takim szowinista to zauwazylbys ze wielu kibicow z Leszna pisze duzo dobrego o Falubazie i zyczy Wam jak najlepiej(ja tez)Z twojej strony natomiast tylko mieso,rolnicy,i wiele innych epitetow.Skoro to Cie dowartosciowuje to ja uwazam ze juz jestes najwartosciowszym forumowiczem i mozesz sobie juz dac czopa.Sprobuj troche podyskutowac a nie jazgac i bedzie OK.A jak sie nie bedziesz nerwicowal to dluzej bedziesz zył(stres szkodzi)i moze ktos podejmie z Tobą polemike.
    Tego i Tobie i sobie i wszystkim życze.

    Ja swoje zdanie juz na temat szans napisałem.

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanse ma kazdy z zespołów.W przypadku ZKŻ-tu bedzie to trudne.Skład wydaje sie być wyrównany,ale chyba ciut za słaby.Hamil,Kurmanek ok.ale reszta?Świst najlepsze ma za sobą podobnie Huszcza a Okoniewski pokazał będąc w Lesznie,że jest przeciętnym zawodnikiem.O reszcie nie bede sie wypowiadał.Kontrkandydaci do 4-go miejsca(pierwsza trójka to Apator,WTS,Włókniarz):Bydgoszcz mimio kłopotów finansowych to Gollobowie,Kowalik,Krzyżaniak,Loram a wiec chyba mocniejszy skład.Również Leszno mimo odejścia Ułamka i wspomnianego juz Okoniewskiego wydaje się być też mocniejszy.Adams,Dobrucki,Kasprzak, Mistrz Świata Juniorów L.Dryml to moim zdaniem też pewniejsi zawodnicy od zielonogórzan.Ale jak bedzie-zobaczymy,oby wszystko przebiegało w sportowej atmosferze.Narra....

  31. Powrót do góry    #76
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    chciałem ci przypomnieć że mamy Billego Jonniro za którego poręczył Billi Hamill że co mecz ten zawodnik będzie zdobywał minimum 8 punktów w meczu.
    a za steva Johnstona poręczył kiedys apatorowi Ryan Sullivan, za Stefana Dannoe Tony Rickardsson i co to dało? Nic. Poręczenie tutaj nie ma nic do rzeczy. dalej piszesz ze Janirro będzie robił po te 8 pkt. Zawodnik ten kilkakrotnie pokazał się z dobrej strony w EL ale póki co nie dysponuje odpowiedniej klsy sprzetem na polską lige i te 8 pkt moze zdobyc jak mu ktos podstwi maszynę. A w ZKZ-cie poza Huszcza, który sprżetowo tez nie jest za mocny sa sami indywidualiści, więc słabo widzę wystepy Janniro. Na marginesie mogę ci poręczyc ze np. Szwed Daniel Nermark tez będzie zdobywał tyle pkt, bo w EL prezentuje się o wile lepiej od Janniro i co wtedy wziąłbys tego zawodnika w ciemno?Janniro musi się jeszce objeździć na polskich torach zanim zacznie solidnie punktowac.


    P.S. Za większy talent od Janniro uwazany się Ryan Fisher( o wiele młodszy)i jeżeli ZKŻ mysli perspektywicznie to chyba pomylił tych 2 zawodników. Ale nic juz nie mówie bo mnie tu zlinczujecie, powiem tylko ze nie daje ZKŻ-owi zadnych szans na zajęcie wyższej pozycji anizeli Polonia Bydgoszcz.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wątpie w pierwszą czwórke zkżu. hamill z kłopotami finansowymi, okon ktory predzej czy pozniej powie ze nie wsytapi w meczu bo klub mu zalega 2zł. ale chciałbym by zkż był w czwórce, do tego jeszcze, cz-wa, leszno, toruń. ale byłaby jazda. zkż i unia znów walczą o medale, jak za starych dobrych lat.
    ale tak realnie daje wam nie wiecje niz 5 miejsce

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    aj buszmen, buszmen, jesli chodzi o sprzet, to Huszcza jest najwiekszym Januszem w ZKŻ, i nie ma samych indywidualistow, nie znasz klubu, to nie pisz glupot. Poza tym jasne jest powiedziane, ze sprzet bedzie mial podobnej klasy co Hamill, razem wspolpracuja.

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    zagrozenia:
    - problemy sprzetowe, nie ma co ukrywac ze swist, okon - nie lubia za swoje inwestowac, kurman tez nie zawsze dysponuje najlepszym sprzetem - przygotowanie sprzetu na 1/4 e-ligi wymaga duzych nakladow,
    - zgranie zespolu ?, na przykladzie unii z ub. roku widac ze potrzebnych jest kilka meczy na zgranie druzyny a zkz ma bardzo wazne meczu juz na poczatku (polonia i unia)
    - ciezko zkz-towi bedzie wygrac mecze na wyjezdzie.
    Nie chce się z tobą kłóćic Wojtek ale cię musze zmartwić bo Piotrek Świst i Rafał Okońiewsk podpisali takie kontrakty że muszą inwestować w sprzęnt bo porostu nic za podpisanie kontraktu nie dostali i tylko swoją dyzpozycją na torze zarobią kase na uczymanie rodzin jak nie zainwestują w sprzent to nie zarobiom siana proste i logiczne a co do Rafał Kurmańskiego to dzisaj w nocy wyjerzdza po silniki do Dani do Jensena wycognoł wnioski z poprzedniego sezonu i tak błond już się nie powtórzy co w tamtym sezonie a co do zagrania zespołu to w tym celu też drużyny wyjerzdzają na obozy nasz klub był już na takim obozie jednym a od soboty zacznie się drugi obóz z udziałem obcokrajowców równierz żeby się zrozumieli na torze Tak się zastanawiam bo chyba wrzyskie drużyny ekstraligi jerzdzą na obozy oprócz Leszczyńskich byków może dlatego się na torze nie rozumieli w tamtym sezonie??

  35. Powrót do góry    #80
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    i nie ma samych indywidualistow, nie znasz klubu, to nie pisz glupot. Poza tym jasne jest powiedziane, ze sprzet bedzie mial podobnej klasy co Hamill, razem wspolpracuja.
    Jak nie ma oczywiscie poza Huszcza, chyba nie mówisz mi tu o Kłopotach czy Stojanowskich. A co do Janniro to on nie ma sprzetu chyba, ze pomoże mu Hamill w co watpie, bo to że tak sobie powiedzieli to możesz włożyc między bajki. Co Billy opłaci mu mechanika, dobiezre przełożenie, pomoże mu poradzic sobie z niespotkaną wczesniej presja. Poza tym sam Hamill wcale nie jest jakims pewniakiem i jestem pewien ze zaliczy nie jedna wpadke. Ale dobra nie będe wam tam psuł nastroju, niech nieuzasadniona sielanka trwa. Powiem tylko poraz kolejny macie skąłd porównywalny do Unni, zas o wiele słabszy od Włókniarza, Polonii, Sparty czy Apatora. A żeby wejśc do 4 trzeba pokonac jedną z tych drużyn a bez zadnych kontuzjii jest to po prostu niemozliwe. Nie ma cudów.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mój drogi Musiel, w pierwszych słowach mego listu...

    Chciałbym odeprzeć argument o tym ,że się nie wzmocniliśmy.Jak mozna porównywac Śwista z Kuciapą?Oczywiście , Pedersen to dobry zawodnik , ale w e-lidze nikt go jeszcze nie widział.Jak wiesz kolego , nie wyszło nam z Nikim , a skład z nim (plus Okoń i Świstak) , przedstaswiałby się imponująco.Póki co , są Okon i Świst , wysmienici ligowcy.
    Wciąz obstaję przy tezie ,że jesteśmy silniejsi niz w ubiegłym roku .Pamiętaj na kim Kuciapa robił punkty w pierwszej lidze, choć absolutnie nie przekreślam jego wkłóadu w awans.Moim zdaniem nie radziłby sobie tak w e-lidze, ale mimo to chciałbym go mieć wciąż w składzie.

    Dzięki za to ,że jednak w przeciwieństwie do mnie w stosunku do Unii ,życzycie nam awansu do 1/4, choc osobiście uważam ,że to zadanie wprost niewykonalne dla Falubazu.Bardzo mnie cieszy ,że są w Lesznie obiektywni fani , czego , prosze o wybaczenie, nie czuć na stadionie i pod nim w Lesznie(u nas vice versa)

    Ogólnie Okoń i Świst wsparty dobrym obcokrajowcem , dla Gorzykowa przywieżli wice mistrza , ale były ksmy i inne duperele.Teraz w lidze mamy naprawdę siłaczy.To się nie musi powieść.

    KiKi , apeluje do Ciebie ,żebyś tak ostro nie wchodził w łuki , bo to zaczyna przypominac jazdę nie fair.Szamoczesz się jak Gomólski albo Fajfer, waląc wszystkim dookoła łokciem w żebra, oczywiście słownie.Poprostu więcej artyzmu , mniej zawziętości.

    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eh generalnie to napisze co myśle bo jest to mój obowiązek jako kibica ZKŻ;P, ale wsumie to co chciałem powiedzieć zostało już raczej przedstawione...

    Szanse są, ale jednak nie nastawiałbym się na pierwszą czwórke. Polonia Bydgoszcz jeśli będzie miała stabilną sytuacje finansową to raczej będzie poza zasięgiem ZKŻ, a Unia jak to Unia nic specjalnego:D przynajmniej w przed sezonowych spekulacjach... Bo jak narazie bardzo ryzykowne było by stwierdzenie, że Dryml czy Dobrucki zastąpią Okonia, o Ułamku nie wspominam nawet. Więc uważam, że przy sprzyjających wiatrach szanse na 1/4 są, ale przy zmiennym szczęściu chyba jednak to 5 miejsce... Polonia to jednak Tomek Gollob i Mark Loram zawodnicy którzy w najgorszym wypadku we dwóch zrobią 20pkt, a do tego dochodzi reszta zawodników którzy również prezentują wysoki poziom. Unia Leszno myśle, że może zagrozić ale tylko nam w walce o 5 miejsce. Nie oszukujmy się Dobrucki i Dryml nie prezentowali nic nadzwyczajnego w poprzednim sezonie (jedynie Dryml, ale tylko w turniejach indywidualnych bo w lidze cieniował). A Rafi hmmm... mój ulubiony polski rycerz czarnego sportu (serio), talent to on ma, ale te kontuzje mocno obniżyły jego lot... Może wreście się odrodzi, ale jednak troche w to wątpie. Uni pomóc może tylko to, że Bally (ach jak ja go nie lubie:/ jak zresztą Mikołajczaka i Skóre) i Rempała zaczną nagle robić we dwóch regularnie co mecz jakieś 15 pkt. A ZKŻ jedyny pewniak to Hamill. Świst i Okoniewski wydają się zawodnikami którzy gwarantują co mecz jakieś 20 pkt, ale nie są zawodnikami tej klasy, żeby nie można było oczekiwać po nich bezwpadkowej jazdy. Kurmański oby zaczol ten sezon tak jak skończył poprzedni bo w przeciwnym wypadku będzie brakować jego punktów. A Andrzej jak to Andrzej ja w niego zawsze nie wierze na początku sezonu, a on co roku mnie zaskakuje i gdy już zaczynam wierzyć w jego wysokie zdobycze punktowe to on nagle obniża loty... Heh no i 3 obcy po Janniro czy Svabie wiele bym się nie spodziewał, ale te 6 pkt na mecz jest napewno w ich zasięgu. Gdybyśmy mieli teraz Nickiego to bym stawiał ZKŻ na równi z Polonią, no ale niestety już go nie mamy i trzeba liczyć, że nowe zakupy ZKŻ były samymi strzałami w dziesiątke, a jeśli tak się nie stanie to chyba gorzej niż 6 miejsce być nie może (OBY).

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Krótko ...

    Falubaz na pewno nie będzie "chłopcem do bicia" !!
    Hamill, Kurmański, Okoniewski, Świst, Huszcza ... może Janniro ...

    Taak - ciężką przeprawę bedzie miał każdy, kto przyjedzie do Winnego Grodu po punkty :)
    Już to napisał bodajże Nugi, że ZKŻ będzie "dzielił i rządził ..." - jest to bardzo trafne sformułowanie !


    O miejsce do pierwszej trójcy będzie niezwykle ciężko, ale też i nie oto chodzi w tym sezonie ( mam nadzieję). Utrzymajmy się w e-lidze, potwierdźmy swoją pozycję wśród najlepszych i powoli zacznijmy się piąć po tej drabince ... :)
    Na pierwszą czwórkę - przyjdzie czas, tak samo jak na DMP !
    Święcie w to wierzę i jestem pełen optymizmu na przyszłość. Tylko nie pozwólmy się zajechać, zaszczuć i wpędzić w przygniatające długi.
    Jesteśmy beniaminkiem w ekstarlidze, więc troszkę pokory Panowie (szczególnie kiki).
    Jestem realistą ( pewnie dostanę za to po głowie od swoich kolegów) i byłoby cudownie znaleźć się na szczycie tabeli ale ...
    Właśnie - to "ale", spędza mi czasami sen z powiek - czy nic się nie stanie, czy nie będzie kontuzji ( tfu,tfu), czy nie będzie wpadek w tzw. 100 % meczach, a jak ktoś nie dojedzie na mecz? , rozsypie się sprzęt, a moze go nie będzie?, jak Janniro? Huszcza?, czy Hamill nie zrezygnuje ( co zapowiada) ? czy Rafał się odnajdzie na najlepszych torach Polski ? itp.itd.
    To "ale" może przesądzić o losach tabeli w e-lidze, kto znajdzie miejsce w czołówce a kto będzie płakał.

    Pomimo wszytko, uważam, że to my będziemy ocierać łzy z oczu naszych rywali ...

    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zello daruj sobie!!

    Janniro doprowadzi Was do bólu brzucha od śmiechu.Tak jak pisałem jesteście na trzecim miejscu po Bydgoszczy i Lesznie do czwartego miejsca w tabeli po rundzie zasadniczej.Narra...

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MANHATTAN

    Czarodziej jakiś jesteś czy co ????

    Ja nie miewam wizji w czasie snu i piszę to co myślę ...

    A jeżeli coś wiesz więcej ( może szklana kula) to podziel się kolego w bardziej chojnych słowach !

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Riposta natychmiastowa...

    Janniro doprowadzi Was do bólu brzucha od śmiechu.Tak jak pisałem jesteście na trzecim miejscu po Bydgoszczy i Lesznie do czwartego miejsca w tabeli po rundzie zasadniczej.Narra...
    Hmmm o to moja reakcja na ta wypowiedz:

    Ps Ps Ps Ps Pspspsppspspspspspspspspspsps

    Uwazaj zebys sie nie przeliczyl Kolego :)

    (Ciebie nie) Pozdro!!!

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Jak czytam bzdury typu "myslisz ze Hamill da mu motor, dobierze przełożenia itp" to juz mi sie smiac nawet niechce. Hamill Sciagnal do Zielonej Janniro nie po to, zeby go zostawic samego. Nie ma co, Janniro sam bez Hamilla nie ma co przyjezdzac, Hamill jest narazie jego "opiekunem", bo to pierwszy sezon Janniro w polsce. Poza tym Huszcza jest indywidualista, bzdury pisza w gazetach, a to ze ma w tylku kibicow, to pokazal w Pile, gdy jako jedyny przyjechal na swoim zwyklym, wiejskim motorku, i osmieszyl tylu kibicow (w polfinale gdyby nie pech wygralby). Na pomoc Janniro predzej by poszedl Kurmanek, czy jakis nasz mechanik (stary marcinkowskiego :P). Zgadzam sie jednak, ze Swist i Okon maja w tylku druzyne i wynik, byle byla kasa, typowe Gorzowskie wychowanie.

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Pytanie do Potfoorka

    [b]Mam do ciebie takie pytanie czy możesz mi napisać w których zawodach i w jakim roku w meczu ligowym Andzej Huszcza nie zdobył wogle punktów powtarzam w meczu ligowym musze cię na starcie z martwić że musisz paczeć 27 sezonów.
    Ja już znam odpowiedz NIE BYŁO TAKICH ZAWODÓW LIGOWYCH ŻEBY Huszcza NIE ZDOBYŁ PUNKTÓW TZN NIE WALNOŁ OLIMPIADY :)

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do musiel

    jeśli patrzymy na wzocnienia to wydaje mi się one wygladają tak:
    Świst za Kuciape - wzmocnienie
    Okoniewski za Pedersena - takie sobie ;)
    Janniro za Stojanowskiego - duuuuże wzmocnienie

    dlaczego wszyscy zapominają o tej trzeciej parze ??
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MANHATTAN

    Janniro doprowadzi Was do bólu brzucha od śmiechu.Tak jak pisałem jesteście na trzecim miejscu po Bydgoszczy i Lesznie do czwartego miejsca w tabeli po rundzie zasadniczej.Narra...
    ustosunkowujac sie do twojej wypowiedzi i majac na uwadze wypowiedz Helmuta:
    Ps Ps Ps Ps Pspspsppspspspspspspspspspsps

    Uwazaj zebys sie nie przeliczyl Kolego
    moge tylko dodac Tsssssssssstststststs

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •