Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 133 z 133

Wątek: Szombierski wyrzucony

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Blacktop
    Z twoją amatorszczyzną nie będę polemizował.


    Rozmawiałem w klubie z dyr. Matlochem, p. Cycyłą i prezesem Jakubiakiem na koniec. Powtórzę jeszcze raz, że Szumina jest zawodnikiem RKM-u i nie wchodzi w grę żadne wypożyczenie.

    Szumina chce zdobywać punkty dla Rybnika.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    ale z tego zarzadu popie..... pozwola Szuminie jeździc jak sie przyzna do bledu, wiecie co, to ja bym sie tego po przedszkolakach niespodziewal. I co z tego ze Szumina powie "przepraszam moja wina", to wywola jeszcze wieksza nienawisc do Wegorza i klubu.

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chcę być złośliwy ale Szumi od jazdy w Częstochowie chyba wolał by kastracje(bez urazy kibice CKM)
    Nie chcesz byc zlosliwy? Nie wydaje mi sie. Czy uwazasz, ze Wlokniarz to klub, w ktorym tak zle sie wiedzie, ze zawodnicy nie chca jezdzic w Czestochowie? Nie wydaje mi sie. Gdzie bedzie jezdzil Rafal, okaze sie juz wkrotce. Ciekawe co powiesz, gdyby Szumina wyladowal ostatecznie w Czestochowie... Ciekawe...
    Wręcz przeciwnie,uważam,że Wlokniarz to jeden z lepiej poukladanych klubów w Polsce.Z tym że zawodnicy nie chcą jeżdić w CKM-ie to przesada,ja tego nie napisałem choć przykładem na to może być Czerwiński,a jeżeli chodzi o Szumiego to miałem na myśli to,że chce jeżdzić tylko w Rybniku.
    Co powiem jak ostatecznie wyąduje w Czestochowie?
    Powiem:"Gratuluje pozyskania tak dobrego,walecznego i ambitnego zawodnika i życze zdobycia drużynowego mistrzostwa Polski 2003" a Rafałowi powiem:"Olej Rybnik tak jak on Ciebie olał,nigdy tu nie wracaj i pokaż wszystkim na co Cie stać"
    POZDRAWIAM I ŻYCZE MISTRZOSTWA POLSKI 2003!!!(Z Szombierskim czy bez)

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    chylę czoło

    Jestem pod wrażeniem opinii jaką wyraził mój przedmówca. Chciałbym, aby naszą drużynę wzmocnił dobry junior. Będzie to decydujące ogniwo w walce z Apatorem o Mistrzostwo. Nic jednak za wszelką cenę. Życzę Wam, aby sprawy z Szuminą zostały szybko zakończone, aby wprowadził Rybnik wraz z Czerwińskim do Ekstraligi. Przez ostatnie lata dzięki absurdowi zwanemu KSM nie mogliście występować w najmocniejszym składzie... Mam nadzieję, że teraz sami nie osłabicie swoich szeregów i spełnią się wreszcie Wasze marzenia.
    P.S. Przepraszam za wcześniejsze wpisy, które mogły Was obrazić, ale byłem i jestem prowokowany przez pseudo moderatora kaniakowskiego, który notorycznie kasuje nasze wpisy i powoduje swoimi stronniczymi wypowiedziami konflikty na tym forum. pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Rowniez jestem podbudowany opinia WojtkaRKM. Bo chyba w koncu kibice z Rybnika i Czestochowy nie powinni sie klocic. Nasze miasta leza calkiem niedaleko od siebie i nasi kibice powinni zyc w zgodzie.
    POZDRAWIAM I ŻYCZE MISTRZOSTWA POLSKI 2003!!!
    A ja zycze upragnionego awansu do Ekstraligi. Mielibysmy derby wojewodztwa :).

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Blacktop
    Jeszcze raz napiszesz nieprawdę o mojej osobie dostajesz bana. Niestety ale nie usuwam waszych wpisów i nie prowokuję żadnych kłótni. Po raz pierwszy powinieneś dostać bana za pisanie bzdur na temat klubu i obrażanie szeroko pojęte. Poza tym proszę cię abyś się nauczył dobrze czytać, gdyż mój nick to kaniakaniowski, nie inaczej.
    Poza tym skończyłem już dyskusję z twoją osobą jednak to Ty w części swoich postów umieszczasz prowokacyjną nutkę skierowaną w moją osobę. Co do pseudo moderatora, no jak widzisz jestem już nim bardzo długo jeżeli masz jakiekolwiek obiekcje to jest od tego specjalny dział, w którym możesz się pożalić. Poza tym gwarrantuję Ci, że cenię ludzi za ich trafne opinie. Twoje są ani nie trafne ani nie mają podłoża, na którym można by je oprzeć. Piszesz wiele bzdur wyssanych z palca i na tym opierasz swoje opinie. Znam wielu forumowiczów z racji długiego okresu bytu na tym forum i zapewniam Cię, że nie jesteś ani pierwszą ani ostatnią taką osobą, z którą miałem, mam i będę miał do czynienia. Jest to mój ostatni post kierowany w Twoją stronę bo nie mam zamiaru polemizować z osobą, która wie co wie, a nie wie tego co powinna wiedzieć. Życzę większej chęci zaangażowania w sprawy swojego klubu ale także w sprawy klubów o których wydaje się opinie.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    moja odpowiedż

    Pozwolę sobie zacytować obraźliwe teksty skierowane w moją stronę na przestrzeni kilku ostatnich dni. To co piszę to porażające, wodolejstwo, fanaberie, bzdury i w ogóle mam blade pojęcie. Nie znam i nie interesuję się żużlem. Zaproponowano mi przeniesienie do sekcji muzycznej... Pozostawiam to bez komentarza
    Nazywam cię kaniakowski z ironią, ponieważ nie mogę poważnie traktować osoby która notorycznie obraża innych kibiców z innych ośrodków żużlowych. Opisuje sytuacje w klubie częstochowskim, że podpisuje się kontrakty bez pokrycia finasowego, a następnie poszukuje sponsorów... Proponuję abyś dał sobie bana... nara

  8. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jednak dalej proponuję przeniesienie do sekcji muzycznej koledze Blacktopowi :):):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  9. Powrót do góry    #99
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    buuuuuu

    Bez Szuminy ni ma Ekstraklasy!! Szkoda zawodnika!! Troche lakkomyslny, ale zato jaki zuzlowiec!!

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Szuminy to naprawde nie wyobrazam sobie naszych Rekinów bez niego w roli głównej !!! Zeszły sezon pokazał, zwłaszcza jego końcówka co ten chłopak potrafi. Zabawiał sie na kazdym torze z kim chciał czy to Rzeszów czy Gniezno i pokazał ze potrafi myślec w przeciwienstwie np do Mariusza który nie wyciągnął zadnych wniosków z pierwszych meczów w Rzeszowie czy Gnieznie. Rafał umiał wyciągnąć wnioski i pierwszy meczw Gneznie skonczyl z 3 punktami zas drugi z bodajże 13 a Mariusz...pierwszy mecz 4 drugi 3. A niektorzy mowia ze Szumina nie ma glowy do myslenia czy ze jest głupi. Moze i jest głupi poza torem ale na torze jest technicznie i myśleniem w czołówce juniorów naszego kraju !! Teraz tylko dac mu jezdzic i wprowadzi nasz zespół do tej E-Ligi.

    ps. kania zalozcie sobie z blacktopem jakis nowy wątek do kontynuowania waszych wpisów i porachunków :P [b]pozdrówka dla wszystkich :)

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Zrobię wszystko, żeby wrócić na tor. Chcę to udowodnić swoją postawą. Klub nie zamknął przede mną furtki. Zamierzam aktywnie trenować i przygotowywać się do sezonu. Mam nadzieję, że w ten sposób uda mi się zrehabilitować. Wyjaśniliśmy sobie również wszystko z Mariuszem Węgrzykiem i nie ma między nami żadnego konfliktu. Będziemy kolegami na torze, jeśli oczywiście będę mógł wyjechać - powiedział w wywiadzie dla Dziennika Zachodniego Rafał Szombierski"


    Widac ze Rafal zaczal juz cos robic w kierunku powrotu do skladu.Oby tak dalej.Mysle ze Szumina bedzie juz w skladzie na mecze sparingowe.

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Uuu błąd chyba

    Ja uważam, że chyba w Rybniku popełniono błąd. Rafał to młody zawodnik i na takich powinno się w Rybniku stawiać, zresztą nie tylko w Rybniku.
    Inny klub będzie miał pociechę z Szombierskiego. ja bardzo chętnie widzę go w Toruniu.

  13. Powrót do góry    #103
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Ja uważam, że chyba w Rybniku popełniono błąd. Rafał to młody zawodnik i na takich powinno się w Rybniku stawiać, zresztą nie tylko w Rybniku.
    Inny klub będzie miał pociechę z Szombierskiego. ja bardzo chętnie widzę go w Toruniu.
    Oj nie moge sie z toba zgodzic, po co nam mlodziezowiec. Chyba znasz przyslowie "Cudze chwalicie swego nie znacie", mysle ze juz niektorzy w krotce sie poznaja. A swoja droga nie moze byc tak, ze klub ktory slynie ze szkolenia mlodziezy, zmienia sobie diametralnie kadre. W Toruniu zawsze byly talenty, tylko trzeba je odpowiednio poprowadzic.
    Pozdrawiam
    Marcin

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sorry

    Ja nie powiedziałem, że nasi juniorzy są słabi. Oni w tym sezonie mogą zaskoczyć wszystkich. Marcin Jaguś napewno zrobi postępy (już w tamtym sezonie zaskakiwał) no i Adrian Miedziński to spory talencik powinien być. Ale jesli Szombierski ma wylądować na bruku to myślę że w Toruniu napewno by się przydał. Nasi juniorzy są super. Sezon 2003 będzie przelomowy w ich karierze.

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledzy z Torunia Rafał do was nie trafi napewno więc zostaje wam Jaguś z Miedzińskim. Jestem w 100% przekonany ze SZUMINA bedzie normalnie jeździł w RKMie w tym sezonie, popracuje , potrenuje , pokaze swoja przydatność dla druźyny i będzie pewnym punktem REKINÓW !!!

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I chwała mu...

    No i bardzo dobrze by było gdyby jeździł w Rybniku. My w Toruniu mamy już skład skompletowany i raczej nie wchodzi w grę Szombierski. Lepiej niech jeździ w Rybniku u siebie jak ma iść do jakiegoś klubu i się zmarnować. Szombierski musi pozostać w Rybniku. On jest tam potrzebny.

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VOLTER zgadzam sie z Toba w 100% a nawet 100000% :) Jest bardzo potrzebny tylko jak wytłumaczyć to naszemu zarządowi. Rafał zapowiedział że bedzie trenował na maxa , z Węgrzykiem sie już przeprosili wiec teraz wszystko zależy od Szołtyska czy da mu szanse sie wykazac na torze w lidze czy jego duma nie pozwoli mu na to aby jednak Szumina jezdzil. Ja jestem jak najbardziej za Szumina w koncu to on uzyskał w ubiegłym sezonie najwyższy KSM w zespole spośród Polaków mimo tego iż prawie polowe sezonu przesiedzial na lawie i dopiero w "czwórkach" pokazał całą swoją klase. I jak tu ma być zespół bez Rafała ?

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szołtysek jest twardy i dlatego nie wystarczy tylko to, ze Rafał będzie trenował. Ale za to jeśli już Rafała wpuści z powrotem do drużyny (a wpuści - moim zdaniem), to znaczy, że Szuimna "wyszedł z siebie", żeby jeździć. Będzie dobrze!

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    potrzeba

    Oby tylko nie było potrzeby. Jeśli komuś coś się stanie to wtedy będą kłopoty, więc lepiej niech Szombierski zostanie i jeździ. Wydaje mi się, że wyjdzie to na dobre i klubowi i zawodnikowi. Prawda jest taka, że bez Szombierskiego awansu nie będzie!!! Bo kto go zastapi? Czerwinski? Będzie mu trudno. Oczywiście pozostaje jeszcze aspekt wychowawczy, ale to już rola trenera i zarządu.

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też jestem zdania,że Rafał powinien jeździć w Rybniku.Siła uderzeniowa RKM spada znacznie bez Szombierskiego.
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do JAZDA 99

    Chłopie, nikt nie musi pić alkoholu, żeby mieć trudny charakter... A inna sprawa, weź sie porządnie napij któregoś dnia, a na drugi dzień wsiądź na motocykl żużlowy i zrób sobie kilka kółek, nie wiem czy dasz radę Albo coś prostszego weź sobie pobiegaj na kacu...hahaha...napewno będziesz w tej dyscyplinie mistrzem Może kiedyś będziesz trenerem drużyny żużlowej, a wtedy jednym z elementów przygotowawczych do sezonu będzie spożywania alkoholu aby zrobić z żużlowców "trudne" charaktery Mistrzostwo Polski gwarantowane Powodzenia.
    Słuchaj nie ma co porównywać biegania do jazdy na motorze bo coś o tym wiem!!!! Na kacu po klinie naprawde czujesz że możesz wszystko!!! ;-) Coś o tym wiem bo troche jezdze!! Może enduro (w terenie też się sprawuje) to nie zuzel ale z mym endurkiem nie ma szans żadne autko na mieście w takiej sytuacji!!!!!!!!!!

    ;-) Co prawda nie pochwalam tego ale TAK JEST!!!

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę że wielu kibiców widziałoby Szuminę w swoim klubie, co bardzo mnie cieszy, bo to znaczy że jego klasa jest w żużlowej Polsce doceniana. Niestety (dla was) Szombierski nie zmieni barw klubowych w tym sezonie, więc nie ma co sobie ostrzyć na niego zębów.

    - Nie przewidujemy możliwości wypożyczania Rafała – mówi pan Jakubiak -Przedstawiliśmy mu nasze stanowisko, naszą intencją było – przedstawiając tą karę, sankcje i właśnie intencje zarządu – pokazać Rafałowi, że my nie dybiemy na jego karierę. Chcieliśmy przekonać go o tym, że bardzo zależny nam na tym, żeby ten człowiek rozwijał się i osiągał w życiu same sukcesy.
    źródło: sportoweFakty.pl
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odwiesić Szumine, powiesić Węgorza!

    Bandi wiesz co z tym stwierdzeniem to ani troche sie nie zgodze co to ma za sens . Moim zdaniem w tym sezonie to właśnie Mario , Nicki i Szumina nadawali by warunki na torze dzieki nim bymy wygrywali .Więc ja jak najbardziej jestem za powrotem Szuminy do składu ale nie mysle o żadnym innym wykluczaniu zawodników.

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz rację Pedzel. To był kryzys chwili.
    Zaraz to zmienie.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Szkoda!!!!!!!!!!!

    W zeszłym sezonie kto był słabszy?...Węgrzyk i uważam, że to jest nie rozssądna decyzja zarządu(zawioeszenie tylko Szombierskiego, bo bójka nie rozegrała się tylko miedzy Szombierskim i Szombierskim). Ponieważ jakby nie patrzeć jest to sportowe osłabienie RKMu i może się myle, ale zanosi się na to że strata tak świetnego zawodnika może zaowocować nie awansem....Chyba żę zastąpi go udanie Romanek(odrodzi się), a do skutku dojdzie transfer Czerwinskiego(i zbliży sę do zeszłorocznych wyników). Ale mimo wszystko to bedzie spora luka w składzie RKMu. Ponad to jesli potwierdzą sie doniesienia prasowe i Szombierski wyląduje we Włókniarzu, to...CKM mistrzem Polski, bo kto powie, że jest skład lepszy w Polsce niż: Sullivan, Jonsson, Holta, Ułamek, Walasek, Szombierski. Każdy z tych zawodników w pełnej dyspozycji jest w stanie zdobyć minimalnie 10 pkt., a Sullivan 15..., więc może lepiej żeby trafił do: nawet Piły lub GKSu :))))) bo wyrównałoby to bardziej e-lige. Ale co tam to tylko moje mażenie, rzeczywistość może być inna i raczej będzie...

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Szombierski nie będzie jeździł, to spada, i to znacznie siła udeżeniowa rybnickich rekinow. może okazać się ża będziecie mieli problemy z awansem, bo jak wiadomo 1 liga w tym sezonie jest bardzo wyrównana. Ja wam życzę powodzenia i zastosowania mniej drastycznej kary wobec Szuminy.

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ponad to jesli potwierdzą sie doniesienia prasowe i Szombierski wyląduje we Włókniarzu, to...CKM mistrzem Polski
    Gigant, wydaje mi się, że pisząc o tych doniesieniach prasowych masz na myśli TŻ.
    Chciałbym więc powiedzieć Ci, że podpisany pod tymi artykułami pan pisze bzdury.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co snuc domyslow chlopaki,sprawa jest jush praktycznie wyjasniona,mozna o tym przeczytac na oficjalnej stronie naszego klubu www.rkm.rybnik.pl,tam wszystko jest wyjasnione.Szumi postara sie o to zeby wystartowac od pierwszych zawodow w Lublinie i tak na pewno bedzie.Niewiem wogole po co ta gadka na glownej stronie przegladuzuzlowego,ze niby Szumina moze jezdzic we wlokniarzu ,to istna bzdura !!

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spoko

    Panowie spokojnie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło . Po 3 meczach R.Szombierski wróci do drużyny . Zapał zawodnikom trochę ostygnie i ten sam Zarząd będzie dążył do tego ,żeby podali sobie ręce . Interes drużyny będzie ważniejszy kiedy zaczną się problemy.

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    kurde najpierw bylo wyrzucenie z klubu
    potem zmienilo sie to na zawieszenie a teraz
    "co tam niech jeździ"

    spoko kurde

    pozdro

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurde najpierw bylo wyrzucenie z klubu
    potem zmienilo sie to na zawieszenie a teraz
    "co tam niech jeździ"

    spoko kurde

    pozdro
    Nie bylo zadnego wyrzucenia Szuminy.To prasa pisze takie bzdury.Rafal zostal odsuniety od pierwszego zespolu i to kiedy powroci zalezy tylko i wylacznie od niego.Zawieszenie a wykluczenie to calkiem inne zdarzenia.Zawieszenie jest okreslone z gory na ile meczy czy powiedzmy caly sezon lub miesiadz,a wykluczenie nie obejmuje tutaj zadnego konkretnego terminu.To od zawodnika zalezy jak szybko powroci na tor.Tak ja to rozumuje :)

    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bylo zadnego wyrzucenia Szuminy.To prasa pisze takie bzdury.Rafal zostal odsuniety od pierwszego zespolu
    Czy to oznacza, że w Rybniku jest jeszcze i drugi zespół???
    A tak poważnie, to może ktoś się poważnie zastanowi nad tym co pisze. Pomiędzy wyrzuceniem, zawieszeniem a odsunięciem jest kolosalna różnica.
    Pismaki to dranie, będą się pewnie twierdzić, że tłumaczyli z angielskiego. :)

  33. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety, ale niektórzy pseudo dziennikarze napisali nawet, że podczas tej bójki ktoś komuś uszy poobrywał. Tak teraz to wygląda. Pisaliśmy od począku, że Rafał jest wykluczony z drużyny jednak nie jest to wyrok, którego nie można zmienić. To czy Rafał powróci do drużyny miało zależeć tylko od niego i jego postawy. Wszystko wskazuje na to, że powróci.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Czy to oznacza, że w Rybniku jest jeszcze i drugi zespół???
    Jest drugi zespol Rybki Rybnik :)
    Chodzilo mi o odsuniecie z pierwszego skladu.
    A co do pismakow przeczytajcie sobie w Tygodniku Zuzlowym o tym zajsciu w Ustroniu.Myslalem ze pekne ze smiechu czytajac ten artykul.
    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurde najpierw bylo wyrzucenie z klubu
    potem zmienilo sie to na zawieszenie a teraz
    "co tam niech jeździ"

    spoko kurde

    pozdro
    Nie bylo zadnego wyrzucenia Szuminy.To prasa pisze takie bzdury.Rafal zostal odsuniety od pierwszego zespolu i to kiedy powroci zalezy tylko i wylacznie od niego.Zawieszenie a wykluczenie to calkiem inne zdarzenia.Zawieszenie jest okreslone z gory na ile meczy czy powiedzmy caly sezon lub miesiadz,a wykluczenie nie obejmuje tutaj zadnego konkretnego terminu.To od zawodnika zalezy jak szybko powroci na tor.Tak ja to rozumuje :)

    Pozdrawiam
    Co do bzdur pisanych przez prase to w tygodniku żużlowym możemy przeczytać w artykule znanego skądinąd z wypisywania takich fanaberii redaktora Śliwe,że Rafał Szombierski w sezonie 2003 będzie zdobywał punkty dla Włókniarza.
    Proponuje temu Panu przyznać nagrode Polizera.Należy sie chłopu!!!

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Komu to w końcu wierzyć.
    Prasa pisze co innego, tygodnik żuzlowy, itp.
    Po mału robi się ciekawie,komu tu wierzyć??
    Nie będę zdziwiony jak powyższe zamieszanie znajdzie tez swój artkuł w prasie kobiecej...jak plotki, to plotki.
    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  37. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze w gazetach jak Tygodnik żużlowy i Tempo pisze niejaki Śliwa vel Ostafiński. Nie wiem jakim prawem, z tego powodu, że ta osoba nie ma żadnych informacji z klubu i ich nie dostanie. Dlatego TŻ i Tempo to dwa szmatławce, bo jak można zatrudniać gościa, który informacje bierze z kosmosu ?? Polecam czytać www.sportowefakty.pl zapewniam, że informacje tam są potwierdzone, bo piszemy je: ja i Aneta.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Nigdy nie mów nigdy...

    Sezon za progiem, a my niewiemy nic, albo prawie nic o dwóch kluczowych zawodnikach i ich przyszłości(przynależności) W obu przypadkach bezsprzecznie zawodnicy muszą jeżdzić! Nieważne czy wystartują w Rybniku, Czewie czy Wrocku... Za tydzień ruszają sparingi i dobrze by było aby sprawa się wyjasniła, bo powoli te szachy stają się absurdalne.
    P.S. Do Kaniakowski. Po raz kolejny pokazałeś swój prymitywizm. Pisma takie jak TŻ, a zwłaszcza TEMPO/Przegląd Sportowy to nie są szmatławce. Czytali je moi rodzice i dziadkowie. Czytają je setki tysięcy ludzi. Uszanuj to (uzyto slowa powszechnie uznanego za obrazliwe)...

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    blacktop
    Uzywanie wulgaryzmow na Forum jest wbrew regulaminowi.
    Na razie wykasowalem ta kwestie. Pilnuj jezyka please.

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do blacktop

    Może trochę przyhamuj. Jakość pisma nie zależy od ilości czytelników tylko od jego prawdomówności. Dla mnie TŻ który cztam od lat jest szmatławcem bo w gazecie która ma z założenia być specjalistyczna nie ma miejsca na chore wynaturzenia nic nie wiedzących chłopaczków mieniących się redaktorami. Dziennikarz nie publikuje przypuszczeń uzyskanych z siódmej ręki, tylko je sprawdza u źródła. W TŻ a obecnie niestety i w Tempie jest mnóstwo pierdół, których nikt nigdy nie prostuje. Ja od prasy oczekuję informacji a nie dezinformacji - kłania się Radio Erewań.
    Pozdr.

  41. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    moja odpowiedz

    W dzisiejszych czasach rynek prasowy, w tym przypadku sportowy(żużlowy) jest bardzo zawężony. Mamy do czynienia właściwie z dwoma dziennikami: katowicki SPORT oraz krakowskie TEMPO/Przegląd Sportowy. Jest to jedyne źródło informacji sportowej(żużlowej) w Polsce. TŻ jest od kilku lat jedynym specjalistycznym pismem żużlowym w Polsce. Uważam, że należy to uszanować i wykasowywać obrazoburcze wpisy. Nazywanie panów np.Jaźwieckiego czy Dobruckiego którzy współtworza ten tygodnik) chłopaczkami czy szmatławcami) jest po prostu chamskie i świadczy o niskim poziomie światopoglądowym piszącego.
    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dzisiejszych czasach rynek prasowy, w tym przypadku sportowy(żużlowy) jest bardzo zawężony. Mamy do czynienia właściwie z dwoma dziennikami: katowicki SPORT oraz krakowskie TEMPO/Przegląd Sportowy. Jest to jedyne źródło informacji sportowej(żużlowej) w Polsce. TŻ jest od kilku lat jedynym specjalistycznym pismem żużlowym w Polsce. Uważam, że należy to uszanować i wykasowywać obrazoburcze wpisyPozdrawiam
    To tak jakbym miał specjalnie szanować TPsa, za to że od kilkudniesięciu lat jest (była) jedyną firmą swiadczącą usługi telekomunikacyjne (częstokroć na miernym zresztą poziomie...)
    Acha, i dlatego, że dziadkowi założyli telefon w '85 po 12 latach od złożenia wniosku....

  43. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Blacktop

    Juz Ci kiedyś mówiłem, jeżeli chcesz coś napisać to pisz bez inwektyw skierowanych w moją stronę. Ja już Ci powiedziałem, że Twoje opinie są dla mnie budowane śmiesznym podparciem rozumowym i nie będę ich komentował.

    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •