Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 133

Wątek: Szombierski wyrzucony

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spokojnie, to nie koniec swiata !

    Poczekajmy z ta krytyką zarządu. Decyzja choć ostra, to moim zdaniem słuszna. Dlaczego:

    1. To Szombierski był sprawcą zajścia, to on przeholował z alkoholem, to on zignorował nakaz trenera, żeby o 22 być w domku prezesa.
    2. W przeciwieńnstwie do WSZYSTKICH pozostałych uczestników zajścia jako JEDYNY nie wykazał skruchy, kreując sie na ofiarę całego zajścia.

    Co do dalszych losów Szombierskiego:
    Nie będzie wypożyczony na mały kontrakt, może trenować na obiektach klubowych, decyzja co do ponownego włączenia go do drużyny jest sprawą otwartą - wiele zależy od postawy samego zainteresowanego.

    Co do zarządu: Prezes przed sezonem mówił, że interesuje go (i sponsorów) pierwsza czwórka. Jesteśmy w stanie to osiągnąć i bez Szombierskiego.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od dłuższego czasu czytam to forum, jednak dopiero teraz postanowiłem zabrać głos. Zdaję sobie sprawę że swoim pierwszym wpisem na pewno naraże się wielu kibicom z Rybnika, uważam jednak że zarząd postąpił słusznie. W większości powyższych wpisów panuje przekonanie, że Szombierski został wyrzucony za to że pobił się z Węgrzykiem. Chciałbym zwrócić waszą uwagę na inny fakt. Jaki jest stosunek Rafała do naszego trenera??? Jak Rafał zareagował na slowa trenera że o 22 ma być w razem z resztą drużyny? Moim zdaniem gdyby tylko dali sobie po gębie nie byłoby żadnej sprawy. Jaki autorytet ma trener którego nie słucha nawet młodzieżowiec? Czy w trakcie sezonu pozostali zawodnicy nie próbowaliby traktować pana Grabowskiego tak jak potraktował go Szombierski? I jak miałoby się to do naszych marzeń o awansie? Uważam że Rafał jest talentem pierwszej wody. Teraz wszystko jest w jego rękach. Jestem przeciwny oddawaniu go do innego klubu. Może odsunięcie go od zespołu podziała na niego jak zimny prysznic i zrozumie że do osiągnięcia pozycji w klubie nie wystarczy dziecinna bufonada i stawianie się. Rafał swoją jazdą rozpala nas do białości. Jeżeli nauczy się kontrolować swoje emocje i dawać im upust tylko na torze, to będzie dalej nas cieszył swoją jazdą. Na pewno teraz będzie przechodził ciężkie chwile. Mam nadzieję ze będzie blisko niego ktoś, kto będzie dla niego oparciem, ale jednocześnie pomoże mu określeniu czego naprawdę chce od życia. Mam nadzieję że nie tylko "imprez" takich jak ta w Ustroniu.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wstrzymajcie się na razie z komentarzami. Siedziałem w klubie z Anetą, Mrówką, Shrekiem i póxniej dojechał Pedzel, prawie 4 godziny.
    Powiem tylko tyle, że Szumina powinien zostać ukarany, ale nie zgadzam się z decyzją zarządu (jest to moje subiektywna ocena). Jednak Szumina musi w końcu zmądrzeć i to czy będzie jeździł zależy głównie od niego. Jeżeli wykarze chęć poprawy możemy go ujrzeć na torze.
    Nie wieszajcie też psów na Węgrzyku, bo są winni wszyscy. Rozmawialiśmy z nim i powiedział, że chce aby Szumina jeździł i wierzy, że będzie jeździł. Zaniedługo na www.sportowefakty.pl ikaże się wywiad z Mariuszem Węgrzykiem i prezesem Jakubiakiem.

    pozdrawiam
    Wstrzymajcie się na razie z komentarzami. Siedziałem w klubie z Anetą, Mrówką, Shrekiem i póxniej dojechał Pedzel, prawie 4 godziny.
    Powiem tylko tyle, że Szumina powinien zostać ukarany, ale nie zgadzam się z decyzją zarządu (jest to moje subiektywna ocena). Jednak Szumina musi w końcu zmądrzeć i to czy będzie jeździł zależy głównie od niego. Jeżeli wykarze chęć poprawy możemy go ujrzeć na torze.
    Nie piszcie, że Węgrzyk jest czemuś winny, bo on naprawdę nie jest winny tej sytuacji. Rozmawialiśmy z nim i powiedział, że chce aby Szumina jeździł i wierzy, że będzie jeździł. Zaniedługo na www.sportowefakty.pl ikaże się wywiad z Mariuszem Węgrzykiem i prezesem Jakubiakiem.

    pozdrawiam
    O czym Ty kurde* piszesz znasz Szumine?Bo my tzn.rkm_rkm_rkm,pokid i ja Znamy go od przynajmniej 10 lat.Musi zmądrzec? Co to ma znaczyć?Ma sie zapisać do kółka różańcowego i przestać przeklinać?Szumi wychował się w bez ojca (przynajmniej nie miałem go okazji poznać)dlatego jaki jest taki jest,ma charakter przez co nie da sobie dmuchać w kasze i miedzy innymi jest takim walecznym zawodnikiem na toże(chyba nie zaprzeczysz?)
    Według Ciebie co miał powiedzieć Węgrzyk,że nie chce żeby Rafał jeżdził bo może go ośmieszyć?Zastanów się!Jeżeli Szumi zostanie zawieszony to mam w dupie cały RKM z prezesem i Węgrzykiem na czele.To żałosne zeby z powodu takiej dupy jak Węgorz były takie problemy.Nie musisz mi dawać bana bo i tak i tak już mojej osoby na forum(do momentu wyjaśnienia sprawy Szumiego) nie zobaczysz.

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WojtekRKM
    Widzę, że wiesz o całej sytuacji tyle co nic. Powtórzę jeszcze raz, Szumina musi zmądrzeć i zdać sobie sprawę z pewnych rzeczy !!!!

    Powtórzę jeszcze raz, że nie zgadzam się z decyzją zarządu i bardzo chętnie bym zaprotestował przeciw niej. Jednak wtedy Szumina poczuje się znowu za pewnie. Po całym zajściu w Ustroniu Poważny zaraz na drugi dzieć potrafił przeprosić, zresztą nie jednokotnie przepraszał. Jednak Szumina uznał, że on nie jest niczemu winny. Był winny choćby dlatego, że słowa trenera traktował za nic. Dopiero dzisiaj przeprosił.
    Już pisałem, że będzie o tym artykuł w sportowychfaktach.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  5. Powrót do góry    #50
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Co tu dużo mówić sodówka i tyle. NIe macie kogo żałować Szombierski nic w tym sporcie nie osiągnie jeśli szybko nie zmądrzej, a niestety nie zanosi się na to. Wg mnie nawet najlepszy zwodnik, który psuje atmosferę po prostu działa na szkodę klubu. Zarząd klubu postąpił słusznie. A co miał zrobić, pozwolić jakiemus szczeniakowi( to nie obraza, pokazuje tylko niedojrzałosć Szuminy, dorosły to on na pewno nie jest.)robić co mu się podoba. Brawo dla działaczy. Widze opcję wymiany Szuminy na Czerwińskiego. Niepokorny za niepokornego z tym ze Zbyszek jest chyba bardziej poważny.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    jesli nie bedzie mial co robic.

    to niech przyjdzie do gdanska tu potrafia sobie radzic z trudnymi charakterami, pozatym by wymiatal w Gdansku.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Widze opcję wymiany Szuminy na Czerwińskiego
    ja tez ;)

    Niepokorny za niepokornego z tym ze Zbyszek jest chyba bardziej poważny.
    uuuuu
    smiem watpic..........

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Czy ktos moze mi wytlumaczyc slowa:
    Zarząd podjął uchwałę, w której wyklucza z drużyny R. Szombierskiego a na pozostałych uczestników zdarzenia nałożono kary dyscyplinarne (nagany, upomnienia), kary finansowe oraz zobligował ukaranych do opublikowania stanowiska drużyny w mediach "odnośnie sytuacji po zajściach" . Takie stanowisko na piśmie wcześniej przekazali wszyscy uczestnicy zdarzenia.

    Co oznacza "wykluczenie" bo na przegladziezuzlowym.pl napisali że nie pójdzie na mały kontrakt więc co ???

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako kibic RKM chciałem pogratulować zarządowi słusznej decyzji. Widzę, że klubem wreszcie rządzi zarząd i trener, a nie zawodnicy. Szombierski jest wielkim talentem. Co do tego nie ma dwóch zdań. Ale chamstwo i głupotę trzeba tępić. Nie potrafi się chłopak zachować, nie szanuje trenera to won. Nie będzie kasy, skończy się picie i głupie wybryki. Szombierski ma niecały miesiąc, żeby naprawić błędy. Nie zrobi tego to pozostanie mu szukanie nowej pracy. Popracuje chłopak za 800 złoty to może zrozumie co traci.
    Dzisiejsza decyzja jest też sygnałem dla innych potencjalnych "niepokornych". Może wreszcie w Rybniku "rodzi się" prawdziwy zawodowy klub? Oby.

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a moze wymienic go za czerwinskiego.ja pamiętam jak szombierski szalał po rybniku czerwonym sportowym samochodem z nogą w gipsie i jak grabowski zawiesił go za odmowe startu w półfinale srebrnego kasku w gorzowie.w następstwie nie zdobyliście złotego medalu bodajże w parach u siebie.

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA CHETNIE BYM ZOBACZYL SZOMBIERSKIEGO W GDANSKU:)

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Było by ciekawie... ale nierealne :(

    GKS ma juz doświadczenie z trudnymi charakterami!

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek Cieślewicz nie dojedzie do końca sezonu bo napewno będą z nim kłopoty a tu koledzy proponują nastepna mine w drużynie.

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sposób na Szumine ??? :(

    cyt:"Ciekawe co by zrobili jak by sie pobila cala druzyna ??
    pewnie wycofali by sie z rozgrywek??" - tak pisze Smake... no wlasnie ciekawe co by sie dzialo wtedy ????

    Krew mnie zalewa, chyba oddam karnet !!! Nie wyobrazam sobie RKM ad. 2003 bez Szuminy....
    Owszem chlopaka trzeba bylo troche przytęperowac ale nie az tak, teraz pewnie sie obrazi bo nie wierze zeby ta kara wplynela na niego mobilizujaco, taki to juz charakter i chyba juz go u nas nie zobaczymy... bo za rok pewnie pojezdzie w elidze, wiec i tak na nasz 1 ligowy stadion nie zawita:(

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak narazie zostaje on zawodnikiem RKM-u i nigdzie się nie wybiera!!!!!!!
    Ma coś do udowodnienia, a co? przeczytacie w najbliższym czasie na www.sportowefakty.pl gdzie zostanie napisane to przez naszego kolege i koleżanke, którzy przeprowadzili obszerny wywiad z panem Jakubiakiem i Mariuszem Węgrzykiem.


    pozdrawiam:-)

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie spokojnie jeszcze świat się nie zawalił a Szombierski został wykluczony ze składu nie dlatego , że dał w mordę Wegrzykowi ale dlatego ,iż za nic ma trenera i działaczy Rybnickich .
    Myślę ,że Rafał za jakiś czas ochłonie przemyśli sobie pewne sprawy i przeprosi kogo trzeba , a cały incydent będzie dla niego na przyszłość nauczką - "mam nadzieję".
    To ,że Rafał lubi sobie "golnąć" i ma ciężki charakter wiemy przecież nie od dzisiaj ,poprzedni zarząd przymykał oko na jego wyskoki .Obecni włodarze są jak widać konsekwentni w swoich poczynaniach a na ocenę kierowania klubem proponuje jeszcze poczekać .
    Jedno jest pewne gdyby Szumina był przekreślony jako zawodnik w Rybniku z pewnością zostałby wypozyczony do innego klubu.
    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym radzil wszystkim zachowac spokoj,przeprosi Szumi zarzad,trenera i bedzie po sprawie.Nie wyobrazam sobie naszej druzyny bez SZuminy,zarzad chyba zdaje sobie z tego sprawe,ze z przyjscia na nasz stadion zrezygnuje polowa kibicow,,to chyba latwe do przewidzenia....,my kibice jestesmy ogromnym sponsorem,a klub chyba nie chce sie ich pozbywac... .Bez Szuminy nie bedzie extra,a wejscie znowu gwarantuje kilku nowych sponsorow,oczywiscie tych powaznych.Szumina nie lec w kule !!!,my na Ciebie czekamy,a jest nas setki,tutaj jest Twoje miejsce.

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat z Przegladu żużlowego.

    "W komunikacie zarządu Rybnickiego Klubu Motorowego opublikowana została uchwała zarządu RKM-u z dnia 26 lutego 2003, na mocy której:
    - Rafał Szombierski zostaje wykluczony ze składu zespołu na cały sezon 2003,"

    Według tego co pisze w komunikacie to nie będzie wystepował w zespole w sezonie 2003.Bo jak to interpretowac skoro pisze "wykluczony ze składu zespołu na cały sezon 2003"?

    Skoro nie może być wypożyczony do innego klubu i ma możliwość trenowania razenm z drużyną to wydaje mi się,że powinno pisać w komunikacie ,że jest odsunięty od składu drużyny i tyle,a nie na cały sezon 2003.Niby nic a jednak dużo znaczy.Prawda.Ktoś to źle sformułował.




  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kania, Mrówka i Pędzel mają rację. Szumina został wykluczony z DRUŻYNY na 2003 rok, czyli z rozgrywek ligowych i drużynowych młodzieżowych (to ostatnie chyba), ale indywidualnie będzie mógł startować, będzie miął dostęp także do wszelkiego typu szkoleń itd. Nadal jest zawodnikiem RKM-u i nie ma plańów na to, by go gdziekolwiek za kogokolweik wymieniać, czy wyopożyczać. Decyzja zarządu jest bardzo twarda (też trudno mi się z nią pogodzić), ale teraz wszystko zależy od Rafała - może wrócić do drużyny, ale musi zmienić wiele rzeczy. Myślę, że nic mu tak ciężko nie przyjdzie, ale z tego, co wiem, to chłopak wziął sobie do serca słowa prezesa (rozmawiali chyba z 2 godziny) i CHCE SIĘ ZMIENIĆ!!!!
    Rzeczywiście w najmniejszym stopniu w tym wszystkim chodziło o Ustroń, a raczej o to, że Rafał zawiódł pewne zaufanie, którego z resztą udzielono mu "na kredyt". I nikt tu nie jest winien, oprócz niego. Rafał przyznał się do tego, przeprosił, więc nie wypisujcie, że on nie ma co zmieniać w swoim życiu.
    Więcej szczegółów wkrótce na sportowychfaktach!

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jestem ciekaw

    na ile ma podpisany kontrakt, bo jak tylko do końca sezonu 2003 to może okazać się że po tym wszystkim na koniec roku wypnie się na RKM
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to ładne rzeczy sie dzieja w RKM zawodnicy zamiast szlifowac kondycje popijaja sobie i robia zadymy.
    Ale jestem pełen uznania dla działaczy którzy nie toleruja dziadostwa w swym klubie , i podjeli natychmiastowe decyzje czy dobre to sie okarze .Ale przynajmniej Szombierski teraz dopiero wie ze nie jest pepkiem swiata , i nie moze robic co mu sie zywnie podoba.
    Ja pamietam jak za swoich czasów w Gnieznie wywijali Cieslewiczowie i Fajferowie, ale tam niemiał nikt tyle odwagi by postapic podobnie jak działacze RKM-u.

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja nie wierze w to aby Rafal byl na serio odsuniety ze skladu RKM !. Cos mi sie wydaje ze im blizej sezonu tym dzialacze popuszcza i skonczy sie na karach finansowych a Szombierski nadal bedzie jezdzil w Rybniku, bo jaki zarzad pozbywalby sie takiego zawodnika - owszem konfliktowego lecz takze walecznego na torze. Cos mi sie wydaje ze Szombierski pozostanie w Rybniku.

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedzie SZUMINA - bedzie eliga, bedzie bajerancko !!
    Nie bedzie SZUMINY - nie bedzie eligi, nie bedzie fajnych mijanek, nie bedzie szalenstwa na torze, nie bedzie super akcji z full odkrecona manetka gazu na wirazach !! Kto jak kto ale Szumina jest w tym najlespszy nie tylko w Rybniku nie boi sie niczego na torze i to jest bardzo dobra cecha zawodnika zuzlowego - SWIR - tacy sa potrzebni a nie jakies kaleki bojace sie wyprzedzac czy cos. Rafał to wszystko ma dlatego jets taki dobry i taki lubiany przez kibicow zawsze walczy do konca nie ma dla niego straconych pozycji i nie wyobraqazm sobie REKINOW bez niego !!!

    [b]SZUMINA MUSI JEZDZIC U NAS !!!

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do wszystkich miłośników Rafała!

    Jeśli chcecie żeby Wasz Rafał jezdził jeszcze dobrze przez wiele lat, to pozwólcie mu na jeszcze więcej. Niech nawet zacznie na treningi chodzić pijany! Pojezdzi jeszcze z dwa lata niezle, a potem nic z niego nie bedzie. Inna sprawa, że chyba nie zależy Wam aby ten zawodnik był tylko dobrym ligowcem, a na to zanosi się. Jeśli nie będzie potrafił się dogadać z drużyną prędzej czy później coś w nim pęknie. Może być twardy fizycznie, ale psychika rządzi się swoimui prawami. Inna sprawa, jeśli ktokolwiek z Was kiedykolwiek trenował jakąś dyscyplinę sportową, powinien wiedzieć jak wpływa alkohol na jego organizm! Jak go osłabia itp. Gratuluję Rafałowi, że ma tak "świetnych" kibiców, którzy pozwolą mu na wszystko byle zdobył chociaż te 10 punktów w meczu... Pytam się jak długo? 2-3 sezony? A już najbardziej śmieszą mnie wypowiedzi typu: nie miał ojca, teraz może pozwlić sobie na "wszystko". Kibice RKM'u zastanówcie się, co piszecie. Teraz jesteście jego wielkimi zwolennikami, później zacznie słabiej jeździć to będziecie mu wszystko wypominać... Wieszać na nim psy! Znam takie gwiazdy co już kiedyś dobrze jeździły a teraz godzą się na wszystko żeby tylko wystartować... Dodam jeszcze jedno co mnie bardzo bawi :))) Piszecie, że bez Szombierskiego nie będzie ekstraligi. A ja się pytam... hahaha... Czy jak jeździł w poprzednich sezonach to ją mieliście? :) Sam Rafał nie wywalczy Wam awansu, bo w lidze jeździ drużyna !!!
    Pozdrawiam
    "Aby podziały się gdzieś podziały"

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    w żużlu to inna sprawa z tym alkocholem, trudne charaktery z reguly lepiej jeżdżą (protas ma super technike, okoń to samo, ale boidupy z nich, i niczego wielkiego nie osiagneli nigdy), np Drabik, czy Gollob, czy nasz Kurmanek(trudno mowic o trudnym charakterze, ale pazurki nieraz pokazal). U nich widac ze glownym atutem jest odwaga. Żużel to nie sport dla świętoszków, tu masz pruć do przodu, i ewentualnie zatrzymać sie jak masz czerwoną flage przed oczami :D

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamiętacie co nam mówił Jasiu na spotkaniu, że Szumina to bardzo wielki talent, jeden z większych w Polsce. Jednak może ten talent bardzo zmarnować poprzez swoje podejście do tego sportu. Poza tym zespół stanowią wszyscy zawodnicy a nie tylko Szumina. Pamiętajmy, że teraz to czy będzie jeździł w meczach zależy od niego. No i kibice innych drużyn niech się uspokoją bo Szumina nie będzie jeździł w innym klubie.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Falu...

    Chłopie, nikt nie musi pić alkoholu, żeby mieć trudny charakter... A inna sprawa, weź sie porządnie napij któregoś dnia, a na drugi dzień wsiądź na motocykl żużlowy i zrób sobie kilka kółek, nie wiem czy dasz radę:) Albo coś prostszego weź sobie pobiegaj na kacu...hahaha...napewno będziesz w tej dyscyplinie mistrzem:) Może kiedyś będziesz trenerem drużyny żużlowej, a wtedy jednym z elementów przygotowawczych do sezonu będzie spożywania alkoholu:) aby zrobić z żużlowców "trudne" charaktery:) Mistrzostwo Polski gwarantowane:) Powodzenia.

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Referendum...

    Ostatnio przed jakimkolwiek w Polsce strajkiem przeprowadzane są modne głosowania , wśród bezpośrednio zainteresowanych czyt. pracowników.
    Mam propozycję , aby na pierwszym spotkaniu Rekinów na własnym stadionie zostało przeprowadzone głosowanie wśród kibiców.
    Wiele decyzji w zarządzie jest konsultowanych ze sponsorami - dzięki nim klub przecież istnieje.
    A KIBIC ?? To nie sponsor?? Śmiem twierdzić , że największy , bo z tego że łożymy pieniądze na ten sport , mamy "jedynie" satysfakcję i emocje , żadnej finansowej korzyści...Totalna olewka w stosunku do NAS.

    Głosowanie miałoby charakter taki : Czy jesteś za wyrzuceniem Rafała Szombierskiego z drużyny ? TAK , NIE...

    PS.A swoją drogą zawodnik jest po to , aby zdobywać punkty , więc czy karygodniejsze jest nie zdobywanie punktów w meczu , czy pozameczowe zdarzenia?

    Proszę Wszystkich kibiców o próbę powstrzymania zarządu przed tą niby podjęta już decyzją.
    Może mail'e do klubu...
    Nie namawiam do żadnego buntu , lecz do wyrażenia swego zdania.
    My również powinniśmy cos w tej kwestii uczynić.
    No chyba , że Szumina nie chce jeździć w Rybniku , to juz inna sprawa...

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ti nie chodzi o nas , tylko o samego zainteresowanego czyli Szumine ,ze jak sie poprawi bedzie wyrazal skruche to bedzie jezdzil , jak nie to nie bedzie jezdzil
    Franc jak my bedziemy ciagle za nim ,to on bedzie robil to samo ,bo kibice go wybronia , bedzie dalej jezdzil i bedzie czul sie bezkarny ,a do tego nie mozna dopuscic !!

    pozdrokwo

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    182
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wkleje to i tu bo bardziej pasuje ;o)

    Prezes postąpił jak uwazał za stosowne troche boli odsuniecie Rafała, ale juz wie (lub powinien wiedziec)ze pokpiwanie z trenera i nowego zarzadu, który musi sobie wyrobic opinie jezeli chce byc szanowany przez zawodnków, moze sie własnie tak skączyc.
    Prezes pokazał ze nieugnie sie nawet pod presja stracenia najlepszego zawodnika, teraz ruch nalezy do Rafała aby wrucic do łask. Jezeli mu zalezy na startach to .....on juz wie co nalezy robic w Tym kierunku

    oczywiscie mozna isc pod stadion i postawic sie za szumina, ale czy moze to cos zmieni, prezes jest trardy i łatwo zdania nie zmieni.To on kieruje klubem i ponosi wszelkie konsekwencje a nie my.

    dla kierownictwa to tez niebyła łatwa decyzja (tak przypuszczam) ale jezeli by to puscili płazem chłopak by sie bardziej rozpuscił i młodzi/inni zawodnicy brali by z tego przykład a tak mamy twardego trenera i prezesa. oj niełatwo bedzie imprezowicza nastały cieżkie czasy po Kolozu oj ciezkie

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sprostowanie...

    A ja wierzę w inteligencję i rozsądek kibiców i sądzę , że jeśli powtórzyłaby się taka sytuacja , względnie podobna , to i My nie chcielibyśmy aby Szumina reprezentował klub rybnicki.
    Swego czasu w klubie był psycholog , jest jeszcze?
    Ponowię apel do kibiców o nie pozostawianie tej sprawy bez echa.

    PS.Do fan : nawiasem mówiąc "pisz mi " Franz ;)
    Franc , to mój brat :)

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gazeta "SPORT"

    Cytuje: W internecie pojawily sie ostatnio pogrozki pod adresem klubu. Szombierski to przeciez ulubieniec rybnickiej publicznosci...

    odpowiedz prezesa..
    Nie damy sie zastraszyc jednemu czy drugiemu kibicowi. Sa w Polsce odpowiednie sluzby, do ktorych nalezy zabezpieczenie porzadku publicznego.

    A TO JEST NAJLEPSZE: Pojawily sie nawet grozby, ze jesli "Szumina" relegowany zostanie z klubu, moze dojsc do "PODPALENIA STADIONU" :):):)




    Nie no az tak drastycznie nie bedziemy manifestowac swojego zalu do prezesa!!!:) Jak spalimy stadion,to gdzie bedziemy ogladac zuzel?:):):)


  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Uuuuuu przegięcie...

    Nawet nie podejrzewałem , że może się znaleźć jakiś głupek , który takie pogróżki będzie rozsyłał.
    Potępiam takie i podobne zachowanie , jak każdy z pewnością.
    Chodzi mi jedynie o jakiś kontakt w tej sprawie z kibicami czyt. najwdzięczniejszymi sponsorami żużla.
    Rozumiem , że prezes odpowiada za własne posunięcia , jednak jakby zdanie rzeszy kibiców było odmienne , to któż winiłby prezesa , jeśli sytuacja powtórzyłaby się?
    Bez szanowania decyzji większości kibiców nie zbuduje się solidnego klubu , ale decyzja i tak pozostanie w gestii prezesa i zarządu...
    Owszem kibic może się mylić , ale prezes też ;)

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chetnie zobacze go w plastronie WYBRZEZA:)

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiedzcie mi jaką motywacje ma Szombierski do poprawy?Żadnej.Zdanie komunikatu:

    W komunikacie zarządu Rybnickiego Klubu Motorowego opublikowana została uchwała zarządu RKM-u z dnia 26 lutego 2003, na mocy której:
    - Rafał Szombierski zostaje wykluczony ze składu zespołu na cały sezon 2003,

    Jaki ma kontekst?
    Że w sezonie 2003 nie zobaczymy Szombierskiego w drużynie RKM.No bo co znaczy "wykluczony ze składu na cały sezon 2003".Znaczy,że nie będzie w całym sezonie jezdził.I to ma na niego podziałać?Po co ma sie starać,skoro i tak nie pojedzie.Komuś chyba chodziło o coś innego a napisał to co napisał.Jesli byłby odsunięty od składu,czy wykluczony to co innego,ale po co ten dopisek "na caly sezon 2003".To eliminuje go ze składu w całym sezonie 2003.Ja to interpretuje w ten sposób.


  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiedzcie mi jaką motywacje ma Szombierski do poprawy?Żadnej.Zdanie komunikatu:

    W komunikacie zarządu Rybnickiego Klubu Motorowego opublikowana została uchwała zarządu RKM-u z dnia 26 lutego 2003, na mocy której:
    - Rafał Szombierski zostaje wykluczony ze składu zespołu na cały sezon 2003,

    Jaki ma kontekst?
    Że w sezonie 2003 nie zobaczymy Szombierskiego w drużynie RKM.No bo co znaczy "wykluczony ze składu na cały sezon 2003".Znaczy,że nie będzie w całym sezonie jezdził.I to ma na niego podziałać?Po co ma sie starać,skoro i tak nie pojedzie.Komuś chyba chodziło o coś innego a napisał to co napisał.Jesli byłby odsunięty od składu,czy wykluczony to co innego,ale po co ten dopisek "na caly sezon 2003".To eliminuje go ze składu w całym sezonie 2003.Ja to interpretuje w ten sposób.
    Moze ktos zwiazany blizej z klubem to przeczyta i sprostuje? Skoro mowi sie, ze Rafal moze wrocic do lask, to ten zapis o wykluczeniu na caly sezon jest bezpodstawny!
    Rafal wracaj!!!!!!!!!!!!!!

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Tako rzecze kaniakowski

    Po raz kolejny jesteś zabawny. Szombierski zostanie na zawsze w rybniku. Bu ha ha... Rafał witamy w Częstochowie!

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm ciężka sytuacja dla Rybnika. Jak by nie było, "Szombier" to znakomity junior i niezwykle utalentowany oraz obiecujący zawodnik. Szkoda, że wynikła taka sytuacja. To gdzie będzie jeździł przecież nie jest wyjaśnione. Czy wogóle klub odda go na wypożyczenie? RKM traci na wartości, oj bardzo traci. Teraz pytanie - czy działacze dobrze postąpili? Strata takiego zawodnika, z drugiej strony niesnaski w zespole za jego sprawą. Jeden jeździec nie może zniszczyć kolektywu. No ale to już problem Rybniczan.

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Po raz kolejny jesteś zabawny. Szombierski zostanie na zawsze w rybniku. Bu ha ha... Rafał witamy w Częstochowie![/quote
    Bu ha ha ha!Bu ha ha ha!
    Rafał witamy w Częstochowie!
    Nie chcę być złośliwy ale Szumi od jazdy w Częstochowie chyba wolał by kastracje(bez urazy kibice CKM)
    P.S KANIA I MURCKY przepraszam za wczorajszą wypowiedz.Tak na prawde zależy mi na tym żeby pisać na forum a wczorajsza wypowiedz byla pisana pod wplywem niedozwolonych srodkow które miedzy innymi niby zażywał Szumi.

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Jazda, a czy ja mowie o jeździe na kacu, bez przesady że Szumi jesty alkocholikiem, mówie o tym, że nie jest świętoszkiem, i to że se lubi golnąć (ja i ty pewnie tez :)), nie znaczy że będzie złym zawodnikiem. Z tym piciem na obozie to jednak przyznam przesadził, ale cofnąć go za to z drużyny ? Ja bym go wywalił, gdyby pijany wpadł na mecz (Stefan Danno podczas jednego z GP :P).

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ladnie sie zaczol tez sezon dla fanow RKM-u wyrzucenie Szombierskiego to jest powazna strata pierwszy mecz z naszym TZL chyba mozecie sobie odpuscic :P oczywiscie zartuje ale Romanek nie jest az taki dobry jak Rafal szkoda mi was !! i bardzo bym chcial zeby Rafal Szombierski jezdzil w Lublinie :P .

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mowiac bardzo sie dziwie tym ktorzy tak "od reki" widza Szumine w swoim klubie.
    Zawsze twierdzilem, ze zuzel generalnie jest sportem druzynowym. I najcenniejszym kapitalem jest atmosfera.
    Juz nawet kilku osobom sie narazilem, ale nadal twierdze, ze dzieki temu, iz stworzono zwarty kolektyw utrzymal sie Gdansk, play-off wygrala Warszawka... A na drugim biegunie postawilbym np. WTS, ktory pomimo niezlego skladu o poprzednim sezonie chcialby jak najszybciej zapomniec. Wbrew pozorom byli tylko zlepkiem gwiazd, ktore odjezdzaly swoje i... o domu.
    Wracajac do tematu - ja nie oceniam zachowania Rafala, bo i tak calej prawdy do konca nie poznamy. Zadyma na parkingu byla pewnie ta kropla, ktora przelala czare...
    Ale chcielibyscie goscia, ktory w tak spektakularny sposob psuje atmosfere? Bo ja nie!

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Nie chcę być złośliwy ale Szumi od jazdy w Częstochowie chyba wolał by kastracje(bez urazy kibice CKM)
    Nie chcesz byc zlosliwy? Nie wydaje mi sie. Czy uwazasz, ze Wlokniarz to klub, w ktorym tak zle sie wiedzie, ze zawodnicy nie chca jezdzic w Czestochowie? Nie wydaje mi sie. Gdzie bedzie jezdzil Rafal, okaze sie juz wkrotce. Ciekawe co powiesz, gdyby Szumina wyladowal ostatecznie w Czestochowie... Ciekawe...

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GIRION ostatecznie Rafal nie bedzie w tym sezonie prezentowal barw innego klubu.Jest dalej zawodnikiem RKM i tak bedzie do konca jego kontraktu.Zarzad jasno stwierdzil ze nie ma mozliwosci wypozyczenia Rafala do innego klubu.To glownie od niego zalezy czy bedzie jezdzil w meczach ligowych czy nie.Musi sie przyznac do bledu i wtedy napewno zobaczymy go na torze jak zdobywa punkty.Wiec nie piszcie juz ze Rafal zasili wasz klub.To jest niemozliwe.

    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szumina to swój chłop i przywali jak trzeba i wypije jak prawdziwy Polak

    To taki styl , że tak powiem .Wielu żużlowców to jednak chłopacy o zamiłowaniu do mocnych wrażeń pozatorowych.Wcale mnie to nie dziwi, z tego co sobie można wyobrazić , to na pewno po rozdzieleniu bijących się ,obezwładnieniu Rafała przypuszczalnie wykrzyczał wszystko co myślał na temat większości w ROWie , o prezesie, zarzązie i wszystkich.Na pewno zrobił to pod wpływem alkoholu, takie rzeczy się krzyczy na maxymalnej adrenalinie, trzymanym przez 3 klientów za ręce , szamocąc się, znam to z autopsji , ileż to razy po alkoholu człowiek walił po mordzie jakiegoś "kolegę" , rozwalał stoły, balustrady domków letniskowych spadając efektownie na plery 2 m na ziemię ,waląc na oślep w jeszcze niedawnego towarzysza butelki .W większości przypadków po 6 min następowała zgoda , tym razem widać ,że ktoś z zainteresowanej grupy postanowił byc "szalenie charakterny gość" i nie odpuści , nie powie ssakramentalengo "ajm sorry ju madafaka".
    Ale z tego co wiemy , Szumina na swoim motorze reklamuje pewien klub nocny z czortami, gdzie odwiedzając tam swego sponsora na pewno nie zachwouje skromnej postawy , tuląc się małomównie w skórzany komplet wypoczynkowy , unikając konwersacji z otaczjącymi go dziewczętami, z pewnością nie pracownicami biblioteki miejskiej!To pewnien styl bycia , dlatego Rafał Szombierski to raczej odważy w sądach chłopak , niezbyt strategicznie podchodzący do swej kariery, skoro wszystko z siebie wyrzuca i to publicznie.Taki charakter.Ot normalka , w tym momencie albo znajduje się autorytet , który gościa ujarzmi i zdyscyplinuje albo wydali z kolektywu(wydaje się takim być Prezes), albo konflikt pogłębi się i ...
    Żużel zna takich przypadków setki , problemy wychowawcze to sie zwie.
    Swoja droga pięknie do drużyny wprowadził się Romek Poważnyj.Widać ,że nie ma tak z kim pić w tym Rybniku.Co zza Buga to zza Buga...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •