Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Sponsor dla Unii!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2001
    Postów
    51

    Sponsor dla Unii!!!

    Nieoficjalnie dowiedziałem się, że Unia Leszno prowadzi zaawansowane rozmowy z sponsorem o zasięgu ogólnokrajowym. Dlatego też, prezes R.Sokołowski tak zaczyna chlastać kasą. Mam na myśli kontrakt z Okoniem, a także z Ułamkiem(?)...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2001
    Postów
    378
    a wiadomo jaka to firma?

  3. Powrót do góry    #3

    zazdrosc???

    No no no widze ze ktos tutaj zrobił się lekko zazdrosny
    bo gdy sie dowiedział ze w zielonej sie znalazł sponsor to juz w lesznie tez musiał no troche dziwne ale BYĆ MOZE PRAWDZIWE ciekawe ile sie teraz sponsorów znajdzie w Polsce:)))
    Tylko Falubaz!

  4. Powrót do góry    #4
    Kto jest(będzie) w końcu tym sponsorem???

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2001
    Postów
    300
    Może z tym ogólnopolskim sponsorem to ściema a tak naprawdę to jest kasa z jednego z prywatnych kont Osamy( może to firma ,,Osama and Mułła Omar Korporejszyn''chcąca zachować anonimowość.Nikt przecież nie wie jakie Rufin ma znajomości .hi( bez urazy) Pozdrowienia

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2001
    Postów
    378
    hehehehehe kto wie :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •