Pokaż wyniki od 1 do 44 z 44

Wątek: Wejscie smoka cz. 2

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wejscie smoka cz. 2

    Gdy na stadion przychodziły tysiące kibiców, na trybunach widniały niebiesko-żółte flagi, a wiatr roznosił melodię "Staleczka Gorzów sialala la la...", aż chciało się żyć! Młoda, ambitna drużyna dzielnie zmierzała po zwycięstwa. Każdy miał swojego bohatera i chociaż na chwilę mógł zapomnieć o codziennym życiu. Nic nie zapowiadało porażki, która przyszła niespodziewanie szybko. W jednej chwili zabrała idoli i sukcesy. Niektórzy pożegnali się bardzo grzecznie, kulturalnie i obeszło się na cichym pochlipywaniu. O innych nie będę mówić... Dziś, w atmosferze pierwszej ligi nie pozostaje nam nic innego, jak powspominać sobie stare, dobre czasy...

    Pamiętam dobrze taką scenkę. Gorzów skąpany w wannie radości, bo Staleczka wygrała właśnie mecz. Nie byle z kim, bo z Apatorem! Stoję z przyjaciółką w parkingu i rozmyślam jeszcze o minionym sukcesie. Gwiazdy już dawno poszły pod prysznic, by ochłodzić rozgrzane emocje. Słychać jedynie szepty podekscytowanych kibiców i szmery machaników chowających motocykle. Ciszę tą zakłócił nagle pisk dzieciaków, które czatowały z notesami i długopisami na swoich idoli. W drzwiach pojawił się Jason Crump... Cała gromadka rzuciła się w stronę idola licząc na autograf. Crumpi ubrany w luźny t-shirt i sportowe spodnie, uśmiechnął się radośnie i... rzucił w małą ucieczkę. Tak, pamiętam świetnie sympatycznego australijczyka biegającego po parkingu gorzowskiej Stali. Trener Chomski spojrzał się tylko i żartobliwie pokiwal głową...

    W długiej histori gorzowskiego klubu Jason zapisał się złotymi literami. No, czerwonymi, jak kto woli... Zawsze uśmiechnięty i niezwykle sympatyczny. Dostarczał kibicom wielu pozytywnych emocji, niejednokrotnie zapewniając cenne zwycięstwa.Uwielbiałam wpadać do parkingu właśnie dla Jasona. Po autograf, zdjęcie, czy po prostu pogadać, pogratulować zwycięstwa. Niezwykle miły jest to człowiek. Dla niego nigdy nie żałowałam angielskich, wyszukanych zwrotów. Crumpi patrzył z podziwem i rzucał serdeczne "of course". Miło nam się tak gewędziło i aż dziw mnie bierze, gdy widzę niechęć do Crumpa wrosławskich kibiców. Grupa dobrze niepoinformowanych fanów przysprządziła Crumpiemu wielu zmartwień, o które zadbała poźniej również i prasa... W zachowaniu "Rudego" podczas SWC doszukiwano się różnych podtekstów. Jason pokazał publiczności po prostu australijską flagę... Cóż poradzić na to, że miał ją w tym, a nie innym miejscu. Dziś już chyba można się przyznać, że postąpiono niegrzecznie. Jason ma swój wybuchowy charakter i nic na to nie poradzimy, ale on w przeciwieństwie do kibiców-przeprosił. Mam ogromną nadzieję, że fani Wrocławskiej drużyny nie noszą już do niego urazy.

    Nie ma już kangura na gorzowskim obiekcie. Jego ruda czupryna nie rzuca się już wszystkim w oczy i co tu dużo mówić... smutniej się jakoś zrobiło. My jednak oglądamy Crumpiego podczas Grand Prix i wspominamy, jak to cieszył się i w akcie radości pokazywal swój słynny gest. Cicho w sercu marzymy, że będzie lepiej... Powrócimy do grona najlepszych polskich drużyn i powitamy jeszcze Jasona.
    Zakladam ten temat poraz drugi i nie chce mi sie juz pisac opini na temat tego tekstu, napisalem wczesniej a teraz juz mi sie nie chce sram na to i mam taka prozbe do wroclawian a mianowicie chodzi mi oto zeby skomentowali ten kawalek gdzie autorka dziwi sie nam worclawiana do Crumpa widac ze jest z gorzowa i nie jest w temacie wiec po co to pisze jak naprawde nie wie jak sprawa z crumpem wygladala??

    P.S.

    Po jakiego **** na przegladzie jest link skomentuj na forum jezeli ja skomentowalem ten tekst i temat zostal skasowany?? moze na przegladzie sie pomylili i tam nie powinien byc link do tego forum??

    Stojko Ultras SPARTA WROCŁAW

    Pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Komentarz sam się ciśnie na usta.Ta panienka jest nawiedzona.Jeżeli pokazywanie kibicom ,nie tylko wrocławskim tyłka jest pozytywne,to ja już nie wiem jak to określić.A Gorzów miał po prostu szczęście,że trochę zdążył wydorośleć.Przecież ciągle pamiętam ,jak na mecz przyjechał tylko z silnikiem pod pachą.I to jest profezjonalizm?

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Balbinica ale tak to juz jest kazdy widzi to co chce widziec. A dlatego tak jest bo sie prawdy boja. Tak samo jak ci z leszna ale dobra nie piszmy juz nic wiecej bo zaraz zaczna nam tu walic wyklady ze nie mozna tak robic jak my i tak dalej ze wroclaw najgorszy ze to wina A. Rusko i tak dalej i tak dalej....
    Ale jezeli ktos tak naprawde nie zna wroclawskich realiow i nie wie jak bylo od samego poczatku z tym zawodnikiem we wroclawskiej druzynie to niech sie nie wypowiada na temat wroclawskich kibicow i natemat podejscia nas wroclawian do Crumpa i tym bardziej niech nam nie pisze ze mamy wybaczyc albo zapomniec.... bo to nie jest tak ooo jak wam sie wydaje moze wiekszosc z was chodzi pouzupelniac programy ale dla mnie SPARTA to slowo swiete i nie lubie ludzi ktorzy tego nie szanuja a jest kilku takich a w tym CRUMP.

    Stojko Ultras SPARTA WROCŁAW

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stojko ma w 100% rację. Crump sam prowokuje nas kibiców do nazywania go rudy ch.. itp. On zawsze prowokuje swoim zachowaniem wszystkich jakich może. Nie wiem dlaczego on tak robi zapewne dla tego żeby mówić o nim, ale chyba raczej o nie taką rozmowę mu chodziło. We Wrocławiu on jest juz spalony na każdym meczu jakim się pojawi u nas będzie wygwizdywany i bluzgany. Myśli, że jak nabroi to mu dziadek pomoże hehe może to działa na Gorzów, ale na nas Wrocławian napewno nie.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O Crumpie można wiele powiedzieć... in minus. Nawet, gdy się go nie lubi, trzeba mu oddać, że jest postacią baaaardzo barwną! i świetnie znającą swój fach...
    Trudno natomiast rozmawiać w sposób racjonalny o sympatiach i antypatniach, bo to jest bardziej sprawa emacji i zranień. Jesteście zranieni...?! Trzeba się leczyć.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pfffff

    Juz raz to powiedzialem w poprzednim watku ale powiem jeszcze raz...kocham Jasona Rudobrodego! Z klubem zwanym Atlasem WTS Wroclaw zaden zawodnik sie nie identyfikuje i nie czuje do was sentymentu..(moze Hancock i Knudsen - ale to stare czasy). Staliscie sie klubem - typowym miejscem pracy, zawodnik przyjezdza, bierze kase i w dupie ma was. Moze sie ludze ze w Gorzowie jest inaczej..ale uwazam ze jest :). Nie zazdroszcze wam pieniedzy, nie zazdroszcze wam ze jestescie na topie...dla mnie WTS jest jak hipermarket Tesco - wielki, bogaty i bezduszny. (Teraz mnie zjedzcie :>)

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    O czym jest ten temat?

    ... oraz po co w ogóle i dla kogo? Kill me, ale nie znam odpowiedzi na te pytania, dla mnie nadaje się to co najwyżej do Hyde, lub South Parku. Amen. Obelgi pod adresem Crempliny? Kogo to obchodzi? Pokaż tyłek na forum, ładne, szerokoobrazowe zdjęcie, przynajmniej pożytek będzie, jezeli jest na co popatrzeć.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Troche nie na temat

    Oto kwiatki z zacytowanego tekstu:
    "nie byle z kim" - blad! tak sie po posku nie mowi i nie pisze
    "histori" - ort!!! .... no dobra literowka :P
    "grupa dobrze niepoinformowanych fanow" - tu to juz buhahaha czyli jakich???
    "przysporzadzila" - a co to za gwara???

    Nie ma sie czym podniecac! Jesli ktos pisze w TAKI! sposob jego zdanie nie ma najmniejszego znaczenia.

    Tekst ten jest tez doskonala odpowiedzia na to dlaczego szkoda mi czasu na przerzucanie roznorakich internetowych portali sportowych. Bo i po co? By czytac tego typu wypociny?

    PeZet

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm...

    Ja chcialem poprosic ta osobe co pisala ten tekst zeby mnie publicznie przeprosila na tym forum jestem z wroclawia i jestem fanatykiem SPARTY i nie zycze sobie zeby ktos pisal ze jestem "dobrze niepoinformowany" a to tylko dlatego poniewaz ja bylem na SWC i widzialem co Crump robil i czesto te gesty byly kierowane do najwierniejszych fanow SPARTY ktorzy siedza pod wieza we wrocku a flage pokazywal nie jego wina ze mial ja na dupie?? a na plastronie nie mial ?? tez mial mogl pokazywac na plastronie ale jemu chodzilo o to ze on nas ma w dupie co juz raz pokazal w pile nie stawiajac sie na mecz o "zloto" i prosil bym autorke o nie pisanie takich bzdur ze my jestesmy "dobrze niepoinformowani" i ze mu wybaczymy bo to **** prawda NIGDY ale to NIGDY wroclaw mu tego nie wybaczy dla mnie nie ma znaczenia czy zawodnik robi 15 punktow czy 4 dla mnie on ma byc czlowiekiem i godnie ma traktowac kibicow SZANUJMY SIE bo chyba o to chodzi. Prosze o oficjalne przeprosiny autorki tego pogietego tekstu i nastepnym razem prosze nie pisac o wroclawskich kibicach a jezeli juz cos sie chce napisac to radzil bym sie dowiedziec jak bylo a nie pisac o swoich odczuciach bo ja mam w dupie takie odczucia ja tez moge wybrac jakiegos zawodnika bo go lubie i pisac o nim jako to on nie jest a przy tym obrazac kibicow innych klubow ale chyba nie o to w tym chodzi mi sie wydaje ze piszac felietony chodzi o to zeby przekazac ludzia prawde jak jest a nie jakies domysly ze chyba tak bylo a moze i nie a moze tak albo srak.

    Stojko ULTRAS Sparta Wrocław

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Stojko ma w 100% rację. Crump sam prowokuje nas kibiców do nazywania go rudy ch.. itp. On zawsze prowokuje swoim zachowaniem wszystkich jakich może. Nie wiem dlaczego on tak robi zapewne dla tego żeby mówić o nim, ale chyba raczej o nie taką rozmowę mu chodziło. We Wrocławiu on jest juz spalony na każdym meczu jakim się pojawi u nas będzie wygwizdywany i bluzgany. Myśli, że jak nabroi to mu dziadek pomoże hehe może to działa na Gorzów, ale na nas Wrocławian napewno nie.
    daje glowe ze jesli crump podpisalby kontrakt z wts i robil duzo punktow wszystko zostalo by zapomniane
    facet zastanow sie dlaczego pokazal na tylek byles na tych zawodach pamietasz dlaczego widze ze chyba nie
    dlaczego wieksza czesc polskich kibicow rzucale w niego butelkami i puszkami dlatego ze zdobywal dla swojego kraju duzo punktoe czy moze dlatego jak sie spontanicznie sie cieszy po kazdym wygranym biegu widac to jest nasza po;ska przypadlosc nie lubimy jak ktos inny bije naszych mistrzow cos podobnego w zeszlym roku przezyl hanawald
    a tak poza tym ja tez nie lubie crumpa ale nie napewno dlatego poprostu tak jak jeszcze kilku innych zawodnikow


    poza tym mcaronik dopowiedzial reszte i z tym kolega zgadzam sie w 100%
    pozdrawiam
    pyra

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pyra a czy ty pamietasz rok 1999 ?? ostatni mecz w pile?? jezeli nie to sobie przypomnij a co do tego kontraktu to Crump w tym roku zlozyl oferte do wrocka chcial tu smigac bardziej jak w toruniu ale moge ci zagwarantowac ze pewna grupa kibicow wyslala mejle do prezesa i tam bylo jasno napisane ze jak podpisze z nim kontrakt to ten zawodnik nie bedzie mial zycia we wrocku i sam zrezygnuje ze startow wiec mi nie mow ze kibice by zapomnieli prawdziwi kibice nie zapominaja takich rzeczy....

    Stojko ULTRAS Sparta Wrocław

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja może zapomniałem o tym "tyłku" ale nie zapomniałem o innych sprawach, nazwijmy to "całokształtem pracy twórczej" Pana Crumpa. I juz kilka miesięcy temu jak było wiadomo , że Crump stara się o starty we Wrocławiu pisałem, że Wrocław dziekuje temu zawodnikowi bo pewnych rzeczy się nie zapomina. Dla jednego moż to być "dupa" a dla innego np. brak przygotowania do zawodów. I co z tego, że chocby robił po 15 pkt w każdym meczu skoro nikt go nie chce.

    Pyra zastanów się co piszesz. chyba chcesz wyrosnąć na gwiazdę tego forum w oparciu o niechęć do WTS. Ale jeszcze ci dużo brakuje do klasy i stylu innych naszych oponentów , choćby Abdulacha. Napisz wreszcie cos konkretnego i na inny temat niż Leszno i Wrocław. Chętnie poczytam co sądzisz o np. kulejącym żużlu w Niemczech, Czechach, o rozwoju żużla w Rosji itd. Twoją opinię o WTS już znamy, czas na inne.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Pyra a czy ty pamietasz rok 1999 ?? ostatni mecz w pile??
    Chodzi o ten mecz, ktorego Crump NIE mial
    w kontrakcie, a Rusko chcial go na sile
    sciagnac do Pily mimo, ze zdaje sie w tym
    czasie zona Jasona rodzila?

    jezeli nie to sobie przypomnij a co do tego kontraktu to Crump w tym roku zlozyl oferte do wrocka chcial tu smigac bardziej jak w toruniu ale moge ci zagwarantowac ze pewna grupa kibicow wyslala mejle do prezesa i tam bylo jasno napisane ze jak podpisze z nim kontrakt to ten zawodnik nie bedzie mial zycia we wrocku i sam zrezygnuje ze startow wiec mi nie mow ze kibice by zapomnieli prawdziwi kibice nie zapominaja takich rzeczy....
    oj dziecko, dziecko. Rusko "na pewno" przejmuje
    sie takimi wypowiedziami :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibice z Gorzowa bardzo bronią teraz Crumpicha, a chyba zapomnieli, że pare lat temu taki "fantastyczny gest" pokazał właśnie w ich strone!!!!!! Jeździł wtedy w barwach drużyny z Zielonej Góry.I nie miał wtedy flagi na dupie!!!!! Tak, tak, było to bodajże w 1997 na derbach w Zielonej Górze. Wtedy właśnie ten "wspaniały rudzielec" pokazał swój słynny dupny gest w strone kibiców z Gorzowa!!!Ja osobiście za jego różne numery w tamtym sezonie się zraziłem i mam o nim takie zdanie jak kibice z Wrocławia. A kibicom z Gorzowa tym młodszym proponuję dowiedzieć się jak to ich starszych kolegów potraktował rudzielec?!
    Narka

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zdaje sie w tym
    czasie zona Jasona rodzila?
    Widzisz jestes nie za dobrze poinformowany bo zdaje sie ze w tamtych czasach to byla jego kolezanka ktorej zrobil dziecko a nie zona ale mniejsza z tym kazdy zawodnik ktoremu by zalezalo na druzynie przyjechal by aby pomuc druzynie zdobyc zloto a on juz wtedy udowodnil ze ma nas w dupie a na SWC to doslownie pokazal calej polsce i za to *** MU W RYJ.

    oj dziecko, dziecko. Rusko "na pewno" przejmuje
    sie takimi wypowiedziami :-)
    Jak bys byl hmm... bodajze w 2001 na meczu we wrocku i Crump przyjechal nie pamietam juz z kim i czy to dokladnie bylo w 2001 ale olac to wazne ze crump przyjechal i wtedy na olimpijskim mial prze****** zycie flagi na jego temat zawisly na plocie caly czas piosenki pod jego adresem z trybun i nie jaki Pan Rusko nas chcial uspokoic i mysle ze on pamieta ta sytulacje z tego meczu a jezeli zapomnial to te nasze mejle mu przypomnialy i go poprostu nie zakontraktowal i powtarzam CRUMP we wrocku nie ma i nie bedzie mial zycia juz nigdy nawet jak by robil po 18 na mecz jezeli ktos jest prawdziwym kibicem swojej druzyny to takich rzeczy nie zapomina a jezeli ktos idzie na piknik uzupelnic program i tak dalej to mu to kolo dupy lata ale napewno nie mi. My kibice spod wiezy reprezetujemy SPARTE WROCŁAW i wymagamy tego aby zawodnicy tez godnie reprezetowali ten klub nie chodzi tu o zdobycze punktowe ale chodzi o postawe na torze zawodnik ma pokazac ze mu zalezy np Piotrek Winiarz dlugo we wrocku nei zabawil ale za kazdym razem jak przyjezdza to na trubunach slychac glosne PIOTREK WINIARZ i oby wiecej takich zawodnikow jak on bylo bo jemu zalezy na druzynie a nie na $$$

    Stojko ULTRAS Sparta Wrocław

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Crump buhahaha

    skoro zawodnik pokazuje wam dupe to tam was ma i nic do rzeczy mają tu teksty o fladze, czym ten zawodnik reprezentuje sibie i swój kraj (chociaż my nie jesteśmy święci), ja rozumiem zawodników WTS, acha i przypomina mi się sytuacja z Okoniem który też nie ma po co wracać do leszna, skoro zawodnik mówi ze nie pojedzie w meczu bo nie ma opony lub go nie stać hahah, no przepraszam a sponsorzy, to jest śmieszne, w tym samym czasie słabiej zarabiający zawodnicy mogli odjechać mecz na pozniomie, to tyle, acha i zrozumcie innych nie kazdy musi lubieć Crumpa pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zacznijmy od tego że autorka sama się pogubiła.
    Najpierw pisze że pokazuje flagę a za chwilę że przeprosił kibiców....to za co przeprosił za to że pokazał flagę??
    Zastanawiam się czy w ogóle była na swc.
    Crump u kibiców Sparty miał przegrane już wcześniej ale tym "występem" spowodował że grono nieprzychylnych mu kibiców się powiększyło.
    Acha....Pyra dopóki Crump nie pokazał w naszą stronę tego co pokazał nie poleciały w niego żadne butelki.
    Gwizdy to chyba tak działać na niego nie powinny.?
    SWC we Wrocławiu to nie jedyny popis Crumpa....
    Szkoda mi jednak klawiatury na pisanie o tym gościu .
    pozdrawiam!!!

    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    HA HA ZABOLALO ZE SIE WSZYSCY NA MNIE WYDZIERAJA NARAZIE CZYTAM CO PISZECIE POZNIEJ COS NAPISZE
    pyra

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Ja może zapomniałem o tym "tyłku" ale nie zapomniałem o innych sprawach, nazwijmy to "całokształtem pracy twórczej" Pana Crumpa. I juz kilka miesięcy temu jak było wiadomo , że Crump stara się o starty we Wrocławiu pisałem, że Wrocław dziekuje temu zawodnikowi bo pewnych rzeczy się nie zapomina. Dla jednego moż to być "dupa" a dla innego np. brak przygotowania do zawodów. I co z tego, że chocby robił po 15 pkt w każdym meczu skoro nikt go nie chce.

    Pyra zastanów się co piszesz. chyba chcesz wyrosnąć na gwiazdę tego forum w oparciu o niechęć do WTS. Ale jeszcze ci dużo brakuje do klasy i stylu innych naszych oponentów , choćby Abdulacha. Napisz wreszcie cos konkretnego i na inny temat niż Leszno i Wrocław. Chętnie poczytam co sądzisz o np. kulejącym żużlu w Niemczech, Czechach, o rozwoju żużla w Rosji itd. Twoją opinię o WTS już znamy, czas na inne.
    mozesz sie dowiedziec jak zajrzysz na watek o przyszlosci gp
    pyra

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    aha ja nie pa;am niechecia do wts tylko poprostu krytykuje nie ktore dzialania jego zarzadu bo wkurza mnie jak ktos pierniczy ze troszczy sie o polski zuzel zarzuca cos komus a sam robi po cichu swinstwa zreszta niechce mi sie juz o tym pisac szkoda klawiatury i to nie chodzi tylko o hampela bo praktycznie co sezon sa jakies transferowe przeboje w wykonaniu wts
    pyra

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Stojko_WTS napisal:
    to doslownie pokazal calej polsce i za to H... MU W RYJ.
    Jestes po prostu glupi Stojko_WTS. EOT.
    Proponuje zamknac ten watek.

    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Co takiego Cię Marcinie poruszyło.Przecież Stojko tylko
    dosłownie wyraża poglądy kibiców 'pod wieżą'-to nie oni
    najpierw rzucali butelkami ,zawieszali transparenty i
    wygwizdali Jasona-tylko On właśnie 'cały czas prowokował kibiców'-czyli po prostu wygrywal.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Morciasz - 100% poparcia!

    Stojko_WTS napisal:
    to doslownie pokazal calej polsce i za to H... MU W RYJ.
    Jestes po prostu glupi Stojko_WTS. EOT.
    Proponuje zamknac ten watek.
    Tępić wieśniaków na forum. Amen.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    majac małą chwilkę , to były zawody międzynarodowe ,"wypięcie" Crumpa "dotknęło" nie tylko ludzi z Wrocławia.I odebrane zostało całkiem w inny sposób.Potem w Vojens wątpliwości wszystkie przeszły....
    We Wrocławiu do póki Crump nie pokazał swojej szanownej nie poleciały żadne butelki!!!!Stojko chyba potwierdzisz?.
    Te znalazły się na torze dopiero po tym jak sie Crump wypiął.Nie wymyślajcie więc...
    Gdyby na gwizdy każdy reagował tak jak Crump , to mielibyśmy ciekawe pokazy akrobatyczne na żużlu.
    Nie wiem czy ktoś jeszcze tak reaguje (no może oprócz Śwista on z koleji ma za długi środkowy palec), na gwizdy.
    Jeden z zawodnikow swego czasu to średnio co "trzecie" zawody obrywał butelką w głowę, ale takiego czegoś nie "odstawił."

    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    We Wrocławiu do póki Crump nie pokazał swojej szanownej nie poleciały żadne butelki!!!!Stojko chyba potwierdzisz?.
    Te znalazły się na torze dopiero po tym jak sie Crump wypiął.Nie wymyślajcie więc...
    Chyba bylismy na innych zawodach. Publicznosc od samej PREZENTACJI byla bardzo zle nastawiona do Crumpa. Bylem zdziwiony, ze oklaski dostal Adams (mimo Leszna), a na Crumpa od razu bylo pelno gwizdow - nawet z trybuny glownej gdzie siedzialem. A potem od pierwszego biegu duza czesc publiki pokazywala mu przyslowiowe "paluszki". Oprocz butelek pamietam tez lecace w kierunku Australijczyka jablka i idiote, ktory na koncu prostej tuz przed parkingiem zdjal spodnie razem z majtkami... Nie mowie, ze Australijczyk zle sie nie zachowal - ale tak bydlecego zachowania na trybunach "kibicow" na stadionie we Wroclawiu nigdy jeszcze nie widzialem.
    Skonczmy ten temat bo za duzo tu osob, ktore chetnie
    kogos by zabily za swoja lekko urazona dume i... glupote.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprinterka masz 100 % racji najpierw CRUMP prowokowal a dopiero pozniej polecialy butelki a co do tych butelek to kibice pod wieza jacy sa tacy sa ale butelkami rzadko rzucaja a jezeli mi nie wiezycie to zapytajcie jedneko z kibicow sparty ktory rzucil w sezonie 2002 butelke na tor ci co byli pod wieza to widzieli kibice sami na nim kare wymierzyli i jak by nie ochrona to by go na butach wyniesli ze stadionu wiec jezeli juz bytelka leci na tor to naprawde ktos musi na to sobie zasluzyc.... my sobie zdajemy swietnie sprawe co taka butelka moze zawodnikowi zrobic. Moze to tylko tak wyglada ale pod wieza kibice potrafia sie zachowac i odkad tam chodze to widzialem tylko na 2 razy jak cos lecialo na tor z tego sektora raz to byl Crump kazdyw ie za co a drugi raz poleciala butelka po piwie w PePe i po tej butelce koles zostan wykopywany z sektora kibic sparty przez kibicow sparty.
    Morciasz moge sie z toba zalozyc ze jak bys byl z wroclawia mial bys takie samo zdanie o tym zawodniku jak wszyscy z tego miasta.
    Mi nie chodzi o to zeby na niego najezdzac mi chodzilo o to zeby sie wypowiedziala autorka tego tekstu czemu pisze o wroclawskich realiach jak ona wogole nie jest w tych "klimatach" i tak jak wiekszasc z was nie rozumie tego a sie wypowiada ze jest tak i tak.

    Wezmy np Bydgoszcz i Torun ja nie mieszkam ani w tym miescie ani w tym i nie pisze dlaczego oni sie nie nawidza poprostu nie znam realii z tych dwoch miast i nie pisze a wiem ze maja ze soba kose i sie nie nawidza a czemu tak jest?? nie wiem i nie bede pisal i tym bardziej nie mam PRAWA pisac zeby jedni drugim przebaczyli.

    I TAK JAK JUZ PISALEM I PISZE JESZCZE RAZ W IMIENIU WSZYSTKICH KIBICOW SPART podkreslam SPARTY CRUMP NIGDY NIE BEDZIE MIAL ZYCIA WE WROCKU i moge tez napisac ze dopuki on nie bedzie nas prowokowal swoim zachowaniem tak jak na SWC to w jego strone nie poleci zadna rzecz z trybuny (sektor pod wieza) a jezeli bedzie to juz nie wiem wtedy nikt nad soba nie bedzie panowal i nie jestem w stanie napisac co w niego bedzie moglo poleciec. On poprostu niech wyjezdza na tor zdobywa te 3 czy tam 2 punkty i zjezdza do parkingu ale niech nie wykonuje zadnych gestow w strone publicznosci bo to moze byc roznie odebrane i pozniej bedzie sie glupio tlumaczyl i mial pretesje ze cos leci w jego strone.

    Stojko ULTRAS Sparta Wrocław

    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Morciasz!
    Ja byłam na tych zawodach co potwierdzić mogą pod wieżą właśnie. Na jakich zawodach Ty byłeś tego nie wiem.
    Jeżeli chodzi o gwizdy się z Tobą zgodzę one były faktycznie , ale to nie jest powód do wypinania tyłka!!!
    Pierwszy "pokaz" Crumpa to był moment który mało kto zauważył z innych sektorów dlatego było lekkie zdziwienie kiedy zaczeły dziać się rzeczy typu butelki gazety na tor itd.Dlatego moglo to wyglądać że najpierw poszły butelki.
    Tak jednak nie było i jestem tego pewna na 100%.

    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stojko i Sprinterka mają rację.Też byłam na tych zawodach i do czasu gdy Crump nie zaczął nas prowokować,wszystko było dobrze.Nienawiść do Crumpa to nie tylko ta sprawa,to ciągnie się już od pewnego czasu.Wiadomo ,że jeździł kiedyś w WTS-ie i każdy też wie jak się zachowywał.Dziwisz się ,że oklaskujemy Adamsa?On jest profesjonalistą i nie raz dał temu dowód,a Crump zbyt dużo dał dowodów na to ,że naszą ligę nie traktuje poważnie.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    do stojko sprinterki i balbinci ludzie wy macie namieszane w glowie bylem na tych zawodach i doskonale pamietam kto zaczal crump jedenie tym ze wygrywal tak to was boli dziwicie sie ze zawodnik zareagowal tak jak to zrobil macie do niego pretensje ze puscily mu nerwy to tylko czlowiek tak was to boli ze wygrywal a krzyzaniak z glutem w kewlarze sie przewracal jak wy mozecie miec jakies pretensje do niego skoro wam puszczaly nerwy ze wygrywa i kiedys przyjechal z jednym silnikem a co robi greg czy zawsze jest przygotowany na 100% nie wydaje mi sie tylko ze on pozniej z usmiechem ladnie mowi sorry tak jak was prezes rozczarowaliscie mnie skonczcie ten temat i niech sie sezon juz zacznie bo sie poprostu ludzie nudzicie i piszecie bzdury tak jak pewien redaktor z tz chyba tez jest z wroclawia widac to wroclawska przypadlosc widziec to co sie chce widziec
    pyra

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Namieszane w głowie z pewnością ma Crump co pokazał nie jeden raz.Pyra nie jestem z Wrocławia nie czuję do tego gościa urazy za nic innego tylko za to co pokazał na swc!!!!
    W Vojens przekonało mnie tylko jego zachowanie że nie miał wtedy gorączki.
    Denerwuje mnie gdy ktoś tak pisze robi to specjalnie by przedstawić kibiców Sparty w złym świetle.
    Na tym słynnym SWC pod wieża siedziało parę osób z Gdańska,ktore potwierdzą że to od Crumpa się zaczęło.
    Po raz drugi, na początku były tylko gwizdy co nie powinno na niego tak zadziałać!!!Pokaż mi który zawodnik kiedy usłyszy gwizdy pokazuję swoją szanowną??? ZA PIERWSZYM RAZEM KIEDY CRUMP POKAZAŁ SWÓJ MAŁO INTERESUJĄCY TYŁEK NIKT NIE ZAREAGOWAŁ!!.Tych co to widzieli tak to zaskoczyło (łącznie ze mną ) że przez chwilę nic nie mówiliśmy , dopiero za drugim "pokazem" była reakcja.
    Niektórzy mogli nie widzieć pierwszego "wypięcia" i dlatego myślą że pierwsze były przedmioty na torze.
    Nic mnie nie boli że wygrywa,uważam go za bardzo dobrego zawodnika, ale nic poza tym.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A ja prosze o zamknięcie tego wątku

    Bo on nic nie wnosi

    Bo

    A) Kibice zachowywali sie jak sie zachowywali. Co chwaly im nie przynosi

    B) Crump sie zachowywal jak sie zachowywal. Co chwaly mu nie przynosi

    Gwoli wyjasnienia
    zawody byly miezdunarodne,
    bo to I SWC
    Final
    Po drugie nie siedzieli tam tylko kibice WTS
    Po trzecie - od zawodnika nalezy oczekiwac rozsadku

    Ciekawe co by spotkalo pilkarza ktory po strzelonej bramce
    wypinalby tylek w kierunku kibicow???

    Jak ogladalem mecz Real - Balcerona ktory odbywal sie w stolicy Baskow widzialem tam takie dowody agresi w stosunku do Figo. A ten o dziwo, ani faka nie poazala, ani posladkow nie wypinal

    Bo wiedzialby ze za to czeka go czerwona kartka
    obojetnie co by robili kibice

    Mysle ze mamy do czynienia, w przypadku tej imprezy
    z rosnaca agresywnoscia kibicow podgrzewana przez malo przemyslane dzialania zawodnika, ktory czul sie bezkarny

    A ze na koncu doszlo do wykluczenia Krzyzaka i minimalnej przegranej.....

    A ze bylo kilka bledow organizacyjnych ktore sie nalozyly (np. podziekowania polskiej druzyny dla kibicow w czasie hymnu Australijczykow)

    Generalnie bylo, minelo
    Watek jest historyczny
    wyrazenia nieparlamentarne
    wiec...
    po co tłuc liczniki odwiedzin

    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze niech moderatozy nei zamykaja tego tematu ja zyje nadzieja ze autorka tego felietonu wkoncu cos napisze :) ale watpie w to bo ona chyba sama wie ze napisala bajeczki i myslala ze to tak przeleci i nikt nie zauwazy :P a dupa mi sie rzucilo w oczy i chcialem napisac tak jak bylo naprawde chcialem to sprostowac bo w tym tekscie byl poruszony temat wroclawskich kibicow i jaki jestem taki jestem ale poczulem sie urazony tym jak ktos nie zna prawdy to niech nie pisze bzdur na ogolnopolskim portalu bo oczernia nas kibicow SPARTY. Za posrednictwem forum sportsboard chcialem bronic twarzy kibicow z wroclawia ale to sie nie za bardzo udaje bo duzo wiecej osob spoza naszego miasta wie dokladniej co gdzie i jak wiec o czym tu mozna rozmawiac?? i wogole taka jakas dziwna sytulacja jest :/ felietony to bajki ludzie z innych miast wiedza dokladniej co sie dzieje we wroclawiu wmawiaja nam co my powinnismy czuc do tego zawodnika nie rozumia nas?? juz to pisalem nie raz i napisze poraz kolejny ktos kto nie mieszka we wroclawiu to nigdy nas nie zrozumie!! to sa regionalne spiecia miedzy nami a panem Crumpem. A to ze w Gorzowie sie im fajnie z nim gada to juz nie moja sprawa bo pan Crump powiedzial o wroclawiu tak a nie inaczej i autorka odrazu felieton pisze a mogla przeciez porozmawiac z ludzmi z wroclawia popytac o ich zdanie na ten temat wyciagnac jakies wnioski i wtedy napisac ale po co?? przeciez to Crump jest gwiazda a nie my zwykli szarzy kibice dzieki ktorym ten wozek co sie nazywa sport jedzie.....

    Stojko ULTRAS Sparta Wrocław

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Crump...

    Ktos wczesniej przebakiwal o kolesiach z Gorzowa..ze jak to ich w przeszlosci potraktowal Crump...otoz cos Ci powiem golowasie...kiedy niejaki Les Pies Falubaz Gondor i jego pacholek Jurek Antyfalubaz Synowiec sciagali Bajerskiego i Rickardssona do Gorzowa, Crumpa ktory jezdzil tu wczesniej potraktowali jak smiecia. Cieszylem morde jak wrocil i ciesze sie dalej z jego zwyciestw. Moze na starosc Crumpie do nas wroci, bo bedzie w Gorzowie zawsze bardzo lubiany przez kibicow.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    bo w tym tekscie byl poruszony temat wroclawskich kibicow i jaki jestem taki jestem ale poczulem sie urazony tym jak ktos nie zna prawdy to niech nie pisze bzdur na ogolnopolskim portalu bo oczernia nas kibicow SPARTY. Za posrednictwem forum sportsboard chcialem bronic twarzy kibicow z wroclawia
    Nikt nie oczernia wroclawskich kibicow.

    Bo nie mozna nazwac kibicami tego bydla,
    ktore rzuca butelkami i owocami na tor
    i w zawodnikow, klnie, wywiesza
    obelzywe transparenty, ktore wyzywa zawodnikow
    pod brama gdy ci wyjezdzaja po meczu itp.

    Nalezy sie dziwic tylko tym, ktorzy bronia
    w jakikolwiek sposob takich zachowan "bo...
    cos tam cos tam". Zenujace.

    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt nie oczernia wroclawskich kibicow.

    Bo nie mozna nazwac kibicami tego bydla,
    ktore rzuca butelkami i owocami na tor
    i w zawodnikow, klnie, wywiesza
    obelzywe transparenty, ktore wyzywa zawodnikow
    pod brama gdy ci wyjezdzaja po meczu itp.

    Nalezy sie dziwic tylko tym, ktorzy bronia
    w jakikolwiek sposob takich zachowan "bo...
    cos tam cos tam". Zenujace.
    Czy Ty wogóle wiesz co piszesz?? To wynika z tego, że crump jest nie winny, że obraża kibiców?? Ponieważ jest to wielka gwiazda, która myśli, że wszystko mu wolno. Napewno nie we Wrocławiu zawsze on będzie wygwizdywany, bluzgany. Nie mów mi, że we Wrocławiu jest bydło bo się grubo mylisz żadna ekipa nie potrafiła zaliczyć wszystkich wyjazdów oprócz kibiców z pod wieży. A to jest już nasza sprawa jaki mamy stosunek do Crumpa Ciebie to nie powinno interesować.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Morciasz
    No i co ty wiesz?? na SWC byli kibice nie tylko z wrocka ale pod wieza siedzieli z torunia bydgoszczy gdanska i innych miast i nie tylko kibice z wrocka w niego rzucali po tym zachowaniu wiec jak tez nie jestes dobrze poinformowany to nie pisz takich bzdur najpierw trzeba gdzies byc i cos widziec zeby pozniej o tym pisac...

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To samo miałam zamiar właśnie napisać.
    Zawody międzynarodowej rangi, nie zapominaj o tym.
    Ludzie byli tam jako kibice reprezentacji , i odebrali to w zupełnie inny sposób niż kibice Sparty.

    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To samo miałam zamiar właśnie napisać.
    Zawody międzynarodowej rangi, nie zapominaj o tym.
    Ludzie byli tam jako kibice reprezentacji , i odebrali to w zupełnie inny sposób niż kibice Sparty.
    To mowisz ze jak sie wypina posladki

    to a) kibice Sparty widzieli posladki

    b) kibice spoza wroclawia widzieli flage australijska

    ciekawe

    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    i tu sie z wami zgadzam ze "bydlo"na trybunach zasiada w kazdym miescie oczywiscie nie 100% kibicow na stadionach nie potrafi sie zachowac ale zawsze jest sporo kibicow ktorzy nie potrafia sie kulturalnie zachowac
    ale mnie glowa boli hiiiiiiiii
    pyra

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie, wszyscy widzieliśmy to samo wypięty w naszą stronę tyłek Crumpa.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprinterka kazdy widzi to co chce widziec :) a przewaznie jest tak ze ludzie nie chca widziec prawdy bo ich idol tak nie postepuje.... a gwiazdami takimi jak Crump to ja sobie chyba dupe zaczne podcierac wkoncu ja na dupie mam wytatulowana flage polski i niech Crump ja obejzy z bliska.... jak to sie mowi ciagnie swoj do swego gowno gownem podetre :)

    Stojko ULTRAS Sparta Wrocław

    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stojko..

    Stojko...za twoja ostatnia wypowiedz to dalbym ci bana jak stad do Australii...ale niestety nie moge. Nie obrazaj tutaj Jasona i takie mysli zostaw dla siebie.

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    stojko wts takimi wypowiedziami pokazujesz i udowadniasz kto pierwszy zaczal kibice czy crump daj sobie juz spokuj i odpocznij bo widze ze albo jestes tak wsciekly na jasona lub poprostu kultury ci brakuj
    pyra

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czym ja go obrazam?? przeciez ja mu chce pokazac flage tak jak on nam pokazywal sami mowiliscie ze to bylo pokazywanie flagi ja chce mu zrobic dokladnie to samo tylko ze z blizszej odleglosci to za co mnie banowac?? zmieniacie zdanie?? pokazywanie flagi to jest czyn karalny?? przeciez to nic takiego pokazac komus flage na dupie on moze a ja nie ?? powiedzcie mi czemu on mnie mogl obrazic a ja go nie moge?? tylko dlatego ze on jest osobo publiczna zarabia duzo kasy i mu wszystko wolno a mi tego nie wolno bo jestem polakiem synem polskich robotnikow ?? smieszni jestescie broncie go macie racje przymykajcie oczy tak jak wszyscy zada sie kultury na trybunach ale jak mozna tego zadac skoro takie wybryki zawodnikow nie sa karalne?? polska to dziwny kraj i dzieja sie tu rozne dziwne rzeczy i zaczyna sie cos dzialc jak komus sie cos powaznego stanie np. koktajl molotowa wpadnei Crumpowi do auta albo cos w tym stylu juz ktos podawal przyklad z hiszpani gdzie w luisa figo lecialy rozne przedmioty i co nic on na to nie reagowal bo wiedzial ze jak cos zrobi to mu *****ia taka kare ze przez pol roku sie nie pozbiere i w polsce tez tak powinno byc bo tak postepuja profesionalisci sa wyrozumiali dla kibicow i wiedza ze kibice nie wszedzie musza cie szanowac i dazyc sympatia a Crump to byl frajer ktory myslal ze jest wielka gwiazda i gdzie nie pojedzie tam bedzie oklaskiwany i calowany a tu dupa byly gwizdy i on pokazal swoje prawdziwe oblicze pokazal jakim to on jest profesionalista i jak szanuje kibicow.... ja go tak samo szanuje jak on nas...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •