Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: do kibiców Sparty

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2001
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do kibiców Sparty

    rzecz dotyczy Dadiego, ja wiem że juz były dwa tematy i oba zostały zamkniete, i nikt nie chce rozmawiac na temat tego co sie dzieje w zyciu Roberta..ale dzisiaj przeczytałem w GWhttp://www1.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,1340482.html artukuł i uwazam ze powinnismy MY KIBICE cos zrobic.
    Byc może Dadi ma jakies kłopoty ze swoim zyciem i własnie potrebuje naszego..kibiców wsparcia.

    Proponuję napisac do niego list, podniesc Go na duchu, napisac jak wiele dla nas znaczy.. itp

    co wy na to?

    szkoda by było aby zrezygnował z zuzla.....przeciez to bardzo dobry zawodnik!


    ps. jakby to kogoś interesowało to spoko zajmę się dostarczeniem listu do adresata..


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2001
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm widze że tzw dupa i że nikogo to nie interesuje...:(

    ja wam powiem kibice ze kibic to taki człowiek który jest z klubem i zawodnikami na dobre i na złe...a tu widze jak nasz zawodnik ma kłopoty to najłatwiej głowe w piasek wsadzić i poczekac az samo sie poukłąda....

    ja wam powiem że kibicuję też Ślaskowi w kosza i ostatnio napisalismy podobny list do Raya Miglinieksa...chłop miał powazna operacje i nie wiadomo jest czy będzie grał jecze kiedukolwiek w kosza..i aby nie czuł się samotny w trochę potrzebny smarnelismy do niego taki list....z tego co wiem Ray był pozytywnie zaskoczony , kazał podziękowac wszystkim i powiedział że zrobi wszystkoa aby jecze zagrać dla takich kibiców...

    co stoi na przeszkodzie aby Dadiemu nie pokazac ze jestesmy z nim!

    ?

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witaj chłopie jak chcesz ,,Dadiemu,, pomoć to jest jeden sposób. Ja już od kilku tygodni zbieram słowa otuchy dla Roberta. Jeśli coś napiszesz to wyślij to na tomik14@interia.pl Namawiaj też kolegów, żeby coś napisali.

    A czemu nikt nie odpowiada przecież jest dopiero 12 godzina ludzie są w pracy i szkole.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2001
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tomik

    no chłopie:P podniosles mnie na duchu..... juz myslalem ze nikogo to nie interesuje.....

    jutro usiade i cos splodze i cos ci wysle

    sorki ale nie dzialaja mi poskie znaki...:(

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorki za off topic ale ...
    ... ostatnio napisalismy podobny list do Raya Miglinieksa...chłop miał powazna operacje i nie wiadomo jest czy będzie grał jecze kiedukolwiek w kosza..?
    - bez przesady :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •