Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Strony żużlowe

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Strony żużlowe

    Proponuje tutaj o wypisywanie tutaj dobrych witryn żużlowych swoich klubów no i takich ogólnych o speedway`u. Myśle że to pomoże nam poznanie tylko najlepszych stronek :)

    Z mojej strony podaje:

    www.speedway.gda - bardzo dobra strona żużlowa
    www.ultras.prv.pl - jesli pele sie nie obrazi strona naszej ekipy GP


    Podobne wątki:

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    ZKZ

    OK TO JA PODAJE STRONY Z ZIELONEJ GÓRY-
    +WWW.ZUZEL.ZGORA.PL- TO ADRES OFICJALNEJ STRONY ZKZ ZIELONA GÓRA NA KTOREJ ZNAJDZIECIE HISTORIE KLUBU SONDE DZIAŁ DOWNLOAD( FILMY , ZDJECIA)
    +WWW.SPEEDWAY-FOTO.PRV.PL- TP STRONA MOJEGO KOLESIA KTÓRY JEST FOTORGAFEM NA TEJ STRONIA ZNAKDZIECIE CZAT ZDJECIA, ARTYKUŁY I KONKURSY NA TEJ STRONIE SPOTYKALI SIE KIBICE Z ZIELONEJ PO MECZACH ZKZ W EKSTRALIDZE
    JAK ĘDĘ ZNAŁ JAKIES INNE SUPER STRONY TO ODRAZU JE PODAM
    Tylko Falubaz!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja proponuje jeszcze dwqie dobre stronki o kibicach:

    www.gkmfans.republika.pl
    www.row.rybnik.prv.pl

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2001
    Postów
    378
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    strona o wlokniarzu
    chyba jedyna aktualizowana
    moja ;)))

    http://www.wlokniarz.g3.pl
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    no i jeszcze taki dobry serwis to
    www.zuzel.interia.pl


    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Strony

    Zapraszam na moją stronę www.kacper84.topnet.pl
    Pozdrawiam.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2001
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    myśle że jest OK:
    www.ultras.prv.pl

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2001
    Postów
    378
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dla fanów gier

    a na długie zimowe wieczory gierki o speedwayu
    http://www.sgame.prv.pl

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,315
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 136 w 120 postach
    Ja znam tylko PS, SF i po Bandzie.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Niezła jest strona https://www.speedwaynews.pl/ W sezonie wchodzę też na www.espeedway.pl ze względu na to, że na stronie głównej są wszystkie tabele ligowe i aktualne klasyfikacje SGP,SEC i IMŚj

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi slamer82 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (06-02-2020)

  13. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Korzystam z wielu żużlowych portali i trzeba powiedzieć ,że nie ma tam "syfu" bo nie liczą na kliknięcia.

    Z wyjątkiem oczywiście "ostafsyfu"na SF. Jak bardzo brakuje poprzedniego redaktora. Szkoda po 1000 kroć.

  14. Powrót do góry    #13
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Generalnie miałem ostatnio jakieś przejedzenie żużlem, te wszystkie artykuły wydawały mi się takim bezsensownym ściekiem... Zainteresowanie więc nieco opadło

    Z ciekawości kupiłem wczoraj Tygodnik Żużlowy (w wersji online). Wiem - zawsze były narzekania że jest słaby. Moje wrażenie jest takie, że od kiedy kupowałem go kilka lat temu, to nic się nie zmieniło. Jak cudownie! Nie jest wypełniony jakimiś bzdurnymi artykułami "Drabik przeproś", "Apator musi obejśc się smakiem", nie przelewają się newsy w kółko kto ile zarabia i ile wydaje na co, nie ma nagminnie używanych zwrotów "wisi kasę" , "dostaje oklep" czy innych tego typu potocyzmów. Przeczytałem sobie kulturalnie jakiś felieton, news o kilkunastu juniorach na Łotwie (fajnie to sobie uporządkować), wywiad z Marcinem Kościelskim, przypomnieli mi że w tym roku będzie IME na lodzie w Tomaszowie (zupełnie zapomniałem), mam przypomniane średnie z ligi Szwedzkiej, mały przegląd juniorów startujących w ramach każdej nacji w ubiegłorocznych eliminacjach IMŚJ, itd. No po prostu czysty żużel. Miła odmiana! W sumie od razu sobie przypomniałem za co kocham speedway i dlaczego mnie tak wciąga.

    I inna obserwacja. TŻ ukazał się bodaj w poniedziałek. A w nim news o tym, że Bellego i Berge szukają mieszkania w Bydgoszczy. Niemal identyczny news pojawił sie na SF wczoraj
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (06-02-2020)

  16. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Generalnie miałem ostatnio jakieś przejedzenie żużlem, te wszystkie artykuły wydawały mi się takim bezsensownym ściekiem... Zainteresowanie więc nieco opadło

    Z ciekawości kupiłem wczoraj Tygodnik Żużlowy (w wersji online). Wiem - zawsze były narzekania że jest słaby. Moje wrażenie jest takie, że od kiedy kupowałem go kilka lat temu, to nic się nie zmieniło. Jak cudownie! Nie jest wypełniony jakimiś bzdurnymi artykułami "Drabik przeproś", "Apator musi obejśc się smakiem", nie przelewają się newsy w kółko kto ile zarabia i ile wydaje na co, nie ma nagminnie używanych zwrotów "wisi kasę" , "dostaje oklep" czy innych tego typu potocyzmów. Przeczytałem sobie kulturalnie jakiś felieton, news o kilkunastu juniorach na Łotwie (fajnie to sobie uporządkować), wywiad z Marcinem Kościelskim, przypomnieli mi że w tym roku będzie IME na lodzie w Tomaszowie (zupełnie zapomniałem), mam przypomniane średnie z ligi Szwedzkiej, mały przegląd juniorów startujących w ramach każdej nacji w ubiegłorocznych eliminacjach IMŚJ, itd. No po prostu czysty żużel. Miła odmiana! W sumie od razu sobie przypomniałem za co kocham speedway i dlaczego mnie tak wciąga.

    I inna obserwacja. TŻ ukazał się bodaj w poniedziałek. A w nim news o tym, że Bellego i Berge szukają mieszkania w Bydgoszczy. Niemal identyczny news pojawił sie na SF wczoraj
    Vicar, bo ci, którymi otoczył się ten kretyn Z SF, jak i on sam, nie posiadają choćby namiastki warsztatu dziennikarskiego. Jeśli do braku merytorycznej treści dołożymy fatalną formę tych "artykułów" to otrzymujemy zwykły ściek.

  17. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Generalnie miałem ostatnio jakieś przejedzenie żużlem, te wszystkie artykuły wydawały mi się takim bezsensownym ściekiem... Zainteresowanie więc nieco opadło

    Z ciekawości kupiłem wczoraj Tygodnik Żużlowy (w wersji online). Wiem - zawsze były narzekania że jest słaby. Moje wrażenie jest takie, że od kiedy kupowałem go kilka lat temu, to nic się nie zmieniło. Jak cudownie! Nie jest wypełniony jakimiś bzdurnymi artykułami "Drabik przeproś", "Apator musi obejśc się smakiem", nie przelewają się newsy w kółko kto ile zarabia i ile wydaje na co, nie ma nagminnie używanych zwrotów "wisi kasę" , "dostaje oklep" czy innych tego typu potocyzmów. Przeczytałem sobie kulturalnie jakiś felieton, news o kilkunastu juniorach na Łotwie (fajnie to sobie uporządkować), wywiad z Marcinem Kościelskim, przypomnieli mi że w tym roku będzie IME na lodzie w Tomaszowie (zupełnie zapomniałem), mam przypomniane średnie z ligi Szwedzkiej, mały przegląd juniorów startujących w ramach każdej nacji w ubiegłorocznych eliminacjach IMŚJ, itd. No po prostu czysty żużel. Miła odmiana! W sumie od razu sobie przypomniałem za co kocham speedway i dlaczego mnie tak wciąga.

    I inna obserwacja. TŻ ukazał się bodaj w poniedziałek. A w nim news o tym, że Bellego i Berge szukają mieszkania w Bydgoszczy. Niemal identyczny news pojawił sie na SF wczoraj
    Jeśli tymi artyklikami się zajmowałeś długi czas, to nic dziwnego że żużel słabo ci się podobał. Osobiście omijam z daleka, wszelkie tego typu najnowsze nowości i najsensacyjniejsze sensacje. Po co się denerwować, to urąga wszelkiej przyzwoitości, to i do tego o czym piszą zniechęca.
    Choć szczerze, to czasami i teksty na tym forum potrafią wywołać czkawkę. Ale tu choć ludzie piszą subiektywnie, to z pasji i za darmo, więc bierze się poprawkę na to.

  18. Powrót do góry    #16
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeśli tymi artyklikami się zajmowałeś długi czas, to nic dziwnego że żużel słabo ci się podobał. Osobiście omijam z daleka, wszelkie tego typu najnowsze nowości i najsensacyjniejsze sensacje. Po co się denerwować, to urąga wszelkiej przyzwoitości, to i do tego o czym piszą zniechęca.
    Wiesz, też omijam te artykuły. Ale wystarczy samo omiecenie wzrokiem nagłówków na SF aby dojść do wniosku że w żużlu nie dzieje się nic ciekawego. A to okazuje się nieprawda.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wiesz, też omijam te artykuły. Ale wystarczy samo omiecenie wzrokiem nagłówków na SF aby dojść do wniosku że w żużlu nie dzieje się nic ciekawego. A to okazuje się nieprawda.
    Dlatego szkoda nawet tytuły oglądać, piszący tam artykuły wykrzywiają rzeczywistość, byle tylko kogoś skłonić do kliknięcia. Omijam z daleka. Zaglądam tam jedynie dla relacji na żywo z II ligi i lokalnych turniejów, których nie ma na innych stronach. Gdy jestem na wyjeździe, a zdarza się to dość często w ciepłym sezonie, to mecze live Eligi i I ligi śledzę na ogół na espeedway.
    Ciekawostki i inne ciekawe wydarzenia łatwiej znaleźć właśnie na stronach, uchodzących do niedawna za nudne i nijakie. A krzykliwe i sensacyjne tytuły, są jak piękna dziewczyna, ale gdy chcesz zamienić z nią kilka zdań, to okazuje się że nie wie jak mleko jest produkowane a całą ją, zajmuje wyłącznie jej własna osoba.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 07-02-2020 o 09:47

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    vicar (07-02-2020)

  21. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Zdaje się, że rok temu dzieciaki na sf miały taki cykl podsumowujący ich karierę dziennikarską.
    Zalamalem się jak jeden z nich chwalił się, że popełnił około 1500 artykułów w jakieś dwa lata.
    Paczpan jaka średnia dzienna!
    Zastanawiam się czy byłby w stanie napisać wypracowanie na kartce kancelaryjnej.
    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2020
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Strony żużlowe

    Dziennikarstwo żużlowe na wysokim poziomie, w tym z charakterystyką zawodów z ostatnich lat magazynzuzel.pl, praktycznie cały przegląd dyscypliny bezpłatnie zrobisz, bez żadnych ograniczeń na materiały.

  23. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2022
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak mam czas, to czasem wchodzę na https://www.speedwaynews.pl/

  24. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2022
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jakieś fajne apki na telefon polecacie?

  25. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2022
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja mogę jedynie zaprosić na serwer discorda o żużlu. Są tam też pogaduchy o innych rzeczach.
    https://discord.gg/sDqxEWMZ
    Zapraszamy wszystkich na żużlowy discordowy serwer, pogaduchy o żużlu i nie tylko
    Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •