Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Bente Skari gwiazdą MŚ?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bente Skari gwiazdą MŚ?

    Norweżka Bente Skari wygrała już swój drugi bieg na MŚ, tym razem na 10 km i zdobyła już swój drugi złoty medal na MŚ. Wiem, że ta dyscyplina jest w naszym kraju mało popularna, ale zdecydowanie ma szanse zostać na zawodniczka najlepszą na tych mistrzostwach, no bo trudno przypuszczać, żeby ktoś mógł jej dorównać. Mimo wszystko nie wydaje mi się, żeby któryś ze skoczków zdołał wygrać obydwa konkursy. A ona jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry za ten temat- po prostu wydawało mi się, że jeszcze ktoś interesuje sie tutaj takimi egzotycznymi w Polsce dyscyplinami sportu. Adaś- spokojnie możesz usunąć ten temat.
    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat nie jest zły. Ale rzeczywiście zainteresowanie biegami narciarskimi w Polsce jest zerowe. Proporcjonalne do wyników, niestety...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie raven. A dziś taka emocjonująca sztafeta na MŚ. Ale biegi narciarskie to nie jest to czym pasjonują się Polacy.
    Dobrze, że chociaż cokolwiek napisałeś w odpowiedzi na mój topic.
    Pozdrowienia raven.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hejka Petrus

    No co ty tematu nie usune :)

    Sam sie przyznam, ze nie ogladam biegow narciarskich chociaz zaliczaja sie ona do narciarstwa klasycznego, w ktorym medale dla nas zdobywa Adam Malysz ...

    Czytam artykuly na sportowych faktach o tych MS i stwierdzam ze Bente Skari z pewnoscia bedzie (jest) gwiazda tych MS no chyba ze popatrzymy na wszystkie konkurencje to sie okaze ze gwiazda zostanie nasz Adas bo zwyciestwa Skari nie sa tutaj niespodzianka zas Adama sa ...

    Pamietam, ze kiedys ogladalem biegi ale bylo to jeszcze za czasow kiedy godnego siebie rywala nie mial Deahlie (przepraszam jak popelnilem blad)

    ps.

    Petrus poczatki biathlonu w sportach zimowych u nas na forum byly podobne, dawalem wyniki i zaczela sie dyskusja :)

    Pozdrawiam wiernych fanow biegow Ravena&Petrusa

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od teraz na Sportowych Faktach będę was informował o nowościach dotyczących tej dyscypliny sportowej. Cieszycie się?:P

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym tygodniu ten temat nabrał nowego sensu, bo przecież jeśli Adam dzisiaj wygra to zdecydowanie on będzie gwiazdą tych mistrzostw. Aż wstyd się przyznać, że jeszcze tydzień temu zupełnie w to nie wierzyłem, i to chyba nie tylko ja.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak Petrus, swiete slowa, z pewnoscia nikt nie mogl przewidziec tego ze nasz Adas zlapie taka forme na MS - po dzisiejszej serii probnej nabralem lekkich obaw przed konkursem :)

    Za 2 godzinki bedziemy mogli powiedziec cos wiecej :P

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje zainteresowanie biegami narciarskimi ostatnio (czyt. w ciągu dwóch ostatnich lat) bardzo zmalało. Jest to związane głównie z aferami dopingowymi. Dwa lata temu w Lahti niemalże cała ekipa Finlandii została zdyskwalifikowana za stosowanie dopingu. Rok temu w Salt Lake City pozbawiono medali zawodniczki Rosyjskie a także Hiszpańskiego Niemca - Johana Mulega. Jest to na pewno jedna z najbardziej zniszczonych dopingiem dyscyplina sportowa:(.

    Jeśli chodzi o Bente Skari, to przyznam, że jest jedną z większych gwiazd biegów narciarskich. Jak daleko sięgam pamięcią, to ona zawsze biegała:D (wcześniej pod nazwiskiem Martinsen). No ale jak ma się ojca, który w swojej karierze sportowej odnosił ogromne sukcesy (o ile się nie mylę, to trenerem Bente jest właśnie jej ojciec), to jest się na sukces również skazanym:D.

    Żałuję, że zakończyła już sportową karierę Stefania Belmondo, tyle siły w takim małym ciele, niczym Adam Małysz...:D.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •