Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 46

Wątek: Tomasz Gollob optymistą

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tomasz Gollob optymistą

    Tomek Gollob ma rację- bydgoska drużyna będzie silniejsza
    niż w ubiegłym roku.Jestem z Wrocławia i wiem jakim doskonałym żużlowcem jest Jacek Krzyżaniak. Kibicem
    żużla jestem od 50 lat/widziałem co-nieco/ i mogę śmiało powiedzieć,że Atlas stracił zawodnika, który stanowił jego fundament.
    Jacek jest to dobry duch zespołu, zdobywa w meczu na każdym
    torze 8-12 punktów i nie jest zawodnikiem chimerycznym.
    Moim zdaniem miejca Atlasu na podium/przy niedoświadczonym
    składzie/były dużą zasługą Jacka Krzyżaniaka.
    Naprawdę bydgoszczanie zdobyli zawodnika-pewniaka.
    A przecież doszedł jeszcze Mirek Kowalik - prawdziwy
    tuz żużlowy.Jeżeli na swoim dobrym poziomie będzie
    jeżdził Jacek Gollob - największy wojownik naszej ligi/pa-
    miętam jego wspaniałe występy we Wrocławiu-a przecież umiejętności i serca mu nikt nie zabrał/, to ja widzę bydgoszczan głownym faworytem do tytułu mistrza Polski.
    O Tomka jestem spokojny - jeszcze długo będziemy czekali
    na jego następcę. Jeżeli ci wszyscy doskonali zawodnicy
    będą w każdym meczu zdeterminowani i nie będą mieli głupich
    wpadek - tytuł mistrza zostanie w Bydgoszczy, czego życzę zawodnikom i kibicom znad Brdy.



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Optymizm uzasadniony.

    Sparta niewątpliwie straciła Bardzo dobrego żużlowca,ale niewątpliwie pozyskała dwóch Bardzo dobrych.Dzięki temu luka po Krzyżaniaku została załatana.Niewątpliwie skład Polonii prezentuje się bardzo solidnie,jednak aby walczyć o najwyższe cele może to być za mało.Życzę jednak optymizmu i wiary w dobrą lokatę bydgoskiego zespołu,który zaiste odegra niepoślednią rolę w zbliżającym się sezonie.Pozdrawiam.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polonia bedzie silniejsza jesli w składzie na rezerwie bedzie Jacuś. Bo jesli będzie wstawiany do podstawowego składu to będzie ciężko Polonii znaleźć się w pierwszej czwórce. Zarówno Kowalik jak i Krzyżaniak są lepszymi, bardziej profesjonalnymi zawodnikami niż J.Gollob. Już lepiej chyba będzie stawiać na Robackiego.
    Ale jak będzie przekonamy się w trakcie rozgrywek.

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Rozmowa z Tomaszem Gollobem


    Rozmawiał Maciej Łopatto (GAZETA WYBORCZA, 12-02-2003)

    Nasza drużyna jest dobra, złożona z zawodników o podobnym poziomie. Krzyżaniak potrafi jechać, Kowalik również. Pokazywali to wielokrotnie i to na wszystkich torach, na których występowali - uważa kapitan żużlowców bydgoskiej Polonii

    Maciej Łopatto: Niedawno - po podpisaniu kontraktu przez Marka Lorama - został skompletowany skład Polonii. Czy kapitan zespołu jest zadowolony?

    Tomasz Gollob: Myślę, że tak. Mark to mój rywal w Grand Prix, ale od kilku lat kolega z bydgoskiej drużyny. Kontrakt z Loramem to wzmocnienie drużyny i dobry prognostyk na ten sezon. Nie zawiódł nas w zeszłym sezonie i mam nadzieję, że nie gorzej będzie w tym roku. W końcu Mark to mistrz świata. Ogólnie, to cieszę się, że do sezonu 2003 przystąpimy w podobnym składzie, jak rok temu.

    Czy drużyna bez Piotra Protasiewicza, a z Mirosławem Kowalikiem i Jackiem Krzyżaniakiem, może powalczyć o mistrzostwo Polski?

    - Uważam, że ta drużyna jest dobra, złożona z zawodników o podobnym poziomie. Krzyżaniak potrafi jechać, Kowalik również. Pokazywali to wielokrotnie i to na wszystkich torach, na których występowali. Mam nadzieję, że będziemy potrafili sobie poradzić z drużynami, które przyjadą w teoretycznie silniejszym składzie i będą chciały wygrywać na naszym torze. Wspólnymi siłami, przy pełnej mobilizacji mamy szanse na to, by być lepszymi.

    Jak wyglądają przygotowania Tomasza Golloba do sezonu?

    - Jak co roku podobnie. Niebawem wyjedziemy na tor, ale ja już myślę, że jestem lepiej niż dotąd przygotowany kondycyjnie i sprzętowo. Mój tydzień jest bardzo napięty. Pracuję nad motorami, nad formą, jeżdżę jak zawsze na łyżwach, ale o szczegółach mówić nie będziemy, bo to tajemnica.

    Kwestia Twojego sprzętu, który w zeszłym roku nie zawsze spisywał się najlepiej, zawsze ciekawi kibiców. Czy będziesz próbował nowych rozwiązań, modyfikacji, itd.?

    - Odpowiem w jednym zdaniu: mam nadzieję, że sprzęt będzie lepszy, szybszy, chociaż nie można powiedzieć, że w zeszłym roku był aż taki zły. Mówię tu oczywiście o maszynach na Grand Prix, bo bez problemów radzę sobie z odpowiednim przygotowaniem motorów na imprezy krajowe. Jeżeli chodzi o mistrzostwa świata, to myślę, że jestem na dobrej drodze do właściwych rozwiązań.

    A jak jest z Twoją motywacją? Osiągnąłeś wiele, ale wciąż niezdobyte pozostaje mistrzostwo świata.

    - Zdobyłem prawie wszystko. Mam nadzieję, że ten sezon, w ściganiu na najwyższym poziomie, nie będzie odbiegał od poprzednich.

    Czego musisz unikać, by było lepiej?

    - Na pewno wypadków, operacji. To mi już kilka razy przeszkodziło. Wyciągnąłem pewne wnioski. Wynika z nich, że należałoby troszkę ograniczyć ilość startów, więcej przykładać się do Grand Prix, tzn. spokojnie, bez urazów jeździć na najważniejsze imprezy.

    To znaczy, że podczas turniejów GP nie będziemy oglądali Ciebie zdenerwowanego, biegającego między motorami, tylko skupionego na startach?

    - Myślę, że nie. Zmienię to, ale nie da się nie myśleć o czekających mnie za moment ciężkich biegach, przeciwnikach i tym, jak najlepiej rozegrać bieg.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Byc moze Bydgoszcz ma lepszy sklad, niz w ubieglym sezonie, ale o wiele bardziej okazale przedstawiaja sie sklady druzyn z Torunia, Wroclawia i Czestochowy. Mysle wiec, ze to miedzy tymi zespolami rostrzygnie sie walka o tytul. Nie nalezy zapominac takze o druzynie z Zielonej Gory. Co prawda brakuje tam jeszcze jednego dobrej klasy obcokrajowca, ale kto wie, moze to Zielonogorzanie, a nie Bydgoszczanie wygraja rywalizacje o miejsce w pierwszej czworce.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda jest taka, że z tym składem możemy nie wejść do czwórki, a z drugiej strony obronić złoto. Nic dodać, nic ująć!!!

    Oj będzie się działo w tym sezonie!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda jest taka, że z tym składem możemy nie wejść do czwórki, a z drugiej strony obronić złoto. Nic dodać, nic ująć!!!

    Oj będzie się działo w tym sezonie!!!
    Ano mądrze prawisz dla mnie szczerze powiedziawszy Polonia jest największa zagadką w Ekstralidze. Wszystko będzie zależeć od tego jak przyjmą się Kowalik i Krzyżaniak, jaką formą będą dysponować J.Gollob i Wiltshire - lata wszak lecą - a Polonia będzie miała jedną chyba z bardziej wiekowo zaawansowanych drużyn.

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam naprawde nadzieję, że Polonia nawiąże walkę z potentatami: Toruniem, Częstochową i Wrocławiem. Jednak Jacek Gollob może zawodzić w kluczowych meczach. Tomasz Gollob napewno zdobędzie w kązdym meczu 10-15 pkt. Z Jackeim Krzyżaniakiem byłbym się obawiał. To zależy będzie w formie, bo miał czasem zmienną formę w sezonie. Mirosłw Kowalik, to solidny jeździeć, lecz lata lecą. Teraz obcokrajowcy: Wiltshire, jest to doświadczony zawodnik. Był w tamtym roku drugi w GP, lecz nie wiadomo co będzie w tegorocznym sezonie. A Loram, jest dla mnie pewniakiem. Mam nadzieję, że będzie można na niego liczyć w każdym meczu. Pozostają juniorzy. To zawsze była pięta ahillesowa Bydgoszczan. Przez ich jazde Polonia często przegrywała mecze. Teraz też mam co do tego aspektu pewne wątpliwości.

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Niepewnie...

    Polonia jest w tym sezonie niewiadomą. Oprócz Lorama i Tomka Golloba to każdy zawodników może zrobic miła niespodzianke kibicom, albo rozczarowac...Niczego nie można być pewnym. Zacznie się sezon to zobaczymy.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek trzymaj się jesteśmy z tobą.
    Jak nie teraz to nigdy.
    Wierzymy w Ciebie

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polonia silna

    To zespół z porównywalną siłą do Wrocławia.Choć teraz po stracie Dadosa mocniejszy od WTS-u i główny kandydat do czwórki obok Apatora,Włókniarza i ...no właśnie kto?
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Refleksje przed nowym sezonem ... cz 1.

    O tym czy Polonia jest mocniejsza niż w 2002 roku będziemy mówić dopiero w trakcie sezonu, teraz nie jesteśmy w stanie powiedzieć w jakiej formie są zawodnicy tacy jak:

    Mirek Kowalik - który praktycznie w lidze miał rok przerwy, bo bardz rzadko oglądaliśmy jego występy w barwach Apatora - boje się, że lepiej będzie mu wychodziło komentowanie Grand Prix w Canale + niż jazda na motocyklu.

    Jacek Gollob - 3,4 lata temu był jeszcze zaliczany do krajowej czołówki ( min 8 miejsce w GP Bydgoszcz ) teraz niestety jest z sezonu na sezon coraz gorzej. Moim skromnym zdaniem na torze lepiej się prezentuje Michał Robacki, technicznie i sprzętowo.

    Michał Robacki - chociaż raczej rzadko będzie brany pod uwagę przy ustalaniniu składu przez Koselskiego to ja osobiście uważam, że powinien jeździć częściej od Jacka, któremu już tak bardzo nie zależy. Michał zaś swoją ciężką, systematyczną pracą dokonał niesamowitego postępu, boję się jednak, że odejście Protasiewicza ( z którym Michał bardzo dobrze współpracował ) może odnieść tylko negatywny wpływ na tego młodego zawodnika.

    Todd Wiltshire - latka lecą a Todd dalej ten sam więc o ilość punktów oscylująca w granicach 10 możemy być spokojni. Trzeba tylko od czasu do czasu trzeba dać Toddowi szansę. Mimo wszystko, przez wiek Todda musimy mieć na uwadze to, że teraz każdy sezon może być dla niego ostatnim w gronie najlepszych stanieri.

    Łukasz Stanisławski, Robert Umiński - jeżeli w tym roku nie zrobią znaczącego postępu powiedziałbym im PAPA, w dzisiejszych czasach żaden klub nie może sobie pozwolić na słaby punkt, a Ci Panowie ewidentnie stanowią taki w Polonii i co gorsza nie widać po nich żadnego rozwoju.

    Mark Loram - ten zawodnik także może być tylko cieniem samego siebie z sezonu 2002, jak pamiętamy nie wystąpił on w SGP Australii ponieważ nabawił się ciężkiej kontuzji jednak co do jego osoby jestem raczej optymistą.

    Tak jak mówiłem na początku nie można powiedzieć o tym, że skład Polonii jest mocniejszy niż ten sprzed roku. Luki jaka powstała po odejściu Protasiewicza nie jest w stanie zapełnić żaden polski zawodnik ( może Cegielski lub Ułamek ale nie w takim stopniu ). Obawiam się też, że w klubie z powodu zbyt dużej liczby zawodników mogą powstać bezsensowne konflikty, które będą miały zły wpływ na atmosfere panującą w drużynie.

    Ogólnie widać tu nienajlepszą rękę zarządu do polityki transferowej, bo zamiast wzmocnić linię juniorów to szefostwo kupiło dość solidnych seniorów - niestety trochę już podstawrzałych ...

    CDN
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Polonia bedzie na pewno silna w tym roku. oj szykuja sie ciekawe derby:) (mam nadzieje ze zwycieskie dla apatora:P).
    Z takim skladam pierwsza czworka (czy nawet medal) chyba jest rzecza oczywista choc jeszcze wszystko mzoe sie zdarzyc.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2003
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba was allach opścił z tym lepszym składem
    co wy gadata
    popatrzcie na dużyny z cCzęstochowy i Wrocławia i torunia a wy sie łudzicie ze mistrza bedziecie mieć jusz prędzej zielona góra zdobedzie mistrza nisz wy

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba was allach opścił z tym lepszym składem
    co wy gadata
    popatrzcie na dużyny z cCzęstochowy i Wrocławia i torunia a wy sie łudzicie ze mistrza bedziecie mieć jusz prędzej zielona góra zdobedzie mistrza nisz wy
    Mogę się z Tobą zgodzić tylko co do drużyny z Torunia, która i tak ma dużą dziurę w składzie na pozycji juniora, młody Ząbik i Jaguś to napewno nie są talenty na miarę Jarka Hampela, Rafała Kuramańskiego, Krzyśka Kasprzaka czy nawet Roberta Miśkowiaka przed którym teraz stoi niesamowita szansa przejęcia pozycji lidera drużyny, ale to tak na marginesie. W kadrze seniorskiej jednak nie ma czegoś takiego jak słaby punkt, tutaj trzeba pochwalić Toruń za to, że skonstruowali naprawde najlepszy obecnie team w Polsce, dla którego każdy inny medal niż złoty będzie poprostu klęską.

    W obliczu osobistej tragedii jaka spotkała Roberta Dadosa okazuja się, że wrocławski Atlas także nie może być nazywany pewniakiem. Skład jest młody i perspektywistyczny jednak niezdolny do nawiązania walki o mistrzostwo z Apatorem Toruń, młodym zawodnikom często przytafiają się wtopy, a starsi to już nie te same osoby co kilka lat temu - mowa oczywiście o Sławku Drabiku, ten człowiek nie ma już chyba zbytnio szans na objęcie pozycji lidera w drużynie. Krzysztof Cegielski to jeden wielki znak zapytania, bo przez ostatnie kilka lat występował w I lidze. Kuciapa też kiedyś był najlepszym zawodnikiem I ligi i po przejściu do najwyższej klasy rozgrywek zostawał w wielkim cieniu innych. Tak więc nawołuje wielkich hurraoptymistów którzy tak wierzą w wielką gwiazdę Cegły do wstrzymania się trochę i poczekania na prawdziwe efekty.

    Włókniarz Częstochowa, wsasadzie to nie wiem o co tyle krzyku, bo jedynym wzmocnieniem jest powrót Sebastiana Ułamka, w porównaniu do transferów dokonanych przez Wrocaław i Toruń, takie wzmocnienie naprawdę nic nie znaczy.

    poTFoor

    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  16. Powrót do góry    #16
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Mogę się z Tobą zgodzić tylko co do drużyny z Torunia, która i tak ma dużą dziurę w składzie na pozycji juniora, młody Ząbik i Jaguś to napewno nie są talenty na miarę Jarka Hampela, Rafała Kuramańskiego, Krzyśka Kasprzaka czy nawet Roberta Miśkowiaka przed którym teraz stoi niesamowita szansa przejęcia pozycji lidera drużyny, ale to tak na marginesie. W kadrze seniorskiej jednak nie ma czegoś takiego jak słaby punkt, tutaj trzeba pochwalić Toruń za to, że skonstruowali naprawde najlepszy obecnie team w Polsce, dla którego każdy inny medal niż złoty będzie poprostu klęską.
    poTFoor
    Nie moge sie z toba zgodzic odnosnie mlodziezowcow, nie wymieniles jeszcze Miedzinskiego, ktory jest bardzo mlody, a moim zdaniem w swoim wieku prezentuje sie lepiej niz Miskowiak w jego. Zabika nie mozesz ocenic bo prawdopodobnie nigdy go nie widziales na torze, a poza tym on teraz bedzie debiutowal w lidze. A zapewniam cie ze to talent nieprzecietny.
    Pozdrawiam
    Marcin

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do niektorych wypowiedzi bym sie nie zgodził:) a to dlatego ze obstawiam DMP'03 Toruń albo Wroclaw a na miejscu trzecim Bydgoszcz/Czestochowa/Z.Góra.
    Zapowiada sie ciekawy sezon ale wszystko rostrzygnie sie juz za pół roczku a wtedy sie przekonamy ktory team rzeczywiscie był silny.Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Włókniarz Częstochowa, wsasadzie to nie wiem o co tyle krzyku, bo jedynym wzmocnieniem jest powrót Sebastiana Ułamka, w porównaniu do transferów dokonanych przez Wrocaław i Toruń, takie wzmocnienie naprawdę nic nie znaczy.
    Chcialbym zauwazyc, ze juz w zeszlym sezonie Wlokniarz mial silna ekipe, a tylko kontuzje przeszkodzily w walce o najwyzsze laury. Mowisz, ze takie wzmocnienie nic nie znaczy. Owszem znaczy. Wlokniarz nie potrzebowal bowiem innych wzmocnien. Potrzebowalismy jednego, dobrze punktujacego seniora. Nie wiadomo jeszcze czy Zbigniew Czerwinski bedzie startowal w roli juniora, ale nawet gdyby nie, to moim zdaniem Adam Pietraszko prezentuje podobna klase, jak juniorzy Bydgoscy i Torunscy.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Każdy kibic wierzy w swoją drużynę. Dyspozycja zawodników w nowym sezonie jest zawsze niewiadomą. Ja jednak liczę na Bydgoszcz. Łatwo mistrzostwa nam nie odbiorą.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    [/quote]
    Chcialbym zauwazyc, ze juz w zeszlym sezonie Wlokniarz mial silna ekipe, a tylko kontuzje przeszkodzily w walce o najwyzsze laury. Mowisz, ze takie wzmocnienie nic nie znaczy. Owszem znaczy. Wlokniarz nie potrzebowal bowiem innych wzmocnien. Potrzebowalismy jednego, dobrze punktujacego seniora. Nie wiadomo jeszcze czy Zbigniew Czerwinski bedzie startowal w roli juniora, ale nawet gdyby nie, to moim zdaniem Adam Pietraszko prezentuje podobna klase, jak juniorzy Bydgoscy i Torunscy.[/quote]

    No Bydgoszcz już się raz przekonała na właśnej skórze jak kontuzje potrafią pokrzyzowac szyki drużynie :(
    Co do Pietraszki to końcówke sezonu miał rzeczywiście udaną - jesli będzie nalezycie dosprzetowany to na pewno nie będzie gorszy od juniorów z Bydgoszczy i Torunia

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    a ja zaczej kasy bym nie postawil na apatora tam jest za duzo gwiazd i indywidualistow i to moze zabic ta druzyne no i oczywiscie jeszcze musi kasy starczyc na caly sezon bardziej wyrownane sklady prezentuja wlokniarz bydgoszcz ktora jest moim zdaniem silniejsz niz z protasem i wts ktory ma ciekawy sklad i moze naprwade sporo namieszac zakladajac ze hampel bedzie jezdzil i po cichu licze na unie ze moze sporo namieszac bo ten sklad taka mozliwosc daje juz nie dlugo sie przekonamy sezon tuz tuz
    pyra

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Myśle że polonia ma szanse na mistrza poniewa wrocław, częstochowa to podobna siła jak bydgoska. Toruń pokonać to już gorzej ale zobaczymy jak bedzie na prawde. Każdy z zawodników toruńskich miał swój kryzys formy. Pożyjemy zobaczymy. Z całym sercem jestem z polonią

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Myśle że polonia ma szanse na mistrza poniewa wrocław, częstochowa to podobna siła jak bydgoska.
    Czy aby napewno Polonia Bydgoszcz jest tak samo silna jak Wlokniarz? Wydaje mi sie, ze nie. Tomasz Gollob, chyba najpewniejszy punkt druzyny. Obok niego Mark Loram. Ale co z reszta zawodnikow? Jacek Krzyzaniak - czy bedzie obok Tomasza Golloba krajowym liderem druzyny? Todd Wiltshire nie jezdzi juz tak dobrze. Podobnie Jacek Gollob. Wielka niewiadoma jest Mirek Kowalik, ktory praktycznie przesiedzial caly zeszly sezon. Najmocniejszym punktem Polonii nie sa takze juniorzy, ale prezentuja oni podobny poziom do czestochowskich (zakladajac, ze we Wlokniarzu nie bedzie jezdzic Czerwinski, ani inny dobrej klasy junior). A teraz druzyna Wlokniarza: Ryan Sullivan i Sebastian Ulamek - ich jazda chyba nie wymaga komentarza. Rune Holta i Andreas Jonsson - czolowi jezdzcy polskiej ligi, walczacy zawsze do konca na calej dlugosci toru. Grzegorz Walasek - tu z kolei niewiadoma po stronie Wlokniarza, ale podobno Grzesiek nie odczuwa juz wiekszych skutkow urazu, nalezy miec tylko nadzieje, ze nie pozostal mu uraz psychiczny. O juniorach pisalem juz wczesniej. Tak wiec ktora z druzyn jest silniejsza? Moim zdaniem Wlokniarz. Ocencie to sami, drodzy Forumowicze.

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie, Gollob ma rację, że jest Polonia silniejsza, ale nie sądzę, żeby była na tyle mocna aby mogła sprostać Apatorowi. Nie twierdzę, że nie nawiąże walki, ale w ostateczności powinien wygrać Apator, przynajmniej tak wynika ze skłau obu drużyn.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jacek Gollob - największy wojownik naszej ligi
    Że co? Boże ale głupoty. Gdyby nie Tomek, Jacuś po prostu by nie istniał w świadku żużlowym, nie mówiąc o występach w Bydgoszczy czy wogóle w e-lidze. Dla mnie Jacuś jest bardzo mizernym przeciętniakiem.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    MaxiKaz rulez!!!!!!!!!!!!!!

    Sulus sie pisze z duzej litery z uszanowania:P
    To tak jak Gollob z duzej, tez z uszanowania.........................
    Kapitalna ta twoja strona o parowozach! Zachęcam wszystkich do jej odwiedzenia! Szczere gratulacje! A z innej beczułki: wczoraj miałem okazje porozmawiać przy gorzole z Kowalikiem Mirosławem po hokeju w Torcie (on nie pił, ja zaś :):):) ech, czkawka) i stwierdził ten dobry człowiek, że w Polonce jest superatmosfera i że nie ma ansów między starymi i nowymi zawodnikami! Zgadzam się z większością przedmówców, że Jacky Gollob powinien być na rezerwie, ale tylko na wyjazdach, u siebie naprawdę bywa mocny! Polonka ma realne szanse na 2-3 miejsce, co będzie z obroną tytułu pokażą pierwsze derby z Apatorem, Atlas bez Dadiego się nie liczy, Częstochowa zawsze robi dużo huku, ale bez przesady ... Plussssssssssssssssz, PLusssssssssssz, P O LO N I A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Jacek Gollob - największy wojownik naszej ligi
    Że co? Boże ale głupoty. Gdyby nie Tomek, Jacuś po prostu by nie istniał w świadku żużlowym, nie mówiąc o występach w Bydgoszczy czy wogóle w e-lidze. Dla mnie Jacuś jest bardzo mizernym przeciętniakiem.
    Bedąc zawodnikiem Polonii Piła zdobywał
    tytuł DMP z Piła oraz IMP.

    Tytuł DMP zaraz powiesz, że pomogł mu
    oczywiscie zdobyc Tomasz, który odpychal
    swojego brata z lini startowej.

    A do IMP dodasz ze rywale mu
    pomogli go zdobyc...

    pozdro. ;-P

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedąc zawodnikiem Polonii Piła zdobywał
    tytuł DMP z Piła oraz IMP.

    Tytuł DMP zaraz powiesz, że pomogł mu
    oczywiscie zdobyc Tomasz, który odpychal
    swojego brata z lini startowej.

    A do IMP dodasz ze rywale mu
    pomogli go zdobyc...

    pozdro. ;-P
    No tak będąc z Bydgoszczy nie pozostało Ci nic innego jak bronić Jacka. Masz do tego prawo, jaki jest poziom sportowy tego zawodnika większość kibiców doskonale wie, również tych z Bydgoszczy. "Mizeria".Pozdrawiam.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Jacka to zgadzma sie z Dziobakiem. On bez Tomka jest bardzo marnym zawodnikiem i dlatego Tomek go wzial do Bydgoszczy bo zaden klub z e-ligi by go nie chcial. Coż nie jest mlody, nigdy nie byl super zuzlowcem a forma z biegiem czasu spada...i tkaie jest tego skutek. A co to przedstawil Daminek to przeszlosc ktora mysle ze nigdy nie powroci.

    Pozdro

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Gdyby nie Tomek, Jacuś po prostu by nie istniał w świadku żużlowym
    mój wcześniejszy wpis odnosil sie
    głównie do tych słów.

    A jednak pokazal że bez Tomka też
    jakoś sobie radził...

    obecna forma :// ...
    trudno to nazwac nawet forma ;/

    pozdro. ;-P


  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach

    boze jakie gupoty

    ej ludzie co wy tu gadacie, jaki jacus z tomkiem bez tomka????????????? przeciez to jest sport indywidualny jakos jeszcze nie zauwazylem zeby tomasz g wsiad za niego na motor i za niego 4 kolka odwalil, j.gollob jest jednym znajslabszych zuzlowcow e-ligi i taka jest prawda
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomkowi i spolce 30marca ,zycze maxymalnie 44 punktow ale samemu Tomkowi zycze pudla w GP bo satc go na to.Ci ktorzy go juz skreslili sa dla mnie oblakanymi pesymistami.Wierze w niego i jestem pewny ,ze jeszcze nie raz beda nam ciarki po plecach przechodzic podczas biegow z jego udzialem.Tak jak podczas tego majstersztyku w finalowym biegu w GP we Wroclawiu(chyba) co nozyce zrobil i caly parking zemdlal z wrazenia.Nic dodac ,nic ujac.Vice mistrz,przyszly mistrz.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    O Krzyżaniaku

    Jacek Krzyżaniak to nie wątpliwie świetny zawodnik itp. itd., ale szkoda, że taki cienki psychicznie. Nigdy nie zapomnę transmisji z meczu o DMP WTS-Apator.Po wykluczeniu Krzyżaniaka z jednego z biegów Jacek mial łzy w oczach. Dobrze, że się nie rozpłakał:P

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe watek GolLob optymista a tu o Włókniarza sie kłucą. Włókniarz ma pudlo na DMP i pozamiatane, w pprzeciwienstwie do Golloba w GP i Poloni Bydgoszcz w DMP. Polonia wg mnie 4 miejsce szczyt mozliwosci a i w to watpie. A Tomek moze bedzie w pierwszej 10 GP jak mu sie poszczesci.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe watek GolLob optymista a tu o Włókniarza sie kłucą. Włókniarz ma pudlo na DMP i pozamiatane, w pprzeciwienstwie do Golloba w GP i Poloni Bydgoszcz w DMP. Polonia wg mnie 4 miejsce szczyt mozliwosci a i w to watpie. A Tomek moze bedzie w pierwszej 10 GP jak mu sie poszczesci.
    a i tu bym polemizował z rybnickim kolegą ...
    uważam, że Polonia ma takie same szanse na medal jak Włókniarz i Atlas ... CKM nie ma juniora, Atlas dziure w składzie po stracie Dadosa, a Polonia ... można powiedzieć, że wyrównany skład jeśli juniorzy wkońcu zaczną punktować.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  36. Powrót do góry    #36
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    hehe watek GolLob optymista a tu o Włókniarza sie kłucą. Włókniarz ma pudlo na DMP i pozamiatane, w pprzeciwienstwie do Golloba w GP i Poloni Bydgoszcz w DMP. Polonia wg mnie 4 miejsce szczyt mozliwosci a i w to watpie. A Tomek moze bedzie w pierwszej 10 GP jak mu sie poszczesci.
    To się jeszcze okaże czy szczytem możliwości Poloni będzie 4 miejsce. A co do Golloba, miejsce w 10 przy wielkim szczęściu, dobre sobie. Może niedługo pojawią się wpisy typu, że polonia bedzie walczyła o utrzymanie a Gollob będzie się prosił o to by w przyszłym sezonie otrzymać stałą dziką kartę :P .
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Bydgoszcz będzie w pierwszej czwórce napewno,ale pierwsze miejsce zarezerwowane dla Torunia.Oczywiście wyłączając kontuzje i inne tym podobne zdarzenia.
    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak sie dawno tutaj nie wpisywalam :)
    No wiec Bydgoszcz w obecnym skladzie moim zdaniem bedzie najwyzej 3...Torun i Czestochowa sa bardzo groźnymi rywalami i watpie w wygrana z tymi zespolami, ale przeciez to sport i wszystko sie moze zdarzyc. Jezeli juniorzy bydgoscy poprawia swoje umiejetnosci i nowe nabytki pokaza klase, to walka bedzie bardzo zacieta:).
    A co do Tomka Golloba, wszyscy mowia, że on juz nie bedize nalezal do tej scislej czolowki, ale jakos Polacy jezdza za nim( i to w nie malych ilosciach ) i kibicuja mu an calym swiecie, wiec ta wiara musi byc ;)
    Ja w niego wierze, on jeszcze pokaze na co go stac :)

    Pozdro

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polonia silniejsza? (buehaha) śmiem wątpić. Jacek Krzyżaniak dobrym zawodniekiem(bueahaha) śmiem wątpić. Jak z juniorkami jedzie to tak.
    Mi się zdaje, że Bydgoszcz będzie 5. Starzy już bracie Gollobowie nie dadzą rady fali młodych zawodników. Loram też, tak sobie. A krzyżaniak...no comments. No i brak dobrego juniora.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    adamo nie napisalem ze bedzie walczyc o utrzymanie, ale wedlug mnie Apator, Włókniarz i WTS sa poza zasiegiem innych. Takie jest moje zdanie. A o 4 miejsce bedzie walczyc Polonia Bydgoszcz z Zielona Górą. Kazdy tu pisze swoje zdanie i ja mam takie wiec...co do Golloba to przeciez kazdy widzi ze co rok jezdzi gorzej, ma pozal sie boze sprzet w porownaniu z innymi np Rickardsson czy Crump.

    potforku heh wiem ze CKM nie ma juniora ale Bydzia tez...jest Stanislawski a jak on jezdzil w ubieglym sezonie widzial kazdy. Wiem oczywiscie ze mial liczne kontuzje no ale..moze wam jakiegos podciepnac :) Ryszke np :) heh

    Pozdrowka

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2003
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BYDGOSZCZ

    TOMASZ GOLLOB TO POLONIA BYDGOSZCZ
    jak ktos mi powie ze to sciema to nigdy nie byl w bydgoszczy.
    On zyje tym klubem a to ze ze nie darzyl sympatia protasa to juz byl ich konflikt(wiem o co chodzilo i jestem za TOMKIEM).
    POLONIA MA DMP 2003 bo sie wzmocnila i jeszcze jest wysmienita atmosfera w klubie a jak tam w toruniu .........(jakze mi przykro)

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2003
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Możecie sięobrazić ale moim zdaniem ten sezon będzie ostatnim T. Goloba w Grand prix !!!
    Każdy sezon jest coraz gorszy w jego wykonaniu a jego zespół będzie się mocno musiał napocić żeby się utrzymać w lidze ... Naga prawda już w pierwszym meczu LORAM sam meczu nie wygra!!!


    Sorki jeśli kogoś obraziłem każdy może mieć swoje zdanie...

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Możecie sięobrazić ale moim zdaniem ten sezon będzie ostatnim T. Goloba w Grand prix !!!
    Każdy sezon jest coraz gorszy w jego wykonaniu a jego zespół będzie się mocno musiał napocić żeby się utrzymać w lidze ... Naga prawda już w pierwszym meczu LORAM sam meczu nie wygra!!!


    Sorki jeśli kogoś obraziłem każdy może mieć swoje zdanie...
    Spoko, chyba nikt sie nie obrazil,w koncu kazdy moze miec swoje zdanie i pisac je na forum :)
    Ale ja sie z Toba nie zgodze... Tomek jeszcze pokaze na co go stac, poniewaz mysle, ze teraz inaczej bedzie podchodzil do GP i nie bedzie takiej presji jaka wywieraja na nim media i kibice. Prawda jest ze jego psychika jest coraz slabsza ale nie ma sie co dziwic....
    Jestem pewna, że nie raz bedziemy sie cieszyc z jego zwyciestw!
    Tomek jeszcze nie jest taki stary i nie zamierza on konczyc kariery :)

    Pozdro

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    nie jestem kibicem polonii ale wydaje mi sie ze problemy Golloba zaczely sie od czasow "wiekszych" problemow finansowych polonii gazeta pomorska duzo pisala o dlugach tego klubu min wobec golloba co o tym sadzicie jest w tym cos prawdy?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #45
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Możecie sięobrazić ale moim zdaniem ten sezon będzie ostatnim T. Goloba w Grand prix !!!
    Każdy sezon jest coraz gorszy w jego wykonaniu a jego zespół będzie się mocno musiał napocić żeby się utrzymać w lidze ... Naga prawda już w pierwszym meczu LORAM sam meczu nie wygra!!!


    Sorki jeśli kogoś obraziłem każdy może mieć swoje zdanie...
    Nie wydaje mnie się!! Koniec Golloba w GP, ciekawe stwierdzenie, no ale niestety nie moge sie z nim zgodzić. Tomek jeszcze pokaże na co go stać!! Jeszcze tego lata, jeszcze tego lata .............. :))))))))))))))
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •