Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Zbigniew Zieliński w Jastrzębiu ???

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zbigniew Zieliński w Jastrzębiu ???


    Według mnie wizyta popularnego Zieliny w jastrzebiu nie była przypadkowa ! był na meczu w I i II secie , w III gdzieś zniknął i pojawił sie dopiero w V , czyżby negocjował kontrakt ??

    Nie wiem czy przepisy na to pozwalają ale chyba jako wolny zawodnik mógłby jeszcze dołączyc do zespołu ! Zielinski napewno by się przydał w Jastrzebiu bo to jest zawodnik uniwersalny , który może występować róznie dobrze na przyjęciu jak i na rozegraniu :)
    Czy wzmocni szeregi Jastrzebia Borynii ??? Napewno by się na przydał w marszu po mistrza Polski :):):)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co ty Panters gadasz widać że nie kibicujesz SKRZE tylko Jastrzębiu :):):).Zielina bywa na meczach SKRY i tyle. W tym sezonie widziałem go już na 3 meczach w Bełchatowie. On po prostu grał rok temu w SKRZE i przychodzi na mecze swoich kolegów. A o kontrakcie nie ma co gadać bo Zbyszek już raczej powoli szykuje się do zakończenia kariery chociaż w zeszłym sezonie pokazał że w siatkówke umie nadal i to na bardzo wysokim poziomie. I do tej pory żałuje, że Zbyszek nie gra już w skrze bo bez niego jest trudniej walczyć, zawsze umiał poderwać zespół do walki. Moim zdaniem w zeszłym sezonie był on najlepszym zawodnikiem SKRY i nawet Robert Prygiel był w jego cieniu. To dzięki niemu w zeszłym sezonie SKRA wygrała mecze z takimi drużynami jak Galaxia czy Jastrzębie.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja myślałam, że Zbyszek już zakończył karierę:P. Przyznam się,że nie za bardzo śledzę jego dalsze poczynania (podobno wrócił do Francji), więc nie mam aktualnych wiadomości na jego temat.
    A co do jego gry w Skrze, to przyznam, że był wspaniałym zawodnikiem, takim dobrym duchem i liderem drużyny, którego teraz w zespole bardzo brakuje.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zielina przybył podobno zupełnie prywatnie i towarzysko...panters nie sądze aby Twoje domysły były słuszne.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    10-11-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zielina był w Jarząbkach przejazdem,a negocjował z prezesami Skry:))))

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe leon7 mówisz prawde czy sobie jaja robisz ?? :):) Jak to prawda to bym się ucieszył i to bardzo byśmy mieli mistrza z zieliną.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda, prawda gdzie by nie grał, jest przydatnym zawodnikiem. Mam nadzieję, że jeszcze kaiery nie zakończy!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zielinski obecnie gra we Francji w zespole, który walczy o awans do serii B :)

    i chyba tam skończy obecny sezon :(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •