Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Alan Alborn kończy karierę!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Alan Alborn kończy karierę!!

    Po rozegranych kilka dni temu mistrzostwach USA, 22-letni Alan Alborn zapowiedział zakończenie kariery po tym sezonie. Przyczyną jest kontuzja kolana jaką odniósł kilka miesięcy temu, podobno jednak nie tylko uraz jest powodem takiej decyzji, co tak naprawdę zadecydowało o tym, że ten utalentowany skoczek ma zamiar zakończyć karierę nie wiadomo. :(.

    A w tych mistrzostwach na skoczni K114 wygrał Johny Spillane, przed Albornem i Clintem Jonesem a na K90 złoto zdobył Alborn, drugi był Spillane a trzeci Toddem Lodwickiem. Jak widać zawodnicy na codzień startujący w kombinacji norweskiej wcale nie odbiegają poziomem od innych.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    1,236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to????? 22 lata i koniec kariery?????Może Alan po tym sezonie kończy karierę z powodu bardzo słabych występów w tym sezonie???Ma tylko 8 punktów w tym sezonie...Ale to jest jeszcze całkiem nie stary skoczek.Jones chyba sobie nie poradzi bez wsparcia w drużynie Alborna.....

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Alborna, bardzo dziwna decyzja - bo Raven pisze, ze Alan wygrywa mistrzostwa swojego kraju a tu nagle podejmuje decyzje o zakonczeniu kariery. W tym sezonie raczej sie nie wiodlo Amerykanom ale cofnijmy sie sezon wstecz - calkiem niezle skakli mlodzi Amerykanie, dodac do tego jeszcze sezon letni.

    Ehhh naprawde szkoda .. :(

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No przyznam się, że ta informacja trochę mnie zmartwiła. W Pucharze Świata w tamtym roku poczynał sobie nie źle, a tu taka decyzja.

    Tak jak mówi Duch_Finlandii: Bez wsparcia kolegów Clint Jones sam nic nie wskóra na skoczniach. On musi mieć jakiegoś rodaka ze swojego kraju.

    Z tego co mówili moi poprzednicy Alborn dobrze się spisywał na zawodach w Ameryce. Lecz oni mają zbyt małe rozeznanie i jakbym to powiedział po żużlowemy "objeżdżenia".

    No szkoda chłopaka, bo miał potencjał. A teraz Amerykanie będą w cieniu innych drużyn.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda mlody, utalentowany, w zeszlym sezonie nawet dobrze skakal szkoda:(

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo przykro mi z tego powodu. USA ma dwóch dobrych młodych zawodników i szkoda żeby pozostał tylko jeden.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No decyzja Alborna dla mnie jest troche zaskakująca. Przecież on jest jeszcze młody i wszystko przed nim.


  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaskoczyło mnie to, co przeczytałam. Przecież to jeszcze całkiem młody chłopak, coś na pewno miałby szansę zwojować. W zeszłym sezonie radził sobie całkiem nieźle, w tym już nie za bardzo, ale przecież wszystko można poprawić. Może boi się o swoje kolano?

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobrze ze konczy jak jest cienki a jest to nalezy sobie dac spokoj, brawo za odwazna decyzje.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Nie piszcie, ze szkoda, bo sami sobie odpowiedzcie, ze nikt mu nie kibicowal. A czy on taki utalentowany byl pfffff watpie. Wiadomo w USA skoki narciarskie sa nie znane, wiec moze wybijal sie w USA, ale na skoczniah europejskich, czy japonskich niczym szczegolnym nie zachwycil.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Nie piszcie, ze szkoda, bo sami sobie odpowiedzcie, ze nikt mu nie kibicowal. A czy on taki utalentowany byl pfffff watpie. Wiadomo w USA skoki narciarskie sa nie znane, wiec moze wybijal sie w USA, ale na skoczniah europejskich, czy japonskich niczym szczegolnym nie zachwycil.
    Keyka ma racje. Chłopak jak skakal to jakoś
    tu nie widzialem jego fanow na forum... a
    teraz nagle sobie chce dać spokoj z tym to
    wszysyc tak nagle to przeżywaja i nabijaja
    sobie posta za friko :P:P:P....

    Mam nadzieje ze bedziecie tak samo przezywac
    mój koniec kariery lenistwa:P, pamietajcie
    tez byłem młody itd... :P:P:P:P

    pozdro.

  12. Powrót do góry    #12
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie piszcie, ze szkoda, bo sami sobie odpowiedzcie, ze nikt mu nie kibicowal. A czy on taki utalentowany byl pfffff watpie. Wiadomo w USA skoki narciarskie sa nie znane, wiec moze wybijal sie w USA, ale na skoczniah europejskich, czy japonskich niczym szczegolnym nie zachwycil.
    Alborn nie jest utalentowany??? To w takim razie kto jest? Zastanów się co piszesz. Ten sezon ma nieudany z powodu kontuzji, ale w tamtym chłopak skakał bardzo dobrze.
    I bez przesady, że nikt mu nie kibicował, może nie ma wielu zagorzałych fanów, ale na pewno sporo osób go lubi - ja na pewno.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Totalny szok, nie mogłem uwierzyć, że ten młody, uzdolniony zawodnik chce zakończyć karierę. Pamiętam, jak poprzednim sezonie rywalizował z najlepszymi a teraz walczy o awans do pierwszej 30 czy 50 i to wszystko przez kontuzję...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie to szok 22 lata i koniec kariery . Wspierajmy Alborna !!!!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Alborn nie jest utalentowany??? To w takim razie kto jest? Zastanów się co piszesz.
    Dla mnie talentem jest np. Liegel, Koch, Hocke a nie Alan Alborn, ktory kilka razy w ubieglym sezonie uplasowal sie w drugiej dzieciatce zawodow PS.

    Dziekuje!

  16. Powrót do góry    #16
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Alborn nie jest utalentowany??? To w takim razie kto jest? Zastanów się co piszesz.
    Dla mnie talentem jest np. Liegel, Koch, Hocke a nie Alan Alborn, ktory kilka razy w ubieglym sezonie uplasowal sie w drugiej dzieciatce zawodow PS.

    Dziekuje!
    Zgoda, że Liegl jest większym talentem. Ale Alan też nie był palcem robiony :D. W tamtym roku miał kilka miejsc w czołowej dziesiątce (Engelberg 4 i 6, Bischofschoffen 6), że nie wspomnę o tym, że Engelbergu pobił nawet rekord skoczni.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    1,236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Keyka chcesz dowody że to ogromny talent specjalnie dla ciebie wyniki Alborna w PŚ 01/02
    Kuopio(1 konkurs) - 13
    Kuopio(2 konkurs) - 11
    Neustadt(1 konkurs) 17
    Neustadt (2 konkurs) -
    Villach - nie startował
    Engelberg(1 konkurs) - 6 (ustanowił nowy rekord skoczni)
    Engelberg(2 konkurs) - 4
    Oberstdorf - 25
    Ga-Pa - 24
    Innsbruck - 29
    Bischofschofen - 6
    Hakuba - 21
    Sapporo(1) - 25
    SLC(K-90) - 11
    SLC(K-120) - 34
    Lahti - 22
    Harrachov - 32
    Falun - 26
    Trondheim - 21
    Oslo - 13
    Końcowy wynik w PŚ - 20 pozycja
    Rekord życiowy
    221.5m(Rekord USA)Planica 2002
    No i co Keyka??Dalej uważasz że ten chłopak nie ma talentu???????

  18. Powrót do góry    #18
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    jak donosi ONET:

    Amerykański skoczek narciarski Alan Alborn zakończył karierę z powodu kontuzji kolana. Rekordzista USA z wynikiem 221,5 m będzie nadal latać, ale... jako pilot samolotu transportowego na Alasce.


    22-letni Alborn trzy razy zajmował miejsce w pierwszej dziesiątce zawodów Pucharu Świata, a najlepsze jego osiągnięcie to czwarta pozycja w Engelbergu w sezonie 2001/2002.

    Na olimpiadzie w Salt Lake City był jedenasty na skoczni K-90.
    Wasze opinie zostały juz wyżej przedstawione.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •