Jestem zalamany tym jak koszykowka rozwija sie w Polsce. Naprawde to co sie dzieje w tym karju z ta naprawde popularna dyscyplina wola o pomste do nieba. Fakt poziom ligi (PLK , PLKK) z roku na rok sie podnosi. Klubay zwiekszaja budzety , sciagaja coraz to nowe gwiazdy , placa im ogromne pieniadze.... i co za tym idzie ??? Ano kilka spraw. Mianowicie: w PLK gra coraz mniej polakow , poziom ligi wzrasta ,cierpi na tym reprezentacja co sie przeklada na wyniki. Niektore kluby sciagaja gwiazdy swiatowego (a przynajmniej europejskiego formatu) a niektore nie majac pieniedzy i ledwo wiazac koniec z koncem graja skladami juniorskimi. Reprezentacja spada na psy , nikt nie chce w niej grac. To juz nie jest zaszczyt to jest niemily obowiazek. Polska koszykowka sie nie rozwija bo przy takim stanie w jakim teraz jest nie ma na to szans. Telewizja olala zupelnie ta dziedzine sportu uwazajac ja za nie widowiskowa i skupia sie wylacznie na latajacym Malyszu.
I pewnie tak moznaby wymieniac i wymieniac. Ale tak naprawde ja ten teamt zalozylem zebyscie sie wypowiedzieli jak mozna uzdrowic ten tak "chory" sport w naszym kraju.
Pytam jakie macie pomysly ??? Co my kibice mozemy w tym kierunku zrobic aby wszystkim bylo lepiej ???

Pozdrawiam

p.s. Jesli taki temat juz byl albo bylo ich juz w cholere i wszystkim sie juz znudzil to prosze adminiow zeby go wypieprzyc.