Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jedna wielka przepasc !!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jedna wielka przepasc !!!!

    Jestem zalamany tym jak koszykowka rozwija sie w Polsce. Naprawde to co sie dzieje w tym karju z ta naprawde popularna dyscyplina wola o pomste do nieba. Fakt poziom ligi (PLK , PLKK) z roku na rok sie podnosi. Klubay zwiekszaja budzety , sciagaja coraz to nowe gwiazdy , placa im ogromne pieniadze.... i co za tym idzie ??? Ano kilka spraw. Mianowicie: w PLK gra coraz mniej polakow , poziom ligi wzrasta ,cierpi na tym reprezentacja co sie przeklada na wyniki. Niektore kluby sciagaja gwiazdy swiatowego (a przynajmniej europejskiego formatu) a niektore nie majac pieniedzy i ledwo wiazac koniec z koncem graja skladami juniorskimi. Reprezentacja spada na psy , nikt nie chce w niej grac. To juz nie jest zaszczyt to jest niemily obowiazek. Polska koszykowka sie nie rozwija bo przy takim stanie w jakim teraz jest nie ma na to szans. Telewizja olala zupelnie ta dziedzine sportu uwazajac ja za nie widowiskowa i skupia sie wylacznie na latajacym Malyszu.
    I pewnie tak moznaby wymieniac i wymieniac. Ale tak naprawde ja ten teamt zalozylem zebyscie sie wypowiedzieli jak mozna uzdrowic ten tak "chory" sport w naszym kraju.
    Pytam jakie macie pomysly ??? Co my kibice mozemy w tym kierunku zrobic aby wszystkim bylo lepiej ???

    Pozdrawiam

    p.s. Jesli taki temat juz byl albo bylo ich juz w cholere i wszystkim sie juz znudzil to prosze adminiow zeby go wypieprzyc.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez jestem tym podlamany Pemo ...

    I jakos nie mam pomyslu, na uzdrowienie koszykowki w naszym kraju :(

    Ale jeszcze sie trzymam i tli sie w srodku maaaalutkie swiatelko nadziei !

    pozdro

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale gdy kluby mogly zatrudniac tylko czterech obcokrajowcow wtedy polacy zarabiali ogromne sumy, kluby musialy im placic chcac osiagnac jakies wyniki. po drugie ja wcale nie jestem przeciwnikiem formuly open bo reprezentacja i tak gra tylko kilka razy w roku a tak to przynajmniej jest na co popatrzec jak sie pojdzie na mecz plk

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tv to podstawa , gdy beda relacje z meczow w tv , regularnie na zywo raz w tygodniu tak jak z ligi siatkarskiej na tv4
    jezeli mecze beda w tv, ale w gre wchodzi tylko komercyjna stacja np.tvn, polsta, to sponsorzy spojrza prychylniej na kosza bo ichfirmy beda eksponowane w tv, do tego dojadzie kasa za prawa za transmisje
    jezeli wejdzie tv wszystko pojdzie do przodu
    obecne salary cup dla polakow jest ok i ogranicza ich kosmiczne zrzadania
    ograniczenie obcokrajowcow, nie !!! nie teraz !!! spadnie poziom sportowy i widoswiskowośc tródniej bedzie rywalizowac w pucharach, nie jestesmy koszykarską potega by sobie na to pozwolić, a sponsorzy zadaja wynikow...

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Znaszli ten kraj ...

    ... w którym sld rządzi, obywatele są dymani przez Unię Europejską itd. Dlaczego kosz miałby byc wyjątkiem przy ogólnej chujozie?

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2019
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odświeżamy wątek! Jak myślicie czy od czasów, gdy ten wątek powstał do teraźniejszości dużo się zmieniło? Mimo wszystko moim zdaniem wychowanie fizyczne, zwłaszcza te wokół koszykówki leży i kwiczy, natomiast zainteresowanie mym zdaniem jest większe.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2021
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem jak to wygląda w małych szkółkach i akademiach koszykówki, ale zeszłego lata zauważyłem dość spore zainteresowanie graniem w koszykówkę wśród najmłodszych. Co przeszedłem się na orlika, to zawsze ktoś tam grał - niezależnie od tego, o której godzinie się tam wybierałem.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Te czasy już chyba prędko nie wrócą kiedy to na co drugiej lekcji WF pykało się w kosza... później na osiedlu z chłopakami do rozpadającego się kosza...

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    06-12-2021
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak . Zgadza się. Teraz sport już nie jest ciekawym zajęciem. Teraz komp i telefon.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    07-12-2021
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wkrótce szkolne zawody będą odbywać się z VR na głowie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •