Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: Tomek Rempała-wielkie nieporozumienie...?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tomek Rempała-wielkie nieporozumienie...?

    Cytuję:fragment wywiadu z tomaszem rempałą
    --------------------------------------------------------------------------------

    - Rozumiem, że w Tarnowie te środki ci chcą zapewnić?

    - Przedstawili bardzo konkretną propozycję. Zaproponowali mi już nawet pieniądze na początku przyszłego tygodnia. Kwota ta wystarczyłaby mi na zaopatrzenie się w sprzęt na nowy sezon. W Rzeszowie jak na razie nic takiego nie ma, ale w ciągu najbliższych dni dowiemy się wszystkiego. Po prostu potrzebuję pieniędzy na sprzęt.


    --------------------------------------------------------------------------------


    Dla mnie jest to tragiczne i pokazuje tylko jakim człowiekiem* jest Sz.B. !!!
    Woli dac kase Tomkowi Rempale na sprzet na sezon niz wyplacic zaleglosci innym albo kupic sprzet Pawłowi Szczęchowi!!!
    Przecież chyba każdy wie i wiekszość z was widziała jak sobie radził Paweł na sprzęcie Grześka Rempały!
    Ludzie to chyba jakas pomyłka!!!
    Poza tym tomek to chyba zawodowiec!!!
    Wiec jakie pieniadze na sprzet???????????
    Zaczyna mnie to denerwować*!
    Co za palant!!!
    Wiem tez,ze moze za rok moze za dwa ci wlasnie rempalowie jak tylko pojawi sie cos ciekawego oleja Unie,oleja szczepana B.i odejda...
    Tak z reszta jak juz to robili wcześniej...

    A poza tym to czy nie lepiej zainwestować np. w Sławka Barana???
    Wiekszość z was widziała pewnie jak spisywał sie ten zawodnik na sprzecie Wardzały podczas Memoriału Pytki!!!

    O nim sie też zapomina!

    Wazniejszy jest Tomek Rempała???
    Nie myślicie o własnych wychowankach!!!
    Co będzie za kilka lat???
    Co będzie jak nagle Rempały odejdą z Unii?
    Kto będzie jezdził?

    ...Z tego co się dowiedziałem to Adrian Stós nie jest wogóle brany pod uwagę w tym sezonie!
    pewnie,nawet nie udowodnił co potrafi a już się go przekreśla???

    ...W zasadzie jedynym wytłumaczeniem jaki mozna usłyszeć na temat powrotu Tomka Rempały to to,ze zwiekszy się konkurencja!!!
    Parodia!!!

    ...To niby ilu zawodnikow ma walczyć o skład???
    Sześciu,siedmiu???
    1.Karlsson
    2.Howe
    3.G.Rempała
    4.Kuzdzał
    5.T.rempała
    6.Kołodziej
    7M.Rempała
    8.Wardzała,Bendzera,Burza,S.Baran,P.Baran,Szczech ????

    Nie za dużo???

    ...Poza tym to w tym sezonie bedziemy mieli nowego mechanika w druzynie!!!
    Bedzie to popularny"Olo"-mechanik Mariana Jirouta,a wiec mechanik Staszka Burzy,podobno ma tez pomagac przy sprzecie Howea...
    ...Tak wiec mozna liczyc,ze sprzet Staszka bedzie jeszcze lepszy niz w poprzednim...

    ...W zasadzie wypowiedz tomka mozna by zrozumiec na dwa sposoby!
    1.Tą kase dostaje faktycznie na sprzęt,ale to przecież NIE JEST MOZLIWE bo jest zawodowcem!!!
    2.Skoro jest zawodowcem i klub nie moze dac mu kasy na sprzet(bo ich to nie powinno obchodzic)to mozna potraktować je jako ŁAPÓWKA za podpisanie kontraktu,a tego to jeszcze bardziej nie rozumiem!!!

    ...A tak na koniec chciałem jeszcze dodać,ze sprowadzajac Tomka tym bardziej zamykaja droge Marcinowi!
    Dlaczeg???
    Ano dlatego,ze Marcin bedzie numerami 7,15
    a więc rezerwowy-junior.
    I teraz pojawia sie sytuacja,ze jakis senior od nas np.Wardzała jedzie kiche...i co???
    Ano to,ze normalne chyba bedzie,ze zastapi go ktoś z seniorow np.Burza a nie rezerwowy Marcin Rempała...
    No cóż,niezła polityka.

    Co wy o tym sądzicie???

    A moze by tak Peter Karlsson zmienił nazwisko na Rempała...???
    Czterech to juz by było coś...

    Uważam,ze ten temat nie nadaje sie ani do tematu o Unii Tarnow ani o Stali Rzeszow!
    Tak wiec zdecydowalem sie zalozyc nowy watek ktory napewno zaciekawi wiekszosc z was,a opisujacy sytuacje w klubie i kontrowersje zwiazane z "powrotem Tomka Rempaly!!!




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    mam nadzieje że wzmoci wasz zespół

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]WoW!
    Widze,ze wywołalem mała wojne z tym tematem!
    Dzieki Darkness za pomoc!!!Widzę,ze rozumiesz sytuacje...
    A moze napiszesz co o tym sądzisz???
    ps.czy mogłbym wiedziec ktory z adminów kasował moje tematy i dlaczego???
    Dzieki!

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    No mała zadyma się robi wokół tego tematu...Ja się już obszernie wypowiedziałem w wątku o składzie Unii.....A tutaj dodam że z Maryjanem się jak najbardziej zgadzam, z wyjątkiem tych brzydkich słów :):):) hehe, żartuje, czasem "męskie" słowa są konieczne :P

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na naszej stronie znalazłem artykuł Roberta Nogi pt."Kuszenie Tomka Rempały".
    poczytajcie sobie...z 28 stycznia
    http://www.republika.pl/unia_tarnow/...p_03-01-28.htm
    raz mowi,ze nie ma na sprzet i nie ma sprzetu a za chwile mowi,ze ma 2 GM-y!
    Co jest grane?
    Dla porownania drugi artykul:z 27 stycznia
    http://www.republika.pl/unia_tarnow/...p_03-01-27.htm

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stary nieprzezywaj cy ci sie to podoba czy nie wielu kibicow jest za jego przejsciem. To tylko wierni kibice chcą żeby jeździli tacy jak Szczęch a inni chcą wyniku podobnie jak większość sponsorów, a 4 miejsce to jest minimum bo sponsorzy stawiają warunki.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prowadzisz kampanie jak Liga Polskich Rodzin przeciwko wstąpieniu do Unii:) Powodzenia panie Maryjan Giertych.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prowadzisz kampanie jak Liga Polskich Rodzin przeciwko wstąpieniu do Unii:) Powodzenia panie Maryjan Giertych.
    [b]Nie.Wyrażam tylko moje zdanie na ten temat!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ameryka w Tarnowie!!jak Gollob jest zawodowcem i dostaje przed sezonem kasiorę na przygotowania,tak i Bukowski chce dać Tomkowi i czemu się tu dziwić...tarnowska mentalność się zmienia!widać ,że już w pierwszej lidze nie ma zabawy w jazdę samymi młodzikami.Są stawiane warunki na spełnienie których liczą sponsorzy,kibice...ale zaległa kasa powinna być wypłacona i basta...

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja również uważam że sprawa priorytetową jest wypłacenie zaległych należności NASZYM zawodnikom. Tomek R jest zwodnikiem Stali, a dziłacze jemu chcą wypłacić pieniądze. Ludzie obcemu zawodnikowi!!!. Swoich ma sie w d***e. przecież to jest anormalne, głupie. Tomkowi na sprzęt, a reszta Burza, Wardzała, Kużdzał ,Szczęch dostaną chyba tylko na rowery.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja swoją opinię wyrażałem już w temacie "Unia Tarnów 2003".
    Ale uważam przyjście Tomka Rempały do Unii nie jest chyba najlepszym pomysłem, ale patrząc z drugiej strony to gdyby prezentował równą i wysoka formę i byłby prawdziwym wzmocnieniem to czemu nie ?? Tylko kto to wie przed sezonem jaką formę będzie prezentował dany zawodnik??


    pozdrawiam
    Paweł

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie chcę bronić Prezesa, gdyż to własnie jego obwiniam za spadek Unii z ekstraklasy i całe poźniejsze problemy. Ale zadam pytanie. Otóż czy Wy wszyscy uważacie ,że Unia ma pieniążki na rachunku w banku i Prezes ze złej woli zamiast wypłacić kasiorę Szczechowi, woli dać ją Rempałom? Tak naprawdę uważacie? A może jest tak,że ktoś daje kasę na konkretny cel, od którego spełnienia zależy to czy tak kasa będzie. Może ten co daje pieniądze chce je dać tylko na Tomka? Przecież my w sumie nic nie wiemy co i jak się dzieje. A nie wierze, że wszystrko zależy od prezesa. Uważam że na rachunku Unii nie ma nic, bo w przeciwnym razie usiadłby na wszystko komornik.
    Już wyluzujmy,jak będzie zobaczymy niebawem. Ja nie panikuję.
    Unia Tarnów

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    408
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja troszke inaczej jednym jest na reke zeby Tomek przyszedl innym nie.....kazdy ma swoje zdanie
    Ale napewno bedzie tak jak bedzie robil po 2-5 punkty w meczu wszyscy beda mowic wywalic go po h... przychodzil do tarnowa itp. ale jak bedzie rocil 9-12 to wszyscy beda bic brawo mowic lux i prawie go po dupie calowac
    ja wkazdym razie nie mam zdania na ten temat bedzie to bedzie nie to nie


  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co Wy tak jedziecie na tego Tomka Rempałę?

    Chłopak miał dobry sezon w barwach Stali Rzeszów, kiedy kibice w większości krzyczeli, że Tomek bez Grześka sobie sam nie poradzi. I co??? Teraz wszyscy krzyczą, że nie zasługuje na dofinansowanie, że wygryzie Wardzałę, Szczęcha czy Kużdzała. Jeżeli tak będzie po sportowej walce to tylko lepiej dla Unii. Oby niektórzy jeszcze nie odszczekiwali swoich epitetów po sezonie, jak Tomek pokaże, że warto jednak było...;)

    T.Rempała--->1,637 / 152pkt + 15 bonusów.

    Wyższą średnią (biorąc pod uwagę podobną liczbę startów jak Tomek) w Tarnowie mieli tylko Grzesiak Rempała, Janusz Kołodziej i Siergiej Darkin...

    Chyba warto dać mu szansę???

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poprostu Maryjan ma komplesk zwany : "KOMPLEKSEM REMPAŁÓW", jak dobrze wiadomo Maryjan jest calym sercem za rodzina Wardzalow i kazdy kto moze zajac miejsce R.W. jest jego wrogiem.
    Zreszta na forum Unii ktos napisal swiete slowa: "jeszcze sie taki nie znalzl ktory by Maryjanowi dogodzil"

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ameryka w Tarnowie!!jak Gollob jest zawodowcem i dostaje przed sezonem kasiorę na przygotowania,tak i Bukowski chce dać Tomkowi i czemu się tu dziwić...tarnowska mentalność się zmienia!widać ,że już w pierwszej lidze nie ma zabawy w jazdę samymi młodzikami.Są stawiane warunki na spełnienie których liczą sponsorzy,kibice...ale zaległa kasa powinna być wypłacona i basta...
    [b]
    Nie porownujmy golloba to tomka Rempały,nie badz smieszny!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poprostu Maryjan ma komplesk zwany : "KOMPLEKSEM REMPAŁÓW", jak dobrze wiadomo Maryjan jest calym sercem za rodzina Wardzalow i kazdy kto moze zajac miejsce R.W. jest jego wrogiem.
    Zreszta na forum Unii ktos napisal swiete slowa: "jeszcze sie taki nie znalzl ktory by Maryjanowi dogodzil"
    [b]...To nie jest kompleks rempalow,to jest reakcja na niszczenie wlasnych wychowankow!
    ...To jest reakcja na dzialalnosc pro-rempalową jaka prowadzi Bukowski!
    ...To jest tez reakcja na to,ze ten człowiek nie widzi innych nazwisk jako ewentualnych wzmocnien!
    ...To jest też reakcją na to,ze za rok bedziemy mieli klub z jeszcze wiekszymi długami niz w tym roku!
    ...I jest to też reakcją na to,ze w kazdym momencie ten człowiek(Szczepan Bukowski) moze odejść zostawiając nas w nienajlepszej sytuacji finansowej.A Tomek rempała bedac zawodnikiem Stali Rzeszow po sezonie moze wrocic do Stali zabierając to co dostanie u nas!
    ...Wreszczeie jest to też reakcją na to,ze jak Rempałowie zechcą odejsc to wtedy nie bedzie miał kto w klubie jezdzić,bo wtedy nie bedzie juz Szczecha,Bendzery,Stósa...

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Swoja drogą to ciekawe, że bracia rempałowie jeżdżą tylko w 1 lidze i się przemnoszą właśnie do tej ligi

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maryjan czlowieku w jakim ty swiecie zyjesz?? , teraz sie liczy kasa , nie ma sentymentow, kazdy idzie tam gdzie jest kasa. I wtedy nie tylko Rempalowie odeszli z Tarnowa bo odszedl rowniez Cierniak i Kuzdzal, teraz sa takie czasy ze kazdy gonii za kasa nikt za darmno nie bedzie jezdzil.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    do "Pięknego..."

    ..czemu nie...to Tomek i u nas też Tomek...oboje są zawodowcami nominalnymi...czemu Gollob może dostawać kasę za autograf a Rempała nie...
    ps..umiem rozbawiać znajomych :P lepiej niż ty!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja sie ciesze ze tomek odchodzi. chociaz uwazam ze bardziej by sie w stali przydal, bo te 7 punktow zawsze robil.
    a to ze za zlozenie podpisu ma dostac kase...to chyba normalne jest?

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Smutno sie czuta niektore wypowiedzi kolegow z Tarnowa. Tomka stac na prawde na duzo, a jesli jeszcze Wasz klub oferuje mu jakies dofinansowanie na sprzet to ja bym na waszym miejscu ostro zacieral rece. Tor w Tarnowie jest Tomka ulubionym i w meczach u siebie moze byc nawet liderem Unii. Widze, ze wiekszosc kibicow "jaskolek" nie chce Rempaly w Tarnowie, a ja dalbym sporo, zeby pozostal on w Rzeszowie, jednak jego przejscie wydaje sie byc niemal przesadzone. Moim zdaniem niedoceniacie chlopaka, a po sezonie bedziecie zalowac tego co teraz piszecie. NIe rozumiem dzialaczy w Rz-wie, ale z drobnymi wyjatkami nigdy ich nie rozumialem. Mamy tutaj ciemna magie, kombinowanie, to jest paranoja co sie dzieje w Rz-wie. Zamiast trzymac 2-go zawodnika krajowego przy skorze, to "panowie" szukaja miejsca w skladzie dla Trojanowskiego. Jeszcze jak Brhel nie podpisze kontraktu to zrozumieja, ze wykonczyli ten sklad.

    Taki sklad mial byc:
    1. M.Kuciapa
    2. R.Wilk
    3. B.Brhel
    4. T.Rempala
    5. P.Winiarz
    6. P.Miesiac
    7. junior
    8. K.Baran

    a moze byc taki czasem:
    1. M.Kuciapa
    2. K.Baran
    3. P.Winiarz
    4. R.Wilk
    5. R.Trojanowski
    6. P.Miesiac
    7. junior
    8. L.Golonka

    obym sie mylil... chociaz jak Brhel nie podpisze to i tak Stal zalatwi sobie obcokrajowca, ale wiadomo, ze nie bedzie to ktos taki jak Bogus.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek broni barw Stali juz 5 lat i na pewno jest przywiazany do rzeszowskiej Stali (trzeba podkreslic, ze jego skutecznosc w ubieglym sezonie byla bardzo dobra- pod tym wzgledem znajdowal sie tuz za Winiarzem i obaj prowadzili druzyne), ale wiadomo, ze w dzisiajeszych czasach sentymenty sa najmniej wazne. Chociaz jak sam twierdzi, na pierwszym miejscu stawia klub z Rzeszowa. Do piatku juz wszystko w tej sprawie powinno sie rozwiazac. Ja nie mam zielonego pojecia na co czekaja rzeszowscy dzialacze. Jeszcze niedawno bylismy upatrywani jako jedni z liderow a teraz mocno trzeba sie zastanowic nad awansem do pierwszej czworki. Chociaz ja wierze, ze Tomek, ktory jest o niebo lepszy od Trojana zostanie w Rzeszowie...

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis wszystko sie wyjasni, w Tarnowie ma sie odbyc oficjalne spotkanie zawodnikow i dzialczy Tarnowskiej Unii z dziennikarzami

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I co odbyło się? :)Czekam z niecierpliwością.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    konferencja z tego co wiem zaczyna sie o 18 30
    cierpliwosci...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •