Cytuję:fragment wywiadu z tomaszem rempałą
--------------------------------------------------------------------------------

- Rozumiem, że w Tarnowie te środki ci chcą zapewnić?

- Przedstawili bardzo konkretną propozycję. Zaproponowali mi już nawet pieniądze na początku przyszłego tygodnia. Kwota ta wystarczyłaby mi na zaopatrzenie się w sprzęt na nowy sezon. W Rzeszowie jak na razie nic takiego nie ma, ale w ciągu najbliższych dni dowiemy się wszystkiego. Po prostu potrzebuję pieniędzy na sprzęt.


--------------------------------------------------------------------------------


Dla mnie jest to tragiczne i pokazuje tylko jakim człowiekiem* jest Sz.B. !!!
Woli dac kase Tomkowi Rempale na sprzet na sezon niz wyplacic zaleglosci innym albo kupic sprzet Pawłowi Szczęchowi!!!
Przecież chyba każdy wie i wiekszość z was widziała jak sobie radził Paweł na sprzęcie Grześka Rempały!
Ludzie to chyba jakas pomyłka!!!
Poza tym tomek to chyba zawodowiec!!!
Wiec jakie pieniadze na sprzet???????????
Zaczyna mnie to denerwować*!
Co za palant!!!
Wiem tez,ze moze za rok moze za dwa ci wlasnie rempalowie jak tylko pojawi sie cos ciekawego oleja Unie,oleja szczepana B.i odejda...
Tak z reszta jak juz to robili wcześniej...

A poza tym to czy nie lepiej zainwestować np. w Sławka Barana???
Wiekszość z was widziała pewnie jak spisywał sie ten zawodnik na sprzecie Wardzały podczas Memoriału Pytki!!!

O nim sie też zapomina!

Wazniejszy jest Tomek Rempała???
Nie myślicie o własnych wychowankach!!!
Co będzie za kilka lat???
Co będzie jak nagle Rempały odejdą z Unii?
Kto będzie jezdził?

...Z tego co się dowiedziałem to Adrian Stós nie jest wogóle brany pod uwagę w tym sezonie!
pewnie,nawet nie udowodnił co potrafi a już się go przekreśla???

...W zasadzie jedynym wytłumaczeniem jaki mozna usłyszeć na temat powrotu Tomka Rempały to to,ze zwiekszy się konkurencja!!!
Parodia!!!

...To niby ilu zawodnikow ma walczyć o skład???
Sześciu,siedmiu???
1.Karlsson
2.Howe
3.G.Rempała
4.Kuzdzał
5.T.rempała
6.Kołodziej
7M.Rempała
8.Wardzała,Bendzera,Burza,S.Baran,P.Baran,Szczech ????

Nie za dużo???

...Poza tym to w tym sezonie bedziemy mieli nowego mechanika w druzynie!!!
Bedzie to popularny"Olo"-mechanik Mariana Jirouta,a wiec mechanik Staszka Burzy,podobno ma tez pomagac przy sprzecie Howea...
...Tak wiec mozna liczyc,ze sprzet Staszka bedzie jeszcze lepszy niz w poprzednim...

...W zasadzie wypowiedz tomka mozna by zrozumiec na dwa sposoby!
1.Tą kase dostaje faktycznie na sprzęt,ale to przecież NIE JEST MOZLIWE bo jest zawodowcem!!!
2.Skoro jest zawodowcem i klub nie moze dac mu kasy na sprzet(bo ich to nie powinno obchodzic)to mozna potraktować je jako ŁAPÓWKA za podpisanie kontraktu,a tego to jeszcze bardziej nie rozumiem!!!

...A tak na koniec chciałem jeszcze dodać,ze sprowadzajac Tomka tym bardziej zamykaja droge Marcinowi!
Dlaczeg???
Ano dlatego,ze Marcin bedzie numerami 7,15
a więc rezerwowy-junior.
I teraz pojawia sie sytuacja,ze jakis senior od nas np.Wardzała jedzie kiche...i co???
Ano to,ze normalne chyba bedzie,ze zastapi go ktoś z seniorow np.Burza a nie rezerwowy Marcin Rempała...
No cóż,niezła polityka.

Co wy o tym sądzicie???

A moze by tak Peter Karlsson zmienił nazwisko na Rempała...???
Czterech to juz by było coś...

Uważam,ze ten temat nie nadaje sie ani do tematu o Unii Tarnow ani o Stali Rzeszow!
Tak wiec zdecydowalem sie zalozyc nowy watek ktory napewno zaciekawi wiekszosc z was,a opisujacy sytuacje w klubie i kontrowersje zwiazane z "powrotem Tomka Rempaly!!!