Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 235

Wątek: Czerwińskiego w Włókniarzu.

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czerwińskiego w Włókniarzu.

    Władze klubu z Częstochowy rozglądają sie za zawodnikiem który nie ukończyl jeszcze 21 roku życia ponieważ niepokoją ich niepomyślnie toczone rozmowy z Zbigniewem Czerwińskim.
    Czy Zbigniew Czerwinski zostanie w Częstochowie?Piszcie swoje zdanie....
    POZDRAWIAM MATIAS


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z niewolnika nie ma pracownika:)

    Zbigniew Czerwiński przez ostatni czas dobitnie udowadnia, że nie chce startować w Częstochowie, więc chyba nie ma sensu dalej już z Nim na ten temat rozmawiać. W ubiegłym roku pokazał kawałek dobrego żużla w Rybniku i uważam, że powinien tam powrócić; w przeciwnym razie zupełnie się chłopak zmarnuje:(

    A kto w Częstochowie zamiast Zbyszka???
    Oby nie Marek Cieślewicz...

    Pozdrawiam.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    hahah pisałem juz kiedys co mysle o Czerwinskim....niech chłopaczyna spada jak najdalej od Czestochowy jest tylu juniorów"do wziecia" i to prawie za darmo a nie za taką kase!!! zresztą trzeba szkolić swoją młodziez..bo to podstawa istnienia klubu[quote]Włokniarz zawsze był WIELKI
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zbyszek walczy o swoje.

    Nie zgadzam się z moim przedmówcą. W tym problem, że Włokniarz nie ma juniora klasy Czerwińskiego i stąd już się rozgląda za nowym młodzieżowcem. Zbyszka widziałem w ubiegłym sezonie już kilka razy na torze i naprawdę zrobił na mnie spore wrażenie. Oby jego talent nadal się tak rozwijał, dlatego też jestem za tym, aby jeździł w Rybniku.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze Zbyszek wroci do Rybnika.Wszyscy na niego tutaj czekaja.Jest naszym wychowankiem i napewno bedzie wzmocnieniem dla naszej druzyny.

    ZBYSZEK CZEKAMY NA CIEBIE

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Bez łaski !!!!!!!!!

    chce sobie posiedziec na lawce to niech sobie siedzi z tatusiem

    jeszcze cytat z gazety wyborczej
    Jeśli chodzi o sprawy sportowe, kibiców niepokoi postawa Zbigniewa Czerwińskiego, który wciąż nie podpisał kontraktu. Czy będzie startował we Włókniarzu?

    - Chcemy mieć w składzie juniora, który startował już w ekstralidze. Zbyszek jest naszym zawodnikiem, złożyliśmy mu bardzo dobrą propozycję kontraktu, ale czy to przez niego, czy przez jego ojca, została odrzucona. W tej sytuacji zainteresowaliśmy się innymi zawodnikami. Do końca stycznia wszystko powinno się wyjaśnić.
    PS Emil mamy podobne zdania :):)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mozna chyba zmuszac na sile zawodnika gdzie ma jezdzic,Czerwinski nie chce jezdzic we wlokniarzu i nie bedzie.jest utalentowany i udowodnil to nie raz w minionym sezonie.My w Rybniku czekamy na jego powrot,jest naszym wychowankiem i zrozumial,ze najlepiej jest jezdzic na swoim podworku przy swoich kibicach,a Czestochowa niech sie wreszcie wezmie za konkretne szkolenie swoich wychowankow,a nie beda musieli robic tylu zakupow."ZAWSZE ROW"

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja czekam na to aż podpisze kontrakt w Rybniku a Czestochowa niech sie martwi no i lepiej by było jakby zaczeli szkolić swoją młodziez.
    Zbyszek w Rybniku!!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ero musimy sie spotkac bo lecisz piwo za to ze w tym samym momencie tak samo myśleliśmy.Bo za nim pisałem odp. to twojej wypowiedzi jescze nie było.Pozdrawiam.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież Czerwiński widział co podpisywał.
    Włókniarz się z umowy wywiązywał. A Czerwiński jakoś nie kce.
    Warunki na jakich miałby jeździć w Włókniarzu w przyszłym sezonie też są dla niego korzystne.
    Coś mi się wydaje że Czerwiński następny sezon sobie posiedzi na ławie.

    Ja osobiście nie trzymałbym go na siłe w Częstochowie.
    Ale Rybnik musi za niego zapłacić, albo zamienić na innego zawodnika.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    przeciez nikt nikogo na sile nie trzyma w czestochowie !!

    czerwinscy sie nie zgodzili na kontrakt proponowany przez zarzad wlokniarza.

    za gazeta.pl
    Jeśli chodzi o sprawy sportowe, kibiców niepokoi postawa Zbigniewa Czerwińskiego, który wciąż nie podpisał kontraktu. Czy będzie startował we Włókniarzu?

    - Chcemy mieć w składzie juniora, który startował już w ekstralidze. Zbyszek jest naszym zawodnikiem, złożyliśmy mu bardzo dobrą propozycję kontraktu, ale czy to przez niego, czy przez jego ojca, została odrzucona. W tej sytuacji zainteresowaliśmy się innymi zawodnikami. Do końca stycznia wszystko powinno się wyjaśnić.
    wiec nie widze problemu, chce odejsc to niech go ktos kupi ew. wypozyczy, pietraszko tez jest niczego sobie :P
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach

    Czerwiński w Rybniku?

    Jesli tak, to kasę Włókniarza zasilą potężne pieniądze.
    Jak mnie pamięć nie myli to w kontrakcie jest jakieś 400000zł ( słownie czterysta tysięcy złotych chyba, że ktoś o tym zapomniał? ).
    Wystarczy na: ............

    serdecznie pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno nie damy za niego 400000, pan Szołtysek mówił że max. może dać 100000.
    Wymiana Ryszka <===> Zibi :) i wszystko gra!!!
    Pozdrawiam.



  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wiec ja jestem za tym zeby CZERWINSKI sobie jechał w Rybniku a do Włokniarza zakontraktowac Ciesliewicza lub Jabłonskiego to bedzie najlepsze rozwiazanie dla Włokniaerza i samego Czerwisnkiego bo jesli on sam nie chce to na siłe go zostawiac nie warto bo znowu bedzie zawieszenie .

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czerwinski w poprzednim sezonie potwierdzil i udowodnil ,ze jest nie tuzinkowym zuzlowcem dzieki swojej widowiskowej jezdzie i pieknej walce do ostatnich metrow zdobyl serca Rybnickich kibicow .
    Ale powiedzmy sobie szczerze kwota 400.000 jest grubo przesadzona to raz ,a dwa to z pewnoscia nie bedzie na to stac Rybnicki zespol.Mam wiec nadzieje ,ze sprawa tego utalentowanego juniora bedzie miala szczesliwy koniec i Zbyszek za rozsadne pieniadze bedzie jezdzic z plastronem rekina.
    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wuwu czy nie przesadzasz z ta sumą 400.OOO tys zł.Czerwiński jest dobrym zawodnikiem ale aż tak dobrym żeby mieć w kontrakcie 400.000 zł!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach

    Konrtakt Czerwińskiego

    Jesli mnie pamięć nie myli to podpisywał sie na nim również Zbynio!
    Czyżby nie przeczytał wcześniej?
    To pech!

    Żarty na bok, chodzi tu o karierę człowieka i zawodnika!
    Życzę mu jak najlepiej!

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem przekonany ze problem Czerwinskich to problem kasy a nie niechec do jazdy w Czestochowie.
    Koledzy z Rybnika, jestescie pewni ze "Wasz" Zbynio przyjdzie do Was za jeden kompletny motocykl ?!

    Nigdzie nie znalazlem informacji o tym by chcial on jezdzic w Rybniku.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze w trakcie sezonu pojawiła się informacja prezesa Maślanki w TŻ, że Zbyszek wyraził chęć startowania w Częstochowie. Jednak podczas meczu Zbyszek to zdementował i powiedział, że chce jeździć w Rybniku. No i nadal chce. Jednak prezes Szołtysek pwoiedział, że mogą go wypożyczyć ale za darmo, albo definitywny transfer za 100 tys.
    Mam nadzieję, że Maślanka nie posadzi go na ławie ale, że jakos się dogadają i jeżeli Zbynio nie będzie chciał jeździć w Cze-wie to go wypożyczą. Prawda jes taka, że gdyby nie kontuzja Romanka w zeszłym sezonie to Zbyszek by siedział cały rok. Ten chłopak ma wielki talent i mam nadzieję, że nie zostanie zmarnowany.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    kurde

    1) kto go tu trzyma na siłe ?
    2) zdaje sie daleko zajedzie.....
    3) moim zdaniem: gosc trzesie portkami bo w 1 lidze to moze zdobyc nawet 10-12 pkt a w e-lidze moze 4-5 i chce tak sobie ustawic zeby: klub go ubrał, wyposazył i dal kase zeby wyszedl na swoje jakgdyby jeździł w lidze - chyba wiadomo o co chodzi
    4) koledze WuWu mozna wierzyc :):)

    PS chcecie go ? - nie ma problemu - kasa na stól i luz

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    niech Włókniarz Marka weżmie ! W Gnieżnie sie zmarnuje , a Gdańsk raczej nie znajdzie 50.000PLN. A zawodnik młody , perspektywiczny... dadzą mu sprzęt a zyskają mase punktów !

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wuwu czy nie przesadzasz z ta sumą 400.OOO tys zł.Czerwiński jest dobrym zawodnikiem ale aż tak dobrym żeby mieć w kontrakcie 400.000 zł!!!
    No nie 400.000 zlotych tylko 100.000 EURO jak kto woli :)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    c_a_r_l_o_s dzieki za potwierdzenie tej sumy.Wiecie to jest dlamnie katastrofalnie wysoka suma kontraktu jak na Zbyszka.

    Jeśli chodzi o marka cieślewicza masz racje CWALI jest to dobry i perspektywiczny zawodnik.

    POZDRAWIAM MATIAS

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    na kogo teraz CKM czyha...

    ...Cieślewicz,JAbłoński junior...to są zainteresowania aktualne...czy padają jeszcze jakieś nazwiska??
    koniec stycznia i marca coraz bliżej!!:)
    ps.kiedyś Pietraszko może dorówna CZerińskiemu:)

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    ps.kiedyś Pietraszko może dorówna CZerińskiemu:)
    na moje oka to juz sa prawie równi

    przynajmniej wykazuje zainteresowania treningiem a nie obijanie sie ...............

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poświęcamy chyba za dużo miejsca dyskusji o Czerwińskim, jakby to była jakaś gwiazda, a nie zdolny, aczkolwiek przeciętniak. Jest dużo na ten temat w wątku poświęconym składowi Włókniarza, teraz jeszcze oddzielny wątek...
    Przesada!
    Włókniarz poradzi sobie bez Czerwińskiego.
    Nie chce jeździć u nas, więc trzeba na nim zarobić...to znaczy dobrze sprzedać!
    A rozmowa o nowych juniorach?
    A czy nasz biedny klub na to stać?:)
    Trzeba spytać Abdulaha!:P

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze Czerwiński niestety jest dużo lepszy od Pietraszki co udowodnił wam w Cze-wie. Tymbardziej, że zaczął starty dopiero po połowie sezonu co dodatkowo świadczy o jego wyższości nad Pietraszką. Poza tym nie zgadzam się, że Czerwiński się obija. Całą zimę trenuje razem z naszymi zawodnikami i solidnie się przygotowuje do sezonu.
    Pojawiła się też niedawno informacja jakoby Łukasz Romanek miał przejść do Częstochowy. Na szczęście jednak została zdementowana.
    Włókniarz teraz będzie miał ciężki orzech do zgryzienia. Co do Marka Cieślewicza to działacze Startu mówili, że albo Gdańsk zapłaci 50 tys. albo Marek wraca. Coś mi się wydaje, że Marek prędzej wróci do Gniezna niż przyjdzie do Cze-wy.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie, chyba nie ma sensu się zajmować tyle tym Czerwińskim. Dobrze się czuje w Rybniku to powinien zostać tam sprzedany lub wypożyczony i tyle.

    Zastanawiam się tylko, po co Włókniarzowi jeszcze junior z zewnątrz? W ubiegłym sezonie, przy dużo słabszym składzie seniorskim, CKM jeździł w składzie z Pietraszką i było bardzo dobrze. Teraz gdy Pietraszko już jest jako tako objeżdzony w tej ekstralidze i skład seniorski jest bardzo mocno wzmocniony, to chyba nie ma sensu już sobie zawracać głowy juniorem...

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Jak juz to kiedys pisalem, Zbys podpisal kiedys kontrakt z Wlokniarzem, ktory go nadal obowiazuje. Jesli nie chce jezdzic w CKM-ie, to prosze bardzo. Ale niech sie nie zdziwi, jak klub go zawiesi. No bo co Wlokniarz skorzysta na wypozyczeniu Zbysia? Marne pare zlotych? Chyba ze Rybniccy dzialacze chcieliby dokonac wymiany, np. za Szombierskiego, Romanka ... Wuedy CKM tez by na tym skorzystal.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehhe giron ale mnie rozsmieszyles szombierski i romanek za czerwinskiego hehheeeeeeee przeciez ci 2 zawodnicy sa warci niz polowa waszej druzyny ;) a czerwinski napewno nie jest lepszy niz szumina czy romanek <chcociaz nei wiadomo jak w tym roku bedzie>
    Ja chce Czerwinskiego ale na mly kontrakt bo w przyszlym roku bedzie juz seniorem i nie musi w wlokniarzu podpisywac kontraktu


    pozdrowko

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zbyszek napewno przydał by się Częstochowianom w walce o DMP. Bo napewno takiej zdobyczy jak Czerwiński nie zapewni Pietraszko lub Jurczyński.
    Więc jeżeli już Częstochowa straci tego zawodnika to niech szybko się rozgląda za kimś innym i to jak najszybciej bo rynek z każdym dniem się kurczy.
    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    hehhe giron ale mnie rozsmieszyles szombierski i romanek za czerwinskiego hehheeeeeeee przeciez ci 2 zawodnicy sa warci niz polowa waszej druzyny a czerwinski napewno nie jest lepszy niz szumina czy romanek <chcociaz nei wiadomo jak w tym roku bedzie>
    Ja chce Czerwinskiego ale na mly kontrakt bo w przyszlym roku bedzie juz seniorem i nie musi w wlokniarzu podpisywac kontraktu
    Lepsi niz polowa naszej druzyny, dobre ;). A z tego, ze Szombierski i Romanek sa lepsi od Zbynia, zdaje sobie doskonale sprawe. Mowie tylko, ze jak Rybnik chce Zbysia (no bo czemu Czerwinski nie chce jezdzic we Wlokniarzu? Chce isc do RKM-u), to niech dzialacze rybnickiego klubu nie mysla, ze oddamy go za przyslowiowa zlotowke. W koncu jaka korzysc z wypozyczenia Zbysia na maly kontrakt bedzie miec nasz klub? Pomysl, 30 tysiecy, jak w zeszlym roku ???

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo prawdopodobne, że zawodnikiem Włókniarza zostanie junior ostrowskiej Iskry. Mam nadzieję, że jednak tak się nie stanie. Byłby to już trzeci (po Jędrzejaku i Malesze) zawodnik, którego ostrowianie stracili na rzecz częstochowian.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo prawdopodobne, że zawodnikiem Włókniarza zostanie junior ostrowskiej Iskry. Mam nadzieję, że jednak tak się nie stanie. Byłby to już trzeci (po Jędrzejaku i Malesze) zawodnik, którego ostrowianie stracili na rzecz częstochowian.
    O kim mowa? Bo niestety nie znam aż tak dobrze składu iskry.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    to będzie Michał Szczepaniak.....zawsze lepiej niż JAnusz Kołodziej;)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na szczęście to nie od was zależy czy i za ile Czerwiński przejdzie do RKM-u.
    Nie rozumiem więc, dlaczego tak się kłucicie o pieniądze?
    Czy któryś z was ma kartę zawodniczą Czerwińskiego, żeby się tak wykłucać o kasę?
    W tej chwili to jest sprawa między działaczami RKM i CKM.
    Prezes Szołtysek powiedział ze w grę wchodzi darmowe wypożyczenie, albo definitywny kontrakt, za który nie da więcej jak 100 tyś zł. Nie ma dla niego innej możliwości.
    Albo prezesi się dogadają i Zbyszek będzie jeździł w Rybniku, albo się nie dogadają i zostanie w Cz-wie. Więc sprawy finansowe zostawcie im!
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robin masz racje tak moze byc.Ja osobiście niemam nic do tego żeby Michał Szczepaniak w nadchdzacym sezonie zawitał na stadionie przy ul.Olsztyńskiej.Michal to zawodnik ktory jezdził juz w Ekstralidze z róznym skutkiem ale w kilku meczach udowodnil że potrafi jezdzić.Widziałem to sam na własnych oczach.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    jest wielu lepszych zawodników od Czerwinskiego wiec dajmy spokój temu Panu niech spływa...powiedzmy mu dowidzenia! Jeszcze jest czas i Maslanka powinien pomysleć o jakims juniorze typu Cieslewicz lub M.Rempala a co do Szczepaniaka to dajcie spokoj niech chłopak dalej jezdzi w Ostrowie [quote]Włókniarz zawsze był WIELKI
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy piszemy że Wlokniarz powiniem jak najszybciej znajść jak najszybciej nowego dobrego juniora moze po prostu prezesi Włokniarza powinni zaufać wychowankom Klubowym przeciez jest ich kilku.
    A.Pietraszko
    Ma za soba 1 cały pełny sezon jazdy w EKSTRALIDZE.Zna już wszystkie tory i na pewno będzie spisywał lepiej niz w poprzednim sezonie.
    J.Jurzczyński
    Wystąpił w kilku mczach ligowych CKM w poprzednim sezonie.Nie zdobył wielu punktow ale udowodnił że potrafi jezdzic na motorze.
    A.Tomczyk
    Zawodnik który zdobył ktory jedził zazwyczaj na mecze jak zawodnik rezerwowy ale dobrze radzil sobie w zawodach juniorskich.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CZERWINSKI W RYBNIKU?!
    Dowiedzialem sie ze znalazl sie sponsor chetny na sfinalizowanie kontraktu przejscia Zbynia do Rybnika!!
    Sa prowadzone rozmowy pomiedzy dzialaczami Wlokniarza- sponsorem i Czerwinskim!!


    ps Wiadomosc ta jest nieoficjalna, wiec prosze o cierpliwosc! O tym czy strony doszly do porozumienia dowiemy sie zapewne w krotce!!!






  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    CZERWINSKI W RYBNIKU?!
    Dowiedzialem sie ze znalazl sie sponsor chetny na sfinalizowanie kontraktu przejscia Zbynia do Rybnika!!
    Sa prowadzone rozmowy pomiedzy dzialaczami Wlokniarza- sponsorem i Czerwinskim!!


    ps Wiadomosc ta jest nieoficjalna, wiec prosze o cierpliwosc! O tym czy strony doszly do porozumienia dowiemy sie zapewne w krotce!!!
    he he no problemo :)

    wy dajecie kase a my wam daje zgreda-zbysia :P

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygląda na to,że Cze-wa będzie miała dobrych obcokrajowców i seniorów ale brak wartościowego juniora.To może okazać się brzemienne w skutkach w walce o DMP.Każdy z liderów może mieć przecież słabszy dzień,co przy braku punktów zdobytych przez juniora może oznaczać.........Narra...

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Wygląda na to,że Cze-wa będzie miała dobrych obcokrajowców i seniorów ale brak wartościowego juniora.To może okazać się brzemienne w skutkach w walce o DMP.Każdy z liderów może mieć przecież słabszy dzień,co przy braku punktów zdobytych przez juniora może oznaczać.........Narra...
    To czy bedziemy mieli nowego juniora okaze sie prawdopodobnie w srode. A to, czy bedziemy mieli wartosciowego juniora, bedziemy mogli ocenic juz podczas nadchodzacego sezonu. Bo przeciez Adam Pietraszko nabyl w minionym sezonie troche doswiadczenia. Poczekajmy wiec jeszcze z ocenami.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z toba MANHATTAN ,ale niewiem czy przeczytałeś muj ostatni wpis w którym napisałem o recszcie juniorów z częstochowy.Są to zawodnicy którzy napewno poradzą sobie w ekstralidze może nie tak dobrze jak Czerwiski ale na pewno zdobywali by jakies punkty.Jestem otym święcie przekonany.
    PS Ja mam nadzieje że czerwiński zostanie w klubie z Częstochowy.
    POZDRAWIAM MATIAS

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry Matias.Faktycznie pominąłem twój wpis,po przeczytaniu jego zgodze sie ewentualnie na Jurczyńskiego ale dla Tomczyka to chyba jeszcze za wcześnie.Narra...

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •