Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 235 z 235

Wątek: Czerwińskiego w Włókniarzu.

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Zbyniu troche potrenuje, przyszykuje sprzet i bedzie ok, zobaczycie :). A temat chyba mozna juz zamknac - Czerwinski w Czestochowie.

  2. Powrót do góry    #227
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jestem za!

    Ja jestem za szansa dla Zbyszka.
    Zawsze uwazalam, ze to spory talent i nie mozna sie z tym nie zgodzic.
    To nie jego wina, ze jego ojciec chce tak bardzo kierowac jego kariera. Z.Czerwinski i tak zrobil krok do przodu i sie mu postawil w sprawie klubu na ten sezon. Bo przeciez jego ojciec chcial aby Zbyszek pozostal w Rybniku.
    I jeszcze jedno - Zbyszkowi potrzebne jest zrozumienie i kilka milych slow. Jak on ma byc czlonkiem zespolu skoro prawie nikt nie jest do niego sympatycznie nastawiony???
    Pozdrawiam - malma

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    kazdy rozumujacy kibic wie ze to ostatnia szansa dla zbyszka na jakas blyskotliwa kariere takze trzeba liczyc ze te silniki ktore bedzie mial beda chodzily jak brzytwa bo z unia to zostal z tylu niesamowicie to chyba przyznacie?ale mam nadzieje ze sie chlopok rozjedzi
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #229
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez mam taką nadzieje i powiem więcej że juz w następnym meczu z Piłą napewno będzie dobrze punktował. Jego słaba forma wyszła z tego że niejeździł w sparingach a same trening to nie to samo co mecz.

  5. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no i sprzetowo tez nie byl najlepiej przygotany przynajmniej takie odnioslem wraznie :)
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień!

    Brawo malma. Bardzo trafna sugestia. Czerwiński przywdział plastron Włókniarza i należy to uszanować! Mimo wielu niedomówień i konfliktów Czerwiński jeżdzi we Włókniarzu i należy mu pomóc! Jest na kontrakcie amatorskim. Właśnie trwają prace nad jego sprzętem. Niebawem ma otrzymać nowy motocykl. To jego ostatnia szansa aby zaistnieć! To od Niego zależy w pewnym stopniu nasza walka z Apatorem o najwyższe cele... To On będzie tym języczkiem uwagi w tym sezonie. Na jego 2-3 pkt na wyjeżdzie będziemy po cichu liczyli. Na początku byłem bardzo zniechęcony poza sportowymi działaniami tej rodziny, ale teraz jest on częścią Włókniarza i trzeba za Niego trzymać kciuki!
    Pozdro

  7. Powrót do góry    #232
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak bez Czerwińskiego niemamy szans na wygranie wojny z Apatorem o mistrzostwo. mam nadzieje że będzie pewnym punktem naszej druzyny moze nie jescze w meczu z Polonia Bydgoszcz ale z Polonia Pila mam nadzieje ze pokarze co potrafi.

  8. Powrót do góry    #233
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czerwa sie rozjeżdzil

  9. Powrót do góry    #234
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2003
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I dobrze

    Zbyniu jeździ w Częstochowie i bardzo dobrze. Praktycznie rozjeżdżał się z meczu na mecz i o mały włos nie został mistrzem Polski w kategorii juniorów. Dzięki niemu oraz oczywiście Adamowi Pietraszce Częstochowa zdobyła srebro w MMPPK. Trzeba również powiedzieć, że chłopaki z Włókniarza mają szansę na medal w MDMP. Czerwiński do bardzo w porządku człowiek, który nigdy nie odmówi współnej pogawędki, czy też autografu. Niech zostanie w Częstochowie jak najdłużej. Pietraszko też jest OK, tylko ciężko mu się wybić, kiedy startuje raz i to w dodatku w jedenastym wyścigu. Zresztą MMPPK w Pile były tego najlepszym dowodem, a takich miejsc, jakie Włókniarz miał w mistrzostwach Polski juniorów, nie było dawno.

    P.S. Stary temat, ale ciekawy:)

  10. Powrót do góry    #235
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czerwinski wybil sie w ubieglym sezonie po przejsciu do RKM-u. A dokladniej po tym jak rozgryzl go Malecki i dopasowal sprzet idealnie do niego. Pozniej Zbyniu mogl zaprezentowac wszystkie swoje umiejetnosci techniczne jakie posiada bo na sprzet nie mial co narzekac. W tym sezonie niekiedy tez Malecki "podreperuje" jego sprzet i jezdzi bardzo dobrze (cwiercfinal IMP-u) Czerwinski jest bardzo dobrym juniorem, nie punktuje tak jak Hampel czy Kurmanski ale jest solidnym juniorem. W walce z Apatorem Czerwinski naprawde moze przechylic szale zwyciestwa na strone Włókniarza. Choc mysle ze seniorzy z obcokrajowcami zalatwia sprawe :):) Pozdrowka :)

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •