Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 235

Wątek: Czerwińskiego w Włókniarzu.

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najwiekszy błąd w kariere Czerwińscy popełnili odchodząc z Rybnika - ale teraz jest ostatnia szansa, by go naprawic.
    Bledu tego nie popelnij Czerwinski ale jego tatus. W rybniku brakowalo kasy (tak podejzewam) i tatus chcial mu znalezc klub z kasa ;). I dlatego przyszedl do Czestochowy i teraz widac jaka jest sytuacja, tatus Zbynia chce coraz wiecej kasy z roku na rok. W poprzednim sezonie skonczylo to sie zawieszeniem i wypozyczeniem do Rybnika. Czerwinski niedosc ze jezdzil na sprzecie Wlokniarza to jeszcze sie z niego nie rozliczyl do tej pory.

  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    182
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mamy rok 2003 a nie lata 90-te



    ad1: W Rybniku zachłyśnięto się gospodarką rynkową. Swego czasu zakontraktowano J.O.Pedersena. Skutki mizerne... Z jednej strony zatrudnia się mistrza świata, a z drugiej... zawodnicy odchodzą z powodu braku kasy(absurd) Umiejętność gospodarowania kasą to dla Was abstrakcja. Zakontraktowanie gościa, który jeździ za swoją kasę to potwierdza tylko moją tezę.
    dzis mamy rok 2003 w miedzy czasie startowały u nas takie sławy swiatowego speedway`a jak Latosinski i Woronkow w sezonie`96,

    Umiejętność gospodarowania kasą to dla Was abstrakcja.
    i pewie jesteśmy zadłużonym klubem bez finansowej ciągłosci
    i wiarygodnosci, zobaczymy jak wasza KASA bedzie wyglądac po tym sezonie ?


    ad2: Jeśli odpowiada Wam miejsce w szyku to nie mam pytań...tylko proszę nie porównuj RKM do Piły.

    odpowiada i to jest powód by od paru lat walczyc o awans.


    ad3: Bem czy Korbel to prawdziwi fighterzy, którzy nie mieli miejsca w składzie... Uważam, że niepotrzebnie jeden z nich musiał odejść do Grudziądza...
    Heniu Bem `62 rocznik i wielki brzuszek, pamietam jak jezdził w Opolu to po jednym z biegów wjechał do parkingu z powiganymi szprychami i to bez zadnej stłuczki-niewytrzymały jego wagi.
    troche odwruciłem kota ogonem ale oki ;))
    nie mieli miejsca w składzie bo był tego powód

    ad4: Jeśli sukcesy w młodzieżowych mistrzostwach Europy do lat 19 to sukcesy na miarę Waszych ambicji... to Wam gratuluję!
    jezeli zawodnik ma 18 lub 19 lat to sa sukcesy jena jego miare a pokaz mi waszego juniora z jakimis wynikami na arenie miendzynarodowej ? nawed krajowych sukcesów niemacie

    ad5: 1(jeden złoty)medal. Rewela. Bez komentarza.
    + srebro i brązik w przebiegu 3 lat 3 medale


    ad6: Zmarnowanym talentów jest wielu w Rybniku. Ogromna presja wywierana na młodych zawodników powoduje częste kontuzje i kalectwo. Sosna, Tudzież to dobitne tego przykłady...Inaczej wyglądała by też kariera np: Pawliczka.
    Bydgoszcz i Rybnik to swego czasu prawdziwi kilerzy, ale pewnie tych czasów nie pamiętasz...
    Zbynio Czerwiński to typowa pochodna tego co dzieje się w rybnickim żużlu. Zero ambicji i ślepy pęd do kasy. Pozdro dla Twojej Babci...

    jadza killerów doprowadziła do końca kariery wielu zawodników nie tylko z rybnika np. Dołomisiewicz (skonczył na rybnickiej bandzie)[bys mi tego miewypominał to dopisałem w nawiasie], Sartgariejew, Jonsson,Kiermaszek Szymanski i wiele innych (nie)znanych nazwisk.
    wiec karzdy wie na co sie pisze i jakie jest ryzyko scigania sie po jaju.
    zużel to sport urazowy wiec trzeba sie liczyc z konsekwenciami do jakich moze doprowadzic.żeby cos osiagnac we wspułczesnym sporcie to trzeba podiac
    ryzyko nie tylko startów ale i treningów na granicy bezpieczastwa. chyba ze wystarczy ambicji jedynie na przeciatnosc.

    moze i marnują sie u nas talenty ale wy skaczyliscie z talentami na epoce ułamek-osumek.
    i co powiesz na temat marnowanie o osumku ?
    przecież zapowiadał sie lepiej od ułamka w pewnym czasie a tu takie zmarniwanie

    piszesz Zero ambicji i ślepy pęd do kasyi dlatego Mario w tym sezonie bedzie zarabiał o połowe mniej niz w zeszłym
    i jeszcze zerknij na ułamka i powiedz mi cos jeszcze o pedzie za kasą.





  3. Powrót do góry    #138
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Śmieszy mnie ta wasza dyskusja na temat Czerwińskiego a szczególnie na to ,że Włóknarz chce mu zmarnować kariere ,że powinien go puścić do Rybnika ba rybniczanie uważają ,że powinien zostać oddany z darmo do RKM-u bo ma on takie widzi mi sie i nie chce jeździć w Częstochowie.Zrozumcie to raz na zawsze ma on umowe z Włokniarzem i nic tego nie zmieni.Chcecie go mieć prosze bardzo zapłaćcie zaległą kase i za transfer i sprawa wyjaśniona a nie rozczulajcie sie nad jego karierą.Jeżeli chcecie wiedzieć to Zbyszek już dawno zgodziłby sie na jazde we Włókniarzu tylko a moze az jego ojcieć chce więcej kasy(z drugiej strony trudno mu sie dziwić skoro Zbyszek jest jedynym żywicielem rodziny)

    Ps.dam wam mały przykład .Szombierski ma wieloletni kontrakt z Rybnikiem nagle coś mu nie pasuje i chce jeździć we Włókniarzu , a Włokniarz chce zapłacić za niego jakieś śmieszne pieniądze albo go wypożyczyć za darmo.Rybnik nie ma żadnych zaległości finansowych wobec niego.I co wy na to chętnie go oddacie bo nie bedziecie chcieli mu niszczyć kariery , nie pozwolicie mu się rozwijać w silniejszym klubie i w silniejszej lidze?
    Odpowiedzcie sobie najpierw na to pytanie a później dobiero radzcie innym jak postępować z takimi zachowaniami.

    pozdrowienia
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ależ bez przesady. Nikt przeciez nie pisze, że ma do nas przyjść za darmo czy za grosze. To jest sprawa między klubami, a my tylko wyrażamy chęć, by Zbyszek u nas jeździł. On też tego chce, dlatego ta dyskusja.

  5. Powrót do góry    #140
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dziwny jest ten świat

    Najśmieszniejsze panowie to jest to, że doskonale pamiętam jak tata Zbyszka w mojej obecności wieszał psy na Rybniku i zarzekał się, że tam jego i syna noga nie postanie.


  6. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Express
    Dlatego właśnie nie rozumiemy pewnych zachowań kibiców z Cze-wy. Tata Zbyszka tak nasmarował na Rybnik, że głowa boli. Jednak kibice z Rybnika oceniają samego Zbyszka a nie jego tatę. Już dawno wybaczyli to co było.
    Nie zniosę wpisów oczerniających jego osobę bo to naprawdę sympatyczny zawodnik, który może dużo osiągnąć. Roszice są jacy są. Zazwyczaj w tak młodym wieku dla wielu z nas ojciec jest podporą i guru. Ja mam cały czas nadzieję, że Zbyszek w końcu sam będzie decydował co chce robić. W Rybniku była podobna sytuacja z Romankiem, kiedy jego ojciec zaczął budzić pewne obawy, jednka sprawa ucichła tak szybko jak ujrzała światło dzienne.
    Ja cały czas ubolewam i będę ubolewał nad tym jeżeli Zbyszek będzie zawieszony. Mam nadzieję, że to wasz prezes p. Maślanka będzie tym mądrzejszym i ustąpi. Osobiście mile bym widział Zbyszka w Rybniku, jednak jeżeli wchodzi sprawa zawieszenia niech jeździ gdziekolwiek jeżeli nie chce w Cze-wie, ale niech jeździ. Ten chłopak ma naprawdę talent. Poza tym zawsze lepsza jakakolwiek kasa w takim przypadku niż odsunięcie zawodnika i nie pozyskanie ani grosza. Jak wiadomo żużel robi się małym biznesem, także lepiej zarobić choć trochę niż nic i tylko stracić nerwy. Mam nadzieję, że sprawa ta będzie jakoś rozwiązana.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Express
    Dlatego właśnie nie rozumiemy pewnych zachowań kibiców z Cze-wy. Tata Zbyszka tak nasmarował na Rybnik, że głowa boli. Jednak kibice z Rybnika oceniają samego Zbyszka a nie jego tatę. Już dawno wybaczyli to co było.
    Nie zniosę wpisów oczerniających jego osobę bo to naprawdę sympatyczny zawodnik, który może dużo osiągnąć. Roszice są jacy są. Zazwyczaj w tak młodym wieku dla wielu z nas ojciec jest podporą i guru. Ja mam cały czas nadzieję, że Zbyszek w końcu sam będzie decydował co chce robić. W Rybniku była podobna sytuacja z Romankiem, kiedy jego ojciec zaczął budzić pewne obawy, jednka sprawa ucichła tak szybko jak ujrzała światło dzienne.
    Ja cały czas ubolewam i będę ubolewał nad tym jeżeli Zbyszek będzie zawieszony. Mam nadzieję, że to wasz prezes p. Maślanka będzie tym mądrzejszym i ustąpi. Osobiście mile bym widział Zbyszka w Rybniku, jednak jeżeli wchodzi sprawa zawieszenia niech jeździ gdziekolwiek jeżeli nie chce w Cze-wie, ale niech jeździ. Ten chłopak ma naprawdę talent. Poza tym zawsze lepsza jakakolwiek kasa w takim przypadku niż odsunięcie zawodnika i nie pozyskanie ani grosza. Jak wiadomo żużel robi się małym biznesem, także lepiej zarobić choć trochę niż nic i tylko stracić nerwy. Mam nadzieję, że sprawa ta będzie jakoś rozwiązana.
    pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Możliwe jest zakończenie tego tematu.
    Przyczyna?
    Ustalenie warunków pomiędzy dwoma stronami, czyli Zbyszkiem Czerwińskim i działaczami Włókniarza.

  9. Powrót do góry    #144
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Ja bym sobie Czerwińskim głowy nie zawracał, jeżeli ma robić łaskę wyjeżdżając na tor w plastronie CKM i psuć humor kibicom oraz atmosferę w ekipie. Gdybyśmy mieli chociaż do czynienia z młodzieżową gwiazdą, a nie z kapryśnym wyrobnikiem niskiej próby, który nieżle się zapowiadał, ale parę lat temu. Nie należy być mściwym, lecz zawodnik uważający się za profesjonalistę, będący nim naprawdę tylko przy okazji prowadzenia negocjacji co do warunków finansowych kontraktu indywidualnego, musi wreszcie zrozumieć jaki jest jego status zawodniczy albo dostać stosowną nauczkę.
    Świeże przypadki niesubordynacji zdolnego Zbysia wobec rzeczywistego pracodawcy można mnożyć, no bo jak potraktować absencję zawodnika, którego wiąże ważny kontrakt z Włókniarzem na klubowym obozie przygotowawczym w Krynicy i ociąganie się z decyzją o wyjeżdzie do Cetniewa pod koniec lutego ??? Nie interesuje mnie rola, jaką w całym tym cyrku odgrywa tatuś Zbyszka, który jest już pełnoletni i powinien sam odpowiedzialnie kierować swą karierą. Konsekwencją nie wyrażenia zgody na reprezentowanie Włókniarza w zbliżającym się sezonie oraz zaniedbań żużlowca w zakresie poważnego traktowania klubowych sterników winno być bezwzględne zawieszenie w prawach zawodnika na czas określony, po upływie którego w grę może wchodzić wypożyczenie zawodnika, nawet nieodpłatne, ale do Wandy Kraków albo żużlowej szkółki Stadionu Śląskiego, w żadnym zaś razie rodzinnego Rybnika.
    Może taka szkoła przetrwania skłoni zawodnika do bardziej konstruktywnych przemyśleń na przyszłość.
    AZS-CKM the leading polish teams

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli uważasz, że lepiej oddać Czerwińskiego do Krakowa za darmo niez do Rybnika za 100 tyś.?
    Mikołaj jakiś cy cuś?
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #146
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z.C.

    Czerwinski zostaje we Wlókniarzu !!
    A WuWu cos na ten temat wie ;-))

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śmieszy mnie ta wasza dyskusja na temat Czerwińskiego a szczególnie na to ,że Włóknarz chce mu zmarnować kariere ,że powinien go puścić do Rybnika ba rybniczanie uważają ,że powinien zostać oddany z darmo do RKM-u bo ma on takie widzi mi sie i nie chce jeździć w Częstochowie.Zrozumcie to raz na zawsze ma on umowe z Włokniarzem i nic tego nie zmieni.Chcecie go mieć prosze bardzo zapłaćcie zaległą kase i za transfer i sprawa wyjaśniona a nie rozczulajcie sie nad jego karierą.Jeżeli chcecie wiedzieć to Zbyszek już dawno zgodziłby sie na jazde we Włókniarzu tylko a moze az jego ojcieć chce więcej kasy(z drugiej strony trudno mu sie dziwić skoro Zbyszek jest jedynym żywicielem rodziny)

    Ps.dam wam mały przykład .Szombierski ma wieloletni kontrakt z Rybnikiem nagle coś mu nie pasuje i chce jeździć we Włókniarzu , a Włokniarz chce zapłacić za niego jakieś śmieszne pieniądze albo go wypożyczyć za darmo.Rybnik nie ma żadnych zaległości finansowych wobec niego.I co wy na to chętnie go oddacie bo nie bedziecie chcieli mu niszczyć kariery , nie pozwolicie mu się rozwijać w silniejszym klubie i w silniejszej lidze?
    Odpowiedzcie sobie najpierw na to pytanie a później dobiero radzcie innym jak postępować z takimi zachowaniami.

    pozdrowienia
    Prosze Cie przytocz mi choć jedną wypowiedz rybnickiego kibica że Zbyszek ma przejść do Rybnika za darmo,przykład z Szombierskim jest do dupy bo to tak samo jak Czerwiński to nasz wychowanek,więc na miłość boską zastanów się i nie wypisuj bzdur na przyszłość,bo takimi postami nie potrzebnie podgrzewasz i tak już gorącą atmoswerę.

  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śmieszy mnie ta wasza dyskusja na temat Czerwińskiego a szczególnie na to ,że Włóknarz chce mu zmarnować kariere ,że powinien go puścić do Rybnika ba rybniczanie uważają ,że powinien zostać oddany z darmo do RKM-u bo ma on takie widzi mi sie i nie chce jeździć w Częstochowie.Zrozumcie to raz na zawsze ma on umowe z Włokniarzem i nic tego nie zmieni.Chcecie go mieć prosze bardzo zapłaćcie zaległą kase i za transfer i sprawa wyjaśniona a nie rozczulajcie sie nad jego karierą.Jeżeli chcecie wiedzieć to Zbyszek już dawno zgodziłby sie na jazde we Włókniarzu tylko a moze az jego ojcieć chce więcej kasy(z drugiej strony trudno mu sie dziwić skoro Zbyszek jest jedynym żywicielem rodziny)

    Ps.dam wam mały przykład .Szombierski ma wieloletni kontrakt z Rybnikiem nagle coś mu nie pasuje i chce jeździć we Włókniarzu , a Włokniarz chce zapłacić za niego jakieś śmieszne pieniądze albo go wypożyczyć za darmo.Rybnik nie ma żadnych zaległości finansowych wobec niego.I co wy na to chętnie go oddacie bo nie bedziecie chcieli mu niszczyć kariery , nie pozwolicie mu się rozwijać w silniejszym klubie i w silniejszej lidze?
    Odpowiedzcie sobie najpierw na to pytanie a później dobiero radzcie innym jak postępować z takimi zachowaniami.

    pozdrowienia
    Prosze Cie przytocz mi choć jedną wypowiedz rybnickiego kibica że Zbyszek ma przejść do Rybnika za darmo,przykład z Szombierskim jest do dupy bo to tak samo jak Czerwiński to nasz wychowanek,więc na miłość boską zastanów się i nie wypisuj bzdur na przyszłość,bo takimi postami nie potrzebnie podgrzewasz i tak już gorącą atmoswerę.
    P.S Czy masz jakieś konkretne dowody na potwierdzenie informacji na temat zalegania RKM-u CKM-owi tych słynnych 10 000 pln czy tylko opierasz swe sensacje na postach ERU który bądż co bądż o niczym innym nie pisze.
    P.S 2 W Czestochowie musi być faktycznie nadmiar kasy jeżeli twierdzisz,że 100 000 pln które zadeklarował nasz prezes za Czerwińskiego to śmieszne piniądze,faktycznie chyba lepiej go zawiesić i nie mieć nic, w myśl starej zasady:"A na złość mamie odmroże sobie uszy".Tylko tak dalej Panowie tylko tak dalej.....Gratuluje perspektywicznego myślenia.Tylko do czego takie myślenie prowadzi?????????????????????Odpiwiedzcie sobie sami!
    POZDRAWIAM!!!

  14. Powrót do góry    #149
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach

    Szczepaniak w Pile

    Michał Szczepaniak podczas okresu transferowego podpisał kontrakt z ostrowską Iskrą. Wiadomo było jednak, że wkrótce zmieni barwy klubowe, gdyż Iskra nie wystartuje w tegorocznych rozgrywkach ligowych. Ostrowscy kibice mieli nadzieję, że Szczepaniak wystartuje w barwach nowego ostrowskiego zespołu – Intaru Przegląd Żużlowy.pl Ostrów Wielkopolski. Niestety kilka tygodni temu stało się jasne, że nie będzie on reprezentował ostrowskiego klubu.

    W ostatnim czasie zawodnik rozważał między dwiema ofertami z klubów ekstraligowych. Do wyboru miał pilską Polonię oraz częstochowskiego Włókniarza. Ostatecznie wychowanek ostrowskiej Iskry zdecydował się na starty w pilskim klubie, do którego został bezpłatnie wypożyczony. Po zakończeniu tegorocznego sezonu Polonia będzie miała prawo pierwokupu tego zawodnika. Warto przypomnieć, że Michał Szczepaniak także w poprzednim sezonie startował w pilskiej Polonii.
    przeglad zuzlowy

    A wiec nici ze Szczepaniaka i Gapinskiego, ostatnia nadzieja to Biniu Czerwinski.
    Pozdrawiam
    Marcin

  15. Powrót do góry    #150
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Śmieszy mnie ta wasza dyskusja na temat Czerwińskiego a szczególnie na to ,że Włóknarz chce mu zmarnować kariere ,że powinien go puścić do Rybnika ba rybniczanie uważają ,że powinien zostać oddany z darmo do RKM-u bo ma on takie widzi mi sie i nie chce jeździć w Częstochowie.Zrozumcie to raz na zawsze ma on umowe z Włokniarzem i nic tego nie zmieni.Chcecie go mieć prosze bardzo zapłaćcie zaległą kase i za transfer i sprawa wyjaśniona a nie rozczulajcie sie nad jego karierą.Jeżeli chcecie wiedzieć to Zbyszek już dawno zgodziłby sie na jazde we Włókniarzu tylko a moze az jego ojcieć chce więcej kasy(z drugiej strony trudno mu sie dziwić skoro Zbyszek jest jedynym żywicielem rodziny)

    Ps.dam wam mały przykład .Szombierski ma wieloletni kontrakt z Rybnikiem nagle coś mu nie pasuje i chce jeździć we Włókniarzu , a Włokniarz chce zapłacić za niego jakieś śmieszne pieniądze albo go wypożyczyć za darmo.Rybnik nie ma żadnych zaległości finansowych wobec niego.I co wy na to chętnie go oddacie bo nie bedziecie chcieli mu niszczyć kariery , nie pozwolicie mu się rozwijać w silniejszym klubie i w silniejszej lidze?
    Odpowiedzcie sobie najpierw na to pytanie a później dobiero radzcie innym jak postępować z takimi zachowaniami.

    pozdrowienia
    Prosze Cie przytocz mi choć jedną wypowiedz rybnickiego kibica że Zbyszek ma przejść do Rybnika za darmo,przykład z Szombierskim jest do dupy bo to tak samo jak Czerwiński to nasz wychowanek,więc na miłość boską zastanów się i nie wypisuj bzdur na przyszłość,bo takimi postami nie potrzebnie podgrzewasz i tak już gorącą atmoswerę.
    P.S Czy masz jakieś konkretne dowody na potwierdzenie informacji na temat zalegania RKM-u CKM-owi tych słynnych 10 000 pln czy tylko opierasz swe sensacje na postach ERU który bądż co bądż o niczym innym nie pisze.
    P.S 2 W Czestochowie musi być faktycznie nadmiar kasy jeżeli twierdzisz,że 100 000 pln które zadeklarował nasz prezes za Czerwińskiego to śmieszne piniądze,faktycznie chyba lepiej go zawiesić i nie mieć nic, w myśl starej zasady:"A na złość mamie odmroże sobie uszy".Tylko tak dalej Panowie tylko tak dalej.....Gratuluje perspektywicznego myślenia.Tylko do czego takie myślenie prowadzi?????????????????????Odpiwiedzcie sobie sami!
    POZDRAWIAM!!!
    wojtek nie skomentuje tego bo nie ma czego .Przeczytaj dokładnie co ja napisałem a dopiero wypisuj komentarze.Szombierski to przykład!!!Co to za rożnica czy wychowanek czy nie Czerwiński ma wieloletni kontrakt i czy jest czy nie wychowankiem nic tego nie zmieni.Umowa jest umowa i koniec to jest biznes ,a nie caritas.

    Za wypożyczenie nie jest uregulowana sprawa ,ą mówił o tym Maślanka.
    100 tyś. za dobrego juniora to dużo? Zobacz za jakie pieniądze byli na liście podobnej klasy juniorzy.

    bzdury to ty wypisujesz ,to tak na
    przyszłość.

    No ale jaki pisze Eru a nie mam powodów by mu nie wierzyć sprawa jest juz nie aktualna Zbyszek zostaje w Częstochowie

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh jak to mozliwe ze Szczepaniak nie podpisal w tak majetnym klubie jak Czestochowa, a zwiazal sie z Pila?
    Widocznie napatrzyl sie jak CKM prowadzi wojne z Czerwinskim i chcial uniknac podobnej sytuacji w przyszlosci? Poki co CKM nie ma wartosciowego juniora i w przypadku zawieszenia Zbyszka moze zabraknac tych paru punktow w meczu.

  17. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    rkmrkmrkm a nie pomyślałeś o tym ,że działacze dogadali się z Czerwińskim i zrezygnowali ze Szczepaniaka?Pocczekaj cierpliwie a dowiesz sie jak jest naprawde , a na razie to martw się a swoj majętny klub i zaległe pieniądze jak je zapłacić za wypożyczenie Czerwińskiego.hehe

  18. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rkmrkmrkm a nie pomyślałeś o tym ,że działacze dogadali się z Czerwińskim i zrezygnowali ze Szczepaniaka?Pocczekaj cierpliwie a dowiesz sie jak jest naprawde , a na razie to martw się a swoj majętny klub i zaległe pieniądze jak je zapłacić za wypożyczenie Czerwińskiego.hehe
    He he ja nigdzie nie czytalem oficjalnego info na temat zaleglosci RKM-u za wypozyczenie Zbynia!
    Jak narazie ta informacja wyszla na Forum, czasami rozne rzeczy sie tu wypisuje wiec nie badz taki pewny tego ze Rybnik wam jest winny kase!!!
    Co do tego ze Czerwinski mial sie dogadac z Czestochowa to raczej kolejny mit!!!

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    He he ja nigdzie nie czytalem oficjalnego info na temat zaleglosci RKM-u za wypozyczenie Zbynia!
    Jak narazie ta informacja wyszla na Forum, czasami rozne rzeczy sie tu wypisuje wiec nie badz taki pewny tego ze Rybnik wam jest winny kase!!!
    haha
    O tym oficjalnie w jednym z wywiadów powiedział prezes Maślanka ,a dopiero pozniej pojawiło sie to na forum.Tak więc szykujcie kase.:D

    A co do mitów to zobaczymy ja to wiem tylko z informacji od Eru a on na razie nic co by było niezgodne z prawdą nie powiedział.

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    rkm rkm rkm

    czerwinski prawdopodobnie we wlokniarzu, a jesli nie to nie marnuj czasu za gadanie na forum tylko bierz jakas puszke i na miasto pieniadze zbierac na niego :P

  21. Powrót do góry    #156
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rkm rkm rkm

    czerwinski prawdopodobnie we wlokniarzu, a jesli nie to nie marnuj czasu za gadanie na forum tylko bierz jakas puszke i na miasto pieniadze zbierac na niego :P

    A co ja jestem J Owsiak zeby biegac po ulicy i zbierac kase? W Rybniku kasa jest, nie musisz sie martwic! Raczej bierz kolesi i wyskocz na miasto bo to wam moze zabraknac w polowie sezonu! Co tam, nie bede juz pisal na temat kasy, wystarczy ze kolega z Leszna was rozlicza :)

  22. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ps.dam wam mały przykład .Szombierski ma wieloletni kontrakt z Rybnikiem nagle coś mu nie pasuje i chce jeździć we Włókniarzu , a Włokniarz chce zapłacić za niego jakieś śmieszne pieniądze albo go wypożyczyć za darmo.Rybnik nie ma żadnych zaległości finansowych wobec niego.I co wy na to chętnie go oddacie bo nie bedziecie chcieli mu niszczyć kariery , nie pozwolicie mu się rozwijać w silniejszym klubie i w silniejszej lidze?
    Odpowiedzcie sobie najpierw na to pytanie a później dobiero radzcie innym jak postępować z takimi zachowaniami.

    pozdrowienia
    Prosze Cie przytocz mi choć jedną wypowiedz rybnickiego kibica że Zbyszek ma przejść do Rybnika za darmo,przykład z Szombierskim jest do dupy bo to tak samo jak Czerwiński to nasz wychowanek,więc na miłość boską zastanów się i nie wypisuj bzdur na przyszłość,bo takimi postami nie potrzebnie podgrzewasz i tak już gorącą atmoswerę.
    P.S Czy masz jakieś konkretne dowody na potwierdzenie informacji na temat zalegania RKM-u CKM-owi tych słynnych 10 000 pln czy tylko opierasz swe sensacje na postach ERU który bądż co bądż o niczym innym nie pisze.
    P.S 2 W Czestochowie musi być faktycznie nadmiar kasy jeżeli twierdzisz,że 100 000 pln które zadeklarował nasz prezes za Czerwińskiego to śmieszne piniądze,faktycznie chyba lepiej go zawiesić i nie mieć nic, w myśl starej zasady:"A na złość mamie odmroże sobie uszy".Tylko tak dalej Panowie tylko tak dalej.....Gratuluje perspektywicznego myślenia.Tylko do czego takie myślenie prowadzi?????????????????????Odpiwiedzcie sobie sami!
    POZDRAWIAM!!!
    wojtek nie skomentuje tego bo nie ma czego .Przeczytaj dokładnie co ja napisałem a dopiero wypisuj komentarze.Szombierski to przykład!!!Co to za rożnica czy wychowanek czy nie Czerwiński ma wieloletni kontrakt i czy jest czy nie wychowankiem nic tego nie zmieni.Umowa jest umowa i koniec to jest biznes ,a nie caritas.

    Za wypożyczenie nie jest uregulowana sprawa ,ą mówił o tym Maślanka.
    100 tyś. za dobrego juniora to dużo? Zobacz za jakie pieniądze byli na liście podobnej klasy juniorzy.

    bzdury to ty wypisujesz ,to tak na
    przyszłość.

    No ale jaki pisze Eru a nie mam powodów by mu nie wierzyć sprawa jest juz nie aktualna Zbyszek zostaje w Częstochowie
    Po pierwsze: nie przytoczyłeś mi żadnego przykładu kiedy by to nasi kibice wypisywali że chcemy Czerwińskiego za darmo tak jak pisałeś,czym potwierdzasz fakt iż piszesz to co Ci ślina na jezyk przyniesie nie zastanawiając się nad tym co piszesz.
    Po drugie:jeżeli uważasz ,że bez znaczenia jest fakt czy zawodnik jest wychowankiem czy nie,to po prostu nie mam słów.
    Po trzecie:Komu mówił Maślanka tobie czy Eru?!?!
    Po czwarte:Chodzi Ci o kwoty typu 1 000 000 pln za Miśkiewicza czy gwiazdorów juniorów z Falubazu i wielu innych, których to nazwisk nie jestem nawet w stanie przytoczyć(bez urazy Falubaz),jeżeli myślisz że to są kwoty za które można sprzedać tych zawodników,to czas żebyś sie zgłosił na leczenie,ale to czas najwyższy.
    Na tym kończe ta bezbarwną dysksje i zapewniam Cie ze nie sprowokujesz mnie do kolejnych odpowiedzi,tłumaczeń i wyjaśnień na twoje bezsensowne i głupie posty.
    Szczerze życzę Częstochowie powodzenia w e-lidze z Czerwińskim czy bez, zdobycia mistrzostwa Polski anno domini 2003,Ckm jest drugim klubem po RKM-ie któremu kibicuje i nic tego nie zmieni, nawet Ty!Więc po raz kolejny prosze Ci nie prowokuj i nie wypisuj rzeczy które nie wnoszą do dyskusji niczego innego jak zamieszania i złej krwi która zarówno nam jak i Wam nie jest potrzebna.

  23. Powrót do góry    #158
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Nie chciałem i nie chce sprowokować ,żadnej kłótni.To czy ktoś jest czy nie jest wychowankiem w sprawie kiedy ma podpisaną umowe nie ma znaczenia i to był kontekst moich słów.To jest umowa prawna czyli dokument którego nie zmieniają takie rzeczy jak miejsce urodzenia.
    Przeczytaj dokładnie co napisałem ,Maślanka o tym mówił w wywiadzie dla gazety.
    Jak dla CIEBIE 100 tyś. przy budżecie ok 5 mln to dużo no to wybacz ale nie masz chyba pojećia o jakich kwotach my tu mówimy.Ciekaw jestem czy dla ciebie 100 tyś za Szombierskiego czy Romanka to duże kwoty?

    ps1."Po pierwsze: nie przytoczyłeś mi żadnego przykładu kiedy by to nasi kibice wypisywali że chcemy Czerwińskiego za darmo tak jak pisałeś,czym potwierdzasz fakt iż piszesz to co Ci ślina na jezyk przyniesie nie zastanawiając się nad tym co piszesz."

    To na potwierdzenie tego ,że kibice Rkm-u pisali o wypożyczeniu z darmo , ba były to słowa waszego prezesa. Oto słowa kaniakowskiego"Jednak prezes Szołtysek pwoiedział, że mogą go wypożyczyć ale za darmo, albo definitywny transfer za 100 tys."

    oto słowa rkm rkm rkm "Jak wiemy prezes RKM-u powiedzial ze jest w stanie zaplacic za Zbymia 100tys lub wypozyczenie bezplatne! "

    Tak więc czytaj najpierw to co jest napisane i zastanów się nad tym co piszesz bo potwierdzasz tym fakt ,że piszesz "co ci ślina na język przyniesie ":D

    ps2. nie wiem o co ci chodzi czy masz jakieś kompleksy czy co?ja nigdy i nigdzie nie próbowałem obrazić ani jednego kibica RKM-u a tym bardziej Ciebie w przeciwieństwie do twoich wpisów ,którymi mógłbym czuć się obrażony ale tak nie jest bo to tylko rozmowa. Dla Twojiej informacji ja też kibicuje Rkm-owi i życze awansu do E-ligi i nawet byłem na kilku meczach rybnickiej drużyny.

    ps3.Ale dyskusja nie ma juz sensu bo Czerwiński na razie zostaje we Włókniarzu ,a to czy zostanie na nadchodzący sezon ma sie wyjaśnić po meczach sparingowych.Na obóz ma podobno nie jechać ale to nie jest do końca potwierdzona informacja.
    pozdrowienia.

  24. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za gazeta wyborcza - częstochowa:
    [...]
    Małagowski nie kryje także, że - gdyby rozmowy nie przyniosły pozytywnego rozstrzygnięcia - to Włókniarz jest na to przygotowany. - Są juniorzy, którzy chętnie by u nas jeździli, i prowadzimy rozmowy na ten temat. Z drugiej strony nikt nie zwrócił się do nas z propozycją wypożyczenia Czerwińskiego - mówi.

    Ostatnio nieoficjalnie mówiło się, że wypożyczeniem Czerwińskiego byłby zainteresowany RKM Rybnik. Do dzisiaj jednak działacze nie zapłacili za jego wypożyczenie w ubiegłym roku.
    [...]
    Tak więc panowie z Rybnika o czym wy piszecie?

    Już wam wszyscy mówili że jakby były piniądze to Włókniarz wcale nie musaiłby marnować kariery Czerwińskiemu.

    I podejrzewam że nawet to 100tyś. by wystarczyło (a nie jak jest zapisane w kontrakcie 150tyś), a Włókniarz puściłby Czerwińskiego do Rybnika.

    A za darmo to niestety już dawno umarło.

    Ale wszystko wsakzuje jednak na to że Włókniarz dogadał się z Czerwińskim i sprawa zakończy się szczęśliwym finałem.

    pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Oddajcie kasę!

    Oddajcie kasę za ubiegłoroczne wypożyczenie Czerwińskiego. Dywagujecie nad kwotą 100000 czy 150000 za zakup tego zawodnika, a nie potraficie zapłacić 10000! Jesteście zabawni... Celowo opisałem sytuację z ubiegłych lat w Rybniku. Spotkałem się tylko z bredzeniem bankrutów. Rybnik profesjonalnym klubem HA HA HA

  26. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za gazeta wyborcza - częstochowa:
    [...]
    Małagowski nie kryje także, że - gdyby rozmowy nie przyniosły pozytywnego rozstrzygnięcia - to Włókniarz jest na to przygotowany. - Są juniorzy, którzy chętnie by u nas jeździli, i prowadzimy rozmowy na ten temat. Z drugiej strony nikt nie zwrócił się do nas z propozycją wypożyczenia Czerwińskiego - mówi.

    He he mozesz mi podac przyklady, kto tak chetnie zasili CKM? Szczepaniak juz wam podziekowal, kto jeszcze, moze Ryszka?

    Ostatnio nieoficjalnie mówiło się, że wypożyczeniem Czerwińskiego byłby zainteresowany RKM Rybnik. Do dzisiaj jednak działacze nie zapłacili za jego wypożyczenie w ubiegłym roku.
    [...]
    Tak więc panowie z Rybnika o czym wy piszecie?

    Nie martw sie o 10,000 napewno zostanie to uregulowane o ile juz nie zostalo. Pomysl lepiej ile brakuje wam do zamkniecia budzetu!

    Już wam wszyscy mówili że jakby były piniądze to Włókniarz wcale nie musaiłby marnować kariery Czerwińskiemu.

    Kto to jest "WSZYSCY"? Czyzby chodzilo o forumowiczow?

    I podejrzewam że nawet to 100tyś. by wystarczyło (a nie jak jest zapisane w kontrakcie 150tyś), a Włókniarz puściłby Czerwińskiego do Rybnika.

    O i tu sie mylisz! Prezes RKM-u, na czacie, wypowiedzial sie jasno, ze RKM podejmie rozmowy z CKM-em tylko w przypadku kiedy Wlokniarz dogada sie z Czerwinskim. Wszystko wskazuje na to ze jednak Wlokniarz nie chce puscic Czerwinskiego!!!

    A za darmo to niestety już dawno umarło.

    Ale wszystko wsakzuje jednak na to że Włókniarz dogadał się z Czerwińskim i sprawa zakończy się szczęśliwym finałem.

    Ciekawe co bedziecie pisac jezeli okarze sie ze Zbynio zostanie w CZEWIE? Pamietam jak wyzywaliscie na tego zawodnika, za to ze nie chce jezdzic w tym profesjonalnym klubie!:)



    pozdrawiam
    [b]

  27. Powrót do góry    #162
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cielawe czego chciałby sam zawodnik. My tu spekulujemy, a przecież zawodnik ma ostateczne zdanie

  28. Powrót do góry    #163
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Blacktop
    Powiem Ci jeszcze raz żebyś najpierw się zastanowił co piszesz. Widzę, że masz blade pojęcie o tym co się dzieje. Kolejny raz potwierdzasz moje założenie, że wszystkie informacje masz z czasopism, a być może Śliwa vel Ostafiński to Twój ulubiony pismak. A tak poza tym może przyjedziesz do Rybnika i nuczysz naszych działaczy gospodarności bo mają 10 tys. długu.
    By the way, życzę jak najlepiej klubowi z Częstochowy, ale zobaczymy po tym sezonie jak wasi managerowie pokierowali klubem. Jeżeli klub nie będzie miał długu serdecznie pogratuluję.
    Jeszcze mi wytłumacz jedno Blacktop. Dzisiaj najpierw się podpisuje kontrakty z najlepszymi zawodnikami, nie mając na nich kasy, typu Sullivan, Jonsson, Holta, Ułamek, Walasek licząc, że jak podpiszą, to znajdą się sponsorzy. Masz rację to jest niezły sposób. Juz Ci ktoś napisał, żebyś popatrzał na swoje podwórko. Rybnik od kilku lat jest jednym z najbardziej stabilnych klubów finansowo, jak o tym nie wiesz to nie interesujesz się żużlem.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Blaktop o to co sadze o twoich wypowiedziach!!!

    ASINUS ASINORUM!!! To po lacinie:)

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spoinsorzy są. Więc nie ma się o co martwić.

    [quote]Jeszcze mi wytłumacz jedno Blacktop. Dzisiaj najpierw się podpisuje kontrakty z najlepszymi zawodnikami, nie mając na nich kasy, typu Sullivan, Jonsson, Holta, Ułamek, Walasek licząc, że jak podpiszą, to znajdą się sponsorzy. Masz rację to jest niezły sposób. Juz Ci ktoś napisał, żebyś popatrzał na swoje podwórko. Rybnik od kilku lat jest jednym z najbardziej stabilnych klubów finansowo, jak o tym nie wiesz to nie interesujesz się żużlem.
    pozdrawiam
    ____________

    kaniakaniowski ja ci wytłumaczę o co w tym chodzi. Działacze Włókniarza chcieli najpierw podpisać umowy ze sponsorami, którzy są wierni klubowi już od kilku lat ale ci powiedzieli że na pewno zostaną tylko Włókniarz musi stworzyć dobry zespół. Znając tych ludzi jestem pewien że nawet podali kilka nazwisk zawodników jakich widzieli by w barwach częstochowskiego Włókniarza.
    Więc nie jest tak jak myślisz, że teraz niby Maślanka z resztą szukają na gwałt sponsorów bo nie będzie miał kto zapłacić Ułamkowi, Jonssonowi czy Sullivanowi. Sponsorzy ci co byli w tamtym sezonie już są a teraz szuka się następnych. Bo przecież od przybytku głowa nie boli.

  31. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj najpierw się podpisuje kontrakty z najlepszymi zawodnikami, nie mając na nich kasy, typu Sullivan, Jonsson, Holta, Ułamek, Walasek licząc, że jak podpiszą, to znajdą się sponsorzy.
    Maślanka mówił jeszcze zanim zaostały podpisane umowy z zawodnikami, że Candela nawiąze dalszą współprace z klubem na 99%. A tylko dlatego na 99%, bo najpierw chce poznać skład. I to nie jest żadne podpisywanie umów w ciemno, po prostu takie warunki stawiał sponsor.

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie martw sie o 10,000 napewno zostanie to uregulowane o ile juz nie zostalo. Pomysl lepiej ile brakuje wam do zamkniecia budzetu!
    Ja sie o nic nie martwie bo to moje pieniądze.

    Ale jak tu mówić o jakimkolwiek wypożyczeniu czy transferze, jeśli sie jeszcze starych długów nie uregulowało? Dziwisz sie że Wkłókniarz nie chciał puścić Czerwińskiego do Rybnika? Normalna sprawa jeśli Rybnik tak ociągał się z zapłatą. Jakby były pieniądze to nie byłoby problemu.

    Kto to jest "WSZYSCY"? Czyzby chodzilo o forumowiczow?
    Tak, forumowiczów z Częstochowy.

    Ciekawe co bedziecie pisac jezeli okarze sie ze Zbynio zostanie w CZEWIE? Pamietam jak wyzywaliscie na tego zawodnika, za to ze nie chce jezdzic w tym profesjonalnym klubie!
    No a jak tybyś się zachował jeśli np. załużmy że z Rybnikiem ma ważny kontrakt Romanek, ale nie chce u was jeździć. Zaparł sie na siłe. Czy nie potępiłbyś jego zachowania?

    Mnie jest obojętne czy Czerwiński będzie jeździć we Włókniarzu, czy nie. Jeśli zostanie to napewno nie będe jak szalony klaskał na jego widok. Musi najpierw na to zapracować skuteczną walką na torze, skoro z niego taki gwiazdor za jakiego sie ma.

  33. Powrót do góry    #168
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach

    Takie pytanie do rybniczan

    Kłócicie sie o Czerwinskiego, a moze uregulowalibyscie zalegla kwote za jego wypozyczenie - co ? A nie juz transfer. Chyba byśmy czekali na ta forse ze 3 lata....

    Małagowski nie kryje także, że - gdyby rozmowy nie przyniosły pozytywnego rozstrzygnięcia - to Włókniarz jest na to przygotowany. - Są juniorzy, którzy chętnie by u nas jeździli, i prowadzimy rozmowy na ten temat. Z drugiej strony nikt nie zwrócił się do nas z propozycją wypożyczenia Czerwińskiego - mówi.

    Ostatnio nieoficjalnie mówiło się, że wypożyczeniem Czerwińskiego byłby zainteresowany RKM Rybnik. Do dzisiaj jednak działacze nie zapłacili za jego wypożyczenie w ubiegłym roku.
    za http://www1.gazeta.pl/czestochowa/1,35272,1335758.html

    PS I co wy na to ? moze teraz sie wypowiecie

  34. Powrót do góry    #169
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pepeczestochowa

    Ja się nie czepiam nikogo, tymbardziej waszego prezesa. Po prostu zapytałem Blacktopa czy teraz w ten sposób się załatwia/podpisuje kontrakty z zawodnikami/sponsorami. Po prostu drażni mnie jak ktoś wypisuje straszne fanaberie.

    Ja mam cały czas nadzieję, że szefostwo Cze-wy wie co robi. Jednak jako kibic mam pewne obawy. A jeżeli po skończonym sezonie Włókniarz będzie bez jakiegoś większego długu, złóżę wam gratulacje :):):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  35. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    moja odpowiedż

    W tym sezonie do Włókniarza dołączy jeden, dość drogi zawodnik. Nie zmieni to zasadniczo sytuacji finansowej CKM. W zeszłym sezonie klub ten zanotował dodatni bilans finansowy.Duży wpływ na to miała frekwencja na stadionie przy ul.Olsztyńskiej. Bilans byłby jeszcze lepszy gdyby nie kontuzja Walaska... Możecie być spokojni o nasz budżet. Pozostaje życzyć Wam tak profesjonalnego zarządu i zawodników tej klasy i kasy, stadionu gdzie można siadać na ławkach i kibiców, którzy w takiej liczbie zasiadają na trybunach. Pozdro...
    P.S. Do rkm rkm rkm. Stary twoja łacina jest po prostu super. Mnie powaliła na kolana. Inni też pewnie zaniemówili. Jesteś najlepszy. Powinieneś stworzyć osobne strony na których będziesz się popisywał swoimi umiejętnosciami. Chciałem ci tylko powiedzieć, że jest to język nieużywany (tzw.martwy), który najlepsze lata ma już za sobą tak jak klub, którego jesteś kibicem...

  36. Powrót do góry    #171
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... Możecie być spokojni o nasz budżet. Pozostaje życzyć Wam tak profesjonalnego zarządu i zawodników tej klasy i kasy, stadionu gdzie można siadać na ławkach i kibiców, którzy w takiej liczbie zasiadają na trybunach. Pozdro...
    O profesjonalizm w naszym klubie, nie musisz się już bać. Teraz będzie już napewno.
    Co do klasy zawodników, przyszłość przed nami (Chromik, Szombierski, Romanek)
    Kasa.... hmm z nią często są problemy, ale i z tym sobie poradzimy.
    Stadion. Ten pięknieje z dnia na dzień. Jeżeli będziesz chciał przyjechać na jakieś zawody na rybnickim obiekcie, to serdecznie zapraszam. Tylko nie licz na to, że będziesz siedział na jakichś ławeczkach. na tym wynalazku będziesz mógł zasiadać u siebie na stadionie.
    O frekfencje też możesz być spokojny. Nie tylko na stadionie w Rybniku, ale i na innych, gdzie tylko pojawia się rybnicka drużyna.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #172
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozostaje życzyć Wam tak profesjonalnego zarządu i zawodników tej klasy i kasy, stadionu gdzie można siadać na ławkach i kibiców, którzy w takiej liczbie zasiadają na trybunach. Pozdro...
    Zapraszamy w czerwcu. Zasiadziesz sobie na wygodnych krzesełkach. Żebyś sie nie upiekł na trybunach, godzine rozpoczęcia meczu wyznaczymy na 19.00.
    Dokończymy mecz przy jupiterach - wszak żużel w ich świetle nabiera dodatkowego smaku.
    Tak właśnie zmienia sie stadion tego "niegospodarnego" klubu...
    Jesienią wpadnij na półfinał eliminacji do GP. U siebie chyba nieczesto masz szansę oglądać zawody pod egidą FIM.

  38. Powrót do góry    #173
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    cos nie widze odpowiedzi do mojego wpisu ktory znajduje sie pozywej - moze go nie zauwazyliscie albo moze sie wstydzicie odpowiedziec ?

    tak wspanialy klub z jupiterami, turniejami ranga FIM a nie ma kilku tysiecy zlotych na splate swoich zobowiazan

  39. Powrót do góry    #174
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Panowie - nie ma się praktycznie o co spierać. Najpierw był fajny pan o nicku na A., a teraz wtcieczki pomiędzy Rybnikiem z Cz-wą.
    Co do stadionu Rybnika, to przejeżdzam tam co jakiś czas (raz na miesiąc, czasem częsciej) i faktycznie - pięknieje.
    W Cz-wie jest problem innego rodzaju - nie jest to kwestią profesjonalizmu zarządu. Po prostu stadion CKM leży na kilku działkach, które nie do końca wiadomo czyje s lub też własciciele dogadują się jakby chcieli a nie mogli. Jak tylko zostanie uregulowana sprawa własności lub też użytkowania wieczystego wóczas i u nas remont ruszy pełną parą.

  40. Powrót do góry    #175
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cos nie widze odpowiedzi do mojego wpisu ktory znajduje sie pozywej - moze go nie zauwazyliscie albo moze sie wstydzicie odpowiedziec ?

    tak wspanialy klub z jupiterami, turniejami ranga FIM a nie ma kilku tysiecy zlotych na splate swoich zobowiazan
    Vojtas nie widzisz bo cie uprzedziłem. Looknij strone wcześniej, przytoczyłem ten sam cytat co ty :)

    P.S. Daj cie już spokój, bo to śmieszne sie robi. Chcecie sie o ławki i jupitery na stadionie kłócić :)

  41. Powrót do góry    #176
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    cos nie widze odpowiedzi do mojego wpisu ktory znajduje sie pozywej - moze go nie zauwazyliscie albo moze sie wstydzicie odpowiedziec ?

    tak wspanialy klub z jupiterami, turniejami ranga FIM a nie ma kilku tysiecy zlotych na splate swoich zobowiazan
    Vojtas nie widzisz bo cie uprzedziłem. Looknij strone wcześniej, przytoczyłem ten sam cytat co ty :)

    P.S. Daj cie już spokój, bo to śmieszne sie robi. Chcecie sie o ławki i jupitery na stadionie kłócić :)
    :)
    ok

    ale dluga wypowiedź :P

  42. Powrót do góry    #177
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Blacktop
    W tym sezonie do Włókniarza dołączy jeden, dość drogi zawodnik. Nie zmieni to zasadniczo sytuacji finansowej CKM. W zeszłym sezonie klub ten zanotował dodatni bilans finansowy.Duży wpływ na to miała frekwencja na stadionie przy ul.Olsztyńskiej. Bilans byłby jeszcze lepszy gdyby nie kontuzja Walaska... Możecie być spokojni o nasz budżet. Pozostaje życzyć Wam tak profesjonalnego zarządu i zawodników tej klasy i kasy, stadionu gdzie można siadać na ławkach i kibiców, którzy w takiej liczbie zasiadają na trybunach. Pozdro...
    P.S. Do rkm rkm rkm. Stary twoja łacina jest po prostu super. Mnie powaliła na kolana. Inni też pewnie zaniemówili. Jesteś najlepszy. Powinieneś stworzyć osobne strony na których będziesz się popisywał swoimi umiejętnosciami. Chciałem ci tylko powiedzieć, że jest to język nieużywany (tzw.martwy), który najlepsze lata ma już za sobą tak jak klub, którego jesteś kibicem...
    Specjalnie prowokujesz ???
    Jeżeli nie spodobał Ci się czyjś post to odpisz na post nie mieszając w to postronnych (w tym przypadku klubu) bo w taki sposób nie tylko zaczynasz się kłócić z kimś ale z wszystkimi kibicami klubu, który podobno jest martwy.
    Widzisz jestem na tym forum od dawna i bardzo cenię fachowe opinie ludzi z innych klubów, tych których znam i tych niedawno poznanych. Jednak bardzo mi się niepodoba co piszesz. Podobnie pisał wspomniany Śliwa vel Ost, któego kibice z Rybnika już "polubili".
    A co do łaciny. Być może język martwy, jednak prawda, sens zawarty w przysłowiach, powedzeniach, w tymże języku nie są martwe i dlatego są tak często cytowane, jak również stanowią fragmenty poezji. Czasami coś łatwiej powiedzieć po łacinie (tej prawdziwej :)) niż układać zlepek słów, które prowadzą tylko do wodolejstwa.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  43. Powrót do góry    #178
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak czytam i czytam te wszystkie wypowiedzi i odnoszę wrażenie że niektórzy wtykają nos tam gdzie nie trzeba!!!!!!!myślę tu o kibicach rkm-u!!!!!!co was obchodzą finanse Włókniarza?mam dla was dobrą radę,a mianowicie zajmijcie się swoim klubem!!!!!!i wara od finansów Włókniarza!!!!!!zapewniam was że Maślanka wie co robi i nie podpisuje bezpodstawnych kontraktów!!!!!a co do Czerwińskiego to bliżej jest do jego zawieszenia niż do wypożyczenia!!!!!.pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #179
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś może wie czy Czerwiński pojechał dzisiaj na ten obóz razem z drużyną?

  45. Powrót do góry    #180
    Początkujący
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś może wie czy Czerwiński pojechał dzisiaj na ten obóz razem z drużyną?
    Nie pojechał...

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •