Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 235

Wątek: Czerwińskiego w Włókniarzu.

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    [b]Chłop rójnuje synowi karierę... no coment.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co do gwiazdora..

    Tak sobie czytam wypowiedzi kibiców Rybnika-te o tym żeby nie marnować kariery Zbyszka i żeby oddać go do RKM-u.Ktoś tu ładnie podsumował że:ze sługusa nie ma pracownika.Powiem jedno tym wszystkim "dobrze radzącym wujaszkom"-z takimi poradami to się w d.... cmoknijcie!!Co to ma znaczyć że my kupujemy zawodnika i on nie chce jeździć?!Jak tak-to go sprzedać i odbić sobie poniesione straty finansowe a nie oddawać za darmo!Na ten czas widzę dwa wyjścia:albo Czerwiński jeździ u nas albo go sprzedajemy!Nie bawmy się w jakieś wypożyczenia,małe kontrakty bo w ten sposób problem z Czerwińskim będzie się powtarzał i zrobi się smród w klubie!

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Zastanówmy się na spokojnie

    Widzę , że wśród forumowiczów z Rybnika przeważa pogląd pt. " Hurrra , bierzemy Zbynia , skoro chce u nas jeździć , a we Włókniarzu nie". Zastanówcie się tak na spokojnie , po co wam Zbyniu. Przewidywany skład RKM wg mnie wygląda tak:
    1) N. Pedersen , 2) R. Poważnyj - obcokrajowcy
    3) M. Staszewski , 4) R. Chromik , 5) M. Węgrzyk - seniorzy
    6) R. Szombierski , 7) Ł. Romanek - juniorzy
    8) A. Pawliczek - rezerwowy
    Jeśli zgodnie z tym o czym trąbią media 01.03 Poważnyj wstąpi w związek malżeński i dostanie polskie obywatelstwo ( pewnie tak jak nasz Holta będzie jechał w każdym meczu )zwolni się w składzie jedno miejsce dla obcokrajowca.
    Przypuszczam , że na najtrudniejsze mecze Rybniczanie mogą zechcieć skorzystać z tego rozwiązania pod warunkiem , że znajdą klasowego obcokrajowca. Wtedy z tej ósemki wypada jeszcze Pawliczek. A jeśli nawet tak się nie stanie , to w 80% meczów (poza tymi u siebie z Gorzowem , Rawiczem , może jeszcze Tarnowem , Lublinem i Warszawą - gdzie nie opłaca się ściągać Pedersena) pojedzie ten właśnie skład.
    Proszę zwrócić uwagę , że już w tym składzie nie ma gwarancji startu rezerwowy Pawliczek - na co zresztą się godzi, zgodnie z tym co czytałem na temat jego kontraktu.
    Jeśli chodzi o juniorów , to już jest problem na linii Szombierski-Romanek , bo będą się chłopaki musieli podzielić startami. Nie sądzę , żeby któryś z seniorów z pierwszej piątki radośnie odstępował swoje starty juniorowi lub rezerwowemu - w końcu to zawodowcy i zarabiają za każdy punkt (mają pewnie w kontraktach zapisane płatne minimum punktów albo przedziały płacowe), więc gdzie tu jeszcze miejsce dla Zbynia Czerwińskiego??????
    Mógłby ewentualnie być rezerwowym w przypadku kontuzji kogoś z podstawowej ósemki , ale nawet wówczas nie ma ŻADNEJ gwarancji startu - tym bardziej , że w pierwszej kolejności widziałbym wtedy jako rezerwowego seniora kogoś z dwójki juniorów Szombierski -Romanek.
    Realna szansa na miejsce w drużynie z możliwością pojeżdżenia sobie w lidze pojawia się tylko i wyłącznie pod warunkiem kontuzji 2 jeźdźców z podstawowej ósemki. Wierzycie w to ? Ja nie.
    No chyba , że weźmiecie Zbynia do drużyny na zasadzie zwiększenia konkurencji do miejsca w składzie. Tylko zastanówcie się jak to wpłynie na atmosferę w zespole?
    Przykład Torunia z zeszłego roku jest chyba dość wymowny.
    Z tego co wiem to papa Czerwiński nie należy do najłatwiejszych ludzi w pożyciu - działacze Włókniarza wiele mogliby na ten temat powiedzieć.
    Reasumując - uważam , że panowie Czerwińscy pchając się na siłę do Rybnika sami sobie szkodzą. Jest to ostatni sezon Zbyszka jako juniora. Papa Czerwiński wyliczył sobie zapewne , że bardziej się kalkuluje 8-10 punktów zdobytych przez Zbynia w I lidze niż 3-5 w ekstralidze. Tylko że wiek juniora kończy także Rafał Szombierski , a z kolei Łukasz Romanek również potrzebuje jak najwięcej startów , jeśli chce wrócić do dyspozycji z pierwszej połowy ubiegłego sezonu. Zbyniu w Rybniku byłby moim zdaniem piątym kołem u wozu - no , chyba że jego celem nr 1 na przyszły sezon jest powtórzenie złota w MDMP :-)
    Z kolei jeśli chodzi o starty Zbynia w Częstochowie to w obecnej sytuacji uważam , że jest już na to za późno. Atmosfera w zespole po jego przyjęciu na pewno by się zwarzyła. Mam wrażenie , że najlepszym rozwiązaniem dla Zbynia (oprócz kolejnego zawieszenia , co pewnie i tak nie nauczyłoby go już rozumu) byłoby wypożyczenie go do jakiegoś klubu na zamianę za innego PORÓWNYWALNEGO KLASĄ juniora. Tylko szczerze mówiąc poza Rybnikiem takiego klubu nie widzę , a Szombierski i Romanek raczej na dzień dzisiejszy na roczne wypożyczenie się nie zgodzą.
    No i tyle. Co wy na to? Sokol
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja na to :):)
    Zbynio zdobył sobie serca rybnickich kibiców swoją walecznością do ostatniego metra, dlaego tak bardzo chcielibyśmy Zbynia. Chcież a móc to dwie różne rzeczy. Zarząd wie co robi i na pewno nie walnie gafy. A co do siedzenia na ławie to w Rybniku też dobrze o tym wiedzą Szumina i Chromik.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do SOKOL

    Tak Sokol, ale podejrzewam ze kazdy w Rybniku woli Czerwinskiego od Pawliczka sadzac po ostatnim sezonie.Z calym szacunkiem dla Adama,ale jakos go nie widze w skladzie,a na Zbyszka i jego akcje chetnie bym popatrzal.Ale coz,pozyjemy,zobaczymy jak bedzie.W kazdym badz razie ja jestem za Czerwinskim i oby znow jezdzil na naszym stadionie ;) Pozdrowka

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Muwie do rybniczan
    Po co wam ten czerwiński wy macie wielu mlodych utalentowanych juniorów którzy są przyszłościowymi zawodnikami a my w częstochowie nie mamy porządnego juniora.Czerwiński sam niewie co ma robic bo ojciec miesza mu w głowie.

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sprawie Czerwińskiego zgadzam się z kolegą Sokołem. Rybnik ma już w tej chwili 8 zawodników. Przyjście Czerwińskiego może popsuć atmosferę. W meczu jest niby 8 zawodników, ale wiadomo, że jedzie 6, a dwójka rezerwowych musi liczyć na słaby występ kogoś z podstawowego składu.
    Kolejnym problemem jest suma 150 tys. jakie życzy sobie Częstochowa za Czerwińskiego. Lepiej zainwestować te pieniądze w sprzęt. W ogóle bez sensu byłaby wymiana Romanek-Czerwiński. Przede wszystkim z powodu tego, że Romanek będzie juniorem jeszcze dwa lata i jest bardzo potrzebny w RKM. Z resztą Romanek to dużo większy talent od Czerwińskiego, bez dwóch zdań.
    Czerwiński sam sobie narobił kłoptów obrażając się parę lat temu na RKM. Teraz obraża się na Częstochowę. Coś tu jest nie tak.

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Muwie do rybniczan
    Po co wam ten czerwiński wy macie wielu mlodych utalentowanych juniorów którzy są przyszłościowymi zawodnikami a my w częstochowie nie mamy porządnego juniora.Czerwiński sam niewie co ma robic bo ojciec miesza mu w głowie.
    Matias, to nie my kibice decydujemy kto bedzie u nas jezdzil. Jak zapewne wiesz to sam Zbynio nie chce startowac w barwach Wlokniarza, i to nie jest wymysl kibicow RKM-u! My czekamy na tego zawodnika z otwartymi rekami, bo zdobyl nasze serca walecznoscia na torze!
    Widzisz, co do tych juniorow, to swiety czas zaczac odpowiednio szkolic mlodych a sami doczekacie sie juniorow na miare "Mlodych Gniewnych" z Rybnika!!!


    POZDRAWIAM!!!

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem, czy pamiętacie, ale Pawliczek nie bez powodu trafił na listę transferową. Jak zarząd jednak podpisał z nim kontrakt, to padło zastrzeżenie, że "to nie oznacza, że Paliczek ma pewne miejsce w składzie". Chyba więc dlatego RKM bierze pod uwagę Czerwińskiego. Ma być walka o skład z postawieniem na Czerwińskiego - jeśli ten trafi do RKM-u! Paliczek jerst chyba takim potencjalnym "wyjściem awaryjnym"...

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje rkm_rkm_rkm.Pomyliłem sie przeciez to prezesi o wszystkim decyduja.
    POZDRAWIAM MATIAS

    ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONE INTERNETOWA O Włókniarzu.Znajdziecie tam wiele ciekawych informaci o częstochowskim klubie i wszystkick ligach polskich oraz GP.
    ADRES
    WWW.WLOKNIARZ.REPUBLIKA.PL

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Sokolem!

    Dla nas kibiców jak zarówno dla klubu to by był duży luksus mieć w rezerwie np. Zbynia ale niewierze w to aby Zbyszek albo Romanek zgodzili się na takie warunki! Łukasz musi dużo startować aby wrócić do swojej poprzedniej formy a Zbyszek nie przyjdzie do klubu żeby grzać ławe!

    Dla nas by było super jak by przyszedł ale mogło by to jednak przynieść zły skutek dla całej drużyny!
    Obym się mylił ale takie mam zdanie!


    A co do Pawliczka to niewiem czy pamiętacie ale on zawsze co 2-3 sezony jak zostanie już spisany na straty (poruszona jego ambicja) potrafi się zmobilizować tak że zostaje liderem drużyny! ;-) Podobno bardzo się przykłada do następnego sezonu!
    Jak się wkurzy to tak będzie!!! ;-)

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie Czerwińscy już dosyc napsuli krwi zarówno działaczom z Rybnika jak i z Czestochowy. Jednak w obecnej sytuacji nie popieram działań prezesa Maślanki. Wiedzieli bardzo dobrze jak wyglądała sytuacja ze Zbyszkiem w zeszłym roku, więc dlaczego wcześniej nie pomyślano o jakimś juniorze?? Wiadomo, że na to trzeba trochę kasy i wiadomo jak prezes załatwiał sponsorów (rozmawialiśmy o tym na forum). Sullivan, Jonsson, Holta, Walsek, Ułamek - to zawodnicy, którzy są baardzo drodzy, a w takim wprzypadku liczy się każdy grosz. Niestety, ale Rybnik zaproponował za Zbyszka 100 tys. zł. Zarząd Włókniarza jednak się zgodził ale za 150 tys. co jest sumą wysoce zawyżoną za takiego zawodnika, tymbardziej ,ze bedzie to jego ostatni sezon jako juniora. Mogło być inaczej. Zarząd mógł się zgodzić na te 100 tys. i byłoby po zawodach. Czy aby jednak na pewno?? NIestety ale nie. Bo gdyby się zgodzili nie mieli by dobrego juniora (niestety ale Zbynio jest lepszy od obecnych juniorzów w Częstochowie). Skoro tak bardzo Gio w Cze-wie nie chcą to dlaczego go nie sprzedali Rybnikowi???? Lepiej jest zawiesić zawodnika i nie mieć z tego ani grosza !!!! Jakie to genialne :P:P:P:P. Przecież za rok już nie będzie Zbynio robił problemów.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach

    Duże dziecko.

    Nie bardzo rozumiem kibiców domagających się puszczenia zawodnika do Rybnika za friko lub za kwotę niższą niż zapisana w kontrakcie. Czerwiński uważa się za poważnego zawodnika, a jakoś olewa zupełnie kontrakt, który podpisał. Po co to robił??? Przecież chyba wie czym jest kontrakt. Wlókniarz nie ma wobec niego żadnych zobowiązań finansowych - nie ma więc punktu zaczepienia. Odwrotnie - Zbynio ma ogromne zobowiązania wobec Włokniarza. Już drugi sezon pomimo ważnego kontraktu robi fochy. Zastanówice się, co by było, gdyby robił tak każdy zawodnik. Wyobraźncie sobie Golloba - podpisał kontrakt w Bydgoszczy, ale nie chce jeździć - więc niech go Bydgoszcz puści do np. Torunia na częsc kwoty kontraktowej lub za friko. Inna sytiacja - Ronaldo podpsiał kontrakt z Realem, ale nie będzie grał, bo chce iśc do Barcy lub Valencii za friko lub za śmieszne pienieądze w formie wyporzyczenia. To jest nie do pomyslenia!!! Zbyszek podpisał papier i niech się z niego wywiąze. Zbyszek nic sobue nie robi z sytuacji - wręcz przeciwnie - wszyscy krzyczą jaki to Maślanka jest be.
    Moje zdanie jest takie. Sport jest dla ludzi poważnych. Niech każdy uważa co podpisuje. Maślanka niech go nie puszcza za pieniądze niższe niż w kontrakcie, a jak Zbynio nie potrafi wypełniać zobowiązań kontraktu to jego sprawa i niech ma pretensje TYLKO do ojca. Myśle, że rok bez motocykla dobrze zrobi mu na głowę.

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Koniec Czerwińskiego

    Mam nadzieję, że Czerwiński zakończy karierę jeszcze przed rozpoczęciem tego sezonu. 23 lutego zostanie zawieszony, a biorąc pod uwagę, że to jego ostatni sezon juniorski to może szukać innego zajęcia wraz ze swoim tatą. Praca uszlachetnia! Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak to prawda, że sport jest dla ludzi poważnych. Jednak czasami ktoś musi być mądrzejszy. Załóżmy, że Zbyszek oleje zgrupowanie. Zostanie wtedy zawieszony. Wtedy Włókniarz nie ma ani zawodnika ani kasy. Gdyby go sprzedali za te 100 tys. byłby i wilk syty i owca cała. Jednak na szczęście to problem zarządu. :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  16. Powrót do góry    #106
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z.C.

    Zapewniam Was wszystkich ze 100tys. ktore deklarowal Rybnik za Czerwinskiego to jedynie deklaracje prasowe prezesa.
    Nikt oficjalnie nie rozmawial na temat transferu lub wypozyczenia z czestochowskim klubem.
    Malo tego.Rybnik nie uregulowal pelnej naleznosci za ubiegloroczne wypozyczenie Z.C. Brakujaca kwota to 10tys.
    I o czym ta dyskusja ?!

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    chyba pomylony ten Zbyszek jest

    ten Czerwiński musi mieć troche nie pokolei w głowie juz drugi rok robi zadymy w Czestochowie co on ku** Cramp jest albo Tony zwykły młodzierzowiec a szczeka i burzy sie jak chory jakiś człowieczek. Juz lepiej trafic nie mógł chce go klub ekstraligowy z porządnym sianem w kasie mógł by sie uczyć od najlepszych a ten i ten jegi stary tylko mącą i szukaja problemów jak mu żle to niech spala do domu i wyszywa koronki moze ma za dobrze. Taki Szczepaniak to by docenił by startować w takim klubie jak Czestochowa a ten Zbigniewek tylko psuje krew i luz niech znowu nie jeżdzi i już!!!!!!!! a nie z gówniarzem sie urzerać!!!!!!!

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam tylkomnadzieje,ze jakis klub znajdzie pieniadze na Czeewinskiego, bo ja szczerze mowiąc po tym co ten gnojek wyprawia to nie chcial bym go widzec we Włókniarzu.Co on ku... uważa sie za jakiegos mistrza świata? Na żużlu jeszcze nic nie osiągnąl ijakbedzie sie tak dalej zachowywal to nic nie osiagnie.Najklepiej by bylo jak by razem z tatusie wypiepszyl do rybnika

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja widzę, że w Częstochowie macie taki sam problem z Czerwińskim jak my w Gdańsku z Tomkiem Cieślewiczem. Z jednej strony dobry zawodnik, który może coś osiągnąć, z drugiej qrwica bierze w jaki sposób momentami się zachowuje, i jakie mniemanie ma o sobie. I tak w kółko, nałożysz karę dyscyplinarną – obrazi się, dasz mu szansę – pojedzie 2-3 mecze dobrze zaraz będzie coś nie tak.
    Ech, rogate dusze...

    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    593
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A MOŻE SZCZEPANIAK

    OSTATNIO DOSTAL MI SIE DO RĘKI TŻ I PRZECZYTAŁEM TAM FAJNĄ WIADOMOŚĆ


    MICHAŁ SZCZEPANIAK WYCHOWANEK ISKRY OSTROW JESTT CORAZ BLIŻEJ PODPISANIA UMOWY Z JEDNYM Z KLUBÓW EKSTRALIGI
    W GRE WCHODZĄ JUŻ TYLKO DWA KLUBY
    DRUŻYNY Z PIŁY I CZĘSTOCHOWY

    OBIE OFERTY SĄ CIEKAWE - MOWI OJCIEC MICHAŁA - MUSIMY JE ROZWARZYĆ
    WIĘC SZCZEPANIAK JEST ZAWODNIKIEM ISKRY OSTROW A TEN KLUB NIE WYSTĄPI
    TERAZ JEST KM OSTROW A NIE MA Z NIMI PODPISANEGO KONTRAKTU I PEWNE JEST ŻE TAM NIETRAFI

    JEŹELI NIE PRZEJDZIE ZOSTANIE WYPORZYCZONIY

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawa ma sie wyjaśnić do 23 lutego.
    odwiedzcie strone www.wlokniarz.republika.pl

  22. Powrót do góry    #112
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2003
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby byszek niejeździł w Częstochowie to by nic niepotrafił widziałem go niedługo po przyjśćiu z rybnika na czwórmeczu juniorków jak startowal.tak go maszyna podniosła ze na dupe walną na lini startu to takich rzeczy w rybniku uczycie
    a to spox może sie przyda tylko niewiem do czego

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby byszek niejeździł w Częstochowie to by nic niepotrafił widziałem go niedługo po przyjśćiu z rybnika na czwórmeczu juniorków jak startowal.tak go maszyna podniosła ze na dupe walną na lini startu to takich rzeczy w rybniku uczycie
    a to spox może sie przyda tylko niewiem do czego
    Tak takich rzeczy uczymy........do czego to się może przydać? nie wiesz to Ci podpowiem.
    A oto pytanie pomocnicze:jaka drużyna zdobyła złoty medal MDMP w 2002r.
    Jak Wy jesteście takimi specjalistami od szkolenia młodzierzy to czemu tak rozpaczliwie poszukujecie młodziżowca?Czyzbyście nie mieli własnych wychowanków,którzy mogliby skutecznie walczyć w e-lidze?Dlaczego nie dacie szansy Pitraszce czy Jurczyńskiemu?Jeżeli jesteście takimi fachowcami od szkolenia młodych talentów to wzielibyście od nas:Kubce,Rożka,Szczyrbe i zrobili z nich zawodników na miare przynajmniej Zbyszka Czerwińskiego.

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby byszek niejeździł w Częstochowie to by nic niepotrafił widziałem go niedługo po przyjśćiu z rybnika na czwórmeczu juniorków jak startowal.tak go maszyna podniosła ze na dupe walną na lini startu to takich rzeczy w rybniku uczycie
    a to spox może sie przyda tylko niewiem do czego

    Tylko, ze my w Rybniku mamy juniorów, którzy są albo IMEJ, albo 2-vice ME, dwóch zdobyło BK, a wszyscy mają komplet medali w MDMP. A u Was posucha ostatnio...
    Zbyszek w zeszłym sezonie po 2 tygodniach od wznowienia treningów w Rybniku przyjechał na turniej szkoleniowy do Cz-wy i walnął tam komplet punktów, wygrywając w Tomczykami, Pietraszkami i innymi częstochowskimi gwiazdorami....
    IMHO, najwiekszy błąd w kariere Czerwińscy popełnili odchodząc z Rybnika - ale teraz jest ostatnia szansa, by go naprawic.

  25. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zack
    Gdyby byszek niejeździł w Częstochowie to by nic niepotrafił widziałem go niedługo po przyjśćiu z rybnika na czwórmeczu juniorków jak startowal.tak go maszyna podniosła ze na dupe walną na lini startu to takich rzeczy w rybniku uczycie
    a to spox może sie przyda tylko niewiem do czego
    Lepiej sprostuj swoją wypowiedź bo jest prześmieszna. Masz rację, ze Zbyszek jak jeździł w Częstochowie nic nie osiągnął i się nie rozwinął !!!!! Jednak było widac w zeszłym sezonie jak po półrocznej karencji przyszedł do Rybnika. W ciągu kilku tygodni zrobił coś co wasi juniorzy nie zrobili w ciągu połowy sezonu. A co do szkolenia młodzieży to się zastanów co piszesz.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    tylko ze jazda we wlokniarzu - e-liga
    jest czym innym niz jazda w rkmie - 1 liga

    jak go chcecie to prosze bardzo kupujcie go
    a jak nie to zbysiu bedzie jezdil wokol domu ;)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko ze jazda we wlokniarzu - e-liga
    jest czym innym niz jazda w rkmie - 1 liga

    jak go chcecie to prosze bardzo kupujcie go
    a jak nie to zbysiu bedzie jezdil wokol domu ;)
    Zgodze sie z tym ze jazda w E-lidze jest czym innym.
    Tylko ze nie kazdy wyrywa sobie wlosy z glowy zeby jezdzic we Wlokniarzu. Skoro nie moga dojsc do porozumienia to najprosciej byloby rozwiazac umowe za porozumieniem stron!
    RKM zaplaci za Zbyszka i to nie jest problem dla dzialaczy RKM-u, problemem jest to ze CKM nie ma dobrego juniora, gdyby taki w druzynie byl to napewno nie byloby takich komplikacji z przejsciem Zbynia do Rybnika.
    Po tym wszystkim co sie stalo w okol osoby Czerwinskiego jego starty i tak wydaja sie niemozliwe w Czestochowie!!!
    Zbychu wracaj do RYBNIKA!!!!!!!!!!!

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    W jakich czasach żyjemy?

    To pytanie do rybnickich kibiców. Wydaje się, że dla Was czas się zatrzymał chyba pod koniec lat osiemdziesiątych. Dzisiejszy sport(żużel)rządzi się innymi prawami. Mamy gospodarkę rynkową w której wasz klub i jego kibice nie potrafia się chyba odnaleźdź... Macie zdolną, chimeryczną młodzież która rozwija się do pewnego momentu. Od wielu sezonów na siłę odmładza się zespół. Od najstarszego do najmłodszego licytuje się wysokość kontraktów. To jest dla Was cel nadrzędny: KASA. To smutne zjawisko prowadzące donikąd. W innych klubach została zachowana równowaga pomiędzy juniorami,senirami, a obcokrajowcami. W innych klubach poszukuje się nowych rozwiązań kadrowych, a u Was ważne jest jaki kontrakt podpisze Pawliczek i jaki zdobędziecie medal... w MDMP pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To pytanie do rybnickich kibiców. Wydaje się, że dla Was czas się zatrzymał chyba pod koniec lat osiemdziesiątych. Dzisiejszy sport(żużel)rządzi się innymi prawami. Mamy gospodarkę rynkową w której wasz klub i jego kibice nie potrafia się chyba odnaleźdź... Macie zdolną, chimeryczną młodzież która rozwija się do pewnego momentu. Od wielu sezonów na siłę odmładza się zespół. Od najstarszego do najmłodszego licytuje się wysokość kontraktów. To jest dla Was cel nadrzędny: KASA. To smutne zjawisko prowadzące donikąd. W innych klubach została zachowana równowaga pomiędzy juniorami,senirami, a obcokrajowcami. W innych klubach poszukuje się nowych rozwiązań kadrowych, a u Was ważne jest jaki kontrakt podpisze Pawliczek i jaki zdobędziecie medal... w MDMP pozdrawiam
    Za to Wlokniarz kieruje sie tradycjami a nie kasa.:)
    Ty chyba nie wiesz w jakich czasach zyjemy? Licza sie umiejetnosci a nie wiek, nie wazne jest czy jest sie juniorem czy seniorem, licza sie umiejetnosci. Co do poszukiwania nowych rozwiazan kadrowych to dowodem na to jest Staszewski, Stranieri ktorzy zostali zmienieni na sezon 2003, wydaje sie to wystarczajacym dowodem na operatywnosc klubu!
    A teraz na temat "KASY" Czy slyszales kiedys zeby RKM mial problemy finansowe? Czy ktorys zawodnik nie doczekal sie na pieniadze zarobione na torze w Rybniku? O niczym takim mi nie wiadomo, i to chyba dobze swiadczy o Rybnickim klubie w ktorym "KASY" nie brakuje! Zarzad stawia sobie cel jaki chce osiagnac w sezonie 2003, napewno mlodzi powalcza w MDMP, indywidualnie takze nasi zawodnicy radza sobsie niezle! Ja widze ze wszystko jest poukladane i zycze wam kibice aby wiekszosc klubow w Polsce miala takie "problemy" jak RYBNIK to napewno bedzie w zuzlu dobrze! Wracajac do gospodarki rynkowej, Czerwinski nie chce jezdzic w Czestochowie, klub chce go zawiesic nie czerpiac z tego zadnych korzysci, wrecz przeciwnie straci zawodnika i nie otrzyma za to zadnych pieniedzy. To nazywasz dobra gospodarka? Mozna zarobic 100 000, ale co tam, Wlokniarz stac na to zeby zawiesic zawodnika!!!

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Długo nie pisałem na forum z powodu niektórych osobników i ich inteligencji... Ale nie o to tutaj chodzi ...
    Panie Blacktop o co panu chodzi ze ktoś szuka kasy ?? Każda instytucja potrzebuje pieniędzy by funkcjonować... co cie to facet obchodzi co sie dzieje nie w twoim miescie i nie twoim klubie??Posprzątaj najpierw na wlasnym podwórku a potem patrz na cudze ...

    PS Wiesz wogole facet co to znaczy chimeryczny???:| (nie wydaje mi sie)

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To pytanie do rybnickich kibiców. Wydaje się, że dla Was czas się zatrzymał chyba pod koniec lat osiemdziesiątych. Dzisiejszy sport(żużel)rządzi się innymi prawami. Mamy gospodarkę rynkową w której wasz klub i jego kibice nie potrafia się chyba odnaleźdź... Macie zdolną, chimeryczną młodzież która rozwija się do pewnego momentu. Od wielu sezonów na siłę odmładza się zespół. Od najstarszego do najmłodszego licytuje się wysokość kontraktów. To jest dla Was cel nadrzędny: KASA. To smutne zjawisko prowadzące donikąd. W innych klubach została zachowana równowaga pomiędzy juniorami,senirami, a obcokrajowcami. W innych klubach poszukuje się nowych rozwiązań kadrowych, a u Was ważne jest jaki kontrakt podpisze Pawliczek i jaki zdobędziecie medal... w MDMP pozdrawiam
    Co za bzdury...
    U nas sie licytuje kontraktami ?
    U nas, w klubie który od kilku lat jest jednym ze stabilniejszych finansowo ? KASA ?!?!?!?
    My nie potrafimy sie odnaleźć w dzisiejszej gospodarce ? Popatrz na Piłę, Gorzów, Grudziądz..
    My odmadzamy "na siłe" zespół ?
    To kto ma jeździź ? Korbel. Tudzież. E. Skupień ?
    U nas jest ważne jaki kontrakt podpisze Pawliczek ? Skąd żeś to wymyślił, chłopie ?
    Życzę trafniejszych uwag w następnych wyowiedziach na tym forum, bo w tej...
    Szkoda pisać.

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe. "Na siłę odmładza się zespół". Hehe. Wystarczy sobie przypomnieć, o co walczył RKM z Bemem, Skupieniem itd., a o co może walczyć, gdy trenerem został Grabowski. Różne są koncepcje składu. Można mieć 3 liderów i zdobywać mistrzostwo kraju, można mieć "poziom równowagi" między poszczególnymi kategoriami wiekowymi + obcokrajowców, można także mieć równy skład w ogóle - a taki mogą prezentować wychowankowie Grabowskiego.
    I jeszcze odnośnie Zbyszka. Oczywiście w e-lidze jest trudniej zdobywać punkty. Ale z punktu widzenia samego zawodnika, a właściwie możliwości jego rozwoju, jest trochę inaczej. To był rzeczywiście błąd Czerwińskich, że odeszli kiedyś z Rybnika, ale nie dlatego, że RKM jest jakimś szczególnym klubem (choć jest :-), tylko dlatego, że tak młodemu zawodnikowi trzeba było kogoś takiego, jak Grabowski. To przecież nie tylko kwestia niższej ligi, w której Zbyszek teraz miał okazję się pościgać i miał możliwość pokazania, na co go stać. Chłopak jest zdolny i ma talent, ale jeszcze potrzebuje "twardej ręki". Tym bardziej, że coraz rzadziej ma okazję się "pościgać" :-(((

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no no. Po co nam młodzież? Ano po to, aby ich wychować na świetnych żużlowców, zdolnych do awansu do e-ligi. Może gdyby w Cz-wie myślano podobnymi kategoriami, nie byłoby teraz takich problemów? Nie sztuka kupować zawodników, co roku kontraktować nowych. Dlaczego nie możemy od paru sezonów tego osiągnąć? Książkę można o tym napisać.Teraz chyba przyszedł właściwy czas, by Grabowski zebrał swoje żniwo i nikt mu w tym nie będzie przeszkadzał!

  34. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Tylko ze nie kazdy wyrywa sobie wlosy z glowy zeby jezdzic we Wlokniarzu. Skoro nie moga dojsc do porozumienia to najprosciej byloby rozwiazac umowe za porozumieniem stron!
    Czerwinski nie chce jezdzic w Czestochowie, klub chce go zawiesic nie czerpiac z tego zadnych korzysci, wrecz przeciwnie straci zawodnika i nie otrzyma za to zadnych pieniedzy.
    Rozwiazac umowe za porozumieniem stron? Czy Zbyszek podpisal kiedys kilkuletni kontrakt z Wlokniarzem? Czy wiedzial co podpisuje? Wiedzial. Tak wiec musi sie teraz wywiazac z podpisanego kontraktu. I to klub moze dyktowac warunki, a nie zawodnik.
    Tu chodzi takze o zasady, a nie tylko o korzysci. Bo chyba nie na darmo podpisuje sie kilkuletnie kontrakty. Chyba nie moze byc tak, ze zawodnik, ktory nie ma zadnych zaleglosci finansowych nie chce jezdzic w klubie, z ktorym ma wazny kontrakt!

  35. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    moja odpowiedż

    Jesteście tak zaślepieni,że niepotraficie poprawnie odczytać mojego wpisu. Trudno się nie zgodzić, że Rybnik jest kolebką krajowego żużla i darzę Go szacunkiem. Nie zamierzam też nikogo opluwać... Chciałbym zwrócić uwagę na miejsce, które zajmujecie w tej chwili w polskim żużlu.
    Nie napisałem nic na temat braku KASY, tylko stosunku rybniczan do niej. W trakcie sezonu mogliśmy się dowiedzieć jaki jest Kolorz, Węgorz itd... A o co chodziło? Jakie były problemy z Szombierskim i dlaczego tak naprawdę odszedł Czerwiński... A co chodziło w tych przypadkach? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie... Wątek odmłodzenia zespołu został poruszony. Już odpowiadam. Mieliście w latach minionych niezłą pakę. Skupienie, Bem, Korbel, Pawliczek, potem Tudzież itd. Po spadku sukcesywnie pozbywano się tych zawodników, którzy zasilali Bydgoszcz, Częstochowę czy Grudziądz. Zdobywali mistrzostwo Polski z innymi klubami, a w Rybniku byli niepotrzebni...Stawiano na młodzież... Nastepne pytanie: co osiągnęła ta młodzież w dorosłym żużlu. W kiepskim stylu przegrywa batalię o e-ligę z przeciętnymi drużynami na dodatek bardzo podstarzałymi. Też nieprawda? Sukcesy w MDMP? Nie zauważyłem tej dominacji? Ile było tych złotych medali złotej rybnickiej młodzieży? Nie przypominam sobie po prostu żadnego prestiżowego sukcesu w normalnym, dorosłym żużlu. Jest to po prostu kopalnia zmarnowanych talentów. Pozdro

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesteście tak zaślepieni,że niepotraficie poprawnie odczytać mojego wpisu. Trudno się nie zgodzić, że Rybnik jest kolebką krajowego żużla i darzę Go szacunkiem. Nie zamierzam też nikogo opluwać... Chciałbym zwrócić uwagę na miejsce, które zajmujecie w tej chwili w polskim żużlu.
    Nie napisałem nic na temat braku KASY, tylko stosunku rybniczan do niej. W trakcie sezonu mogliśmy się dowiedzieć jaki jest Kolorz, Węgorz itd... A o co chodziło? Jakie były problemy z Szombierskim i dlaczego tak naprawdę odszedł Czerwiński... A co chodziło w tych przypadkach? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie... Wątek odmłodzenia zespołu został poruszony. Już odpowiadam. Mieliście w latach minionych niezłą pakę. Skupienie, Bem, Korbel, Pawliczek, potem Tudzież itd. Po spadku sukcesywnie pozbywano się tych zawodników, którzy zasilali Bydgoszcz, Częstochowę czy Grudziądz. Zdobywali mistrzostwo Polski z innymi klubami, a w Rybniku byli niepotrzebni...Stawiano na młodzież... Nastepne pytanie: co osiągnęła ta młodzież w dorosłym żużlu. W kiepskim stylu przegrywa batalię o e-ligę z przeciętnymi drużynami na dodatek bardzo podstarzałymi. Też nieprawda? Sukcesy w MDMP? Nie zauważyłem tej dominacji? Ile było tych złotych medali złotej rybnickiej młodzieży? Nie przypominam sobie po prostu żadnego prestiżowego sukcesu w normalnym, dorosłym żużlu. Jest to po prostu kopalnia zmarnowanych talentów. Pozdro

    1. Nie potrafimy odczytać Twojego wpisu, bo jest pełen sprzeczności. Najpierw piszesz:
    "Mamy gospodarkę rynkową w której wasz klub i jego kibice nie potrafia się chyba odnaleźdź"
    a potem:
    "To jest dla Was cel nadrzędny: KASA. "
    To jest sprzecznośc nr 1.
    2. Piszesz: "Chciałbym zwrócić uwagę na miejsce, które zajmujecie w tej chwili w polskim żużlu"
    No i co - złe jest to miejsce ? W Grudziądzu pewnie by sie z nami zamienili. Moze i w Gorzowie (bo zawodnicy odchodzą z tamtąd m.in. do nas). A za jakis czas moze i z Pily...
    3. Piszesz: "Mieliście w latach minionych niezłą pakę. Skupienie, Bem, Korbel, Pawliczek, potem Tudzież itd. Po spadku sukcesywnie pozbywano się tych zawodników, którzy zasilali Bydgoszcz, Częstochowę czy Grudziądz. Zdobywali mistrzostwo Polski z innymi klubami, a w Rybniku byli niepotrzebni..."
    Sympatyczny kolego, ty sie znasz na rybnickim zuzlu, tak jak moja Babcia na snowboardzie... Ci zawodnicy odeszli z Rybnika, bo na początku i w połowie lat 90 nie było tu KASY. Wtedy jeszcze nie potrafiono w Rybniku działać bez patronatu przemysłu węglowego.
    Czy ktoś wyrzucał Skupieniów do Cz-wy i to w sutuacji, kiedy jak nigdy ich POTRZEBOWALISMY ?
    Dla przypomnienia - to było kiedy ostatni raz awansowalismy do ekstraligi (rok 92, albo 93). W Rybniku było tak krucho z kasą, że nie mieliśmy porządnegi zawodnika zagranicznego, tylko Francuza Berge, który jezdził za wlasną kase, a jeszcze motocykl Pawliczkowi pożyczał...
    4. Piszesz: "Nastepne pytanie: co osiągnęła ta młodzież w dorosłym żużlu"
    Jeszcze nic (oprócz 3 miejsca w IME), ale z roku na rok osiągają coraz więcej w juniorach, więc kiedy przejdą do seniorów...
    5. Piszesz: "Sukcesy w MDMP? Nie zauważyłem tej dominacji? Ile było tych złotych medali złotej rybnickiej młodzieży? "
    Jeden. A po za nim także srebrny i brązowy. Gdyby nie kontuzja Szombierskiego byłbyby dwa złote i brązowy. W ciągu trzech lat. Jest jakaś lepsza drużyna w tym temacie ?
    6. "Jest to po prostu kopalnia zmarnowanych talentów. "
    Czy mógłbyć poprzeć ta tezę nazwiskami? I przy okazji podsunąć rozwiązanie - jak nie zmarnowac juniorów, nie odmładzając przy tym składu (w sytuacji, kiedy ma się czterech utalentowanych zawodników).

    Mam nadzieję, że sie teraz bardziej wysilisz, sympatyczny kolego, bob Twoje poprzednie wpisy to strzały kulą w płot

  37. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Blacktop piszesz:

    Jesteście tak zaślepieni,że niepotraficie poprawnie odczytać mojego wpisu. Trudno się nie zgodzić, że Rybnik jest kolebką krajowego żużla i darzę Go szacunkiem. Nie zamierzam też nikogo opluwać... Chciałbym zwrócić uwagę na miejsce, które zajmujecie w tej chwili w polskim żużlu.
    Nie napisałem nic na temat braku KASY, tylko stosunku rybniczan do niej. W trakcie sezonu mogliśmy się dowiedzieć jaki jest Kolorz, Węgorz itd... A o co chodziło? Jakie były problemy z Szombierskim i dlaczego tak naprawdę odszedł Czerwiński... A co chodziło w tych przypadkach? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie... Wątek odmłodzenia zespołu został poruszony. Już odpowiadam. Mieliście w latach minionych niezłą pakę. Skupienie, Bem, Korbel, Pawliczek, potem Tudzież itd. Po spadku sukcesywnie pozbywano się tych zawodników, którzy zasilali Bydgoszcz, Częstochowę czy Grudziądz. Zdobywali mistrzostwo Polski z innymi klubami, a w Rybniku byli niepotrzebni...Stawiano na młodzież... Nastepne pytanie: co osiągnęła ta młodzież w dorosłym żużlu. W kiepskim stylu przegrywa batalię o e-ligę z przeciętnymi drużynami na dodatek bardzo podstarzałymi. Też nieprawda? Sukcesy w MDMP? Nie zauważyłem tej dominacji? Ile było tych złotych medali złotej rybnickiej młodzieży? Nie przypominam sobie po prostu żadnego prestiżowego sukcesu w normalnym, dorosłym żużlu. Jest to po prostu kopalnia zmarnowanych talentów. Pozdro

    Do Twojego poprzedniego postu nawet się nieodniosę bo nie ma sensu.
    Nie przypominam sobie aby kiedyś tak bardzo stawiano na młodzież. Niestety ale nie było tyle kasy aby jeździli Ci "dobrzy".
    Dopiero po przyjściu do Rybnika Grabowski zaczął stawiać na młodzież. Romanek zdobył złoto IMEJ, Szombierski i Chromik srebro MMPPK, ci zami tylko jeszcze z Czerwińskim i Szmidem zdobyli złoto MDMP i to są te osiągnięcia naszej młodzieży. Poza tym mówisz, ze nasza młodzież stawała na pewnym poziomiei sie nie rozwijała. Tak to prawda, ze nie każdy zawodnik ma talent i się będzie cały czas rozwijał. Jednak nie przypominam sobie aby poza Tudzieżem był jakiś dobry junior.Poza nim był Węgrzyk, który zdobył 2 lata temu V miejsce w finale IMP. Miejmy nadzieję, że będzie coraz lepiej.
    Nasza obecna młodzież, Szombierski, Romanek, także Chromik cały czas się rozwija. Poza tym są jeszcze Śmieja i Maciończyk, których Grabowski cały czas szkoli i będą z nich ludzie.
    Co do Czerwińskiego to jest to talent na miarę Romanka. Pamietasz jak "zaczynali" swój udział w żużlu?? Romanek złoto w IMEJ a Czerwiński brąz w IMEJ. Gdyby Czerwiński został w Rybniku to kto wie...........
    A co do podpisywania umów. Niektórzy tu piszą, że wiedział co podpisuje. Niestety ale w takim wieku przeważnie pomagają rodzice, w jego przypadku ojciec, który jest jaki jest. Nie zniosę więcej obelg pod adresem Zbyszka. Czy ktokolwiek go z was zna, że tak pisze???? To jest naprawdę bardzo sympatyczny chłopak. A dlaczego go tak bardzo ciągnie do Rybnika?? Jeżeli masz ochotę zapytaj go. Zapytaj go gdzie ma dopping i gdzie go lubią i dla kogo walczy o ostatnie metry.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dlaczego go tak bardzo ciągnie do Rybnika?? Jeżeli masz ochotę zapytaj go. Zapytaj go gdzie ma dopping i gdzie go lubią i dla kogo walczy o ostatnie metry.
    pozdrawiam
    Right !
    Mam nadzieję (a nawet pewność), ze cala sprawa zakonczy sie kompromisem - Wlókniarz skasuje stówke za wypożyczenie z opcją pierwokupu, Czerwiński będzie miał udany sezon, a dzieki jego pomocy RKM po raz czwarty z rzędu stanie na pudle MDMP i wreszcie dostąpi zaszczytu awansu do elity.

  39. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    moja odpowiedź

    Postaram się krótko odpowiedzieć:
    ad1: W Rybniku zachłyśnięto się gospodarką rynkową. Swego czasu zakontraktowano J.O.Pedersena. Skutki mizerne... Z jednej strony zatrudnia się mistrza świata, a z drugiej... zawodnicy odchodzą z powodu braku kasy(absurd) Umiejętność gospodarowania kasą to dla Was abstrakcja. Zakontraktowanie gościa, który jeździ za swoją kasę to potwierdza tylko moją tezę.
    ad2: Jeśli odpowiada Wam miejsce w szyku to nie mam pytań...tylko proszę nie porównuj RKM do Piły.
    ad3: Bem czy Korbel to prawdziwi fighterzy, którzy nie mieli miejsca w składzie... Uważam, że niepotrzebnie jeden z nich musiał odejść do Grudziądza...
    ad4: Jeśli sukcesy w młodzieżowych mistrzostwach Europy do lat 19 to sukcesy na miarę Waszych ambicji... to Wam gratuluję!
    ad5: 1(jeden złoty)medal. Rewela. Bez komentarza.
    ad6: Zmarnowanym talentów jest wielu w Rybniku. Ogromna presja wywierana na młodych zawodników powoduje częste kontuzje i kalectwo. Sosna, Tudzież to dobitne tego przykłady...Inaczej wyglądała by też kariera np: Pawliczka.
    Bydgoszcz i Rybnik to swego czasu prawdziwi kilerzy, ale pewnie tych czasów nie pamiętasz...
    Zbynio Czerwiński to typowa pochodna tego co dzieje się w rybnickim żużlu. Zero ambicji i ślepy pęd do kasy. Pozdro dla Twojej Babci...

  40. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Doping???!!!!

    Takich gwizdów jakie otrzymał Zbynio na MDMP nie słyszałem!
    Druga sprawa to kwestie finansowe... O czym wy mówicie, jaka stówa? Do tej pory Włókniarz nie otrzymał dychy za wypożyczenie! O czym my w ogóle mówimy? Jesteście ślepi. Pozdro P.S. Gdyby rozgrywano mistrzostwa internetowych krzykaczy bylibyście mistrzami niekoniecznie w kategorii do lat 19...

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dyskusja przerodziła się w niepotrzebną kłótnie !

    Nie ma co się spierać o juniorów. Wiadomo że Rybnik na tym polu jest poza konkurencją w stosunku do Częstochowy.

    Ale Rybniczanie nie dziwcie się że zarząd Włóniarza chce zawiesić Czerwińskiego i że zachowuje się jak pies ogrodnika.

    A niby jak ma inaczej potępować jeśli nie dostał jeszcze ubiegłorocznej kwoty za wypożyczenie Czerwińskiego do Rybnika? To jak tu mówić o nowym kontrakcie jak ze starego się jeszcze nie wywiązaliście? Na siłe go tu nikt nie trzyma. Będą pieniądze, będzie Czerwiński w Rybniku.

    Mówicie że częstochowscy działacze niszczą mu kariere. Ale nie wspominacie ile Czerwiński napsół nerwów wszystkim w klubie w Częstochowie.

    Zachowuje się jak rozkapryszony bachor. Najpierw podpisał papiery na długoletni kontrakt, a jak mu sie nie spodobało to chciałby żeby wszycy zapomnieli o kontrakcie, a on mógłby sobie jeździć gdzie ma ochote.

    Skoro jest zawodnikiem Włóniarza to klub wymaga od niego tak jak od pozostałych zawodników żeby trenował, uczestniczył w zgrupowaniach. A on tego nie robi. Normalną konsekwencją takiego zachowania jest zawieszenie zawodnika.




  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie to Czerwinski moze zmykac do Rybnika bo czlowiek ktory ma psuc atmosfere w naszym klubie naprawde nie jest potrzebny-bo jak wiadomo we WŁÓKNIARZU panuje zdrowa atmosfera i niech taka pozostanie a Zbysiu+Tatus=PA PA!!!

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piszesz:

    "Umiejętność gospodarowania kasą to dla Was abstrakcja. Zakontraktowanie gościa, który jeździ za swoją kasę to potwierdza tylko moją tezę."

    Jaką tezę, człowieku ocknij się ! To działo sie 10 lat temu ! Jesli nie widzisz zmian, jakie od tamtego czasu zaszły w Rybniku to czas kończyć dyskusję. Rok temu prezes Kolorz powiedział, że budżet klubu jest jak budzet domowy - jak sie xxx pieniedzy na sezon, to sie wydaje xxx, a nie xxx+yyy.
    Dlatego od 3 lat (z wyjatkiem roku ubiegłego) RKM kończy sezon finansowy na plus. Pokaż mi, inne kluby, ktore tego dokonaly.

    ad2: Jeśli odpowiada Wam miejsce w szyku to nie mam pytań...tylko proszę nie porównuj RKM do Piły.

    Piła póki co jest wyżej od Rybnika. Póki co...
    A miejsce w szyku, choc nienajgorsze nam nie odpowieda, co widac po tegorocznych wzmocnienieach

    ad3: Bem czy Korbel to prawdziwi fighterzy, którzy nie mieli miejsca w składzie... Uważam, że niepotrzebnie jeden z nich musiał odejść do Grudziądza...

    Fighterzy ? A może zmanierowane gwiazdki ? A może zawodnicy, którzy nie potrafili sie odnalezc w gospodarce rynkowej ?
    Za czasów Jana Nowaka to własnie oni mieli miejsce w składzie "za zasługi". I gdzie nas poprowadzili ? Nie oszukujmy się - im było wygodnie w 2-ligowym RKM. Odmładzanie składu to melodia ostatnich 4 lat - po przyjściu Jana Grabowskiego.

    ad5: 1(jeden złoty)medal. Rewela. Bez komentarza.

    Och,a inne drużyny nazbierały tu całe worki,prawda.

    ad6: Zmarnowanym talentów jest wielu w Rybniku. Ogromna presja wywierana na młodych zawodników powoduje częste kontuzje i kalectwo. Sosna, Tudzież

    Tudzieza zniszczyły kontuzje (6-krotne złamanie tego samego obojczyka). Najczęściej łamał obojczyk nie w ferworze walki, ale upadając po swoi, błędzie, kiedy prowadził, albo jechał na końcu stawki. Czasem pomagali mu w tym inni zawodnicy.
    A Sosna ? To był talent ??? Człowieku, zejdź na ziemie...
    Zapowiadał sie na solidnego wyrobnika, kiedy pewien zielonogórzanin "pojechał z nim" w bande stadionu w Z.G.

    Ale nie rozumie jaka presja, sympatyczny kolego ? W połowie lat 90, kiedy startowali Tudziez i Sosna mecze przypominały pikniki: za słaby skład, zeby awansowac, za mocny, zeby wlec sie o ogonie tabeli. Ot tak na 4-5 miejsce w 2. lidze. Nuda. I gdzie tu była ta ogromna presja ?
    Po raz któryś już trafiasz kulą w płot

    "Zbynio Czerwiński to typowa pochodna tego co dzieje się w rybnickim żużlu. Zero ambicji i ślepy pęd do kasy. "

    Oceniasz całą drużyną na podstawie JEDNEGO zawodnika ? To tak jak ja bym napisał, że czestochowscy żużlowcy to pijawki i co rok idą tam, gdzie dają więcej (vide: Ułamek).
    Bzdura prawda ?
    Niestety wszystkie Twoje wpisy w tym temacie to bzdury. Slabo sie orientujesz w problematyce rybnickiego żużla, a na dodatek nie przyjmujesz celnych argumentów, samemu nie wysuwając innych.
    To sprawia, że kończe dyskusję, tym bardziej, że wątek nie traktuje o Sytuacji, historii RKM i jego zawodników.

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takich gwizdów jakie otrzymał Zbynio na MDMP nie słyszałem!
    Druga sprawa to kwestie finansowe... O czym wy mówicie, jaka stówa? Do tej pory Włókniarz nie otrzymał dychy za wypożyczenie! O czym my w ogóle mówimy? Jesteście ślepi. Pozdro P.S.
    Trzy lata temu na MDMP w Rybniku? Nie dziwie, sie, kibice nie byli zadowoleni, ze olał RKM. Po za tym dwa tydobnie wcześniej po jednym z biegów turnieju szkoleniowego zabrał sie z pięściami do Romanka (po jednym z ostrych, ale fair spięć na 1. łuku.
    Ale kibice potrafią wybaczać skruszonym...
    A co do kasy - 150 to cena wywoławcza. Kiedy ułamek i reszta gwiazd zaczną ssać :) klubową kase po meczach z Gdańskiem, czy Piłą (jakieś 65:25), to może sie okazać, ze każda stówka sie przyda, żeby nie zakończyć roku, jak Stal G np...
    I wtedy może dojśc do kompromisu.
    Napisałeś jeszcze:
    "Gdyby rozgrywano mistrzostwa internetowych krzykaczy bylibyście mistrzami niekoniecznie w kategorii do lat 19..."
    Moze druzynowo. Indywidualnie nie dajesz nam żadnych szans. PALMA pierwszeńswa zasłużenie należy się Tobie
    EOT

  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Blacktop

    Mustapha już Ci wytłumaczył. Śmiac mi się chce jak czytam to co piszesz. Widzę, że historię Rybnickiego żużla znasz przez pryzmat TŻ albo innego pisma. Człowieku Ty nas chcesz uczyć jak było i jest w Rybniku??? My tu mieszkamy i sie interesujemy tym co się dzieje. Twoje fanaberie to chyba filozoficzne przemyślenia, nic więcej. Poza tym Twoja analiza naszego zespołu zatrzymała się na końcu lat oiemdziesiątych. Czytam te wypowiedzi jak kogoś kto się obudził z letargu. Jak kiedyś przyjedziesz do Rybnika może się spotkamy na piwie i Ci opowiemy prawdziwą historię żużla. Opowiemy Ci o tym jak było a nie jak napisali gdzieś. Na razie proszę Cię nie pisz już nic więcej bo naprawdę wiesz dużo, ale nieprawdy. Poza tym w Częstochowie pojęcie młodzieży to abstrakcja i dlatego masz takie pojęcie o niej. Tak tak, Rybnik od kilku sezonów kończył rozgrywki bez większego długu, które i tak bardzo szybko są regulowane. Rzeczywiście w Rybniku gospodarność to abstrakcja. Może dalej żyjesz tym jak Niemyjski nas załatwił???? NIestety ale po takim czymś ciężko by się było podnieść wielu klubom, Rybnikowi się udało, ba nawet więcej bo cały czas wydaje kupę kasy na wychowanie swoich zawodników. Nie jest sztuką znaleźć sponsora i kupić zawodników z czołowki krajowej i światowej.
    pozdrawiam

    P.s.1 Może jeszcze przypomnisz jak to w Rybniku zmarnowane takie talenty jak Musiolik, Tarabura, Mrowiec, Węgrzyn etc etc. :):) Na razie nie zmarnowano żadnego talentu. Był nim Węgrzyk i nadal ma szansę się rozwijać, jest nim Szumina i Romanek, którzy robią z sezonu na sezon większe postępy, mimo przeciwności losu. Jest nim także Maciończyk, którego być może będziemy mieli okazję w tym sezonie oglądać na torze. Niestety ale poza tymi zawodnikami mianem talentu można było nazywać tak dawnych zawodników jak Pyszny, Maj, Woryna, Wyględa. Henio Bem, Adam Pawliczek, Antek i Egon Skupień, Mirosław Korbel to byli dobrzy zawodnicy, którzy swoje osiągnęli. Po tych zawodnikach dłuuugo nic. Dopiero teraz coś się dzieje wśród młodzieży i czy będą to zmarnowane talenty to się okaże.
    P.s.2 Jest to mój ostatni post na temat sytuacji w Rybniku bo nie sensu komuś tłumaczyć jak jest i jak było kto zna to z opowiadań, a poza tym wątek dotyczy czegoś innego.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •