Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 235

Wątek: Czerwińskiego w Włókniarzu.

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2003
    Postów
    241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem na ile to prawda, ale dotarła do mnie informacja, jakoby prezes Maślanka, mający dość humorów Zbysia, przekazał jego sprawe GKSŻ, która miałaby ostatecznie wydać wiążącą decyzję dotyczącą dalszych startów Zbysia, z tego co się orientuję, w grę wchodzi zawieszenie Zbyszka - nie przez Włókniarza, ale przez GKSŻ, na co Zbyszek odpowiedział, że jeśli tak się stanie, on postanawia zakończyć karierę.
    Powtarzam, nie wiem na ile to prawda, jednak jak to się mówi, w każdej plotce jest trochę prawdy. Cóż,pożyjemy zobaczymy.
    A ten junior który miałby zasilić szeregi Włókniarza, to podobno kolejny Ostrowianin - M.Szczepanik /Szczepaniak/ ? I co Wy o tym myślicie?
    Pozdrowionka !!!

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    28-11-2002
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem w obecnej chwili myślę, że jet ro obecnie nasjlepszy żużlowiec na jakiego staźć CKM.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam,ze Czerwinski jest tu niepotrzebny.Moze i zrobi wiecej punktów niż Pietraszko,ale ten przynajmniej nie psuje atmosfery!

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zostawcie nam Michała!!!!! Weźcie sobie wyszkolcie jakiegoś juniora:P ;) A jak już chcecie kogoś to weźcie jakichś świeżo po licencji :P ;)

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A aj słyszałem jednak że ma nastąpić wymiana Michał za Sullivana lecz działacze KM-u nie są przychylnie nastaiwni do tej propozycji ;p

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Nie wiem na ile to prawda, ale dotarła do mnie informacja, jakoby prezes Maślanka, mający dość humorów Zbysia, przekazał jego sprawe GKSŻ, która miałaby ostatecznie wydać wiążącą decyzję dotyczącą dalszych startów Zbysia, z tego co się orientuję, w grę wchodzi zawieszenie Zbyszka - nie przez Włókniarza, ale przez GKSŻ, na co Zbyszek odpowiedział, że jeśli tak się stanie, on postanawia zakończyć karierę.
    Powtarzam, nie wiem na ile to prawda, jednak jak to się mówi, w każdej plotce jest trochę prawdy. Cóż,pożyjemy zobaczymy.
    A ten junior który miałby zasilić szeregi Włókniarza, to podobno kolejny Ostrowianin - M.Szczepanik /Szczepaniak/ ? I co Wy o tym myślicie?
    Pozdrowionka !!!
    Bardzo sluszny krok prezesa (jesli to prawda oczywiscie). Przeciez zawodnik, ktory podpisal kilkuletni kontrakt z klubem, nie moze robic laski swojemu pracodawcy, ze bedzie jezdzil albo nie. Jaki sens mialyby wtedy kilkuletnie kontrakty??? Zawodnik podpisuje kontrakt np. na dwa lata, a za rok mowi, ze nie chce juz jezdzic w danym klubie. To bzdura! Zalozmy oczywiscie, ze klub nie ma wobec zawodnika zaleglosci finansowych.

    A co do Szczepaniaka, to sam nie wiem. Lepszy bylby Marek Cieslewicz, ale Szczepaniak tez nie jest zly...

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, ze po raz kolejny stracimy naszego wychowanka... Znow na konto Czestochowy.
    W zwiazku z tym mam taka refleksje:
    Pamietam jak kilka lat temu podczas meczow w Ostrowie mlodzi chlopcy chodzili ze skarbonkami na rzecz ostrowskiej szkolki. Kazdy dawal ile mogl. 2zl, 5zl, 10zl. Kibice wierzyli, ze ze szkolenia mlodziezy moze cos byc na przyszlosc i okazalo sie, ze cos bylo: Mlodziezowe Mistrozstwo Polski Par Klubowych. Z tym, ze co nam z tego, skoro po raz kolejny nasz utalentowany junior opuszcza Ostrow (wczesniej Jedrzejak i Malecha). Mysle, ze wszyscy ci, ktorzy kiedys dawali swoje ostatnie grosze na istnienie szkolki zuzlowej maja prawo czuc sie oszukani... Ale takie jest zycie. Wszystkimi rzadzi pieniadz...

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje że Czerwiński nie zostanie zawieszony przez GKSŻ.Dla mnie jest to dobry zawodnik, ale chyba udezamu woda sodowa do głowy.Jeśli chodzi o Szczepaniak tak jak juz pisałem chciałbym że by ten zawodnik jezdził w Wokniarzu i jest to bardzo prawdopodobne a jeśli popatrzec na innych junirów ktorych CKM ściągnol z Ostrowa to wypada że Szczepaniak edzie tym dobrym strzałem(jedrzejak pierwszy zawodnik z ostrowa dobrze się spisywał , malecha drugi slabiutko jezdzil a wiec ......).
    POZDRAWIAM MATIAS

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczepaniak
    Czy te rewelacje o Szczepaniaku są sprawdzone czy też jest to plotka których w ostatnim czasie niemało?Może niech ktoś poda źródło.Ja osobiście wolałbym żeby u nas jeżdził Marek Cieślewicz czy Kołodziej.Natomiast jeśli chodzi o Szczepaniaka to już lepiej gdyby jeżdził Pietraszko.Przecież Szczepaniak jeżdził w ubiegłym roku w e-lidze słabo.

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marka Cieślewicza zostawcie w spokoju, a Kołodziej ma chyba ważny kontrakt z Unią Tarnów...

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szczepaniak nie bardzo

    Też mi się zdaje, że Michał Szczepaniak to nie najlepszy wybór. Już wole Adama Pietraszke, on w tym sezonie powinien być silnym punktem Włókniarza, szczególnie na naszym torze.

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    A ja myśle ,że Szczepaniak to dobry wybir tylko on chyba kosztuje 150 tyś.pln

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczepaniak to zawodnik który na pewno przydal by się w Częstochowie ale najpierw trzeba sprubować swoich wychowanków.
    PS JA wolałbym żeby został Zbyś.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WIadomo, ze raczej nas opusci, ale nie jest powiedziane, ze przydzie do Was...

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a ja uważam że z MIchała by było dużo pożytku w Częstochowie..jeszcze pamiętam jak sobie ładnie pykał na MIMP w 2001..widać że ma talent..teraz może trochę za mało jeździł w lidze..ale wierzę,że pokaże w tym roku na co go stać i to właśnie z Lwen na plastronie...

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robin masz świeta racje sczepaniakjest dobrym zawodnikiem ale czy CKM nie powinien poprubować wlasnych wychowanków?
    PS Ale bez wątpienia Szczepaniak by się przydał.

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Co do wlasnych wychowankow, to wlasciwie tylko Pietraszko jest w miare objezdzony w E-lidze. Chyba nie podlega dyskusji, ze mialby on zapewnione miejsce w pierwszym skladzie. Natomiast sprowadzenie drugiego juniora wprowadziloby pewna rywalizacje. Poza tym nasi juniorzy - Pietraszko, Jurczynski, Tomczyk, za rok beda juz wystepowac jako seniorzy. A narazie chyba nie widac u nas juniora, ktory moglby ich za rok zastapic. W prawdzie na horyzoncie pojawia sie juz Michal Ciura, ale to jeszcze bardzo mlody zawodnik, potrzebujacy objezdzenia. Z kolei Marek Cieslewicz bedzie jeszcze juniorem przez 3 sezony, a Michal Szczepaniak przez 2. Ja osobiscie mysle, ze lepszy bylby Cieslewicz. Przemawiaja za nim 3 argumenty - prezentuje wyzszy poziom sportowy od Szczepaniaka, jest mlodszy, a na dodatek tanszy.

    A tak na marginesie, to dyskusja tak sie rozwinela, ze mozna by ja przeniesc do tematu o skladzie Wlokniarza.

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spwawa Czerwinskiego nadal nie wyjaśniona.

    Włokniarz nie wyjaśnil jescze sytulaci z Zbigniewem Czerwińskim i jak wiemy poszukuja oni nowego juniora,ale co gorsze prezesi CKM jeszcze nie wiedzą kogo chcą miec w miejsce Czerwińskiego.

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chlopaki nie robcie z tego takiego problemu.Jak nie chce u was jezdzic to NIE.Na sile Go nie zmusicie a u nas sie przyda.A tak na marginesie dajcie pojezdzic troche wiecej Pietraszce w tym sezonie to zobaczycie ze synek tez nie jest najgorszy co pokazal w koncowce poprzedniego sezonu.Wcale nie jest gorszy od Szczepanskiego,a w zanadrzu jeszcze Jurczynski rwie sie do jazdy ;-).Pozdrawiam Czestochowe. Nara

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    (...)A tak na marginesie dajcie pojezdzic troche wiecej Pietraszce w tym sezonie to zobaczycie ze synek tez nie jest najgorszy co pokazal w koncowce poprzedniego sezonu.Wcale nie jest gorszy od Szczepanskiego,a w zanadrzu jeszcze Jurczynski rwie sie do jazdy ;-).Pozdrawiam Czestochowe. Nara

    Wiesz, caly problem polega na tym, ze Pietraszko i Jurczynski za rok beda juz seniorami. A taki Szczepaniak za 2 lata. Zreszta, Szczepaniak jest drogi troche (150 tys. !).

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Czerwiński dostał wolną ręke może szukać sobie klubu ewentualny pracodawca bedzie musiał na konto Włókniarza wpłacić kwote 150 tyś. pln. Czy będzie chętny? to już problem panów Czerwińskich.Włókniarz moze jutro podpisze kontrakt z juniorem podobno z górnego śląsk. kto to moze być ? ja się chyba domyślam. A jak nie wyjdzie to będą szukali kogoś na mały kontrakt.
    Tak więc RYbniczamie macie 150 tyś. to go sobie bierzcie.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czerwiński dostał wolną ręke może szukać sobie klubu ewentualny pracodawca bedzie musiał na konto Włókniarza wpłacić kwote 150 tyś. pln. Czy będzie chętny? to już problem panów Czerwińskich.Włókniarz moze jutro podpisze kontrakt z juniorem podobno z górnego śląsk. kto to moze być ? ja się chyba domyślam. A jak nie wyjdzie to będą szukali kogoś na mały kontrakt.
    Tak więc RYbniczamie macie 150 tyś. to go sobie bierzcie.
    Tak więc są spore szanse, że Czerwiński będzie zawodnikiem Rekinów! :)
    Teraz ta druga sprawa, Czyżbyście mieli podpisać kontrakt z jakimś "utalentowanym" młodzikiem świeżo po licencji z Rybnika? Bo Świętochłowice chyba nie miały zbyt dobrych juniorów.

    P.S. możesz podać źródło tej informacji?
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Czerwiński dostał wolną ręke może szukać sobie klubu ewentualny pracodawca bedzie musiał na konto Włókniarza wpłacić kwote 150 tyś. pln. Czy będzie chętny? to już problem panów Czerwińskich.Włókniarz moze jutro podpisze kontrakt z juniorem podobno z górnego śląsk. kto to moze być ? ja się chyba domyślam. A jak nie wyjdzie to będą szukali kogoś na mały kontrakt.
    Tak więc RYbniczamie macie 150 tyś. to go sobie bierzcie.
    Magik ale to bedzie transfer czy wypozyczenie ?

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach

    Czerwiński

    Skąd informacja o cenie za Zbyszka Czerwińskiego?

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cena za Zbyszka jest duza tylko skąd macie takie informacje.
    Ja wciąż mam nadzieje że zostanie w Wókniarzu.
    POZDRAWIAM MATIAS

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    A co my sie martwimy czy duza czy nie duzo ??

    Jak chca to niech placa ile my chcemy :)

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    No co wy panowie gazet nie czytacie w dzisiejszm Życiu Częstochowy o tym jest napisane.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Informacje i cytat z dzisiejszego Życia Częstochowy.
    Nie wynika z tego tekstu czy chodzi o transfer, czy wypożyczenie.
    Pozdr.

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2003
    Postów
    241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MOZNA SPYTAC KTO MIALBY BYC TYM ZUZLOWCEM Z GORNEGO SLASKA ? BO UMIERAM Z CIEKAWOSCI A POMYSLOW BRAK :(
    NO I CZY JEST JAKIS ADRES TEJ GAZETY W KTOREJ O TYM PISZA???

    POZDROWIONKA

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam pojęcia kto miałby być tym żużlowcem ze Śląska. Ze Świętochłowic raczej nie, bo kto. Tak więc zostaje Rybnik. A tutaj najbardziej prawdopodobne jest, że może to być ktoś z dwójki, Maciończyk, Śmieja. Jednak Maciończyk ma w kontrakcie zapisane 300 tys. Euro (podobno), nie wiem jak Śmieja. Zresztą wydaje się to być nieprawdą. Poza tym ta gazeta może ma stare informacje. Mówiło się wcześniej o propozycji Maślanki jaką przedstawił Łukaszowi Romankowi, jednak ten już podpisał w Rybniku aneks. Szombierski też nie wchodzi w grę. To raczej blef. Jedyną osobą może być chyba Śmieja - ale on w zeszłym roku zdał dopiero licencję i wogóle nie jeździł :):).
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wiemy prezes RKM-u powiedzial ze jest w stanie zaplacic za Zbymia 100tys lub wypozyczenie bezplatne!
    Z tej wypowiedzi wnioskowac mozna ze kwota 150tys jest suma za transfer definitywny.
    Mam nadzieje ze prezesi obu klubow dogadaja sie i Zbynio bedzie w Rybniku!

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    wypozyczenie bezplatne!
    ciekawe bardzo ze bezplatne
    to ze dzialacze rkm-u tak chca to jeszcze malo wazne

    prosze bardzo, ale w zamian chcemy szombierskiego lub romanka - oczywiscie BEZPLATNIE !!

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Voytas
    Tutaj jest pewna różnica, bo Szombierski i Romanek chcą jeździć w Rybniku. No a Zbynio nie chce w Częstochowie :):).No i poza tym to jest inna klasa zawodników. Ja mam tylko nadzieję, że jakoś się prezesowie dogadają i Zbynio wróci do Rybnika. Wiadomo, że z niewolnika nie ma pracownika, także zatrzymywanie na siłę nic nie da.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Voytas
    Tutaj jest pewna różnica, bo Szombierski i Romanek chcą jeździć w Rybniku. No a Zbynio nie chce w Częstochowie :):).No i poza tym to jest inna klasa zawodników. Ja mam tylko nadzieję, że jakoś się prezesowie dogadają i Zbynio wróci do Rybnika. Wiadomo, że z niewolnika nie ma pracownika, także zatrzymywanie na siłę nic nie da.
    pozdrawiam
    no niech ci juz bedzie :P

    ale zbys po prostu trzesie portkami ze nie podola w E-lidze i chce kasy za 4-5 (punktów jaki zdobedzie u nas)takiej jak w 1 lidze za 10-12.

    pozdro :)

    PS 6 stówka na forum :P

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe bardzo ze bezplatne
    to ze dzialacze rkm-u tak chca to jeszcze malo wazne

    prosze bardzo, ale w zamian chcemy szombierskiego lub romanka - oczywiscie BEZPLATNIE !!
    Vojtas, a to że Wy chcecie, to też jest mało ważne.
    Już raz pisałem, że tak się kłucicie o te pieniądze jakbyście to Wy mieli je dostać.
    O pieniądzach niech rozmawiają prezesi. A my możemy tylko czekać na decyzje.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #81
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak wiemy prezes RKM-u powiedzial ze jest w stanie zaplacic za Zbymia 100tys lub wypozyczenie bezplatne!
    Z tej wypowiedzi wnioskowac mozna ze kwota 150tys jest suma za transfer definitywny.
    Mam nadzieje ze prezesi obu klubow dogadaja sie i Zbynio bedzie w Rybniku!
    Prezes RKM-u sie wypowiada..........ble ble........a za ubiegloroczne wypozyczenie jeszcze nie zaplacil pelnej kwoty.Na chwile obecna zalega Wlokniarzowi 10tys.

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wiemy prezes RKM-u powiedzial ze jest w stanie zaplacic za Zbymia 100tys lub wypozyczenie bezplatne!
    Z tej wypowiedzi wnioskowac mozna ze kwota 150tys jest suma za transfer definitywny.
    Mam nadzieje ze prezesi obu klubow dogadaja sie i Zbynio bedzie w Rybniku!
    Prezes RKM-u sie wypowiada..........ble ble........a za ubiegloroczne wypozyczenie jeszcze nie zaplacil pelnej kwoty.Na chwile obecna zalega Wlokniarzowi 10tys.
    Dla twojej informacji w poprzednim sezonie prezesem byl pan Kolorz, to on nie uregulowal rachunku za wypozyczenie Zbynia.
    Kwota ta napewno zostanie uregulowana o ile juz tego nie dokonano! Zbynio bedzie w Rybniku w co wierze i to bedzie spore wzmocnienie RKM-u! Problem tkwi w tym ze to wy zostaniecie bez solidnego juniora a nastepcy jak narazie nie widac! Wiec prosze nie piszcie ze jest slaby itp. bo w swietle nowych przepisow to postawa juniorow moze byc kluczem do zwyciestwa, a Czerwinski napewno jest takim zawodnikiem ktory moze powalczyc z kazdym!!!!


    Pozdrawiam!!!!!

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach

    Jaki junior?

    Nie wiecie czy wyjasnila sie juz sprawa juniora? Bo w Internecie nic znalezc nie moge.

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Girion jeszcze sie nie wyjaśniła ta sprawa z Czerwińskim.Innych zastępcow tez nie ma.
    Pozdrawiam Matias

  40. Powrót do góry    #85
    Początkujący
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie nie ma zdrowia do tego Czerwińskiego!
    Lepiej dać sobie spokój z taką "gwiazdą" bo tylko atmosferę będzie psół w Częstochowie!
    Tak czy owak Włókniarz wygrywa ligę w 2003!!!

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    za http://www.rkm.rybnik.pl/news_full.p...03-01-28_17:47
    Wiele ostatnio mówiło się o możliwości odejścia z klubu Łukasza Romanka. Pojawiła się propozycja startów w Częstochowie, a przecież nadal nie rozwiązana pozostaje kwestia Z. Czerwińskiego ... zawodniak Włókniarza.
    A właśnie od tego czy Czerwiński będzie startował w Rybniku czy nie, ojciec Łukasza uzależniał pozostanie swego syna w klubie. Jak powiedział w wywiadzie dla Tygodnika Żużlowego :"Gdyby do Rybnika miał wrócić Zbigniew Czerwiński, to dla Łukasza nie byłoby miejsca. Nie ma żadnego konfliktu między zawodnikami, ale Łukasz straciłby szansę na dojście do dawnej dyspozycji. Po kontuzji potrzebuje jak największej ilości startów, a Czerwiński zająłby jego miejsce i Łukasz musiałby długo dochodzić do siebie."

    Mimo, że sprawa Czerwińskiego jeszcze nie została rozwiązana, Romanek podpisał aneks do kontraktu i w sezonie 2003 będzie wystepował w Rybniku!

    z tego mozna wywnioskowac ze jesli czerwinski przyjdzie do rybnika to moze romanek do nas na maly kontrakt ?

    albo romanek zostal to moze gwaizdor (zbych) bedzie u nas jeździł ?

    ja tam wolalbym romanka...........

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma obawy Vojtas, Romanek zostaje w Rybniku! Raczej nie ma mowy o małym kontrakcie.
    A Czerwiński.... no cóż, teraz wszystko zależy od chojności sponsorów.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Nie wiem dokładnie,czy Czerwiński był na liście transferowej,a jeśli był to gdzie podpisał kontrakt-
    w przeciwnym wypadku jest na karencji.

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem dokładnie,czy Czerwiński był na liście transferowej,a jeśli był to gdzie podpisał kontrakt-
    w przeciwnym wypadku jest na karencji.
    Nie było go na liście transferowej ponieważ ma ważny kontrakt z Włókniarzem. Tylko nie może się dogadać z działaczami.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    A może ktoś wie dlaczego Zbyszek nie chce podpisać kontraktu z Cz-wa? Czy Włókniarz jest winny mu jakieś pieniądze? Czy zostanie zawieszony przez Cz-wę?
    Wlokniarz nie jest nic winien Zbyszkowi. A o to, dlaczego nie chce jezdzic w CKM-ie, nalezaloby spytac samego Zbyszka oraz jego tate.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •