Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 235

Wątek: Czerwińskiego w Włókniarzu.

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Ale mają nadzieję, ze dołączy... :)

  2. Powrót do góry    #182
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Czerwiński nie pojechałdo cetniewa z druzyna Włokniarza to znaczy ż chyba nie bedzie jeździł w tym sezonie w Czestochowie .Dzialacze CKM mieli ukarać czerwińskiego jeśli on nie zdecyduje sie pojechać z drużynaą na zgrupowanie do cetniewa.

    PS www.wlokniarz.republika.pl

  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj drużyna Włókniarza „Candeli” Częstochowa wyjechał, na drugi w tym roku obóz przygotowawczy, który ma na celu poprawić kondycje zawodników oraz budować dobrą atmosferę w zespole. Trenerzy zespołu spod Jasnej Góry na zgrupowaniu mieli mieć do dyspozycji wszystkich zawodników krajowych oprócz Rune Holty, który do sezonu przygotowuje się indywidualnie. Jak się jednak okazało do Cetniewa nie pojechał junior Zbigniew Czerwiński. To najprawdopodobniej oznacza, że w nadchodzącym sezonie na żużlowych „owalach” nie ujrzymy tego młody człowiek, gdyż będzie on drugi rok z rzędu zawieszony w prawach zawodnika. Nadmienić jednak trzeba, że popularny „sałatka” sam się o to prosił, gdyż wcześniej nie wyjechał z częstochowskim „team-em” na pierwszy obóz przygotowawczy do Krynicy. Oraz nagminnie nie stawiał się na rozmowy z działaczami w sprawie kontraktu.
    http://www.totalspeedway.com/newsful...03-02-24_10:27

  4. Powrót do góry    #184
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    P.S. Do rkm rkm rkm. Stary twoja łacina jest po prostu super. Mnie powaliła na kolana. Inni też pewnie zaniemówili. Jesteś najlepszy. Powinieneś stworzyć osobne strony na których będziesz się popisywał swoimi umiejętnosciami. Chciałem ci tylko powiedzieć, że jest to język nieużywany (tzw.martwy), który najlepsze lata ma już za sobą tak jak klub, którego jesteś kibicem... [/quote]


    Stary, gdybs ty wiedzial co to znaczy??? He he he!!!!!
    Nie moge Ci tego przetlumaczyc bo grozi za to ban! Moze sam pomyslisz o stworzeniu wlasnej strony, bedziesz mogl sie tam popisywac twoimi wpisami. Co do laciny to mylisz sie kolego, jezyk jest nadal uzywany! Wszystkie scisle nauki sa oparte na lacinie: Prawo, filozofia,itd. Fakt w podstawowce nie ucza laciny wiec wybaczam, mogles niewiedziec!!!:)Na koniec mojej wypowiedzi powtorze moj cytat, jak znajdziesz chwilke to poszukaj i przetlumacz sobie, zabawe bedziesz mial przednia!!!
    ASINUS ASINORUM!
    Pozdrawiam!!!!


  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tak dalej pójdzie to Zbyszek sobie nie pojezdzi i już w tej chwili żałuje że taki obiecujący zawodnik walczący do ostatnich metrów na torze może być zawieszony , nie można do tego dopuścić prosze.

  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli zawiesza czerwinskiego to bedzie tylko wylacznie jego wina.Chcialby zarabia niwiadomo jak wielkie pieniadze a jak narazie nic w tym sporcie wielkiego nie osiagnal i jak tak dalej pojdzie to nie osiagnie.

  7. Powrót do góry    #187
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2003
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czerwinski sam sie o to prosił .Dostał szanse od zarządu klubu lecz jej niewykorzystał niewyjeżdzając razem z druzyna juz na 2 zgrupowanie

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Zarasz Rybnik bedzie pisal ze Włókniarz jest nie dobry bo zawiesil Czerwinnskiego i hamujee mu rozwijanie kariery itp

    Jekie jestescie kolesie to ja nie moge
    Jak mozna wam tlumaczyc ze
    CZERWINSKI SAM SIE O TO PROSIL !!!
    NIE MOZE ZROBIC TAKIEJ LASKI ZEBY SWOJ GLUPI LEB I RESZTE CIALA WZIAL NA OBOZ NA KTORY JEDZIE ZA FRIKO ??!!
    TAK MU CIEZKO ??
    WALNAC MU ZAWIESZENIE I WIEK JUNIORA POJDZIE SIE (cenzura) !!
    NIECH PODZIEKUJE TATUSIOWI !

    ZARAZ BEDZIE:
    "OJEJ JAKI ON NIESZCZESLIWY, TEN NIEDOBRY WLOKNIARZ ZEPSUL CI KARIERE"

    byście sie wstydzili takie D E B I L I Z M Y wypisywac

    szkoda slow........

  9. Powrót do góry    #189
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Vojtas

    Jekie jestescie kolesie to ja nie moge
    Jak mozna wam tlumaczyc ze
    CZERWINSKI SAM SIE O TO PROSIL !!!
    NIE MOZE ZROBIC TAKIEJ LASKI ZEBY SWOJ GLUPI LEB I RESZTE CIALA WZIAL NA OBOZ NA KTORY JEDZIE ZA FRIKO ??!!
    TAK MU CIEZKO ??
    WALNAC MU ZAWIESZENIE I WIEK JUNIORA POJDZIE SIE (cenzura) !!
    NIECH PODZIEKUJE TATUSIOWI !

    ZARAZ BEDZIE:
    "OJEJ JAKI ON NIESZCZESLIWY, TEN NIEDOBRY WLOKNIARZ ZEPSUL CI KARIERE"

    byście sie wstydzili takie D E B I L I Z M Y wypisywac
    Jeszcze nikt nic takiego nie napisał a Ty już lamentujesz.
    Może to właśnie Tobie nie można wytłumaczyć, że on nie chce jeździć w Częstochowie i woli być zawieszony.


    Zarasz Rybnik bedzie pisal ze Włókniarz jest nie dobry bo zawiesil Czerwinnskiego i hamujee mu rozwijanie kariery itp
    Zostaw sobie te teksty, aż naprawde ktoś tak napisze, a potem możesz sobie z niego kpić.

    P.S. "zarasz" Co to za słowo? w jakim to języku? ;)
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Mam nadzieję

    Mam nadzieję, że Czerwiński wystartuje w tym roku... Mam nadzieję, że w Rybniku, ponieważ w Czestochowie kibice go już nie chcą... Życzę awansu RKM-owi mimo,pozycji jaką zajmują w tej chwili w polskim żużlu. To swoisty ewenement. Klub dobijający się do bram ekstraklasy od kilku sezonów. Kwestie organizacyjne, finansowe i szkoleniowe niby poukładane, a przegrywa najważniejsze bitwy. To zmusza do refleksji... W minionym sezonie murowany faworyt(obcokrajowcy, juniorzy i seniorzy jak się patrzy), a tu...kolejny sezon na drugim froncie. To naprawdę bardzo ciekawe!? Może nie wszystkim jednakowo zależy na awansie? P.S. Do rkm_rkm_rkm Łacina to martwy język, ale ty się pewnie nie spotkałeś intelektualisto z tym terminem. Żałuję, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, ale to jest normalne w Waszym przypadku. Nie docierają do Was sygnały z zewnątrz. Zyjecie w innych czasach...

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo"blacktop",wreszcie napisal ktos kilka slow na temat,a nie jak wpisy wczesniej,ktore nie maja nic wspolnego z tematem tu obowiazujacym..... .Wlasnie co do tematu,to nie dziwie sie wladzom czestowchowskim,jesli zawiesza Czerwinskiego,chlopak tam ma kontrakt,ktory zostal podpisany i chyba nalezy sie z niego wywiazac.Tam na sile Zbycha nie trzymaja i kariery nie chca mu niszczyc,ale,dlaczego klub ma na tym tracic pieniadze i oddac go komus za darmo,to profesjonalny klub nie czerwony krzyz,przy ich aktualnym skladzie druzyny,liczy sie kazda zlotowka,bo jak by nie bylo to jest druzyna bardzo droga i sukcesem bedzie,jesli kasa klubowa wlokniarza utrzyma ten ciezar,a zycze im jak najlepiej,wreszcie to klub z poludnia,trzeba sobie kibicowac.Rybnik natomiast,fakt nie zlozyl nadal zadnej oferty do Czestochowy,co do kupna Czerwinskiego,lub jego ewentualnego wypozyczenia,a na dodatek nasz klub jeszcze jest dluzny pieniadze za rok 2002 za wypozyczenie Zbycha !.Ja nie wiem co o tym myslec,Zbychu trenuje z naszymi zawodnikami jakby napewno mial jezdzic w RKM-ie,a nasz zarzad,nie sklada zadnej oferty Czestochowie i na dodatek ma jeszcze za Zbycha dlug.Rybnik chyba czeka na to az Czestochowa zejdzie z ceny kupna definitywnego,a chyba sie nie doczekaja i tu jednak zarzad z Czestochowy powinien sie troszke zastanowic,albo zawiesic Zbycha i nie miec z tego ani zlotowki,albo oddac nam go za 100000 i za to wypozyczyc innego zdolnego juniora.Ja mam nadzieje,ze wszystko sie wyjasni miedzy naszymi klubami i wszyscy bedziemy zadowoleni,a Zbyszek bedzie jezdzil,bo szkoda by bylo znow jego przerwy.Pozdrawiam wszystkich kibicow z obu druzyn !!!

  12. Powrót do góry    #192
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Brawo"blacktop",wreszcie napisal ktos kilka slow na temat,a nie jak wpisy wczesniej,ktore nie maja nic wspolnego z tematem tu obowiazujacym..... .Wlasnie co do tematu,to nie dziwie sie wladzom czestowchowskim,jesli zawiesza Czerwinskiego,chlopak tam ma kontrakt,ktory zostal podpisany i chyba nalezy sie z niego wywiazac.Tam na sile Zbycha nie trzymaja i kariery nie chca mu niszczyc,ale,dlaczego klub ma na tym tracic pieniadze i oddac go komus za darmo,to profesjonalny klub nie czerwony krzyz,przy ich aktualnym skladzie druzyny,liczy sie kazda zlotowka,bo jak by nie bylo to jest druzyna bardzo droga i sukcesem bedzie,jesli kasa klubowa wlokniarza utrzyma ten ciezar,a zycze im jak najlepiej,wreszcie to klub z poludnia,trzeba sobie kibicowac.Rybnik natomiast,fakt nie zlozyl nadal zadnej oferty do Czestochowy,co do kupna Czerwinskiego,lub jego ewentualnego wypozyczenia,a na dodatek nasz klub jeszcze jest dluzny pieniadze za rok 2002 za wypozyczenie Zbycha !.Ja nie wiem co o tym myslec,Zbychu trenuje z naszymi zawodnikami jakby napewno mial jezdzic w RKM-ie,a nasz zarzad,nie sklada zadnej oferty Czestochowie i na dodatek ma jeszcze za Zbycha dlug.Rybnik chyba czeka na to az Czestochowa zejdzie z ceny kupna definitywnego,a chyba sie nie doczekaja i tu jednak zarzad z Czestochowy powinien sie troszke zastanowic,albo zawiesic Zbycha i nie miec z tego ani zlotowki,albo oddac nam go za 100000 i za to wypozyczyc innego zdolnego juniora.Ja mam nadzieje,ze wszystko sie wyjasni miedzy naszymi klubami i wszyscy bedziemy zadowoleni,a Zbyszek bedzie jezdzil,bo szkoda by bylo znow jego przerwy.Pozdrawiam wszystkich kibicow z obu druzyn !!!
    czyli jednak ktos z rybnika tez dobrze umie pisac/mowic :)

    bardzo dobra wypowiedź
    a cala sprawe i tak zakoncza nasi i wasi dzialacze ale ile to potrwa ?
    Co do tego wypozyczenia to wlasnie trzeba sie zastanowic czy dac mu zmieche i nic z tego nie miec, czy wypozyczyc go do rybnika i miec kase, ale z 2 strony nasi moga sie na was wkurzyc ze interesy z wami sie robi "bardzo dlugo".
    Juz nie wiem co o tym myslec ale pierwsza rzecza powinno byc splacenie zaleglych pieniedzy a potem rozmowy o 2 wypozyczeniu - to wam powinno zalezec nie nam

    pozrdo

  13. Powrót do góry    #193
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    56
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Mam pytanie do kibiców Włókniarza! Czy mółby mi ktoś z was podać datę urodzenia Zbigniewa Czerwińskiego? Jeżeli informacja ta była podana już gdzieś w tym wątku to proszę o nie bluzganie mnie! :) Poprostu nie mam tyle czasu żeby przejrzeć 4strony wpisó w tym wątku.
    Pozdrowienia z Plussszlandii :P :)

  14. Powrót do góry    #194
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Blacktop
    Kolejny porażający wpis. Proponowałbym koledze przeeniesienie do sekcji muzycznej. Nabierze jeszcze więcej optymizmu :P:P. Przecież Włokniarz był murowanym DMP 2002 tak jak Rybnik murowanym kandydatem do e-ligi. Widać u nas taka organizacja jak u was. Może kolega Blacktop w końcu napisze coś realnie prawdziwego żeby było można się do tego jakoś odnieść.
    pozdrawiam

    ...:: pozdROWienia ::...

  15. Powrót do góry    #195
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    593
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przecież Włokniarz był murowanym DMP 2002
    z czego wiem 3 zawodnikow częstochowaskiego klubu ( mojego kochanego ) miało kontuzje pod koniec sezonu

    1. Ryan Sulliva - w gp
    2. Grzegorz Walasek - liga angielska
    3. Andreas Jonsson

    czyli tylko z najlepszych najbardziej doswiadczonych i w pelni sprawny do konca sezonu zostal RUNE HOLTA

    a co rkm to juz wasza sprawa jak nie kontuzje to niewiem

  16. Powrót do góry    #196
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Mam pytanie do kibiców Włókniarza! Czy mółby mi ktoś z was podać datę urodzenia Zbigniewa Czerwińskiego? Jeżeli informacja ta była podana już gdzieś w tym wątku to proszę o nie bluzganie mnie! :) Poprostu nie mam tyle czasu żeby przejrzeć 4strony wpisó w tym wątku.
    Pozdrowienia z Plussszlandii :P :)
    czerwinski urodzony 18.11.1982

    pluszzzzz :P:P

    2)
    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_rybnik.php?id=4072
    Rafał Szombierski i Mariusz Węgrzyk pobili się podczas zgrupowania w Ustroniu. Później dołączyło do nich kilku innych zawodników. Taką informację podała "Gazeta Wyborcza". W środę wieczorem odbędzie się walne zebranie w klubie. Wtedy to zapadnie decyzja, jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte w stosunku do uczestników bójki.

    Z kolei w "Dzienniku Zachodnim" podano, że sprawcą całego zamieszania był Szombierski. Tak przynajmniej twierdzą Aleksander Szołtysek i trener Jan Grabowski. Na razie Rafał został zawieszony w prawach zawodnika. Jednak nie przyznaje się do winy. - "Mariusz zawinił, a teraz wszyscy mówią, że to ja. Wcześniej nie było między nami konfliktu, ale teraz już jest. Natomiast nic nie wiem o tym, że zostałem zawieszony" - powiedział śląskiemu dziennikowi Szombierski.
    cos sie juz nie ciekawie robi chyba i zawieszenia pojda w ruch -
    no nic szkoda

    pozdro

  17. Powrót do góry    #197
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież Włokniarz był murowanym DMP 2002
    No co ty? Faworytem?

    Jak mogliśmy być faworytem jak były problemy ze znalezieniem sponsora, który znalazł się dopiero po rozpoczęciu ligowych zmagań.

    Celem było dostanie sie do piewszej czwórki, a może przy okazji jakiś medal.

    Teraz też nie jesteśmy faworytem. Chodz skład jest lepszy i są sponsorzy. Ale jest pewne - walczymy o medal, a kto wie może złoty.



  18. Powrót do góry    #198
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marf
    Czytaj cały kontekst wypowiedzi zrozumiale. Nikt nie jest murowanym kandytatem, to jest przecież sport. :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  19. Powrót do góry    #199
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ludzie , kubeł wody na głowę...

    Sprawa Czerwińskiego tak Was podnieca , że mówiąc o niej zapominacie o normalnym załatwieniu sprawy.Zawodnik ma kontrakt-to fakt , jeśli nie chce jechać w przyszłym sezonie we Włókniarzu , to się rozwiązuje ową umowę.Jeśli działacze częstochowscy nie mieli zabezpieczającego punktu w umowie na podobną sytuację , to wybaczcie , ale kto ją formułował?Działacze.Kapitalizm i prawa rynku ... Co do tego , że RKM się ociąga z zapłatą , lub ociągałby się z nią :dlaczego w umowie działacze nie zaznaczyli żadnego punktu zabezpieczającego?? Postawmy sprawę jasno : amatorszczyzna.

    PS. Do forumowiczów , którzy używają słów typu : "ociągalibyście się" , " jesteście winni" itp.
    Kierujcie te wyrażenia bezpośrednio do działaczy zarówno rybnickich , jak i częstochowskich.Jakie macie podstawy , aby wierzyć "swoim" działaczom ,że inni są coś winni klubowi.Nie bądźcie naiwni.Pozdrawiam.


    "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".

  20. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    jesteś zabawny Franz

    Dawno się tak nie uśmiałem... Wątpisz w zgodność formalno-prawną kontraktów zawieranych w klubie CKM Włókniarz??? Tylko dlatego, że junior nie wywiązuje się z zobowiązań kontraktowych... Jesteś przezabawny! Błagam nie pisz takich bzdur, bo umrzemy ze śmiechu... pozdro

  21. Powrót do góry    #201
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    ... jeśli nie chce jechać w przyszłym sezonie we Włókniarzu , to się rozwiązuje ową umowę.Jeśli działacze częstochowscy nie mieli zabezpieczającego punktu w umowie na podobną sytuację , to wybaczcie , ale kto ją formułował?Działacze.Kapitalizm i prawa rynku ... Co do tego , że RKM się ociąga z zapłatą , lub ociągałby się z nią :dlaczego w umowie działacze nie zaznaczyli żadnego punktu zabezpieczającego?? Postawmy sprawę jasno : amatorszczyzna.
    Czy Ty aby na pewno wiesz co pisac? A jaki mieliby mieć zabezpieczający punkt??? Że co - że ma zapłacić 1mln PLN??? A z czego? To byłaby głupota, bo kwota byłaby nieściągalna. Znajdź mi jedną umowę z żużlowcem, w której wyraźnie jest napisane - "Jak zawodnik XXX nie wyrazi CHĘCI do jazdy, to ma zapłacić kwotę YYY". Nie mówię o sprawie "jak nie będzie chciał jeździć to zawieszenie, bo jest to normalne postępowanie w takich przypadkach i się zawodnika zawiesza. W normalnym sporcie praktycznie NIE MA takich Paniusi jak Czerwiński i każdy NORMALNY sportowiec wypełnia podpisany kontrakt. Przeciez NIKT go do podpisu nie zmuszał i na siłe z Rybnika nie wyrywał.
    Zastanów się co piszesz. Wyobraź sobie teraz sytuacje, ze Węgrzyk nie chce jeździć w RKM tylko we Wrocławiu, Szombierski np. W Czwie itd. TEż byś psioczył, że w kontraktach nie ma klauzuli o kwotach kary w przypadku odmowy??? IMHO: Twoja opinia - amatorszczyzna.

    Co do ufania działaczom, to jakoś bardziej ufam częstochowskim niż Rybnickim, tym bardziej, że tak naprawdę kwoty tej jeszcze nikt nie zakwestionował i co więcej została przedstawiona w oficjalnym sprawozdaniu finansowym klubu..

  22. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Zawodnik ma kontrakt-to fakt , jeśli nie chce jechać w przyszłym sezonie we Włókniarzu , to się rozwiązuje ową umowę.Jeśli działacze częstochowscy nie mieli zabezpieczającego punktu w umowie na podobną sytuację , to wybaczcie , ale kto ją formułował?
    Mają punkt zabezpieczający zawieszenie zawodnika, a jaki mieli by mieć inny klaps w tyłek.Nie rozśmieszaj mnie na prawde.Rozwiązuje umowe dobre sobie a niby dlaczego mieli by to robić bo zawodnik ma takie widzi mi się i klub ma na tym tracić.Takimi stwierdzeniami wykazujesz swoją amatorszczyzne.
    PS. Do forumowiczów , którzy używają słów typu : "ociągalibyście się" , " jesteście winni" itp.
    Kierujcie te wyrażenia bezpośrednio do działaczy zarówno rybnickich , jak i częstochowskich.Jakie macie podstawy , aby wierzyć "swoim" działaczom ,że inni są coś winni klubowi.Nie bądźcie naiwni.Pozdrawiam.


    "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".

    Jakie mamy podstawy ,żeby wierzyć ,że jesteście kase winni ano takie ,że nikt z waszego zarządu nie zdenentował tego albo nie oskarżył o zniesławienie , a z drugiej strony dlaczego mieli by kłamać.Mówili o długu za Pietrzyka w Opolu i to była prawda dlaczego teraz miałoby być inaczej?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  23. Powrót do góry    #203
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam dość czytania pseudoznawców sytuacji w Rybnickim klubie. Po prostu śmiać mi się chce jak niektórzy są ślepi i dostrzegają tylko koniec własnego nosa. Krytyka tak, ale nie pisanie bzdur, które można usłyszeć w piaskownicy. Widzę, że już część kibiców z Rybnika zaprzestała tą jałową dyskusję z niektórymi kibicami z Cz-ewy. Ja robię tak samo. Dawno nie miałem okazji czytać tak porażających postów, gdzie w niektórych zawarta jest kwintesencja IQ.
    Od tej pory każdy post, który nie będzie dotyczył sprawy Z. Czerwińskiego usuwam.

    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  24. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,714
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    hihi :D

    to tak na zakonczenie tematu :P

    to Rybniczanie zaczeli jazde nie na temat
    i tak jakos Wy nie wiecie co jest w cze-wie a my co jest w rybniku, kazdy widzi swoje

    i jak jest z tym zawieszeniem szombierskiego?
    bedzie wymiana szombierski-czerwinski?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #205
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tylko do obiektywnych...

    DO blacktop :
    Nie wątpię w zgodność formalno-prawną , ani razu nie użyłem podobnego stwierdzenia - więc wmawiasz mi ...

    Do Sopell :
    Napisałeś:"A jaki mieliby mieć zabezpieczający punkt???Że co- że ma zapłacić 1mln PLN ???"
    ---Dlaczego do takich skrajnych sytuacji się odnosisz?Punkt w kontrakcie to punkt prawny i trzeba się z niego wywiązać,ale skoro go nie ma...
    Napisałeś:" a Wyobraź sobie teraz sytuacje, ze Węgrzyk nie chce jeździć w RKM tylko we Wrocławiu, Szombierski np. W Czwie itd. TEż byś psioczył, że w kontraktach nie ma klauzuli o kwotach kary w przypadku odmowy???"
    ---Żebyś wiedział że bym nie psioczył tylko śmiałbym się z działaczy rybnickich , że nie potrafili sformułować należycie kontraktu czyt. zapisać punktu zabezpieczjącego...


    Do Magic :
    Napisałeś:"Mają punkt zabezpieczający zawieszenie zawodnika, a jaki mieli by mieć inny klaps w tyłek.Nie rozśmieszaj mnie na prawde.Rozwiązuje umowe dobre sobie a niby dlaczego mieli by to robić bo zawodnik ma takie widzi mi się i klub ma na tym tracić.Takimi stwierdzeniami wykazujesz swoją amatorszczyzne."
    ---Zawieszenie zawodnika to nie punkt w kontrakcie , lecz przepis GKSŻ . Więc skoro nie dali punktu zabezpieczającego i jeśli nie będzie chciał jeździć w Częstochowie , to można jedynie zawodnika zawiesić albo polubownie załatwić sprawę...

    Do Wszystkich :
    Jest pracodawca i pracownik , wiąże ich umowa . To że pracownik ma podpisaną umowę np. na 2 lata nie oznacza , że je musi przepracować . Może zrezygnować i tylko w umowie(w tym przypadku w kontrakcie) może zapisany być punkt zabezpieczający.Czy to czas wyprzedzający rozwiązanie umowy, żeby pracodawca mógł znaleźć następcę , czy też jakąś rekompensatę finansową np.- adekwatną do poniesionych strat z racji rezygnacji zawodnika.
    Trudne i skomplikowane?? Nie sądzę.

    PS. Odnosząc się do konkretnej sytuacji pragnę zapewnić , że zachowanie Czerwińskiego w ogóle mi się nie podoba . Ale także pragnę uświadomić , że na prawdę można sprawy załatwiać normalnie i prawnie...
    Pozdrawiam.

  26. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Do Franza

    Postaram się przedstawić tę sytuację w bardzo obrazowy sposób. Pracujesz w firmie z którą łączy Cię kontrakt. Warunki rozwoju jak i gwarancje finansowe masz zapewnione. Pracujesz w towarzystwie młodych i perspektywicznych ludzi, od których możesz się wiele nauczyć. Jesteś potrzebny tym ludziom i oni w pewien sposób Tobie... Chcesz zarabiać jednak wieksze pieniadze, porównywalne z tuzami w Twojej branży. Starasz się renegocjować kontrakt. Rozmowy są bardzo ciężkie. Obie strony twardo obstają przy swoich racjach. Przestajesz chodzić do pracy, omijasz szkolenia i nie masz zamiaru wracać do pracy. Nie odbierasz nawet telefonów od swojego pracodawcy, który Cię wypromował, z którym osiągałeś swoje największe sukcesy i który poczynił spore inwestycje w Twój rozwój oraz firmy. Czy nie wywiązywanie się ze swojej umowy o pracę z Twojej strony jak i sposób w jaki prowadzisz rozmowy nie wskazuje na twoją niesubordynację i zmusza Twojego pracodawcę do zawieszenia Cię w czynnościach pracownika, ponieważ obliguje go do tego wazna umowa formalno-prawna tak jak każdy inny dokument, który wiąże nie tylko Ciebie, ale wszystkich ludzi na świecie... pozdro

  27. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Podobno Zbyszek przedstawil dzialaczom Wlokniarza dokument L4, ktorym tlumaczyl sie, dlaczego nie pojechal na zgrupowanie do Cetniewa. Czy Zbyszek naprawde jest chory, czy to kolejna proba wymigania sie od swoich obowiazkow?

  28. Powrót do góry    #208
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do blacktop :

    Masz w takiej sytuacji rację , ale powiedz mi dlaczego przytaczasz taki konkretny przykład do sprawy Czerwińskiego?
    Jeszcze raz powiem , o co mi chodzi.
    Jeśli zawodnik nie ma zamiaru jeździć w Częstochowie , to nie musi.Mimo , że ma ważny kontrakt.Zawsze można go rozwiązać . To przykre , ale takie są realia.
    Działacze Lwów ( nie mylić za Lwowem ;) )moga albo zawiesić zawodnika , albo wynegocjować z nim warunki rozstania , ewentualnie nowy kontrakt.
    To już pozostawmy samym zainteresowanym.
    Graba dla kibiców częstochowskich , bo tak jak Wy teraz , tak i ja w podobnym przypadku czułbym żal.

    PS.Każda współpraca powinna się opierać na zaufaniu , tego jak widać nie ma pomiędzy dwiema stronami.

  29. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Jeśli zawodnik nie ma zamiaru jeździć w Częstochowie , to nie musi.Mimo , że ma ważny kontrakt.Zawsze można go rozwiązać . To przykre , ale takie są realia.
    A ja mysle, ze MUSI. A Twoim zdaniem co to za specjalny punkt zabezpieczajacy kontrakt? To BZDURA! Kontrakt jest kilkuletni i jesli zawodnik nie chce jezdzic w danym klubie, to bedzie ZAWIESZONY.

  30. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    05-02-2003
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może nie jestem największym znawcą żużlu polskiego tak jak np. Girion, ale wiem jedno że Włókniarz napewno lepiej będzie jeździł z Adamem P. niz ze Zbysiem C. Który jedynie co będzie robił dla klubu to psuł atmosferę. Adam jest zawodnikiem chętnym do pracy i do zdobywania nowych doświadczeń. Napewno nie sprzeda skóry łatwo. Dziękuję

  31. Powrót do góry    #211
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Może nie jestem największym znawcą żużlu polskiego tak jak np. Girion
    Jaki tam ze mnie znawca kolego Orlov, nie przesadzajmy :). A co do Zbyszka, to rzeczywiscie istnieje to ryzyko "zepsucia atmosferki" i nie przykladania sie do jazdy. Ale czy Zbyszek bedzie wogole zdobywal punkty dla Wlokniarza? Szczerze w to watpie.

  32. Powrót do góry    #212
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Girion:

    Pytasz jaki punkt zabezpieczający...
    Np. taki : jeśli zawodnik rozwiązuje kontrakt przed jego samowolnym upływem ważności , ponosi koszta związane z zakontraktowaniem zawodnika na jego miejsce , w przypadku niewypłacalności , koszta owe ponosi klub , do którego zainteresowany zawodnik ma zamiar odejść.
    Wiem że mało się znajdzie zawodników , którzy podpisaliby taki kontrakt , chociaż pewnie Ci którzy nie myśleliby o odejściu z byle powodu , uczyniliby to.
    Punkty można mnożyć i wymyślać , nie trzeba takiego kontraktu podpisywać ale można.Formułować podobne punkty można w dowolną stronę , zabezpieczające albo klub , albo zawodnika.

    PS.A co do zawieszenia to nie wiem czy wiesz , ale zawieszenie trwa jeden sezon , a później zawodnik zrobi co zechce.Albo już w tym sezonie z zagraniczną licencją może zasilić jakiś klub.Więc z podobnych sytuacji i tak liczę na dogadanie się zawodnika z włodarzami częstochowskiego klubu.

  33. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Np. taki : jeśli zawodnik rozwiązuje kontrakt przed jego samowolnym upływem ważności , ponosi koszta związane z zakontraktowaniem zawodnika na jego miejsce , w przypadku niewypłacalności , koszta owe ponosi klub , do którego zainteresowany zawodnik ma zamiar odejść.
    Ale chyba raczej zawodnik nie moze rozwiazac trwajacego kontraktu. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Moze ktos wypowie sie na ten temat. Wiec po co jakies punkty zabezpieczajace?

    A co do zawieszenia to nie wiem czy wiesz , ale zawieszenie trwa jeden sezon , a później zawodnik zrobi co zechce.Albo już w tym sezonie z zagraniczną licencją może zasilić jakiś klub.
    Zawieszenie potrwa maksymalnie jeden sezon. Wszystko zalezy od zawodnika. A co Zbyzek zrobi pozniej, to szczerze mowiac malo mnie to interesuje. A jesli chodzi o zagraniczna licencje, czy uwazasz, ze zagraniczne zwiazki tak chetnie ja rozdaja? Cegla dostal angielska licencje, bo pokazal sie w Anglii z dobrej strony. Czy uwazasz, ze zawodnik tej klasy co Czerwinski moze dostac zagraniczna licencje? Ja w to nie wierze.

  34. Powrót do góry    #214
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Girion:

    Kontrakt może rozwiązać jedna czyt.klub lub druga czyt.zawodnik , strona w obojętnie jakim czasie.
    Oczywiscie zgodnie z umową , jaką owe strony podpisały.
    Co do licencji zagranicznej to nie trzeba od razu mówić o angielskiej , bo z tą jest pewnie najtrudniej.
    Ale np. czeska , rosyjska , niemiecka , holenderska...
    To są skrajne środki przedsięwzięcia , których ja nie popieram osobiście.
    Powtórzę , że wolę polubowne załatwianie spraw opartych na wzajemnym zaufaniu i poszanowaniu.
    Pozdrawiam szczerze kibiców z Częstochowy :)

  35. Powrót do góry    #215
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Franz może to i by było dobre zabezpieczenie ale chyba w przypadku T.Golloba czy np.Ułamka bo ich było by stać na poniesienie takich kosztów.Ze Zbyszkiem jest zupełnie inaczej i pewnie z większością juniorów też ich nie było by na to stać , a skoro tak to sytuacja była by taka sama klub nie miałby innego wyjścia jak tylko zawiesić zawodnika.Więc myśle ,że taki zapis w kontrakcie nic by nie dał.

    pozdrowienia
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  36. Powrót do góry    #216
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zbyszek powiedział coś w tym rodzaju, że człowiek jest czasami głupi i nie wie co robi, gdyby mógł się trochę cofnąć to drugi raz nie popełnił by błędu i nie odchodził z Rybnika. Wiele osób wieszało psy na osobie Zbyszka, nie znając otoczki całej sprawy, której mnie też nie wolno tutaj pisać. Ja cały czas mam nadzieję, że strony dojdą do porozumienia i Zbyszek będzie jeździł, gdyż uważam, że zawieszenie jest najgłupszą z możliwych kar.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  37. Powrót do góry    #217
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do FranzRybnik

    Kontrakty w sporcie to nie umowy o pracę, które może rozwiązać każda ze stron w dowolnym momencie. Zawodnik w stosunku do klubu występuje jako firma, a raczej osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą. Tak jest zarówno w przypadku kontraktów zawodowych jak i amatorskich,
    Kontrakty te różnią się w zasadzie tylko tym, co klub od siebie zapewnia zawodnikowi. Natomiast w jednym i drugim przypadku zawodnik zobowiązuje się przez okres wskazany w kontrakcie wykonywać określone rzeczy na rzecz konkretnego klubu. Zawarcie konkretnego kontraktu zatwierdza GKSŻ, bez tego zatwierdzenia żaden z kontraktów nie ma mocy obowiązującej. Zgodnie z przepisami GKSŻ, zawarty kontrakt może być skrócony za zgodą obu stron (klubu i zawodnika), jednak jego rozwiązanie musi przypadać na tzw okres transferowy, który w Polsce skończył się 31 stycznia. W związku z tym Czerwiński został zatwierdzony na obecny sezon jako zawodnik Włókniarza.
    Zerwanie kontraktu jak wykazuje praktyka może nastąpić też tylko wyłącznie w tym okresie i musi być do tego bardzo konkretny powód (sprawa Cegły). Na podstawie widzimisie zawodnika, żaden kontrakt nie zostanie anulowany przez GKSŻ. Podobnie żaden klub nie zerwie kontraktu przed terminem w przypadku niesubordynacji zawodnika - tylko go zawiesi - tak jak pewnie będzie w tym przypadku.
    Inną sprawą jest to czy kontrakty zawierane przez rodziców jak jest w przypadku juniorów nie powinny kończyć się zaraz po uzyskaniu pełnoletności przez zawodnika. Ale o to spytać trzeba w tym przypadku papę Czerwińskiego, bo on świadomie taki cyrograf podpisał.
    Pozdr.

  38. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Kontrakty w sporcie to nie umowy o pracę, które może rozwiązać każda ze stron w dowolnym momencie.
    Tak wiec wszelkiego rodzaju punkty zabezpieczajace nie maja sensu. A jak zawodnik nie chce jezdzic, to nalezy wyciagnac odpowiednie konsekwencje.

  39. Powrót do góry    #219
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,714
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Zbyszek powiedział coś w tym rodzaju, że człowiek jest czasami głupi i nie wie co robi, gdyby mógł się trochę cofnąć to drugi raz nie popełnił by błędu i nie odchodził z Rybnika. Wiele osób wieszało psy na osobie Zbyszka, nie znając otoczki całej sprawy, której mnie też nie wolno tutaj pisać. Ja cały czas mam nadzieję, że strony dojdą do porozumienia i Zbyszek będzie jeździł, gdyż uważam, że zawieszenie jest najgłupszą z możliwych kar.
    pozdrawiam
    nie moja wina ze jest gupi.

    a z ta licencja to chyba nie realne, bo chyba za pozno na wyrobienie jakiejs, chyba ze w polowie sezonu, a i tak nie bedzie mu sie chcialo jezdzic i jej wyrabiac

    jesli ktos sie nie wywiazuje z umowy to ponosi tego kosnekfencje. czemu nie pojechal na zgrupowanko, jak nie chce pojezdzic sobie w ckmie to przynajmniej mialby wycieczke i pocwiczyl z klubem e-ligi.


    PS nie wiem o co chodzi wogole :D
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  40. Powrót do góry    #220
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    muuu
    Wcale się nie dziwię Twojej opini. Niestety prawda jest taka, że wielu z forumowiczów to młodzi ludzie często chodzący jeszcze do szkoły. Niestety ale inaczej będziecie mówić kiedy zaczniecie pracować i będziecie podpisywać własne umowy.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  41. Powrót do góry    #221
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Według przedstawionych kryteriów to ja już jestem stary pierdziel i jakoś nie wyobrażam sobie, abym rano się obudził i stwierdził, że nie idę do pracy. Przecież Zbynio jak przychodził, to otrzymał kasę za podpis. Czyli de facto otrzymał część zapłaty za jaze. To jest mniej więcej tak, jakbym dostał 1/2 wypłaty i olałbym zakład pracy. Za głupotę się płaci. I niech płaci - ON, a nie klub. Normalnie zakład pracy by mnie wywalił, bo to byłoby dla mnie największą karą - w przypadku Zbynia tak jest z banem.

  42. Powrót do góry    #222
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i co w końcu z Czerwińskim wiadomo coś?Za pare dni ruszają rozgrywki a tu nic nie słychać w tym temacie! Często widze jego samochód obok stadionu RKM-u ale czy to o czymś świadczy???
    Prosze kolegów z Czestochowy o podzielenie sie nowymi informacjami w tej sprawie jeżeli takie posiadacie.
    Pozdro dla kibiców CKM i RKM:):):)!!!

  43. Powrót do góry    #223
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jednak Czerwiński w Częstochowie. Jego występ z Unią Leszno wole nie komętowć

  44. Powrót do góry    #224
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co bys chcial komentowac - jeden bieg jedno zero... pietraszek jechal dwa razy i byly dwa zera

  45. Powrót do góry    #225
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tylko Pietraszko przyjechał zaraz za zawodnikami a czerwiński miał strate puł koła

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •