Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: Roman Jankowski

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Roman Jankowski

    Moje pytanie brzmi: co będzie w nadchodzącym sezonie z Romanem Jankowskim? Czy podpisał kontrakt z Lesznem lub z Warszawą, a może kończy karierę? Jeżeli podpisał z Lesznem, to czy załapie się do podstawowego składu Unii? Jeżeli nie to znowu będzie musiał iść na jakieś wypożyczenie tak jak to było w zeszłym sezonie. Więc jak jest z Jankowskim? Pozdrawiam: Miłosz.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Moje pytanie brzmi: co będzie w nadchodzącym sezonie z Romanem Jankowskim?
    Z moich informacji wynika, że:
    - albo wesprze Warszawe w 1 lidze
    - albo bedzie pomagal Łukaszowi, jeśli ten wystartuje w Anglii.

    pzdr

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro nie chce Ci sie czytac a juz o tym pisano w kilku wątkach to informuje Cie ze Romek podpisał dwuletni kontrakt z Unią Leszno.Najprawdopodobniej jednak bedzie gdzies wypozyczony.W skladzie Unii trudno byloby o miejsce dla niego ale nigdy nie nalezy mowic nigdy.To takie moje widzimisie.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bodek, tylko, że ja nie wiem w jakich wątkach i żadnego wątku z wpisami na ten temat nie czytałem. Nie wszystkie wątki mnie interesują. Nie otwieram zatem takich, które po temacie sądząc mnie nie będą interesowały. Jednak chciałbym zapewnić, że przeszukałem dwie pierwsze strony forum i znalazłem jeden temat, w którym sądząc po tytule mogłyby być informacje na ten temat. Ten wątek to: "WKM Warszawa: cisza przed burzą". Ale tam nic takiego nie znalazłem, tam głównie było pisane o frekwencji na warszawskim stadionie. Pozdro.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie trzeba jednak zakladac nowego wątku zeby sie o tym dowiedziec.Jak nie chce Ci sie zaglądnąc na strone Unii to mozna zapytac w wątku o składzie Unii.Roman zawsze był i mysle ze bedzie naszym zawodnikiem.

    Zakladanie takich wątkow to śmiecenie tego forum.I prosze sie nie obrazac ale tak jest.Jakby kazdy zakladał nowy temat na swoje pytania to bylby tu śmietnik jeszcze wiekszy niz jest.

    Pozdrawiam.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do Bodek:

    jak na razie największy śmietnik robią kibice z Leszna.

    mnie np tez interesuje co będzie dalej z Romanem Jankowskim, a nie interesują mnie sprawy Unii Liszno.
    Poza tym piszesz, że Jankowski zawsze był i będzie zawodnikiem Unii. Jaki on zawodnik Unii jeśli jeździ gdzie indziej?

    P.S.
    Ludzie!!! Zanim cos napiszecie, komuś zwymyślacie czy coś takiego, zapiszcie sobie to najpierw na kartce i przeczytajcie potem się zastanówcie czy to jest mądre...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wlasnie Poli zanim cos napiszasz to napisz to sobie na kartce.Jakbys sie troche interesowal zuzlem to bys wiedzial ze Roman Jankowski zawsze ale to zawsze był zawodnikiem Unii.

    Piszesz ze nie interesuje Cie co w Unii a przed chwilą tam sie wpisales.Nadodatek nie za mądrze.Czyli nie dosc ze sie nie znasz to jeszcze robisz sobie z gęby d..e.Szkoda.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Male sprostowanie.
    Romek podobnie jak Lukasz podpisal tylko 1 roczny kontrakt.
    W kuluarowych wypowiedziach Roman nie wyklucza ponownego startu w barwach WKM Warszawa.To jednak zalezy od tego czy Lukasz wystartuje w lidze brytyjskiej.
    Gdyby tak sie stalo to Roman zajmie sie jedynie pomoca Lukaszowi.
    Starty Lukasza w Angli stoja jednak pod znakiem zapytania.
    Lukasz startujac w ubieglym sezonie dla Kings Lynn praktycznie uzalezniony jest od promotora tej druzyny a ta ma wystartowac w 2003 r w Premiere Lige co nie interesuje Lukasza.
    Jezeli Kings Lynn "odpusci" Jankesa innej druzynie na rozsadnych warunkach to byc moze znajdzie on nowego pracodawce w Elite Lige.

    Co do Romka pojawily sie ostatnio spekulacje, ze byc moze jemu Unia powinna zaproponowac starty pod "8"

    Kto wie czy nie bylo by to dobre rozwiazanie,bo jeszcze dzis jest lepszy niz inni kandydaci na to miejsce, a przy okazji mialby oko na Lukasza.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakbys sie troche interesowal zuzlem to bys wiedzial ze Roman Jankowski zawsze ale to zawsze był zawodnikiem Unii.
    A możesz mnie oświecić co Pan Roman robił w WKM w Warszawie?
    Może nie znam się tak dobrze jak Ty. Nie znam na pamięć statystyk, składów, przebiegów każdego wyścigu na wszystkich torach w Polsce i nie tylko ale właśnie po to jestem tutaj aby się czegoś mądrego i uczciwego dowiedzieć. Ale widzę, że koledzy z trójmiasta (dla zainteresownych przyp. trójmiasto Liszno-Wschowa-Szlichtingowa) nie potrafią coś komuś opowiedzieć, wyjaśnić, odpowiedzieć na, wydawało by się, proste pytanie.
    No tak, zapomniałem. Przecież nikt Wam nie dorasta do pięt...

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    17-01-2003
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Seth w końcu rozsądna wypowiedź kolegów farmerów.
    Bodek chyba jeszcze nie oprzytomniał po spotkaniu w Mamucie. Jego jad zalal mi ekran i klawisze rozpuścił (faktycznie przydałoby sie przeczytac swoją twórczość przed wysłaniem - to nie rola - zawsze można poprawić).
    Seth może udzielisz kilku rad netykiety swoim kolegom, człowiek kulturalnie pyta a tu atak jakby padaczka kolegę rolnika dopadła.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poli

    Do Warszawy Roman został W Y P O Z Y C Z O N Y I naprawde nie bede tłumaczył czym to sie rozni od sprzedazy.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Seth, dzięki za wyjasnienie sprawy.
    Jestem zobowiązany...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No sorki Kogutt za ekran kupie Ci nowy.:):)Napisałem wyzej ze 2X2=4 a poli pyta sie dlaczego.:):P

    Ide sobie stąd bo temat jest wyczerpany.

    Pozdrawiam.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poli

    Do Warszawy Roman został W Y P O Z Y C Z O N Y I naprawde nie bede tłumaczył czym to sie rozni od sprzedazy.
    Też chciałem to powiedzieć. A w teorii (nie w praktyce) oznacza to, że jest zawodnikiem Leszna.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    poli zostan przy koszykowce a zuzlowca wyrzuc z avatarka bo kolega z swojego miasta wstyd przynosisz........
    i przeczytaj co sam napisales "P.S.
    Ludzie!!! Zanim cos napiszecie, komuś zwymyślacie czy coś takiego, zapiszcie sobie to najpierw na kartce i przeczytajcie potem się zastanówcie czy to jest mądre..."

    no wlasnie......

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    wlasnie dzisiaj w magazynie zuzlowym w nadawanym e radiu elka prezes unii poinformowal ze jankes podpisal kontrakt w lesznie i ze jesli bedzie chcial pojsc na wypozyczenie unia nie bedzie robila mu problemow a jesli chcialby powalczyc o sklad i trener bedzie go widzial bedzie startowal w lesznie wybor i decyzja na lezy do pana romana jankowskiego tak wiec juz mniej wiecej wiecie a zycie pokaze jak to bedzie i czy jankes wystartuje i gdzie
    pozdrawiwm wszystkich
    pyra

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    dzisiaj w magazynie zuzlowym w radiu elka prezes poinformowal ze jankes podpisal kontrakt w unii ale wybor i decyzja gdzie bedzie startowal nalezy do niego i wrazie wypozyczenia unia nie bedzie robila zadnych przeszkod a jesli by pan roman chcial powalczyc o sklad w unii i terener bedzie go w nim widzial to taka mozliwosc otrzyma to tak pokrotce tak wiec wybor gzdzie i czy wogole nalezy do jankesa
    pozdrawiam
    pyra

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    roman idz do 2 ligi
    tam sobie spokojnie jeździj
    i kase rób jeszcze ten sezon :)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Roman podpisał kontrakt z Unią Leszno jak pisze Bodek.
    Mysli o startach w Warszawie , ale Romkowi jest żal , że odsunięto go od "jeżdzącego kapitana".
    Może w Unii znowu zadebiutuje w parze z synem .....
    Poczekamy, zobaczymy...

    Czaja
    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak informują lokalne media ostrowskie mocno zainteresowany pozyskaniem "Jankesa" jest KM Ostrów, który na razie ma tylko Kargera.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Roman podpisał kontrakt z Unią Leszno jak pisze Bodek.
    Mysli o startach w Warszawie , ale Romkowi jest żal , że odsunięto go od "jeżdzącego kapitana".
    Może w Unii znowu zadebiutuje w parze z synem .....
    Poczekamy, zobaczymy...
    Czemu nie? W e-lidze Jankes juz jechal z Łukaszem i o ile dobrze pamiętam w tym pierwszym biegu było 4:2 dla Jankowskich... :)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czemu nie? W e-lidze Jankes juz jechal z Łukaszem i o ile dobrze pamiętam w tym pierwszym biegu było 4:2 dla Jankowskich... :)
    hehe ale kiedy to Bylo teraz to raczej Lukasz musial by ciagnac Romana;)
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Chyba na E-lige Roman Jankowski jest juz troche za slaby. Powinien sprobowac startow w 1 lidze, w Warszawie.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Roman Jankowski

    Moim zdaniem jako rezerwowy w Lesznie na 2,3 biegi starczyło by mu sił.W parze np.z Adamsem..Narra...

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czemu nie? W e-lidze Jankes juz jechal z Łukaszem i o ile dobrze pamiętam w tym pierwszym biegu było 4:2 dla Jankowskich... :)
    hehe ale kiedy to Bylo teraz to raczej Lukasz musial by ciagnac Romana;)
    Też tak pomyślałem, że prędzej młody starego a nie odwrotnie.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Czemu nie? W e-lidze Jankes juz jechal z Łukaszem i o ile dobrze pamiętam w tym pierwszym biegu było 4:2 dla Jankowskich... :)
    hehe ale kiedy to Bylo teraz to raczej Lukasz musial by ciagnac Romana;)
    Też tak pomyślałem, że prędzej młody starego a nie odwrotnie.
    Byc moze, ale wynik pary mógłby się powtórzyc... ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •