Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 71 z 71

Wątek: Jakie szanse ma STAL Gorzów na awans do e-klasy?

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a moim zdaniem to unia tarnow jest glownym kandydatem do awansu do e-ligi!!!!

    ale pod jednym warunkiem!!!

    600????? albo ponad!???

    to umiecie robic najlepiej w polsce!!! tory do dupy tez!!!
    Lala moąesz mi to wyjaśnicz bo ja tego nie rozumiem ????

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!!

    Wszystkie te wasze wypy jakies smieszne....Kolejna osoba mowi ze Warszawa bedzie wyzej od Gorzowa a ja nie mam pojecia skad to stwierdzenie z choinki? a po mowienie ze Stal awansuje za 2....3 sezony tez nie ma sensu moze za 1...niby czemu w 2004 nie moga awansowac :D Pozdrawiam wszystkich....

    P.S Na dzien dzisiejszy sklad Warszawy jest super ja wiem :D

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ty jesteś naprawdę taki nienormalny czy tylko udajesz? Rybnik 1... zgadzam się . Gorzów 2?? Chłopie ty chyba na głowę upadłeś!! Przecież z Wami może powalczyć tylko... hm..Gniezno? Rawicz? Z resztą przegracie ok 60-30. Dla mnie głownymi kandydatami do awansu są Rybnik, Lublin, Warszawa
    Poczekaj poczekaj ty jeszcze bedziesz plakal ze to napisales jak i was dotknie taka sytuacja jak Gorzow czy nawet Gdansk!!!Teraz macie kase ale za rok moze byc odwrotnie to wy se bedziecie wlaczyc nawet nie z rawiczem ale ze slaskiem oby!!!!!!

    Jedno jest pewne najlepiej by bylo aby take "chamy" jak ty niudzielali sie w nie swoich watkach!!!

    PS."Chamy" niedsłownie:P

    Ja tam jestem zdania ze Gorzow bedzie w pierwszej 4!!!!!

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Nie macie ZADNYCH szans :):):)

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty jesteś naprawdę taki nienormalny czy tylko udajesz? Rybnik 1... zgadzam się . Gorzów 2?? Chłopie ty chyba na głowę upadłeś!! Przecież z Wami może powalczyć tylko... hm..Gniezno? Rawicz? Z resztą przegracie ok 60-30. Dla mnie głownymi kandydatami do awansu są Rybnik, Lublin, Warszawa
    Poczekaj poczekaj ty jeszcze bedziesz plakal ze to napisales jak i was dotknie taka sytuacja jak Gorzow czy nawet Gdansk!!!Teraz macie kase ale za rok moze byc odwrotnie to wy se bedziecie wlaczyc nawet nie z rawiczem ale ze slaskiem oby!!!!!!

    Jedno jest pewne najlepiej by bylo aby take "chamy" jak ty niudzielali sie w nie swoich watkach!!!

    PS."Chamy" niedsłownie:P

    Ja tam jestem zdania ze Gorzow bedzie w pierwszej 4!!!!!
    Popieram to w 100% !

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szans to wg. nie macie żadnych. Staleczka (ta rzeszowska :-)) i Rybnik będą rządzić ligą.
    Gorzów może szóste miejsce wywalczy.


  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiekszosc pisze ze Stal niema szans w walce o czołowe lokaty,prognozujac porazki z wiekszoscia ekip,osobiscie nienastawiam sie na awans bo wiem ze jest on malo prawdopodbny w obecnej sytuacji finansowej i kadrowej ale niesądze abysmy musieli sie obawiac Gniezno Rawicza Warszawy czy nawet Tarnowa,owszem z Rzeszowem Rybnikiem i Lublinem bedzie ciezko i mozna wkalkulowac porazki na dzien dzisiejszy ale niemowcie o pogromach Stali bo oprocz trojki Rzeszow Rybnik Lublin w reszcie klubach niema tam skladu.
    Warszawa (Kujawa i Max)jak narazie tam jest gorsza sytuacja jak w Gorzowie,maja jednego obcokrajowca i seniora i niema informacji o nowych zawodnikach a ktos zaklada ze Warszawa bedzie wysoko na jakiej podstawie??(na tej ze chcieli Dobruckiego??,a Gorzow chcial Cegielskiego:P )Gniezno (Lukaszewski Hucko,M.Jablonski)tez chyba sami meczu niewygraja:P Rawicz i Tarnow tez maja niewielu,wiec sytuacja tych klubow jest gorsza ze skladem niz Gorzowa wiec w tym momencie nierozumiem niektorych typowan.
    Oczywiscie wszystko moze sie zmienic ale na dzien dzisiejszy sprawa wyglada tak no chyba ze ktos typowal na podstawie swoich przeczuc.
    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego smieszysz mnie nie ma skladu :) to ja ci powiem ze w tarnowie o 2 miejsca w zespole walcza kuzdzal wardzala burza i najprawdopodobniej t rempala ....a patrzac na wasz oplakany sklad to kazdy z wyzej wymienionych bylby dla was super wzmocnieniem ...pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stal ztakim składem ma jedynie sznse najwyrzej na 4 miejsce ale raczej bedzie bronic sie przed spadkiem wszystkie zespolu oprusz kolejarza rawicz maj mocne sklady w 1 lidze.
    1Piotr Paluch
    2.Paweł Hlib
    3.Magnus Zetterstroem
    4.Niklas Klingberg
    5.Jakub Spiewanek
    6.Michał Rajkowski
    7.Robert Flis
    PS W tym sezonie na 100% awans ma zapewniony RKM Rybnik.

  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kiepsko to widzę, ale....

    Po pierwsze życze gorzowskiemu żużlowi jak najlepiej, a to nietylko ze względu na emocjonujące derby (Falubaz - Stal)ale pamiętam jak nasz klub przechodzil podobne problemy finansowe, po odejściu Zbycha. U was był jeszcze gorszy koleś(Gordon- biznesmen rujnujacy nietylko żużel ,ale i piłke ), któremu chodzi tylko o tereny połozone obok stadionów.
    Ale wracając do tematu to uważam ,ze wasze szanse na awans sa bliskie zera(szkoda!),poniewaz sa takie ekipy jak Rybnik, Rzeszów.Lublin itd.Wasze szanse oceniam na okolo 5-6 miejsce.Pamietajcie o tym ze 1-liga jest w tym sezonie nadzwyczaj silna.Z tego co słychać z Gorzowa sa ludzie i klimat ktorzy maja na uwadze dobro żuzla i chca wydostac klub znad przepasci finansowej.Powodzenia i budujcie zespoł na miare awansu w 2004 roku.

    -----------------------------------------------------------
    MISTRZ 2004?- FALUBAZ

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!!!!!!

    wszystkie zespolu oprusz kolejarza rawicz maj mocne sklady w 1 lidze.
    Czy ktos mi odpowie jaki sklad mocny ma ta Warszawa?? bo ja nie mam pojecia o czym gadacie....dwa miejsca ostatnie na dzien dzisiejszy maja Rawicz i Warszawa....

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypartując się waszej dyskusji stwierdzam, iż nie ma ona wiekszego sensu.
    O postawie Stali Gorzó w duzym stopniu zadecyduja pieniazki, bo kazdy wie ,ze nawisko nie jedzie- musi miec na czym jechac.
    Stasiu mowi o złapaniu jakiegos seniora na maly kontrakt i bardzo dobrze. Ja bym uderzyl to ktoregos z klubow e-ligi, gdzie w skladzie nie miesci sie jakis solidny senior albo nawet junior. Chetnie widzial bym w Gorzowie m.in Piotrka Swiderskiego.
    W tej chwili nie widze szans na awans ale uwazam,ze nasz sklad jest przyszlosciowy i ciesze sie,ze nie mamy zadnych najemnikow jak niektore kluby w Polsce. Bez wychowankow....i czym tu się podniecac?
    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Piotrek Świderski to dla Gorzowa byłby strzał w dziesiątke, ale nim jest chyba Rawicz bardzo zainteresowany.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja uważam że w tym sezonie będzie bardzo wyrównana walka o awans, ponieważ jest kilka zespołów które mają wyrównane składy(przynajmiej na papierze). i również Stal ma taką szansę. pozyjemy, zobaczymy.

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2001
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będziemy czekali na Was w e-lidze. Może już za rok się spotkamy, wszytsko w Waszych Zawodnikach i Zarządzie. Są w I lidze lepsze zespoly od Stali ale może zrobicie niepodziankę i powrócicie na "salony" czego Wam życze. Pewniakiem jest RKM a reszta to sprawa otwarta.

    Pozdrawiam.

    jadą, jadą ale czy dojadą...

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja chcę powiedzieć tylko jedno. Ten temat założony był tylko poto, aby sprowokować kilku kiboli Falubaza, RKM-u i Unii Tarnów. Jakie szanse ma Stal? To się okaże w trakcie sezonu.
    Bez względu na to jaki będzie skład Stali kibice naszego klubu i zawsze będą wierzyć w gorzowskich "ośmiu wspaniałych". Jaki miałoby sens kibicowanie bez najmniejszej wiary w choćby najmniejszy sukces.
    ;)


  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja chcę powiedzieć tylko jedno. Ten temat założony był tylko poto, aby sprowokować kilku kiboli Falubaza, RKM-u i Unii Tarnów. Jakie szanse ma Stal? To się okaże w trakcie sezonu.
    Bez względu na to jaki będzie skład Stali kibice naszego klubu i zawsze będą wierzyć w gorzowskich "ośmiu wspaniałych". Jaki miałoby sens kibicowanie bez najmniejszej wiary w choćby najmniejszy sukces
    Może został ten temat założony do sprowokowania kiboli, ale ja włączyłem się w dyskusję a nie jestem żadnym kibolem. Rozkręciła się fajna dyskusja a założyciel tego tematu wycofuje się ze sprawy. Trzeba mieć TUPET

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrowonka dla greg1. Dzięki za obiektywną ocenę.
    dchabas... to było miłe...

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety bez pieniążków ciężko będzie awansować,a Stalówka do potentatów niestety nie należy.Mimo wszystko życze jak najlepiej.

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wycofuję się, a dyskusja faktycznie jest OK.
    Sorry za tych kiboli jeśli Cię to uraziło.
    Chodziło mi o kibiców wiernych naprawdę swojemu klubowi.
    Na zawsze bez względu na sytuację.

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staleczka, kiedy wyście wliczyli w ekstralidze, to słyszłem że mój klub może nie wystartowć w rozgrywkach. Nie wyobrażam sobie Tarnowa bez żużla. To w Tarnowie były bardzo wielkie kłopoty finansowe i zdaje się że nikogo to nie interesowało. Chodziłem na mecze w drugiej lidze i jździłem na wyjazdy aby dopingować Unię. mam nadzieję że mecZe między Unią a Stalą będą porywającym widowiskiem. Chętnie wybrałbym się do Gorzowa, tylko troche daleko.

    Pozdrawiam.

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siema
    Myślę, że jak się utrzymacie w lidze to będzie sukces... ale wszystko jest możliwe, więc może się uda. Na pierwszą czwórke nie macie szans chociaż niczego nie można przesądzić przed końcem sezonu
    Pozdro dla wszystkich kibiców

    TŻ LUBLIN TŻ :)

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2001
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrowonka dla greg1. Dzięki za obiektywną ocenę.
    dchabas... to było miłe...

    Takie jest moje zdanie. Chociaż po ostatnich derbach powinienem miećinne zdanie. :) Czekam na kolejne derby ale w elidze.

    Pozdrawiam

    jadą, jadą ale czy sprzęt wytrzyma... :P

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dymitri.
    Faktycznie z Tarnowa do Gorzowa jest daleko, ale stadion Stali zawsze mile wita przyjezdnych. Jeżeli będziesz kiedyś na meczu w Gorzowie przekonasz się, że Stal zawsze walczy do końca właśnie dzięki temu mamy świetne widowiska. Podejżewam, że mecz z Unią będzie naprawdę dobrym widowskiem.
    A więc zapraszamy kibiców Unii Tarnów. W tym meczu napewno wygra lepszy.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    staleczkaa

    jeśli macie taką świetną publiczność to pewnie na pierwszym wyjazdowym meczu (oczywiście gdzieś blisko) stawicie się w sile ok 3000 tak jak zrobił to ZKŻ w meczu z Rawiczem :)

    a swoją droga to nadal uważam że nie stać was na extra ligę ani finansowo (przynajmniej na razie) ani kadrowo, wydaje mi się że RZeszów Rybnik Gniezno mają bardziej wyrównane składy, no ale sezon wszystko zweryfikuje :)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne, że tak jeszcze nawet Rawicz i Warszawa są lepsze od Stali. Sorry pieprze Ostów i Opole też wogóle Stal jest beznadziejna... bla bla bla stały tekst wszystkich kibiców z poza Gorzowa <za wyjątkiem Piły>. Wiem, że ani Stal ani jej kibice nie budzą sympatii ale tak swoją drogą to pierd...wszystkich przyjezdnych.
    Stal zawsze miała najlepszych kibiców i możesz sobie mówić co tylko Ci się podoba i tak tego nie zmienisz!!!
    Tak swoją drogą sprawdz czy policzyłeś wszystkich Falubazów, bo może się okazać, że było ich 4000 nie 3000...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •