Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Koniec zuzla w Rawiczu - chyba jednak nie!!!!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Koniec zuzla w Rawiczu - chyba jednak nie!!!!!!!

    Witam!!!!!

    Mam dobra informacje dla wszystkich sympatykow Kolejarza Rawicz.

    Otoz nadal istnieje szansa na to, ze Kolejarz wystartuje w rozgrywkach ligowych. Na oficjalna odpowiedz bedziemy musieli poczekac jeszcze do poniedzialku, jednak takie male swiatelko w tym ciemnym tunelu na pewno poprawi nasze nastroje na zblizajacy sie weekend.

    Pozdrawiam


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    światełko? toż to lampa a nie jakieś światełko.Trzeba się
    jednak spieszyć ,żeby było kim jeżdzić.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Pomijam fakt, że taki temat już jest, ale o jakim wy światełku/lampie mówicie ???? Jakieś konkrety !! Nowy sponsor czy co ???? Troche to zbyt ogólne....

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To Swiatelko to chyba Unia Leszno,ktora ma znow cala druzyne skompletowac Rawiczowi.
    Dyma juz macie. Moze przyjdzie Loman, Lukaszewicz, Bzdega Mikolajczak .
    Przeprosicie Makowskiego , zostanie Roni Pedersen ,no i jeszcze Nowaczyk i Swiderski i bedzie OK.
    Jak juz wczesniej pisalem ja z dzieciakami zostawie u was w sezonie ze 200 zlotych .
    W Lesznie bedzie takich jeszcz z 300 , a jak faktycznie beda jezdzic u was nasi chlopcy to moze i nawet z 500.


  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zyczę Rawiczowi żeby wystartował w rozgrywkach. Chętnie się tam wybiorę na mecz z jaskółkami, bo w Rawiczu żużla jeszcze nie oglądałem.

    powodzenia.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To Swiatelko to chyba Unia Leszno,ktora ma znow cala druzyne skompletowac Rawiczowi.
    Mysle ze biorac pod uwage sezon ubiegly,
    czyli zieja iSwiderski i ich zdobycze punktowe, powyzsze stwierdzenie jest nieco na wyrost, jezeliby nie uznac
    ze jest bezzasadne
    Choc nie neguje. Kolejarz moze tylko funkcjonowac, jako poligon doswiadczalny dla zawodnikow Leszna i Wroclawia
    co nie znaczy, ze jeden klub, badz drugi ma tu patent na istnienie klubu

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    To Swiatelko to chyba Unia Leszno,ktora ma znow cala druzyne skompletowac Rawiczowi.

    Czytajac Twoje odpowiedzi to naprawde nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. Mam jednak mimo wszystko prosbe. Odpowiedz mi dlaczego piszesz "znow". Chcialbym zaznaczyc, ze w ubieglym roku Mikolajczak takze nie byl za darmo. Moge Cie jednak zapewnic,ze tym swiatelkiem na pewno nie jest Unia Leszno.


    Dyma juz macie.

    Mamy bo zaplacilismy za niego!!!!!!!!!!!!


    Jak juz wczesniej pisalem ja z dzieciakami zostawie u was w sezonie ze 200 zlotych .

    Thank's


    W Lesznie bedzie takich jeszcz z 300 , a jak faktycznie beda jezdzic u was nasi chlopcy to moze i nawet z 500.

    Oj. Ja tu bym poobcinal jedno zero!!

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje, że Rawiczanie wystartują w przyszłorocZnych rozgrywkach ligowych. Bo przecież jest to bardzo dobra ekipa, która jest w stanie powalczyć z każdym.
    I nie wyobrażam sobie aby Kolejarz się wycofał.
    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam , ale jaka ekipe masz na mysli?
    Dym i....?

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam , ale jaka ekipe masz na mysli?
    Dym i....?
    np.
    1. Dym
    2. Loman
    3. Mikołajczak
    4. Łukaszewicz
    5. Pedersen
    6. Swiderski
    7. Nowaczyk
    8. Kruk


    wynienilem tylko te nazwiska o ktorych juz pisano na sportsboard. sa to zawodnicy w wiekszosci wypozyczeni z unii leszno, ale przeciez mozna i skompletowac sklad w taki sposob

    1. Dym
    2. Klopot
    3. Mikolajczak
    4. Smoter
    5. Pedersen
    6. Swiderski
    7. Nowaczyk


    lub tez

    1. Dym
    2. Kruk
    3. obcokrajowiec nr 2
    4. Mikolajczak/Loman/Lukaszewicz
    5. Pedersen
    6. Swiderski
    7. NOwaczyk

    Nie zapominajmy rowniez o tym, ze jest jeszcze .... Andrzej Zieja, ktory mimo wszystko wyraza chec jazdy w Rawiczu i rozmowy z innymi klubami caly czas przedluza.

    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No proszę, chyba jednak w Rawiczu żużel dalej będzie istniał, co mnie bardzo bardzo cieszy:)

    za www.przegladzuzlowy
    "Na dzisiejsze zebranie członkowie klubu przybyli z ogromną niepewnością. Przypomnę, że tydzień temu spotkanie zostało przerwane w momencie wyboru osoby na stanowisko Prezesa Klubu. Tym razem jednak nie było aż tak nerwowo. Okazało się bowiem, że znalazła się osoba, która zdecydowała się na piastowanie tej zaszczytnej funkcji. Nowym Prezesem RKS Kolejarz Rawicz został Alojzy Teodorczyk. Nowemu Prezesowi żużel nie jest obcy bowiem już od wielu lat jest on zagorzałym sympatykiem tej dyscypliny sportu. Oprócz niego w skład nowego Zarządu weszli: Zygmunt Mikołajczyk, Dariusz Cieślak, Ireneusz Stachowiak, Zenon Kazubski, Bogdan Dolny i Walerian Pakosz. Do wyżej wymienionych w najbliższym czasie dołączy jeszcze dwóch nowych członków Zarządu. Szerzej o Walnym wyborach nowego Prezesa poinformujemy w dniu jutrzejszym."

    Co do składu, to do wzięcia są jeszcze Zieja, Mikołajczak, Korolew, M.Jąder, Świderski, Kruk, Myler, Bzdęga...
    Gdyby jeszcze doszli Ronni Pedersen i np. Siergiej Kuzin to Rawicz wcale nie byłby bez szans na zachowanie pierwszej ligi...

    Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •