Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Gdzie Lars Gunnestad ??

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gdzie Lars Gunnestad ??

    Witam !! Jako jeden z kibicow RKM-u caly czas sie zastanawiam nad tym kto bedzie 3 stranieri w RKM-ie w sezonie 2003. Dzis odbył sie czat z prezesem Szołtyskiem i padlo pytanie dotyczace startow Larsa Gunnestada w RKM-ie i padla jak dla mnie bardzo zaskakujaca wiadomosc iz pan prezes powiedzial: "...z tego co wiem Lars Gunnestad ma juz podpisany kontrakt...". Chcialbym sie dowiedziec gdzie Lars ma podpisany kontrakt ? Czy ktos mnie moze oswiecic..?


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GDZIE BRIAN KARGER????

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem gdzie Lars ale Karger chyba w Ostrowie.(choc nie wiem czy to jest potwierdzone)Co do Larsa to nie wiem ale skoro Szołtysek tak stweirdził to się nim chyba RKM zbytnio nie interesuje.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam !! Jako jeden z kibicow RKM-u caly czas sie zastanawiam nad tym kto bedzie 3 stranieri w RKM-ie w sezonie 2003. Dzis odbył sie czat z prezesem Szołtyskiem i padlo pytanie dotyczace startow Larsa Gunnestada w RKM-ie i padla jak dla mnie bardzo zaskakujaca wiadomosc iz pan prezes powiedzial: "...z tego co wiem Lars Gunnestad ma juz podpisany kontrakt...". Chcialbym sie dowiedziec gdzie Lars ma podpisany kontrakt ? Czy ktos mnie moze oswiecic..?
    Ja stawiam na Warszawe!!!
    Jezdzi tam Mikael Max znaja sie z Larsem, obaj startowali razem w RKM-ie, byc moze wlasnie Mikael polecil tego zawodnika!

    ps To tylko przypuszczenia!!!!!

    ZABIJAM TRZEZWOSC, NIE WYPADAM Z FORMY:):):)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi się wydaje, że prezes walnął gafę. w tym roku nie było jeszcze słychać o Gunnestadzie. Nie pisało nigdzie żeby gdzieś podpisał. Gdyby podpisał, to chyba by o tym poinformowano.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niewykluczone,że faktycznie Gunnestad może jeździć w Warszawie, swego czasu Gwardia robiła już do niego przymiarki, może teraz odkurzyli ten temat ?

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda bo ja widziałbym go w RKM-ie, to dobry zawodnik którego mieliśmy okazję już oglądać w Rybniku i wiemy na co go stać

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potwierdzam: Karger na pewno jest w Ostrowie - poki co to nasz jedyny kontrakt...

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nam by sie przydal:) jest (chyba) lepszy od Niklasa i Magnusa...albo i napewno choc mysle ze Niklas bedzie dobrze jezdzil w 1 lidze.ale napewno by bardzo wzmocnil nasz team:)

    Do boju Stal...do boju!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    A MOŻE JEDNAK W FALUBAZIE??;);)

    To jest oczywiście żart, jednak nie da się zapomnieć w Zielonej Górze tego zawodnika. Pojawił się zupełnie niespodziewanie w roku 1991 i ówczesny tytuł DMP ( ostatni ligowy sukces Falubazowni ) to głównie Jego zasługa. Do dziś pamiętamy wspaniałe szarże tego długowłosego wówczas Norwega. Oj "pozamiatał" wtedy Lars troszkę światową czołówką "pozamiatał".

    Teraz jednak, nie sądze, aby było to wzmocnienie na extraligę. Jednak w pierwszej lidze mógłby jeszcze pokazać się z dobrej strony. Liczę na to, że któryś z klubów właśnie z 1 ligi zatrudni tego zawodnika, a ten odwdzięczy się skuteczną i widowiskową jazdą. Takiego właśnie, widowiskowo jeżdżącego Larsa pamiętamy my Falubazersi.

    Pozdro!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wątpię czy Gunnestad podpisał gdzieś kontrakt na sezon 2003.
    Jeżeli gdziekolwiek Lars zdecyduje się startować to myślę, że wybierze Warszawę (może Rybnik?? :) ).
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    gdzie Lars??!!

    jak to gdzie....albo jeszcze na jakiś Karaibach albo w Norwegii :P

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maly pamietam doskonale te piekne czasy, o ktorych wspominasz. Zakontraktowanie Larsa to byl strzal w dziesiatke. Swoja drogo Jimmy Nilsen, rowniez reprezentujacy wowczas team Morawskiego mial bardzo dobry sezon(chyba jeden z lepszych w polskiej lidze). Oj wymiatali chlopaki... A Szymkowiak...

    Lars to obecnie sredni zawodnik ligowy( na podstawie ligi angielskiej i szwedzkiej) lecz na pierwszo ligowych owalach moze byc sporym wzmocnieniem. Obecnie nie ma podpisanego kontraktu z zadna z polskich druzyn.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •