Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: UWAGA !!!! SPOTKANIE Z ANDRZEJEM HUSZCZĄ !!!! JUŻ JUTRO O GODZ 11:00 !!!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    UWAGA !!!! SPOTKANIE Z ANDRZEJEM HUSZCZĄ !!!! JUŻ JUTRO O GODZ 11:00 !!!!!!

    [b] Uwaga Falubazersi !!!

    W dniu jutrzejszym tj. piątek 24.01.2003 o godzinie 11:00 odbędzie się spotkanie z ANDRZEJEM HUSZCZĄ !!!

    Miejsce spotkania : siedziba ZSMP na ul. Niepodległości 22 w Zielonej Górze

    WSTĘP WOLNY !!

    W czasie spotkania pomyślanego w formie swobodnej rozmowy, Pan Andrzej opowie o swoich przygodach na torze, odkryje pare tajników żużlowych i planów na przyszłość.
    Obiecał, ze przyniesie ze sobą kilka ciekawych gadżetów, które przybliżą nam jego skromną osobę !!

    Pomysłodawcą i współorganizatorem spotkania jest radny miasta Zielona Góra - Waldemar Zell ;)


    Zapraszam serdecznie fanów żużla i nieśmiertelnego "Tomka" :):)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :((((((

    szkoda ze nie mieszkam w zielonej , chetnie bym posłuchał opowiadan "tomka" , mam nadzieje ze ktos napisze co tam sie działo .

    wiem ze juz pospodkaniu wiec czekam na krótkie sprawozdanie

    pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Spotkanie z Andrzejkiem było dosyć niespodziewane. Mało ludzi o tym wiedziało. Mała salka naprzeciwko BWA pomieściła może z 20 osób. Głównie dzieciaki , wiadomo poranna godzina i ferie są.

    Powspominał nam Huszcza min. czasy swoich startów w Anglii. Rok 1982 i tytuły IMP i DMP. Mówił, że był to Jego najlepszy rok w karierze. Zapowiedział także oczywiście kolejny atak na Grand Prix:). Porozdawał młodzieży gadżety, autografy i wszyscy się rozeszli.

    Co tu więcej mówić.....facet ma niesamowitą moc, jest po prostu NIEZNISZCZALNY!!!!!!!!!!!!

    Oglądajcie Kablówkę, nagrywali to!!!!

    Pozdro!!!!!!

    P.S "BULI zdejmij tę kurtkę bo się zapocisz" tak Pan Andrzej powiedział do Faziego (Payne'a) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Wyznawca Falubazu


  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    04-01-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mały, ty sławny człowieku!
    Krótka relacja z wczorajszego spotkania z panem Andrzejwm została zamieszczona w dzisiejszym wydaniu Gazety Wyborczej. Na pierwszej stronie widnieje fantastyczne zdjęcie przdstawiające Tonego_ZG, Peyna, Pema i Małego obok popularnego "Tomka" z pdpisem, iż dzieciaki z świetlicy ZSMP po rozmowie z Andrzejem Huszczą rzuciły się po autografy.. Hehe dzieciaki z ZSMP, wiem,wiem młodo wyglądacie.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    24-01-2003
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem jak było z tego co napisał Mały to było fajowo:P
    nie mogłem być bo dopiero się dowiedziałem o tym spotkaniu za późno a z drugiej strony miałem już zajęty ten termin:P
    Muszę zobaczyć tą fotkę z tego spotkania:P

    Pozdro wszystkim

    Żużel ponad wszystko HEJ HEJ FALUBAZ:D!!!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •