Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Oświadczenie Managera Krzysztofa Stojanowskiego

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Oświadczenie Managera Krzysztofa Stojanowskiego

    W imieniu Managera Krzyśka Stojanowskiego zamieszczam jego oświadczenie.
    "Szanowni kibice i fani zielonogórskiego speedway’a.
    Na forum Sportsboard.pl w wątku „Kompletowanie składu ZKŻ Zielona Góra (cz.2 )” ukazało się na dniach sporo wypowiedzi dotyczących Krzysztofa Stojanowskiego. Dlatego też, w imieniu nieobecnego aktualnie w kraju Krzysztofa, chcę wyjaśnić kilka rzeczy.
    Przede wszystkim zapewniam Was, że Krzysztof nie uczestnicząc w oficjalnej prezentacji zespołu 11.01 br. nie miał zamiaru urazić Was ani potraktować niepoważnie – jak sugerują niektórzy.
    Nieobecność Krzyśka spowodowana była jego niejasną do końca sytuacją związaną z przynależności klubową w obecnym sezonie – nie podpisany kontrakt sprawił, ze Krzysztof nie czuł się upoważniony do występowania oficjalnie jako zawodnik ZKŻ Quick-mix Zielona Góra.
    Ponadto Krzysiek nie jest w konflikcie z Zarządem ani Trenerem – traktuje władze drużyny poważnie, prowadzi rozmowy i jest bardzo zainteresowany pozostaniem w ZKŻ i podjęciem skutecznej rywalizacji o miejsce w składzie drużyny.
    Natomiast jeśli chodzi o sprzęt – któryś z kibiców także o tym wspominał. W sezonie 2002 Krzysztof jako jedyny amator zainwestował prywatne pieniądze – 20 tys. zł - w zakup silnika GM u Otto Weissa, przez którego został oszukany. W silniku zamontowano stare, zużyte części (m.in. tłok, korbowód, karter) – i wytrzymał on tylko jeden trening...Sprawa jest w sądzie.
    Jeśli chodzi o To co dzieje się z Krzyśkiem w tej chwili – przebywa we Francji, gdzie szlifuje formę, na wyjeździe zafundowanym przez kilku sponsorów. Nie bawi z wizytą u mamy – jak ktoś zasugerował:-)
    Taka forma przygotowań – indywidualnych - nie wpłynie na jego kondycję negatywnie – zapewniam, że do sezonu będzie przygotowany znakomicie – zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Poza tym fakt, ze nie był w Harrahowie na zgrupowaniu drużyny, nie wpłynie negatywnie na kontakty Krzyśka z kolegami klubowymi – także tymi nowymi – i atmosferę w drużynie.
    Zgodnie z wypowiedzią trenera Jądera – Zarząd jest nadal zainteresowany występami Krzysztofa Stojanowskiego w ZKŻ – podobno przygotowano aneks do umowy... Jak tylko Krzysztof wróci z Francji i skontaktuje się z Zarządem, gdy zapadną decyzje co do dalszych jego występów w ZKŻ Quick-mix – kibice zostaną o tym poinformowani.
    Korzystając z okazji chcę podziękować za zainteresowanie i życzliwość kibiców – Krzysztof to bardzo docenia i dziękuje. Liczy też na to, podobnie jak cały jego team, że będzie miał okazję udowodnić to swoją postawą na torze i walka o punkty dla ZKŻ Quick-mix Zielona Góra w sezonie 2003.

    Z poważaniem
    Manager Krzysztofa Stojanowskiego
    Michał Jaślanek"




  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    to on jeszcze nie wrócił?

    co do prezentacji to jak sie myle odbyła sie 11.01, pozdrawiam
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oświadczenie bardzo optymistyczne, ale czy nie ucieka czas na podpisanie kontraktu?
    Jak to jest możliwe, żeby ktoś taki jak Otto Wais dopuścił sie takiego czynu? Coś nie tak. A może to któryś ze starszych kolegów klubowych?

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Dziwi mnie tylko to ze o sprawie z silnikiem , kibice zostają poinformowani dopiero teraz. Wczesniej niebyło nic na ten tmat słychac. A tu sie okazuje ze jest wielka afera , która najprawdopodobnie zakończy sie w sądzie.
    Nie rozumiem tez dlaczego Krzysiek mimo chęci reprezenowania naszego klubu nie pojechał z pozostałymi zawodnikami na obóz do Harrahova tylko wolał sie przygotowac indywidualnie we Francji.
    Tylko Falubaz!

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dzięki falubazz

    Dzieki falubazz za zwrócenie uwagi- masz oczywiście rację -prawidłowa data już znalazła się w poście:-)

  6. Powrót do góry    #6
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O tej aferze z silnikiem byla wiadomosc juz kilka tygodni temu. Przynajmniej ja gdzies o tym czytalem, wiec to nie jest taka nowa sprawa.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cóż... widziałem Krzyśka jak wyjeżdżał. zresztą mój brat jest razem z nim w La Plagne i rozmawiał z Funkiem. Ponoć ma troche do nas żal, że nie piszemy prawdy na forum.

    musi jednak pamiętac , że jesteśmy tylko kibicami i nie zawsze znamy prawdę. w każdym bądź razie czego by nie robił lub nie powiedział to zawsze jest FALUBAZIAKIEM i zawsze będziemy mu kibicować.

    a na spotkanie rzeczywiście nie doterł. a my zrobiliśmy równiez o nim filmik, którego niestety nie mieliśmy okazji puścić. szkoda... ale trudno sie mówi. jak juz wspominałem jesteśmy tylko kibicami...
    csak eger miki. unio rongy.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Krzysiek Stojanoski zachował się nie fer w stosunku do kibiców i do zarzodzającym klubem chciał podpisać kontrakt z klubem to nie młog poczekać do soboty jak prezes Smoleń będzie w sobote na prezentacji drużyny i w tedy dograć warunki kontraktua a nie zachowywać się jak gówniarz a czy nie lepiej dla Krzsztofa rostać się z nami na rok bo uważam że jescze są za wysokie progi na ekstralige ale Funek cieżką pracą dochodzi do celu bo mówiąc prawde to stojan nie ma talentuale jest bardzo pracowity i to czeba docenić go a co do Waissa to jak by nie on to Kurman był by na podium w slanach pierwsze 3 wyścigi korzystał z motorów podstawionych od Niemca a jak zmienił motor na swoje maszyny to przywiuz dwie trójki tak samo było pod czas Mistrzostw Polski w Toruniu ten sam błąnd i co w Slanach

    P.s pozdrowienia od nas kibiców ja chcem widzeć drużyne która zacznie coś osiągać i powróci do tradycji że Falubaz rządziłi dzielił żużlową Polską !!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiek Stojanoski zachował się nie fer w stosunku do kibiców i do zarzodzającym klubem chciał podpisać kontrakt z klubem to nie młog poczekać do soboty jak prezes Smoleń będzie w sobote na prezentacji drużyny i w tedy dograć warunki kontraktua a nie zachowywać się jak gówniarz a czy nie lepiej dla Krzsztofa rostać się z nami na rok bo uważam że jescze są za wysokie progi na ekstralige ale Funek cieżką pracą dochodzi do celu bo mówiąc prawde to stojan nie ma talentuale jest bardzo pracowity i to czeba docenić go a co do Waissa to jak by nie on to Kurman był by na podium w slanach pierwsze 3 wyścigi korzystał z motorów podstawionych od Niemca a jak zmienił motor na swoje maszyny to przywiuz dwie trójki tak samo było pod czas Mistrzostw Polski w Toruniu ten sam błąnd i co w Slanach

    P.s pozdrowienia od nas kibiców ja chcem widzeć drużyne która zacznie coś osiągać i powróci do tradycji że Falubaz rządziłi dzielił żużlową Polską !!!!!!!!!!!!!!!!!
    Kiki jak ty mozesz oceniac czy Stojan ma talent? kim ty jestes Trnerem czlowieku jestes zwyklym kibicem i nie wiesz cos sie po za torem ... Falubaz zaczyna budowac druzyna na miare medalu i nie oczekuj ze w tym sezonie bedzie upragniony sukces , i prosze cie nie obnizaj poziomu tego forum takimi wpisami ...

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No w koncu jakis odzew ze strony Krzyska :) Ja chyba cos wspominalem w swoim poscie o tym jak pewien mechanik zrobil w balona Stojana. Okazuje sie to jednak prawda, chyba Weiss musial zobaczyc ze ma do czynienia z jakims ot Polaczkiem to go moze wyrolowac ze sprzetem - jak widac nie udalo mu sie to. Ciekawe czy inni zawodnicy bioracy sprzet od Weissa wiedza o jego wyczynach.

    Pozdrowienia dla Krzyska !!
    Funek Podpisuj szybko kontrakt z ZKZ !! Bo na 3 stranieri to chyba juz nie mamy co liczyc.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ...Stojan jest oki...zawodnik ma papiery na jazdę...i nie olewa sobie towarzyskich zawodów...jak niestety inni zawodnicy..Krzysiu,byle do przodu...

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    ...Stojan jest oki...zawodnik ma papiery na jazdę...i nie olewa sobie towarzyskich zawodów...jak niestety inni zawodnicy..Krzysiu,byle do przodu...
    Spoko OKO;) jak to się mówi zgadzam
    się z przedmówcą:P Ale słyszalem też
    ze Krzychu miał dostawać jakaś śmieszną
    pensje w ZKŻ. Czy to prawda?

    pozdro.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiki jesteś chyba jedyną osobą na razie, która się w tym watku wypowiada negatywnie o Funku. Zastanawiam się jaki jest w tym Twój cel, więcej gdzie tu jest zawarty sens.

    Krzysiek Stojanoski zachował się nie fer w stosunku do kibiców i do zarzodzającym klubem chciał podpisać kontrakt z klubem to nie młog poczekać do soboty jak prezes Smoleń będzie w sobote na prezentacji drużyny i w tedy dograć warunki kontraktua
    Od kiedy podpisuje sie kontrakt w ciągu jednego dnia, zwłaszcza jeśli stanowiska obu stron są od siebie diametrlanie różne? Nie uważasz, że musi być to poprzedzone negocjacjami? (to było pyt. retoryczne). pozdrawiam narka

    P.S. Funek powinien zostać w drużynie, zasługuje na to swoją postawą w sezonie 2002.
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Stojan jest oki...zawodnik ma papiery na jazdę...i nie olewa sobie towarzyskich zawodów...jak niestety inni zawodnicy..Krzysiu,byle do przodu...
    Spoko OKO;) jak to się mówi zgadzam
    się z przedmówcą:P Ale słyszalem też
    ze Krzychu miał dostawać jakaś śmieszną
    pensje w ZKŻ. Czy to prawda?

    pozdro.
    Prawda mial dostawac 100 zl za pkt ale juz w klubie czeka Aneks do tej umowy i bedziee dostawal zapewne wiecej ..

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    wy mnie nie zrozumieliście

    Czy celem zawodnika jest siedzenie na ławie Krzysztof robi postempy ale jakie szanse ma walce o miejsce w składzie z Andzejem Huszczą jakie wszyskie miejsca są obsadzo no chyba że bedziemy jerzdzić co mecz z samym Hamillem bez drugiego obcokrajowca
    Panowie jak będziemy mieli skład z jednym obcokrajowcem to nie ma problemu ale jak przyjedzie do nas np Czenstochowa czy Toruń to powiedzcie z kim on ma wygrać naszym głównym celem jest wygrywanie na własnym torze chyba. W Polsce nikt nie zna toru zielongórskiego tak jak Andzej Huszcza zapomnieliście już co było 2 lata temu ?????
    Dajmy na to pierwszy mecz mamy z Bydgoszczą na własnym torze Krzysiek zawsze jerzdzi w pierwszej parze a para bydgoska jest Tomasz Gollob i Jacek Gollob jakie szanse ma wygrać z nimi Krzysiek ??????

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    krótko zwięźle i na temat...

    Krzysiek musi zostac i tyle!!!!

    Mam nadzieje, ze tak sie stanie:)
    Mysle, ze jak tylko dostanie sznase startu to utrze troche nosa tym co tak glosno krzyczeli, ze na EL to juz sie nie nadaje!!!
    To tyle mysle, ze do mojej wypowiedzi nie trzeba nic dodawac. bardzo wyrazne jest moje stanowisko:)

    Pozdro!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Kiki , funek pokazał w ostatnim sezonie w kilku meczach ze potrafi pojechac. Jest on typowym wlczakiem i showmenem , a to kibice lubią najbardziej. On jako jedyny po wygranych meczach wyjeżdzał podziękowac kibicom za doping. Dlatego jestem za Krzyskiem. Musimy go zrozumiec , tez zpewne bysmy sie wkurzyli gdybyśmy dostali propozycje 100 złotych za punkt.

    Pozdrawiam
    FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    fan falubaz wiesz dlaczego Rafał Kurmański nie wyjerzdzał podzienkować bo pamientał jak kibice go wyzywali jak miał problemy sprzentowe na początku sezonu jak ty byś się zachował na jego miejscu??????


    Zapewne Stojanoski bendzię w składzie jak ze chcą z nim podpisać aneks do kontraktu ale jak wieżonc radiu zielona góra to chcą z nim podpisać kontrakt i zapewne tak się stanie.i Funek scigąl się będzie z elitą żużla Swiatowego

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stojan

    Kiki:

    Widze ze nic niemasz nadzieji w Stojanie...szkoda...ten zawodnik jeszcze duzo pokae tylko dac mu szanse i porzadny sprzet, to ze Huszcza zna zielonogorski tor jak nikt inny nie gwarantuje mu to miejsca w skladzie i nie gwaratuje punktow, pamietajmy to jest SPORT. Wstawiajac Funka w pozycje rezewowa daje mu szanse pokazac co umie. Zagwaratuj mi ze Huszczy czy Svabowi nie nawali sprzet czy poprostu slaba forma jak kolwiek meczu...kogo wstawisz w jego miejsce, Klopota, Kiersztana ...?

    Cheers!

    PS. Dobrze ze wreszcie mamy jakas wiarygodna info w tej sprawie. Stojan, czkamy na twoj powrot do Falubazni...

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiek musi zostac i tyle!!!!

    Mam nadzieje, ze tak sie stanie:)
    Mysle, ze jak tylko dostanie sznase startu to utrze troche nosa tym co tak glosno krzyczeli, ze na EL to juz sie nie nadaje!!!
    To tyle mysle, ze do mojej wypowiedzi nie trzeba nic dodawac. bardzo wyrazne jest moje stanowisko:)

    Pozdro!!!
    Nic dodac nic ujac, masz flaszeczke u mnie ! Stojan musi zostac i ma zostac !!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja Krzysia bardzo doceniam i lubię spodobała mi się jego wypowiedź, którą wyczytałem w TŻ
    "Po każdym meczu staram się podziękować kibicom, bo to dla nich przecież jeździmy. nieważne czy mecz jest wygrany, czy przegrany, warto im podziękować, bo dzięki temu zyskuje się ich sympatię i przychylność. Bycie ulubieńcem niesie za sobą większą pewność siebie, a jest to bardzo potrzebne w tym sporcie. W ubiegłym sezonie po meczu dziękowałem kibicom wieziony na motocyklu przez mojego kolegę Dawida. Niestety, więcej osób na razie na motorze się nie zmieściło, ale w zbliżającym się sezonie spróbujęczymś nowym zaskoczyś kibiców
    -
    Ciekawe czym Krzyś chce nas zaskoczyć?
    W tym sezonie cała reszta naszych ulubieńców, musi pójść za Krzysiem i po każdym meczu wyjadą na tor.
    W końcu jeżdża dla nas.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli zarzad naszego klubu nie zakontraktuje kolejnego krajowego zawodnika( w gre wchodzi rowni maly kontrakt) to Stojan bedzie bardzo potrzebny na pozycji rezerwowego. W ubieglym sezonie bardzo pozytywnie potrafil zaskakiwac kibicow swoimi atakami na calej dlugosci toru, trwajacymi niekiedy cztery okrazenia. Nalezy pamietac o tym, ze w ubieglym sezonie Falubaz wystepowal w I-lidze,a w nadchodzacym sezonie poprzeczka bedzie zawieszona duzo wyrzej. Nierealne i chyba niemozliwe jest powturzenie przez Funka wynikow z sezonu 2002. Jestem za tym aby pozostal on w druzynie, rywalizacja miedzy zawodnikami da nam odpowiedz czy Stojan wywalczy sobie miejsce w ekipie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •