Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: Pedersen, Szatmari, trener Nowak i... czyli co słychać w Łodzi?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pedersen, Szatmari, trener Nowak i... czyli co słychać w Łodzi?

    za serwisem sportowym www.onet.pl:

    "Duńczyk Ronny Pedersen oraz Węgier Laszlo Szatmari będą reprezentować barwy Towarzystwa Żużlowego Łódź w najbliższym sezonie II ligi. Wczoraj podpisana została umowa z węgierskim żużlowcem.

    Podobnie jak Duńczyk, także Szatmari będzie startował w 10 meczach. Zawodnikami TŻ Łódź są także Łukasz Loman, Tomasz Łukaszewicz i Piotr Padowski.

    Wstępny akces do zespołu zgłosili także m.in. Robert Mikołajczak, Andrej Korolew i Jarosław Szymkowiak.

    Mocno zaawansowane są rozmowy z ewentualnym głównym sponsorem TŻ Łódź."


    Chciałem założyć temat dotyczący aktualnej sytuacji w drugoligowym TŻ Łódź. Myśle, że ten klub także sporo namiesza w walce o pierwszą ligę i proszę o wpisywanie tutaj wszystkich opinii dotyczących właśnie tego klubu...






  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po cholere Łodzi Szymkowiak, daj cie spokój.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze ze w tym sezonie o awans beda wlaczyc przynajmniej 3druzyny Ostrow,Grudziadz i Łodz ,zapowiada sie ciekawie

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro Szatmari bedzie jezdzil w Lodzi to ciekawe kto zostanie w Krosnie? :) Jakos ten temat jest na liscie bardzo cicho, a szkoda. Pozdrowienia dla Lodzian i Szatmariego.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwoch solidnych jak na druga lige obcokrajowcow,do tego jak by doszli Korolew i Mikolajczak to Lodz bedzie napewno jednym z glownych pretendentow do awansu.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ronni Pedersen nie jest zawodnikiem TŻ Łódź. Prawdopodobnie nastąpiła pomyłka i chodzi o Bjarne Pedersena.
    W najbliższym czasie powinno wyjaśnić się kto rzeczywiście będzie reprezentował Łódź w sezonie 2003.

    Pzdr.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jednak pomyłka, tak mi coś nie pasowało z tym Pedersenem... ;) Chyba raczej chodziło o Bjarne Pedersena, który podpisał już wcześniej umowę na starty w Łodzi...

    za www.przegladzuzlowy.pl

    "Ostatnio na łamach różnych portali internetowych, w tym między innymi na www.przegladzuzlowy.pl, pojawiła się informacja o podpisaniu kontraktu z zespołem ŁTŻ Łódź przez Ronni Pedersena. Otóż jest to nieprawda. Duńczyk, który przez ostatnie dwa sezony reprezentował barwy Kolejarza nie jest związany umową z żadnym polskim klubem.

    Dzisiaj rozmawiałem z nim i podczas naszej rozmowy stwierdził on między innymi: „O tym, że niby podpisałem kontrakt z Łodzią dowiedziałem się od Ciebie. Mogę zapewnić moich kibiców w Rawiczu, że jestem w ciągłym kontakcie z rawickimi działaczami. Wiem także, że sytuacja w Kolejarzu jest naprawdę bardzo nieciekawa. Chcę jednak być w porządku do mojego polskiego klubu i jakiekolwiek decyzje odnośnie moich startów w Polsce podejmę dopiero po ich poniedziałkowym spotkaniu.”

    Być może pomyłka ta została spowodowana tym, że wcześniej wstępną umowę z łódzkim klubem parafował inny duński zawodnik a mianowicie Bjarne Pedersen, który także przez dwa ostatnie lata jeździł w zespole z Rawicza."

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli potwierdzą się wszystkie doniesienia odnośnie ew.składu zespołu łódzkiego to obok Grudziądza będzie to najpowazniejszy kandydat do awansu do 1 ligi.B,Pedersen i L.Szatmari to bardzo solidni zawodnicy do tego Łukaszewicz Padowski Loman a więc czołówka ubiegłorocznej 2 ligi, jeśli zostanie ten skład uzupełniony Korolevem Mikołajczakiem ew.Lisiakiem to powstanie ciekawa mieszanka rutyny z młodością, która może zaowocować awansem do wyższej klasy rozgrywkowej a co za tym idzie dalszym rozwojem speedwaya w włókienniczym mieście.
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem to lukaszewicz i loman jeszcze nic nie podpisali wiec skad te wiadomosci???

    Czyszby to tak jak dobrucki mial byc w warszawie?? :)))

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie Ronni a Bjerne, który i tak jeszcze nie podpisał kontaktu, Laszlo ma pojawić się w Krośnie we wtorek, środe w celu podpisania kontraktu, Loman ma podpisany tylko wstępny kontrakt, Łukaszewicz jeszcze nic nie podpisywał, a tak po prawdzie to narazie jedynie Padowski jest pełnoprawnym zawodnikiem ŁTŻ.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Szkoda żę nie powrócił do Łodzi Mariusz Puszakowski. Bardzo liczyłem na tego zawodnika. Dużo przewija się nazwisk zawodników którzy mają jeździć w TŻ. Wie może ktoś co się dzieje z Mariuszem Firlejem?

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Nie wiem już sam co mam o tym sądzić. Wszędzie się rozpisują, że podpisał w Łodzi. Z tego co pisze jeden z krośnieńskim działaczy na forum www.kszkrosno.w.pl jest to nieprawda, iż Szatamri podpisał w Łodzi, bo ma przyjechać na rozmowy do Krosna....

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie Ronni a Bjerne, który i tak jeszcze nie podpisał kontaktu, Laszlo ma pojawić się w Krośnie we wtorek, środe w celu podpisania kontraktu, Loman ma podpisany tylko wstępny kontrakt, Łukaszewicz jeszcze nic nie podpisywał, a tak po prawdzie to narazie jedynie Padowski jest pełnoprawnym zawodnikiem ŁTŻ.
    Jestem bardzo ciekawy kto udziela ci takie informacje ??

    Zapewniam ze Bjarne Pedersen jest zawodnikiem LTZ.

    ps.

    Mam kopie kontraktu podpisana przez obie strony.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A kopie kontraktu lomana i lukaszewicza tez masz?

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A kopie kontraktu lomana i lukaszewicza tez masz?

    Nie .Kopii ww kontraktow nie mam .

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez dzis czytalem iz to jest nieprawda ze pedersen podpisal kontrakt w lodzi.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez dzis czytalem iz to jest nieprawda ze pedersen podpisal kontrakt w lodzi.
    Tak, tylko w tym przypadku czytałeś, że Ronni Pedersen nie będzie w Łodzi. Będzie za to Bjarne Pedersen i to jego najprawdopodobniej miał na myśli autor, który na onecie napisał info o Pedersenie i Szatmarim. Stąd całe zamieszanie...;)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Autor napisal ze klub z lodzi bedzie reprezentowal RONNY PEDERSEN,a nie BJARNE PEDERSEN

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Autor napisal ze klub z lodzi bedzie reprezentowal RONNY PEDERSEN,a nie BJARNE PEDERSEN
    No i właśnie z tego wynikło całe zamieszanie. powinien zamias Ronny napisać Bjarne i byłoby ok:)

    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Narescie ktos skapowal o co chodzi :)))

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No z tego wynika, że zapewne nastąpiła pomyłka. Co nie zmienia jednak faktu, że Łodzianie dysponują silną parą obcokrajowców na przyszły sezon.
    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    W tamtym sezonie mieliśmy dobrych polskich zawodników i kiepskiego obcokrajowca. Teraz mamy już lepszych zawodników zagranicznych, teraz czas na Polaków.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TRENER JAN NOWAK W ŁODZI.

    za www.przegladzuzlowy.pl

    "Do niedawna wszystko wskazywało na to, że trenerem łodzian będzie nadal Stanisław Miedziński jednak kilka dni temu zdecydował się na podpisanie kontraktu z WKM Warszawa, której działacze zaoferowali lepsze warunki finansowe. W tej sytuacji działacze TŻ Łódź zmuszeni byli poszukać nowego szkoleniowca, którym zostanie Jan Nowak.

    Wszystkie warunki są już ustalone i pod koniec miesiąca ma zostać podpisana umowa. Jan Nowak jest doświadczonym trenerem, a także znakomitym mechanikiem pracował w takich klubach jak RKM Rybnik, GKM Grudziądz, Gwardia Warszawa, i ostatnio w Śląsku Świętochłowice."

    Gratulacje:)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO I SKŁAD W ŁODZI JUŻ TEŻ PRAWIE SKOMPLETOWANY.

    za www.przegladzuzlowy.pl

    "W wywiadzie przeprowadzonym na antenie radia „Classic” prezes TŻ Łódź Michał Filanowski wymienił nazwiska zawodników, którzy będą reprezentować łódzkie barwy w nadchodzącym sezonie. Tak jak wcześniej informowaliśmy zawodnikami zagranicznymi będą Duńczyk Bjarne Pedersen i Węgier Laszlo Szatmari. Nadal w Łodzi będą jeździć Piotr Rembas, Mariusz Lisiak, Mariusz Fierlej i Tomasz Zywertowski. Do tych zawodników dołączył młodzieżowiec Łukasz Loman reprezentujący ostatnio Wandę Kraków.

    Prowadzone są rozmowy z Przemysławem Tajchertem z Ostrowa Wlkp. i istnieje duże prawdopodobieństwo, że zasili on łódzką drużynę. Być może w Łodzi zobaczymy również Tomasza Łukaszewicza i Piotra Padowskiego z którymi łódzcy działacze są w stałym kontakcie.

    Podpisanie kontraktu z Piotrem Padowskim było bliskie sfinalizowania jednak zawodnik nie przystał na warunki finansowe, które są dużo gorsze od tych z zeszłego sezonu. W rozmowie telefonicznej zawodnik przyznał, że jest gotów minimalnie obniżyć wymagania w stosunku do tych z zeszłego sezonu jednak nie, aż tak dużo jak chcą tego działacze TŻ Łódź. Jednocześnie nadmienił, że z zeszłorocznego kontraktu klub wywiązał się całkowicie i nie ma, żadnych zaległości. Sprawa podpisania kontraktów z zawodnikami powinna zakończyć się w najbliższych dniach, gdyż termin upływa 31 stycznia."

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    brawo Łódź....

    ...dobry składzik:)nawet trenera "udało się wam zmienić na Jana Nowaka,który wg mnie jest lepszym specem niż MIedziński a i jeszcze na mechanice się dobrze zna..ŁTŻ będzie w tym roku w ścisłym czubie..pozdrufka dla Łodzian

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież to są wszystko kłamstwa i brednie.
    Nie pamiętacie już jak podczas Indywidualnego Turnieju "Żużlowcy Dzieciom" kłamano kibicom w żywe oczy? Powiedzieli, że podpisali kontrakty z Rembasem i Zywertowskim, i wstępne kontrakty z Łukasiewiczem i Lomanem, a to wszystko było jedną wielką bzdurą. Teraz też nie wierzę w ani jedno słowo. Kłamał wtedy, może i kłamać teraz. Dla mnie wszyscy ludzie z zarządu po tych kłamstwach mają zerową wiarygodność! Nie zdziwię się, jak TŻ Łódź będzie miała kiepski skład i będzie jedną z najgorszych drużyn II Ligi...

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bjarne Pedersen ulegl dzisiaj wypadkowi w Szwecji, odwieziono go do szpitala i co za tym idzie nie kontynuowal juz dalej jazdy. Nie wiem jaki jest jego stan zdrowia.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak informuje oficjalna strona Poole Pirates

    Bjarne Pedersen złamał obojczyk podczas wtorkowo-wieczornego meczu w Szwecji. Duński zawodnik Vastervik brał udział w wypadku spowodowanym przez Lukasa Drymla jeżdżącego dla VMS Vetlanda. Młody Czech wpadł w dziurę i stracił kontrolę nad motocyklem. Upadając staranował Pedersena. Kolejna ofiara tego sezonu...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •