Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Pawel Szczech-Tarnow

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    408
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pawel Szczech-Tarnow

    Pozostawic Szczecha w druzynie

    witam serdecznie z artykulu powyzej dowiedzialem sie ze zawodnicy P.Szczech i T.Budzik maja podpisac kontrakty tylko poto aby wypozyczyc ich do innych klobow.Jezeli chodzi o T. Budzika to jest w tym chyba duzo racji nie powiem bo przed kontuzja byl zawodnikiem nr. 1 ja Kolodziej byl moim zdaniem rewelacyjny moze na wypozyczenu by sie jeszcze odrodzil wkazdym razie puki co nie ma szans u nas na miejsce w skladzie . Natomiast P.Szczech mysle ze nie jest wcale gorszy np. od wardzaly dajcie mu lepszy zprzet wiecej startow a pokaze na co go stac /pamietacie ostatni mecz w lublinie jeszcz 2 liga/ zaluzmy ze przytrafia sie kontuzje a w zeszlym roku byla ich plaga i kto bedzie jezdzil?????? dziekuje --ARTUR--- to tylko moje przemyslenia PROSZE O DALSZE KOMENTARZE z gory dziekuje ...




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczęcha chcą wypieprzyć, a wzamian sprowadzić Tomka Rempałe. Szczęch potrafi dobrze jeździć, co wielokrotnie udowodnił, tylko potrzebuje motor a nie osiołka. Pawła należy zostawić w Tarnowie a Tomuś niech zostanie w Rzeszowie.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Panowie,ja już jakieś cztery miesiace temu wspominałem na tarnowskim forum,ze Szczepcio chce jak to on się wyraził
    "...trzeba k**wa oduczyc Szczęcha,Wardzały i Bendzery jazdy na żużlu..."
    Wtedy nikt mi nie wierzył,a teraz jak każdy widzi staje sie to powoli prawdą(NIESTETY).
    Nie wypłacanie kasy,blokowanie składu,brak pomocy-stara sie gość!
    Szkoda gadać!

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strzałeczka wszystkim!
    Zgadzam się z moimi przedmówcami Paweł musi zostać!
    Chłopak ma papiery na jazdę w 1 lidze tylko musi posiadać w miarę dobry sprzęt a nie jakiegoś osiołka dobrego na 2 ligę.
    Np. mecz w Tarnowie z Gnieznem jak jechał na rakiecie G.Rempały potrafił przywozić punkty a nawet wygrać bieg,albo mecz w Grudziądzu w rundzie zasadniczej.Paweł musi zostać w Tarnowie bo wiadomo jakimi pechowcami są np.Kuzdzał,Burza(ale to przez ich ambicje na toze,i za to ich lubimy).
    A wypożyczenia to już przerabialiśmy, przykład: T.Budzikiem - wiadomo co z tego wyszło!
    Paweł Szczęch potrafi trzymać ręke na gazie, tylko prośba do działaczy aby w niego trochę zainwestowali a odwdzięczy się dobrą jazdą na bank!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja widziałem Szczęcha na meczu rundy zasadniczej w Grudziądzu i przecierałem oczy ze zdumienia jak sobie radził ten chłopak:) Naprawdę małe doinwestowanie w sprzęt i będzie pożytek z tego zawodnika.

    Pozdrawiam.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Paweł potrafi...

    ...przy dobrym sprzęcie super wystartować,co nigdy nie należało do mocnych stron Jaskółek...tylko kasy brak aby go doposażyć odpowiednio..szkoda bo potrafi trzymać ręke na gazie,tylko musi mieć skądś go wycisnąć i niech to w tym roku nie będzie pożyczony motor lecz swój:)

  7. Powrót do góry    #7
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczęcha chcą wypieprzyć, a wzamian sprowadzić Tomka Rempałe.
    Powiedzcie swoim działaczom, że Tomek daaaawno temu podpisał umowę w Rzeszowie i będzie jeździł w Jasolu. Żaden mały kontrakt nie wchodzi w grę.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ... na Twoim miejscu bym sie nie zalozyl ;)
    pozdrowienia
    McGregor
    --------------------
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... na Twoim miejscu bym sie nie zalozyl ;)
    Kurcze, możesz mieć rację, bo właśnie dziś doszły do mnie słuchy o możliwości wypożyczenia Tomka do Tarnowa :(:(.... i my mieliśmy walczyć o ekstraligę.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    albo mecz w Grudziądzu w rundzie zasadniczej
    Byłem na tym meczu i Szczęch jeździł bardzo dobrze i widowisko, więc szkoda byłoby wypożyczyć takiego zawodnika do innego klubu. W Tarnowie napewno zawodnik ten by się jeszcze przydał.
    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raven trzymajcie Tomka rękami i nogami. Niech zostanie w Rzeszowie.

  12. Powrót do góry    #12
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety muszę zwrócić honor. Na Przeglądzie Żużlowym Tomek powiedział, że gdy kontrakt podpisze Brhel (a to raczej pewne) to on będzie chciał przejść do Unii na mały kontrakt. Szkoda, ale z drugiej strony, jeśli Tomek już przed sezonem zakłada, że będzie siedział na rezerwie, to może lepiej, że odejdzie bo pożytku z niego by nie było.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •