Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 429

Wątek: Generally - krok do speedway'a

  1. Powrót do góry    #316
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2005
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki za ocenę i zamieszczenie torów, miło slyszeć jak ktoś pochwala moją pracę :)

  2. Powrót do góry    #317
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze ze sprawa GS sie rozkreca :D . Jak tylko wroce z wakacji to zobacze tory Kingdooma i napisze opinie!

    Mam zamiar zrobic kilka torów szwedzkich ! Ale jest mały problem nie znam zadnej stronki z opisem torów i zdjęciami , jeżeli ktoś mógłby napisac tutaj linka do takiej stronki bylbym wdzieczny!

    EDIT(sharker): Zrobiłem Tor Kaparny jeśli ktoś chce niech poda e-mail. Ma ktos moze jakas domene zeby wrzucic moj tor?

  3. Powrót do góry    #318
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Wypróbowałem tor Sharkera i musze powiedzieć że sam wygląd stadionu jest świetny i jestem pod dużym wrażeniem.Niepodoba mi sie jednak tor.Powinien być węższy (należało by powększyć murawę) i walka powinna być na małej ale i także na dużej czego tutaj brakuje.To sie da łatwo naprawić a po za tym stadion rewelacja.

    Pozdro

  4. Powrót do góry    #319
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie moją słabą stroną jest robieni nawierchni ale próbowałem odwzorowac jak najlepiej tory szwdzkie. Szerokosc na wirażu 40 m. Musiałem to tak zrobic.

  5. Powrót do góry    #320
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2005
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sharker może jako jedyny byś zrobił porządny tor w Rybniku :?:
    Jesteś kibicem, wiesz jak tor wygląda, to spokojnie możesz go zrobić. Był jeden śmiałek który go próbował zrobić lecz mu to nie wyszło.

    pozdROWienia

  6. Powrót do góry    #321
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2005
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SHARKER_ROW_RYBNIK Ja bym poprosil o tor :] korn211@interia.pl

  7. Powrót do góry    #322
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za jakąs godzinke bedzie tor Luxo Stars Malila. Przesle tofikowi i Kongdomowi . Dj Kibol moge zrobic ale nic nie obiecuje ze fajnie wyjdzie. Już wiele razy robilem i srednio wychodzilo . Czekam na zamowienia kto chce jaki tor :D

    EDIT : Mallila już jest!
    EDIT2: Robie Rybnik Będzie jutro albo może dziś:) Sprawdzilem tory Tofika Fajnie się sciga idzie po duzej wyprzedzac tylko wygląd troche odbiega od poziomu nawierzchni na torach (Przednia zabawa ) POLECAM!

  8. Powrót do góry    #323
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2005
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sharker mi daj na maila (pablorowrybnik@op.pl) wszystkie tory jakie zrobiłeś.

    pozdROWienia

  9. Powrót do góry    #324
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2005
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SHARKER_ROW_RYBNIK dzieki za tory, rewelacyjna robota, teraz widze, ze musze sie jeszcze sporo nauczyc :D, chetnie bym kontynuowal prace, ale potrzebowalbym fotek torow, jak ktos ma takowe bylbym wdzieczny za udostepnienie :]

  10. Powrót do góry    #325
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wez mi przeslij twoje wszystkie tory na krtn@gazeta.pl
    z gory dzieki sharker

  11. Powrót do góry    #326
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze mi ktos podac linka do tej gry

  12. Powrót do góry    #327
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2005
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozna ja sciagnac (Tak jak i wiele innych gier zuzlowych) ze strony http://www.web4.pl/polonia/index.php?kat=gry

  13. Powrót do góry    #328
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2005
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sharker dzięki za tory są świetne a Rybnik najlepszy :D

    pozdROWienia

  14. Powrót do góry    #329
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto tory Tofika:

    http://www.republika.pl/speedwaygame/Anglia.zip

    http://www.republika.pl/speedwaygame/Polska.rar

    Dobra robota, lecz niestety kosztem rozmiarów. Na małym :) ekranie niestety gra jest mocno utrudniona...
    Odwzorowując oryginały nie zapominaj o grywalności - to największa zaleta GR!!! ;)

    co do toru ZG to pracuj dalej... :)
    trudno mi się ustosunkować, bo to mój ukochany tor i jego wersję dla GR też stworzyłem...
    oby Twoja ostateczna okazała się lepsza = póki co wygląda ładnie, ale grywalność - do poprawy...

    SHARKER proszę prześlij swoje tory na sadosie@wp.pl, a je również udostępnie dla ogółu...


    PS

    Pozdrowionka dla wszystkich graczy speedway-owej wersji GR.
    Czekam, aż odkryjecie DTR 2, które ma równie świetną grywalność i możliwości edycji... ciąglę gram i pracuję nad jej "u-speedway-owianiem"....



  15. Powrót do góry    #330
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przede wszystkim - dziękuję vaderowi za umieszczanie tu tych wszystkich torów tworzonych przez innych. Big thx.

    Teraz krótka recenzja torów Tofika. Największym plusem ejst niewątpliwie to, że wprowadzają sporo ożywienia i świeżości do skostniałej geometrii reszty torów w Generally. Brawa za odwagę, bo robiąc te wszystkie angielskie 'dziwadła', łatwo było coś popsuć. Mimo wszystko mam parę uwag:

    Po pierwsze, tor w Eastbourne jest jakby troszkę zbyt...normalny. Na prawdziwym torze technika pokonywania 1 i 2 łuku jest zupełnie inna - a tutaj się tego nie odczuwa. Dodatkowo odczuwalny jest brak tego słynnego 'wcięcia' toru w murawę na przeciwległej prostej (nie wiem, jak to się fachowo nazywa).
    Dodatkowo dziwny jest tor w Poole - oglądając ubiegłoroczny DPŚ można było zauważyć, że naprawdę niewiele różni się od torów polskich czy szwedzkich - a tutaj jakby 'na siłę' dodana jest ta czerwona nawierzchnia, na torze i poza bandą też (?). Spodziewałem się także innego toru w Ipswich. I wreszcie ostatni mankament - łuki na stadionie Stali Gorzów są jakby nieco zbyt wąskie.
    Mimo wszystko ogólna ocena torów musi być dobra - a wielkie zdziwienie na mojej twarzy gdy przyszło mi poraz pierwszy przejechać się na Volwerhampton czy Oxfordzie tylko to potwierdza. Ogólna ocena torów to takie 7+/10. Teraz z niecierpliwością czekam na ukazanie się torów Sharka.

  16. Powrót do góry    #331
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oka tory juz wyslane wiec za niedlugo będa udostepnione, czekam na wasze wyczerpujące opinie na temat moich torów. Nieoszczędzajcie mnie i napiszcie o wszystkich błędach :D .
    Moge zrobic tor jaki chcecie ale najpierw przeslijcie zdjęcia :D

    pozdROWienia Sharker!

  17. Powrót do góry    #332
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2005
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak troche nie w temacie, ale gratulacje dla Tomka Golloba za zwyciestwo w Bydgoszczy :D

  18. Powrót do góry    #333
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak troche nie w temacie, ale gratulacje dla Tomka Golloba za zwyciestwo w Bydgoszczy :D
    No "troche" nie w temacie ... :/

  19. Powrót do góry    #334
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Siemka
    Dawno nie przegladalem tego tematu, a widze ze powstaje tu duuuzo roznych torow :P Ale sporo linkow nie dziala lub sciaga sie bardzo wolno... dlatego mam propozycje. Mozecie mi przesylac na maila ( mailto:bonjo@go2.pl ), ew. podac DZIALAJACE link do Waszych torow, abym mogl umiescic je na szybkim i niezawodnym serwerze (a konkretnie na www.sgame.center.com.pl :P). Chcialbym stworzyc porzadny 'pack' torow. Gdyby byly nowe, to dodam je w nastepnej serii :P

    Aha, oczywiscie autorzy torow zostana wymienieni na stronie :)

  20. Powrót do góry    #335
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Toty TOFIKA chciało by się powiedzieć EKSTRALIGOWE :D Naprawde dobra robota ale szkoda ze sa male przez co ciezko sie troche jezdzi ;) Ale i tak graty :)

  21. Powrót do góry    #336
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I kiedy doczekamy sie na forum torów Sharkera?

  22. Powrót do góry    #337
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh sam bym chciał to wiedzieć. Jakby co to w między czasie zrobiłem hamar, bydgoszcz , rybnik V 2.0 , gdańsk i chorzów!

    Wogóle bonjo robisz cos w tej sprawie??

    P.S.
    Gratki dla tarnowian :D

  23. Powrót do góry    #338
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2005
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sharker to jak zawsze ja tory poprosze na maila :)

    pozdROWienia

  24. Powrót do góry    #339
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Możecie mi powiedziec jak wybrnąć ze snieżenia na ekranie po odpaleniu GenerallySpeedway? Przestawic jakoś częstotliwość w grze? Ale jak?

  25. Powrót do góry    #340
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2004
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 7 razy w 1 poście
    Sharker dzięki za te tory. Są naprawdę I-klasa.
    Walkę z innnymi zawodnikami można prowadzić praktycznie po całej szerokości toru i to jest bardzo dobre.
    Najbardziej podobają mi się tory w Szwecji i Chorzowie. Stadion w Chorzowie wygląda jak prawdziwy, można się poczuć jaby się naprawdę tam jeździło;)
    Według mnie tor w Gdańsku jest trochę wąskawy, ale i na nim jeździ się bardzo sympatycznie.

  26. Powrót do góry    #341
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2005
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    da

    dsa

  27. Powrót do góry    #342
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2004
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sharker dzięki za te tory sa naprawdę super, szczególnie tory w Chorzowie i Tarnowie a i te zagraniczne są OK.

  28. Powrót do góry    #343
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2005
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam wszystkich czy macie moze jeszcze jakieś tory do gry oprucz tych co są na stronie jak tak to wyslijcie mi kamil101-1992@o2.pl lub 6858369

  29. Powrót do góry    #344
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla mnie ta gra to jedno wielkie nieporozumienie!! Jesli porownywac gry tego typu do nie moze ona sie w zadnym stopniu rownac z zuzel2001. 0 grywalnosci! a co wy w tej grze widzicie bo moze ja nie dostrzegam jej atutow?

  30. Powrót do góry    #345
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    dla mnie ta gra to jedno wielkie nieporozumienie!! Jesli porownywac gry tego typu do nie moze ona sie w zadnym stopniu rownac z zuzel2001. 0 grywalnosci! a co wy w tej grze widzicie bo moze ja nie dostrzegam jej atutow?
    Dla mnie Twój post to wielkie nieporozumienie . To że ta gra się Tobie nie podoba to nie znaczy że jest nieporozumieniem , bo naprzykład dla mnie zuzel 2001 w porównaniu do tego ma małą grywalność . Grywalność to główna zaleta tej gry !!! Można odwzorowywać niemal idealnie prawdziwe tory , można robić ataki po zewnętrznej , po wewnętrznej , można jeździć ostro czyli prawie wszystko to co jest w prawdziwym żużlu.

    Generally jest moją ulubioną grą żużlową i naprawde wiele osób bardzo ją docenia...

    Nie wiem...może nie umiesz w nią grać ?


    Ps. Kto chce tory? Mam ich dużo :) Polskie tory , angielskie , tor Rosyjski , Włoski , kilka Szwedzkich :), jeden lodowy...Kto chce niech się zgłasza: gg:7243466 bądż tofik92@interia.pl

    Można też składać zamówienia na tory . Z chęcią się tym zajmę .

    Pozdro Timek

  31. Powrót do góry    #346
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla mnie ta gra to jedno wielkie nieporozumienie!! Jesli porownywac gry tego typu do nie moze ona sie w zadnym stopniu rownac z zuzel2001. 0 grywalnosci! a co wy w tej grze widzicie bo moze ja nie dostrzegam jej atutow?
    Dla mnie Twój post to wielkie nieporozumienie . To że ta gra się Tobie nie podoba to nie znaczy że jest nieporozumieniem , bo naprzykład dla mnie zuzel 2001 w porównaniu do tego ma małą grywalność . Grywalność to główna zaleta tej gry !!! Można odwzorowywać niemal idealnie prawdziwe tory , można robić ataki po zewnętrznej , po wewnętrznej , można jeździć ostro czyli prawie wszystko to co jest w prawdziwym żużlu.

    Generally jest moją ulubioną grą żużlową i naprawde wiele osób bardzo ją docenia...

    Nie wiem...może nie umiesz w nią grać ?


    Ps. Kto chce tory? Mam ich dużo :) Polskie tory , angielskie , tor Rosyjski , Włoski , kilka Szwedzkich :), jeden lodowy...Kto chce niech się zgłasza: gg:7243466 bądż tofik92@interia.pl

    Można też składać zamówienia na tory . Z chęcią się tym zajmę .

    Pozdro Timek
    Tofik ... dokładnie nic dodać nic ująć. Szczególnie co do grywalności gry !. Zuzel 2001 nie ma się co równać z Generally !.

  32. Powrót do góry    #347
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w Generally zawodnicy nie skladaja sie w luk a pozatym jak jade to gdzies tak smiesznie podskakuja.
    Do tofika: w zuzel 2001 tez mozna atakowac po bandzie i przey krawezniku, nozyce mozna robic i jak sie gra w 4 na jednym kompie to mozna kleszcze zakladac

  33. Powrót do góry    #348
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam !

    Czy wie ktoś skąd można ściągnąć edytor pojazdów ?

  34. Powrót do góry    #349
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ps. Kto chce tory? Mam ich dużo Polskie tory , angielskie , tor Rosyjski , Włoski , kilka Szwedzkich , jeden lodowy...Kto chce niech się zgłasza: gg:7243466 bądż tofik92@interia.pl

    Można też składać zamówienia na tory . Z chęcią się tym zajmę .

    Pozdro Timek
    Mógłbyś przesłac mi te tory?? ruski88@wp.pl[/url]

  35. Powrót do góry    #350
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2003
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w Generally zawodnicy nie skladaja sie w luk a pozatym jak jade to gdzies tak smiesznie podskakuja.
    Co z tego, że się nie składają? Grafika i tak jest zdecydowanie lepsza- np. na betonie tor jest zakużony. Można zwolnić (czasem się to może naprawde przydać), a co do podskakiwania- to też jest lepsze, nigdy nie widziałeś dziur na torze? :P Takiego czegoś napewno nie zrobisz w Zuzel2001.

  36. Powrót do góry    #351
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no dobra ale oni skacza jakby na motocrossie jezdzili. No i uwazasz ze to ze sie w łuk nie skladaja nie jest wazne? Dla mnie to jest naprzyklad bardzo wazne

  37. Powrót do góry    #352
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach

    ...

    no dobra ale oni skacza jakby na motocrossie jezdzili. No i uwazasz ze to ze sie w łuk nie skladaja nie jest wazne? Dla mnie to jest naprzyklad bardzo wazne

    Jakoś ma moich torach tak nie skaczą hmmm dziwne :)...

    A tak naprawde z tym skakakiem to jakbyś włączył track editor to byś mógł zrobić sobie płasko jak byś chciał i byłby koniec narzekania...

    Ps. Tory motocrossowe też można robić więc kolejny plus dla Generally...:P

    Ruski , tory przesłane :]

  38. Powrót do góry    #353
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tutaj można ściągnąć mój nowy tor do GS (Zielona Góra) . Czekam na wasze oceny .

    pozdROWienia !

  39. Powrót do góry    #354
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze bardzo male zainteresowanie , a szkoda bo sie natyralem :/ . Robie wlasnie cykl gp 06 mam juz dwa tory ale nie wiem czy ma to jakis sens .

  40. Powrót do góry    #355
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Środek przerwy zimowej, to zainteresowanie grą naturalnie opadło. Ale jak tak ładnie prosisz to zaraz ściągne i wypróbuje. ;)

    EDIT: no nieźle, nieźle. Kształt toru jest całkiem podobny do rzeczywistego, i nawierzchnia też niezła. Co prawda wersja krisa_vadera jest ładniejsza wizualnie, ale przyjemniej jeździ się tu (chociaż i tak Twój najlepszy tor to Kaparna). W każdym razie gratulacje, bo wielu próbowało stworzyć już dobry tor w Zielonej, ale Tobie udało sie dopiero jako drugiemu. ;) Czekam na wiecej.

  41. Powrót do góry    #356
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach

    Tor w Zielonej

    Faamas , ja jako drugi zrobiłem tor tylko że testował go tylko Sharker :P . Zaraz wyśle ci go na poczte :P i ocenisz .

    Edit : Wysłałem Faamasowi oraz Krisowi

  42. Powrót do góry    #357
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tutaj można ściągnąć mój nowy tor do GS (Zielona Góra) . Czekam na wasze oceny .

    pozdROWienia !
    prześlij proszę na sadosie@wp.pl

    Kris_Vader

  43. Powrót do góry    #358
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh moja zielonka jest badziewna w porownaniu do tej od Tofika
    śmigam na niej juz chyba 1,5 miecha i dalej sa ciekawe akcje :D

  44. Powrót do góry    #359
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zrobcie lepiej jakis tor do kresek 2001 :)

  45. Powrót do góry    #360
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tofik -> serdeczne dzięki. :)

    Tor naprawdę super, i z wyglądu i z grywalności. Chyba najlepszy ze wszystkich zielonogórskich (swoją drogą teraz już są 3 bardzo dobre). Tor Sharkera co prawda łatwiejszy, bo nie ma miękkich band i można hulać sobie elegancko po zewnętrznej, ale za to tu trzeba się bardziej starać. ;) Gratulacje.

    Do sezonu niecałe dwa miesiące, więc pewnie coraz więcej ludzi przypomni sobie o Generally...i mam nadzieję że zaowocuje to wysypem nowych, świetnych torów. :)

    Pozdrawiam

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •