Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 127 z 127

Wątek: M.Staszewski w RKMie Rybnik

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    cwali

    a propos newsow z gorzowa przyjmij raz na zawsze: tu juz sie nic nie dzieje. od poczatku zeszlego sezonu wszystko co opowiada zarzad i spolka to bajki. czlonkowie zarzadu potrzebowali poklasku i wpisow do cv- chyba nic wiecej.

    i nie dziwie sie swoim kolegom z gorzowa, ze probuja wierzyc w lepsze czasy, podobnie jak wedrujacy po pustyni wierza, ze wreszcie znajda wode...
    raz na zawsze ? ale sie nie musisz denerwować. Miej pretensje do działaczy nie do mnie - trzeba było nie puszczać w obieg plotek tylko przemyśleć co nie co.
    A Staszewski jak będzie jeżdził w Rybniku to sie okaże , troche to himeryczny zawodnik...

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i dobrze moze on pomoze rybnikowi wejsc do extraligi bo im sie to nalezy juz od kilku lat moze teraz sie uda :-)

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i dobrze moze on pomoze rybnikowi wejsc do extraligi bo im sie to nalezy juz od kilku lat moze teraz sie uda :-)

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cwali

    przeczytaj to co napisalem jeszcze raz i znajdz tam wyraz zdenerwowania. to raczej byla rezygnacja...

    a "raz na zawsze" oznaczalo w tym znaczeniu "na dzis i w przyszlosci".

    akurat mi nie zdarzylo sie chyba nigdy puscic plotki na forum..

    pozdro
    GG: 1562841

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój kolega dzwonil do klubu i......Staszewski ma podpisac kontrakt w najblizszych dniach !!!!

    HURAAAAA !!!!!!!!!!!
    HURAAAAAA I PODPISAL, MIALES RACJE:):):) Widocznie ktos mu podlozyl nie te umowe!

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stal Gorzow stracila swojego najmocniejszego krajowca, po Swiscie klub opuscil takze Staszewski, wiec widac ze nie jest tak dobrze w klubie, bo jesli naprawde zalegle pieniadze byly by wyplacane zawodnikom to by nie odchodzili z Gorzowa. Stalowcy musza teraz szukac solidnego krajowca w miejsce Staszka bo niestety sami stranieri nie dadza rady wygrac meczu. A Bolo jak to Bolo bedzie na pewno zadziwial kibicow Stali, bo chyba on nie odejdzie z Gorzowa. A ekipa z Rybnika bardzo sie wzmacnia i z pewnoscia beda odgrywac glowne role w I lidze w nadchodzacym sezonie (juz nas do tego przyzwyczaili), najpierw wzmocnienie zwyciezca GP Europy :D ex Falubazowcem Nicky Pedersenem, Romkiem Powaznyjem no i teraz Staszkiem. Moze wkoncu RKM chce miec zaplecze w razie tego jakby zaczal zawodzic Wegorz.... kto to wie ...

    Gratuluje Rybkom pozyskania Staszewskiego i do zobaczenia w E-lidze za rok :P

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Kto sie smieje tan sie smieje ostatni !
    Czlowieku co wpis to samo spróbuj choć torche rozbudować swoje wypowiedzi.
    Czy każde zdanie musi popierać otworzenie kolejnej odpowiedzi??

    Wracając do sprawy to Staszewski
    jest db. zawodnikiem i wybral klub
    w którym bedzie mógł otrzymywać znacznie
    szybciej godziwie zarobione pieniadze za
    robote niż przez ostatni sezon w Gorzowie.

    pozdro.

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzicie??? Ja pisze tylko prawde!!! To kto stawial na mnie?? Z kim sie żegnamy z forum za podawanie nieprawdziwych informacji??

    RKM RYBNIK!!!

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bartlomiej ujawni sie kiedys a masz jasne pelne z pianka - oczywiscie bez alkocholu[czko]:P

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedys moze sie ujawnie??!!

  11. Powrót do góry    #101
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dobrego zawodnika! Staszewski to zawodnik bardzo dobry jak na 1 lige moze bedzie nawet liderem druzyny.10 punktow w kazdym meczu powinien robic pozostaje tylko czekac na podpis pod kontraktem niciego i mam nadzieje ze wrescie uda wam sie awansowac

    P.S. rozwalcie tych burakow z bylej stolicy !!

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    no to poznajemy...

    ..kandydata numer jeden do awansu do ekstraligi chyba!! "Szwagier Świstaka" to pewne punkty raczej są...ale czy RKM odwróci tą długą niemoc awansu,się okaże to jest speedway :)

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Awans prawie pewny

    Z takim wzmocnieniem Nawet baraże będą dla rybnickih kibiców klęską. Zwłaszcza, że Staszewski osłabił Waszego rywala. Gniezno tez osłabione, Warszawa - sam Max nic nie zrobi, więc jest jak na razie tylko jeden kandydat do awansu. Chyba, że Drabik pójdzie do jednego z tych 3 klubów. Dlatego też warto zakontraktować Sławka (wiem,że zrobił po świńsku prawie tak jak Okoń z Lesznem)choćby po to aby nie wzmocnić rywali. Rzeszów chyba nie zagrozi Lublin tym bardziej.

    15 -16 marca spotykamy się w sparimgach!!!

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z takim wzmocnieniem Nawet baraże będą dla rybnickih kibiców klęską. Zwłaszcza, że Staszewski osłabił Waszego rywala. Gniezno tez osłabione, Warszawa - sam Max nic nie zrobi, więc jest jak na razie tylko jeden kandydat do awansu. Chyba, że Drabik pójdzie do jednego z tych 3 klubów. Dlatego też warto zakontraktować Sławka (wiem,że zrobił po świńsku prawie tak jak Okoń z Lesznem)choćby po to aby nie wzmocnić rywali. Rzeszów chyba nie zagrozi Lublin tym bardziej.

    15 -16 marca spotykamy się w sparimgach!!!

    kto zagrozi Rybnikowi ja mysle ze napewno Rzeszow a inni ...... zobaczymy:)
    Pozdrawiam!!!!!!!!!

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobry :D

    Coś koledzy z Gorzowa ucichli :P:P:P ..... chyba jeszcze nie wrócili z wizyty u swoich sąsiadów ( mechanik Staszewskiego ) .... może płaczą gdzies po kątach ;) .... a moze nie moga sie pogodzić z tym ze Staszewski odszedł :D:D:D .... a z tym że jesteśmy jedynym kandydatem do awansu i ze baraże to dla Rekinów porażka sie nie zgodze .... Rzeszów też ma ekipe i na swoim torze będzie cieżko z nimi wygrać. Przekonaliśmy sie o tym chociażby 28 lipca 2002 roku gdzie RKM dostał ..... a teraz doszedl Kuciapa i tym bardziej będzie trudno tam wygrać.

    Pozdrowka for @ll

    30 marca :) już sie doczekać nie moge :D

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pfffffffff

    Shrek - pfffffffffffffffffffffffff. Rozwaliles mnie...chelp sie dalej..przyjedz do Gorzowa..i poczuj zapach metanolu..STAL SIE NIE PODDA BEZ WALKI!!

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba przyznac ,ze po podpisaniu przez Staszka kontraktu i ewentualnym przejsciu Czerwinskiego do Rybnika (co jest wielce prawdobodobne gdyz jak przyslowie mowi "z niewolnika nie ma pracownika") bedziemy mieli o wiele mocniejszy zespol niz w poprzednim sezonie.
    Nareszcie bedziemy dysponowac wyrownanym skladem i mam nadzieje ,ze z nim wejdziemy do extra.
    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Shrek - pfffffffffffffffffffffffff. Rozwaliles mnie...chelp sie dalej..przyjedz do Gorzowa..i poczuj zapach metanolu..STAL SIE NIE PODDA BEZ WALKI!!
    Wiadomo ze zadna druzyna nie podda sie bez walki ale tak prawde mówiac to narazie z tego co widze to tylko Rzeszów nam zagraza o Gorzów jakos sie nie boje

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt że Rybnik ma niezly sklad ale np. moim zdaniem obcokrajowcy są słabsi niż w w 2002r. Bo Pedersenowi cięzko będzie robić takie wyniki jak M. Karlssonowi, a Powaznyj to nie P.Karlsson. Wiem że kibice w Rybniku na nich psioczą ale patrząc na ich wyniki to we dwóch wygrywali mecze. Dyspozycja RKM-u zalezy teraz wlaśnie od seniorów bo jeżeli Węgrzyk z Pawliczkiem bedą tacy słabi jak ostatnio to i Staszewski nie pomoże, a tak na marginesie to nie jest on jakimś super asem i nierozumiem czemu się tak wszyscy zachwycają, choć na tle słabych seniorów jest to wzmocnienie. Niemniej są faworytami jak co sezon, chyba presja awansu powoduje to że się nieudaje bo niepotrafie inaczej tego wytlumaczyc ze ta drużyna jest ciągle w 1 lidze.

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przemek82!!!
    Fakt, moze stranieri w tym roku slabsi ale musisz wziasc pod uwage ze w zeszlym roku KSM nie pozwalal nam wystawic optymalnego skladu. Przypominam ze w meczu z ZKZ startowali tacy zawodnicy jak Kubica (nie ublizajac temu zawodnikowi)a mimo to wygralismy mecz. Druga strona medalu to zarzad, bylo o tym glosno w Rybniku! Nie trener ustalal sklad a prezes ktory zna sie bardziej na "SOLIDARNOSCI" z Walesa na czele a nie na ZUZLU! Tak do konca to nikt nie zna sily zadnego zespolu, w tamtym roku obowiazywal ksm bodajze suma 42, popatrz na sklad RKM-u na dzien dzisiejszy oscyluje w granicach 70ksm.
    Sezon 2003 pokaze kto jest mocny, bo sztuczne oslabianie druzyn (czytaj ksm) nic nie dalo a wrecz przeciwnie!!!!

    JUZ ZA DWA LATA STACHYRA MISTRZEM SWIATA! :):):) HI HI HI

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Presji w tym sezonie nie ma.Prezes jasno okreslil cele naszej druzyny(pierwsza czworka)A jak wiadomo mamy mocny sklad i napewno bedziemy walczyc o awans.Co do obcokrajowcow to mamy jednego super asa i jednego sredniaka.Z takim skladem jakim teraz dysponujemy mamy najwieksze szanse na awans.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobry :D

    Hm ........ nie wiem gdzie pisze coś złego na Karlików :) może na Petera ale na Mikaela chyba nic ... przynajmiej ja mu źle nie życze .... i jak przyjedzie do Rybnika na mecz z Warszawą będe mu kibicował ..... chociaż nie tak jak do tej pory ale napewno nie będe żałował jak będzie mijał linie mety jako pierwszy ( chyba ze bedziemy przegrywac :P:P:P ) ... a w GP to tylko Cegla i Micson :)

    Pozdrówka for @ll

    30 marca Lublin :) 1 mecz sezonu :)

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Fakt, moze stranieri w tym roku slabsi ale musisz wziasc pod uwage ze w zeszlym roku KSM nie pozwalal nam wystawic optymalnego skladu
    No i tutaj niestety trzeba się zgodzić, faktycznie KSM trochę dryżynę z Rybnika zastopował. Tyle że teraz fakt możliwości wystawienia mocniejszego składu trochę się znosi z faktem słabszych stranieri. Ale w tym sezonie -według mnie- Rybnik i tak jest głównym kandydatem do awansu....

  24. Powrót do góry    #114
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gudmorning!

    Ale w tym sezonie -według mnie- Rybnik i tak jest głównym kandydatem do awansu....
    Jeszcze nie, ale za 2, może 3 godziny...

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gudmorning!

    Ale w tym sezonie -według mnie- Rybnik i tak jest głównym kandydatem do awansu....
    Jeszcze nie, ale za 2, może 3 godziny...


    teraz to juz chyba jasne :):):) ....., dzisiaj (chyba) zawita do Rybnika Nicki :D:D:D ......., LOL wiec tylko pozostaje sie cieszyc :D:D:D:D:D:D...., oby podpisal i bedzie wszystko oki juz sie nie moge doczekac Lublina :D:D

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze w Rybniku szykuje sie dzisiaj niesamowita niespodzianka, mozecie mi wierzyc lub nie! Powiem to tak zbierajcie kasiurke na piwo bo jak uslyszycie dzisiajsze info to mozecie miech ochote ze szczescia wypic jedno lub wiecej jasnego pełnego z pianką!!!

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobry :D

    Mianowicie jaka niespodzianka nas czeka ? To ze Nicki przyjedzie jest oczywiste ;) a czy ktos jeszcze oprucz niego ? chyba nie....... możę Zbynio jedynie :D:D:D


    Pozdrówka for @ll

    30 Marca :) 1 mecz sezonu :)

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Gucio

    Stary jak masz jakies wiarygodne info co do dzisiejszej niespodzianki to mam nadzieje ,ze podzielisz sie ze mna ,a na pewno nie puszcze pary :):):)
    Moj nr. gg 1984208
    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pedersen,Staszewski,Węgrzyk.......

    ..... czyżby kolejny atak do ekstraligi??.Biorąc pod uwage składy innych drużyn całkiem realny.Narra...

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drabik? Czerwinski? Kto to moze byc? Moze warto sie dzisiaj wybrac na stadion?


    30 marca SZUMINA 15pkt:):):)

    JUZ ZA DWA LATA STACHYRA MISTRZEM SWIATA!!!

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gucio jak coś wiesz, to znasz mojego maila.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    juz chyba jest wiadomo ze N.Pedersen podpisal w Rybniku a wiec to jest chyba ta niespodzianka Gucia :)
    super ze podpisal chlop z nmi bo przynajmniej w jakims stopniu zastapi Micsona


    pozdrowko

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no mówić mi tu co za niespodzianka czeka!!!
    niechce mieć zawału serca!!!

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gucio moze napiszesz wreszcie co to za niespodzianka.Ja juz nie moge sie doczekac.Chyba ze ta niespodzianka ma byc podpis na kontrakcie Pedersena.

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bylem na stadionie i byl tylko Nicki nie bylo zadnej niespodzianki!!!!


    30 MARCA SZUMINA 15pkt:):):)

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wywiad z Mariuszem Staszewskim

    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach

    Dobre wzmocnienie

    starszewski to solidny zawodnik jak na 1 lige mysle ze jest
    to zawodnik cos porownywalnego to kuciapy,wegrzyka czy łukaszewskiego,rkm sie wzmacnia i juz chyba 4 sezon bedzie
    walczyl o e-lige:) chyba teraz wam sie uda:)
    moim zdaniem to wystarczy zajac nawet 2 miejsce zeby awansowac baraze z gdanskiem czy pila powinny byc tylko formalnoscia wiadomo ze w tych klubach kasy nie ma i jak nie zjawi sie wujek z ameryki to nie bedzie

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •