Strona 5 z 30 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 1344

Wątek: Wybrzeże Gdańsk - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jeszcze niedawno mialo byc tak dobrze,mowilo sie o Cegielskim,Loramie o firmach ktore mialy wylozyc pieniadze na zuzel i ktore mielismy poznac w srode najpozniej w piatek,tymczasem mamy juz poniedzialek a tu jedna wielka cisza.
    Niedziwie sie wypowiedzia Krzysia Pecyny czy Fajfera,w koncu tez bym nie mial zamiaru jezdzic kolejnego sezonu za darmoche. :(

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed chwilą w RADIU GRA był wywiad z T.Chrzanowskim, który powiedział że w przyszłym roku bedzie jeździł w Gdańsku. Wszystko jest juz na 100% pewne, kontrakt z tego co mówił podpisany. Tak więc w pierwszym meczu Tomek pojedzie w Toruniu....

  3. Powrót do góry    #183
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    i co sam będzie jeżdził ? Inni za darmo jeżdzić nie chcą - i mają racje. Dla mnie to już koniec.

  4. Powrót do góry    #184
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co wy tacy panikanci, przecież Fajfer co roku twierdzi, że odchodzi. Poczekajmy, co będzie to będzie ale nie siejmy tutaj paniki. Jeśli informacja o Chrzanowskim jest prawdziwa (a wierzę, że jest) no to widać że coś się dzieje i działacze nie próżnują. Jeszcze kilka dni i wszystko będzie jasne ;)

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Informacja o Chrzanowskim jest prawdziwa.
    Jakieś światełko w tunelu się więc jeszcze pali...:)

  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chrzanowski miał już podobno ustalowe wszystkie warunki startów w Warszawie, jednak nasi działacze pojechali do Torunia i przekonali Tomka do startów w Wybrzeżu. Aż tak tragicznie chyba więc nie jest, chociaż... sam już nie wiem co myśleć...

    Erer, dzięki jeszcze raz za rozmowę.
    Serdeczne pozdrowienia z Gdańska.

  7. Powrót do góry    #187
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CYTAT:
    Informacja o Chrzanowskim jest prawdziwa.
    Jakieś światełko w tunelu się więc jeszcze pali...:)

    OBY TO NIE BYŁO ŚWIATEŁKO CZERWONEJ LATARNII W TABELI NA KONIEC SEZONU 2003...

  8. Powrót do góry    #188
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to zobaczymy. Mam nadzieję że powoli (oby nie zbyt późno) wszystko idzie ku lepszemu. A swoją drogą tylu sprzecznych informacji z gdańskiego klubu jeszcze nigdy nie słyszłem. I co o tym wszystkim myśleć?

  9. Powrót do góry    #189
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli zakontraktowanie Chrzanowskiego jest prawdą należy się tylko cieszyć....
    Nie zmienia to faktu,że dalej nie mamy drużyny(nie licząc juniorów oczywiście).Zostało jeszcze pięć dni i wszystko się wyjaśni....

  10. Powrót do góry    #190
    Początkujący
    Dołączył
    04-01-2003
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pecyna i Fajfer out

    Pecyna bedzie jezdził raczej w pile bo te pieniadze co chciał to by niedostał Chrzanowski proponował mu mniej i to jeszcze w 4 ratach a fajfer za darmo niechce jezdzic i raczej idzie do warszawy.Cienko widze przyszłość naszego klubu obym sie mylił.

  11. Powrót do góry    #191
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezeli to prawda ze chrzanowski bedzie jezdzil w gdansku,to bardzo sie ciesze.tylko ze jeden zawodnik nie moze reprezentowac druzyny w meczu zuzlowym.jestem ciekaw co z pozostalymi zawodnikami.zostaly jeszcze cztery dni i mysle ze wszystko sie wyjasni.ja caly czas jestem dobrej myli.pozdrawiam wszystkich.

  12. Powrót do góry    #192
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    tak troche od tematu... w rzadnym wypadku nie tragizuje i nie jestem pesymistą , ale pamiętacie jak sie wszyscy cieszyli z Korolewa ? A teraz do Łodzi go chcą...

  13. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    gadanie, gadanie...

    Gratuluje Pecynie mądrego rozumowania. Chcą mu spłacić, ma 4 wartościowych sponsorów, ma wiernych kibiców i on chce iść do Piły?? On myśli ze tam dostanie 150tys zł?? On tam nie dostanie nic, nie bedzie miał żadnego sponsora ani takich kibiców jak w Gdańsku. On gada bzdury bo dobrze wie ze i tak bedzie jeździć w Gdańsku, bo nikt go nie wykupi z GKS-u a Chrzanowski nie zejdzie ze 150 tys. zł. A jeżeli zapłaci Piła to dobrze bo bedzie na sprzęt. Tyle gadał ze chce w Gdańsku jeździć. Ja na jego miejscu został bym tu w Gdańsku, tyle walczył po to zeby odejść do Piły?? On jest conajmnije dziwny, tyle przeciwności losu zwalczył po to zeby jeździć w Pile:(. Co do Fajki to on juz od 3 lat miał zmieniać barwy i ... nic!! Dalej jest w GKS-ie i tak juz raczej zostanie. Fajfer jest zawdonikiem średnim, który w 1 lidze by zdobywał troche pukntów (7-9), jednak mimo wszystko wydaje mi sie ze zostanie na pomorzu.

  14. Powrót do góry    #194
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze duzo niepowiem, ale skomentuje wszystkie wypowiedzi:

    WIARA CZYNI CUDA(tylko jak wszyscy beda wierzyli a nikt nic niebedzie robil to wiara nic niepomoze)

  15. Powrót do góry    #195
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wybrzeże sie rozpada?

    w Gdańsku toczą sie rozmowy ale chba nie pomyślnie dla tego klubu.Trzech podstawowych zawodnikow Wybrzez z tamtego sezonu A.Fajfer,K.Precyna(lider drużyny) oraz T.Piszcz nie zlozą najprawdopodobnie swoich autografów pod umowami z Gdańskim klubem.Adam Fajfer który był bliski podpisania umowy z tym klubem zmienil jednak zdanie i najprawdopodobniej bedzie zawodnikiem dzruzyny beniaminka 1ligi WKM WARSZAWA , a lider drużyny Krzysztof Pecyna wraca do swojego macierzystrgo klubu czyli Poloni Piła,podobnie jak tomasz Piszcz ktory bedzie zawodnikiem TŻ Lublin.
    Oczywiście w każdej z spraw chdzi o wyrównanie zaleglosć finan sowych jakie ma Gdanski klub do tych zawodników.
    Ważna umowe z klubem maja tylko bracia Cieślewicze.
    Ps
    Ciekawe czy wybrzeże wystartuje wogule w rozgrywkach
    POZDRAWIAM MATIAS

  16. Powrót do góry    #196
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    po co wklejacie po 2-3 razy to samo ?

  17. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    ale co wy ludzie gadacie????

    JAk Pecyna mówi ze odejdzie?? On nie ma wolnej ręki do szukania nowego klubu!! Ktoś musi za niego zapłaacić najpierw 150 tys zł zanim podpisze umowe z Pecyną. Więc prosze nie paterzeć na te wypowiedzi (komentarze) bo są one bez sensu, za Fajfera potencalny kupiec musi również wpierw zapłacić 70 tys zł zanim bedzie sie brał do podpisywania kontraktu z tym zawodnikiem. Wieć ogólnie Pecyna jest chory (dalej, widoczenie ten upadek kiedy to doznał wstzrąśnienia mózgu dalej daje o sobie znać:()

  18. Powrót do góry    #198
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wierze w to, ze Faja odejdzie.
    Pecyna chce, to niech idzie. Epidemia groźnych chorób najwyraźniej zawita teraz do Piły.

    Ciesze się z pozyskania Chrzanowskiego.

  19. Powrót do góry    #199
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    szybki cytat po dlugiej nieobecnosci:

    To co pisali Jackie i Wybrzezefanatic to absolutna prawda/niestety/.Żywioły wodne na razie opanowano ale roboty czeka mnóstwo.Na szczęscie są ludzie,którzy pomagają,np kibicujący GKS właściciel firmy budowlanej oddelegował ekipę która bedzie naprawiać uszkodzenia instalacji.Pana gospodarza urlopowano.Samochód Andrzeja Terleckiego widać przed klubem bo jego własciciel jako prawa ręka kuratora ostro działa w sprawach zuzlowych.Pomaga też G.Dzikowski.Jest jeszcze kilka osób-nie wiem czy chciałyby zeby je wymieniać.Tym którzy mówią ze coś za późno przypomnieć trzeba ze sądowa nominacja kuratora uprawomocni sie dopiero w tym tygodniu a juz tyle zrobiono.
    Clapton w swojej skromności zapomniał dodać iż to właśnie on poradził sobie z "Wybrzeżową Niagarą" w czasie nieobecności "pana gospodarza".
    Swoją drogą to wymaga olbrzymiego wysiłku intelektualnego, by po 20-30 stopniowych mrozach nie wziąc pod uwagę pękania rur i "kalafiorów" i nie zakręcić zaworów z wodą. Ale nie wymagajmy za dużo od "pana gospodarza"...
    Pozdrawiam.

  20. Powrót do góry    #200
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pecyna w Pile
    27.01.2003 17:06
    Wszystko wskazuje na to, że w świetle problemowych finansowych zespół z Gdańska będzie miał spore problemy z wystartowaniem w ekstralidze. Większość zawodników, która była brana pod uwagę przy ustalaniu składu rozważa odejście do innego klubu.

    Tak między innymi zamierza zrobić Krzysztof Pecyna, którego startami jest zainteresowany zespół z Piły.

    - To prawda iż oczekiwałem uposażenia zbliżonego do 150 tysięcy złotych na przygotowanie się do kolejnego sezonu. Niestety takiej kwoty nie otrzymam, do tego w Gdańsku nadal nie wiadomo nic konkretnego odnośnie przyszłości tego zespołu i nie pozostaje mi nic innego jak dogadanie się z innym klubem. W tej chwili jestem bliski porozumienia z zespołem pilskiej Polonii. - twierdzi Pecyna.

    Gdański zespół opuścić chce również Adam Fajfem, który rozważa propozycję z pierwszoligowego klubu z Warszawy.(INTERIA.PL)

    Czyli to jednak prawda:(A co z resztą?Juz na pewno nie bawem sie dowiemy

  21. Powrót do góry    #201
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    "... (GDAŃSK) Tomasz Chrzanowski, wychowanek Apatora Toruń, 31 stycznia podpisze kontrakt z gdańskim Wybrzeżem. Znikome są szanse na pozostanie w Gdańsku Krzysztofa Pecyny. Torunianin doszedł do porozumienia z gdańskimi działaczami i jestem pierwszym zawodnikiem, który wzmocni zespół trenera Romualda Łosia. Chrzanowski będzie startował w Gdańsku na zasadzie wypożyczenia. W ubiegłym sezonie wychowanek Apatora uzyskał średnią biegową 1,470. Największymi sukcesami w karierze dwudziestodwuletniego zawodnika są dwa medale młodzieżowych indywidualnych mistrzostw Polski: srebrny (2000) i brązowy (1999). - Byłem trochę zaskoczony gdy zjawili się u mnie gdańscy działacze. Wcześniej gdy wysyłałem ofertę pozostała bez odpowiedzi. Miałem już dogadane szczegóły z Warszawą i w środę miałem podpisać kontrakt. Przyjechali jednak działacze Wybrzeża z Andrzejem Terleckim na czele. O przyjęciu oferty z Gdańska zadecydowały korzystne warunki finansowe, możliwość dalszych startów w ekstralidze. Mam również nadzieję, że pozostaną ze mną toruńscy sponsorzy. Chciałbym w tym roku się odnaleźć. Nie mam konkretnych planów. Na pewno celem będzie utrzymanie w ekstralidze - usłyszeliśmy od nowego zawodnika Wybrzeża. - Raczej nie zostanę w Gdańsku - powiedział nam Krzysztof Pecyna. - Nie zadowalają mnie warunki zaproponowane przez gdańskich działaczy i prawie na pewno wrócę do Piły. Bardzo żałuję, że nie będę startował w Gdańsku, ale jak powiedziałem podczas rozmów jeśli mam biedować to wolę w Pile - dodał Krzysiek. Być może Pecynę zastąpi Robert Kościecha. Szansę na przejście wychowanka Apatora do Gdańska Andrzej Terlecki określił jako duże. W czwartek decyzję w jakim klubie będzie startował podejmie Adam Fajfer. Kontraktu w Lublinie nie podpisał jeszcze Tomasz Piszcz. Za Marka Cieślewicza trzeba będzie zapłacić drużynie z Gniezna 50 tys. złotych. Jeszcze w tym tygodniu ma się rozstrzygnąć gdzie będzie jeździł Mark Loram. Anglik waha się między Gdańskiem i Bydgoszczą. Niewykluczona jest niespodzianka...."
    autorstwa Tomasz Łunkiewicz z dnia 2003.01.27
    GKS THE BEST

  22. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    cytuje:

    Pecynie proponowano 96 000 zł za kontrakt, niestety nie odpowiadała mu taka kwota. Woli mniejszą kasę w Pile. Piła zakontraktowała Screena i Havelocka

    GKS THE BEST

  23. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    on jest *****....

    Ten Pecyna myśli ze dostanie z Piły 150 tys zł to mu powodzenia życze, jak ktoś wie gdzie mieszka Pecyna niech zadzwoni po kolesi z kaftanami bo przydadzą sie Krzyśkowi.

    Nie możemy sie dziwić ze Chrzanowski nie podpisuje umówze sponsorami, zawodnikami gdyż jeszcze prawnie nie jest oficjalnym kuratorem (czy jakoś tak), wiec możemy sie spodziewać ciszy przed burzą. Słyszałem z wiarygodnych źródeł ze Chrzanowski ma juz prawie podpisane, jutro ma w klubie zjawić sie Kościecha, a w środe ..... Loram. Słyszałem również z tego samego źródła ze Pecyna i Fajka mimo wszystko zostaną w GKS-ie:D. Więc to chyba dobre info. Moze Drabika by moglo ściągnąć było by ciekawie. Szkoda Ando no niestety takie życie:(:)

  24. Powrót do góry    #204
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    ciekawi mnie jedna rzecz skad kasa na chrzanowskiego
    skora pecyna i fajrer twierdza ze odchodza bo nie ma kasy
    mi sie wydaje ze lepiej zostawic 2 zawodnikow niz kupic jednego

  25. Powrót do góry    #205
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    Pecyna

    dlamnie to iech juz idzie nikt nie bedzie plakal no moze te niwne dup.y ktore dymali z bratem na hali gks-u taki sciemniacz i chorowity as niejest nam potrzebny w tych trudnych chwilach dla klubu.
    Jestem tylko ciekaw skad pila bedzie miala kase na jego transfer oni za Hampela iDobruckiego raczej nic nie dostali bo byli o wiele wiecej kasy winni zawodnikom niz sobie zanich zyczyli wiec kluby ktore ich nabyly zrobily dobry interes i wydymaly frajerow zreszta sam crum powiedzial co mysli o dzialaczach z pily:)
    GKS THE BEST

  26. Powrót do góry    #206
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie. Chyba Jeszcze S.Andersson nie podpisał w Gnieźnie (nigdzie nie ma oficjalnej informacji). Czy ktoś może to podwierdzić ?
    Co do składu. Moim zdaniem nikt nie odejdzie na stałe. Przecież jak S.Chrzanowski nie ma jeszcze pełnomocnictwa do podpisania kontraktów, tonikt nie może wyqpić naszych zawodników !!!!! Jak Chrzanowski jest szefem GKS-u, to pewnie nie będzie w stanie spotkać przedstawicieli innych klubów.
    PS. Coraz bardziej lubię TORUŃ. Najpierw utrzymują nam ekstraligę, a potem wypożyczają (oby za darmo) 2 zawodników.
    Będzie dobrze

  27. Powrót do góry    #207
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztof Pecyna powraca do macierzystego klubu. Dzisiaj zawarł wstępną umowę z pilską Polonią. – „Wracam do Piły. Musimy jeszcze dograć szczegóły. Warunki zaproponowane przez pilskich działaczy są porównywalne do gdańskich. Niemniej ominą mnie podróże z Piły do Gdańska. Będę bardziej wypoczęty. W tym tygodniu odwiedzę jeszcze Trójmiasto, aby uregulować wszystkie sprawy z Wybrzeżem” - stwierdził Pecyna.

    Przeglad zuzlowy

  28. Powrót do góry    #208
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibic GKS
    Te wszystkie bzdury które pisałeś ostatnio znacznie podniosły mi ciśnienie. Nie chce mi się na wzystkie odpisywać bo nie ma sensu ( i tak nie zrozumiesz).
    1. Ile samochodów Majewski dostał z klubu ?
    2.Gdzie pracował Majonez oprócz GKS ?
    3.Co robił Popo w klubie i dlaczego wart jest zaufania ?
    4.Czemu piszesz te herezje ?

    Odpowiedz sobie na te pytania i dużo zrozumiesz.Oczywiście ty i twoi koledzy :). Sory ale jak ktos pisze takie bzdury, czepia się Bogu ducha winnych osób (Popo) to szlak mnie trafia.
    Jak odejdzie Majewski będzie już tak *****iście, sponsorzy, wycieczki zakładowe, autografy ... A co jest naprawdę ? Dziadek Chrzanowski, który nie poradzi sobie ze skompletowaniem składu, nie znajdzie sponsorów i za 3 miesiące odejdzie. A jeśli chodzi o Pecynę to teraz będzie chorował w Pile...

  29. Powrót do góry    #209
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :( no nie :(

    Ciesze się ze Chrzanowski podpisał kontrakt,ale PECYNKA już nie bedzie :((( buu.....a ja go tak bardzo LUBIE ;(

  30. Powrót do góry    #210
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do pecyny,to stracil on u mnie moje zaufanie i nie jest mi sszkoda ze odchodzi do pily.jest to zawodnik nieslowny.pierw powiedzial ze zostaje w gdansku,potem powiedzial ze za darmo nie bedzie jezdzil,a teraz powiedzial ze w pile dostal podobne warunki co w gdansku.tak sie nie robi wedlug mnie.

  31. Powrót do góry    #211
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wierzę w Lorama, niestety:(

    A jeżeli chodzi o Pecynę to wielka strata dla GKS-u; odczują to nawet Ci, którzy w tej chwili szydzą z Krzyśka...

    Cieszę się natomiast bardzo z Tomka Chrzanowskiego, to perspektywiczny chłopak. Mam nadzieję, że będziemy mieli z niego pociechę, a sam zawodnik udowodni tym samym przydatność w ekstralidze. Powodzenia!

  32. Powrót do góry    #212
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Bardzo sie ciesze ze Tomek bedzie mogl nadal podnosic swe umiejetnosci, bowiem jazda w ekstralidze to jednak robi swoje. Nawet mecze z Rzeszowem czy Rybnikiem nie dadza tylu cennych doswiadczen co mecze z Toruniem czy Czestochowa. Licze ze dolaczy do niego rowniez Kostek i byc moze Loram(ale bylyby jaja :)). Wtedy z takim skladem utrzymanie pewne.
    Pozdrawiam
    Marcin

  33. Powrót do góry    #213
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marys

    Ale z Ciebie kibic,nie wierzysz w wystepy Wybrzeza w Ekstralidze '03.To sie grubo mylisz kolego jeszcze zostało 5 dni dla nie dowiarków co mysla tak jak Ty.Zyje nadzieja ze za dwa miesiace(ponad)poczuje ten wspaniały aromat metanolu:)i zapach spalonej gumy:)na Długich Ogrodach.NBadzieja ponoc matka glupich a ja do nich niestety;)naleze.Pozdrawiam

    Lepiej jest się nastawić negatywnie i z godnością przyjąć ewentualną porażkę niż nastawić się pozytywnie i później się załamać...

    Taki już jestem, ale w głębi siebie- uwierzcie mi- że wierze:)

  34. Powrót do góry    #214
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Pecyna odszedł ale....

    Wstydźcie sie !!!! Jak widze jak jedziecie naszego (jeszcze do niedawna) zawodnika to żygać mi sie chce !! Nie pamietacie już meczu z Piłą ? Może wam przypomnieć jak na w pół przytomny wsiadł na motocykl? Przypomnieć wam jak mimo choroby przyjechał na mecz by pokazać kibicom, że zależy mu na nich ??

    Prosze wiec, ugryźcie sie w język (w palce)...
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  35. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    dzisiaj doszedłem do wniosku ze...

    Dzisiaj doszedłem do wniosku ze Krzysztof Pecyna jest człowiekiem ,,ciężkim", nie słownym, ale...ja powiem to czego jestem pewien na 100% Pecyna nie odejdzie z GKS-u i wogóle nie bierzcie do siebie tych informacji. Robi on tak po to zeby GKS dał mu więcej kasy. Nawet jeżeli miałby odejść (itak zostanie w GKS-ie) to bym sie cieszył, gdyż jest to zawodnik, który startuje w meczu od swojego ,,widzimisie" i tak... jkiedy Piła miałaby przyjechać do Gdańska ten by zachorował (a moze on ma jakiś kontakt z kosmitami, ze ci dają mu jakiś wirus działający na określony czas) tak sie nie robi, trzeba jechać z każdym. Prosze spojrzeć na średnią Pecyny i M.Cieślewicza. Marek jeździł we wszystkich meczach a Pecyna... Prosze zobaczyć ze Pecyna jeździł w meczach u siebie i ze słabymi rywalami na wyjeździe. Jeździł w Pile, Gorzowie a we Wrocławiu, Częstochowie, Bydgoszczy, Toruniu, Lesznie... NIE!!! Według mnie nie jest on wcale taki dobry jak uważają niektórzy. Najlpeszymi Polskimi zawodnikami GKS-u w sezonie 2002 byli bracia Cieślewiczowe, Piszcz i dopiero Pecyna. Nie ma on ambicji aby sie przyznać do tego co robi. Zawodnik ten został przez Majewskiego przyzwyczajony ze dostaje co tylko zechce, słyszałem ze w sezonie 99 dostał za podpisanie kontraktu 300 tys zł będąc juniorem, przeciętnym ligowcem, a teraz jest seniorem ze srednią prawie 2,000 i moze se mówić co chce (stawiać warunki). Prosze spojrzeć na Kowalika i Krzyżaniaka, ci zawodnicy nie wzieli (według oficjalnych informacji i ja w nie wierze) ani grosza za podpisanie kontraktu, a gdzie Pecynie do nich, zawodników zdobywających po 10 pkt z najlepszymi w Polsce. Pecyna tyle zawdzięcza Wybrzeżu i chce tak odejść...panie Krzysztofie to nie jest ładne zachowanie. Ma tu w Gdańsku 4 sponsorów, ogromną rzeszę kibiców i zawdzięcaz tyle, gdyby trener Łoś nie zgodził sie na jego starty Pecyna by w Pile...czyścił motory, ba kible klubowe. Dzieki GKS-owi miał okazje do pokazania sie, którą należycie wykorzystał. Był (jest w połowie klubów z Polski) uważany za sprzedawczyka. Dlaczego nie pojechał na wyjazd do Leszna?? Bo wiedział ze nie wyjedzie z tamtą ,,cały" został by zbluzgany na max, zapewne w jego busie nie było by szyb, podczas proby startu dostał by butelkami i zostal tak wygwizzdany jak nikt w Polsce oto skąd jego śmieszne choroby.
    Ogólnie uważam ze ktoś taki nie jest nam w Gdańsku poterzebny i powiem szczerze ze wole w składzie widzieć Giżyckiego czy Fedeczko niż patrzeć na tego fałszywego kolesia, bo aż mi sie nie dobrze robi kiedy słyszę ze chce odejść do Piły, tam nie bedzie miał ani sponsora ani nikogo kto by mu pomógł. Wkońcu Piła to ,,miasto bycze, 4 domu, 2 ulice":). a Gdańsk miasto potężne;) z wieloma mocnymi firmami, ma tu 4 dobrych sponsorów a moze znaleźć jeszcze innych. Ogólnie dostałby 96 tys zł + od sponsorów, podejżewam ze ogólna suma w przeciągu całego sezonu przekroczyłaby 160 tys zł, ale to jego sprawa. Jak juz wyżej wspomniałem Pecyna i tak zostanie wiec nie ma co sie bać ze odejdzie bo to i tak nieprawda:P.

    Miejmy nadzieje ze Ando bedzie w GKS-ie, Kostek, Loramski + GKS 2002(bez Korolewa) i bedzie super, może nawet 1 czwórka, a ja bym chciał Drabika.

    GKS Wybrzeże Gdańsk is my only love in Forever!!!!

  36. Powrót do góry    #216
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    i co gdansk

    pamietacie co pisaliscie na temat pecyny ?
    jak go broniliscie ?
    a jak unie leszno zrobil w ch... ?

    a teraz pecyna znowu jest be ?

    laska kibica na pstrym koniu jezdzi.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  37. Powrót do góry    #217
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kibic GKS-u, człowiku ja sie za Ciebie wstydze...
    Mam do Ciebie jedno pytanko : CZY TY BYS POJECHAŁ DO LESZNA NA MIEJSCU PECYNY ??? (JAK TAK TO GRATULUJE ODWAGI)

    abdulah : pamietaj, że nie wszyscy kibice tacy są...
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  38. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet jeżeli miałby odejść (itak zostanie w GKS-ie) to bym sie cieszył, gdyż jest to zawodnik, który startuje w meczu od swojego ,,widzimisie" i tak... jkiedy Piła miałaby przyjechać do Gdańska ten by zachorował (a moze on ma jakiś kontakt z kosmitami, ze ci dają mu jakiś wirus działający na określony czas) tak sie nie robi, trzeba jechać z każdym.
    Żal mi słów. Przecież Ciebie nie można nazwać kibicem, jesteś żałosny. W ogóle się nie zdziwię, jeśli Pecyna odejdzie. Być może trafią do Krzyśka Twoje 'wspaniałe' wpisy. Wtedy zobaczy dla kogo ryzykował pogorszenie stanu zdrowia. Naprawdę, jeśli takich ciężkich przypadków jak Ty jest w Gdańsku więcej, to życzę Krzyśkowi by się od nich uwolnił i jeździł w domu, czyli w Pile. Naprawdę, tak będzie lepiej dla niego - nie będzie się musiał męczyć z takimi 'kibicami'.
    Prosze spojrzeć na średnią Pecyny i M.Cieślewicza. Marek jeździł we wszystkich meczach a Pecyna... Prosze zobaczyć ze Pecyna jeździł w meczach u siebie i ze słabymi rywalami na wyjeździe. Jeździł w Pile, Gorzowie a we Wrocławiu, Częstochowie, Bydgoszczy, Toruniu, Lesznie... NIE!!!
    Jesteś pewien? Czy 'tobie Wąski się na głowę sufit nie upadł'? Jechał on w Bydgoszczy i w Toruniu. Ale co tam że leżał półprzytomny, mógł wsiąśći jechać! Puknij się w główkę...
    Zawodnik ten został przez Majewskiego przyzwyczajony ze dostaje co tylko zechce, słyszałem ze w sezonie 99 dostał za podpisanie kontraktu 300 tys zł będąc juniorem, przeciętnym ligowcem.
    Wziął tyle ile mu dali, przecież z kasy nie ukradł. Już widzę jak Ty, wielki idealisto, odmawiasz gdy ktoś Ci oferuje wielką kasę. Przeciętnym ligowcem? Przecież w lidze uzyskał on średnią 1,905. Poza tym był on już wtedy srebrnym medalistą MIMP, zdobył złoto w MMPPK, srebro DMP i w MDMP - a to wszystko w sezonie 1998! Należy zaznaczyć, że działo się to w dwa lata po zdaniu licencji.
    Czekam na to, gdy Ty osiągniesz taką średnią jak zdasz licencję (w co zresztą wątpię - 'ale to moje zdanie').
    a teraz jest seniorem ze srednią prawie 2,000 i moze se mówić co chce
    Każdy może 'se mówić' co chce. Dobitnym dowodem na to jesteś Ty wypisującym na tym forum wierutne bzdury.
    Ma tu w Gdańsku 4 sponsorów, ogromną rzeszę kibiców i zawdzięcaz tyle, gdyby trener Łoś nie zgodził sie na jego starty Pecyna by w Pile...czyścił motory, ba kible klubowe.
    Wyżej już napisałem, że osiągnął on w Pile bardzo wiele. Nie wiem jak można tak pisać o kimś, kto świecił pełnym blaskiem.
    Ogólnie uważam ze ktoś taki nie jest nam w Gdańsku poterzebny i powiem szczerze ze wole w składzie widzieć Giżyckiego czy Fedeczko niż patrzeć na tego fałszywego kolesia, bo aż mi sie nie dobrze robi kiedy słyszę ze chce odejść do Piły, tam nie bedzie miał ani sponsora ani nikogo kto by mu pomógł.
    Już Ty się martw o swój nos, Pecyna zadba o swoje interesy. Weź się do nauki, bo nie wróżę Ci wielkiej przyszłości - a przy śmietnikach konurencja duża...
    Wkońcu Piła to ,,miasto bycze, 4 domu, 2 ulice":).
    Uwaga co najmniej nie na miejscu.

  39. Powrót do góry    #219
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    zacznijmy od tego ze.....

    Zacznijmy od tego ze na miejscu pecyny nie sprzedawałbym meczu!! Popytaj sie kibiców Leszna co sądzą o Pecynie to skumasz o czym mowa, bo widze ze nie wiesz o tym co jak w ch. zrobił Pecyna całe Leszno sprzedając mecz\e. On juz nigdy sie nie zjawi w Lesznie.

  40. Powrót do góry    #220
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zacznijmy od tego ze na miejscu pecyny nie sprzedawałbym meczu!!
    Pecynie należy się szacunek, więc mógłbyś pisać jego nazwisko z wielkiej litery. Przerabialiśmy to już wyżej. Jak wiesz że sprzedał mecz, to podziel się z nami dowodami.
    Popytaj sie kibiców Leszna co sądzą o Pecynie to skumasz o czym mowa, bo widze ze nie wiesz o tym co jak w ch. zrobił Pecyna całe Leszno sprzedając mecz\e.
    To jest akurat wielkie g... a nie argument. No ale oczywiście Ty wiesz najlepiej. Naprawdę, podziwiam Cię z całego serca. Być tak dobrze poinformowanym. Ohohoh, to nawet BBC ani CNN nie mają takich newsów. Chyba się naoglądałeś za dużo kreskówek.
    On juz nigdy sie nie zjawi w Lesznie.
    Prorok jakiś czy co? Nostradamus II Wielki ;)

  41. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    ej gonzo....

    ja wiem swoje ty wiesz swoje. Pecyna jeździł w meczahc w jakich mu sie podobało i to jest niestety fakt. Co do śmietników to zycze ci powodzenia (miłej pracy) jaki masz adres?? Gdańsk, ulica Błotna karton numer 19??? No pocztówke na wielkanoc ci przyśle. W sezonie 98?? Hm... był zawodnikiem średnimno nie ma co. ZAuważ jaka była wtedy tabela biegow. Jeden bieg juniorów. 2 lata po zdaniu licencji?? No wiec widać ze nie rozwinął swego talentu w nalezyty sposób, jak taki doskonały jest to powinien mieć 2,300 i we wszystkich meczach. NApewno w Gdańsku mu wiele zawdzięczamy ale On chyba żużla nie traktuje poważnie, bo gdyby tak było by jeździł w każdy meczu. Chce 150 tys zł?? Za 10 meczy??? Liga to 20 kolejeka nieraz do tego baraze czyli 22 mecze. ZApewne w Pile tez bedzie często chorował. Ja mu dziekuje za to poświęcenie w meczy z Piłą kiedy to półprzytomny pojechał w biegu (chociaż na miejscu Łosia dabym do biego Giżola na motorze od Stefana albo innego asa) oraz za to ze zdobywał punkty dla GKS-u nieraz tak ważne, ale z tymi chorobami to chore, a jak chce jeździc w Pile to powodzenia mu życze.

    P.S. Gonzo moze poymieniamy kilka zdań zapraszam gg1717553:)

  42. Powrót do góry    #222
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sezonie 98?? Hm... był zawodnikiem średnimno nie ma co.
    A ten dalej swoje :P
    Zauważ jaka była wtedy tabela biegow. Jeden bieg juniorów.
    Tak, ale dzięki jednemu biegowi w meczu nie nabijesz sobie średniej bliskiej 2,000. Zresztą jako kibic żużlowy powinieneś wiedzieć, że juniorzy często są niewygodnymi rywalami. Dowiódł tego Pecyna kilkakrotnie startując w piętnastym biegu, wyprzedzając m.in Adamsa na dystansie.
    2 lata po zdaniu licencji??
    Tak, zaledwie dwa lata.
    No wiec widać ze nie rozwinął swego talentu w nalezyty sposób, jak taki doskonały jest to powinien mieć 2,300 i we wszystkich meczach.
    A to ciekawe. Mieszasz się w zeznaniach. Najpierw piszesz że w Gdańsku się wybił, a teraz że talent zmarnował. Było też coś o czyszczeniu kibli w Polonii. Zdecyduj się na jedno.

  43. Powrót do góry    #223
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    cytuje:

    Krzysztof Pecyna napisał :
    Chcialbym przeprosic wszystkich gdanskich kibiców, ale musialem wybrac propozycje Polonii Piła. Nie moglem juz dluzej czekac az gdanscy dzialacze skoncza rozmowy ze sponsorami, nie chcialem zostac na lodzie. Chce sie dobrze przygotowac do rozgrywek. Lata spedzone w Gdansku bede milo wspominal i takrze was wiernych kibiców!!! Pozdrawiam Krzysztof Pecyna
    i niech s.p.i.e.r.d...!!!!!
    GKS THE BEST

  44. Powrót do góry    #224
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    cytuje

    Marek Cieslewicz napisał
    fajnie mi sie jezdzilo w Gdansku . Nigdy nie zapomne tego czasu.Tak fajnie mi sie jezdzilo dla was !!! Ale gdy nie ma za co jezdzic i na czym , musze odejsc. A tak chcialem zostac w Gdansku ! zabraklo tych 50 tysiecy POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH W GDANSKU I NIGDY WAS NIE ZAPOMNE !!! wroce kiedys Marek Cieslewicz
    GKS THE BEST

  45. Powrót do góry    #225
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    cytuje

    Adam Fajfer napisał
    Dzisiaj w godzinach wieczornych wrocilem z W-wy, gdzie podpisalem kontrakt na wystepy w 2003 w barwach tamtejszej druzyny. Cztery lata spedzone w Gdansku, byly dobrym okresem w mojej sportowej karierze.Myslalem, ze w GKS-ie dozyje sportowej emerytury, ale sytuacja w gdanskim klubie, oraz niemoznosc dogadania sie z kimkolwiek w sprawie zaleglosci, oraz przyszlego sezonu spowodowaly iz wybralem opcje zapewniajaca mi i mojej rodzinie spokojna przyszlosc
    GKS THE BEST

Strona 5 z 30 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •