Strona 15 z 30 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 1344

Wątek: Wybrzeże Gdańsk - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #631
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Yo Yo !Frei Stadt Danzig sind unsere Freunde!

    Śledzę tak Wasz wątkek i podziwiam was naprawdę ...nie to żebym się tu pucował.Rzadko kto z Was narzeka na skład jakim dysponujecie , nikt nie wypomina nieudanych meczy w nieskończoność danemu żuzlowcowi,że jest cieńki ,że gówno jedzie itp.Jadąc krajowym , walecznym składem jesteście wciąż pełni wiary w klub , może nie w DMP ale to się nazywa prawdziwi kibice .
    Wracając na Ziemię , to myslę ,że fajnie ,że nasze kluby się na wzajem prawie lubią ,mam taka maultką nadzieję ,że wpadniecie dzień wcześniej przed GKS w ZG i omówimy to i owo.Wkurzam natomiast się sam porównując się z Wami , że ja w ZG mam w koło pełno mentorów, którzy non stop kręcą nosem , że ten jest stamtąd , ten stamtąd, a czemu my nie będziemy w pierszej czwórce , czemu oni nie zrobią tak , albo tak, czemu oni nie wzieli tego , a czemu tamten odszedł , to chyba zarząd spierdzielił , co to za zarząd , aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....W porównaniu z Waszym entuzjazmem wąchania spalin z żużlowego motoru i posiadania swojej druzyny , robi się mi niesmacznie jak pomyślę o naszych wiecznych szydercach .

    Ale, apeluje równieżą o trochę pokory ,rzeszowskiej pokory , bo nie stajecie rzeszowianie nawet do GKS w profesji bycia fanem...

    A do GKSu Leader Fans, mam pytanie ,czy macie jakieś swoje zdjęcia grupowe (znaczy sektorowe , albo stojąc w grupie ) , bo przydałyby mi się do naszej gazety(kwartalnika)Falubazu w rubryce "sympatyzujący z Falubazem".Co Danziger na to ?

    Kończąc , bez kadzenia, myslę ,że będzie ciężki mecz Falubazu przy ul.Długie Ogrody , ale kibicowsko mam nadzięję lightowo...

    Pozdrawiam!!!
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  2. Powrót do góry    #632
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qu3s5 ja jadę na 100% do Torunia.Pozdrawiam.

  3. Powrót do góry    #633
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MOŻE ZAMIAST KONTRAKTOWAĆ MŁODYCH SZWEDÓW, WARTO BY BYŁO ODKURZYĆ ZDENKA TESARa ?

  4. Powrót do góry    #634
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qu3s5 o mnie juz wiesz! jak bedziesz wiedzial cos wiecej to wal na gg...!!!

  5. Powrót do góry    #635
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Falubazzini...

    Dzieki za miłe słowa..
    Co do zdjęć, to na oficjalnej stronie wybrzeza www.wybrzeze.gdansk.pl powinieneś znaleźć fotki autorstwa Marmana (oczywiscie najlepsze są te z rewanzowego meczu ze Startem ;) )

    pzdr
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  6. Powrót do góry    #636
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż. Na dzień dzisiejszy jest zle.

    9. R. Kosciecha
    10. T. Chrzanowski
    11. A. Fajfer
    12. ????
    13. T.Cieslewicz
    14. M.Giżycki
    15. M.Cieslewicz
    16. ????


  7. Powrót do góry    #637
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    fabulazzini...

    Ale, apeluje równieżą o trochę pokory ,rzeszowskiej pokory , bo nie stajecie rzeszowianie nawet do GKS w profesji bycia fanem...
    oj biedaczku... czyzbys znow sie nacial na jakiegos rzeszowianina? zes sie na nas uwzial...

    ale masz racje ze kibice stali nie moga rownac sie z kibicami z gdanska. ale powiedz sam czy ty mozesz sie postawic w tym samym rzedzie bycia fanem co gks? nigdy nie spotkalem sie zeby ktorys z fanow wybrzeza publicznie szydzil z rzeszowian. co innego pewien kibiz fabulazu... ten to zawsze sobie znajdzie okazje zeby nam dopieprzyc

    ale nie bede juz o nim pisal. szkoda slow.


  8. Powrót do góry    #638
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na oficjalnej stronie wybrzeza www.wybrzeze.gdansk.pl powinieneś znaleźć fotki autorstwa Marmana
    Tylko małe sprostowanie ;)
    Na stronie są także zdjęcia WybrzezeFanatica.

  9. Powrót do góry    #639
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kurcze! Myslalem ze wroce z urlopu i choc cos sie ruszy a tu widze "trudne rozmowy wciaz w toku". Nie mam Brehla, nie ma Pecyny, Nie bedzie tez Drabika. Mam nadzieje ze choc Erocsson wybieze blizszy Gdansk i mozliwosc startow tu a nie bycie w rezerwie w Zielonce.

  10. Powrót do góry    #640
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ooooojjjjjjjj

    Jak słucham tak was,kiedy mówicie o 10tys. widzów na stadionie to aż miło się robi i w takich momentach cieszę się że żyję w Gdańsku i poznałem taki sport jak żużel ;)



    P.S
    Co bym myślał gdybym mieszkał w Świętochłowicach ????





    GKS&WTS&ZKŻ FOREVER

  11. Powrót do góry    #641
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    nie jest az tak zle

    No cóż. Na dzień dzisiejszy jest zle.

    9. R. Kosciecha
    10. T. Chrzanowski
    11. A. Fajfer
    12. ????
    13. T.Cieslewicz
    14. M.Giżycki
    15. M.Cieslewicz
    16. ????
    Ej nie jest tak źle jeszcze jest duszyński:)

    A poważnie mówiąc jeszcze jest czas, dobrze wiesz że ktoś(obcokrajowcy) u nas pojedzie na pewno, dlaczego trzeba jeszcze poczekac. Ja ufam Chrzanowskiemu i tak juz duzo zrobil więc spoko wieze ze mu sie uda lkogos znalezc.

    P.S. Wybrzezefanatic, tez tak mysle co do tej pileczki.

  12. Powrót do góry    #642
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z "Dziennika Bałtyckiego"

    Gdańscy żużlowcy wyjeżdżają dzisiaj na 10-dniowe zgrupowanie do Cetniewa, gdzie będą "szlifować" wytrzymałość. Trenerzy Grzegorz Dzikowski i Andrzej Hulko, zabierają jedenastu zawodników: seniorów - Adama Fajfera, Tomasza Cieślewicza, Pawła Duszyńskiego, Roberta Kościechę, Tomasza Chrzanowskiego, Marka Derę oraz juniorów - Marka Cieślewicza, Mirosława Giżyckiego, Roberta Fedeczko, Rafała Wielemborka i Bartosza Miaśkiewicza.
    Dera zgłosił się sam do trenera Dzikowskiego z zapytaniem czy może uczestniczyć w przygotowaniach. Otrzymał zgodę, a więc nie można wykluczyć, że po przerwie powróci do Wybrzeża.

    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #643
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy po ostatnich wiadomościach powinien człowiek się cieszyć czy raczej martwić. Zacietrzewienie osób obecnych w klubie do osoby byłego prezydenta jest takie, że nawet nie mogą porozmawiać razem, mimo że oficjalnie kurator deklaruje, że bardzo chętnie się razem spotkają, ale na chęciach się na razie kończy. Skutkuje to między innym dyletanctwem kuratora, który nie we wszystkim się orientuje. Taki prosty przykład z Markiem Cieślewiczem, GKS zapłacił Gnieznu za przejście Marka w styczniu 50 tys. zł, podczas gdy już prędzej klub za niego zapłacił 3 razy po 10 tys. zł, co daje kwotę 30 tys. zł plus cesja rozliczenia za Marka Derę 20 tys. zł, co łącznie daje kwotę równiutko 50 tys. zł za Marka. W miesiącu marcu odbędzie się rozprawa sądowa przeciwko Cegle do tego kurator też musi się przygotować. Różnych takich spraw jest dużo naprawdę dobrze by było, aby chociaż porozmawiał z byłym dyrektorem, który może mu wyjaśnić wiele spraw. Jedyny organ, który pozostał w GKS-ie to komisja rewizyjna, która również zasugerowała taką potrzebę.

  14. Powrót do góry    #644
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam Popo
    Niestety nie mam zaufania do dziadka Chrzanowskiego. Uważam, że czym prędzej należy znaleźć inną, bardziej operatywną osobe na jego miejsce, on ten klub spuści z e-ligi.potrafił kilka lat temu znaleźć Tuchlina ale teraz raczej na pewno nie znajdzie nam dobrego obcokrajowca ani krajowego jeźdzća.
    Cóź... każdy wiek ma swoje prawa
    Pzdr

  15. Powrót do góry    #645
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tam sie ciesze ze nasi zuzlowcy wyjechali na oboz,pierwszy raz od kilku lat.martwi mnie tylko sprawa obcokrajowcow.pozdrawiam wszystkich kibicow GKS-u

  16. Powrót do góry    #646
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    ciekawi mnie skąd oni ( portale internetowe ) biorą te wszystkie info o tym jaki zawodnik zagramaniczny będzie jeżdził w GKSie w przyszłym sezonie. Przecież nikt "normalny" w klubie o tym nie powiem im bo sie będą bali że im podbierze ktoś go...

  17. Powrót do góry    #647
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do tego szlfowania wytrzymalosci w Cetniewiem to bym troche sie zastanowila.Raczej ten wyjazd ma sluzyc nawiazaniu blizszych kontaktow miedzy nowym trenerem,nowymi zawodnikami a stara paczka!
    Po przyjezdie mogli by zaczac pierwsze treningi!Wielu by sie ucieszylo:)

  18. Powrót do góry    #648
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obóz owszem tak ale warto jest się zastanowić nad jakimś sparingiem przed sezonem.Chociażby z Grudziądzem,zawsze to najbliżej.
    Przestańcie się dołować,że Wybrzeże nie ma w tej chwili żadnego obcokrajowca bo jeszcze dwa miesiące temu nie było pewne czy wystartuja nawet w rozgrywkach.Najważniejsze,że speedway pozostanie w Gdańsku na dłużej!

  19. Powrót do góry    #649
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj Panowie: Rombi i Popo,

    znów zaczynacie narzekać na działalność klubową pewnych osób, atakujecie biednego dziadka Chrzanowskiego i znów odnoszę wrażenie jak bardzo byliście (jesteście) związani z osobami z byłego zarządu - szczególnie z Majewskim.
    Moglibyście spojrzeć czasem na pewne sprawy bardziej obiektywnie i z dystansem, bez mieszania w te sprawy osób.

    Popo:
    Dziwisz się że w klubie nikt z obecnych osób nie chce rozmawiać z byłym zarządem w szczególności z Majewskim? Widzisz - ja się wcale nie dziwię. Wytłumaczę to na prostym przykładzie. Masz swoją firmę, zatrudniasz pracowników, prowadzisz najnormalniejszą działalność gospodarczą (w pewnym sensie jak klub). Niestety nie są Twoją silną stroną dobre stosunki z pracownikami, którym po okresie dobrej kondycji firmy i regularnych wypłat - przychodzi gorsza (nie tylko z winy czynników zewnętrznych). Więc brak wypłat i narastające napięcia. I zamiast łagodzić pewne sprawy charekter, władczy sposób bycia i lekceważący stosunek do wszystkich osób, którzy nie pochodzą z "Twojej piaskownicy" sprawia że praktycznie nikt w firmie Cie nie lubi - krótko i prosto pisząc. Do tego wychodzą sprawy o zadłużeniu - dużo wyższym niż wcześniej podawano i brak ufności i poparcia z zewnątrz klubu (firmy, sponsorzy, kibice itp.)
    Przekładając to na klub nie dziw się, że pewne osoby wolą coś zrobić źle niż pytać o cokolwiek osoby z poprzedniego zarządu - szczególnie Majewskiego. Zresztą powiedz mi jaki jest jego stosunek do klubu? Dlaczego tak zawzięcie walczy o wejście (o ile już nie wszedł)na hipotekę? Czy tak postępuje osoba której może leżeć na sercu dobro klubu? I aby ten klub nadal istniał? Chyba nie. Może dlatego nikt w klubie nie chce od niego pomocy? Myślę że dużo mógłby pomóc były dyrektor - Grzegorz Rywelski i raczej w jego kierunku ruszyłbym po pomoc.
    I małe wyjaśnienie: nie chciałem w żaden sposób porównywać Ciebie i działalność przez Ciebie prowadzoną do klubu i Majewskiego - jeżeli poczułeś się urażony to przepraszam - chciałem jedynie unaoczynić pewne sprawy.

    Rombi:
    Mógłbyś podać przykłady konkretnych zawodników z za granicy, o klasie gwarantującej zdobywnie przynajmniej 10 - 12 punktów w meczu, którzy są wolni i mogliby zasilić nasz klub? I o których miałby się starać dziadek Chrzanowski? Otóż takich zawodników już od dawna nie ma. Podobnie jak krajowych. Więc...o kogo miałby się starać ww Pan? Zostają: Gunnestad, Eriksson, Stonehewer ew inni.
    Podsumowując
    Piszecie że nie potrafi ów Pan załatwić wielu spraw, organizacyjnych, żużlowych itp. A ile w grudniu 1998 r. wiedział i umiał obejmując stery GKS-u Majewski? Myślę że dużo mniej.
    Chciałbym tu podkreślić że nie zamierzam tu ani bronić, ani wybielać Chrzanowskiego niniejszym tekstem. Pamiętam trochę czasy jego rządów z lat poprzednich. I jego "zasługi" dla GKS-u. Ale w tej chwili ja - jako kibic Wybrzeża moge mu podziękować że ma on (i osoby z nim współpracujące) pewien wkład w to że ten klub jeszcze działa, za to że piłkarze ręczni grają, a żużlowcy wystartują w lidze. I że wszystko na co pracowali wszyscy działacze, zawodnicy i kibice przez te prawie 60 lat nie rospadło się... A przypomnijcie sobie co mieliśmy w grudniu ub roku...
    Owszem Pan Chrzanowski, powinien zacząć się rozglądać za swoim następca - wiek robi swoje - tylko czy są jacyś chętni? Oby nie było jak po walnym że chętnych do prowadzenia klubu nagle wcieło. Wprawdzie obecna sytuacja żywi jakieś nadzieje, ale nie jest jeszcze różowo i spokojnie... Może nadzieja jest w osobach ze stowarzyszenia? Ale tam też nie widać fachowców od żużla.
    Myślę że zamiast wytykać publicznie błędy, osoby najbliżej związane z klubem (np Popo) powinny doradzać i swoim pewnym doświadczeniem pomagać tym osobom rządzącym w klubie. Tak abyśmy nie musieli przeżywać goryczy spadku do niższej klasy i obyśmy mogli się cieszyć ze zwycięstw Wybrzeża.
    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #650
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chrzanowski

    Popo, rombi i Stoczniowiec!

    Ludzie, nie przesadzajcie z tym Chrzanowskim. Zrobiliście z niego staruszka o daleko posunietej demencji. Bez przesadyzmu, jest gościem, który jest w stanie jeszcze sporo zdziałać. A co do błędów, które popełnia (całkiem sporo) nie zrzucajcie ich na karb wieku, bo to śmieszne. On jest max 8 - 10 lat starszy od Majewskiego.
    Ewidentną głupotą Chrzanowskiego w tym trudnym czasie jest taka niechęć do "byłych", która uniemożliwia mu skorzystanie z ich doświadczeń i wiedzy, która dla dobra Klubu jest niezbędna. A szyscy są przecież członkami GKS! Typowe polskie pieiełko, dla którego nie widzę usprawiedliwienia. 50 tys. zł w tą czy tamtą stronę za młodego Cielaka w tym trudnym czasie piechotą nie chodzi...

  21. Powrót do góry    #651
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niezli jestescie kibice.Jeszcze nie tak dawno wszyscy dziekowali Chrzanowskiemu ze GKS wogle wystartuje ze udalo sie zatrzymac Cielakow i sciagnac Crzanowskiego i Koscieche z Torunia,sa firmy ktore wspierac beda zuzel,a teraz wypisujecie bzdury o kuratorze Chrzanowskim ze jest malo operatywny a co mozna zrobic w ciagu 2 tygodni w dodatku w takiej sytuacji jakiej jest Wybrzeze? Prawda jest taka ze gdyby nie bylo Pana Chrzanowskiego to najprawdopodobnie nie bylo by juz zuzla w Gdansku.

  22. Powrót do góry    #652
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Własnie ludzie... przestancie jechac na niego!
    Gościu zrobił i tak bardzo wiele dla klubu. Skład jest jaki jest.. Majewski napewno lepszego by nie zrobil. Jedyne co moglby zrobic to okrasc do reszty zawodnikow i spier****
    ew doprowadzic stadion do jeszcze gorszego stanu (woda w rurach..)

    Co do obcokrajowcow... coz Ruud i Eriksson. Na nich bym stawial.
    pozdrooo

  23. Powrót do góry    #653
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Sparing

    Jak mozna przeczytac w pewnym watku, GKS jedzie 23 marca na sparing do Lublina. To dobrze vbo w Gdansku zawsze "olewano" sparingi, a mam nadzieje ze tym razem bedzie inaczej. Jesli chodzi o obcych to wole "mlodych", ktorzy sa w stanie zadziwic itp, niz starszych panow, takich co juz powoli sie przymierzaja do konca kariery i juz sie nie rozwina. Gunestad w tym meczu gdy pobil rekord toru zdobyl chyba z 8 pkt w 6 startach, a to byla 1 liga! Sezon bedzie podobny jak przed rokiem mecze wazne i te ktore wiadomo z gory, ze sa przegrane :(. Znowu wszystko chyba sie bedzie wazylo w barazach, a jak Wybrzeze spadnie to za rok bedzie atakowac E -lige, klub powinnien zostac juz w tym czasie wyprowadzony na prosta, pozniej nowe sukcesy i.... nowe dlugi :(. Takie sa Polskie realia :(

  24. Powrót do góry    #654
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gunestad w tym meczu gdy pobil rekord toru zdobyl chyba z 8 pkt w 6 startach, a to byla 1 liga!
    "Troszkę" przesadziłeś. Gunnestad wypadł w tym meczu według mnie bardzo przyzwoicie. Dzieiwięć punktów i rekord toru - przepraszam, ale w tym wypadku nie możemy mówić o zawodzie z jego strony. Jechał tak: 3,2,1,2,1. W XV biegu dał się wyprzedzić fajferowi i Pedersenowi, dzięki czemu odrobiliśmy straty z pierwszego meczu w Rybniku.
    Mimo dobrego wyniku u nas nie jest to pewniak. I wolałbym chyba jednak młodych.

  25. Powrót do góry    #655
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Popo, Rombi....

    Pytanie czysto obiektywne - wychodzące z ludzkiej ciekawości:
    Ile prawdy jest w tym, że były gospodarz klubu pod pretekstem zabrania jakichś swoich byłych rzeczy, wyciągnął z gablotki klucze do strzelnicy i jak były prezydent przyjechał na strzelnicę i chciał ją sobie otworzyć, to nie mógł gdyż w klubie sie zorientowano i wymieniono zamki?
    I o co chodzi w tej małej "wojence"?

    Gdzie tu dobro klubu, skoro (podobno) obu stronom wciąz na nim zależy???

    Pozdrawiam.

  26. Powrót do góry    #656
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie powinniscie sie cieszyc ze zuzel w Gdansku nie zgina,i ze dalej na naszym pieknym stadionie i przy super publicznosci beda warczec silniki motorow zuzlowych.Gdyby nie pan chrzanowski to zuzla by w gdansku nie bylo,widze ze niektorzy nie potrafia tego docenic i przeskakuja z kwiatka na kwiatek.

  27. Powrót do góry    #657
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolejne informacje o obcokrajowcach

    Antonio Lindback oraz David Ruud znaleźli się w gronie zawodników, którzy mogliby zasilić szeregi gdańskiego Wybrzeża. Taką informację podał portal Interia.pl.

    Mimo nie jasnej sytuacji z możliwością zakontraktowywania zagranicznych zawodników, działacze Wybrzeża nie marnują czasu i szukają wzmocnień poza granicami naszego kraju.

    Interia podała iż, najbardziej zaawansowane są właśnie rozmowy z Ruudem i - co stanowi dużo ciekawostkę - czarnoskórym Lidnbackiem. Dwójka tych zawodników startowała w ubiegłorocznym finale mistrzostw świata juniorów.

    "Na razie tak naprawdę poznajemy rynek i ceny. Jeśli zaistnieje możliwość to zatrudnimy takich zawodników zza granicy, których będziemy w stanie opłacić. Z tego co wiem to Ruud i Lindback właśnie do takich należą, choć tego drugiego zamierzamy jeszcze przetestować przed sezonem." - tak tą sprawę komentuje jeden z działaczy gdańskiego klubu.

    W kręgu zainteresowań pozostaje także Freddie Eriksson (o czym informowaliśmy już), o którego ostatecznie przestał się ubiegać klub z Zielonej Góry.
    Kolejne informacje z interii...
    Gdyby zawsze pisali prawde, to bysmy mieli około 20 obcych

  28. Powrót do góry    #658
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Fani Chrzanowskiego

    Powiedzcie mi proszę jak udało się Chrzanowskiemu "załatwić" sponsorów ??? Czy to on zrobił ? czy to jemu powinniśmy padać do nóg ??
    Rozmowy z Rafinerią, Energą, Elektrociepłownią i paroma innymi firmami prowadzone były od bodajże maja 2002 r.
    Były muszę powiedzieć bardzo daleko posunięte i pomysł zrealizowania tego co jest teraz (pomocy) już wtedy powstał. był tylko jeden warunek - utrzymać e-ligę. udało się, ale nastapiły nieciekawe artykuły w prasie o klubie zaczęło sie to trochę wydłużać. A potem przyszedł Chrzanowski i spił śmietankę....
    Tak więc AVE Chrzanowski

  29. Powrót do góry    #659
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gdzie jest dobro Klubu?

    Pytanie czysto obiektywne - wychodzące z ludzkiej ciekawości:
    Ile prawdy jest w tym, że były gospodarz klubu pod pretekstem zabrania jakichś swoich byłych rzeczy, wyciągnął z gablotki klucze do strzelnicy i jak były prezydent przyjechał na strzelnicę i chciał ją sobie otworzyć, to nie mógł gdyż w klubie sie zorientowano i wymieniono zamki?
    I o co chodzi w tej małej "wojence"?

    Gdzie tu dobro klubu, skoro (podobno) obu stronom wciąz na nim zależy???

    Pozdrawiam.
    Mam nadzieje, ze ktos z dzialaczy pamieta jeszcze o interesie Klubu, a nie tylko o wzajemnych podjazdach. Swoja droga Fanatic, z tego co slyszalem, faktem jest, ze - uzytkownikiem strzelnicy po dzis dzien, do tego posiadaczem koncesji na amunicje ktora jest tam przechowywana - jest nie Klub a fundacja, ktorej szefuje Majewski. Tak wiec wymiana zamkow i niedopuszczenie do pomieszczen prawowitego uzytkownika i koncesjonariusza odpowiedzialnego za bezpieczenstwo amunicji jest calkowicie nielegalne. Jest to rowniez smieszny element wojenki Chrzanowski - Majewski, ktora Bog wie kogo interesuje a nade wszystko szkodzi Wybrzezu!
    Wspominalem juz kiedys, ze za zle Chrzanowskiemu mam to że zmarnowal kupe czasu od Walnego w GKS. Przeszlo nam kolo nosa sporo zawodnikow krajowych i zagranicznych. Mam do niego zal, ze zajmuje sie w Klubie przede wszystkim sledztwom przeciw Majewskiemu. Ale podziwiam go ze zgodzil sie podjac te funkcje w tak ciezkiej sytuacji. Odnosze wrazenie ze w makroskali jest tylko pionkiem, a wszystkim kreci Formela, ktory gra na upadek GKS i przejecie jego inwentarza przez siebie w GKS Gwardia Wybrzeze. Fanatic wtedy zaległości finansowe Klubu wobec Ciebie możesz schować na strychu i pokazywać wnukom, jak cie wydymano...
    Na razie i Formeli i Chrzanowskiemu osłaniać potknięcia i indolencje jeszcze przez wiele misięcy będzie super alibi, czyli "wszystko spieprzyl poprzednik - HM!". Widze, ze wielu osobom na Forum tez odpowiada taka droga rozumowania. Szkoda...
    Rombi i Popo zgadzam sie z wami w wielu sprawach,w szczegolnosci gdy chodzi o obiektywizm w stosunku do poprzedniej ekipy klubu. Jednak badzcie rownie obiektywni w stosunku do Chrzanowskiego. Co do Formeli nie koniecznie, bo to jak na razie pokrętny gracz i tani cwaniaczek, o raczej niecnych zamiarach (obym się mylił!)[b]

  30. Powrót do góry    #660
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Marek chce.... !

    Marek Dera ma zamiar występować w Gdańskim zespole w nadchodzącym sezonie. Pierwszym krokiem do zrealizowania tych zamierzeń był wyjazd na trwający właśnie obóz do Cetniewa, gdzie razem z pozostałymi zawodnikami Marek trenuje pod czujnym okiem trenera Dzikowskiego. Tak więc po sezonie 2001 w którym Dera startował w Gnieźnie, oraz 2002 TŻ Lublin zawodnik znów wraca w rodzinne strony.

    Jak mówi sam zawodnik „Nie ukrywam, że zamierzam udowodnić swoją przydatność. Jak będzie, to się przekonamy. Na razie przygotowuję się z Wybrzeżem. Prawdopodobnie wystąpię w przedsezonowych sparingach.”

    Zawodnik zapytany czy nie obawia się przeskoku z I ligi do najwyższej klasy rozgrywek, odpowiedział ” Wierzę w swoje umiejętności. W drugiej lidze połowę mniej się zarabia. Zbędne są wielkie inwestycje. W przeciwieństwie do ekstraligi. Jeżeli będę dysponował odpowiednim sprzętem, wszystko będzie w porządku

    -------------

    Najwazniejsze, ze Marek chce jedzic... jak mu to wyjdzie to ciezko przewidziec, jednak podchodze tutaj sceptycznie. Chociaz marzeniem jest powrot Dery z 1998!

  31. Powrót do góry    #661
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze to jestem za tym żeby jeździł Marek niż jakiś przeciętny junior ze Szwecji....
    Gdyby on miał jeszcze ciut lepsze starty.....
    Marek jestem z Tobą!

    Marek Dera Speedway Star!
    Brzmi dumnie co nie?:)

  32. Powrót do góry    #662
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Marek Dera

    W takim zespole jaki mamy teraz być może Dera sie odnajdzie.Przy odpowiednim treningu i dobrym sprzęcie nic nie stoi na przeszkodzie by Marek wrócil do formy z 1998 roku.Wtedy zespół był przeciętny i Marek robił za lidera.Są tacy zawodnicy którzy właśnie dobrze sie czują w przeciętnych zespolach a w silniejszych tracą forme i tak było z Markiem.A co do szwedów to ja jakoś w nich nie wieże.Są za mało doświadczeni by startować w naszej ekstralidze gdzie jeździ światowa elita.Działacze z Gdańska przespali kontraktowanie obcokrajowców i chyba nie da sie już zakontraktować kogoś kto by sie nadawal do ekstraligi.

  33. Powrót do góry    #663
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No co prawda, Eriksson, Ruud nie gwarantują zdobyczy w okolicach 10 pkt, ale myslę że te 7 to powinni robić. Jestem jak najbardziej za Derą, ale musimy mieć jakieś zabezpieczenie na wypadek kontuzji, niedyspozycji któregoś z zawodników. Bo w obecnym składzie nie ma mowy byśmy przejechali sezon na przyzwoitym poziomie :(
    Odnoszac się jeszcze do najgroźniejszego obecnie rywala :) Polonii Piła, to wcale nie wydaje mi się by obecnie Screen i Havelock byli w stanie przywozić wiecej punktów niż młodzi Szwedzi. Oni juz są połamanymi weteranami żużlowych torów, w Anglii na krótkich torach jeszcze sobie radzą, w Polsce każy widzi... jeden mecz 10 pkt, trzy kolejne po 3-4. Dlatego nadal obstaję przed daniem szansy Erikssonowi i Ruudowi - przecież oni nie muszą we wszystkich spotkaniach jechać, a myslę że będzie z nich pożytek.

    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #664
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po dwóch sezonach spędzonych w Gdańsku, trener Romuald Łoś nie poprowadzi w tym roku Wybrzeża. Przeniósł się do II-ligowego zespołu z Ostrowa. Kibice w Trójmieście będą jednak długo go pamiętać. W sezonie 2002 w sporej mierze uratował Wybrzeże od spadku. To niezaprzeczalny fakt.



    - Słyszałem, że czuje pan żal do obecnych działaczy Wybrzeża.


    - A pan by nie miał? Długo zwlekałem z przyjęciem oferty z Ostrowa. W końcu powiedziałewm "tak". W Gdańsku przecież nikt nie powiedział mi nawet "dziękuję". Nie mówię już, że o rezygnacji z moich usług dowiedziałem się z prasy. Tak się nie robi. W cywilizowanym świecie obowiązują pewne zasady. Dlatego nie mam litości. Występuje do sądu o należne mi pieniądze. W Wybrzeżu nie otrzymałem złotówki od lutego 2002 roku. Uzbierało się 30 tys. zł.


    - Czy czas spędzony w Gdańsku uważa pan za stracony?


    - Skądże. Wybrzeże ma wspaniałych kibiców. W Trójmieście mieszka wielu ludzi, którzy pomagali nam w trudnych chwilach. Dla nich uratowaliśmy ekstraligę. Dlatego nie mam wątpliwości. Straciłem sporo zdrowia, ale zrobiłbym to jeszcze raz.


    - Na każdym kroku podkreślał pan podejście zawodników. Czy próbował ściągnąć do Ostrowa któregoś ze swoich podopiecznych?


    - Kontaktowałem się z Tomkiem Piszczem czy Krzysztofem Pecyną, ale rozmawialiśmy tylko o sytuacji w Wybrzeżu. Nie ukrywam, że mam słabość do Cieślewiczów. Nie wykluczam, że trafi do nas Dawid Cieślewicz, który nie znajdzie miejsca w Starcie Gniezno.


    - Jak ocenia pan szanse Wybrzeża?


    - Trenera Grzegorza Dzikowskiego czeka trudniejsze zadanie niż mnie. Krajowy skład wydaje się słabszy. Trudno będzie zakontraktować dobrego zawododnika zagranicznego, bo na rynku nie pozostał nikt wolny. Chociaż w sporcie wszystko jest możliwe. Gdańszczanom życzę jak najlepiej, ale już teraz widać, że Wybrzeże i Polonia Piła, mogą odstawać od reszty. Biorąc pod uwagę siłę czołowych zespołów pierwszej ligi, trudno będzie nawet wygrać baraże.


    Maciej Polny - Dziennik Bałtycki

  35. Powrót do góry    #665
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja tez jestem za utrzymaniem koncepcji zatrudnienia Ruuda i Erickssona. Nie znaczy przeciez nic to jak jezdzili w zeszlychnsezonach - to sa zawodnicy rozwojowi i w tym roku na pewno beda lepsi. Zreszta wyniki Ruuda z niektorych meczow sa po prostu swietne. Byl liderem zespolu a Szwcji...

  36. Powrót do góry    #666
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego ci mi wiadomo Marek Dera ma już gotowe dwa nowiutkie motocykle na ligę, więc tym samym ma to czego brakowało mu w ubiegłym sezonie. Gdańsk będzie miał z Marka pociechę, ja osobiście żałuję, że nie ma go w Lublinie. Marek jest bardzo dobrym i walecznym zawodnikiem a w ubiegłym sezonie do pełni szczęścia brakowało mu jedynie sprzętu. Teraz go ma więc będzie OK. Pozdrowienia dla Gdańskich kibiców.

  37. Powrót do góry    #667
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    uuuu? A skad takie wiesci od kolegi z Lublina?

  38. Powrót do góry    #668
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uuuu? A skad takie wiesci od kolegi z Lublina?
    Tuż po zakonczeniu ubiegłego sezonu Marek zamówił nowy sprzęt u Otto Weissa i z tego co mi wiadomo odebrał go już jakiś czas temu. Sprzętowo jest gotowy.

  39. Powrót do góry    #669
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    U Weissa?!?!! Toc to najwiekszy partacz wsrod mechanikow! Juz lepszy byl chyba na silnikach Jensena w 98 r.A najlepdszy na sprzecie Krzysia Fede! A powiem wam tak przy okazji ze chyba najwieksza rakiete mial Jarek Olszewski ghdy wykrecil w 89 r. rekord toru nie pobity potem chyba przez 10 lat. Byla to jawa od moechanika Petersena zasponsorowana jeszce przez pana Wieczorka - Jarek wywalil w tym meczu chyba ze 17 pkt ulegajac wtedy tylko raz Krzystyniakowi z ktorego byl jeden z najlepszych wymiatczy w lidz(wtedy). Jego czasy (olsona) oscylowaly tego dnia w granicach 63- 64 sek czyli takie jakich sie robi nawet czesto dzis - 14 lat pozniej! I dodam jeszce ze bardzo zaluje ze to Dera a nie Olson dogadal sie z dzialaczmi Wybrzeza :(

  40. Powrót do góry    #670
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U Weissa?!?!! Toc to najwiekszy partacz wsrod mechanikow! Juz lepszy byl chyba na silnikach Jensena w 98 r.A najlepdszy na sprzecie Krzysia Fede! A powiem wam tak przy okazji ze chyba najwieksza rakiete mial Jarek Olszewski ghdy wykrecil w 89 r. rekord toru nie pobity potem chyba przez 10 lat. Byla to jawa od moechanika Petersena zasponsorowana jeszce przez pana Wieczorka - Jarek wywalil w tym meczu chyba ze 17 pkt ulegajac wtedy tylko raz Krzystyniakowi z ktorego byl jeden z najlepszych wymiatczy w lidz(wtedy). Jego czasy (olsona) oscylowaly tego dnia w granicach 63- 64 sek czyli takie jakich sie robi nawet czesto dzis - 14 lat pozniej! I dodam jeszce ze bardzo zaluje ze to Dera a nie Olson dogadal sie z dzialaczmi Wybrzeza :(
    Weiss partacz? Oj, chyba coś ci się pomyliło drogi kolego bo Weiss jest obecnie jednym z najbardziej cenionych tunerów. Nie wiem czy pamiętasz występy z ubiegłego sezonu Tomka Golloba w Grand Prix kiedy przed samymi zawodami Weiss podstawił mu gotowy motocykl zabraniając dotykać się do niego zawodnikowi. Sprzęt Tomka był jak rakieta co sam zresztą przyznał. 3/4 zawodników ze światowej czołówki montuje w swoich silnikach korbowody, krzywki, zawory i sprężyny zaworowe od Weissa. To chyba o czymś świadczy. Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #671
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    U Weissa?!?!! Toc to najwiekszy partacz wsrod mechanikow! Juz lepszy byl chyba na silnikach Jensena w 98 r.A najlepdszy na sprzecie Krzysia Fede! A powiem wam tak przy okazji ze chyba najwieksza rakiete mial Jarek Olszewski ghdy wykrecil w 89 r. rekord toru nie pobity potem chyba przez 10 lat. Byla to jawa od moechanika Petersena zasponsorowana jeszce przez pana Wieczorka - Jarek wywalil w tym meczu chyba ze 17 pkt ulegajac wtedy tylko raz Krzystyniakowi z ktorego byl jeden z najlepszych wymiatczy w lidz(wtedy). Jego czasy (olsona) oscylowaly tego dnia w granicach 63- 64 sek czyli takie jakich sie robi nawet czesto dzis - 14 lat pozniej! I dodam jeszce ze bardzo zaluje ze to Dera a nie Olson dogadal sie z dzialaczmi Wybrzeza :(
    Weiss partacz? Oj, chyba coś ci się pomyliło drogi kolego bo Weiss jest obecnie jednym z najbardziej cenionych tunerów. Nie wiem czy pamiętasz występy z ubiegłego sezonu Tomka Golloba w Grand Prix kiedy przed samymi zawodami Weiss podstawił mu gotowy motocykl zabraniając dotykać się do niego zawodnikowi. Sprzęt Tomka był jak rakieta co sam zresztą przyznał. 3/4 zawodników ze światowej czołówki montuje w swoich silnikach korbowody, krzywki, zawory i sprężyny zaworowe od Weissa. To chyba o czymś świadczy. Pozdrawiam
    Oj chyba Tomkowi robi maszyny niezle. Jak mu sie chce... Zapytaj przecietnych Polskich zawodnikow i poszperaj chocby w wywiadach do Tygodnika Żużlowego. Owszem potrafi sprzet podrasowac i jest niezly ale dla zawodnikow pokroju Dery robi zwykle partaniny...

  42. Powrót do góry    #672
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widzę nisko cenisz Marka Derę ale mam nadzieję, że będzie ci się jeszcze dane przekonać, że to błąd. Weiss przygotowuje sprzęt bardzo dobrze tylko czasem mechanicy coś tam próbują poprawiać i wychodzi z tego lipa. Poza tym sam Weiss kiedyś powiedział, że do przygotowanego przez niego silnika pod żadnym pozorem nie wolno wkładać innych części jak te od niego a skądinąd wiadomo, że niektórzy próbowali takich właśnie sztuczek żeby było taniej. Tyle tylko, że w tym przypadku taniej znaczy wolniej...

  43. Powrót do góry    #673
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak widzę nisko cenisz Marka Derę ale mam nadzieję, że będzie ci się jeszcze dane przekonać, że to błąd. Weiss przygotowuje sprzęt bardzo dobrze tylko czasem mechanicy coś tam próbują poprawiać i wychodzi z tego lipa. Poza tym sam Weiss kiedyś powiedział, że do przygotowanego przez niego silnika pod żadnym pozorem nie wolno wkładać innych części jak te od niego a skądinąd wiadomo, że niektórzy próbowali takich właśnie sztuczek żeby było taniej. Tyle tylko, że w tym przypadku taniej znaczy wolniej...
    Bardzo cenie \Marka i wierze ze powroci do dawnej formy, ale wieksza sympatia palam do Olsona.

  44. Powrót do góry    #674
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ale to może dlatego że Marka uwazalem zawsze, co odpowiada chyba rzeczywistosci, za osobe miętką psychicznie, w przeciwenstwie do Olszaka, ktoremu kibicuje od licencji, czasow gdy stratowal jeszce w parze z Zenkiem Plechem i pierwszego udanego wyscigu - pokonał Procha (pamieta ktos jeszce takiego zawodnika?) ;)

  45. Powrót do góry    #675
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja myślę, że Marek jeszcze udowodni wszystkim niedowiarkom, że jest dobrą inwestycją. W ubiegłym sezonie niejednokrotnie pokazał, że warto na niego stawiać. E-liga wprawdzie to nie to samo co II liga ale mimo tego uważam, że Marka stać na bardzo wiele dlatego też jestem zdania, że doskonale da sobie radę w E-lidze czego mu serdecznie życzę. Pozdrawiam

Strona 15 z 30 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •