Strona 1 z 30 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1344

Wątek: Wybrzeże Gdańsk - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wybrzeże Gdańsk - sezon rozpoczęty !

    Roczne umowy z Wybrzeżem podpisali Tomasz i Marek Cieślewiczowie, Adam Fajfer, Tomasz Chrzanowski, Robert Kościecha, a wstępny kontrakt Marek Dera. W piątek na konferencji prasowej Rafineria Gdańska przedstawi zasady, na jakich - wraz z innymi firmami - będzie wspierać gdański żużel.

    - Można powiedzieć, że krajowy skład został niemal skompletowany - twierdzi kurator Wybrzeża Stefan Chrzanowski. Dwójka byłych zawodników Apatora Toruń Robert Kościecha i Tomasz Chrzanowski, zastąpi w Wybrzeżu Tomasza Piszcza (będzie startować w Lublinie) i Krzysztofa Pecynę, który zdecydował się na przejście do Polonii Piła. Zawodnikiem tej drużyny prawdopodobnie zostanie też Jarosław Olszewski.

    W czwartek, oprócz toruńskiego duetu, kontrakty w siedzibie klubu podpisali Tomasz i Marek Cieślewiczowie. - Zaoferowano nam znacznie korzystniejsze warunki niż w zeszłym roku. Dodatkowo dostaniemy po jednym motocyklu. Teraz muszę odwiedzić firmy w poszukiwaniu indywidualnego sponsora - mówi Marek Cieślewicz. Bracia Cieślewiczowie po tym sezonie znajdą się na liście transferowej: Tomasz za 100 tys. zł, a Marek za 30 tys.

    Nową umowę z Wybrzeżem podpisał też, kuszony przez WKM Warszawa, Adam Fajfer.

    - Tworzymy zespół, który stać będzie na miejsce w środku tabeli - deklaruje Stefan Chrzanowski.

    Aby zrealizować ten cel, niezbędni są solidni zawodnicy zagraniczni. Cały czas otwarta jest sprawa Marka Lorama, który na razie nie zdecydował się jeszcze na dalsze starty w ekipie bydgoskiej Polonii. Czy Wybrzeże będzie stać na Lorama? Kwestie finansowe powinna wyjaśnić piątkowa konferencja prasowa organizowana przez Rafinerię Gdańsk.

    Nieoczekiwanie pod znakiem zapytania stanęło dalsze prowadzenie drużyny przez trenera Romualda Łosia. - Nikt się ze mną nie kontaktuje. Jestem zasmucony tą sytuacją. Jeśli nic się nie zmieni, w następną niedzielę podpisuję umowę z innym klubem - mówi Łoś.

    - Zastanawiamy się nad obsadą funkcji trenera - stwierdził w jedynie czwartek Chrzanowski.

    ---------------------
    Od CMY: Sorry za ingerencje w wasz watek ... ale chcialem skrocic temat :P



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Głęboko wierzę w to ,że drużyna Wybrzeża przystąpi do rozgrywek i utrzyma się w e-lidze.
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Wybrzeża, to w swoim czasie był jeden z silniejszych polskich team`ów żużlowych. Pozostaje mieć nadzieje, że zabiegi ludzi, którym bliski jest żużel w Gdańsku nie pozwolą na upadek speedwaya w tym mieście czego goraco życzę wszystkim sympatykom tego sportu w Gdańsku. Trzymajcie się!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytając wypowiedzi pana Stefana Chrzanowskiego uważam ,że jeszcze komuś po za nami leży na sercu dobro gdańskiego speedwaya.Naprawdę miło czytać takie informację ,lecz na podpisywanie kontraktów z zawodnikami zostało naprawdę nie wiele czasu. Mam nadzieje ,że wszystko się ułoży i od nowego sezonu w liczbie kilkunastu tysięcy osób będziemy odwiedzać nasz stadion.


    WYBRZEŻE&SPARTA&FALUBAZ FOREVER!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    27-11-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak trzymać- oby mecze z Waszym udziałem nie były tymi z serii: do jednej bramki!!

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    jeżeli pan Chranowski

    Jeżeli Pan Chrzanowski znajdzie sponsorów i uratuje GKS Wybrzeże, a następnie utrzyma w e-lidze to mam prośbe aby zebrać sie na jakiś puchar dla naszego kuratora i aby został nagrdzony za to co robi, ja głęboko wierze w to ze GKS bedzie istaniał do końca świata i mam nadzieje ze bedzie okazja do zrzuty na puchar, a moze na samochód;)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja głęboko wierzę w to ze GKS będzie istniał do końca świata.
    Jak mówi Owsiak: do końca świata i jeden dzień dłużej.
    Też pozdrawiam Gdańsk, mam nadzieję, że uda Wam się przetrwać.
    Niestety jednak w dzisiejszym "Expressie Bydgoskim" wyczytałem (był artykuł o tym kto z jaką drużyną do tej pory zawarł kontrakt), że Wybrzeże nie rozliczyło się z BSI odnośnie turnieju DPŚ i przez to jak to określił "EB", cytuję: PZMot. nałożył na Wybrzeże (tymczasowo?) zakaz kontraktowania obcokrajowców. O co z tym chodzi? Czy są to prawdziwe informacje? Jeżeli nawet by był ten zakaz to do kiedy by trwał? Jeżeli to prawda, to szkoda, bo Henrik Gustafsson czy Stefan Andersson to solidni obcokrajowcy, no może nie światowej klasy, ale solidni.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    milosz to jest nieprawda.czytalem wywiad z prawnikiem,ktory powiedzial ze PZM nie moze nalozyc zakazu kontraktowania obcokrajowcow.pozdrawiam.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Mamy temat o Gks-ie

    Dawson założyłeś juŻ chyba 3 temat prawie o tym samym! Mamy Wybrzże Gdańsk - skład i jak zaznaczył autor mamy tam wpisaywac również wszystkie rzeczy odnosńnie gks-u. To forum ogólnopolskie nie zaśmiecajmy go ciągłymi tematami o Wybrzeżu.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lu kash proszę; jak ty się rozwijasz!:)
    Ale proszę jeszcze raz jak nie masz do powiedzenia nic sensownego to odpuść sobie. Nie pisz ciągle farmazonów.
    Bo to jest forum ogólnopolskie i nie możemy go zaśmiecać :)
    please

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    za późno.....

    Kurde no....dobrez że wogóle coś zaczęłó siedziac.....bo juz myslałam że wogóle nie wystartujemy w lidze....uu....NO TO TRZEBA DALEJ POCZEKAĆ JESZCZE..TROSZKE !
    DOZOBACZENIA NA STADIONIE !:p

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    W sumie....

    ... Rombi poza uwagami kierowanymi pod moim adresem nie napisałeś nic. Nie wiem czy właśnie to nie jest zaśmiecaniem :P



    pozdr Lukash

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kłocicie się bez sensu o pierdoły a tu podobno Marek Cieślewicz podpisał dziś umowe wstępną:) Coś ktoś wie na ten temat?

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Koniec żużla w Gdańsku!

    Andersson podpisal kontrakt w Gnieznie... Moi drodzy niestety sie nie mylę! Wspomnijcie moje słowa. Chrzanowski przespał kilka tygodni i żużla w Gdańsku już nie bedzie... Rozpoczęli remanent sprzętu, motocykli, kiedy mogłoby to byc zrobione conajmniej miesiąc temu. Z zawodnikami również można rozmawiać mimo braku umocowania sądowego. Dobranoc palanty! Przespaliście czas na ratunek!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik Awatar Kac
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    obserwator cieciu, Andersson nic nie podpisal!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty obserwator wez w garsc chlopcze,co zal Ci d... sciska ze Andersson zrobil maly komplet w Gdansku w meczu z Gnieznem i przyczyni sie do tego ze Gnieznio bedzie sie dalej bujac w pierwszej lidze?

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przykra prawda...

    Dla mnie też są to niezwykle bolesne informacje, ale niesety prawdziwe... Andersson na 100% w Gnieźnie, a z innymi zawodnikami nikt nie rozmawia, bo wykonywany jest remanent w klubie! To wlasnie mogl robić kurator w ostatnich tygodniach, a nie czekac na sąd. Niestety na wszystko już zbyt późno... na 80% drużyna nie wystartuje bo nie ma kim i czym... Bolesna prawda, ale ci co mogli działać przespali sprawe. Tropic nadużycia Majewskiego i pracować dla klubu można równolegle, ale jeśli robi się tylko to pierwsze, to żużla nie bedzie...

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chlopie o czym ty mowisz,czytasz wogle gazety,wejdz sobie na przeglad zuzlowy i poczytaj troche a nie opowiadasz jakies opowiesci dziwnej tresci.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Obsrewatora...

    HeY Chłopie co ty wogle tu wypisujesz!!!Podajesz tu jakieś wiadomości niewiadomo wogle skąd wzięte!!!Poza tym Stefan deklarował już niejednokrotnie że bardzo chciałby reprezentować barwy GKS-u w przyszłym sezonie...

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do obserwatora

    Chciałbym wiedzieć skąd masz takie informacje.Stefan nie jednokrotnie mówił ,że chce pozostać w Gdańsku.To,że nam zazdrościsz nie znaczy,że musisz wypisywać takie bzdury!!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Andersson w Gnieźnie

    Niestety przez indolencję i brak działania Chrzanowskiego Stefan Andersson bedzie w tym sezonie zawodnikiem Gniezna. Mówię to z żalem jako kibic GKS... Wiem to od niego samego!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dalej zajmować się będą tylko Majewskim, a nie wezmą się za robotę w klubie, to żużla sobie niepooglądamy w grodzie nad Motławą.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:

    Andersson w Gnieźnie

    Niestety przez indolencję i brak działania Chrzanowskiego Stefan Andersson bedzie w tym sezonie zawodnikiem Gniezna. Mówię to z żalem jako kibic GKS... Wiem to od niego samego!
    ____________

    Z nowu ty! Mógł byś sobie dać spokój z wypisywaniem tych bzdur!!Przez takich jak ty wprowadzane jest niepotrzebne zamieszanie!!A od pana Chrzanowskiego się odczep!!

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jak jest w koncu z Anderssonem? Bo w Gnieznie mowie sie o nim coraz wiecej...A jak jest naprawde?

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andersson nic i nigdzie jescze nie podpisal w wywiadzie ktorego udzielil tydzien temu powiedzial ze chce dalej reprezentowac barwy GKSu,a co do remanentu to byl on zrobiony juz w zeszlym roku!!!!!!!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jednak był wczoraj przeprowadzony remanent...
    Tyle, że powinno być chyba tak, że remanent robi się "na przełomie" tych, co odchodzą i tych, co przychodzą.
    Wtedy byłby wiarygodny...

    Pozdrawiam.

    PS - Obserwator - jak chcesz adres jakiegoś dobrego specjalisty, to Ci wyszukam w sieci. Widzę, że jesteś sfustrowany, ale wyluzuj troszkę, bo się jeszcze przekręcisz...

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wracając ze szkoły zauważyłem ze pod klubem stał samochód Terleckich. WIec pojawili sie pewnie i oni.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sluchajcie ja wam powiem jak jest.obserwator jest kibolem z gniezna i tylko wprowadza zament.nie przejmujcie sie tym co on pisze bo anderson i tak bedzie jezdzil w gdansku,a ten obserwator chetnie widzial by go e gnieznie.a gniezno w tym roku nawet nie bedzie jezdzic w barazach.pozdrawiam wszystkich kibicow z gdanska,a obserwatorowi radze wlozyc glowe w garnek,rozpedzic sie i uderzyc w sciane.napewno lepiej sie poczuje i wtedy zobaczy nawet Rikiego w gnieznie.obserwator pozdrawiam,nie wiem jak wygladasz ale napewno masz dlugie nogi,i w glowce pusto.pozdrow wszystkich w miescie pyr.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sluchajcie ja wam powiem jak jest.obserwator jest kibolem z gniezna i tylko wprowadza zament.nie przejmujcie sie tym co on pisze bo anderson i tak bedzie jezdzil w gdansku,a ten obserwator chetnie widzial by go e gnieznie.a gniezno w tym roku nawet nie bedzie jezdzic w barazach.pozdrawiam wszystkich kibicow z gdanska,a obserwatorowi radze wlozyc glowe w garnek,rozpedzic sie i uderzyc w sciane.napewno lepiej sie poczuje i wtedy zobaczy nawet Rikiego w gnieznie.obserwator pozdrawiam,nie wiem jak wygladasz ale napewno masz dlugie nogi,i w glowce pusto.pozdrow wszystkich w miescie pyr.
    Dobre, dobre, nie powiem;)
    Biardyk, pozdrawiam:):):)

    Ciekawe co to za Obserwator? Nigdzie się nie wpisuje, tylko pod postami Wybrzeża i robi to w żenujący sposób:(

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ArturMarys dzieki i tez ciebie pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Z tego co wiem to Obserwator jest z Gdańska :D. Toż to wstyd dla naszego pięknego miasta :P. Wydaję mi się, że jakby coś podpisał Ando czy Cielak to byśmy się dowiedzieli:), a tak pozostaje czekanie w niepewności :(.


    Pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców, a tych nie normalnych pozdrawiam SPECJALNIE ;)

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:

    Wracając ze szkoły zauważyłem ze pod klubem stał samochód Terleckich. WIec pojawili sie pewnie i oni.

    Draz czy wiesz może coś więcej o Terleckich?. Co robili pod klubem?.


  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:

    Wracając ze szkoły zauważyłem ze pod klubem stał samochód Terleckich. WIec pojawili sie pewnie i oni.

    Draz czy wiesz może coś więcej o Terleckich?. Co robili pod klubem?.
    Na stronie www.speedway.gda.pl niejaki Jackie napisał tak :
    W GKS komisja z Andrzejem Terleckim spisuje cały majatek klubu nawet srubki.Klub poniósł wielkie straty bo gospodarz/szwagierek majoneza/ nie spuścił wody na mrozy i rozwaliło kilkadziesiat kaloryferów-od roku nie grzeją.niektórzy podejrzewają sabotaż.Pusz załatwił,ze firma lizingowa zabrała klubowi jedyny sprawny samochód tego Lublina dewoo.Kasy nadal nie mają.Chrzanowski próbuje to wszystko posklejać ale czy się nie załamie,z kontroli wychodzą same przekręty a majonez sie smieje i chce skarzyc klub o pareset tysiecy.Cienko,cienko.Ale żuzel ma być na 100%.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    cytuje

    to dzis przecztalem:
    Serwis napisał dnia 2003.01.17
    Z ostatniej chwili Adam , tomek , marek ,i Stefan podpisali kontrakt z naszym klubem jestem spokojny ufffff.Walczymy o pierwszo czworke
    fajnie by bylo...
    GKS THE BEST

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    to dzis przecztalem:
    Serwis napisał dnia 2003.01.17
    Z ostatniej chwili Adam , tomek , marek ,i Stefan podpisali kontrakt z naszym klubem jestem spokojny ufffff.Walczymy o pierwszo czworke
    fajnie by bylo...
    gdzie tak napisali ? a za Marka kase wpłacili ? a zaległości spłacili ?

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:

    to dzis przecztalem:
    Serwis napisał dnia 2003.01.17
    Z ostatniej chwili Adam , tomek , marek ,i Stefan podpisali kontrakt z naszym klubem jestem spokojny ufffff.Walczymy o pierwszo czworke
    fajnie by bylo...

    MrBiedrona skąd przynosisz takie wieści czy to napewno prawda?

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta informacja pojawiła sie na stronie www.speedway.gda.pl ale jej autentycznosci nie da sie sprawdzic bo kazdy kto chciał mógł tak napisac.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wracajac ze szkoly malo nie przejechalby mnieMarek Cislewicz jego obecnosc w Gdansku musi cos oznaczac podobnie jak Braci Treleckich:D

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bedzie dobrze.

    Życze wam abyście wystartowali w nadchodzącym sezonie,szkoda by było aby tak wspaniali kibice nie mogli oglądać swoich pupili.Pamiętajcie kibice Sparty zawsze z wami.Sparta&Wybrzeże&Falubaz.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    wracajac ze szkoly malo nie przejechalby mnieMarek Cislewicz jego obecnosc w Gdansku musi cos oznaczac podobnie jak Braci Treleckich:D
    hehehe , widze że do dziwnej szkoły chodzisz. Też tam uczęszczałem ale za lepszych czasów...

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to dzis przecztalem:
    Serwis napisał dnia 2003.01.17
    Z ostatniej chwili Adam , tomek , marek ,i Stefan podpisali kontrakt z naszym klubem jestem spokojny ufffff.Walczymy o pierwszo czworke
    fajnie by bylo...
    mam nadzieję że ta wiadomość sprawdzi się w 100 procenatach oby tak się stało, po pierwsze żeby utrzymać zeszłoroczny skład, a kto wie może jakieś wzmocnienia.

    MY WIERZYMY TYLKO W GKS

    POZDRO
    yAku

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    cytuje:


    "... (GDAŃSK)Kurator Wybrzeża Stefan Chrzanowski jest coraz bliżej finalizacji rozmów z potencjalnymi sponsorami sekcji żużlowej. - Do środy powinniśmy mieć już podpisane umowy - mówi Chrzanowski. Kurator klubu Stefan Chrzanowski jest coraz bliżej finalizacji rozmów. - Do środy powinniśmy mieć już podpisane umowy - mówi Chrzanowski. Czas nagli, gdyż tylko do 31 stycznia można podpisywać umowy z krajowymi żużlowcami. Z kluczowych zawodników ważną umowę ma tylko Tomasz Cieślewicz. Tomasz Piszcz dostępny bezgotówkowo kuszony jest przez drużynę z Lublina, Krzysztof Pecyna ma propozycję z Piły. Marek Cieślewicz jest do wykupienia z Gniezna za 50 tysięcy. - Znam te sprawę, studiowałem dokumenty i jestem przekonany, że Wybrzeże nie musi nic już płacić Startowi za Cieślewicza - mówi trener Romuald Łoś, który przebywa w Opolu i zaniepokojony jest brakiem kontaktu z Wybrzeżem. - Wiem, że menedżer Stefana Anderssona ma gotowy kontrakt ze Startem. Brakuje tylko podpisu Szweda, który zwleka z decyzją, bo woli jeździć w Gdańsku. Przejeżdżamy na żółtym świetle, mam nadzieję, że nie włączy się czerwone - tłumaczy Łoś. Być może Wybrzeże wzmocni jeszcze dwóch uznanych krajowych żużlowców - zgodę na ich odejście wyraził trener innego z ekstraligowych klubów. Najsilniejsze drużyny mają niewątpliwie Apator Toruń (doszli Jason Crump i Piotr Protasiewicz), Włókniarz Częstochowa (Sebastian Ułamek) i Atlas Wrocław (Krzysztof Cegielski i prawdopodobnie Jarosław Hampel). Rywalizować z nimi będzie mogła Polonia Bydgoszcz i ewentualnie ZKŻ Zielona Góra oraz Unii Leszno. Beniaminek z Zielonej Góry stracił co prawda Nickiego Pedersena, ale klub wzmocnili Rafał Okoniewski z Unii i Piotr Świst ze Stali Gorzów. Unia stratę Okoniewskiego i Ułamka powetowała sobie rewelacją Grand Prix 2002 Lukasem Drymlem, bliska jest także podpisania kontraktu z Rafałem Dobruckim. ..."
    autorstwa Łukasz Pałucha Gazeta Wyborcza z dnia 2003.01.17
    GKS THE BEST

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krotkie info do tych, co prosza mnie o nie w mailach lub po gadu...
    Co do drużyny, to nie bede sie wypowiadal, ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze.
    Natomiast te nieszczesne kaloryfery to nie wszystko...
    Dzis w nocy po kolejnym ociepleniu puscily pozamarzane rury na starych warsztatach. Woda zapieprza tam doslownie z sila wodospadu. Niestety pomieszczenia skad ja slychac są zamkniete. Polityka w klubie byla taka, ze nocna ochrone potraktowano jak dotychczasowych cieciow. Ani klucze do pomieszczen na obiekcie, ani schematy hydro- czy elektro- "nie byly im potrzebne". Klucze mial tylko pan "gospodarz obiektu", ktory z racji swojego stanowiska w nocy raczej w pracy nie bywal...
    Jest to temat na rozmowe z obecnym wlodarzem klubu i w poniedzialek porusze go na pewno.
    Tymczasem woda leje sie dalej. Mam nadzieje, ze w dzien albo ktos sciagnie z urlopu gospodarza, albo znajdzie sie ktos, kto zakreci glowny zawor wody (o ile bedzie wiedzial gdzie).
    Tym smutnym akcentem koncze, przepraszam ze tak krotko i bez polskich liter, ale nienajlepiej sie czuje...
    Pozdrawiam.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to bardzo ladnie wyglada sytuacja w klubie...
    Nie dosc ze mamy ogromne dlugi to jeszcze to co zostalo i jest (moze bylo), doprowadza sie do kompletnej ruiny.
    A skoro jak pisze Fanatic mamy nadmiar wody w klubie (w warsztatach), to albo przy obecnej sytuacji wpuscic tam rybki i je hodowac, albo jak beda mrozy to moze umowimy sie w klubie by pojezdzic na lyzwach? Szkoda ze nie juz tam tego starego basenu.
    Przepraszam na ww sformulowania, ale nic innego nie przychodzi mi na mysl teraz jak widze taka glupote...

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Jeśli się nam pomorzecie(sponsorzy, miasto, terleccy, zawodnicy i inni) to wierze, że ten cel(utrzymanie, czyli wyprzedzenmie Piły) uda nam się osiądnąć, to jak pomożecie? I tu muszą se sami odpowiedzieć...

Strona 1 z 30 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •