Strona 4 z 30 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 1344

Wątek: Wybrzeże Gdańsk - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z usmiechem przeczytałem:"w GKS-ie cisza,nic sie nie dzieje".W porównaniu z tym co sie dzieje Balszaja Rewolucja to było pie...-no brzęczenie komara.Chyba zostanie tylko szyld choć i to nic pewnego.Szkoda tylko, że ta czystka zbiega sie z terminami klejenia drużyny.JUŻ WKRÓTCE NA EKRANACH.Cierpliwości!!!!

  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO TO PIĘKNIE:(:(:(

    za www.speedwayinfo.pl

    W końcu nadeszły bardziej optymistyczne wiadomości z wielkopolskiego klubu. Do końca stycznia kontrakt z Polonią podpisać ma Krzysztof Pecyna.

    Zawodnik jest wychowankiem właśnie w klubu z Piły, jednak w 1999 roku przeniósł się nad morze - do Wybrzeża Gdańsk. W tym klubie Pecyna startował do ubiegłego sezonu, ale w 2001 roku został wypożyczyny do Unii Leszno. Kiedy żużlowiec znalazł w tym mieście sponsora - firmę Agromix (wspomagającą m.in. Rafała Dobruckiego, Jacka Rempałę) - zdawało się, iż zamierza związać się z tym klubem na dłużej. Niestety w połowie sezonu doszło do konfliktu Pecyny z prezesem Unii Leszno - Rufinem Sokołowskim (klub miał zaległości wobec zawodnika) - kończącego jednocześnie przygodę Krzysztofa z leszczyńskim klubem.

    Żużlowiec długo czekał na rozwiązanie sytuacji w Gdańsku, gdyż cały czas miał nadzieję na dalsze starty w Wybrzeżu. Zaległych pieniędzy nie otrzymał jednak do dnia dzisiejszego, co zmusiło go do zmiany "otoczenia". Ciekawe, czy klub z Piły, który ma również spore problemy finansowe, będzie lepszym rozwiązaniem dla 24 - letniego zawodnika.


  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tego się obawiałem!
    Jednak jeszcze nie podpisał kontraktu.....
    Myślę,że jednak Pecyna dojdzie do porozumienia z Wybrzeżem w końcu obiecał gdańskim fanom,że pozostanie w Gks-ie.Gdyby jeszcze jego miało zabraknąć w klubie to będzie naprawdę ciężko utrzymać się w lidze....

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóz ja widzę, czyżby jednak Start w ekstralidze ?
    Został tydzień a kontrakt ma starszy Cielak, Piszczyk do Lublina, Pecyna do Piły, co robi ten Wasz kurator śpi czy co. Do środy mieli być znani sponsorzy, jest piątek i co i nic, a piszecie o Drabiku, ba o Loramie, a nie macie paru groszy na Cielaka. Każdy wyraża zainteresowanie jazdą w Gdańsku i nagle stąd ucieka. Przecież nikt nie kazał Andersonowi podpisywać kontraktu w Gnieźnie, przecież jego termin 31 stycznia nie zobowiązuje. Stranieri można kontraktować dalej. Zaczynam to bardzo czarno widzieć.
    Pozdr.

  5. Powrót do góry    #140
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JURREK1008

    dla mnie jestes niedorosnietym malolatem,ktory niczego nie rozymie i z wszystkiego sie nabija.nie wiem po co wchodzisz na temat WYBRZEZA,popisz sobie z przyjaciolmi z czestochowy.nie zycze tobie aby twoj klub znalazl sie w takiej samej sytuacjii jak WYBRZEZE,ale pamietaj ze sytuacja moze sie zmienic.jestes moim faworytem na forum i mysle ze powinienes sobie walnac baranka o scianke w swoim domu.pozdrawiam wszystkich kibicow z gdanska,a tobie jurrek1008 zycze aby wlokniarz znikna z zuzlowej mapy polski.chlopie wez sie w garsc.

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do biardyk

    Co do małolata to dość dawno skończyłem naście lat. Jeśli uważasz, że atakuję Wybrzeże to się mylisz, nie mam absolutnie nic do Was, ale jak czyta się tak ponure wieści a z drugiej strony Twoje hurraoptymistyczne wpisy to odpowiedz gdzie leży prawda. Sądzę, że najlepiej poinformowany jest Popo, a trudno się doszukać optymizmu w jego wpisach. Czy sądzisz, że ze jestem masochistą i radość przyniesie mi wynik 70:20 w meczu z CKM, mnie zależy na widowisku a nie masakrze, dlatego chciałbym, żeby Wam się powiodło a nie żebyście wylądowali w kanale. Wrzuciłem kamyczek do ogródka pana kuratora żeby wreszcie może skończyć z fikcją i pobożnymi życzeniami a zająć się dobrą robotą. Został przecież tylko tydzień.
    Szczerze mówiąc imponuje mi Wasz upór tylko mnie diabli biorą, jak pojawiają się kolejni złotouści wizjonerzy którzy roztaczają widoki złotych gór, a pozostaje po nich tylko smrodek. Powiedz mi po co Miaskiewiczowi stadion, ot nieruchomość - tyle że w miejscu wartym mnóstwo kasy, to już przerabiali w Szczecinie u Turka i Gondora, a efektu zero. Piłka skończy jak Wasza Lechia albo nasz Raków dno.
    Co dziwne im więcej problemów tym więcej łap się wyciąga po jakiś kąsek, a cierpi kto no kibic nikt inny, bo tym co łapy wyciągają nie zależy ani na klubie ani na kibicach tylko na swoim interesiku.
    Pozdr, z życzeniami lepszego tygodnia z niezaoranej nie wiem jak długo Częstochowy.

  7. Powrót do góry    #142
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obawiałem się tego, dlatego się nawet nie łudziłem gdy mówiono o nazwiskach typu Loram itp.

    No cóż jeśli odejdzie Pecyna to lecimy z ligi.
    Nie żdziwie się jeśli nagle Marek będzie chciał jeździć w Gnieźnie. A duet Fajfer i T. Cieślewicz nam nic daje. Kto nam został ?? Dera, Duszyński, Korolew (?!) z tym ostatnim nawet nie wiem, co sie dzieje. Słyszałem tylko, że sprzedał sprzet na...

    Na rozwiązanie klubu i start od II ligi również już za późno, bowiem nie skompletujemy żadnego składu. Napewno ani Tomek, ani Faja w 2 lidze nię będą chcieli jeździć....

    Ah........ płakać się tylko chce :(:(:(:(:(:(

    Majewski ty kur_wo je_bana !!!!!

  8. Powrót do góry    #143
    Początkujący
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli Wybrzeże nie przystąpi do rozgrywek będzie to wielka strata dla krajowego żużla. Gdańsk na stałe jest przecież wpisany na mapie polskiego speedwaya i niedobrze byłoby gdyby tak utytułowany klub przestał istnieć. Życzę wszystkim sympatykom czarnego sportu w Gdańsku aby GKS przetrwał ta ciężką próbę. Żuzel przeżywa wszędzie z nielicznymi wyjątkami głęboki kryzys a winni takiemu stanowi rzeczy sa sami działacze, którzy najpierw windowali kosmiczne gaże dla zawodników a potem nie mieli z czego spłacać zobowiązań. Krótkowzroczna polityka dotknęła nie tylko Gdańska ale wiele innych krajowych klubów. Trzymajcie się, cała żużlowa Polska jest z wami. Będzie dobrze bo musi być! Pozdrowienia z Lublina.
    nic dodać, nic ująć, no może z tą różnicą, że te pozdrowienia są z Wa-wy. Pamiętajcie wiara i nadzieja umierają ostatnie.

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Biardyk

    Niestety ale jurek mowi poprostu prawde... :( ehhh coraz gorzej to wyglada :(
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odsylam do lektury Gazety Wyborczej.Mam nadzieje ze nieco po przeczytaniu poprawi sie humor co nie ktorym.Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odsylam do lektury Gazety Wyborczej.Mam nadzieje ze nieco po przeczytaniu poprawi sie humor co nie ktorym.Pozdrawiam
    Moze napiszesz nam tu ten artukul :) bo do kiosku mi sie leciec niechce :P

  12. Powrót do góry    #147
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tomigks ja tez prosze ciebie o przytoczenie tego artykulu na forum.dzieki.

  13. Powrót do góry    #148
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W skrocie:)

    W 90%mamy poukładane sprawy ze sponsorem i zawodnikami-Powiedział Gazecie kurator Wybrzeza S.Chrzanowski który jednak nie chciał jednak zdradzic nazwy firmy gotowej do sponsorowania Wybrzeza.Nieoficjalnie wiadomo kto ma wspierac naszych RG:).Na razie nie wiadomo jeszcze pod jakim szyldem.Planowane jest bowiem powołanie Grupy Lotos majacej stanowic przeciwwage dla koncernu Orlen,mozliwe jest takze wejscie Rafinerii wlasnie pod skrzydla Orlenu.Rozmowy sfinalizowane zostana w przyszłym tygodniu,wtedy tez podpisy pod kontraktami złozyc maja zuzlowcy.
    .Coraz mniej realne staja sie starty w Wybrzezu K.Pecyny który chce za roczne wystepy 150tyś zł.Nie ma mowy zeby tyle dostał.Nie jest niezastapiony,dlatego jezeli znajdzie sie kupiec,moze odejsc mowi Chrzanowski.Pecyne moglby zastapic R.Kosciecha ktory starcił szanse na regularne wystepy w Apatorze Toruń.Mam trzy ciekawe propozycje:Gdańsk,Warszawa,Gniezno.W przyszłym tygodniu podejme decyzje,na razie wszystkie oferty maja rowne szanse-mówi Kosciecha..Do Wybrzeza rowniez jest przymierzany inny zawodnik Apatora T.Chrzanowski,ktorego kusza te same kluby.
    31 stycznia mija termin kontraktowania polskich zuzlowców.To nazbyt rozdmuchiwana data.Zagranicznych zawodnikow mozna kontraktowac cały czas a krajowych bedzie mozna wypozyczyc,co zreszta jest duzo tansze-mówi A.Terlecki ze Speedway Star Promotion,ktory pomaga S.Chrzanowskiemu w kompletowaniu składu.
    W Starcie Gniezno jezdzic bedzie Stefan Andersson:(Kto wystartuje w Wybrzezu?
    W poniedziałek wyjasni sie przynaleznosc klubowa M.Lorama.Anglik wraca z urlopu w Stanach Zjednoczonych i ma podjac decyzje czy nadal bedzie jezdził w Polonii Bydgoszcz,czy tez wybierze plastron Wybrzeza Gdansk.Bardzo mozliwe ze zawodnikiem Wybrzeza bedzie niespełna 18-letni czarnoskóry zuzlowiec ze Szwecji Antonio Lindback.W zeszłym sezonie wystepował w Szweckiej Division One w druzynie Gasarna Aresta bedacej zapleczem Masarny,3 zespolu szwedzkiej ekstralasy.....
    Szwed jest na razie mało znanym zawodnikiem,ale przyklad Stefana Anderssona,który wyrobił sobie marke startujac w Wybrzezupokazuje ze czasami warto zaryzykowac i zainwestowac w mniej znanych zawodników.

    Zrodło Gazeta Wyborcza

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W 90%mamy poukładane sprawy ze sponsorem i zawodnikami-Powiedział Gazecie kurator Wybrzeza S.Chrzanowski który jednak nie chciał jednak zdradzic nazwy firmy gotowej do sponsorowania Wybrzeza.Nieoficjalnie wiadomo kto ma wspierac naszych RG:).
    W Rafinerię to ja nie wierzę. Oczywiście nie obrażę się, jeśli zasponsoruje klub.
    Coraz mniej realne staja sie starty w Wybrzezu K.Pecyny który chce za roczne wystepy 150tyś zł.Nie ma mowy zeby tyle dostał.Nie jest niezastapiony,dlatego jezeli znajdzie sie kupiec,moze odejsc mowi Chrzanowski.
    I bardzo dobrze, nie można dawać sobie w kasze dmuchać. Nikt nie jest niezastąpiony - bardzo mądre słowa. Wolałbym, gdyby pozostał cały zeszłoroczny skład + Loram, ale jeśli Pecyna nie zamierza zmienić swej oferty to trzeba się pożegnać.
    Pecyne moglby zastapic R.Kosciecha ktory starcił szanse na regularne wystepy w Apatorze Toruń.Mam trzy ciekawe propozycje:Gdańsk,Warszawa,Gniezno.W przyszłym tygodniu podejme decyzje,na razie wszystkie oferty maja rowne szanse-mówi Kosciecha..Do Wybrzeza rowniez jest przymierzany inny zawodnik Apatora T.Chrzanowski,ktorego kusza te same kluby.
    Brać obu, to jeźdźcy dość niebliczalni, ale na pewno przydadzą się w Wybrzeżu. Zresztą teraz nie ma już co wybrzydzać, pola manewru nie mamy za wiele. Trzeba w nich wierzyć, wszakże obaj mają potężne ekstraligowe doświadczenie.
    31 stycznia mija termin kontraktowania polskich zuzlowców.To nazbyt rozdmuchiwana data.Zagranicznych zawodnikow mozna kontraktowac cały czas a krajowych bedzie mozna wypozyczyc,co zreszta jest duzo tansze-mówi A.Terlecki ze Speedway Star Promotion,ktory pomaga S.Chrzanowskiemu w kompletowaniu składu.
    Z obcokrajowcami nie ma się co gorączkowac, natomiast co do krajowych to wolałbym, aby zostali oni przez GKS wykupieni a nie wypożyczeni. I koniecznie amatorskie kontrakty!
    W Starcie Gniezno jezdzic bedzie Stefan Andersson
    Największa strata, wielka szkoda. Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał do niego pretensji. Zresztą ja myśle, że w jego kwestii nic nie jest przesądzone.
    Kto wystartuje w Wybrzezu?
    W poniedziałek wyjasni sie przynaleznosc klubowa M.Lorama.Anglik wraca z urlopu w Stanach Zjednoczonych i ma podjac decyzje czy nadal bedzie jezdził w Polonii Bydgoszcz,czy tez wybierze plastron Wybrzeza Gdansk.
    Może to dziwne, ale ja jestem prawie przekonany, że Lorama ujrzymy w Gdańsku. Jeśli tylko zostaną poukładane sprawy ze sponsorem/sponsorami. Bracia Terleccy mają z nim bardzo dobre układy i myślę, że będzie on chciał startować w naszych barwach.
    Bardzo mozliwe ze zawodnikiem Wybrzeza bedzie niespełna 18-letni czarnoskóry zuzlowiec ze Szwecji Antonio Lindback.W zeszłym sezonie wystepował w Szweckiej Division One w druzynie Gasarna Aresta bedacej zapleczem Masarny,3 zespolu szwedzkiej ekstralasy.....
    Szwed jest na razie mało znanym zawodnikiem,ale przyklad Stefana Anderssona,który wyrobił sobie marke startujac w Wybrzezupokazuje ze czasami warto zaryzykowac i zainwestowac w mniej znanych zawodników.
    Jak dla mnie chybiony wybór. Po stokroć wolałbym Davida Ruuda. Nie można jednak nikogo skreślać. Przyjmijmy decyzję zarządu z poszanowaniem ;)

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie wcale nie cieszy odejście Pecyny do Piły!:(
    Po drugie po co zasilać największego rywala do walki o utrzymanie się?

    Bez sensu dla mnie jest to... :(:(:(

  16. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    dziwne słowa...

    Kiedy przeczytałem o tym czarnoskórym kolesiu to aż mi sie źle zrobiło, po stokroć wolałbym Giżyckiego niż jakiegoś 3 ligowego szweda!! Co do Pecyny:).. to co on mówi to jest
    bk-owe, on wie doskonale ze nikt go nie kupi z GKS-u wiec chce jak najwięcej kasy wyciągnąć, nie jest to zawodnik na miare ,,Cegły" ,,Seby" czy ,,Pepe" zeby stawiać takie warunki, on jako zawodnik ponad przecętny niestety musi przyjmować warunki, bo nikt na jego zachcianki sie nie zgodzi, po 2 to jeżeli Piła chce go kupić za 150 tys. zł. to ja jestem za, ale: skąd Piła weźmie 150 tys,zł, po drugie skąd weźmie Piła tyle kasy i po trzecie... to samo;P. Ale jak Piła chce go kupić to naprawde sie bardzo ciesze, bo bedzie na sprzęt i spłate długów:D Moze Drabika by sie udało, ale szkoda mi Stefana bo jakby byl on i Lorma to byśmy mieli najbardziej widowiskową pare obcokrajowców w Polce!! Skład jaki bym chciał widzieć w sezonie 2003 to:
    1. Tomasz Cieślewicz
    2. Adam Fajfer
    3. Krzysztof Pecyna
    4. Robert Kościecha
    5. Mark Loram
    6. Marek Cieślewicz
    7. Mirosław Giżycki
    8. Tomasz Chrzanowski

    A bardzo bym chciał widzieć w GKS-ie Drabik!!! Licze na pana Chrzanowskiego!!!! i wierze w dobry sezon GKS-u.

    P.S. prosze mnie nie zjechać gdyż jestem urodzonym optymistą, wiec jeżli ktoś chce mnie zjechać niech sie nie wypowiada na temat mojej wypowiedzi. Dziekuje

    GKS Wybrzeże is my only love in forever!!







  17. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W cale nie chcę cie zjechać lecz stwierdzić fakty. Zamiast kogoś kupić pozbyliśmy się trzech liderów naszej drużyny mam nadzieję ,że się mylę(oby)ale to może być koniec GKS-u.:(

  18. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    d

    rozumiem bardzo dobrze kibicow wybrzeza gdyz po pierwsze nasz motor tez sie stoczyl przez "wielkich dzialaczy" na dna tak zuzel jak i pilka po drugie kibicuje tez pilkarkom recznym montexu lublin ktore prze 8 miesiecy nie dostawaly kasy i wiem ze nad nimi tez wisiala grozba rozadu,ale stal sie cud.jak na wschodzie byl cud to w wiele bogatszym gdansku znalezienie sponsora nie powinno byc klopotem

  19. Powrót do góry    #154
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CO ZA BZDURA,po co ryzykowac i inwestowac w mlodego niepewnego zawodnika w takim sezonie.Wiadome jest jaki ten sezon dla Wybrzeza ma byc(sezon przetrwania).Stefan jest mozna powiedziec sprawdzony i stac go naprawde na bardzo dobra jazde i napewno pomogl by nam w walce o utrzymanie!!!!

  20. Powrót do góry    #155
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dowiadywalem sie co nie co, o tym mlodym.
    Startowal raz w 1 turnieju z Markiem Cieślewiczem.
    Marek był 4, zaś Antonio bodajże 11.
    Ale określa się go mianem drugiego Rickardssona i wiele osób twierdzi, że z pewnością będzie gwiazdą.

    Jak narazie to sam nie wiem czy jest sens go tutaj sprowadzać. Narazie może nie jest super, ale napewno by się go zakontraktowało za grosze. Zaś później kiedy zacznie już dobrze jeździć napewno będzie drogi. A z kasą u nas jak każdy wie niewesolo.

    Ja bym go jednak zakontraktował. Może się u nas rozwinie.. pamiętacia Marka Cieślewicza z sezonu 2001, a potem z 2002... z nim może być tak samo....

    pozdro

  21. Powrót do góry    #156
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mam nadzieje, że nie zakontraktują Lindbacka... przykro by mi było gdyby jakieś debile zaczęły rzucać w niego bananami itp (i nie mowcie mi ze tak by nie było.. wystarczy że przyjechałby raz na ostatnim miejscu) :(
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  22. Powrót do góry    #157
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Oczywicie, ze tak

    Jak nie w Gdansku to w takiej Pile banany poszly by w ruch. Zreszta nie oszukujmy sie jakby on nie byl murzynem to nie zakontraktowali by go. To ma byc atrkacja, pokazanie ze w Polsce nie ma rasizmu (a jest). Jest wielu zawodnikow prezentujacych podobny, jak nie lepszy poziom, ale murzyn na zuzlu lepiej sie sprzedaje. Taka nieco rasistwoska historyjka (choc ma w sobie troche prawdy): firma szuka procownika i zglaszaja sie dwaj. 1 to murzyn, ktory nie zna zadnych jezykow, skonczyl technikum i bialy, ktory umie 3 jezyki obce, jest po studiach itp. Firma kogo ma wybrac?? Jak nie wybierze murzynka to zostanie p-osadzona o rasizm:P Choc korzystniej zatyrudnic bialego....

  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale numer;)

    Artykuł z www.speedway.gda.pl

    "... (GDAŃSK) Gdy problemy finansowe zaczęły nękać Gdański Klub Sportowy "Wybrzeże", dziennikarze winą obarczyli jego ówczesnego prezydenta, Henryka Majewskiego. Co więcej, przedstawiciele mediów znaleźli własne lekarstwo, które miało "uzdrowić" "Wybrzeże". Majewski musi odejść! - pisano w każdej gazecie. No i odszedł, wedle życzenia dziennikarzy i kibiców czarnego sportu. Podał się do dymisji przed wyborami samorządowymi, gdy miłośnikom żużla obiecywano przysłowiowe gruszki na wierzbie. Tymczasem wybory już dawno za nami, a oczekiwany przez wszystkich cud nad Wisłą nie zdarzył się. "Wybrzeże" nie tylko nie ma środków finansowych, ale również i prezydenta. W tej sytuacji proponujemy, aby znalezieniem sponsorów zajęli się dziennikarze, którzy poniekąd odpowiadają za obecny stan rzeczy. Tymczasem kuratorowi nadzorującemu GKS, Stefanowi Chrzanowskiemu sugerujemy, by zajął się raczej ratowaniem klubu przed upadłością. Rozpowszechnianie kłamliwych informacji w środkach masowego przekazu, jakoby były prezydent domagał się od klubu pieniędzy, jest żałosną próbą manipulacji opinią publiczną. My ze swej strony ciekawi jesteśmy, dlaczego szanowny pan kurator nie przyzna, że Majewski przez pięć lat finansował klub i łożył na utrzymanie zawodników z własnej kieszeni? No cóż, wygląda na to, że pamięć ludzka bywa zawodna. Henryk Majewski w ubiegłym roku, mimo złej sytuacji finansowej, potrafił zbudować drużynę. Co prawda, skład zespołu był słaby, ale gdańscy żużlowcy pozostali w ekstralidze. Nie zarabiali "kokosów", ale wyjeżdżali na tor. Niestety, w tym roku kibice - według naszego rozeznania - niech na to nie liczą. (dop. redakcji: artykuł ukazał się w tygodniku "Twój Wieczór", którego współwłaścicielem jest ..... Władysław Kotłowski)..."

    Ciekawe co Wy na to?:P



  24. Powrót do góry    #159
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    Co wy na to??????????????

    "... (GDAŃSK) Gdy problemy finansowe zaczęły nękać Gdański Klub Sportowy "Wybrzeże", dziennikarze winą obarczyli jego ówczesnego prezydenta, Henryka Majewskiego. Co więcej, przedstawiciele mediów znaleźli własne lekarstwo, które miało "uzdrowić" "Wybrzeże". Majewski musi odejść! - pisano w każdej gazecie. No i odszedł, wedle życzenia dziennikarzy i kibiców czarnego sportu. Podał się do dymisji przed wyborami samorządowymi, gdy miłośnikom żużla obiecywano przysłowiowe gruszki na wierzbie. Tymczasem wybory już dawno za nami, a oczekiwany przez wszystkich cud nad Wisłą nie zdarzył się. "Wybrzeże" nie tylko nie ma środków finansowych, ale również i prezydenta. W tej sytuacji proponujemy, aby znalezieniem sponsorów zajęli się dziennikarze, którzy poniekąd odpowiadają za obecny stan rzeczy. Tymczasem kuratorowi nadzorującemu GKS, Stefanowi Chrzanowskiemu sugerujemy, by zajął się raczej ratowaniem klubu przed upadłością. Rozpowszechnianie kłamliwych informacji w środkach masowego przekazu, jakoby były prezydent domagał się od klubu pieniędzy, jest żałosną próbą manipulacji opinią publiczną. My ze swej strony ciekawi jesteśmy, dlaczego szanowny pan kurator nie przyzna, że Majewski przez pięć lat finansował klub i łożył na utrzymanie zawodników z własnej kieszeni? No cóż, wygląda na to, że pamięć ludzka bywa zawodna. Henryk Majewski w ubiegłym roku, mimo złej sytuacji finansowej, potrafił zbudować drużynę. Co prawda, skład zespołu był słaby, ale gdańscy żużlowcy pozostali w ekstralidze. Nie zarabiali "kokosów", ale wyjeżdżali na tor. Niestety, w tym roku kibice - według naszego rozeznania - niech na to nie liczą. (dop. redakcji: artykuł ukazał się w tygodniku "Twój Wieczór", którego współwłaścicielem jest ..... Władysław Kotłowski)..."
    autorstwa EF (Twój Wieczór)23.01.2003 z dnia 2003.01.26
    GKS THE BEST

  25. Powrót do góry    #160
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    sory marian ale nie bylo wczesniej twojego wpisu jak bylem na stronie:)
    GKS THE BEST

  26. Powrót do góry    #161
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sory marian ale nie bylo wczesniej twojego wpisu jak bylem na stronie:)
    marian?:P

  27. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Te to widziakem

    Juz chcialem zamiescic, ale uznalem ze to typowa propaganda :)Czy nam chce sie juz sluchac ile dobrego zrobil p. Majewski? Byl mial swoje wzloty i upadki, choc ostatnio czesciej przewazaly te drugie :P. Jego dymisja byla nieunikniona (sprawa w sadzie) po co sie jeszcze tym martwic ;D

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak wogóle to ten artukuł to chyba lekka zniewaga. Może mamy jeszcze kibice i dziennikarze (ja akurat mogę pisać ze jednych i drugich) czcić pana Majewskiego, że tak prowadził solidnie klub, że ma ponad 7mln. długu? Co mnie to interesuje, że pan Majewski finansował klub ze swoich pieniędzy? Dlaczego dopiero w ubiegłym roku po sprawie Krzyśka Cegielskiego okazało się, że klub jest w takich kłopotach fanansowych?!? Pan Majewski doprowadził klub na skraj bankructwa i uciekł z tonącego okrętu. Faktycznie, tylko pogratulować postawy. Szkoda gadać wogóle...

    Majewskiemu mówie kategorycznie NIE!!!
    A jak ktoś chce pisać takie artykuły, jak w/w to życzę powodzenia;)

  29. Powrót do góry    #164
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    jurassek costam

    Nie nasmiewaj sie z czyjejs krzywdy, cież sie z tego co masz, albo poki to masz.

    P.S. Wszystko sie sypie, dla mnie obojetnie kto bedzie jezdzil i tak bede chodzil nawet jak bedziemy przygrywac do 20. Pozatym kazdy gada co innego, poczekajmy do 31 jak sie nic nie zdazy to bedzie koniec. A to co odwalil popo to wogle, on broni jeszcze majewskiego, wiec wynika ze popiera żądania Majewskiego(600tys. zl)...

  30. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm
    Finansował klub i zaowdników z własnej kieszeni ?
    To wobec tego na co poszły pieniadze, ktore dała Rafineria w 1997,1999,2000 ?????????????????????????????????????????

  31. Powrót do góry    #166
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    N auto i inne przyjemnosci i spokojna starosc
    GKS THE BEST

  32. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    moje zdanie

    1. Według mnie i moich kolegów, członek forum sportsboard o nicku ,,Popo" to ... przydupas Majewskiego, jest to osoba która najlepiej niech sie nie wypowiada na temat GKS-u bo az mi sie żygać chce jak czytam te bzdury, niektórzy mówią ze polny pisze bzdury ale Popo jest lepszy:D!! Przepraszam jak cie uraziłem ale tak bedzie lepiej, przestań pisać o GKS-ie bo az sie zygać chce. Mówią ze jestes najlepiej poinformowaną osobą na temat GKS-u, a ja uważam ze jestes (Popo) tak samo poinformowany jak Polny:(.
    2. Co sie stało z pieniędzmi od Rafinerii Gdańskiej?? Jeżeli widziałeś samochody Majewskiego to juz wiesz na co poszła część, następnie przekręty finansowe, czyli zapisywanie ogromnych sum na konta różnych ,,podkładanych" firm, przepisywanie pieniędzy na konta członków rodziny, to jest normalne. A nikt za to zapewne nie beknie, gdyż: Majewski i jego koledzy mają takie plecy ze za 3 miechy nikt juz nie bedzie wiedział o co wogóle chodziło w tej sprawie.
    3. Dlaczego pan Miaśkiewcz chciał dać 1 mln zł za stadion?? Ano dlatego ze Majonez to jego kolega i razem zrobili takie przekręty ze jak Miaśkiewicz da 1 mln zł GKS-owi to wtedy 620tys zł ,,pójdzie" na konto Majoneza i wtedy obaj panowie beda sie smiali z ,,GKS-u".
    4. Majewski powinien za to: beknąć 20 lat(jego wspónicy razem z nim), oddać ukradzione pieniądze bo zeby takie pieniądze ,,wydać" (ukraść) trzeba być naprawde zdolnym!! Ja jako osoba młoda podziwiam Majewskiego ze w tak łatwy sposób ,,wy*****" GKS:( Ten cfel powinien za to siedzieć!!

    Ja mam nadzieje ze GKS bedzie dalej istaniał, Majewski nie dostanie złotówki, pan ,,gospodarz" zwróci pieniądze za szkody (popękanie rur) no i bedzie to jakoś sie poprawiało ku pieknym czasom.

    P.S. sorrki ze kogoś (popo) uraziełem ale to jest moje i nie tylko zdanie.

  33. Powrót do góry    #168
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    piwo dla goscia dobrze mowi!!!!!!!
    GKS THE BEST

  34. Powrót do góry    #169
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    sorry ale...

    mysl na temat Popo co chcesz (bo nie masz o nim pojecia), ale urażanie p. Miaskiewicza to poprostu .... ehh brak słów. Ja temu człowiekowi (jak i kilku innym zapaleńcom z pieniedzmi) bede wdzięczny do konca życia za miniony sezon.
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  35. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do Kibic_gks
    hmmm według mnie mylisz sie z tym co mowisz o Miaśkiewiczu i o Popo, to juz wogóle sie mylisz on zrobił w tym roku dla klubu wiecej niz myslisz nie będe tu mówił bo to nie moja sprawa ale ja wiem swoje.I mowie Ci ze sie grubo mylisz ale to twoja sprawa myśl co chcesz...

  36. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    ale ja sie zgadzam:)

    ja sie zdecydowanie zgadzam ze pan Paweł?? Miaśkiewicz włożył bardzo wiele pieniążków do GKS-u, ale wyjął jeszcze więcej wiec jakiś pożytek z tego miał, a to ze jest zapaleńcem żużla?? Sport w dzisiejszych czasach to najlepszy sposóbna trzepanie ,,brudenj" forsy. Z pewnością ten pan dołożył swoją ,,cegiełke" do disiejszej sytuacji GKS-u:(.

    P.S. Popo?? Jest to osoba która w tym temacie popsuła mi swoimi wypowiedziamy humor nie raz, i to pisząc pewne bzdury, bo najprawdopodobniej jakies 80% rzeczy które on opisuje to bzdury i coś co nigdy nie miało zamiaru wychodzić na świat.

    Ci którzy uważają ze Majewski zrobił wiele dla GKS-u mówie zeby sie walili na pysk, bo jest to kręciarz jakiego w Polsce nie było i nie bedzie dłuuggggggoooo...

  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie podniecajcie gazeta pt. "Twoj Wieczor" i tym artykulem w niej zawartym. Wlascicielem i redaktorem naczelnym tej gazety, jest niejaki Pan Antoniszyn, prywatnie - bardzo dobry kumpel Majewskiego. Wiec wcale sie nie dziwcie ze takie bzdury tam wypisuja. Przeciez kumpel - o kumplu nie bedzie zle pisal. Chocby niewiadomo jakie malwersacje robil. A pana Antoniszyna mialem mozliwosc dobrze poznac. Jak u mnie w firmie byl prezesem jego kumpel (nie Majewski), to pisal o niej bardzo dobrze, a teraz gdy go nie ma (a doprowadzil firme na skraj bankructwa), to nagle nasza firma jest u niego w gazecie be. I chociaz osobiscie nic do redaktorka nic nie mam - bo ogolnie to fajny starszy gosc, ale swoimi artukulami w tej gazetce mnie denerwuje. Zreszta cala ta gazeta do niczego sie nie nadaje.

  38. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja sie zdecydowanie zgadzam ze pan Paweł?? Miaśkiewicz włożył bardzo wiele pieniążków do GKS-u, ale wyjął jeszcze więcej wiec jakiś pożytek z tego miał, a to ze jest zapaleńcem żużla?? Sport w dzisiejszych czasach to najlepszy sposóbna trzepanie ,,brudenj" forsy. Z pewnością ten pan dołożył swoją ,,cegiełke" do disiejszej sytuacji GKS-u:(.
    Wyjeżdżasz tu z ostrymi słowami, więc proszę o dowody. Zresztą na pewno nie tylko ja jestem ciekaw skąd masz takie informacje.
    Możesz mi odpowiedzieć jak człowiek działający w filantropijny sposób mógł zarabiac na swojej działalności? Słucham argumentów...

    P.S. Popo?? Jest to osoba która w tym temacie popsuła mi swoimi wypowiedziamy humor nie raz, i to pisząc pewne bzdury, bo najprawdopodobniej jakies 80% rzeczy które on opisuje to bzdury i coś co nigdy nie miało zamiaru wychodzić na świat.
    Ble ble ble. 'Najprawdopodobniej'. Nie wiesz to nie pisz! To że człowiek jest poinformowany, wie co się dzieje i nie daje się porwać fali optymizmu nie świadczy o nim źle. A to że popsuł Ci humor to najśmieszniejszy argument jaki widziałem. Może nie pamiętasz, ale wielokrotnie dzięki Popo mieliśmy wyniki live z wyjazdów , bo on tracił swoją kasę na telefony żeby tacy jak Ty mogli go podsumować, że popsuł Ci humor!

    Ci którzy uważają ze Majewski zrobił wiele dla GKS-u mówie zeby sie walili na pysk, bo jest to kręciarz jakiego w Polsce nie było i nie bedzie dłuuggggggoooo...
    Ale masz ambitne wypowiedzi. Walić się na pysk ;) Masz dowody - podaj. A jak nie to nie pisz w takim tonie. Nie bronię tutaj Majewskiego, ale drażni mnie Twoje zachowanie. Nie jesteś alfą i omegą więc przyhamuj troszkę, tak będzie lepiej dla wszystkich.

  39. Powrót do góry    #174
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kibic_gks

    Przerażenie bierze, że można być takim Jełopem jak kibic_gks. Twój prymitywizm myślenia, horyzont postrzegania rzeczywistości a la LPR czy Lepper. Model polskiego kołtuna! Wszystko wie najlepiej, bo świat jest albo czarny albo bały (tak prościej), zkrytykuje, dołoży do pieca, ale gdyby sam miał zrobić cos pozytywnego, to zesrałby się ze strachu. Takich odważniaków w RP na pęczki!

  40. Powrót do góry    #175
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przesadziłes troche kolego.

    Mam wielki szacunek do Popo i Miaskiewicza.
    Jeden wspomagal nas caly czas sprzetowo, drugi zas na bierzaco informowal o wszystkim na Forum.

    Bez Miaskiewicza napewno bysmy spadli, wiec nie widze powodu, dla ktorego tak po nim jedziesz!

  41. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    dobrze sorrki...

    dobrze sorrki, fakt ze nie mam dowodów aby tak twierdzić, jednak ja uważam ze jest t prawda, bo skąd majewski b miał kase na samochody?? I skąd wogóle Miaśkiewicz ma tyle kasy?? Jeden z najlepszych domów w Gdańsku, 3 mercy(chyba) z lisingu, 2 kompletne motocykle G-M światowej klasy no i kilka silników ekstraligowych (G-M), z teo co wiem posiada on firme Blind, ale jest ona tak ,,znana" ze w życiu o niej nie słyszałem (pytałem sie różnych ludzi i tez nie wiedzą co to jest), wiec niech ktoś powie co to jest. Z tego co wiem (jestem pewien) nie wygrał on w Lotku ani w żadnym innym wiec podejrzane jest dla mnie posadanie przez niego tak ogromnych sum pieniędzy. I wogole po co mu stadion??? Jak jest taki filantrop to niech da 1mln zł bez żadnego gadania!! DA mu sie reklamy na kombinezonach, plastronie, bandzie i bedzie dobrze.

    Faktem jest ze nigdy zapewne nie dowiemy sie prawdy (czy przekety były czy nie) a ja uważam to co pisze mimo iz zapewne nigdy tego nie dowiedzie nikt.

  42. Powrót do góry    #177
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma się co już denerwować, bo szkoda zdrowia:)
    Lepiej poczytajcie wypowiedzi zawodników i przygotujcie się na... no właśnie:(

    Krzysztof Pecyna: "Raczej nie będe startować w Gdańsku. Nic nie zapowiada się na lepsze. Co więcej w tym sezonie w Wybrzeżu może być jeszcze gorzej. Zaproponowano mi znacznie mniejszą kwotę na przygotowanie niż 150tys. Do tego jeszcze w 6 ratach. O spłacie zadłużenia nie ma mowy. W tej sytuacji wolę przystać na ofertę z Piły. Przynajmniej blisko do domu."

    Adam Fajfer: "Nie mam zamiaru jeździć za darmo. Poważną ofertę, w porównaniu z Wybrzeżem niezwykle atrakcyjną, złożyli mi działacze beniaminka z pierwszej ligi z Warszawy. Skłonni są nawet zapłacić 70tys.zł. Za tyle trafiłem na listę, chociaż nie powinienem kosztować nawet złotówki. Zadłużenie klubu wobec mnie przekracza wspomnianą kwotę"

    Nie rozumiem po co tylko pan Chrzanowski z panem Terleckim opowiadali bajki o Cegielskim czy Loramie? Zaczynam się zastanawiać o co tu naprawdę już chodzi... :(:(:(

    "... to już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść.."

  43. Powrót do góry    #178
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobrze sorrki, fakt ze nie mam dowodów aby tak twierdzić, jednak ja uważam ze jest t prawda, bo skąd majewski b miał kase na samochody??
    Nikt tobie nie broni tak myśleć, tylko pisz cywilizowanym językiem. Zobacz ile ludzi ma samochody ;) Znam ludzi, którzy także mają po 2-3 samochody. To nie znaczy że od razu ktoś jest przestępcą. Popatrz na ulice, tyle samochodów! A feee, na jakim my świecie żyjemy, wokoło sami kryminaliści ;)
    I skąd wogóle Miaśkiewicz ma tyle kasy?? Jeden z najlepszych domów w Gdańsku, 3 mercy(chyba) z lisingu, 2 kompletne motocykle G-M światowej klasy no i kilka silników ekstraligowych (G-M), z teo co wiem posiada on firme Blind, ale jest ona tak ,,znana" ze w życiu o niej nie słyszałem (pytałem sie różnych ludzi i tez nie wiedzą co to jest), wiec niech ktoś powie co to jest. Z tego co wiem (jestem pewien) nie wygrał on w Lotku ani w żadnym innym wiec podejrzane jest dla mnie posadanie przez niego tak ogromnych sum pieniędzy. I wogole po co mu stadion??? Jak jest taki filantrop to niech da 1mln zł bez żadnego gadania!! DA mu sie reklamy na kombinezonach, plastronie, bandzie i bedzie dobrze.
    Ma on firmę 'Bild', a nie 'Blind'. A może firma ta działa poza granicami Polski? Kto to wie. Miliona to on nie chce dać z własnej kieszeni, tylko ma dojścia do sponsorów, którzy gotowi są kasę wyłożyć. Ciekawi mnie skąd wiesz czy ten Pan nie wygrał w lotku? :P Boże, masz takie informacje że normalnie aż mnie podziw wziął :P Jeśli się nie mylę to nie chciał on dostać stadionu na własność tylko wydzierżawić na okres siedmiu lat.
    Pytanie skąd ma tyle kasy pozostawię bez odpowiedzi, bo po pierwsze nie wiem, a po drugie nie interesuje mnie to. A jeśli Cię ciekawość zżera to go zapytaj.

  44. Powrót do góry    #179
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Pan Miaskiewicz

    Akurat moj starszy mial "zaszczyt" pracowac u pana Miaskiewicza w firmie Xima czy jakos tak. Uwaza gho za cinkciarza, sam byl przy tym (moj tata) jak Miaskiewicz "wydymal" pewna firme ze Starogardu na miliardy (starych zlotych). Jak uslyszal, ze jego expracodawca ma byc szefem wybrzeze to nieomal zemdlal ;). Moj tata :P pamieta go i dosc dawno jezdzil juz mercedesami, a Totka nie wygral:). Jednak ja pana Miaskiewicza nie znam :D. Raptem raz go widzialem :). Poki co dla GKS-u zrobil sporo, ale kto wie czy nie chce teraz tego wykorzystac. W zasadzie drugim kandydatem jest Robert Terlecki(wraz z bratem). Z panem Robertem moj tata chodzil do Technikum :D. Byli najlepszymi kumplami i on zarazil zuzlem Tatusia :). z tego co tu napisalem to chyba latwo wywnioskowac za kim jestem :P
    , a jesli chodzi o Popo to ja rowniez nic do niego nie mam, wrecz przeciwnie :P

    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    no ale po co mu to??

    DObra nie na własność, chce gowydierżawić na 7 lat ale po co mu to??? Jeżeli jest tak dobroduszny to bez żadnego gadania niech da te 1 mln zł. klub mu zapewni reklame i bedzie dobrze. Stadionu bez powodu on niechce, mozesz mi wierzyć lub nie ale on bez powodu tego stadionu niechce:(.

Strona 4 z 30 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •