Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1344

Wątek: Wybrzeże Gdańsk - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tam caly czas wierze ze wystartujemy w e-lidze i utrzymamy sklad z poprzedniego sezonu.mam pytanie do Pecyka jaki tomek podpisal kontrakt w Gdansku?z tego co wiem to starszy cielak ma wazny kontrakt i na to wychodzi ze kontrakt podpisal Piszczyk.pozdrawiam wszystkich.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    ja tam caly czas wierze ze wystartujemy w e-lidze i utrzymamy sklad z poprzedniego sezonu.mam pytanie do Pecyka jaki tomek podpisal kontrakt w Gdansku?z tego co wiem to starszy cielak ma wazny kontrakt i na to wychodzi ze kontrakt podpisal Piszczyk.pozdrawiam wszystki

    Biardyk ja tylko zacytowałem cudzą wypowiedź.Osobiście mam nadzieje,że chodzi o Piszcza bo prawdą jest,że Cielak ma ważny kontrakt z naszym klubem.
    Pozdro

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie jest na TVG magazyn sportowy i będą mówić o Wybrzeżu... Ciekawe co się wydarzy?!?

    STRACH SIĘ BAĆ!!!:/

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Marek I Tomek w GKS na 99% a........ Loram jeszcze nie podpisał :):)

    Tyle mozena powiedziec po dzisiajszych wypowiedziach w TV Gdansk.
    Marek i Tomek bedą w Gdansku dalej jeździc.
    A moze i Loram :):):):)
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie jest na TVG magazyn sportowy i będą mówić o Wybrzeżu... Ciekawe co się wydarzy?!?

    STRACH SIĘ BAĆ!!!:/
    ARTURMARYS jak byś mógł to zdaj relację o czym mówili bo się nie załapałem na ten program z góry WIELKIE THX

    POZRDO
    yAku




    ARTURMARYS ok dzieki jak dodałem mój wpis to byłem o minutke wolniejszy od Draza także jakbym zauważył szybiej mojego posta by nie było

    MY WIERZYMY TYLKO W GKS

    P.S.

    ROMBI przestań smucić bo to staje się nudne

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm, właśnie skończyłem oglądać i mam dziwne wrażenie, że będzie dobrze:) Trzymam kciuki za GKS i za panów Chrzanowskiego i Terleckiego...

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie jest na TVG magazyn sportowy i będą mówić o Wybrzeżu... Ciekawe co się wydarzy?!?

    STRACH SIĘ BAĆ!!!:/
    ARTURMARYS jak byś mógł to zdaj relację o czym mówili bo się nie załapałem na ten program z góry WIELKIE THX

    POZRDO
    yAku
    Draz już wszystko napisał, co można było napisać:)
    Pozdrawiam.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znowu same pierdoły
    Myślę, że spotkamy się w dniu inauguracji e-ligi żużlowej i zapalimy znicze przed Bramą ...

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ogladalem gdanskiego magazynu sportowego.mozecie mi powiedziec cos wiecej na temat dzisiejszego wydania tego programu.chodzi mi o zuzel.

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ogladalem gdanskiego magazynu sportowego.mozecie mi powiedziec cos wiecej na temat dzisiejszego wydania tego programu.chodzi mi o zuzel.
    Wszystko podobno napisał jush ARTURMARYS i DRAZ i oczywiście ROMBI swoje pozytywne ;) trzy grosze dorzucił

    POZDRO
    yAku

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę że się interesujecie - ja jestem umiarkowanym optymistą, podobały mi się wyważone wypowiedzi Chrzanowkiego i Terleckiego, ale poczekajmy na efekty.

    Rombi - z czego wynika Twój pesymizm? ;)

    P.S. Dla tych co przegapili program: artykuł o sytuacji w klubie napisany na podstawie wyemitowanego programu znajduje się już na stronie www.wybrzeze.gdansk.pl.
    Oto dokładny link: http://www.wybrzeze.gdansk.pl/k.php?k=news&id=18

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    260
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No to ekstra Cieslewicze moze Loram? jeszce nie podpisal kontraktu w Bydgoszczy? wkoncocos sie dzieje NARESZCIE :)

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Loram?? cos nei chce mi sie wierzyc(chociaz wolalbym lorama w gdansku niz w bydzii)moze wrescie cos u was sie ruszy i zawodnicy podpisza stosowny dokument a tak wogule to jacy zawodnicy juz u was podpisali?

    P.S zycze powodzenia w kontraktach i zeby udalo wam sie wystartowac w lidze z powodzeniem :):):)

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach





    Cieślewiczowie i Fajfer zostają. Będą wzmocnienia.

    Z siedziby GKS Wybrzeże dotarły wreszcie lepsze wiadomości dla sympatyków żużla. Skład drużyny, która walczyć będzie w ekstralidze ma być znany pod koniec tego tygodnia.

    W minionym tygodniu w siedzibie klubu odbyły się pierwsze rozmowy Stefana Chrzanowskiego z zawodnikami startującymi w Wybrzeżu w ubiegłym sezonie i kandydatami do startów w tym roku. Działacze nie chcą na razie zdradzić nazwisk zawodników, którzy mogą startować w plastronach Wybrzeża.

    - Przeprowadziliśmy wstępne rozmowy, przedstawiliśmy swoje propozycje, zawodnicy przedstawili swoje. Teraz obie strony mają czas na ich rozważenie. Składamy oferty na miarę naszych możliwości i nie należy liczyć na jakieś sensacyjne transfery. Drużynę chcemy oprzeć na zawodnikach, którzy uratowali dla Gdańska ekstraligę w ubiegłym roku. Rozmawialiśmy z braćmi Cieślewiczami i Adamem Fajferem. Tomek ma ważny kontrakt, a Marek jest zainteresowany dalszą jazdą w naszej drużynie. Adam miał propozycję startów w Warszawie, ale raczej zostanie w Wybrzeżu. Z pozostałymi będziemy rozmawiali w ciągu kilku najbliższych dni. Będą wzmocnienia z zewnątrz i skład powinien być silniejszy niż rok temu. Rozumiem, że kibice chcieliby usłyszeć konkretne nazwiska, ale muszę ich prosić o jeszcze trochę cierpliwości. Gdy będziemy mieli pełny skład, odbędzie się prezentacja zespołu. Mam nadzieję, że do końca tygodnia podpiszemy umowy z większością zawodników. Zadłużenie wobec BSI będziemy spłacali w ratach i nie widzę żadnych przeszkód w kontraktowaniu zawodników zagranicznych. Naszym celem jest utrzymanie się w środku tabeli. Nikomu, kto będzie chciał indywidualnie wspierać żużlowców, nie będziemy stali na przeszkodzie. Pieniądze nie będą musiały przechodzić przez klub. Będzie można je przekazać bezpośrednio zawodnikowi. To będzie z korzyścią dla klubu, nieco odciąży budżet - powiedział "Głosowi" Stefan Chrzanowski.

    Zadowolony z przebiegu spotkania z działaczami był Tomasz Cieślewicz. - Byliśmy z bratem na rozmowach i doszliśmy z władzami klubu do porozumienia. Podpisałem kontrakt na trzy lata, ale gdybym nie otrzymywał żadnych pieniędzy nie wystartowałbym. Ustaliliśmy z nowymi władzami warunki finansowe i w przyszłym tygodniu rozpoczniemy przygotowania. Również brat doszedł do porozumienia i na początku tygodnia przyjedzie podpisać kontrakt. Działacze podali nam nazwiska zawodników, których planują ściągnąć do Gdańska i trzeba przyznać, że skład powinien być mocniejszy niż w ubiegłym sezonie. Dobrze się czuję w Gdańsku i mam nadzieję, że uda się nam coś osiągnąć - powiedział nam Tomasz.

    Na początku tygodnia do Gdańska przyjedzie trener Romuald Łoś, który ma być obecny przy końcowej fazie negocjacji z zawodnikami i rozpocznie przygotowania do sezonu. - Informacje, które otrzymałem z klubu, przerosły moje oczekiwania. To, co usłyszałem, mile mnie zaskoczyło. Jeśli ci zawodnicy, których nazwiska mi podano zasilą Wybrzeże to powinniśmy powalczyć o piąte-szóste miejsce. Wzmocnić mają nas młodzi, perspektywiczni jeźdźcy, którzy startowali w ekstralidze. Raczej nie będzie u nas jeździł Andersson. Już jakiś czas temu agent Szweda miał dokumenty podpisane przez zawodnika i Start. Stefan jeszcze zwlekał, bo chciał jeździć w Gdańsku, ale chyba już się zdecydował. Bliscy zasilenia Wybrzeża są dwaj inni zawodnicy, jeden młody, drugi doświadczony. Wszystko jest uzależnione od rozmów ze sponsorami, które mają zostać sfinalizowane na początku tygodnia. Wówczas będziemy mogli podać nazwiska - usłyszeliśmy od szkoleniowca gdańszczan.

    - Bardzo się cieszę, że wreszcie coś drgnęło. Wybrzeże jest numerem "jeden" na mojej liście. Bardzo dobrze czuję się w Gdańsku i chciałbym nadal tu startować. Po otrzymaniu tak dobrych wiadomości, aż chce się jeździć. Przy drobnych wzmocnieniach nie powinno być trudności z utrzymaniem. Bardzo ciężka sytuacja jest w Pile, która powinna być głównym kandydatem do spadku. Można będzie również nawiązać walkę z Unią, która znacznie się osłabiła - powiedział nam Krzysztof Pecyna.


    Ten artykul ukazal sie w dzisiejszym Glosie Wybrzeza.
    wreszcie cos drgnelo w naszym klubie,teraz bedzie tylko lepiej.trzymam kciuki za pana Chrzanowskiego i Braci Terleckich.pozdrawiam wszystkich wiernych kibicow GKS-u.



  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby tak bylo jak mowia Panowie Chrzanowki i Terleccy to bedziemy mieli w Gdansku nadal nasz zuzel i to zuzel na niezlym poziomie.Sklad z zeszlego roku wzmocniony jakims zawodnikiem z zewnatrz,solidni obcokrajowcy(jestem tylko ciekaw jacy)i moze byc naprawde niezle.

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wzmocnić mają nas młodzi, perspektywiczni jeźdźcy, którzy startowali w ekstralidze.
    Kto to moze byc??? hmmm??? Pilscy juniorzy??? nic mi do glowy nieprzychodzi...

    Również brat doszedł do porozumienia i na początku tygodnia przyjedzie podpisać kontrakt.
    JEST MAREK W GDANSKU :D

    Raczej nie będzie u nas jeździł Andersson.
    Jesli to prawda to jest to duza strata... !!!

    Bliscy zasilenia Wybrzeża są dwaj inni zawodnicy, jeden młody, drugi doświadczony.
    Co to za obcokrajowcy???
    Loram :) i kto jeszcze???

    Wkoncu cos sie dzieje w GKS miejmy nadzieje ze ten artukul jest prawdziwy!!! Jesli tak to bedzie dobrze... mam przynajmniej taka nadzieje!!! Wystarczy drobny rachunek...

    Sklad zeszlo roczny + Ktos dobry z zewnatrz + Obcokrajowcy(np.Loram) + DOBRY SPRZET (tego brakowalo w zeszlym sezonie) = 7 w kieszeni... 6 powalczyc z Unia... no i o 5 chyba tez mozna :D

    GKS BEDZIE DOBRZE !!!

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nom to jak tak patrze i czytam to wyglada ze GKS sobie poradzi...
    milo, ciesze sie, gartuluje...


    pozdrawiam Zloto-Bialo-Niebieski


    ps.ale Piszcz jes nasz i tylko nasz;-)

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rombi

    Znowu same pierdoły
    Myślę, że spotkamy się w dniu inauguracji e-ligi żużlowej i zapalimy znicze przed Bramą ...
    A kto umiera ??? :):):)::P:P:P:P:P:P:P:P
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Az chce sie czytac takie artykuly, oby tak bylo, bardzo w to wierze,
    Rombi,
    cos mi sie wydaje ze chyba sie pomyliles. Nie pod brame - a na koronie stadionu i nie znicze a race przyjdziemy zapalic w sile 15 tys. luda na pierwszym meczu (kolejnych zreszta tez)...

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osama ten artykul jest prawdziey,jezeli nie wierzysz to kup dzisiejszy Glos Wybrzeza tam jest to wszystko napisane.

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ciesze sie :)

    Ten artykuł bardzo poprawił mi humor.W klubie nareszcie coś drgnelo no i to nieźle...ale wielką stratą byłaby utrata Stefana...:(

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osama ten artykul jest prawdziey,jezeli nie wierzysz to kup dzisiejszy Glos Wybrzeza tam jest to wszystko napisane.
    ze prawdziwy to wiem ze jest ale chodzi mi o artukuly tego typu co pisal Macjej P. Chyba wiecie o co chodzi ??? wlasnie kto jest autorem/???

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak mnie coś kusiło, żeby kupić ten Głos dzisiaj...;)

    Miło się czyta takie dobre wiadomości, oby jeszcze tylko okazały się potwierdzone w rzeczywistości to byłoby super!:)

    A transfery... Kościecha, Puszakowski, Kłos?!? To moje typy:)

    Pozdrawiam wszystkich kibiców GKS-u!!!:)

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak mnie coś kusiło, żeby kupić ten Głos dzisiaj...;)

    Miło się czyta takie dobre wiadomości, oby jeszcze tylko okazały się potwierdzone w rzeczywistości to byłoby super!:)

    A transfery... Kościecha, Puszakowski, Kłos?!? To moje typy:)

    Pozdrawiam wszystkich kibiców GKS-u!!!:)

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA MYSLE ZE WZMOCNIA NAS DRABIK I KOSCIECHA.

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko jest spox info nt zespolu caly czas sa lepsze :D tlyko czemu akurat Stefan?? to dzieki niemu jest extraliga. Co do Drabika to watpie zeby to byl jeden z mlodych i perspektywistycznych zawodnikow <z powazaniem dla niego>. Co z Krzyskiem Pecyna??
    PAX dla kibicow TrojPrzymierza!! <GSK&SPARTA&FALUBAZ>

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednego nie napisałem jeszcze tylko...
    JEŻELI TO PRAWDA, ŻE ANDERSSON JUŻ W GNIEŹNIE TO STRASZNA KICHA:(:(:(

    A jeżeli chodzi o ewentualne transfery, to mają to być młodzi zawodnicy z ekstraligi, na których zgodę wyraził prezes jednego z ekstraligowych klubów...
    Jeżeli tak jest faktycznie to raczej nie o Drabika chodzi a o torunian, tylko jakich?:P

    Wszystko się wyjaśni za około tydzień więc trzymajmy po prostu kciuki i niech panowie Terlecki i Chrzanowski działaja!!!:)

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    z tego co słyszałem to .....

    Z tego co słyszałem to:
    - Stefan Andersson jest juz po zaawansowanych rozmowach z GKS-em i zapewne bedzie dalej u nas (w Gdańsku) jeździł.

    Wydaje mi sie (bardzo bym chciał) aby chodziło o Mark Loram i Roberta Kościeche:D było by dobrze no i może Loram:D

    Wtedy skład by był:
    1. Mark Loram
    2. Krzysztof Pecyna
    3. Stefan Andersson
    4. Adam Fajfer
    5. Tomasz Cieślewicz
    6. Marek Cieślewiz
    7. Mirosław Giżycki
    8. Robert Kościecha

    i wtedy leszno jest nasze:D

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet nie wiecie jak się cieszę z wyżej napisanych postów jest tak jak to sobie wymażyłem (a jestem pwien że nie tylko ja) także wbijam w szkołę i ide dzisiaj na baaaaaaardzo duuuuuże PIFKO

    MYYYY WIEEERZYYYYYMYYYYYYY TYYYYYLKOOOOOO W GKS !!!!!!!!!!!!

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym ze Stefan Andersson raczej nie bedzie jezdzil w Gdansku,ma ponoc wstepny kontrakt z Gnieznem,potwierdzaja to dzialacze.Troche dziwne to jest bo jeszcze niedawno mowiono ze Andersson bedzie jezdzil u nas.

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibice, spokojnie;)

    Wczoraj powiało troszkę optymizmem ale nie na tyle, żeby wpadać w hurraoptymizm...

    Przystopujmy troszkę, żeby nie było lamentu w razie gdyby coś nie wyszło...

    Lepiej jest się nastawić bardziej negatywnie i się mile rozczarować aniżeli nastawić się na niewiadomo co i później wszczynać lament:(

    SPOKÓJ, SPOKÓJ I JESZCZE RAZ SPOKÓJ:)
    p.s. Oczywiście odrobina radości nie zaszkodzi ale... (patrz wyżej):):):)

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ando - Gniezno.

    Stefan Andersson natomiast, jak wczesniej wspominalem, reprezentowac bedzie Start Gniezno.

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sluchajcie dobrze ze sie ruszylo cos,ale nie ma sie co podniecac.wszystkiego dowiemy sie w przeciagu tygodnia a najpozniej 31stycznia.badzmy wszyscy dobrej mysli.

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Daj Boże...

    Mój wymarzony skład (oczywiscie realistyczny :) ) :

    1. Stefan Andersson (błagam Boże.. niech Stefan zostanie)
    2. Tomasz Piszcz / Adam Fajfer (ale taki jakiego ogladalismy ze Startem)
    3. Krzysiu Pecyna
    4. Tomek Cieslewicz
    5. Mark Loram
    6. Marek Cieślewiz
    7. Mirosław Giżycki
    8. Mariusz Puszakowski ( i wszystko jasne ;) )
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    8. Mariusz Puszakowski ( i wszystko jasne ;) )
    Tak, ja też bym z miłą chęcią zobaczył tego zawodnika z plastronem GKS-u:):):)

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    :)))))))))))

    oby to sie sprawdzilo trzymajmy kciuki :)
    BRAWO PAN CHRZANOWSKI
    GKS THE BEST

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby wypowiedzi poprzednich forumowiczów się sprawdziły to byśmy mieli naprawdę ciekawy zespół,który byłby w stanie obronić e-ligę dla Gdańska.We wczorajszym wieczorze ze sportem w TVG pan Chrzanowski zapowiedział,że Marek Cieślewicz zostanie w Gdańsku.Jednocześnie nie chciał zdradzić z jakimi zawodnikami Wybrzeże prowadzi rozmowy.Mam nadzieje,że 6 kwietnia odwiedzimy nasz stadion w liczbie kilkunastu tysięcy na kolejnych meczach o DMP.

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja gadałem z młodym Dzikowskim i powiedział że są prowadzone rozmowy z Kościecha i z Loramem!
    Ps.Chyba raczej nie ściemniał

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Puszakowskim to już raczej mało realne - został na rok wypożyczony do GTŻ-tu , a oto lin do całego artykułu który ukaże się dzisiaj w gazecie pomorskiej
    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...1210217&Ref=AR

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cześć, witam po dłuuugiej przerwie!
    Ameryki nie odkryję, że Wybrzeże powinno przede wszystkim w tym sezonie postawić na tych którzy rok temu tą Ekstraligę dla nas obronili. Oczywiście każde wzmocnienie mile widziane – ale wzmocnienie zaznaczam! Bo czy Robert Kościecha będzie lepszy od Piszcza czy Fajfera?! Wątpię – przy całym szacunku dla niego. Jeśli już, to na pewno przydałby się Loramski – bo w tej chwili w Gdańsku (tak jak rok temu) nie było zdecydowanego lidera, który np. byłby w stanie wygrywać biegi z Gollobem, Ricakrdssonem, Sullivanem.
    Czasu mało na skompletowanie czasu – ale dobrze, że cos się dzieje i możemy nieco bardziej optymistycznie spoglądać w przyszłość.

    Pozdrawiam
    Wracający na stałe po przerwie

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego Loramski nie popisał jeszcze kontraktu w Bydzi - bo Bydzia nie wypłaciła mu pieniążków. On szuka w tej chwili klubu wiarygodnego finansowo. Dlatego bez bardzo wiarygodnego sponsora indywidualnego dla Marka, który pokryje wszystkie jego koszty (które nie są niskie) nie ma się co na niego porywać, bo tylko narobicie sobie smaku i na tym się niestety skończy.
    Pozdr.

  42. Powrót do góry    #87
    Początkujący
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ) Z siedziby GKS Wybrzeże dotarły wreszcie lepsze wiadomości dla sympatyków żużla. Skład drużyny, która walczyć będzie w ekstralidze ma być znany pod koniec tego tygodnia. W minionym tygodniu w siedzibie klubu odbyły się pierwsze rozmowy Stefana Chrzanowskiego z zawodnikami startującymi w Wybrzeżu w ubiegłym sezonie i kandydatami do startów w tym roku. Działacze nie chcą na razie zdradzić nazwisk zawodników, którzy mogą startować w plastronach Wybrzeża. - Przeprowadziliśmy wstępne rozmowy, przedstawiliśmy swoje propozycje, zawodnicy przedstawili swoje. Teraz obie strony mają czas na ich rozważenie. Składamy oferty na miarę naszych możliwości i nie należy liczyć na jakieś sensacyjne transfery. Drużynę chcemy oprzeć na zawodnikach, którzy uratowali dla Gdańska ekstraligę w ubiegłym roku. Rozmawialiśmy z braćmi Cieślewiczami i Adamem Fajferem. Tomek ma ważny kontrakt, a Marek jest zainteresowany dalszą jazdą w naszej drużynie. Adam miał propozycję startów w Warszawie, ale raczej zostanie w Wybrzeżu. Z pozostałymi będziemy rozmawiali w ciągu kilku najbliższych dni. Będą wzmocnienia z zewnątrz i skład powinien być silniejszy niż rok temu. Rozumiem, że kibice chcieliby usłyszeć konkretne nazwiska, ale muszę ich prosić o jeszcze trochę cierpliwości. Gdy będziemy mieli pełny skład, odbędzie się prezentacja zespołu. Mam nadzieję, że do końca tygodnia podpiszemy umowy z większością zawodników. Zadłużenie wobec BSI będziemy spłacali w ratach i nie widzę żadnych przeszkód w kontraktowaniu zawodników zagranicznych. Naszym celem jest utrzymanie się w środku tabeli. Nikomu, kto będzie chciał indywidualnie wspierać żużlowców, nie będziemy stali na przeszkodzie. Pieniądze nie będą musiały przechodzić przez klub. Będzie można je przekazać bezpośrednio zawodnikowi. To będzie z korzyścią dla klubu, nieco odciąży budżet - powiedział "Głosowi" Stefan Chrzanowski. Zadowolony z przebiegu spotkania z działaczami był Tomasz Cieślewicz. - Byliśmy z bratem na rozmowach i doszliśmy z władzami klubu do porozumienia. Podpisałem kontrakt na trzy lata, ale gdybym nie otrzymywał żadnych pieniędzy nie wystartowałbym. Ustaliliśmy z nowymi władzami warunki finansowe i w przyszłym tygodniu rozpoczniemy przygotowania. Również brat doszedł do porozumienia i na początku tygodnia przyjedzie podpisać kontrakt. Działacze podali nam nazwiska zawodników, których planują ściągnąć do Gdańska i trzeba przyznać, że skład powinien być mocniejszy niż w ubiegłym sezonie. Dobrze się czuję w Gdańsku i mam nadzieję, że uda się nam coś osiągnąć - powiedział nam Tomasz. Na początku tygodnia do Gdańska przyjedzie trener Romuald Łoś, który ma być obecny przy końcowej fazie negocjacji z zawodnikami i rozpocznie przygotowania do sezonu. - Informacje, które otrzymałem z klubu, przerosły moje oczekiwania. To, co usłyszałem, mile mnie zaskoczyło. Jeśli ci zawodnicy, których nazwiska mi podano zasilą Wybrzeże to powinniśmy powalczyć o piąte-szóste miejsce. Wzmocnić mają nas młodzi, perspektywiczni jeźdźcy, którzy startowali w ekstralidze. Raczej nie będzie u nas jeździł Andersson. Już jakiś czas temu agent Szweda miał dokumenty podpisane przez zawodnika i Start. Stefan jeszcze zwlekał, bo chciał jeździć w Gdańsku, ale chyba już się zdecydował. Bliscy zasilenia Wybrzeża są dwaj inni zawodnicy, jeden młody, drugi doświadczony. Wszystko jest uzależnione od rozmów ze sponsorami, które mają zostać sfinalizowane na początku tygodnia. Wówczas będziemy mogli podać nazwiska - usłyszeliśmy od szkoleniowca gdańszczan. - Bardzo się cieszę, że wreszcie coś drgnęło. Wybrzeże jest numerem "jeden" na mojej liście. Bardzo dobrze czuję się w Gdańsku i chciałbym nadal tu startować. Po otrzymaniu tak dobrych wiadomości, aż chce się jeździć. Przy drobnych wzmocnieniach nie powinno być trudności z utrzymaniem. Bardzo ciężka sytuacja jest w Pile, która powinna być głównym kandydatem do spadku. Można będzie również nawiązać walkę z Unią, która znacznie się osłabiła - powiedział nam Krzysztof Pecyna. ..."
    autorstwa Tomasz Łunkiewicz z dnia 2003.01.20 - za speedway.gda.pl

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do galla

    Ja rozumiem entuzjazm, ale może nie powtarzajmy kilkakrotnie tych samych przedruków. Wystarczy przeczytać kilka ostatnich postów a nie tylko jeden i zobaczyć czy ktoś już nie zacytował tego.
    Pozdr.

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałbym,aby GKS wystartował.Loram raczej jest nieosiągalny,ale można zrobić jeszcze skład,który powalczy z Piłą a może.....

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto do Wybrzeża???
    Do końca tygodnia powinno trwać kompletowanie składu żużlowej drużyny GKS Wybrzeże. Jeśli powodzeniem zakończą się rozmowy z firmami, które chcą wesprzeć klub, to drużyna zostanie wzmocniona.

    Do zakończenia okresu transferowego dla zawodników krajowych pozostało jeszcze tylko 10 dni i nie ma zbyt dużego wyboru. Nowe kluby znaleźli m.in. Protasiewicz, Cegielski, Krzyżaniak i Kowalik. Do pozyskania są jeźdźcy Apatora Toruń: Tomasz Chrzanowski, Mariusz Puszakowski i Robert Kościecha, którzy po przejściu do miasta Kopernika Crumpa i Protasiewicza nie mieściliby się w składzie. W dotychczasowym klubie nie chce jeździć Jarosław Hampel, ale pilanin jedną nogą jest już w Atlasie Wrocław. Pozostali jeźdźcy z klubów ekstarligi mają zatrudnienie. Nie ma były indywidualny mistrz Polski, Sławomir Drabik, który w ubiegłym sezonie startował w pierwszej lidze.

    Z grona uczestników Grand Prix bez kontraktu w lidze polskiej pozostają były mistrz świata Mark Loram i mający za sobą starty w Wybrzeżu Todd Wiltshire. Obaj zawodnicy nie przedłużyli jeszcze umów z Polonią Bydgoszcz. Nieco ryzykownym posunięciem, mogłoby być sięgnięcie po jednego z młodych szwedzkich jeźdźców, np. Davida Ruuda, którzy z powodzeniem rywalizowali z uczestnikami GP w lidze szwedzkiej.
    Ten artykul jest zamieszczony w dzisiejszym glosie.

Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •