Strona 22 z 30 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 1344

Wątek: Wybrzeże Gdańsk - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #946
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Co za bzdura! 4 miejsce w IMS juniorow 4 miejsce w mistyrzostwach Szwecji i wiele innych dobrych wynikow w ligach to zle wyniki? A jakimi lepszymi moga sie pochwalic Fisher i Ruud? Z tego co pamietam to w bezposrednich konfrontacjach lepiej wypadal Ericsson (polfinal IMS w Z Gorze, final IMS juniorow). Nie nalezy sie zachlystywac wynikami ze sparingow bo... to tylko sparingi!

  2. Powrót do góry    #947
    Początkujący
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JAKI TYPUJECIE SKŁAD??

    JAKI TYPUJECIE SKŁAD NA PIERWSZY MECZ W TORUNIU??
    JA UWAŻAM,ŻE WYBRZEŻE WYSTĄPI W NASTĘPUJĄCYM ZESTAWIENIU:
    1.R.KOŚCIECHA
    2.T.CIEŚLEWICZ
    3.F.ERIKSSON
    4.T.CHRZANOWSKI
    5.M.DERA/OBCOKRAJOWIEC(JEŚLI DOJDZIE)
    6.M.GIŻYCKI
    7.M.CIEŚLEWICZ
    8.A.FAJFER/P.DUSZYŃSKI
    OBOJĘTNIE W JAKIM SKŁADZIE WYJDZIE WYBRZEŻE DO TEGO MECZU RACZEJ PRZEGRAMY TEN MECZ.JA TYPUJE WYNIK BARDZO OPTYMISTYCZNIE APATOR-WYBRZEŻE 50:40

  3. Powrót do góry    #948
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Co za bzdura! 4 miejsce w IMS juniorow 4 miejsce w mistyrzostwach Szwecji i wiele innych dobrych wynikow w ligach to zle wyniki? A jakimi lepszymi moga sie pochwalic Fisher i Ruud? Z tego co pamietam to w bezposrednich konfrontacjach lepiej wypadal Ericsson (polfinal IMS w Z Gorze, final IMS juniorow). Nie nalezy sie zachlystywac wynikami ze sparingow bo... to tylko sparingi!
    Ale zobacz ze średnie biegowe Fisher i Ruud w ligach mają lepsze!!! Ericksson ile miał na mecz w szwecji?? 5-7 pkt to max a to jest zdecydowanie za mało.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #949
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Co za bzdura! 4 miejsce w IMS juniorow 4 miejsce w mistyrzostwach Szwecji i wiele innych dobrych wynikow w ligach to zle wyniki? A jakimi lepszymi moga sie pochwalic Fisher i Ruud? Z tego co pamietam to w bezposrednich konfrontacjach lepiej wypadal Ericsson (polfinal IMS w Z Gorze, final IMS juniorow). Nie nalezy sie zachlystywac wynikami ze sparingow bo... to tylko sparingi!
    Ale zobacz ze średnie biegowe Fisher i Ruud w ligach mają lepsze!!! Ericksson ile miał na mecz w szwecji?? 5-7 pkt to max a to jest zdecydowanie za mało.
    Chlopie! Wejdz sobie na strone Freddiego! Pod koniec zeszlego sezonu regularnie przekraczal 10 pkt w Szwecji i Anglii!

  5. Powrót do góry    #950
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Moje typy na sklad w Toruniu? Bez obcokrajowcow -to prawie na pewno.
    1. Kosciecha
    2. Chrzanowski
    3. Fajfer
    4. Duszyński
    5. T. Cieslewicz
    6. Gizycki
    7. M. Cieslewicz
    8. Dera (czarny kon i jocker :) )

  6. Powrót do góry    #951
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takie gadanie ze Eriksson,Ruud czy Lindback sa zaslabi na ekstralige mija sie z celem.Nikt nie wie ile beda lub mogli by zdobywac punktow.W zeszlym roku duzo osob lapalo sie za glowy twierdzac po co jakis Andersson przeciez on jest cienki,bedzie wozil same zera,jak bylo wszyscy widzieli.Prawda jest taka ze kazdy z tych wyzej wymienionych zawodnikow ma juz spore umiejetnosci i doswiadczenie na torach zuzlowych i ich wyniki beda zalezaly praktycznie od jakosci sprzetu jakim beda dysponowac.Przyklad,Andersson w meczu barazowym ze Startem w Gdansku.

  7. Powrót do góry    #952
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .
    Hehe...Gonzo...o co chodzi??:D:D bardzo rozbudowana wypowiedz:D


  8. Powrót do góry    #953
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wedlug mnie rowniez nie nalezy oceniac zawodnikow w kwestii ich przydatnosci do polskiej ligi na podstawie wynikow z innych krajow. Zdazalo sie juz pare takich fenomenow. Przyklad z Gdańska>? Pamietacie Steve Schofielda? W Anglii zawodnik przecietny, albo nawet gorszy - w Polsce swietny obcokrajowiec, waleczny, startowy. Ja osobiscie mam w pamieci same jego dobre wystepy. Negatyw? Craig Boyce. Zawodnik od paru sezonow - podpora Ipswich nie potrafiacy sie odnalezc nawet na naszych 2 ligowych torach.

  9. Powrót do góry    #954
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CYTAT:

    Ale zobacz ze średnie biegowe Fisher i Ruud w ligach mają lepsze!!! Ericksson ile miał na mecz w szwecji?? 5-7 pkt to max a to jest zdecydowanie za mało.
    Chlopie! Wejdz sobie na strone Freddiego! Pod koniec zeszlego sezonu regularnie przekraczal 10 pkt w Szwecji i Anglii!

    CHYBA PRZEZ POMYLKE PRZEKRACZAL TE 10 PKT, NA KIM TE BIEDAK MA ROBIC PUNKTY W NASZEJ LIDZE, JAK PRZYWOZI 5 PKT (!) Z REPREZENTACJA WLOCH. A FISHER I RUUD TO NIESTETY ZAWODNICY JEGO POZIOMU, DOBRZY MOZE NA I, II LIGE.

  10. Powrót do góry    #955
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moj sklad to :

    9. Tomasz Chrzanowski
    10. Robert Kościecha / Adam Fajfer
    11. Freddie Eriksson
    12. David Ruud / Ryan Fisher
    13. Tomasz Cieslewicz
    14. Marek Cieslewicz
    15. Miroslaw Gizycki
    16. Marek Dera

  11. Powrót do góry    #956
    Początkujący
    Dołączył
    20-02-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    eriksson

    Sorry ale nie porównujcie Anderssona do Erikssona.Andersson przychodził do nas z Rzeszowa i tam jeździl przyzwoicie czego dowód mieliśmy na naszym torze w 2001 gdy przyczynił sie do wygranej stali z wybrzeżem 46-44.To zupełnie inna klasa.Eriksson jeszcze nie jeździł w Polsce a Andersson jeździ od kilku lat.Ten transfer według mnie nie jest zbyt udany a Eriksson nie nadaje sie na występy w naszej ekstralidze.Piszecie że niewiadomo jak on sie sprawdzi, bardzo bym chcial żeby jeździl dobrze ale bardzo w to wątpie.Ten sezon bedzie nudny, sklad jest fatalny.Pozostaje nadzieja na baraże.

  12. Powrót do góry    #957
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry ale nie porównujcie Anderssona do Erikssona.Andersson przychodził do nas z Rzeszowa i tam jeździl przyzwoicie czego dowód mieliśmy na naszym torze w 2001 gdy przyczynił sie do wygranej stali z wybrzeżem 46-44.To zupełnie inna klasa.Eriksson jeszcze nie jeździł w Polsce a Andersson jeździ od kilku lat.Ten transfer według mnie nie jest zbyt udany a Eriksson nie nadaje sie na występy w naszej ekstralidze.Piszecie że niewiadomo jak on sie sprawdzi, bardzo bym chcial żeby jeździl dobrze ale bardzo w to wątpie.Ten sezon bedzie nudny, sklad jest fatalny.Pozostaje nadzieja na baraże.
    Dobra, a teraz ile masz lat ? :P

  13. Powrót do góry    #958
    Początkujący
    Dołączył
    20-02-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Qu3s5

    Chodze na Wybrzeże regularnie od 1986 roku i napewno widzialem dużo więcej od ciebie cwaniaku.:P

  14. Powrót do góry    #959
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wow!
    Co ty nie powiesz.
    Niezle wejscie jak na nowego.
    Jednego kozaka na Forum z Gdańska jush mamy.
    Czyzby przyszedl drugi ? :P (bez obrazy stary, ale twoj 5 post i odrazu rozpowiadasz od kiedy to ty chodzisz na wybrzeze..); a pytalem Cie o wiek, poniewaz nie spotkalem sie jeszcze z kibicem, ktory odrazu stawia swoj team na straconej pozycji.

    Co do twojej wypowiedzi, ze sezon bedzie nudny i bedziemy walczyc o przetrwanie, to zgodze sie z tym drugim.. ale tesh nie do konca. Sezon 2002 tesh mialbyc nudny i stracony i co?? Byl to jeden z ciekawszych sezonow jakie mialem okazje obejrzec z posrod ostatnich 10 lat.. no moze oprocz 1999.

  15. Powrót do góry    #960
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wow!
    Co ty nie powiesz.
    Niezle wejscie jak na nowego.
    Jednego kozaka na Forum z Gdańska jush mamy.
    Czyzby przyszedl drugi ? :P (bez obrazy stary, ale twoj 5 post i odrazu rozpowiadasz od kiedy to ty chodzisz na wybrzeze..); a pytalem Cie o wiek, poniewaz nie spotkalem sie jeszcze z kibicem, ktory odrazu stawia swoj team na straconej pozycji.

    Co do twojej wypowiedzi, ze sezon bedzie nudny i bedziemy walczyc o przetrwanie, to zgodze sie z tym drugim.. ale tesh nie do konca. Sezon 2002 tesh mialbyc nudny i stracony i co?? Byl to jeden z ciekawszych sezonow jakie mialem okazje obejrzec z posrod ostatnich 10 lat.. no moze oprocz 1999.
    Stary nie to że się czepiam, ale odpowiedź w stylu "Chodze na Wybrzeże regularnie od 1986 roku" powinna tobie w zupełności wystarczyć. Według mnie nie zapytałeś się dokładnie o wiek, tylko od ilu lat koleś ma do czynienia ze speedwayem, więc koleś tobie odpowiedział, a tobie się głupio zrobiło że On chodzi dłużej na GKS niż Ty, a Ciebie to chyba zabolało, że odpowedziałeś tak "nerwowo" (bez urazy), nie wnikam w to kto dłużej siedzi w tym sporcie. Bez urazy, ale co to ma za różnicę ile On ma wpisów na forum a ile Ty, to jest paranoja !!!!. ja równie dobrze moge sobie wejsć na hyde park i tak samo "nastukać sobie wpisów do bólu" - ale jaki to ma sens ???, Quess nie sądź ludzi po pozorach (tzn po ilości postów na forum) to jest naprawde BEZ SENSU.

    To jest tylko i wyłącznie moje zdanie, jak kogoś uraziłem to przepraszam (tzn szczeże mam to w dupie ;) ), ale tak brzmi moje zdanie.
    Quess według mnie czujesz sie lepszy bo masz kilkaset wpisów a On ma tylko 5. Co to za różnica ?????
    Na samym początku może miałem jakiś dystans do rozmów z kolesiami mającymi ponad tysiąc wpisów, ale po wpisie Gonza na forum "prawie" oficjalnej strony GKSu t.j. http://www.forum.wybrzeze.gdansk.pl/index.php zrozumiałem że to nie najmniejszego znaczenia kto ile ma wpisów, także to, że koleś "X" ma "y" wpisów a typ "Y" ma "x" wpisów dla mnie nie to najmnieszego znaczenia.
    Każdy ma prawo do swojego zdania, a to że Saigon napisał tak a nie inaczej to jest tylko i wyłącznie jego prywatne zdanie.

    Może za bardzo wypłynąłem ale ...
    takie jest moje zdanie, i mam to w dupie co kto kolwiek o mnie pomyśli :)
    (jak kogoś uraziłem to mam to w *****) ;)

  16. Powrót do góry    #961
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziś był pierwszy trening naszej drużyny ! Kto był i jak sei podobał ? Mi to ogólnie sie podobał ale ten mróz ...nie no było spokoo !
    Mylisz sie nie byl pierwszy:P
    A podobac sie podobal:P jak kazdy trening:P

    Jaki typujecie sklad?
    1.Tomasz Cieslewicz
    2.Robert Kosciecha
    3.Marek Dera
    4.Feddie Ericsson (o ile zaplaca BSI te jeb***** 200 000):(
    5.Tomasz Chrzanowski
    6.Marek Cieslewicz
    7.Adam Fajfer
    8.Miroslaw Gizycki

  17. Powrót do góry    #962
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja jestem za następującym zestawieniem na mecz w Toruniu:

    1.R.Kościecha
    2.T.Cieślewicz
    3.F.Eriksson
    4.A.Fajfer/Obcokrajowiec
    5.T.Chrzanowski
    6.M.Giżycki
    7.M.Cieślewicz
    8.M.Dera

    1.Tomasz Cieslewicz
    2.Robert Kosciecha
    3.Marek Dera
    4.Feddie Ericsson (o ile zaplaca BSI te jeb***** 200 000)
    5.Tomasz Chrzanowski
    6.Marek Cieslewicz
    7.Adam Fajfer
    8.Miroslaw Gizycki
    Z numerem 7 musi być junior

  18. Powrót do góry    #963
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    co do treningu to pierwszy byl juz dawno a co do tego kto ile chodzi na wybrzeze to widac odrazu ze wiekszosc co tu pisze to dzieciarnia tylko wpis za wpisem nic nie wnosza do forum
    Pozdrawiam
    GKS THE BEST

  19. Powrót do góry    #964
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wyluzujcie, nie ma sensu się kłócić między sobą a tym bardziej, gdy naprawde nie ma o co. Ja już zaczynam odliczać dni do meczu z Piłą. Oczywiście wcześniej na rozgrzewkę bedzie Gorzów ;).

    p.s "To jest tylko i wyłącznie moje zdanie, jak kogoś uraziłem to przepraszam (tzn szczeże mam to w dupie ;) ), ale tak brzmi moje zdanie."

    yAku - rozwaliłeś mnie tym tekstem :D :D :D

    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  20. Powrót do góry    #965
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poniedziałek - trening z Toruniem

    Na PŻ przeczytałem że w poniedziałęm do Gdańska ma przyjechać Apator z całym składem na wspólny trening z Wybrzeżem.Czy jakieś inne żródlo poza PŻ może potwierdzić te info ?
    ------------------
    A jak już pewnie wiecie na sportsboard.pl można zobaczyć foto z sobotniego treningu

  21. Powrót do góry    #966
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    uuuuuuu ;(

    4.Feddie Ericsson (o ile zaplaca BSI te jeb***** 200 000)
    to jest 200tys zawsze myslalem, ze "tylko" 50 mozektos potwierdzic ta sume? Jesli 200tys to bedzie to ciezko splacic:(. Jednak zakaz jazdy obcokrajowcom jest rowniez "zakazem" na poprawe!!:( Klub ma kase m.in za bilety, a ludzie nie beda chodzic na zespol, ktory bez obcych bedzie dostawal baty.


    P.S. Co z tym Szombierskim wywalili go z Rybnika, ale w Gdansku by sie przydal, jako joker :D

  22. Powrót do góry    #967
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    yAKU mnie tesh to jeb*e kto ile ma wpisow na Forum... ale sam jestem administratorem jednego i wiem, ze nowi zawsze chca wejsc efektownie... i oto mi chodzilo :P

  23. Powrót do góry    #968
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lukasz dobrze myslales ze tylko 50 tys.. ale dolarow :(:(
    Troszke dolar ostatnio spadl, ale to male pocieszenie, dla nas to w ch*j kasy :(
    Moze wreszcie Rafineria czyms zablysnie... bowiem poki co oprocz nazwy druzyny LOTOS to nie wiele sie o nich slyszy

  24. Powrót do góry    #969
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A oto kilka fotek z wczorajszego treningu:)

    http://speedway.info.pl/fotoreporter/gdansk.php

    ze stronki www.speedway.i.pl

  25. Powrót do góry    #970
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutro o 11 rozpoczyna sie trening z Apatorem
    pozdro

  26. Powrót do góry    #971
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moze ktos wie jak ten wspólny trening ma wygladac ? I kto wogule z Torunia przyjedzie ? Bajerski ? Protas ?
    No qcze trzeba sobie chyba szkołe jutro odpuscic :D:D:D
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  27. Powrót do góry    #972
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    a niech nie spłacają

    Niech nie spłacają długu BSI. Przecież nigdzie w regulaminie nie pisze ze trzeba mieć obcokrajowców. Ja wole oglądać Dere czy Duszyńskiego niż Erickssona czy Lindbacka. Przy okazji "zaoszczedzi" sie 200 tys zł (odłoży sie spłate na kolejny sezon) albo bedzie można w ratach spłacać i to chyba lepsze rozwiązanie. Skład jaki przewiduje na sezon to:
    1. Tomek Cieślewicz
    2. Paweł Duszyński
    3. Robert Kościecha
    4. Tomek Chrzanowski
    5. Adam Fajfer
    6. Mirosław Giżycki
    7. Marek Cieślewicz
    8. Marek Dera
    Wiem ze skład "powala na kolana" (w sensie negatywny;p), ale jeżeli oni beda mieli forme i sprzęt są w stanie pokonać u siebie największych faworytów e-ligi w co bardzo wieże (wieże bo nic innego mi nie pozostało:P).
    P.S. Prosze prowadzić dyskusje na temat bo pisanie o tym kto ile chodzi na GKS to chyba z innej beczki.
    Każdy ma prawo do zmienienia swojej opini. Ja z czasem sobie uświadomiłem ze obcokrajowcy nie są nm potrzebni i tyle:P
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #973
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Ja mysle ze do Gdanska stawi sie caly krajowy garnitur Apatora, w koncu juz czas na probne galopy. Protas ma 19 marca pierwszy mecz w lidze angielskiej i juz przebakiwal o wyjezdzie do Slowenii, watpie zeby przepuscil taka okazje, pozostali takze sa glodni zuzla.

    Licze na wyczerpujaca relacje i jakies foto:P.
    Pozdrawiam
    Marcin

  29. Powrót do góry    #974
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Niech nie spłacają długu BSI. Przecież nigdzie w regulaminie nie pisze ze trzeba mieć obcokrajowców. Ja wole oglądać Dere czy Duszyńskiego niż Erickssona czy Lindbacka. Przy okazji "zaoszczedzi" sie 200 tys zł (odłoży sie spłate na kolejny sezon) albo bedzie można w ratach spłacać i to chyba lepsze rozwiązanie. Skład jaki przewiduje na sezon to:
    1. Tomek Cieślewicz
    2. Paweł Duszyński
    3. Robert Kościecha
    4. Tomek Chrzanowski
    5. Adam Fajfer
    6. Mirosław Giżycki
    7. Marek Cieślewicz
    8. Marek Dera
    Wiem ze skład "powala na kolana" (w sensie negatywny;p), ale jeżeli oni beda mieli forme i sprzęt są w stanie pokonać u siebie największych faworytów e-ligi w co bardzo wieże (wieże bo nic innego mi nie pozostało:P).
    P.S. Prosze prowadzić dyskusje na temat bo pisanie o tym kto ile chodzi na GKS to chyba z innej beczki.
    mam prośbe chłopaku , przestań zaprzeczać swoim opiniom ! Najpierw piszesz że są potrzebni obcokrajowcy , za chwile mówisz że są niepotrzebni. Raz piszesz że Eriksson jest w sam raz , póżniej że wolisz innego... Troche wcześnie jutro ten trening. Oby tylko bezpiecznie było.

  30. Powrót do góry    #975
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mysle ze do Gdanska stawi sie caly krajowy garnitur Apatora, w koncu juz czas na probne galopy. Protas ma 19 marca pierwszy mecz w lidze angielskiej i juz przebakiwal o wyjezdzie do Slowenii, watpie zeby przepuscil taka okazje, pozostali takze sa glodni zuzla.

    Licze na wyczerpujaca relacje i jakies foto:P.
    No to jednak trzeba sobie odpusic sprawdziany z matmy i histy :)
    Jutro moze byc ciekawie :)
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  31. Powrót do góry    #976
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak sie wywiedziałem w sobotę nie będzie to trening z Apatorem tylko Apatora t.zn. nie przewiduje w nim udziału naszych zawodników.Sytuacja staje sie nieciekawa bo nadal nie ma zadnej kasy,a kasy nie ma, bo nie ma formalnie Gwardii-Wybrzeża/i nie wiadomo kiedy będzie/ a "stary" GKS nie dostanie od sponsorów ani grosza.Kasę na paliwo do ciągnika na trening dał trener z własnej kieszeni.Ekstraligowi piłkarze ręczni na b.ważny mecz z Warszawianką pojechali bez 1 zł na butelkę mineralnej nie wspominając o obiedzie.W warsztacie mają zimno, bo skończył się olej opałowy - moze kibice sie zrzuca? Ten tydzień zadecyduje, bo Chrzanowski i Terleccy mają juz dosyć.Pan prezes jeszcze nie widział stadionu w tym roku.

  32. Powrót do góry    #977
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Jak sie wywiedziałem w sobotę nie będzie to trening z Apatorem tylko Apatora t.zn. nie przewiduje w nim udziału naszych zawodników.Sytuacja staje sie nieciekawa bo nadal nie ma zadnej kasy,a kasy nie ma, bo nie ma formalnie Gwardii-Wybrzeża/i nie wiadomo kiedy będzie/ a "stary" GKS nie dostanie od sponsorów ani grosza.Kasę na paliwo do ciągnika na trening dał trener z własnej kieszeni.Ekstraligowi piłkarze ręczni na b.ważny mecz z Warszawianką pojechali bez 1 zł na butelkę mineralnej nie wspominając o obiedzie.W warsztacie mają zimno, bo skończył się olej opałowy - moze kibice sie zrzuca? Ten tydzień zadecyduje, bo Chrzanowski i Terleccy mają juz dosyć.Pan prezes jeszcze nie widział stadionu w tym roku.

    --------------------------------------------------
    Nie przesadzaj nie może być aż tak źle(chyba:P)

  33. Powrót do góry    #978
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    giekaes do boju

    Jak sie wywiedziałem w sobotę nie będzie to trening z Apatorem tylko Apatora t.zn. nie przewiduje w nim udziału naszych zawodników.Sytuacja staje sie nieciekawa bo nadal nie ma zadnej kasy,a kasy nie ma, bo nie ma formalnie Gwardii-Wybrzeża/i nie wiadomo kiedy będzie/ a "stary" GKS nie dostanie od sponsorów ani grosza.Kasę na paliwo do ciągnika na trening dał trener z własnej kieszeni.Ekstraligowi piłkarze ręczni na b.ważny mecz z Warszawianką pojechali bez 1 zł na butelkę mineralnej nie wspominając o obiedzie.W warsztacie mają zimno, bo skończył się olej opałowy - moze kibice sie zrzuca? Ten tydzień zadecyduje, bo Chrzanowski i Terleccy mają juz dosyć.Pan prezes jeszcze nie widział stadionu w tym roku.
    Fajnie masz najpierd podają że jest Loots Gdańsk bedzie noy sprzed a ty pier***** że czegoś takiego niema co ty największy szef jesteś czy co ?? :P

  34. Powrót do góry    #979
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jakos nie chce mi sie wierzyc w te gadki Claptona. Jezeli byloby tak zle to przsiakloby cos do prasy. Cielaki na pewno by cicho nie wytrzymaly! A jesli to prawda to jest to tylko kwestia formalna a obiecana kasa bedzie z pewnoscia. Rafineria jest zbyt znana instytucja aby rzucac slowa na wiatr. O jej wyplacalnosc mysle ze nie ma co sie martwic! :)

  35. Powrót do góry    #980
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 kolejka-30 marca
    Torun-Gdansk
    2.kolejka-6 kwietnia
    Gdansk-Pila
    3.kolejka-13 kwietnia
    Gdansk-Wroclaw
    4.kolejka-21 kwietnia
    Bydgoszcz-Gdansk
    5.kolejka-27 kwietnia
    Gdansk-Leszno
    6.kolejka-11 maja
    Czestochowa-Gdansk
    7.kolejka-18 maja
    Gdansk-Zielona Góra
    8.kolejka-25 maja
    Zielona Gora-Gdansk
    9.kolejka-1 czerwca
    Gdansk-Czestochowa
    10.kolejka-19 czerwca
    Leszno-Gdansk
    11.kolejka-6 lipca
    Gdansk-Bydgoszcz
    12.kolejka-13 lipca
    Wroclaw-Gdansk
    13.kolejka-20 lipca
    Piła-Gdansk
    14.kolejka-27 lipca
    Gdansk-Torun

    :):):):):):):):):):):)

  36. Powrót do góry    #981
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jakies to dziwne troche jest to ze nie ma niby pieniedzy,nazwa Lotos,wyjazd na zgrupowanie(ciekawe kto na to wylozyl pieniadze)no i zamowione motocykle i czesci do nich.

  37. Powrót do góry    #982
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    giekaes rulezzz

    clapton musiał nawąchać się swojej podpachy albo nóg niemył :P wiec niech takich głupot niegada, z piły jesteś czy co że chcesz nas wkurzyć ;)

  38. Powrót do góry    #983
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kto jak kto, ale Clapton nie zmyśla sobie głupot... a Tobie Eriksson radze trochę rozeznać się na forum, a dopiero potem udzielać (żebyś wogóle wiedział z kim poprzez nie rozmawiasz).
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  39. Powrót do góry    #984
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt nie twierdzi,że nie będzie LOTOSU albo nie bądzie kasy z Rafinerii tylko,że to wszystko póóóóóóóóóóóóóóóóóźno.

  40. Powrót do góry    #985
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i tu masz GRIF racje.. kto jak kto ale Clapton nigdy wczesniej glupot nie pisal.

  41. Powrót do góry    #986
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje GRIF , Eriksson co ty wogole soba prezentujesz kazdy twoj wpis to jedno zdanie nie potrafisz nic wiecej napisac? za kazdym razem 1-2 linijki textu i buźka na koniec, to po pierwsze a po 2 dowiedz sie kto pisze cos co komentujesz a nie np. by sie tu wpisal trener Dzikowski a ty bys napisal ze on pisze glupoty pewnie nic o klubie nie wie rozpoznaj sie i wtedy pisz !

  42. Powrót do góry    #987
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie do kibiców z Gdańska! Jak u was wygląda sytuacja z torem? czy jutrzejszy trening apatora w gdańsku na pewno dojdzie do skutku? Dzis w całej Polsce chyba były spore opady, w Toruniu też niestety i nie sądzę żeby dało sie wyjechac na tor wczesniej niż pod koniec tygodnia....
    A swoją drogą to ostatnio kontakty miedzy Gdańskiem a Toruniem znacznie się poprawiły :PNapierw zwycięstwo Apatora w Gorzowie w końcówce sezonu, przejście Kosciechy i Chrzanka do Wybrzeża, teraz treningi Torunian w Gdańsku. Bardzo dobrze że między naszymi klubami sa tak dobre, jak sie wydaje, stosunki. Widząc ciągłe kłótnie Leszna z Zielonka i Wrockiem fajnie że są kluby które jakoś potrafią współpracować...
    POZDRO

  43. Powrót do góry    #988
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No to kurcze po co siac dekadentyzm?pierwsze sliwki koty za ploty, jest ciezko ale bedzie lepiej. Dla wszystkich powinna byc podnoszaca na duchu perspektywa.

  44. Powrót do góry    #989
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Odpowiedzialność...

    Kurator Chrzanowski zmarnował wiele czasu, nim zabrał się do pracy, jak kiedyś wspominałem, ale to chyba nie największy problem Klubu. Tym bardziej, że jest figurantem a kręci wszystkim Marek Formela. Marek Formela z kolei na szumnej konferencji ogłosił istnienie ZAREJESTROWANEJ Gdańskiej Korporacji Sportowej Gwardia Wybrzeże, która to wspierać bedzie czynnie Klub, ze szczególnym wskazaniem ręcznej i żużla. Tymczasem dziś okazuje się, jak wspomniał clapton, że do klubu nie trafiła nawet złotówka, czyli upadłość w zasięgu ręki. To kolejne już krętactwo Formeli kosztem Klubu. Ciekawe czy temu też jest winien Majewski, czy też działanie tego uniwersalnego alibi się kończy i trzeba zaczac się przyznawać do własnych błędów. Kiepsko to widzę.... mamy 9 marca....

  45. Powrót do góry    #990
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obserwator
    dziwi mnie forma pytająca Twojej wypowiedzi. Oczywiście, że wszystkiemu winien jest Majonez. A to, że przez dzisiejszą pogodę może nie dojść jutro do treningu Apatora to co ? Nie miał na to wpływu Majewski ? OCZYWIŚCIE, ŻE TYLKO ON JEST TEMU WINIEN. Obecny zarząd(he,he) nie robi nic. Pokażmy że sie z tym nie zgadzamy bo za chwile r;o;z;p;i;e;r;d;o;l;ą nasz klub. Dość oskarżania tego co było pokażcie co sami potraficie. Jeśli wogóle...

    My za was podziekujemy Łosiowi...

Strona 22 z 30 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •