Strona 16 z 30 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 1344

Wątek: Wybrzeże Gdańsk - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #676
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    weiss

    Po pierwsze Otto Weiss o ile mi widomo ma coś na wzór firmy/ Pracuje tam dużo ludzi. Weiss daje sprzęt "swojej" drużynie, wyposaża kolesi w sprzęt. Po drugie od Weissa nie bierze części 3\4 zawodników czołówki swiatowej, ale duzo więcej. Jestem przekonany ze on sam robi motory tylko najlepszym jak Hancock itp. a takiemu zawodnikowi jak Dera napewno nie zrobi osobiście, zrobi to któryś z jego pracowników! Gdyby Otto Weiss miał robić osobiście sprzęt dla każdego zawodnika, który złoży u niego zamówienie to on przez 10 lat nie zrobiłby tego co robi "firma" Otto Weiss.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #677
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jestem z tobą kibicu z Lublina

    MAsz mije całkowite poparcie w sprawie dotyczącej Marka,jeżeli chodzi o motocykle to się nie udzielam,chodz uwazam że motory najlepiej przygotowują nasi klubowi mechanicy.;)

  3. Powrót do góry    #678
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A propos Olszaka
    Co się z nim dzieje ? Czy gdzieś będzie startował ? Ubiegłoroczna przygoda z Opolem to był chyba tylko epizod.
    Czy ktoś coś wie o nim?

  4. Powrót do góry    #679
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A propos Olszaka
    Co się z nim dzieje ? Czy gdzieś będzie startował ? Ubiegłoroczna przygoda z Opolem to był chyba tylko epizod.
    Czy ktoś coś wie o nim?
    Olszak ma kontrakt ważny z Piłą, ale będzie chyba gdzieś wypożyczony

  5. Powrót do góry    #680
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Olszak ma kontrakt ważny z Piłą, ale będzie chyba gdzieś wypożyczony

    Jezeli wogole gdzies pojdzie....

  6. Powrót do góry    #681
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem co się stało z moim ostatnim postem nie wiem dlaczego został usunięty, może zawierał jakieś niecenzuralne słowa ( następnym razem prosiłbym o uzasadnienie usunięcia postu z gory THX ;) ) wiec "wkleję" go po raz kolejny:

    GKS WYBRZEŻE GDAŃSK zakontraktował pierwszego zawodnika z zagranicy, jest nim Freddie Eriksson. Oby był tak "celnym strzałem" jak zeszłoroczne zakontraktowanie Stefana Andersona. Więcej szczegułów w linku poniżej:


    http://www1.gazeta.pl/trojmiasto/1,35617,1334497.html

    Co myślicie o młodym szwedzie, czy będzie w stanie zastąpić swojego rodaka ANDO Andersona ??
    Nie wiem co w moim poście było nie tak, może to tylko zwykły przpadek, a może gupi kawał moderatorów ;) (żarcik) :)

  7. Powrót do góry    #682
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Freddie Eriksson w Wybrzeżu
    Więcej informacji => http://www.wybrzeze.gdansk.pl/

    PS. Ups, spóźniłem się - Yaku już napisał, ale zapraszam na stronę, tam jest parę słów więcej na ten temat :)

  8. Powrót do góry    #683
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie bardzo ciesze, ze mamy obcokrajowca.
    Sadze, ze jest w stanie zastapic Ando

  9. Powrót do góry    #684
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam nadzieje ze zastapi godnie ando

  10. Powrót do góry    #685
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje
    Sadze, ze jest to dobry zakup. Warto inwestowac w mlode talenty!! Cos czuje, ze bedzie o nim glosno w nadchodzacym sezonie. Chetnie bym go widzial w swoim klubie.
    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #686
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i ja jako jego orędownik :) się cieszę że Freddie będzie startował w naszych barwach w tym sezonie. Teraz jeszcze tylko kontrakt z Ruudem i myslę, że chłopaki pokażą na co ich stać. Obaj w przeciwieństwie do wielu pseudo zagranicznych wzmocnień profesjonalnie podchodzą do żużla i do swojej kariery. Na pewno bedą jeździli lepiej niż Duszyński i Dera co w obecnej sytuacji kadrowej Wybrzeża wydaje się mieć znaczenie.

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #687
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No! Bardzo sie ciesze! Mysle ze bedzie nawet lepszy od Stefana, bo on tak na prawde poza trzema spotkaniami w zeszlym roku niczym nie zachwycal! bedzie jakies 8-10m pkt na mecz spoko! Czy moze ktos widzial go juz kiedys w akcji? To raczej stratowiec czy fighter? Jakich maszyn dosiada? Chyba wiedza cos na ten temat kibice z Zielonki bo startowal na ich torze w zeszlym roku.

  13. Powrót do góry    #688
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No! Bardzo sie ciesze! Mysle ze bedzie nawet lepszy od Stefana, bo on tak na prawde poza trzema spotkaniami w zeszlym roku niczym nie zachwycal! bedzie jakies 8-10m pkt na mecz spoko! Czy moze ktos widzial go juz kiedys w akcji? To raczej stratowiec czy fighter? Jakich maszyn dosiada? Chyba wiedza cos na ten temat kibice z Zielonki bo startowal na ich torze w zeszlym roku.
    Zerknij tutaj:

    www.freddieerikssonracing.co.uk

    Oficjalna strona Freddiego :)

    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #689
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo sie ciesze ze Freddie Eriksson podpisal kontrakt.Jeszcze troche dzialacze by zwlekali a Freddie mogl podpisac kontrakt z innym klubem lub wogule sie rozmyslic i zrezygnowac z Polski!

  15. Powrót do góry    #690
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wlasnie odwiedzilem strone Freddiego i musze powiedzeic ze jestem pelen najlepszych przeczuc.Jego statystyki, zwlaszca z konca sezonu sa calkiem, calkiem. 4 miejsce w mistrzostwach Szwecji seniorow, 1 w mistrzostwach juniorow, pelno swietnych wystepow w Angli, troche gorsze w Szwcji a le pod koniec sezonu pare dwucyfrowek. Zdecydowanmie podtrzymuje to co napisalemn wczesniej - 8 - 10 pkt mamy spoko a z pewnoscia chlopak jeszce nie raz zaskoczy pozytywnie!

  16. Powrót do góry    #691
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaka miła wiadomość na koniec dnia a w zasadzie już nawet na nowy dzień:) Bardzo się ciesze, że Freddie zdecydował się wspomóc Wybrzeże; sądze że jeżeli poważnie potraktuje starty w naszym kraju, będzie go stać na wyniki na miare Anderssona. Teraz jeszcze trzymam kciuki żeby podpisał David Ruud i będzie w Gdańsku bardzo ciekawa, eksperymentalna para obcokrajowców, która wcale nie musi stać na straconej pozycji na tle pary Screen- Havelock(naprzykład).

    Pozdrowionka:):):)

  17. Powrót do góry    #692
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach

    Wiltshire zostaje

    Todd Wiltshire chce ponoć zerwać kontrakt z Polonią i podpisać z Wybrzeżem. Powodem mają być zaległości finansowe bydgoskiego klubu.

    - Nie ma żadnej sprawy Wiltshirea. Todd podpisał kontrakt z Polonią na 2003 r. i nie może się z niego wycofać. Przyznaję, że mamy niewielkie zobowiązania finansowe wobec niego, jednak ustaliliśmy, że uregulujemy wszystko do końca lutego. Nie wiem kto i po co rozsiewa plotki - powiedział oburzony Tadeusz Chyliński, dyrektor klubu.
    za pomorska

    Tak czy siak licze ze w Toruniu Gdansk wystapi z 2 obcokrajowcow, bo my jedziemy w najsilniejszym skladzie ;)
    Do zobaczenia 30 marca.
    Pozdrawiam
    Marcin

  18. Powrót do góry    #693
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja przed chwilą przeczytałem na www.pomorska.pl , że podobno Wiltshire chce zerwać umowę z BKS i podpisać z GKS. Powode są niespłacone długi

  19. Powrót do góry    #694
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No widziałem dzis rano, że przybywa wpisów z Gdańska na Guestbook`u na sronie Freddiego :)
    Bardzo dobrze, bo Ci angole co się tam wpisują to trochę jacyś tacy nie mrawi :)
    A co do rzekomej sprawy z Wiltshirem... hmm, jakoś nie jestem przekonany co do słuszności całego zamieszania i na siłę ściagania do Gdańska Todda.

    Pozdrawiam - nieco optymistyczniej dzis :)

  20. Powrót do góry    #695
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie czytałemw gazecie Pomorskie, że Wiltshire na pewno (!) zostaje w Bydgoszczy, a wszelkie zaległości Todd ma otrzymać do końca lutego. Więc sprawa juz nieaktualna - i dobrze :)

    Co do Erikssona jeszcze i ew. Ruuda, myslę że wzorem Lublina warto ich będzie sprawdzić w sparingach. Bo mamy jechać do Lublina, do nas ma drużyna Tony`ego Rickardssona, warto by jeszcze u siebie z jakąś krajową drużyną się zmierzyć przed sezonem. W Toruniu to raczej wiadomo jak będzie, ale w II kolejce mamy bardzo ważny mecz z Piłą - i tutaj skład musi być już pewny i wykrystalizowany

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #696
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A w Dzienniku Bałtyckim kurator Chrzanowski wypowiada sie ze Todd wysłał juz pismo do PZM o zerwanie kontraktu z Polonią i przyjął wstepne warunki kontraktu w GKS-ie !!!
    TU juz chyba nikt nie wie o co do konca chodzi !!:(
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  22. Powrót do góry    #697
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    Todd

    A ja mam nadzieje ze bedzie naszym zawodnikiem nie mamy w składzie na ta chwile doswiatczonego zawodnika i Tod sie napewno przyda :)
    GKS THE BEST

  23. Powrót do góry    #698
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A w Dzienniku Bałtyckim kurator Chrzanowski wypowiada sie ze Todd wysłał juz pismo do PZM o zerwanie kontraktu z Polonią i przyjął wstepne warunki kontraktu w GKS-ie !!!
    TU juz chyba nikt nie wie o co do konca chodzi !!
    ... o co chodzi??? Przecież to jasne, ze chodzi o kasiorę z Rafinerii.
    Todd był w Bydgoszczy dosyć daleko w kolejce do kasy (za Loramem, Gollobem...) i Polonia bez niego to żadna zmiana.
    A w Gdańsku nie mówcie, że się chłopak jako główny aktor nie pojawi. Ile będzie woził tyle będzie woził (pewnie z 9-11pkt.), ale będzie to dla Was mocne oparcie. I on o tym wie.
    Pozdrowienia

  24. Powrót do góry    #699
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... o co chodzi??? Przecież to jasne, ze chodzi o kasiorę z Rafinerii.
    Todd był w Bydgoszczy dosyć daleko w kolejce do kasy (za Loramem, Gollobem...) i Polonia bez niego to żadna zmiana.
    A w Gdańsku nie mówcie, że się chłopak jako główny aktor nie pojawi. Ile będzie woził tyle będzie woził (pewnie z 9-11pkt.), ale będzie to dla Was mocne oparcie. I on o tym wie.
    Pozdrowienia
    Właśnie, jakoś chodzi o kasę Rafinerii - ale Rafineria też nie synpie milionami jak kiedyś, bez przesady. A fuckt fucktem, że Wiltshirowi do kasy troszkę dalej niż liderom w Polonii. W Gdańsku byłby liderem prawdopodobnie, teraz zaczyna kombinować.
    Denerwuje mnie taka postawa. Podobnie jak w przypadku Pecyny - raptem się budzą i kombinują, gdzie tu wiecej uszczknąć :)
    I tardycyjnie mamy zamieszanie, jedna strona swoje druga swoje - kolejne zamieszanie, kolejne szykowanie jakiejś afery. Polskie Piekiełko :)

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #700
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo ucieszyłem sie wiadomoscia o podpisaniu przez Erickssona kontraktu z Wybrzezem a dzisiaj na dodatek rano wiadomosc ze byc moze Gdansk zasili Wiltshir:)Punktował on u nas dobrze wiec moze stac sie liderem u nas o ile cała sprawa rostrzygnie sie pozytywnie na strone Wybrzeza.

  26. Powrót do góry    #701
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TODD

    Na moje oko to wygląda to tak, że Todd chce dostać szybciej kase z Bydgoszczy i stara się wpłynąć na działaczy wykorzystując nasz Gks-dostanie kase i sprawa ucichnie tak jak z Pecyną!!!

  27. Powrót do góry    #702
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z przedmowca! Nie od dzis wiadomo ze aby cos uzyskac trzeba sie o to troche postarac.Skoro do kasy jest tak daleko to mozna postraszyc zerwaniem kontraktu,wejsciem na droge sadowa i takie tam.Zaszkodzic to mu to nie zaszkodzi a czy pomoze to sie jeszcze przekonamy!
    Mozna miec nadzieje ze Bydgoscy dzialacze nie potraktuja tego powaznie, Todd sie wkurzy i zrobi to o czym jest teraz mowa - czyli zerwie kontrakt(lecz jest to malo prawdopodobne)

  28. Powrót do góry    #703
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Zobaczymy co "FerdeK" wyczaruje w Gdańsku.

  29. Powrót do góry    #704
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    Uważam ,że z tymi młodymi Szwedami to bardzo dobry pomysł.
    Obserwowałem starty Ruuda i Eriksona ,są oni na fali wznoszącej. Będą chcieli się pokazać i zarobić w Polsce.

    Zdecydowanie wolałbym mieć ich niż obcokrajowców,których zakontraktowała Polonia Piła.

    Może i nazwiska Layons czy Havelock są bardziej znane ele tym zawodnikom często brakuje tego "błysku w oku" /jak mówi pewien prezes/

    Layons pewnie znowu bedzie dysponował cienkim sprzętem a Havelockowi w Pile będą musieli robić beton bo to już nie ten Gary

    A ci młodzi nie mają nic do stracenia!

    Szkoda też Zagara gdyż już zapóżno bo to kolejny ciekawy zawodnik moim zdaniem.

    pozdrawiam
    musiel

  30. Powrót do góry    #705
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Widze ze jak nie zawiorwania z Loramem to
    teraz Todd zaczyna coś odwalać :P. O kase
    to on niech sie nie martwi. Gratuluje GKS-owi
    pozyskania Erikssona.

    pozdro.

  31. Powrót do góry    #706
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Kolejne kandydatury po Erikssonie ktory jest strzalem w 10.

    Mysle ze nie ma co odgrzebywac starych nazwisk, trzeba szukac mlodych zdolnych, profesjonalnie podchodzących do tego sportu zawodników(tak jak z sezonu na sezon ogromne postepy poczynil Cegieslski (sezon 2001), takich zawodnikow trzeba).Ciekawym zawodnikiem moim zdaniem jest Billy Janiro który w lidze szwedzkiej ma lepsza "KSM" od:
    - Lee Richardssona,
    - Gary Havelocka,
    - Freddie Ericssona:),
    - Carla Stonehewera,
    - Larsa Gunnestada,
    - Kaia Laukkanena,
    - Mirosława Kowalika,
    - Stefana Anderssona,
    - Sama Ermolenko,
    - Joe Screena,
    - Charlie Gjedde,
    - Seana Wilsona,
    - Hansa N. Andersena
    i wreszczie ma identyczną jak Mark Loram!!!
    Myśle że warto rozważyć jego kandydature.
    Ponadto są młodzi lub bez kontraktow w Polsce jeszcze:
    - Travis McGowan,
    - Ryan Fisher,
    - Sean Wilson(jednak roche samolub z niego),
    - Ronnie Pedersen,
    - David Ruud(mimo wszystko),
    - no i upierał się bym przy Danielu Nermarku.

  32. Powrót do góry    #707
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja szczerze to bym nie chcial Wiltshire'a.
    Wole tych młodych Szwedów.

  33. Powrót do góry    #708
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze jak nie zawiorwania z Loramem to
    teraz Todd zaczyna coś odwalać :P. O kase
    to on niech sie nie martwi. Gratuluje GKS-owi
    pozyskania Erikssona.

    pozdro.
    Todd i tak to jest sciemka pod prase! Znowu afera jak z Pecyna... a pozniej nici jestem pewny ze nic z tego niebedzie...

  34. Powrót do góry    #709
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Weissa?!?!! Toc to najwiekszy partacz wsrod mechanikow! Juz lepszy byl chyba na silnikach Jensena w 98 r.A najlepdszy na sprzecie Krzysia Fede! A powiem wam tak przy okazji ze chyba najwieksza rakiete mial Jarek Olszewski ghdy wykrecil w 89 r. rekord toru nie pobity potem chyba przez 10 lat. Byla to jawa od moechanika Petersena zasponsorowana jeszce przez pana Wieczorka - Jarek wywalil w tym meczu chyba ze 17 pkt ulegajac wtedy tylko raz Krzystyniakowi z ktorego byl jeden z najlepszych wymiatczy w lidz(wtedy). Jego czasy (olsona) oscylowaly tego dnia w granicach 63- 64 sek czyli takie jakich sie robi nawet czesto dzis - 14 lat pozniej! I dodam jeszce ze bardzo zaluje ze to Dera a nie Olson dogadal sie z dzialaczmi Wybrzeza
    Ciekawe, że na "spartaczonym" przez weissa sprzęcie Nicki Pedersen i Greg hncock wygrywali rundy GP.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #710
    Początkujący
    Dołączył
    20-02-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wykorzystywanie GKSu

    Proponuje aby nie wypowiadać sie za wiele na temat zawodników którzy mają już podpisane kontrakty z innymi klubami albo prawie podpisane i szantażują swoje kluby przejściem do Wybrzeża w celu wymuszania kasy.Widzieliśmy co było z Loramem , Pecyną czy Brhelem.Jeśli Wiltshire rzeczywiście jakimś cudem (w co nie wierze) znajdzie sie w Wybrzeżu wtedy sie wypowiemy , a teraz lepiej wyciągnąć wnioski z sprawy Lorama itd i nic nie mówić.Myśle że to jest nie fair ze strony bydgoskich obcokrajowców że tak postępują rozbudzając nadzieje wśród gdańskich kibiców.

  36. Powrót do góry    #711
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zdecydownie tez jestem za mlodymi chlopakami ze Szwcji. Trzymanie sie nazwisk i starych tylkow nic nie daje - chyba to juz wiemy! Wiltshire to juz zaden wirtuoz i z pewnoscia nie bedzie robil wiecej pkt od Szwedow. Co do tego Weissa to chyba nie czytacie dokladnie tego co pisze!!!! Przeciez ciagle powtarzam ze robie ekstra rakiety dla czolowki (np. niegdys dla Marvyna Coxa albo J O Pedersena) a niejeden Polak sie juz na wspolpracy z nim przejechal myslac ze bedzie mial rumaka jak Nicki Pedersen. Dlaczego??? Bo Sam Weiss nie daje przecie rady podrasowac 10 silnikow dziennie dla Mareczka Dery, Kazia ze Słowenii i Mietka z Finlandii, tylko robi to zatrudniony Heinz ktory jest gorszy od Krzysia Fede. :))

  37. Powrót do góry    #712
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli chodzi o ERIKSSONA to poradzi sobie w naszej lidze.bedzie sie chcial dobrze pokazac.
    Jezeli natomiast chodzi o Toda Wiltshira to mysle ze wszystko jest robione po to zeby wyciagnac zalegle pieniadze od Bydgoszczy.

  38. Powrót do góry    #713
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Jezeli chodzi o ERIKSSONA to poradzi sobie w naszej lidze.bedzie sie chcial dobrze pokazac.
    Jezeli natomiast chodzi o Toda Wiltshira to mysle ze wszystko jest robione po to zeby wyciagnac zalegle pieniadze od Bydgoszczy.
    szczerze to nie wiem czy sam bym sie nie posunął do czegoś takiego - jeśli chodzi o zaległą kase. Co to instytucja charytatywna ? Po co mu obiecywali kase , skoro teraz nie mogą płacić... A jak pojedzie Ferdek to sie okaże - mam nadzieje że sie okaże "wirachą" i będzie woził obcych oraz pomagał naszym.

  39. Powrót do góry    #714
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uwazam ze z Erikssona mozecie miec pocieche choc moze mu brakowac odpornosci psychicznej w najwarzniejszych momentach meczu. Na to jest jeszcze za mlody i malo objezdzony !

  40. Powrót do góry    #715
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czy wy kurcze czytaliscie co sie dzieje w Bydgoszczy? To stawia w zupelnie innym swietle klopoty z Toddem i staje sie bardzie realne jego rozwiazanie kontraktu, choc nie jest wedlug mnie opcjasuper optymistyczna bo Wiltshire jest juz troszke wyjezdzonym zawodnikiem, ale pare lat temu jak zaczynal w Gdansku, po kontuzji , to bylem pod wrazeniem jego jazdy, a szczegolnie atomowych startow.

  41. Powrót do góry    #716
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze, że Freddie z nami podpisał!!! Moim zdanie najlepszymi obcymi do wzięcia są Pedersen, oraz PETER NAHLIN
    co do Nahlina, to jest najlepszy zawodnik w Szwecji nie startujący w Polsce...Może warto by było pomyśleć !!!
    Co do Wiltshire'a, to mam nadzieję, że do nas wróci...
    Mam nadzieję, że tak, bo jego współpracownikiem jest Marvin Cox.

  42. Powrót do góry    #717
    Początkujący
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje aby nie wypowiadać sie za wiele na temat zawodników którzy mają już podpisane kontrakty z innymi klubami albo prawie podpisane i szantażują swoje kluby przejściem do Wybrzeża w celu wymuszania kasy.Widzieliśmy co było z Loramem , Pecyną czy Brhelem.Jeśli Wiltshire rzeczywiście jakimś cudem (w co nie wierze) znajdzie sie w Wybrzeżu wtedy sie wypowiemy , a teraz lepiej wyciągnąć wnioski z sprawy Lorama itd i nic nie mówić.Myśle że to jest nie fair ze strony bydgoskich obcokrajowców że tak postępują rozbudzając nadzieje wśród gdańskich kibiców.

  43. Powrót do góry    #718
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    gratuluje zakontraktowania ericssona myslalem ze bedzie w zkz ale sie nie udalo ciekawe co wasi dzialacze mu dali czego nasi nie mogli mu dac ?

  44. Powrót do góry    #719
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    gratuluje zakontraktowania ericssona myslalem ze bedzie w zkz ale sie nie udalo ciekawe co wasi dzialacze mu dali czego nasi nie mogli mu dac ?
    Jak to co? Mozliwosc jazdy a nie bycia rezerowym obcokrajowcem.

  45. Powrót do góry    #720
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc, to nazwisko Todda Wilthire'a jako kandydata na naszego stranieri, nie wywarło na mnie żadnych emocji. Jak podpisze kontrakt to ok, ale ja uważam, że David Ruud to będzie lepszy manewr działaczy niż wiekowy i zachowawczo już jeżdżący kangur. To jest moje prywatne zdanie:)

    Pozdrowionka;)

Strona 16 z 30 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •