Strona 10 z 30 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 1344

Wątek: Wybrzeże Gdańsk - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #406
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie moge doczekac sie 16.30,mam nadzieje ze teraz beda nadchodzic tylko pozytywne wiesci o wybrzezu

  2. Powrót do góry    #407
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    A co bedzie??? :) ja sluchac bede :)

    A tak pozatym wie ktos cos o tej konferencj prasowej??? Co z RG ile daja kasy???
    No właśnie to będzie ;) Już podobno coś mówili, co prawda 'gwóźdź programu' ma być właśnie o 16:30, ale ja może wkleję list FeniXa z PZLD:

    W Radiu Gdansk powiedziano ze najwieksze trojmiejskie firmy m.in. Rafineria
    Gdanska, Energa i Petrobaltik zamierzaja ratowac gdanski sport (judo,
    siatkowka), a w pierwszej kolejnosci zuzel. Podpisano list intencyjny, o
    pomoc wystapil Marek Formela - prezes stowarzyszenia Gwardia Wybrzeze (?),
    powiedziano ze znajda sie pieniadze na pensje dla wszystkich zawodnikow
    Wybrzeza i obcokrajowcow. Mam nadzieje ze to bedzie krok do przodu
    gdanskiego speedway'a, oraz ze trener Los zostanie ;o)
    a o piłce ręcznej nic nie wspomnieli ?
    zobaczymy co powiedzą w radyjku. A swoją drogĄ ciekawe co wyrzeżbi jutro super redaktorek P.

  3. Powrót do góry    #408
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co bedzie??? :) ja sluchac bede :)

    A tak pozatym wie ktos cos o tej konferencj prasowej??? Co z RG ile daja kasy???
    No właśnie to będzie ;) Już podobno coś mówili, co prawda 'gwóźdź programu' ma być właśnie o 16:30, ale ja może wkleję list FeniXa z PZLD:

    W Radiu Gdansk powiedziano ze najwieksze trojmiejskie firmy m.in. Rafineria
    Gdanska, Energa i Petrobaltik zamierzaja ratowac gdanski sport (judo,
    siatkowka), a w pierwszej kolejnosci zuzel. Podpisano list intencyjny, o
    pomoc wystapil Marek Formela - prezes stowarzyszenia Gwardia Wybrzeze (?),
    powiedziano ze znajda sie pieniadze na pensje dla wszystkich zawodnikow
    Wybrzeza i obcokrajowcow. Mam nadzieje ze to bedzie krok do przodu
    gdanskiego speedway'a, oraz ze trener Los zostanie ;o)
    a o piłce ręcznej nic nie wspomnieli ?
    zobaczymy co powiedzą w radyjku. A swoją drogĄ ciekawe co wyrzeżbi jutro super redaktorek P.
    Wlasnie uslyszalem w radyjku ze Rafineria
    Gdanska, Energa i Petrobaltik podpisali list intencyjny i beda wspierac zuzel w Gdansku ale czekam do 16:30 !!! :) moze bedzie cos wiecej :)

  4. Powrót do góry    #409
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pelna nzazwo GKS-u brzmi "LOTOS WYBRZEZE GDANSK",trwaja rozmowy z LORAMEM.

  5. Powrót do góry    #410
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to wypasik

  6. Powrót do góry    #411
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    wiara czyni cuda:)

    na poczatku grudna rozmawiajac w sport cafe ze znajomym w hali gka-su mowil mi ze rg energia maja sponsorowac gks gleboko w to wiezylem i sie spelnilo :):):):)
    I DZIEKI BOGU!!!!!!!!!!!!!!!!!
    mam nadzieje ze ten sezon skonczymy na 6m w tabeli
    i nastepny bedzie juz tylko lepszy:)
    POZDRAWIAM WSZYSTKICH
    GKS THE BEST

  7. Powrót do góry    #412
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze bym sie nie podpalał...
    Przede wszystkim, żeby klub funkcjonował, to musi ktoś w nim pracować, ale... na razie więcej nie powiem. Pozyjemy - zobaczymy.
    A co do Łosia? Facet w porzadku. Kontakty ma. Poświęca się, ale proszę!!! - niech nikt mi nie mówi, że to najlepszy trener. On może podoradzać i pokażac parę rzeczy zawodnikom, ale na trenera 1-szego składu sie nie nadaje.
    Taki trener musi mieć zmysł tatyczny (a Łoś taktyki miał zero!!!), i powinien mieć posłuch u zawodników. A co było w zeszłym sezonie? Mógłbym wymienić kilkanaście przypadków, gdzie zawodnicy (nie będę sypał nazwiskami, po co?) kiedy Łosiu chciał cos na nich wymóc puszczali mu króciutkie: "**********". I było po zawodach.
    Były przypadki, że musieliśmy chodzic na hale i kończyć imprezki "przedmeczowe" bo "trener" nie bardzo umiał to zrobic.
    Jedno, co działa mocno na jego korzyśc, to że w przeciwienstwie do kedziory nie brał 15% punktówki za wystawianie do składu.

    Nie chcę sie wypowiadać, kto powinien byc trenerem, bo i tak nie będzie to miało wpływu na decyzje zarządu.
    Życie zweryfikuje wszystkie decyzje.

    Pozdrawiam.

  8. Powrót do góry    #413
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Niestety wasze info o audycji sie niesprawdzilo
    GKS THE BEST

  9. Powrót do góry    #414
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic nie słyszałem w radiu ale widze ze ktos juz cos wie.
    A wiec wracamy do starej nazwy ?:( Szkoda ale wazne ze dla nas to jest GKS WYBRZEŻE GDAŃSK !!!!
    Współpraca tych firm wskazuje ze bedzie coraz lepiej u nas.

    I oto chodzi !!! Brawo Chrzanowski i Terlecki !!!
    W tak krótkim czasie zrobili cos co by sie mogło wydawać niemożliwe. Wielkie brava !!! Teraz trzeba jeszcze tylko obcokrajowców i kogos na mały kontrakt!! Teraz moze byc juz tylko lepiej !
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  10. Powrót do góry    #415
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biedrona - audycja (albo coś 'audycjopodbnego') była, ale niestety niedokładnie o 16:30. Ja sam wyszedłem z psem, wracam o 16:24 i cieszę się, że zdążyłem i spokojnie posłucham. Włączam radio, a tu akurat się kończy. Zdążyłem jedynie usłyszeć nazwę drużyny: Lotos Wybrzeże oraz to, że zrezygnowali z Łosia (wielka szkoda).
    Szkoda że nie słyszałem wszystkiego...

  11. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    [quote]Nic nie słyszałem w radiu ale widze ze ktos juz cos wie.
    A wiec wracamy do starej nazwy ?:( Szkoda ale wazne ze dla nas to jest GKS WYBRZEŻE GDAŃSK !!!!
    Współpraca tych firm wskazuje ze bedzie coraz lepiej u nas.
    __________________________________________________ ___________

    Ale o co ci chodzi??? To źle że bedziemy sie nazywać GKS Wybrzeże Gdańsk.
    Najlepszym trenerem w Polsce są Stanisław Chomski i ... ten koleś z Pawłowic (Śmiegielski). Naszym zawodniką (Olszak i Cielaki) potrzeba kogoś kto by ich trzymał krótko. Wtedy by kolesie jechali jak trzeba, żadnych imprezek, nic w tym stylu:). Więc zatrudnianie takich ludzi jak Dzikowski czy Berliński mija sie z celem, gdyż są to, hm...zeby nie urazić miętcy, to znaczy zawodicy by w nich wbijali lache a to chodzi o to zeby sie bali i czuli respekt, szacunek itd. Nie wiem jak to jest z Marszem ale wydaje mi sie ze on tez sie nie nadaje i chyba najlepiej jest pozostawienie Łosia ale juz jest chyba za późno. Ja propnuje zrobić jakąś zrzute na Łosia:D. Ja moge dać z 2 dychy:D.

  12. Powrót do góry    #417
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Nic nie słyszałem w radiu ale widze ze ktos juz cos wie.
    A wiec wracamy do starej nazwy ?:( Szkoda ale wazne ze dla nas to jest GKS WYBRZEŻE GDAŃSK !!!!
    Współpraca tych firm wskazuje ze bedzie coraz lepiej u nas.
    __________________________________________________ ___________

    Ale o co ci chodzi??? To źle że bedziemy sie nazywać GKS Wybrzeże Gdańsk.
    Najlepszym trenerem w Polsce są Stanisław Chomski i ... ten koleś z Pawłowic (Śmiegielski). Naszym zawodniką (Olszak i Cielaki) potrzeba kogoś kto by ich trzymał krótko. Wtedy by kolesie jechali jak trzeba, żadnych imprezek, nic w tym stylu:). Więc zatrudnianie takich ludzi jak Dzikowski czy Berliński mija sie z celem, gdyż są to, hm...zeby nie urazić miętcy, to znaczy zawodicy by w nich wbijali lache a to chodzi o to zeby sie bali i czuli respekt, szacunek itd. Nie wiem jak to jest z Marszem ale wydaje mi sie ze on tez sie nie nadaje i chyba najlepiej jest pozostawienie Łosia ale juz jest chyba za późno. Ja propnuje zrobić jakąś zrzute na Łosia:D. Ja moge dać z 2 dychy:D.
    U góry pisze ze bedziemy sie nazwyac Lotos Wybrzeże Gdańsk !!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  13. Powrót do góry    #418
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za bardzo się wszyscy "grzejecie".Skład wcale nie jest taki dobry żeby widzieć już zespół na 6 miejscu w tabeli.Czeka nas znowu ciężka walka o utrzymanie ale przecież najważniejsze jest to że nie zabraknie speedwaya w Gdańsku(a jeszcze nie tak dawno było to prawie pewne).

    Trenera rozlicza sie za wynik i co do tego nie ma żadnych wątpliwości,że Łoś się sprawdził ale czasami było przykro patrzeć jak zawodnicy zwyczajnie go olewali.On nie miał w sobie żadnego autorytetu można powiedzieć ,że zawodnicy go nie szanowali(patrz powyższą wypowiedź wybrzeżefanatica).
    Odrobinę świeżej krwi napewno nie zaszkodzi naszym zawodnikom.
    Trenerze Łoś-dziękuje za to co pan zrobił dla Wybrzeża!

  14. Powrót do góry    #419
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    noo to sie wam udalo:) cale szczescie bo bylo kiepsko...szkoda ze tak pozno bo moze byscie zatrzymali caly sklad z sezonu 2002:)a to jusz by chyba wam zagwarantowalo utrzymanie:)mam nadzieje ze po 7 lutym nastroje gorzowskich kibicow bede rownie optymistyczne jak wasze a z walnego zebrania nadejda same dobre wiadomosci :)

  15. Powrót do góry    #420
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podaje Przeglad Zuzlowy Romuald Łoś wraz z Andrzejem Maroszkiem bedzie w sezonie 2003 szkoleniowcem Iskry Ostrow.


  16. Powrót do góry    #421
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żużlowcy Wybrzeża Gdańsk mają sponsorów




    Rafineria Gdańska, Petrobaltic, Elektrociepłownia Wybrzeże, Gdańska Kompania Energetyczna - te firmy wspierać będą żużlową drużynę Wybrzeża. Wczoraj ich szefowie podpisali list intencyjny

    - Czekaliśmy na moment, aż klub będzie prawidłowo zarządzany, musieliśmy mieć gwarancję, że będzie funkcjonował na przejrzystych zasadach, bez zanieczyszczeń, co miało miejsce w ostatnim roku - powiedział prezes zarządu głównego sponsora Rafinerii Gdańskiej Paweł Olechnowicz. - A to gwarantuje osoba kuratora Stefana Chrzanowskiego i powstanie stowarzyszenia "Gdańska Korporacja Sportowa Gwardia Wybrzeże" [zarejestrowana została w czwartek - red.], która będzie partnerem pana Chrzanowskiego w prowadzeniu klubu i będzie odpowiadać za przygotowanie strefy sportowej.

    W skład stowarzyszenia, którego prezesem zarządu został Marek Formela, weszło około 20 osób związanych z regionem pomorskim, także byłych sportowców. Wybrzeżu pomagać mają społecznie. - Dziękuję za kredyt zaufania panu Olechnowiczowi i innym firmom. To efekt wielomiesięcznych rozmów. Chcemy odbudować żużel, który jest ważnym elementem pejzażu sportowego Gdańska. Statut stowarzyszenia przewiduje powołanie rady sponsorów, która cały czas monitorować będzie, jak zagospodarowywane są środki finansowe przekazywane na żużel - tłumaczył Formela. - Chcemy, aby żużel rozwijał się harmonijnie, dlatego nie obiecujemy mistrzostwa Polski ani walki o medale. W tym roku przede wszystkim chcemy utrzymać się w ekstralidze i zadbać o to, żeby jak najwięcej zawodników wywodziło się z naszego regionu oraz stopniowo przywrócić rangę drużynie żużlowej Wybrzeża. W przyszłości chcemy, aby nasz klub był znany w całej Europie - dodawał Olechnowicz.

    Odrodzony żużel ma ponownie stać się wizytówką Gdańska, a także sponsorujących go firm. W przyszłości stowarzyszenie i grupa sponsorska zamierzają wspomóc dwie inne sekcje Wybrzeża: piłki ręcznej i judo oraz siatkarki Gedanii. W planie jest także reaktywowanie w Wybrzeżu męskiej drużyny siatkówki. Na razie plany zatrzymały się na drużynie żużlowej. Skompletowany został krajowy skład. W porównaniu do poprzedniego sezonu zaszły w nim dwie zamiany: Tomasza Piszcza i Krzysztofa Pecynę zastąpią wypożyczeni z Apatora Toruń Robert Kościecha i Tomasz Chrzanowski. Wczoraj minął termin kontraktowania krajowych zawodników (można jeszcze wypożyczać), z zagranicznymi żużlowcami umowy podpisywać można przez cały sezon. Aby Wybrzeże z powodzeniem mogło powalczyć o utrzymanie w ekstralidze, potrzebny jest właśnie bardzo dobry zawodnik zagraniczny, jak Mark Loram, o którego podpis Wybrzeże walczy z Polonią Bydgoszcz. Istniała możliwość dalszej jazdy w Wybrzeżu Szweda Stefana Anderssona, któremu już po podpisaniu kontraktu w Gnieźnie działacze Startu zaproponowali zmianę warunków (niekorzystną dla żużlowca), co mogło być podstawą do unieważnienia umowy. Ostatecznie strony doszły do porozumienia i Andersson w tym sezonie będzie startował na pierwszoligowych torach.




    "GAZETA WYBORCZA"



  17. Powrót do góry    #422
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    100% Biardyk

    Popatrzcie wyżej.
    Po co wysilać umysł i pisać coś od siebie?
    Nie mam słów.

  18. Powrót do góry    #423
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    Ciekawe co teraz myśli Krzysiu Pecyna

    No ciekawe co teraz myśli Krzysiu Pecyna:). Podejrzewam ze pluje se w twarz w tym momencie jak nikt inny. Panie i Panowie firy które wzięły sie za ratunek GKS-u (ogólnie sportu na wybrzeżu) są to tak ogromne i bogate firmy ze jeżeli wszystko bedzie sie odbywało po myśli ,,Gwardii" bedziemy juz w przyszłym orku świętować medal. Teraz ci którzy śmiali sie z Chrzanowskiegoze nie wybrał oferty Miaśkiewicza (a byli tacy) powinni dziekować na kolanach panu Stefanowi. Pieniądze jakie są w stanie wyłożyć te 3 firmy poprostu są nieporównywalnie większe od tego ,,marenego" miliona. Szkoda ze ta akcja nie odbyła sie miecha temu, bo juz bysmy znali zapewen nasz skład. Teraz Terelecki chyba przekona Loramskiego jeśli chodzi o wybór drużyny (na naszą korzyść zeczy jasna:D). Miejmy nadzieje ze przygda z RD bedzie trwała naprawde długo:).

    P.S. życze powodzenia Romualdwoi Łosiowi i mam nadzieje ze jeszcze kiedyś dostanie jakąś nagrode za to co zrobił w sezonach 01 i 02. Bo to było coś!!!

  19. Powrót do góry    #424
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No....

    Też jestem ciekawa co teraz myśli Krzysiu :) hie hie! Bardzo się cziesze żę Wybrzeże nareszcie ma sponsorów !! I teraz pewnie Mark Loram przejdzie od nass !!! YEEEEEssss :P:):):):):):):)

  20. Powrót do góry    #425
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze krzysiu teraz liczy ze pila go do gdanska wypozyczy :)

  21. Powrót do góry    #426
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie miałem neta 1 dzień... wracam i same dobre wiadomości!
    Mam nadzieje, że uda się załatwić Lorama.. nie jest to szczyt moich marzeń, ale nikogo lepszego nie ma.

    Mimo to uważam, że warto by wziaść Davida Ruuda - jako zmiennika dla Fajfera, który jak wiadomo również nie jest pewnym zawodnikiem. A starty Dery czy Duszka w ważnych meczach u siebie są przecież mało realne.

    pozdroo

  22. Powrót do góry    #427
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    Mark Loram to szczyt

    Mark Loram to szczyt moich marzeń!! Zawodnik bardzo dobry, jeden z najlepszy. podam jestgo statystyki z meczów w sezonie 2002:
    16meczy, 82biegi, 28 pierwszych miejsc, 34 drugie miejsca, 15 trzecich miejsc, 2 czwarte miejsca, 2 defekty, 1 ipadek, wyklczenia i taśm 0, 167 punktów, 19 bonusów, razem 186, daje to średnią biegową 2,268 i średnią meczową 11,625 (8 miejsce w TOP 30). Jezeli to jest zawodnik nazwany przez jednego z kolegów ,,dobrym średniakiem" not widze ze koleś zna sie na żużlu... jak świnia na gwiazdach. Zawodnik który zdobywa w meczu ponad 11 punktów jest dobrym średniakiem to kim jest Andersson czy Pecyna albo Hampel?? Wtedy są to zawodnicy przeciętni czy tez poporstu słabi:D!!! Więc prosze pewnego forumowcicza zeby nie mówił ze to nie jest szczyt, albo ze jest to dobry średniak. Przypone ze jest to zawodnik mający na koncie tytuły IMŚ i IMŚJ, uczestnik kilku cykli GP, jeden z najlepszych zawodników w historii Wielekiej Brytani, jeden z najlepszych ligowców świata no i zawodnik który swoją jazdą potrafii stworzyć niesamowity SHOW!! Ja jako kilku letni kibic żużla uważam ze wole Lorama niż Rickardssona, Ułamka czy Prtasiewicza!! Miejmy nadzieje ze Loramski zasili GKS bo w przeciwnym razie cienko to widze, gdyż Drabik zapewne bedzie jeździł w WTS-ie (kontuzja Dadosa:(), no chyba ze Pecyna oprosi działaczy z Piły aby ci wypożyczyli go do ... Wybrzeża:D:). Jednak ja tu nie chce Pecyny!! Moze Loram by doradził nam jakiegoś drugiego obcokrajwca:D!!

    P.S. Qu3s - zauważyłem u ciebie pewną zmiane, gdyż jeszcze jakis czas temu nie byłeś za tym zeby Loram jeździł w Gdańsku. Gratuluje zmiany zdania jeśli chodzi o tego zawodnika. I powiedz mi jaki jest szczyt twoih marzeń!! Rickardsson, Ułamek a moze Protasiewicz??:D

  23. Powrót do góry    #428
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez bardzo bym chcial zeby Loram jezdzil w Gdansku.do niego mogl by dolaczyc ktos z trojki RONNI PEDERSEN,LARS GUNESTAD,BOHUMIL BRHEL ktorzy jeszcze nie podpisali kontraktow.pozdrawiam.

  24. Powrót do góry    #429
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No napewno najwazniejsze jest teraz zakontraktowanie chociaz jednego obokrajowca swiatowej czolowki jakim jest napewno Loram(zreszta pozostal tylko on),a co do Dadosa to juz rozpoczal przygotowania do sezonu i trenuje takze Drabol bedzie musial sie niezle napocic zeby wskoczyc do pierwszego skladu WTSu.

  25. Powrót do góry    #430
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No napewno najwazniejsze jest teraz zakontraktowanie chociaz jednego obokrajowca swiatowej czolowki jakim jest napewno Loram(zreszta pozostal tylko on),a co do Dadosa to juz rozpoczal przygotowania do sezonu i trenuje takze Drabol bedzie musial sie niezle napocic zeby wskoczyc do pierwszego skladu WTSu.
    Ale po co WTSowi tyle zawodnikow :P lepiej niech dadza do GKSu! Jak nie Drabola to... Dadosa :D

  26. Powrót do góry    #431
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osama no mogli by nam wypozyczyc na maly kontrakt Sławka(tylko czy on chce?) ale ja podejrzewam ze bedzie on walczył z Jedrzejakiem i Slaboniem o pierwszy sklad, u nas to raczej by mial pewne miejsce w druzynie.

  27. Powrót do góry    #432
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja by był Loram to drabik by walczył z Fajką o pierwszy skład.

  28. Powrót do góry    #433
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Albo z Kościecha i Chrzanoskim bo oni są w sumie wielką niewiadomą

  29. Powrót do góry    #434
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    No to gratulacje!
    Cieszę się, że drużyna z Gdańska będzie mogła rywalizować o punkty wśród najlepszych zespołów ekstraligi.
    Lepiej późno niż wcale.

  30. Powrót do góry    #435
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To co napisał wybrzezefanatic o Łosiu niestety lekko z pozoru go dyskredytuje w oczach kibicow. Jednak to nie jest wedlug mnie wazne. Wazne jest to jaki byl wynik, przy jakich pieniadzach i n jakim sprzecie! Moze trener Łos specjalnie roztacza taka aure wokol siebie aby zawodnicy poczuli wyrzuty sumienia. Wazne jest dla mnie to jak ci chlopcy wspieli sie na wyzyny swoich umiejetnosci! Powinnismy chyba wyprobować Marsza. Dziki - ekstra ,, ale do szkolki. Berlinski - super zawodnik ale chrakterologiczna biala plama - czlowiek bez wyrazu - nikt by go nie sluchal.

  31. Powrót do góry    #436
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibic GKSu
    Ile razy jeszcze napiszesz, ze kazdy zleje twoj post itp.
    Skoro to wiesz to po co to piszesz ?
    Ps sam sie znasz na zuzlu jak Swinia na Gwiazdach.
    Ja mam wyrobiona opinie o Loramie ... dlaczego taka mam nie bede Ci tlumaczyl bo jak jush mowil Gonzo nie zrozumiesz.

  32. Powrót do góry    #437
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Aktualny Skład GKS

    - Obcokrajowcy

    No i niestety brak.
    Kandydaci : Mark Loram, David Ruud, Antonie Lindbeck, Freddie Eriksson, Sam Ermolenko, Lars Gunnestad.

    Aktualnie najlpeszym dla nas wyjściem jest oczywiście Anglik + ?? ja bym wstawił David Ruud. Nie wiem co myśleć o Gunnestadzie. Fakt rekordzista tego toru, ale w pamiętnym meczu wyszedł mu tylko ten bieg i potem już dennie.

    -Seniorzy

    Tomasz Cieślewicz
    Tomasz Chrzanowski
    Marek Dera
    Paweł Duszyński
    Adam Fajfer
    Robert Kościecha

    Zdecydowanym liderem zdaje się bym Tomek Cieślewicz. Co do zawodników z Torunia póki co się nie wypowiadam. Niespodziewam się po nich super jazdy, ale wierzę, że mnie pozytywnie zaskoczą i będą solidnymi zawodnikami.

    Adam Fajfer... hmm dajcie mu w końcu sprzęt! Przez 4 lata mówił, że nie może znaleść sprzętu.. dostał silniki od Miaśkiewicza.. i pojechał rewelacyjnie, może problem tkwi właśnie tu.

    Marek Dera i Paweł Duszyński. Moim największym marzeniem jest powrót do Marka Dery z lat 96-98. Ale niestety jest to mało realne :( Duszek po tym wypadku w klubie sądze, że raczej nic nie pokaże i za rok trafi gdzies do 2 ligi lub skonczy kariere.

    - Młodzieżowcy

    Tutaj wystarczy napisać Marek Cieślewicz .. i to chyba wystarczy :P:P:P

    ************

    Reasumując myślę, że przy dobrym sprzęcie i solidnym obcokrajowcu (Loram) możemy powalczyć u siebie z każdym. Stać nas na wygranie każdego meczu w Gdańsku. No może prócz Apatora. Wiara czyni cuda....

  33. Powrót do góry    #438
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówi się, że Loram podpisze w Gdańsku, jak nie dostanie do środy wszystkich zaległych wypłat z Bydgoszczy. Zaczynam coraz bardziej w to wierzyć, chociaż wcześniej uważałem to za "mamienie" kibiców. Gdyby to się udało, pomimo braku Pecyny i Piszcza, nasz skład można by było porównać do zeszłorocznego, a może nawet obecny byłby silniejszy, w końcu Loram "kelnerem" nie jest.

    Jednak realnie patrząc, nawet z Loramem w składzie nie jesteśmy w stanie podjąć walki o jakieś wysokie pozycje w lidze, jak niektórzy piszą. Szczytem marzeń wg mnie będzie szóste miejsce, ale chyba jednak bardziej prawdopodobny będzie scenariusz z zeszłego sezonu, czyli walka o baraże.

    Co do nazwy... Przecież "Lotos" to tylko nazwa sponsora, dla kibiców i tak będzie "Wybrzeże" i nic ani nikt tego nie zmieni. A dzięki temu członowi jest jakaś dodatkowa kasa - takie prawa rynku i nie ma co się bulwersować, że oficjalnie zespół będzie się nazywać "Lotos Wybrzeże Gdańsk".

    Pozdr.

  34. Powrót do góry    #439
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie GKS pozostanie GKS-em,i najwazniejsze jest to ze zuzel w gdansku bedzie istnial.nalezy sie to wspanialej Gdanskiej publicznosci.pozdrawiam.

  35. Powrót do góry    #440
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja Biadryk. Dla nas wszystkich to jest GKS, a nie zaden LOTOS. Absolutnie nie mam nic przeciwko wspieraniu Speedwaya przez Rafinerie, ale wszyscy na Długich Ogrodach będą krzyczeć G K S !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ciekawe czy na stacji Lotosu obok stadionu znowu zabraknie czapeczek, które w zasadzie są spoko (sam taką mam), ale wole tą klasyczną z naszym herbem!

    Ciekawi mnie teraz sprawa plastronów.
    Chciałbym aby były te co przez minione 2 lata, lub te z lat 94-95-96. Ale jak znam życie wrócą żółte LOTOSu.

  36. Powrót do góry    #441
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cześć

    Ja bardzo szanuje Wasz klub, w zeszłym roku podczas meczu Pergo-Apator , gdy Toruń "spuścił" Gorzów do 1 ligi ja trasnsmitowałem ten mecz na sportsboard i byłem szczęsliwy że sie utrzymaliście, ale....
    Ktoś powiedział, że 2 z Torunia jest gorsza niż 2 odchodzących Wybrzeżaków... Sorki nie zgadzam się, zobaczycie że Kościecha potrafi "wygrać mecz" i życzę mu tego. Chrzanek moczył w zeszłym roku, ale 2 lata temu, dawał po 7-8 pkt regularnie - sorki ale na moje to dużo... Uważam że oni będą bardzo wartościowi (oby hehehehe).
    Dlatego życzę Wam 5 miejsca :P, aha i jeszcze jedno, nie zrozumcie mnie źle, ale Wy wpadacie z skrajności w skrajność. Super że znalazł się sponsor, ale teksty "Za rok po medal" są raczej nie na miejcu, pierw przetrwać trza rok 2003... papa i pozdro

  37. Powrót do góry    #442
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja Jako,

    zgadzam sie z Toba, ze nasi gdanscy kibice (niektorzy), wpadaja z jednej skrajnosci w druga. Moge wytlumaczyc to chyba tym ze wszyscy chcielibysmy miec wreszcie druzyne, nie walczaca z bieda, dzialaczami za dyche, czy innymi przeciwnosciami, a takimi natury czysto sportowej. Abysmy nie "toczyli sie" raz w pierwszej raz w drugiej lidze, ale zeby poziom ten byl w miare wyrownany. Bysmy mogli nie tylko emocjonowac sie tylko tym czy awansujemy do e-ligi, czy spadniemy do niej. Kazdy chcialby by jego druzyna zdobywala medale, ale... to nie taka prosta sprawa. A druga przyczyna tego zachowania jest to co dzieje sie w klubie. Raz nie mozemy sie wydostac z drugiej ligi (wtedy) lata 1996-1998. Nad klubem wisi grozba rozwiazania 1997 r., potem znow zachwyt awansem do I ligi i diametralna zmiana skladu - walka o medale, w kolejnym mielismy walczyc o mistrzostwo - a w efekcie spadlismy. Kolejny rok to prawie heroiczna walka o powrot w szeregi najlepszych - udana i znow zachwyt poczatkowy, gdyz kazdy myslal ze znow bedziemy walczyc o medale, a tu procesy, walki i powrot grozby rozwiazania klubu i niewystartowania w rozgrywkach. Wreszcie startujemy w kiepskich nastrojach i mimo przeciwnosci losu (i niektorych klubow) utrzymujemy sie w e-lidze. I teraz ponowna walka o klub, o zawodnikow o nierozwiazywanie klubu, o to by zuzel byl w Gdansku - jakos udana. Teraz deklaracje duzych firm o wrzuceniu w zuzel jakis tam kwot, od razu powoduja zachwyt ze zaczniemy sie liczyc w lidze, jesli nie w tym sezonie (na pewno) to moze w nastepnym.
    Czysta hustawka nastrojow, mysle ze kon by tego nie wytrzymal choc ma wielki leb, a my kibice... mamy???


  38. Powrót do góry    #443
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja Biadryk. Dla nas wszystkich to jest GKS, a nie zaden LOTOS. Absolutnie nie mam nic przeciwko wspieraniu Speedwaya przez Rafinerie, ale wszyscy na Długich Ogrodach będą krzyczeć G K S !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ciekawe czy na stacji Lotosu obok stadionu znowu zabraknie czapeczek, które w zasadzie są spoko (sam taką mam), ale wole tą klasyczną z naszym herbem!

    Ciekawi mnie teraz sprawa plastronów.
    Chciałbym aby były te co przez minione 2 lata, lub te z lat 94-95-96. Ale jak znam życie wrócą żółte LOTOSu.
    A procz plastronow znowu caly stadion bedzie żółty! A moze jakas promocje paliwowa zrobia :D ??? 50 l i masz bilet na GKS :D :D :D

    A co do skladu to mysle ze jak Loram bedzie i jeszcze ktos tylko kto??? (chodzi o obcych) + Slawek to bedzie calkiem calkiem!
    Chyba bedzie mozna myslec o podjeciu walki z Lesznem o 6 miejsce :)

  39. Powrót do góry    #444
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podczas konferencji sponsorów podkrelsli ze nie ma ją zamiaru w przyszłym roku sporawadzac jakis gwiazd do GKS. Stawiaja bardziej na młodziez która w ciągu paru lat ma tworzyc naszą druzynę. I to jest wydaje mi sie dobree rozwiazanie !
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  40. Powrót do góry    #445
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    jak chcą stworzyc młody, perspektywiczny skład to...

    Jeżeli działcze, sponsorzy chcą tworzyć młodą perspektywiczną drużyne trzeba zacząć szkolić młodzież!! Nie ma czegoś takiego ze trnigni są raz w tygodniu i ma sie z tego zrobić taki Gollob, Cegielski, Hampel i inni. Tu trzeba jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć, jednak raz w tygodniu to chyba troche za mało. Trzeba ruszyć ostro ze szkoleniem młodzieży. Bo przecież któż z nas nie wolałby dopingować drużyny z tylko swoich wychowanków!! A prosze mi wierzyć w Gdańsku jest kilku młodych chłopaków z których moze ,,COŚ" powstać!! Więc najelepiej zacząć od zatrudnienia trenera do szkolenia. HJa sie bede upierał ze naj,naj lepszym trenerm do tego jest Jan Szydlik z Grudziądza. Po drugie trzeba robić treningi minimum 2 razy w tygodniu, a w wakacje nawet 3-4 treningi!! Po trzecie trzeba zapewnić adeptą szprzęt, nie może być tak ze cchłopaki jeżdzą na ,,stojakach", jak to kiedyś powiedział Spychała ,,uczenie jeżdzenia na stojakach jest jak wysłać kogoś do szkoły informatycznej z liczydłem":) Jeżeli spełni sie powyższe warunki tylko kwestią czasu jest mocny skład z wychowanków. Prosze mi wierzyć z tej mąki moze być doskonały chleb!!!

  41. Powrót do góry    #446
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda Prawda.....
    Przydałby się nam wychowanek taki jak Jarek Olszewski ze starych dobrych lat. Z Dery w zasadzie też byl pozytek.

    Szkoda mi troche Stormowskiego bo w 1996 bylem pewny ze cos z niego bedzie

  42. Powrót do góry    #447
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Kilkanaście lat chodzenia na WYBRZEŻE...
    Kilkanaście lat jeżdżenia za WYBRZEŻEM...
    Kilkanaście razy zbierane w.p.i.e.r.d.o.l (choć było i wdrugą stronę :):):) ) za WYBRZEŻE...
    W całym kraju jak zapytasz kibica żużla o klub z Gdańska - powie WYBRZEŻE...
    I wszystko c.h.u.j - przyjdzie polski cham z kasą i zmieni sobie nazwę - faktycznie - Rafineria potrzebuje reklamy - tak mało osób w tym kraju ją zna...
    Śmiech na sali dla mnie!!!

    2. Kibic_GKS:
    Kamyczek do twojego ogródka - pamiętaj, jak ktos ma talent i smykałkę do speedwaya, to Szydlik mu niepotrzebny (vide: Olszewski czy Gołąb). A swoją drogą - Szydlik to twoja rodzina, czy kasę ci obiecal, jak zostanie trenerem młodziezy w Gdańsku, że go tak lansujesz??? :P:P:P:P:P

    3. Z każdym, kto twierdzi, że to Loram, a nie Ermolenko jest najlepszym rozwiązaniem dla WYBRZEŻA temu rzucę w twarz swoją rękawicę i stanę z nim na ubitej ziemi... :D:D:D:D:D (pomimo mojej sympatii dla Loramskiego)

    Pozdrawiam.

  43. Powrót do góry    #448
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat szkolenia mlodziezy, byl juz przerabiany kilka razy. Sam Majewski dochodzac do wladzy w klubie obiecywal ze szkolenie adeptow bedzie priorytetem (powiazanym z dobrymi wynikami I druzyny), tak by w przyszlosci o sile druzyny decydowali wychowankowie. Zbudowal nawet mini tor na miejscu zdewastowanego basenu i... nic. Wykorzystywany to on za bardzo nie byl. A i wychowankow za bardzo nie widac. Oczywiscie takich wychowankow co by jezdzili w pierwszej druzynie. A minely jakby nie patrzec 4 lata. Dlatego zobaczymy jak bedzie to wygladac w najblizszej przyszlosci. Oby Panom dzialaczom i sponsorom starczylo cierpliwosci (w formie dawania kasy) na czekanie na dobrej klasy wychowankow.
    Co do trenera, to Pan Szydlik rzeczywiscie jest dobrym trenerem "szkolkowiczow" - i moglby prowadzic szkolke. Wydaje mi sie jednak ze w Gdansku tez mamy odpowiednich trenerow jak chociazby Pan Bogdan Berlinski, Grzegorz Dzikowski, czy inni.

    Co do nazwy naszego klubu - to mozna sie bylo tego spodziewac ze Rafineria walnie taki numer. Liczylem na to ze zostawia slowo (najwazniejsze) "Wybrzeze" w nazwie, ale ci walneli sam Lotos. I chociaz moim zdaniem najwazniejsze jest dobro klubu, by mogl on funkcjonowac w jak najlepszy sposob, to jednak walniecie takiego numeru juz wykracza poza granice normalnosci sportowej normalnego kibica. Dobrze przynajmniej ze inni nasi sponsorzy nie dodali swoich czlonow bo bysmy w ogle nazywali sie jak ostrowski klub lub niegdys koszykarki z Wroclawia.
    WybrzezeFanatic - widzisz nasi dzialacze i sponsorzy nie doszli jeszcze (nie dorosli) do takiego poziomu w biznesie (reklamie) jaki jest na zachodzie Europy, czy w USA - gdzie najwazniejsza jest MARKA klubu i gdzie nazwa klubu jest zywa tradycja i swietoscia. Niestety. Musi jeszcze sporo Wisly wplynac do morza zanim to sie zmieni na lepsze.

  44. Powrót do góry    #449
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie to jak my się wkońcu nazywamy, bo Stoczniowiec pisze, że nie zostawili najważniejszej nazwy "Wybrzeże"

    A przecież zawsze było Lotos Wybrzeże Gdańsk

    ?

  45. Powrót do góry    #450
    Początkujący
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Naszym zdaniem

    1.My kibice GKS Wybrzeże chcieliśmy się zapytać p. Berlińskiego dlaczego nasz klub istnieje nadal i mamy nadzieję że będzie w coraz lepszej kondycji.To samo pytanie kierujemy do Popo.W/w wymienieni panowie twierdzili że z czwilą odejścia od klubu p. Majewskiego GKS upadnie.W świecie cywilizowanym p.Berliński z chwilą dymisji byłego prezydenta powinien również odejść z klubu na własną prośbę.Naszą myśl podpieramy wywiadem któego udzielił Berliński zaraz po zakończeniu meczów barażowych dla radia gdańsk.Cytuję:"Gdyby nie pan prezydent Majewski to byśmy do końca sezonu nie dotrwali."Nie, nie wspomniał o drobnych sponsorach którzy pomogli klubowi w trudnej sytuacji finansowej.
    2.Nawiązując do Popo pragniemy zapytać dlaczego ten pan będąc członkiem Komisji Rewizyjnej dopuścił do takiej sytuacji finansowej w klubie.
    3.W kontekście w/w punktów pragniemy zapytać dlaczego między innymi ci panowie udzielili absolutorium zarządowi klubu.
    4.Może p.Majewski powie nam dlaczego w dniu 3.12.02.[przed swoim odwołaniem]zajął hipotekę GKS Wybrzeże na poczet długów jakie klub miał w stosunku do jego osoby.Nawiasem mówiąc skąd były prezydent miał tak duże pieniądze.Ciekawi jesteśmy ile zarabiał w klubie?Może przedstawiłby dla opini publicznej swoje pit-y.Bo my uważamy,że p.Majewski okradł klub:
    a]bilety kórymi się zajmował w złym słowa znaczeniu p.Mieczysław Kaman,gospodarz obiektu a prywatnie szwagier prezydenta
    b]nie rozliczenie się ze sponsoringu Rafinerii Gdańskiej
    c]pieniądze od drobynych sponsorów księgował w klubie jako swoje
    4.jako ciekawostkę powiemy państwu że pieniądze na koszty sądowe celem zajęcia hipoteki p.Majewski zapłacił klubowymi pieniędzmi za przyzwoleniem klubowej głównej księgowej.Jako następną ciekawostkę uważamy fakt wyniesienia wszystkich nieopisanych pucharów przy pomocy swojego szwagra-gospodarza obiektu
    5.W tym małym bałaganie nawet pracownicy klubu nie zawsze rozliczali się z pobranych zaliczek.Między innymi na zakup części,proszę zapytać p.Berlińskiego
    6.Szęśliwi jesteśmy,że klub pozyskał możnych sponsorów,ale sposób rozstania się z byłym trenerem Romualdem Łosiem uważamy za mało elegancki.Może pan kurator to zmieni.

Strona 10 z 30 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •